Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa okręgu U12, U14. Wojewódzki festiwal sztafet U18, U20
REDA, 17.05.2019
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

TAK

847 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

2
MACHOLL Kalina 2008-05-06 Z/3651/19

TAK

30 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

3
ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 Z/3825/18

TAK

1 NumerPDF 9.61/16 KS Wejher Wejherowo 2019

4
STRUK Adrianna 2009-05-12 Z/0502/19

TAK

20 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

5
ŻYLLA Julia 2008-03-05 Z/1789/19

TAK

80 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

6
TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 Z/4951/18

TAK

57 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERENTHAL Dominika 2006-11-25 Z/3434/19

TAK

843 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

2
MACIEJEWSKA Amelia 2006-01-18 Z/2547/18

TAK

844 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

3
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 8.29/18 MKL Toruń 2019

4
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF AML Słupsk 2019

5
WŁODARCZYK Aleksandra 2006-08-25 Z/2160/19

TAK

96 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

6
KALINOWSKA Milena 2006-04-30 Z/2158/19

TAK

91 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 46.27 46.27/19 AML Słupsk 2019

2
STACHERSKA Milena 2006-10-17 Z/2159/19

TAK

97 NumerPDF 52.30 51.93/18 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

3
PRZYGOCKA Zuzanna 2007-10-04 Z/1602/17

TAK

20 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2019

4
DEKOWSKA Zuzanna 2007-11-18 Z/2701/19

TAK

848 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

5
WYSZKOWSKA Malina 2006-12-10 Z/0044/18

TAK

526 NumerPDF 51.66/18 SKLA Sopot 2019

6
SZUKALSKA Marcelina 2007-08-10 Z/5762/18

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

7
RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 Z/2412/19

TAK

521 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

TAK

840 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

2
ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 Z/3825/18

TAK

1 NumerPDF 48.37/18 KS Wejher Wejherowo 2019

3
STRUK Adrianna 2009-05-12 Z/0502/19

TAK

20 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena 2006-07-09 Z/0596/19

TAK

58 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

2
KOSTUCH Maja 2007-04-25 Z/3438/19

TAK

79 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

3
STĘPIŃSKA Kornelia 2006-06-02 Z/0602/19

TAK

64 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

 
600 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAGUNA Anna 2009-01-01 Z/2697/19

TAK

838 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

2
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

700 NumerPDF AML Słupsk 2019

3
SADOWSKA Martyna 2008-01-14 Z/3610/19

TAK

81 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

4
CISKOWSKA Marta 2008-11-14 Z/3650/19

TAK

29 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

5
OLESZEK Zuzanna 2008-02-21 Z/5154/18

TAK

74 NumerPDF 2:14.51/18 UKS Jedynka Reda 2019

6
POZAŃSKA Pola 2008-06-09 Z/0600/19

TAK

75 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

729 NumerPDF 1:48.34 1:48.34/19 AML Słupsk 2019

2
KLEIN Maja 2007-03-10 Z/4769/18

TAK

45 NumerPDF KKB Starogard Gdański 2019

3
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 Z/2739/19

TAK

90 NumerPDF 2:01.83/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

4
RYK Aleksandra 2006-03-02 Z/4768/18

TAK

42 NumerPDF 2:03.19/18 KKB Starogard Gdański 2019

5
KOSTECKA Wiktoria 2006-03-22 Z/2698/19

TAK

842 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

6
PASZEWSKA Adrianna 2006-05-13 Z/3439/19

TAK

80 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

7
MOLENDA Paulina 2007-08-29 Z/0626/19

TAK

79 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

8
STĘPIŃSKA Kornelia 2006-06-02 Z/0602/19

TAK

64 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

9
BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena 2006-07-09 Z/0596/19

TAK

58 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

10
BEHRENDT Julia 2007-10-22 Z/0506/18

TAK

78 NumerPDF 1:57.48/18 UKS Jedynka Reda 2019

11
KRÓLAK Marta 2006-11-23 Z/0052/18

TAK

524 NumerPDF 1:47.68/18 SKLA Sopot 2019

12
ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 Z/4917/18

TAK

532 NumerPDF 1:49.15/18 SKLA Sopot 2019

13
BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 Z/0051/18

TAK

531 NumerPDF 1:56.84/18 SKLA Sopot 2019

14
URBAN Paulina 2007-01-11 Z/4919/18

TAK

520 NumerPDF 1:55.62/18 SKLA Sopot 2019

15
KULIK Kaja 2007-08-13 Z/5763/18

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
Skok wzwyż K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.55 1.59/18 AML Słupsk 2019

