Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Wielobojach U20, U23, S 2021
WARSZAWA, 15 - 16.05.2021
 
Siedmiobój kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 5870/20 SKLA Sopot 2021  KN   SKN 

 
Siedmiobój K U23
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

409 NumerPDF 4522/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  ZKN 

2
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

3
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 6171/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KNF   KN   WCSS   SKN 

4
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 5186/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

 
Siedmiobój K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

906 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2021  ZKN   SKN   OSU 

2
GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 Z/0214/17

TAK

533 NumerPDF 4279/20 SKLA Sopot 2021  ZKN 

3
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

989 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2021

4
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

161 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2021

5
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 4735/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   KNF   SKN   OSU 

6
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

247 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021  ZKN   OSU 

7
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

220 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021  ZKN   OSU 

8
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

1 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2021  KNF   SKN   OSU 

9
BAAS Marleen 2004-08-13 Z/1200/20

TAK

159 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2021  ZKN   OSU 

 
Dziesięciobój mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 7549/19 KS Warszawianka W-wa 2021  KN   SKN 

2
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

277 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

3
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 7100/19 AZS-AWF Warszawa 2021

 
Dziesięciobój M U23
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

271 NumerPDF 4980/20 AZS-AWF Warszawa 2021

 
Dziesięciobój M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

171 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2021

2
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

170 NumerPDF 4817/20 LKS Jantar Ustka 2021

3
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2021

4
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

21 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2021  ZKN 

5
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

TAK

20 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2021

6
ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 Z/0802/20

TAK

254 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021  OSU 

7
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

57 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2021

8
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

56 NumerPDF 6513/20 KS Warszawianka W-wa 2021  KNF   SKN   OSU 

9
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

105 NumerPDF 5742/20 SKS Feniks Siedlce 2021