Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wojewódzkie zakończenie sezonu. 7. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza
SŁUPSK, 20.09.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 12.58 12.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

2
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

787 NumerPDF 12.67 12.67/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

3
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 12.88 12.88/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

4
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 12.95 12.95/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

5
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF 12.96 12.96/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

6
PAWLIK Wiktoria 2005-04-29 Z/4869/19

TAK

8 NumerPDF 13.06 13.06/20 MKS Junior Złocieniec 2020

7
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

395 NumerPDF 13.11 13.11/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

8
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

746 NumerPDF 13.46 13.46/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

9
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

21 NumerPDF 13.47 13.44/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

10
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

402 NumerPDF 13.57 13.05/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

11
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

400 NumerPDF 13.62 13.55/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

12
SKORNA Hanna 2006-02-26 Z/0013/19

TAK

400 NumerPDF 13.81 13.81/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

13
PRUSS Magdalena 2006-03-25 Z/0940/20

TAK

725 NumerPDF 13.95 13.95/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

14
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

401 NumerPDF 12.88/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

15
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF AML Słupsk 2020

16
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

23 NumerPDF 15.09/19 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF 42.75 42.64/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

2
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

21 NumerPDF 43.48 41.53/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU   ZKN 

3
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 43.63 43.63/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

4
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 43.72 43.72/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

5
KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 Z/2346/20

TAK

398 NumerPDF 44.38 44.38/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

6
ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 Z/5577/18

TAK

93 NumerPDF 44.55 44.55/20 RKS Rumia 2020

7
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF 45.05 43.77/18 SKLA Sopot 2020

8
PRUSS Magdalena 2006-03-25 Z/0940/20

TAK

725 NumerPDF 45.12 45.12/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

9
STORMANN Natalia 2005-05-11 Z/3600/18

TAK

68 NumerPDF 45.79 45.79/20 UKS Lipusz 2020

10
MAJ Magdalena 2008-04-10 Z/0628/19

TAK

94 NumerPDF 47.73 47.73/20 RKS Rumia 2020

11
KOSICKA Zofia 2007-06-25 Z/3784/19

TAK

709 NumerPDF 48.39 48.39/20 AML Słupsk 2020

12
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

700 NumerPDF AML Słupsk 2020

13
BANASZAK Julia 2008-05-14 Z/0016/19

TAK

17 NumerPDF 51.37/19 ULKS Skoczek Pogórze 2020

14
KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 Z/0055/18

TAK

201 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

15
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF AML Słupsk 2020

16
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

23 NumerPDF 49.23/19 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLAK Marta 2006-11-23 Z/0052/18

TAK

522 NumerPDF 1:43.25 1:43.25/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

2
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

729 NumerPDF 1:46.02 1:46.02/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

3
KLEIN Zofia 2007-02-08 Z/1107/20

TAK

26 NumerPDF 1:51.44 1:51.44/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

4
PILARSKA Julia 2007-05-30 Z/0030/19

TAK

34 NumerPDF 1:52.02 1:52.02/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

5
KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 Z/5194/19

TAK

44 NumerPDF 1:52.32 1:52.32/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

6
ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 Z/4882/18

TAK

56 NumerPDF 1:53.90 1:45.56/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

7
CZAPLEWSKA Natalia 2003-07-08 Z/1689/20

TAK

44 NumerPDF 1:55.20 1:55.20/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

8
SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 Z/4766/18

TAK

33 NumerPDF 1:57.60 1:56.24/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

9
FRANC Aleksandra 2007-07-17 Z/4824/18

TAK

210 NumerPDF 2:00.86 2:00.86/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020

10
KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 Z/4925/19

TAK

201 NumerPDF 2:06.16 2:06.16/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020

11
PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

234 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

12
RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 Z/4302/15

TAK

166 NumerPDF 1:48.68/16 LKS Fenix Słupsk 2020

13
MOMOT Julia 2006-09-07 Z/4848/18

TAK

226 NumerPDF 2:03.05/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020

14
KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 Z/1635/20

TAK

1 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

15
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

36 NumerPDF 1:42.31/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF 3:04.14 3:02.36/19 RKS Rumia 2020  ZKN 

2
RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 Z/4302/15

TAK

166 NumerPDF 3:21.31 3:19.70/18 LKS Fenix Słupsk 2020

3
DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 Z/5526/15

TAK

71 NumerPDF 3:08.93/18 UKS Jedynka Reda 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF 1.51 1.56/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