 
Skok wzwyż K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF 4.55 4.55/19 AML Słupsk 2019

2
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 4.19/17 MKL Toruń 2019

3
PRZYGOCKA Zuzanna 2007-10-04 Z/1602/17

TAK

20 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2019

 
Skok w dal dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACHOLL Kalina 2008-05-06 Z/3651/19

TAK

30 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

2
CISKOWSKA Marta 2008-11-14 Z/3650/19

TAK

29 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

3
ŻYLLA Julia 2008-03-05 Z/1789/19

TAK

80 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

4
TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 Z/4951/18

TAK

57 NumerPDF 3.27/18 MKS Sambor Tczew 2019

 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF AML Słupsk 2019

2
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

714 NumerPDF 8.95/17 AML Słupsk 2019

 
Rzut piłeczką palantową (80) K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
8x50 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
8x50 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ZMARZŁA Weronika
2. JACHOREK Aleksandra
3. FORMELLA Aleksandra
4. ZAPORA Blanka
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CYSEWSKA Zuzanna
2. CZAPIEWSKA Daria
3. JANUSZEWSKA Kinga
4. KUJASZEWSKA Martyna
5. LUBIŃSKA Maxima
2002
2003
2003
2002
2003
NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA

2 1. STRUGIŃSKA Oliwia
2. KUBALA Amelia
3. STENZEL Amelia
4. TROJAN Julia
5. WOŁOWICZ Wiktoria
2003
2003
2003
2003
2002
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GONTARZ Małgorzata
2. HUK Oliwia
3. SKAPOWICZ Hanna
4. RUMINKIEWICZ Zofia
2004
2004
2004
2004
NumerPDF AML Słupsk

2 1. CZAJA Olga
2. DURAJ Dominika
3. KEMPA Kinga
4. SENIURA Tatiana
5. RATHNAU Magdalena
2004
2005
2005
2004
2004
NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck

3 1. SKWIERAWSKA Julia
2. CZERWIŃSKA Karolina
3. SZCZEPAŃSKA Maja
4. WASILEWSKA Zofia
5. ŻYCHSKA Patrycja
2005
2005
2005
2005
2005
NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA

 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów Mix
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MYCIO Miłosz
2. DOMINIK Aleksandra
3. OSTROWICKA Wiktoria
4. MATUSIAK Kacper
2003
2002
2003
2003
NumerPDF UKS Jedynka Reda

2 1. DOPKE Dominika
2. GEHRMANN Julia
3. GRZENKOWICZ Marcel
4. SZCZODROWSKI Kajetan
5. SZCZODROWSKI Maurycy
2002
2003
2003
2003
2003
NumerPDF KS Wejher Wejherowo

 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x600 metrów Mix U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x800 metrów Mix U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DOPKE Dominika
2. GEHRMANN Julia
3. GRZENKOWICZ Marcel
4. SZCZODROWSKI Kajetan
5. SZCZODROWSKI Maurycy
2002
2003
2003
2003
2003
NumerPDF KS Wejher Wejherowo

 
4x800 metrów Mix U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. RUMINKIEWICZ Zofia
2. HUK Oliwia
3. GRABOWSKA Hanna
4. KSIĄŻEK Daria
2004
2004
2005
2005
NumerPDF AML Słupsk

2 1. ŻYLLA Zuzanna
2. SZYMICHOWSKA Maja
3. DOŃCZYK Karolina
4. GÓRNIAK Julia
5. KRZEMIENIEWSKA Agata
2004
2005
2005
2004
2005
NumerPDF UKS Jedynka Reda

3 1. CZAJA Olga
2. DURAJ Dominika
3. KEMPA Kinga
4. RATHNAU Magdalena
5. SENIURA Tatiana
2004
2005
2005
2004
2004
NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck

