Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng Otwarcia Sezonu Białgoard 2021
BIAŁOGARD, 08.05.2021
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

11 NumerPDF 13.01 13.01/21 UKL Ósemka Police 2021

2
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 13.12 13.12/21 UKL Ósemka Police 2021

3
WÓJS Lena 2006-02-09 Z/2660/19

TAK

63 NumerPDF 13.47 13.27/20 MKS Hermes Gryfino 2021

4
MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 Z/3290/19

TAK

777 NumerPDF 13.67 13.67/21 MKS Kusy Szczecin 2021

5
SUDNIKOWICZ Joanna 2007-05-21 Z/2521/20

TAK

724 NumerPDF 13.74 13.74/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

6
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

20 NumerPDF 14.09 14.09/21 UKL Ósemka Police 2021

7
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

719 NumerPDF 14.10 13.92/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

8
LISZEWSKA Anna 2008-03-27 Z/8425/21

TAK

714 NumerPDF 14.26 14.26/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

9
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

723 NumerPDF 14.34 13.67/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

10
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

10 NumerPDF 14.34 14.34/21 UKL Ósemka Police 2021

11
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

223 NumerPDF 14.44 14.02/20 KL Iskra Białogard 2021

12
ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 Z/2747/19

TAK

720 NumerPDF 14.46 14.46/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

13
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 14.49 13.90/20 UKL Ósemka Police 2021

14
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

21 NumerPDF 14.50 14.04/19 UKL Ósemka Police 2021

15
JABŁOŃSKA Anna 2007-02-26 Z/2998/21

TAK

376 NumerPDF 14.59 14.56/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

16
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

50 NumerPDF 14.68 14.68/21 UKL Ósemka Police 2021

17
KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 Z/0075/21

TAK

64 NumerPDF 14.80 14.80/21 MKS Hermes Gryfino 2021

18
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 14.86 14.86/21 UKL Ósemka Police 2021

19
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

5 NumerPDF 15.08 15.08/21 UKL Ósemka Police 2021

20
SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 Z/2659/19

TAK

61 NumerPDF 15.41 15.25/20 MKS Hermes Gryfino 2021

21
KASICA Oliwia 2009-03-09 Z/1122/20

TAK

23 NumerPDF 15.59 15.59/21 UKL Ósemka Police 2021

22
WODECKA Kinga 2006-11-16 Z/10381/21

TAK

48 NumerPDF 15.73 15.73/21 UKL Ósemka Police 2021

23
ZALEWSKA Aurelia 2007-11-13 Z/3006/19

TAK

5 NumerPDF 14.56/20 GULKS Barwice 2021

24
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

147 NumerPDF 13.03/19 KS Gwardia Piła 2021

25
TARENT Natalia 2005-01-30 Z/5207/19

TAK

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2021

26
SZCZĘSNA Weronika 2005-01-04 Z/3097/19

TAK

142 NumerPDF 13.57/19 KS Gwardia Piła 2021

27
ZGÓDKA Aneta 2007-04-07 Z/2603/21

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2021

28
KLUCZYŃSKA Amelia 2007-05-30 Z/2602/21

TAK

145 NumerPDF KS Gwardia Piła 2021

29
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF 14.21/19 KS Gwardia Piła 2021  ZKN 

30
PATRZYKOWSKA Lena 2007-10-19 Z/0129/20

TAK

32 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2021

31
OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 Z/10951/21

TAK

68 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

32
PYTLAK Nikola 2007-07-01 Z/5067/19

TAK

757 NumerPDF 14.07/20 PZS Gontyniec Chodzież 2021

33
NIEWIADOMSKA Maja 2005-05-21 Z/2183/20

TAK

721 NumerPDF 14.42/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

34
JĘDRZEJCZYK Karolina 2000-12-02 Z/8731/21

TAK

205 NumerPDF 14.09/20 SKSG Korona Szczecin 2021

35
NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 Z/3698/20

TAK

734 NumerPDF 16.83/19 STS Pomerania Szczecin 2021

36
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

220 NumerPDF 14.58/20 KL Iskra Białogard 2021

37
KWAK Karina 2008-05-18 Z/2616/20

TAK

200 NumerPDF 15.13/20 KL Iskra Białogard 2021

38
SZAFRAN Martyna 2006-04-01 Z/0372/19

TAK

16 NumerPDF 13.32/20 UKS Barnim Goleniów 2021

39
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

TAK

935 NumerPDF 14.23/19 KS Team Baryła Gorzów 2021

40
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

869 NumerPDF 13.67/20 MKS Kusy Szczecin 2021

41
KONDRATOWICZ Sara 2007-06-08 Z/6353/21

TAK

809 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

42
ANTCZAK Agata 2009-02-15 Z/9450/21

TAK

152 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

43
GAWRYCH Kinga 2009-05-21 Z/9438/21

TAK

317 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

44
KORBAL Kamila 2007-02-04 Z/9441/21

TAK

427 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

45
KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 Z/9442/21

TAK

777 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

46
PASIKOWSKA Emilia 2007-06-29 Z/9444/21

TAK

266 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

47
ZIÓŁKOWSKA Maja 2008-07-03 Z/9449/21

TAK

156 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

48
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

394 NumerPDF 12.02/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2021

49
BIELAWSKA Weronika 2006-04-06 Z/0402/20

TAK

219 NumerPDF KL Iskra Białogard 2021

50
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 14.86/19 UKL Ósemka Police 2021