2
MUCHA Martyna 2007-09-03 Z/2345/20

TAK

718 NumerPDF 1.46 1.46/20 AML Słupsk 2020

3
JESZKA Marta 2007-03-23 Z/0857/20

TAK

1 NumerPDF 1.41 1.41/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.90 3.90/20 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2020  SKN 

2
NICHOLS Lilly 2006-03-23 Z/3015/20

TAK

524 NumerPDF 3.69 3.69/20 SKLA Sopot 2020

3
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

526 NumerPDF 3.20 3.20/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

4
MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 Z/3898/19

TAK

529 NumerPDF 3.10 3.10/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

5
MIKOŁAJCZYK Amelia 2006-02-09 Z/3897/19

TAK

532 NumerPDF 2.80 2.80/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

6
GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 Z/0793/20

TAK

468 NumerPDF 2.70 2.70/20 WKS Flota Gdynia 2020

7
PACHOLEC Emilia 2006-06-13 Z/1272/20

TAK

531 NumerPDF 2.40 2.40/20 SKLA Sopot 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.94 5.00/19 AML Słupsk 2020

2
SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 Z/0297/16

TAK

396 NumerPDF 4.87 4.91/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

3
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

400 NumerPDF 4.87 4.87/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

4
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF 4.81 4.95/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

5
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF 4.65 4.65/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

6
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF 4.35 4.50/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

7
SZMAGAJ Emilia 2006-03-24 Z/1636/20

TAK

1 NumerPDF 4.20 4.30/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

8
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

TAK

21 NumerPDF 4.08/19 MKS Sambor Tczew 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 13.06 13.06/20 RKS Rumia 2020  ZKN   SKN 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

181 NumerPDF 12.18 12.18/20 LKS Fenix Słupsk 2020

2
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 11.78 11.78/20 AML Słupsk 2020

3
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

3 NumerPDF 10.71 10.71/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

4
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

977 NumerPDF 10.41 10.41/20 LKS Lubusz Słubice 2020

5
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

707 NumerPDF 9.67 9.67/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

6
CZERWIŃSKA Karolina 2005-01-17 Z/1524/19

TAK

122 NumerPDF 7.93 7.93/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

7
DREJER Maja 2006-08-05 Z/5193/19

TAK

12 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

8
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

747 NumerPDF 8.86/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 35.66 35.66/20 RKS Rumia 2020  ZKN   SKN 

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

747 NumerPDF 33.75 33.75/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

2
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

980 NumerPDF 33.30 33.30/20 LKS Lubusz Słubice 2020

3
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

47 NumerPDF 32.68 32.68/20 UKS Lipusz 2020

4
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

167 NumerPDF 31.75 31.75/20 MKS Sambor Tczew 2020

5
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

977 NumerPDF 30.04 30.04/20 LKS Lubusz Słubice 2020

6
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

69 NumerPDF 29.20 29.20/20 UKS Lipusz 2020

7
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

980 NumerPDF 28.35 28.35/20 LKS Lubusz Słubice 2020

8
RYCHŁO-KOK Noemi 2005-04-04 Z/4814/19

TAK

97 NumerPDF 15.25 15.25/20 MTS Junior Sopot 2020

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

59 NumerPDF 53.58 57.59/16 KS AZS UWM Olsztyn 2020  KN   SKN 

2
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

403 NumerPDF 53.41 56.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KN   SKN 

3
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

399 NumerPDF 51.25 58.43/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  SKN 

4
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

65 NumerPDF 45.71 45.71/20 MKS Junior Złocieniec 2020

5
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

401 NumerPDF 40.86 40.86/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

6
MELLER Maria 2001-05-23 Z/5952/15

TAK

398 NumerPDF 36.03 36.03/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

7
TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 Z/3176/17

TAK

399 NumerPDF 32.07 32.07/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

725 NumerPDF 41.87 41.87/20 AML Słupsk 2020

2
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 30.56 30.56/20 AML Słupsk 2020

