Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Zawody w Chodzie Sportowym Warszawa 2021
WARSZAWA, 16.05.2021
 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

543 NumerPDF 24:44.02/20 KM Aktywni Sochaczew 2021

2
FLIS Gabriela 2007-03-02 Z/0195/19

TAK

777 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2021

3
KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 Z/0544/20

TAK

887 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

4
MACIEJEWSKA Hanna 2007-06-12 Z/0549/20

TAK

884 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

5
ZADKA Wanda 2007-06-28 Z/0547/20

TAK

87 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

6
WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 Z/1999/19

TAK

43 NumerPDF 22:32.17/20 MKS Bank BS Płońsk 2021

7
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

31 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2021

8
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

711 NumerPDF 18:28.87/20 LKS Vectra Włocławek 2021  OSU 

9
ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 Z/5831/21

TAK

115 NumerPDF 20:12.46/19 MKS Syrena Warszawa 2021

10
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

734 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2021

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYMBALIŃSKA Ewelina 2004-11-06 Z/4555/18

TAK

950 NumerPDF 27:35.01/20 WLKS Nowe Iganie 2021

2
SOSZYŃSKA Martyna 2004-02-21 Z/4553/18

TAK

988 NumerPDF 33:52.66/20 WLKS Nowe Iganie 2021

3
JANECZEK Amelia 2005-10-17 Z/4555/19

TAK

962 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2021

4
ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

732 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2021

5
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

30 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2021

6
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

728 NumerPDF 27:18.39/20 LKS Vectra Włocławek 2021  ZKN   OSU 

7
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

187 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2021  OSU 

8
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

27 NumerPDF 27:59.72/20 MKS Unia Hrubieszów 2021

9
MORAWCZYŃSKA Jolanta 1968-03-22 Z/4674/19

TAK

65 NumerPDF 28:02/06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2021

10
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

244 NumerPDF 26:56.89/19 AZS-AWF Warszawa 2021

 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Mateusz 1996-05-06 Z/1555/12

TAK

596 NumerPDF 44:13.22 43:34/14 UKS Skoczek Skoki 2021

2
MORAWCZYŃSKI Konrad 1975-10-27 Z/2865/21

TAK

72 NumerPDF 51:39.62 50:00.40/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2021

3
GOŁAWSKI Robert 1998-04-07 Z/0753/14

TAK

973 NumerPDF 56:26 45:19/17 WLKS Nowe Iganie 2021

4
PRZESTRZELSKI Szymon 2003-08-16 Z/3204/17

TAK

950 NumerPDF 53:06/19 WLKS Nowe Iganie 2021  ZKN 

5
GOŁAWSKI Janusz 1966-03-26 Z/1785/11

TAK

980 NumerPDF 44:24.17/98 WLKS Nowe Iganie 2021

6
ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 Z/2306/17

TAK

803 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

7
WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 Z/3935/19

TAK

814 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

8
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

61 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2021  ZKN 

9
CZERSKI Krzysztof 1980-05-25 Z/1349/21

TAK

3 NumerPDF KS Ultra Team Łódź 2021

10
WRÓBEL Oskar 2003-08-17 Z/0369/20

TAK

161 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2021

11
SÓŁKOWSKI Damian 1999-01-27 Z/9288/21

TAK

971 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2021