51
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 13.99/19 UKL Ósemka Police 2021  ZKN 

52
KOS Maja 2004-09-13 Z/10618/21

TAK

39 NumerPDF MKS Święc Sławno 2021

53
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

52 NumerPDF 14.86/20 UKL Ósemka Police 2021

54
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 13.38/19 KL Bałtyk Koszalin 2021

55
ADADYŃSKA Antonina 2008-03-30 Z/5138/21

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

56
WIECZOREK Hanna 2007-08-16 Z/9286/21

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

57
PERUGA Amelia 2007-04-26 Z/2655/21

TAK

40 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

58
FIJAŁKOWSKA Hanna 2007-11-06 Z/2656/21

TAK

58 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

59
CZUBAK Natalia 2007-10-12 Z/5761/19

TAK

33 NumerPDF 14.04/20 MKS Kusy Szczecin 2021

60
IWANICKA Iga 2007-07-17 Z/2660/21

TAK

44 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

61
KRAWCZAK Izabela 2006-08-03 Z/5012/19

TAK

31 NumerPDF 13.81/20 MKS Kusy Szczecin 2021

62
MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 Z/5751/19

TAK

32 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

63
MATECKA Julia 2006-10-27 Z/0630/20

TAK

34 NumerPDF 13.71/20 MKS Kusy Szczecin 2021

64
RACZYŃSKA Hanna 2009-12-11 Z/3082/21

TAK

63 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

65
RUA Adriana 2007-05-11 Z/1309/21

TAK

32 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

66
BIELAWIAK Julia 2007-10-01 Z/2468/20

TAK

753 NumerPDF 14.39/20 PZS Gontyniec Chodzież 2021

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

220 NumerPDF 30.18 30.18/21 KL Iskra Białogard 2021

2
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 30.88 30.66/19 UKL Ósemka Police 2021

3
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 31.15 30.84/20 UKL Ósemka Police 2021

4
CERK Karolina 1998-02-01 Z/1312/14

TAK

101 NumerPDF 25.72/15 MKP Szczecinek 2021

5
SUDNIKOWICZ Joanna 2007-05-21 Z/2521/20

TAK

724 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

6
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

6 NumerPDF 28.79/20 MKP Szczecinek 2021

7
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

TAK

935 NumerPDF 29.96/19 KS Team Baryła Gorzów 2021

8
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

29 NumerPDF 30.68/19 UKL Ósemka Police 2021

9
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

21 NumerPDF 29.06/19 UKL Ósemka Police 2021

10
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

52 NumerPDF 32.19/20 UKL Ósemka Police 2021

11
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 27.58/19 UKL Ósemka Police 2021

12
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 26.92/18 KL Bałtyk Koszalin 2021