3
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

181 NumerPDF 30.49 30.49/20 LKS Fenix Słupsk 2020

4
ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 Z/2514/20

TAK

56 NumerPDF 29.79 29.79/20 LKS Fenix Słupsk 2020

5
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

47 NumerPDF 29.42 30.73/19 UKS Lipusz 2020

6
PIETKIEWICZ Nina 2006-07-25 Z/1299/20

TAK

32 NumerPDF 27.20 27.20/20 MKS Junior Złocieniec 2020

7
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

980 NumerPDF 25.97 25.97/20 LKS Lubusz Słubice 2020

8
VLIG Iwona 2006-02-25 Z/2100/20

TAK

55 NumerPDF 24.85 24.85/20 LKS Fenix Słupsk 2020

9
TARAS Patrycja 2006-11-13 Z/1976/19

TAK

61 NumerPDF 23.98 23.98/20 MKS Junior Złocieniec 2020

10
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

980 NumerPDF 19.84 19.84/20 LKS Lubusz Słubice 2020

11
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

707 NumerPDF 15.29 20.51/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

TAK

284 NumerPDF 11.91 11.91/20 KL Gdynia 2020

2
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

96 NumerPDF 12.61 12.61/20 RKS Rumia 2020  ROSU 

3
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

TAK

285 NumerPDF 13.26 13.26/20 KL Gdynia 2020

4
ANDRZEJCZYK Natalia 2006-06-04 Z/4644/19

TAK

290 NumerPDF 13.32 13.32/20 KL Gdynia 2020

5
SZMAGAJ Emilia 2006-03-24 Z/1636/20

TAK

1 NumerPDF 14.44 14.44/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

6
MAJ Magdalena 2008-04-10 Z/0628/19

TAK

94 NumerPDF RKS Rumia 2020

7
JESZKA Marta 2007-03-23 Z/0857/20

TAK

1 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

TAK

284 NumerPDF 29.35 29.35/20 KL Gdynia 2020

2
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

167 NumerPDF 31.07 31.07/20 LKS Jantar Ustka 2020

3
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

73 NumerPDF 31.42 31.42/20 LKS Jantar Ustka 2020

4
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

3 NumerPDF 32.54 32.54/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

5
ANDRZEJCZYK Natalia 2006-06-04 Z/4644/19

TAK

290 NumerPDF 32.71 32.71/20 KL Gdynia 2020

6
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

TAK

285 NumerPDF 33.27 33.27/20 KL Gdynia 2020

7
MODRZEJEWSKA Agata 2006-06-09 Z/4944/19

TAK

64 NumerPDF 36.57 36.57/20 UKS Lipusz 2020

 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

523 NumerPDF 3:26.09 3:26.09/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

2
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

170 NumerPDF 3:27.56 3:27.56/20 LKS Jantar Ustka 2020

3
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

21 NumerPDF 3:47.30 3:47.30/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

4
ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 Z/4917/18

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2020  ROSU 

5
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

73 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2020

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 10.89 10.89/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

2
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF 11.46 11.46/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

3
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 11.50 11.50/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

4
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 11.66 11.66/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

5
DYJAS Jakub 2002-05-24 Z/5097/19

TAK

738 NumerPDF 11.70 11.64/19 AML Słupsk 2020

6
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

25 NumerPDF 11.84 11.84/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

7
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 11.86 11.86/20 AML Słupsk 2020

8
OSIŃSKI Jan 2005-11-09 Z/0930/20

TAK

711 NumerPDF 11.91 11.91/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

9
TROJAK Adrian 2006-01-09 Z/0014/19

TAK

402 NumerPDF 12.07 12.07/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

10
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

737 NumerPDF 12.12 12.12/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

11
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF 12.24 12.24/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

12
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 12.27 11.89/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

