Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w biegu na 5000 metrów
SZCZECINEK, 18.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 13.04 12.94/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 13.46 13.22/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
3
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

218 NumerPDF 13.50 13.30/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

TAK
4
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

702 NumerPDF 13.93 13.93/19 STS Pomerania Szczecinek 2019

5
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF 14.15/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
6
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
7
TOMASZEWSKA Zuzanna Helena 2004-09-23 Z/2817/19

TAK

7 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

8
WORONOWICZ Iga 2004-05-26 Z/1783/19

TAK

7 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

9
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

122 NumerPDF 13.72/17 MKL Jarocin 2019

TAK
10
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

127 NumerPDF 13.10/18 MKL Jarocin 2019

TAK
11
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

65 NumerPDF 12.24/15 MKL Szczecin 2019

12
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

55 NumerPDF 12.79/18 MKL Szczecin 2019

13
WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 Z/2030/17

TAK

84 NumerPDF 13.57/18 MKL Szczecin 2019

14
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 Z/2415/17

TAK

58 NumerPDF 12.81/17 MKL Szczecin 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

218 NumerPDF 27.58 27.29/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

TAK
2
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
3
TOMASZEWSKA Zuzanna Helena 2004-09-23 Z/2817/19

TAK

7 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

4
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
5
WORONOWICZ Iga 2004-05-26 Z/1783/19

TAK

7 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

6
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 27.35/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
TALKOWSKA Oliwia 2005-04-05 Z/3176/19

TAK

724 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

8
STROJEWSKA Oliwia 2005-07-13 Z/1782/19

TAK

712 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

9
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

TAK

713 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

10
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

5 NumerPDF 33.52/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

NIE
11
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

65 NumerPDF 25.03/17 MKL Szczecin 2019

12
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

55 NumerPDF 27.74/17 MKL Szczecin 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 58.58/16 GKS Żukowo 2019

TAK
2
MURAWSKA Nikola 2005-06-28 Z/1455/18

TAK

708 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

3
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
4
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 69.46/18 LKS Lubusz Słubice 2019

5
KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 Z/1857/19

TAK

44 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
6
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

TAK

42 NumerPDF 63.50/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
7
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

NIE
 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 2:16.89 2:13.12/18 LKS Fenix Słupsk 2019

TAK
2
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

32 NumerPDF 2:32.59 2:31.60/17 UKS Wiking Rychnowy 2019

3
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

206 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
4
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 2:08.92/18 MKL Szczecin 2019

5
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

88 NumerPDF 2:30.76/18 MKL Szczecinek 2019

TAK
6
LEWANDOWSKA Anna 1999-12-09 Z/2186/16

TAK

96 NumerPDF 2:33.85/14 MKL Szczecinek 2019

TAK
7
MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 Z/0716/14

TAK

147 NumerPDF 2:17.11/16 OŚ AZS Poznań 2019

TAK
8
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 2:21.80/18 KS Energetyk Poznań 2019

TAK
9
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

10
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

16 NumerPDF 2:10.45/18 KS Wejher Wejherowo 2019

TAK
11
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF 2:23.06/18 UKS Wiking Rychnowy 2019

12
KOBUS Julia 2002-11-27 Z/0835/19

TAK

18 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 Z/2429/15

TAK

255 NumerPDF 17:24.99 17:24.99/19 LKS Omega Kleszczów 2019

TAK
2
HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 Z/2670/18

TAK

938 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2019

NIE
3
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

23 NumerPDF 18:25.06/18 RKS Łódź 2019

TAK
4
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

111 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2019

TAK
5
SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 Z/1598/14

TAK

99 NumerPDF 18:24.45/17 MKL Szczecinek 2019

TAK
6
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

123 NumerPDF 17:19.54/17 LKS Pszczyna 2019

TAK
7
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

118 NumerPDF 16:19.09/18 LKS Pszczyna 2019

TAK
8
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

174 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

TAK
9
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

882 NumerPDF 17:50.36/15 LUKS Start Nakło 2019

10
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

TAK
11
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

16 NumerPDF 17:28.01/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
12
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

678 NumerPDF 17:31.23/17 KS AZS AWF Kraków 2019

TAK
13
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

664 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
14
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