13
IWANICKA Iga 2007-07-17 Z/2660/21

TAK

44 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

718 NumerPDF 45.72 45.08/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

2
KWAK Karina 2008-05-18 Z/2616/20

TAK

200 NumerPDF 47.08 47.08/21 KL Iskra Białogard 2021

3
SIWEK Oliwia 2007-01-22 Z/5230/21

TAK

522 NumerPDF 49.84 49.84/21 LMKS Żak Pyrzyce 2021

4
ŁYSZYK Julia 2008-10-31 Z/4255/20

TAK

4 NumerPDF 51.58 51.58/21 UKS Barnim Goleniów 2021

5
PASZKOWSKA Julia 2008-01-24 Z/4256/20

TAK

32 NumerPDF 52.35 52.35/21 UKS Barnim Goleniów 2021

6
ZARZECKA Aleksandra 2008-09-03 Z/4258/20

TAK

9 NumerPDF 53.65 53.65/21 UKS Barnim Goleniów 2021

7
ZGÓDKA Aneta 2007-04-07 Z/2603/21

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2021

8
PYTLAK Nikola 2007-07-01 Z/5067/19

TAK

757 NumerPDF PZS Gontyniec Chodzież 2021

9
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

869 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

10
BOROWIAK Hanna 2008-09-25 Z/10012/21

TAK

804 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

11
KOWALEWSKA Mia 2009-01-01 Z/10011/21

TAK

807 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

12
ANTCZAK Agata 2009-02-15 Z/9450/21

TAK

152 NumerPDF 50.74/20 UKS 20 Poznań 2021

13
GAWRYCH Kinga 2009-05-21 Z/9438/21

TAK

317 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

14
KORBAL Kamila 2007-02-04 Z/9441/21

TAK

427 NumerPDF 43.44/20 UKS 20 Poznań 2021

15
KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 Z/9442/21

TAK

777 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

16
ZIÓŁKOWSKA Maja 2008-07-03 Z/9449/21

TAK

156 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

17
CZERNIACHOWSKA Karolina 2008-09-13 Z/2484/20

TAK

66 NumerPDF 53.29/20 MKS Hermes Gryfino 2021

18
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 Z/2651/19

TAK

18 NumerPDF 48.48/19 UKL Ósemka Police 2021

19
ORGANKA Zuzanna 2007-10-12 Z/1550/19

TAK

13 NumerPDF 49.95/19 LŁKB Trucht Łobez 2021

20
KNAPE Natalia 2003-01-16 Z/1490/16

TAK

11 NumerPDF 44.65/20 WMLKS Pomorze Stargard 2021

21
IWAN Wiktoria 2007-12-13 Z/0108/20

TAK

62 NumerPDF 53.00/20 MKS Hermes Gryfino 2021

22
KAWICKA Milena 2006-02-28 Z/4160/20

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

23
RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 Z/4917/19

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

24
SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 Z/0110/20

TAK

63 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

25
PIEC Tola 2008-10-06 Z/3807/19

TAK

7 NumerPDF 56.00/19 LŁKB Trucht Łobez 2021

26
JAKUBOWSKA Matylda 2007-06-09 Z/3656/20

TAK

41 NumerPDF 44.49/20 MKS Kusy Szczecin 2021

27
LITWINIUK Hanna 2006-04-30 Z/5598/19

TAK

39 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

28
ZAWLIK Magdalena 2007-01-01 Z/5752/19

TAK

42 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

29
CISZEK Aleksandra 2008-01-17 Z/5209/21

TAK

518 NumerPDF LMKS Żak Pyrzyce 2021

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOWIŃSKA Joanna 2000-06-13 Z/0619/15

TAK

20 NumerPDF 63.39 63.01/15 UKL Ósemka Police 2021

2
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 65.46/19 UKL Ósemka Police 2021