13
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.30 12.07/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

14
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

34 NumerPDF 12.38 12.38/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

15
LUNIAK Wojciech 2007-02-26 Z/1105/20

TAK

51 NumerPDF 12.66 12.66/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

16
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

TAK

150 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

17
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

766 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

18
WESSERLING Cezary 2004-03-28 Z/4441/18

TAK

781 NumerPDF 11.65/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

19
HEWELT Mikołaj 2002-01-17 Z/3007/16

TAK

773 NumerPDF 11.92/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

20
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

740 NumerPDF 12.57/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

21
SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 Z/3100/20

TAK

18 NumerPDF 14.58/19 UKS Lipusz 2020

22
TUSK Ksawery 2006-05-07 Z/3102/20

TAK

55 NumerPDF UKS Lipusz 2020

23
GAŁEK Mateusz 2008-03-14 Z/0079/20

TAK

710 NumerPDF AML Słupsk 2020

24
PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 Z/3098/20

TAK

76 NumerPDF 16.50/19 UKS Lipusz 2020

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF 36.16 36.16/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

2
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 37.22 36.93/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

3
WOJTASIAK Kajetan 2005-04-04 Z/2316/19

TAK

864 NumerPDF 37.46 37.46/20 PK STS Pomerania Szczecin 2020

4
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 37.92 37.15/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

5
OSIŃSKI Jan 2005-11-09 Z/0930/20

TAK

711 NumerPDF 38.58 38.58/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

6
LUNIAK Wojciech 2007-02-26 Z/1105/20

TAK

51 NumerPDF 42.10 42.10/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

7
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF 42.32 42.32/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

8
JASKUŁKA Antoni 2006-08-17 Z/0627/19

TAK

774 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

9
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

766 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

10
TROJAK Adrian 2006-01-09 Z/0014/19

TAK

402 NumerPDF 42.30/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

11
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

740 NumerPDF 38.92/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 Z/0029/19

TAK

520 NumerPDF 1:26.27 1:26.27/20 SKLA Sopot 2020

2
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF 1:32.45 1:32.45/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