11 NumerPDF 17:21.48/18 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2019

TAK
15
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

11 NumerPDF 17:07.37/16 WMLKS Pomorze Stargard 2019

TAK
16
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

TAK
17
KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

204 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2019

TAK
18
KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 Z/3207/15

TAK

183 NumerPDF 17:54.96/17 OŚ AZS Poznań 2019

TAK
19
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 18:36.32/17 UKS Wiking Rychnowy 2019

 
5000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

TAK
2
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

75 NumerPDF 17:48.61/18 MKS-MOSM Bytom 2019

NIE
3
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 18:52.17/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

40 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

TAK
5
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

531 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2019

TAK
6
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2019

7
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
8
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

33 NumerPDF 17:40.79/18 LLKS Osowa Sień 2019

NIE
9
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

306 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

TAK
10
ZAMARRIPA Karolina 2000-06-20 Z/1011/17

TAK

261 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

TAK
11
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

305 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

TAK
12
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF 17:32.51/18 KS Podlasie Białystok 2019

TAK
13
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

951 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

TAK
14
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

TAK
15
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

TAK
16
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

TAK
17
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

24 NumerPDF RKS Łódź 2019

TAK
18
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

36 NumerPDF 19:58.12/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
19
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

TAK
20
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/1961/19

TAK

65 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

TAK
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 4.82 5.04/17 UKS MOSiR Działdowo 2019

NIE
2
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

TAK

42 NumerPDF 4.79 4.79/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
3
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF 4.57 4.57/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

NIE
4
TALKOWSKA Oliwia 2005-04-05 Z/3176/19

TAK

724 NumerPDF 4.15 4.15/19 STS Pomerania Szczecinek 2019

5
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

5 NumerPDF 4.14 4.14/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

NIE
6
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

TAK

713 NumerPDF 4.77/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

7
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 4.57/16 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

702 NumerPDF 4.27/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

9
PACAŁATY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

728 NumerPDF 4.78/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

10
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 4.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
11
BARTOSZKO Oliwia 2003-09-27 Z/4735/18

TAK

736 NumerPDF 3.90/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

12
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

122 NumerPDF 5.25/18 MKL Jarocin 2019

TAK
13
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

127 NumerPDF 5.66/17 MKL Jarocin 2019

TAK
 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PACAŁATY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

728 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

2
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 10.43/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

NIE
3
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

NIE
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DUTKIEWICZ Filip 2003-04-21 Z/1986/19

TAK

454 NumerPDF 11.55 11.55/19 PLKS Gwda Piła 2019

TAK
2
MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 Z/3308/19

TAK

725 NumerPDF 12.82 12.82/19 STS Pomerania Szczecinek 2019

3
UMIŃSKI Mateusz 2002-04-23 Z/3522/19

TAK

718 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

4
SZUMERT Kamil 1993-04-26 Z/0786/11

TAK

745 NumerPDF 10.83/14 STS Pomerania Szczecinek 2019

5
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF 11.49/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

742 NumerPDF 11.07/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

7
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 11.28/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

8
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

722 NumerPDF 11.53/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

9
KOWALSKI Kacper 2003-07-14 Z/2015/17

TAK

77 NumerPDF 11.66/18 MKL Szczecin 2019

10
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

86 NumerPDF 11.32/18 MKL Szczecin 2019

11
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

74 NumerPDF 11.49/16 MKL Szczecin 2019

12
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

88 NumerPDF 11.24/16 MKL Szczecin 2019

13
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

TAK

86 NumerPDF 11.94/18 MKL Szczecin 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZUMERT Kamil 1993-04-26 Z/0786/11

TAK

745 NumerPDF 21.68/14 STS Pomerania Szczecinek 2019

2
MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 Z/3308/19

TAK

725 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

3
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 24.02/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
4
SOKOŁOWSKI Ksawier 2005-05-11 Z/1779/19

TAK

725 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

5
SIATKOWSKI Kacper 2005-05-26 Z/5743/18

TAK

743 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

6
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

742 NumerPDF 21.87/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

7
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 22.83/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

8
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

722 NumerPDF 23.70/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF 49.82/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
2
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 52.86/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
3
CZEKAJ Oskar 2005-01-31 Z/3352/18

TAK

719 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

4
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 50.23/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

521 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

TAK
2
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 2:24.49/16 ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
3
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

240 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
4
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

225 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
5
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