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/1197/20

TAK

719 NumerPDF 1:48.96 1:45.20/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

2
SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 Z/2519/20

TAK

724 NumerPDF 1:51.19 1:48.97/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

3
NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 Z/0373/19

TAK

22 NumerPDF 1:52.37 1:50.58/20 UKS Barnim Goleniów 2021

4
FALFURA Marta 2007-08-19 Z/4252/20

TAK

25 NumerPDF 1:54.33 1:54.33/21 UKS Barnim Goleniów 2021

5
CHRYPO Alicja 2007-09-02 Z/1610/18

TAK

44 NumerPDF 1:56.26 1:56.26/21 MKS Junior Złocieniec 2021

6
BŁAŻEJEWSKA Julia 2008-04-22 Z/5207/21

TAK

517 NumerPDF 1:56.35 1:56.35/21 LMKS Żak Pyrzyce 2021

7
WĄSOWSKA Zuzanna 2007-01-17 Z/0130/20

TAK

24 NumerPDF 1:58.89 1:58.89/21 UKS Barnim Goleniów 2021

8
ŁYJAK Hanna 2007-03-29 Z/5217/21

TAK

521 NumerPDF 1:59.51 1:59.51/21 LMKS Żak Pyrzyce 2021

9
ŚLUBORSKA Aleksandra 2008-09-20 Z/5231/21

TAK

519 NumerPDF 2:03.41 2:03.41/21 LMKS Żak Pyrzyce 2021

10
OBARZANEK Hanna 2008-11-09 Z/5223/21

TAK

516 NumerPDF 2:04.62 2:04.62/21 LMKS Żak Pyrzyce 2021

11
GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 Z/1297/20

TAK

26 NumerPDF 2:05.32 1:56.66/20 MKS Junior Złocieniec 2021

12
GRUBERSKA Hanna 2008-04-30 Z/4254/20

TAK

2 NumerPDF 2:06.43 2:06.43/21 UKS Barnim Goleniów 2021

13
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

66 NumerPDF MKL Szczecinek 2021

14
BACA CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 Z/1455/20

TAK

992 NumerPDF 1:55.01/20 LKS Lubusz Słubice 2021

15
SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 Z/1443/20

TAK

982 NumerPDF 1:52.75/20 LKS Lubusz Słubice 2021

16
BUKAŁA Zuzanna 2006-07-29 Z/0123/20

TAK

21 NumerPDF 2:03.51/20 UKS Barnim Goleniów 2021

17
GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela 2007-10-22 Z/1632/20

TAK

153 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2021

18
ANTKOWIAK Nikola 2008-08-17 Z/9439/21

TAK

222 NumerPDF 2:01.54/20 UKS 20 Poznań 2021

19
JEGER Liwia 2009-03-25 Z/9440/21

TAK

151 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

20
PODRAZA Pola 2009-01-07 Z/9445/21

TAK

713 NumerPDF 2:01.63/20 UKS 20 Poznań 2021

21
WOJDYŁA Zuzanna 2008-01-04 Z/5140/21

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

22
SZRAM Wiktoria 2008-06-23 Z/8421/21

TAK

540 NumerPDF LMKS Żak Pyrzyce 2021

23
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

TAK

707 NumerPDF 1:43.26/19 WMLKS Pomorze Stargard 2021

24
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

16 NumerPDF 1:34.79/18 WMLKS Pomorze Stargard 2021  ZKN   OSU 

25
KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 Z/5326/19

TAK

35 NumerPDF 1:44.72/19 WMLKS Pomorze Stargard 2021

26
SZCZEŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 Z/5271/18

TAK

26 NumerPDF 1:51.23/20 WMLKS Pomorze Stargard 2021

27
GREŃ Gabriela 2008-12-24 Z/5139/21

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

28
GABORSKA Anna 2007-03-24 Z/1307/21

TAK

41 NumerPDF 1:55.86/20 MKS Kusy Szczecin 2021

29
LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 Z/5750/19

TAK

40 NumerPDF 2:01.88/19 MKS Kusy Szczecin 2021

30
SZELĄGOWSKA Maria 2006-10-30 Z/1312/21

TAK

22 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

31
MATLAK Nadia 2009-08-11 Z/2086/21

TAK

761 NumerPDF PZS Gontyniec Chodzież 2021

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 Z/0509/19

TAK

69 NumerPDF 3:12.20 3:12.20/21 MKS Hermes Gryfino 2021

2
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

61 NumerPDF 3:32.48 3:18.55/20 MKS Hermes Gryfino 2021

3
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 Z/1850/20

TAK

11 NumerPDF 3:17.14/20 MKP Szczecinek 2021

4
BRODZIŃSKA Oliwia 2008-11-28 Z/1547/19

TAK

18 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2021

5
MIZERSKA Iga 2009-03-10 Z/5313/18

TAK

976 NumerPDF 3:30.47/20 LKS Lubusz Słubice 2021

6
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

77 NumerPDF 2:52.86/19 GKS Cartusia Kartuzy 2021  ZKN   OSU 

7
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

20 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2021

8
URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 Z/2682/18

TAK

167 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2021

9
BEDZYK Iza 2004-04-07 Z/8835/21

TAK

20 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2021

10
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

15 NumerPDF 2:59.18/17 WMLKS Pomorze Stargard 2021  ZKN 

11
MATUŁA Nikola 2006-08-06 Z/1546/19

TAK

34 NumerPDF 3:23.17/20 LŁKB Trucht Łobez 2021

12
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF 3:07.32/19 KS Gwardia Piła 2021  ZKN 

13
JASKÓLSKA Julia 2007-05-14 Z/0126/20

TAK

11 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2021

14
LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 Z/0145/19

TAK

27 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2021

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

140 NumerPDF 10:25.84/19 KS Gwardia Piła 2021

2
SOBCZAK Wiktoria 2003-06-27 Z/10123/21

TAK

1 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2021

3
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

135 NumerPDF 10:35.43/20 KS Gwardia Piła 2021  ZKN 

4
DĄBROWSKA Nikola 2004-10-14 Z/1125/18

TAK

153 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

5
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 Z/1088/19

TAK

175 NumerPDF 11:48.71/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

6
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

TAK

206 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2021  ZKN   OSU 

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 Z/5013/19

TAK

40 NumerPDF 1.60 1.60/21 MKS Kusy Szczecin 2021

2
JABŁOŃSKA Anna 2007-02-26 Z/2998/21

TAK

376 NumerPDF 1.40 1.40/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

3
KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 Z/0075/21

TAK

64 NumerPDF 1.35 1.35/21 MKS Hermes Gryfino 2021

4
SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 Z/2659/19

TAK

61 NumerPDF 1.30 1.35/19 MKS Hermes Gryfino 2021

5
BOROWIAK Hanna 2008-09-25 Z/10012/21

TAK

804 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

6
BYSZUK Monika 2007-02-19 Z/2967/20

TAK

801 NumerPDF 1.25/20 STS Pomerania Szczecin 2021

7
KONDRATOWICZ Sara 2007-06-08 Z/6353/21

TAK

809 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

8
KOWALEWSKA Mia 2009-01-01 Z/10011/21

TAK

807 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

9
OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 Z/10951/21

TAK

68 NumerPDF 1.15/20 MKS Hermes Gryfino 2021

10
GRUSZECKA Miriam 2006-04-14 Z/2199/20

TAK

45 NumerPDF 1.30/19 MKS Kusy Szczecin 2021

11
POPOWICZ Maja 2007-05-14 Z/4453/21

TAK

41 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

11 NumerPDF 5.08 5.08/21 UKL Ósemka Police 2021

2
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 4.98 5.15/20 UKL Ósemka Police 2021  ZKN 