3
LIETZ Mateusz 2006-04-08 Z/0841/19

TAK

56 NumerPDF 1:36.60 1:36.60/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

4
JAROSZ Antoni 2007-02-14 Z/1615/18

TAK

39 NumerPDF 1:47.95 1:47.95/20 MKS Junior Złocieniec 2020

5
ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 Z/3609/17

TAK

741 NumerPDF 1:28.08/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

6
BUŚKO Mateusz 2006-09-24 Z/0101/20

TAK

10 NumerPDF UKS Ekoludek Szczenurze 2020

7
MISZEWSKI Mikołaj 2005-06-13 Z/1525/19

TAK

57 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

8
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

248 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

9
GRACZYK Aleksander 2008-04-23 Z/3437/20

TAK

38 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

10
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

170 NumerPDF 1:34.15/19 PK LKS Jantar Ustka 2020

11
BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 Z/0323/20

TAK

254 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

12
LUBECKI Maksymilian 2008-06-17 Z/3404/19

TAK

00 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

13
PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 Z/0032/19

TAK

22 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 Z/0124/19

TAK

529 NumerPDF 2:44.33 2:44.33/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

2
PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 Z/1376/20

TAK

223 NumerPDF 2:53.79 2:53.79/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020

3
WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 Z/4949/19

TAK

34 NumerPDF 2:58.96 2:58.96/20 SKL Filippides Starogard Gdański 2020

4
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

284 NumerPDF 2:45.26/19 LKS Zorza Gdynia 2020

5
BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 Z/1370/18

TAK

453 NumerPDF 2:44.85/19 LKS Zorza Gdynia 2020

6
KOSICKI Kajetan 2007-06-25 Z/3785/19

TAK

700 NumerPDF 3:13.58/19 AML Słupsk 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

245 NumerPDF 2.12 2.12/19 LKS Fenix Słupsk 2020  KNF 

2
SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 Z/3100/20

TAK

71 NumerPDF 1.56 1.56/20 UKS Lipusz 2020

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

61 NumerPDF 4.30 4.45/19 GKS Cartusia Kartuzy 2020  ZKN   KNF 

2
NOWAK Dariusz 1997-11-21 Z/0545/13

TAK

104 NumerPDF 4.00 4.00/20 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2020

3
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

403 NumerPDF 3.70 3.70/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

4
ZŁOCH Konrad 2008-08-16 Z/5599/18

TAK

288 NumerPDF 3.40 3.40/20 KL Gdynia 2020

5
WIECZERZAK Kornel 2006-02-18 Z/3075/20

TAK

532 NumerPDF 3.20 3.20/20 SKLA Sopot 2020

6
KORALEWSKI Maksymilian 2007-12-01 Z/3899/19

TAK

534 NumerPDF 2.40 2.40/19 SKLA Sopot 2020

7
KOLASA Maciej 1993-06-11 Z/3812/20

TAK

754 NumerPDF 4.01/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

717 NumerPDF 5.94 5.94/20 AML Słupsk 2020

2
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 Z/4655/17

TAK

402 NumerPDF 5.93 5.97/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

3
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

TAK

150 NumerPDF 5.71 5.71/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

4
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

35 NumerPDF 5.71 5.71/20 GKS Start Długołęka 2020

5
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

34 NumerPDF 5.70 5.70/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

6
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 5.33 5.33/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

7
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 5.26 5.54/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

8
ZIELIŃSKI Konrad 2006-10-27 Z/0119/20

TAK

397 NumerPDF 5.24 5.24/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

7 NumerPDF 18.80 20.13/13 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020  SKN 

2
MIELKE Sebastian 1987-02-05 Z/4234/11

TAK

760 NumerPDF 14.82 15.59/15 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

3
PŁOSKI Przemysław 1977-07-04 Z/4792/11

TAK

847 NumerPDF 18.19/10 KL Lechia Gdańsk 2020

4
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 13.45/17 LKS Fenix Słupsk 2020

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

69 NumerPDF 15.27 15.27/20 UKS Lipusz 2020

2
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

729 NumerPDF 12.54 12.54/20 AML Słupsk 2020

3
CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 Z/1978/19

TAK

55 NumerPDF 12.02 12.02/20 MKS Junior Złocieniec 2020

4
ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 Z/0501/19

TAK

23 NumerPDF 12.00 12.00/20 KS Wejher Wejherowo 2020

5
RAGAN Jakub 2005-08-19 Z/4645/19

TAK

287 NumerPDF 11.25 11.25/20 KL Gdynia 2020

6
KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 Z/4185/19

TAK

111 NumerPDF 10.32 10.32/20 LKS Fenix Słupsk 2020

7
ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

154 NumerPDF 10.29 10.29/20 LKS Fenix Słupsk 2020

8
STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 Z/2502/20

TAK

10 NumerPDF 9.83 9.83/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

9
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

744 NumerPDF 9.60 9.60/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

10
STAŃ Seweryn 2006-02-18 Z/1801/20

TAK

1 NumerPDF 9.21 9.21/20 LKS Lubusz Słubice 2020

11
ZASOWSKI Michał 2005-06-28 Z/2609/20

TAK

288 NumerPDF 8.47 8.47/20 KL Gdynia 2020

12
GROENWALD Szymon 2005-06-09 Z/4982/19

TAK

765 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

13
TOPKA Bartłomiej 2006-05-15 Z/3101/20

TAK

56 NumerPDF UKS Lipusz 2020

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKWIERCZ Mateusz 1994-02-18 Z/3009/11