139 NumerPDF 2:00.05/18 OŚ AZS Poznań 2019

TAK
6
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

141 NumerPDF 1:53.49/18 OŚ AZS Poznań 2019

TAK
7
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

876 NumerPDF 1:57.43/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

TAK
8
WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 Z/0424/15

TAK

92 NumerPDF 2:20.52/15 ULKS Barwice 2019

9
LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 Z/0643/16

TAK

97 NumerPDF 2:15.86/16 MKL Szczecinek 2019

TAK
 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JARCZOK Bartosz 1999-02-26 Z/0361/15

TAK

321 NumerPDF 15:25.84/18 AZS-AWF Katowice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

30 NumerPDF RKS Łódź 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

968 NumerPDF 14:40.97/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

157 NumerPDF 15:22.63/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

TAK
5
ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 Z/1012/17

TAK

141 NumerPDF 15:37.52/18 LKS Zorza Gdynia 2019

TAK
6
ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 Z/0723/13

TAK

621 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
7
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

420 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2019

TAK
8
ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 Z/1217/16

TAK

107 NumerPDF 15:15.56/18 MKL Jarocin 2019

TAK
9
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

74 NumerPDF 15:26.71/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

TAK
10
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

75 NumerPDF 14:13.93/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

TAK
11
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 16:26.08/18 AML Słupsk 2019

12
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

154 NumerPDF 15:43.90/18 OŚ AZS Poznań 2019

TAK
13
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

673 NumerPDF 14:40.47/17 KS AZS AWF Kraków 2019

TAK
14
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

151 NumerPDF 15:30.47/17 OŚ AZS Poznań 2019

TAK
15
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

37 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

TAK
16
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

3 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
17
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

176 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

TAK
18
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

75 NumerPDF 15:30.38/18 GKS Żukowo 2019

TAK
19
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

912 NumerPDF 14:26.99/18 RLTL ZTE Radom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
20
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

937 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

TAK
21
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

933 NumerPDF 15:09.01/18 RLTL ZTE Radom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
22
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

TAK

40 NumerPDF 15:29.13/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

TAK
23
SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 Z/3240/15

TAK

133 NumerPDF 15:46.11/18 UKS Chromik Mysłowice 2019

TAK
24
SEMPER Mateusz 1999-01-19 Z/0586/15

TAK

77 NumerPDF 15:39.60/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

TAK
 
5000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

600 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
2
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

TAK
3
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

101 NumerPDF KB Dziesiątka Białogard 2019

NIE
4
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

8 NumerPDF KS Żary Runners Team 2019

TAK
5
JURGA Jakub 2000-03-29 Z/1071/16

TAK

940 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

6
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

600 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
7
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

111 NumerPDF 15:59.18/18 LKS Pszczyna 2019

TAK
8
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

153 NumerPDF 15:29.56/18 OŚ AZS Poznań 2019

TAK
9
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

TAK
10
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
11
RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 Z/5000/15

TAK

220 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2019

TAK
12
STRASZAK Piotr 2000-06-08 Z/1506/18

TAK

150 NumerPDF 16:52.51/18 LKS Zorza Gdynia 2019

TAK
13
MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 Z/2035/15

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

TAK
14
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 15:31.97/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
15
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

603 NumerPDF 15:50.51/18 MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
16
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

505 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

TAK
17
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

44 NumerPDF 15:42.23/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

TAK
18
GLAPA Szymon 2000-06-09 Z/1868/19

TAK

112 NumerPDF MKL Jarocin 2019

TAK
19
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

351 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
20
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF AML Słupsk 2019

21
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
22
OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15

TAK

131 NumerPDF RKS Łódź 2019

TAK
23
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

29 NumerPDF RKS Łódź 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
24
UCHACZ Kacper 2001-07-30 Z/1781/18

TAK

672 NumerPDF 17:26.75/18 KS AZS AWF Kraków 2019

TAK
25
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

869 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
26
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

851 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

TAK
27
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 15:49.15/18 KB Dziesiątka Białogard 2019

TAK
28
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

71 NumerPDF GKS Żukowo 2019

TAK
29
LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 Z/1944/15

TAK

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

TAK
30
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

493 NumerPDF 15:11.29/18 OKS Start Otwock 2019

TAK
31
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

12 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

TAK
32
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

941 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

NIE
33
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

792 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2019

TAK
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

510 NumerPDF 6.11 6.41/18 PLKS Gwda Piła 2019

TAK
2
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF 6.50/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 Z/3308/19

TAK

725 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

4
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF 5.78/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF 12.82/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF 13.40/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

86 NumerPDF MKL Szczecin 2019