3
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

29 NumerPDF 4.66 4.66/21 UKL Ósemka Police 2021

4
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 4.10 4.30/20 UKL Ósemka Police 2021

5
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

5 NumerPDF 4.04 4.04/21 UKL Ósemka Police 2021

6
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

10 NumerPDF 3.91 4.10/19 UKL Ósemka Police 2021

7
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

20 NumerPDF 3.90 3.90/20 UKL Ósemka Police 2021

8
WODECKA Kinga 2006-11-16 Z/10381/21

TAK

48 NumerPDF 3.68 3.68/21 UKL Ósemka Police 2021

9
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

50 NumerPDF 3.57 3.57/21 UKL Ósemka Police 2021

10
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF 5.16/20 KS Gwardia Piła 2021  ZKN 

11
KLUCZYŃSKA Amelia 2007-05-30 Z/2602/21

TAK

145 NumerPDF KS Gwardia Piła 2021

12
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

719 NumerPDF 4.24/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

13
LISZEWSKA Anna 2008-03-27 Z/8425/21

TAK

714 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

14
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

223 NumerPDF 4.89/20 KL Iskra Białogard 2021

15
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

TAK

161 NumerPDF 4.62/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

16
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF 5.08/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

17
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

189 NumerPDF 4.55/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

18
MATUSZ Julia 2004-10-18 Z/7726/21

TAK

197 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

19
DĄBROWSKA Amelia 2008-10-10 Z/0072/21

TAK

31 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

20
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 4.16/19 UKL Ósemka Police 2021

21
CZUBAK Natalia 2007-10-12 Z/5761/19

TAK

33 NumerPDF 4.26/20 MKS Kusy Szczecin 2021

22
MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 Z/5751/19

TAK

32 NumerPDF 4.24/18 MKS Kusy Szczecin 2021

23
MATECKA Julia 2006-10-27 Z/0630/20

TAK

34 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

24
MIELCAREK Maja 2007-02-28 Z/1549/19

TAK

36 NumerPDF 4.25/20 LŁKB Trucht Łobez 2021

25
ZABIELSKA Oliwia 2003-07-22 Z/2876/20

TAK

737 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2021

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

719 NumerPDF 9.87 9.87/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

2
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

142 NumerPDF 11.55/20 KS Gwardia Piła 2021  ZKN 

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 10.43/20 MKL Szczecin 2021  OSU 

2
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

33 NumerPDF MKL Szczecin 2021  OSU 

3
MACIEJEWSKA Marta 1986-06-21 Z/3980/18

TAK

19 NumerPDF 9.77/19 KL Bałtyk Koszalin 2021

4
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF KS Gwardia Piła 2021  ZKN 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

61 NumerPDF 11.93 11.93/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  ZKN   OSU 

2
OSTROWSKA Karolina 2005-11-16 Z/5050/18

TAK

10 NumerPDF 9.94 10.44/19 MKS Junior Złocieniec 2021

3
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

2 NumerPDF 9.83 9.83/21 UKL Ósemka Police 2021

4
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

488 NumerPDF 9.70 9.70/21 ULKS Tychowo 2021

5
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 8.07 8.07/21 UKL Ósemka Police 2021

6
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

65 NumerPDF 10.83/20 MKL Szczecin 2021  OSU 

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

61 NumerPDF 34.00 34.00/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  ZKN   OSU 

2
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

488 NumerPDF 29.90 29.90/21 ULKS Tychowo 2021

3
OSTROWSKA Karolina 2005-11-16 Z/5050/18

TAK

10 NumerPDF 20.55 20.55/21 MKS Junior Złocieniec 2021

4
KIELING Anna 1962-04-07 Z/2757/18

TAK

74 NumerPDF 24.66/18 GULKS Barwice 2021

5
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

69 NumerPDF UKS Lipusz 2021

6
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

47 NumerPDF UKS Lipusz 2021

7
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 34.13/20 MKL Szczecin 2021  OSU 

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WERKUN Magdalena 2006-03-09 Z/3005/19

TAK

3 NumerPDF 26.32/19 GULKS Barwice 2021

2
NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 Z/3698/20

TAK

734 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 48.97 48.97/21 ULKS Tychowo 2021  SKN 