TAK

3 NumerPDF 42.57 42.61/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 43.82 46.88/19 LKS Fenix Słupsk 2020

2
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

403 NumerPDF 29.50 30.16/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZWEJDA Paweł 2004-03-24 Z/3368/17

TAK

37 NumerPDF 32.29 32.29/20 MKS Junior Złocieniec 2020

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

69 NumerPDF 63.13 63.13/20 UKS Lipusz 2020

2
KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 Z/4185/19

TAK

111 NumerPDF 37.02 37.02/20 LKS Fenix Słupsk 2020

3
GROENWALD Szymon 2005-06-09 Z/4982/19

TAK

765 NumerPDF 36.19 36.19/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

4
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

744 NumerPDF 36.06 36.06/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

5
STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 Z/2502/20

TAK

10 NumerPDF 33.95 33.95/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

6
STAŃ Seweryn 2006-02-18 Z/1801/20

TAK

1 NumerPDF 30.35 30.35/20 LKS Lubusz Słubice 2020

7
PEPLIŃSKI Marek 2006-03-18 Z/2509/20

TAK

44 NumerPDF 27.24 27.24/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

8
ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

154 NumerPDF 23.78 23.78/20 LKS Fenix Słupsk 2020

9
HOROSZKIEWICZ Antoni 2008-10-21 Z/5131/19

TAK

980 NumerPDF 22.52 22.52/20 LKS Lubusz Słubice 2020

10
BIGUS Bartosz 2006-10-26 Z/3096/20

TAK

28 NumerPDF 20.92 20.92/20 UKS Lipusz 2020

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

436 NumerPDF 80.15 80.15/20 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

2
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

889 NumerPDF 78.90 78.90/20 LUKS Start Nakło 2020  KNF   SKN 

3
CHMIELAK Hubert 1989-06-19 Z/2665/11

TAK

61 NumerPDF 77.35 82.58/14 LUKS Hańcza Suwałki 2020  KN   SKN 

4
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

347 NumerPDF 71.47 80.64/18 LKS Jantar Ustka 2020  SKN 

5
ROZUMCZYK Tomasz 1989-06-07 Z/1132/12

TAK

171 NumerPDF 61.78/14 LKS Fenix Słupsk 2020

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECZKE Łukasz 2003-02-05 Z/1461/17

TAK

215 NumerPDF 50.00 50.00/20 LKS Fenix Słupsk 2020

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

42 NumerPDF 53.40 53.40/20 UKS Lipusz 2020

2
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 Z/0469/19

TAK

170 NumerPDF 53.19 53.19/20 LKS Jantar Ustka 2020

3
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

729 NumerPDF 51.33 51.33/20 AML Słupsk 2020

4
ŻELAZEK Krzysztof 2006-01-21 Z/1634/18

TAK

54 NumerPDF 44.81 44.81/20 MKS Junior Złocieniec 2020

5
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

886 NumerPDF 39.91 39.91/20 LUKS Start Nakło 2020

6
PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 Z/3099/20

TAK

88 NumerPDF 31.30 31.30/20 UKS Lipusz 2020

7
TUSK Ksawery 2006-05-07 Z/3102/20

TAK

58 NumerPDF 30.98 30.98/20 UKS Lipusz 2020

8
MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 Z/5150/18

TAK

410 NumerPDF 34.45/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

9
PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 Z/3098/20

TAK

77 NumerPDF UKS Lipusz 2020

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF 16.08 16.08/20 LKS Jantar Ustka 2020

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANK Adam 2006-08-06 Z/0609/19

TAK

281 NumerPDF 31.18 31.18/20 KL Gdynia 2020

2
ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 Z/5598/18

TAK

287 NumerPDF 31.37 31.37/20 KL Gdynia 2020

3
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

196 NumerPDF 31.80 31.80/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

4
PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 Z/2695/20

TAK

290 NumerPDF 32.66 32.66/20 KL Gdynia 2020

5
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

199 NumerPDF 32.88 32.88/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

 
1000 m przeszkody M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 Z/0072/17

TAK

176 NumerPDF 2:52.95 2:52.95/20 LKS Jantar Ustka 2020

2
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

212 NumerPDF 2:56.11 2:56.11/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

3
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

712 NumerPDF 3:00.26 3:00.26/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

4
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

61 NumerPDF 3:29.82 3:29.82/20 UKS Lipusz 2020

5
WĄSIK Oskar 2005-02-19 Z/3553/20

TAK

244 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2020

6
MADEJ Mateusz 2006-04-15 Z/3889/19

TAK

2 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020