4 1. LEMKE Liliana
2. TUCKA Róża
3. MICHAŁOWSKA Zofia
4. JANICKA Dominika
5. CIEŚLIŃSKA Hanna
2004
2004
2004
2005
2004
NumerPDF SKLA Sopot

 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) Mix U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIDZIŃSKI Dominik 2006-06-13 Z/0123/19

TAK

26 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

2
ROGOCKI Mateusz 2007-11-20 Z/0118/19

TAK

34 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

3
GDANIETZ Szymon 2007-09-17 Z/0604/19

TAK

89 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

4
BERNACKI Bartosz 2006-09-01 Z/3436/18

TAK

534 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMSTRONG Patryk 2009-09-08 Z/0847/19

TAK

24 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

2
HEBEL Igor 2008-04-24 Z/0622/19

TAK

90 NumerPDF 9.30/18 UKS Jedynka Reda 2019

3
ZBRÓG Szymon 2008-01-29 Z/0603/19

TAK

92 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIAK Oliwier 2007-07-11 Z/1383/18

TAK

91 NumerPDF 52.52/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

2
BORSUK Bartłomiej 2007-03-25 Z/3220/19

TAK

96 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

3
IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 Z/0599/19

TAK

96 NumerPDF 47.06/18 UKS Jedynka Reda 2019

4
BERNACKI Bartosz 2006-09-01 Z/3436/18

TAK

534 NumerPDF 48.82/18 SKLA Sopot 2019

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GDANIETZ Dominik 2009-08-02 Z/0625/19

TAK

87 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

 
600 metrów M U14 (12)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZEPIÓRKA Artur 2006-02-20 Z/3436/19

TAK

22 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2019

2
ŁADA Nikodem 2007-06-07 Z/3440/19

TAK

82 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

3
HELAND Grzegorz 2006-02-10 Z/3435/19

TAK

842 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

4
RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 Z/0027/19

TAK

521 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
METERA Konrad 2009-05-22 Z/3437/19

TAK

29 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2019

 
1000 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLOREK Igor 2009-10-10 Z/2740/19

TAK

99 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

 
1000 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MEYER Dawid 2006-12-11 Z/3441/19

TAK

84 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

2
DYLAK Jakub 2007-11-19 Z/0598/19

TAK

88 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

3
KRZEMIEŃ Filip 2007-01-11 Z/0623/19

TAK

91 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

4
MICEWICZ Oskar 2006-06-03 Z/0738/19

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GDANIETZ Szymon 2007-09-17 Z/0604/19

TAK

89 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

 
Skok wzwyż M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIDZIŃSKI Dominik 2006-06-13 Z/0123/19

TAK

26 NumerPDF 3.44 3.44/19 KS Wejher Wejherowo 2019

2
ROGOCKI Mateusz 2007-11-20 Z/0118/19

TAK

34 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

3
IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 Z/0599/19

TAK

96 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

 
Skok w dal chłopcy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMSTRONG Patryk 2009-09-08 Z/0847/19

TAK

24 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

2
GDANIETZ Dominik 2009-08-02 Z/0625/19

TAK

87 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

3
HEBEL Igor 2008-04-24 Z/0622/19

TAK

90 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

4
ZBRÓG Szymon 2008-01-29 Z/0603/19

TAK

92 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

 
Pchnięcie kulą M (3kg) SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 Z/0501/19

TAK

22 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

2
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

706 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
Rzut piłeczką palantową (80) M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
8x50 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
8x50 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. PIONK Andrzej
2. GRZENKOWICZ Marcel
3. PYSZKA Patryk
4. MIKLEWICZ Błażej
2003
2003
2003
2003
NumerPDF KS Wejher Wejherowo

 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KOZACZUK Jakub
2. KOŁODZIEJSKI Oliwier
3. KOZACZUK Kacper
4. ZAKRZEWSKI Marek
2004
2005
2004
2005
NumerPDF AML Słupsk

 
4x400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ZAKRZEWSKI Marek
2. KOZACZUK Kacper
3. KASPRZYK Kacper
4. GOSTOMCZYK Jan
2005
2004
2005
2005
NumerPDF AML Słupsk

2 1. VISSER Jared
2. JADCZAK Adrian
3. BARAN Oliwier
4. PIETRZAK Kamil
2005
2004
2004
2005
NumerPDF SKLA Sopot