2
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

11 NumerPDF 35.27 41.79/20 MKL Szczecin 2021

3
KAWA Aleksandra 2002-02-25 Z/2676/19

TAK

23 NumerPDF 32.47 32.47/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
PEITLER Alicja 2002-03-01 Z/2510/20

TAK

35 NumerPDF 38.91/20 MKL Szczecin 2021  OSU 

5
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

33 NumerPDF MKL Szczecin 2021  OSU 

6
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

45 NumerPDF 43.36 43.36/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  ZKN   OSU 

2
PIETKIEWICZ Nina 2006-07-25 Z/1299/20

TAK

67 NumerPDF 26.14 27.20/20 MKS Junior Złocieniec 2021

3
MLAK Martyna 2006-09-05 Z/1155/20

TAK

62 NumerPDF 25.40 30.60/20 MKS Hermes Gryfino 2021

4
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

73 NumerPDF 28.57/20 UKS Lipusz 2021

5
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

65 NumerPDF 44.05/20 MKL Szczecin 2021  OSU 

6
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

TAK

161 NumerPDF 22.46/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

7
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

189 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

8
MATUSZ Julia 2004-10-18 Z/7726/21

TAK

197 NumerPDF 19.67/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

9
BYSZUK Monika 2007-02-19 Z/2967/20

TAK

801 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

10
KUCHARSKA Donata 2006-11-28 Z/5137/19

TAK

742 NumerPDF 29.59/20 STS Pomerania Szczecin 2021

11
SMOLEŃ Iga 2007-04-08 Z/2604/21

TAK

138 NumerPDF KS Gwardia Piła 2021

12
GÓRZNA Roksana 2006-05-22 Z/2173/20

TAK

751 NumerPDF 22.54/20 PZS Gontyniec Chodzież 2021

13
PRZYBYŁA Oliwia 2004-12-20 Z/2935/20

TAK

745 NumerPDF 22.67/20 STS Pomerania Szczecinek 2021

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SAWICKA Sandra 2007-09-29 Z/3003/19

TAK

6 NumerPDF GULKS Barwice 2021

2
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

723 NumerPDF 13.09/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

3
MLAK Martyna 2006-09-05 Z/1155/20

TAK

62 NumerPDF 13.42/20 MKS Hermes Gryfino 2021

4
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 Z/5013/19

TAK

40 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

5
ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 Z/4909/18

TAK

736 NumerPDF 13.75/20 STS Pomerania Szczecinek 2021

6
PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 Z/1780/19

TAK

731 NumerPDF 13.12/20 STS Pomerania Szczecinek 2021

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

TAK

161 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

2
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

3
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

189 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

68 NumerPDF 11.63 11.63/21 MKS Hermes Gryfino 2021  ZKN   OSU 

2
CHMURA Filip 2003-04-17 Z/3404/17

TAK

722 NumerPDF 11.68 11.62/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

3
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

19 NumerPDF 11.78 11.44/20 KL Bałtyk Koszalin 2021

4
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

225 NumerPDF 12.43 12.43/21 KL Iskra Białogard 2021

5
SADOWSKI Krystian 2004-05-03 Z/10534/21

TAK

52 NumerPDF 12.48 12.48/21 UKL Ósemka Police 2021

6
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

713 NumerPDF 12.63 12.63/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

7
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

8 NumerPDF 12.80 12.80/21 KL Bałtyk Koszalin 2021

8
WIECZOREK Marcel 2006-02-20 Z/2032/20

TAK

58 NumerPDF 12.91 12.91/21 MKS Święc Sławno 2021

9
JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 Z/8344/21

TAK

68 NumerPDF 13.54 13.54/21 MKS Junior Złocieniec 2021

10
CACAJ Adam 2006-06-09 Z/3358/19

TAK

10 NumerPDF 14.38 14.38/21 UKS OSoT Szczecin 2021

11
TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 Z/4247/20

TAK

21 NumerPDF 14.55 14.55/21 MKS Kusy Szczecin 2021

12
BUZE Igor 2009-12-25 Z/3514/19

TAK

35 NumerPDF 15.06 14.84/19 MKS Święc Sławno 2021

13
MIKOŁAJCZAK Jakub 2009-11-08 Z/1035/18

TAK

50 NumerPDF 16.57 16.57/21 MKS Święc Sławno 2021

14
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

13 NumerPDF 11.25/20 MKP Szczecinek 2021

15
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

147 NumerPDF 12.57/20 KS Gwardia Piła 2021

16
MAĆKOWIAK Hubert 2004-01-03 Z/3092/19

TAK

141 NumerPDF 12.81/19 KS Gwardia Piła 2021

17
SZCZEPAŃSKI Konrad 2003-02-07 Z/2814/20

TAK

10 NumerPDF 12.10/20 MKP Szczecinek 2021

18
KOWALIK Daniel 2003-02-14 Z/8732/21

TAK

212 NumerPDF 11.89/20 SKSG Korona Szczecin 2021

19
KOWALCZYK Piotr 2009-06-25 Z/10621/21

TAK

12 NumerPDF MKS Święc Sławno 2021

20
BŁASZCZYK Emil 2007-12-30 Z/4253/20

TAK

1 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2021

21
HOŁOBYN Łukasz 2007-05-05 Z/5019/21

TAK

44 NumerPDF MKL Szczecin 2021

22
HAŁA Kacper 2003-10-16 Z/7712/21

TAK

206 NumerPDF 13.17/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

23
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 Z/9294/21

TAK

837 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

24
MALINOWSKI Filip 2007-01-19 Z/9443/21

TAK

153 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

25
ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 Z/5760/19

TAK

52 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

26
ORJANIK Dawid 2004-03-12 Z/2655/19

TAK

112 NumerPDF 12.41/20 UKL Ósemka Police 2021

27
SOBAŃSKI Kamil 2003-07-03 Z/10533/21

TAK

51 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

28
ZAPAŁOWSKI Filip 2007-04-21 Z/2652/19

TAK

100 NumerPDF 14.36/18 UKL Ósemka Police 2021

29
SZUSTAK Alan 2007-10-16 Z/0111/20

TAK

66 NumerPDF 14.45/19 MKS Hermes Gryfino 2021

30
SMĘT Antoni 2007-03-08 Z/10942/21

TAK

835 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

31
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

720 NumerPDF 11.95/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

32
GRODEK Łukasz 2006-04-10 Z/5600/19

TAK

80 NumerPDF 12.46/20 MKS Kusy Szczecin 2021

33
POŁOCHACZ Piotr 2006-09-28 Z/10635/21

TAK

89 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

34
SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 Z/10634/21

TAK

16 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

35
WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 Z/10636/21

TAK

34 NumerPDF 14.01/20 MKS Kusy Szczecin 2021

36
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

751 NumerPDF 11.86/20 PZS Gontyniec Chodzież 2021

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURA Filip 2003-04-17 Z/3404/17

TAK

722 NumerPDF 23.70 23.70/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

2
SADOWSKI Krystian 2004-05-03 Z/10534/21

TAK

52 NumerPDF 25.83 25.83/21 UKL Ósemka Police 2021

3
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

57 NumerPDF 24.58/20 MLUKS Trzebiatów 2021

4
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

13 NumerPDF 22.75/20 MKP Szczecinek 2021

5
ORJANIK Dawid 2004-03-12 Z/2655/19

TAK

112 NumerPDF 25.36/20 UKL Ósemka Police 2021

6
SOBAŃSKI Kamil 2003-07-03 Z/10533/21

TAK

51 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

7
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

8 NumerPDF 25.21/20 KL Bałtyk Koszalin 2021

8
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

720 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

9
KLĘK Konrad 2006-02-16 Z/4248/20

TAK

32 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

10
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

751 NumerPDF 24.61/20 PZS Gontyniec Chodzież 2021

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAPLICKI Wojciech 2008-05-02 Z/5227/21

TAK

510 NumerPDF 49.08 49.08/21 LMKS Żak Pyrzyce 2021

2
KONTRONIEWICZ Krzysztof 2008-09-18 Z/5213/21

TAK

502 NumerPDF 50.62 50.62/21 LMKS Żak Pyrzyce 2021

3
SALWA Sebastian 1998-02-22 Z/8734/21

TAK

269 NumerPDF SKSG Korona Szczecin 2021

4
KOWALIK Daniel 2003-02-14 Z/8732/21

TAK

235 NumerPDF SKSG Korona Szczecin 2021

5
KAMELSKI Szymon 2010-07-02 Z/0518/18

TAK

48 NumerPDF 52.60/20 MKS Święc Sławno 2021

6
GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 Z/0124/20

TAK

41 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2021

7
GROCHULSKI Jakub 2009-05-28 Z/1631/20

TAK

157 NumerPDF 51.84/20 MKS Olimp Łobez 2021

8
JARMUDA Franciszek 2009-10-08 Z/9451/21

TAK

158 NumerPDF UKS 20 Poznań 2021

9
MALINOWSKI Filip 2007-01-19 Z/9443/21

TAK

153 NumerPDF 42.28/20 UKS 20 Poznań 2021

10
WIECZOREK Marcel 2006-02-20 Z/2032/20

TAK

58 NumerPDF 44.58/20 MKS Święc Sławno 2021

11
OPAS Szymon 2009-03-15 Z/0074/21

TAK

100 NumerPDF 47.69/19 UKL Ósemka Police 2021

12
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-21 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF 38.54/20 WMLKS Pomorze Stargard 2021

13
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

60 NumerPDF 38.46/20 MKS Hermes Gryfino 2021  ZKN   OSU 

14
KUSZKO Jakub 2007-11-14 Z/10523/21

TAK

49 NumerPDF MKL Szczecin 2021

15
KRAWCZAK Maciej 2008-06-29 Z/4245/20

TAK

77 NumerPDF 48.21/20 MKS Kusy Szczecin 2021

16
WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 Z/5759/19

TAK

81 NumerPDF 42.80/20 MKS Kusy Szczecin 2021

17
MIKOŁAJCZYK Jakub 2008-09-26 Z/2087/21

TAK

754 NumerPDF PZS Gontyniec Chodzież 2021

18
LIS Michał 2007-11-27 Z/10520/21

TAK

43 NumerPDF 46.40/20 MKL Szczecin 2021

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HAŁA Kacper 2003-10-16 Z/7712/21

TAK

206 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

2
WYSOCKI Nikodem 2005-03-18 Z/5277/18

TAK

75 NumerPDF UKL Ósemka Police 2021

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIATRZYK Hubert 2006-05-04 Z/5238/21

TAK

532 NumerPDF LMKS Żak Pyrzyce 2021

2
CIERESZKO Alan 2006-04-17 Z/4231/18

TAK

62 NumerPDF 1:31.70/20 MKS Hermes Gryfino 2021

3
JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 Z/4188/19

TAK

69 NumerPDF 1:33.66/20 MKS Hermes Gryfino 2021

4
KISIELICA Maciej 2008-05-11 Z/2858/21

TAK

70 NumerPDF 1:52.67/20 MKS Hermes Gryfino 2021

5
OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 Z/0109/20

TAK

63 NumerPDF 1:40.96/20 MKS Hermes Gryfino 2021

6
PIĄTEK Alan 2006-02-25 Z/1154/20

TAK

68 NumerPDF 1:36.96/20 MKS Hermes Gryfino 2021

7
GRABSKI Antoni 2006-03-14 Z/1770/20

TAK

103 NumerPDF 1:31.14/20 KB Dziesiątka Białogard 2021

8
KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 Z/5211/21

TAK

508 NumerPDF LMKS Żak Pyrzyce 2021

9
KOWALSKI Marcel 2008-03-19 Z/5216/21

TAK

503 NumerPDF LMKS Żak Pyrzyce 2021

10
MADUZIA Piotr 2009-03-02 Z/5220/21

TAK

530 NumerPDF LMKS Żak Pyrzyce 2021

11
ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 Z/1152/20

TAK

64 NumerPDF 1:39.85/20 MKS Hermes Gryfino 2021

12
PAUL Jakub 2004-12-04 Z/1714/18

TAK

43 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2021

13
SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 Z/8735/21

TAK

286 NumerPDF SKSG Korona Szczecin 2021

14
DĄBROWSKI Aleksander 2009-02-04 Z/2996/21

TAK

714 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

15
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

TAK

717 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  ZKN   OSU 

16
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 Z/1508/18

TAK

79 NumerPDF 1:37.61/13 KL Bałtyk Koszalin 2021

17
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

15 NumerPDF 1:26.61/20 UKS Barnim Goleniów 2021  ZKN 

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PODSTAWKA Aleksander 2004-05-10 Z/2625/20

TAK

492 NumerPDF 2:15.65 2:07.05/20 ULKS Tychowo 2021

2
DYGAS Michał 2004-01-03 Z/2995/19

TAK

490 NumerPDF 2:17.44 2:10.52/20 ULKS Tychowo 2021

3
MADEJ Mateusz 2006-04-15 Z/3889/19

TAK

2 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2021

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUŚKO Mateusz 2006-09-24 Z/0101/20

TAK

10 NumerPDF 2:43.80 2:41.88/20 UKS Ekoludek Szczenurze 2021

2
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

70 NumerPDF 2:49.71 2:44.72/20 MKS Hermes Gryfino 2021  ZKN   OSU 

3
WOJSZ Filip 2006-04-12 Z/5068/19

TAK

166 NumerPDF 2:51.40 2:43.35/20 MKS Olimp Łobez 2021

4
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 Z/0931/18

TAK

64 NumerPDF 2:54.45 2:54.45/21 MKS Hermes Gryfino 2021

5
JAROSZ Antoni 2007-02-14 Z/1615/18

TAK

39 NumerPDF 3:02.54 3:02.54/21 MKS Junior Złocieniec 2021

6
DRĄŻKOWSKI Tomasz 2002-04-19 Z/2811/20

TAK

19 NumerPDF 3:21.46/20 MKP Szczecinek 2021

7
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 2:35.21/17 KB Dziesiątka Białogard 2021

8
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

57 NumerPDF 2:45.14/20 MLUKS Trzebiatów 2021

9
PICK Tomasz 1970-09-09 Z/8736/21

TAK

32 NumerPDF SKSG Korona Szczecin 2021

10
KOZIEŁ Sebastian 2005-05-13 Z/1771/20

TAK

105 NumerPDF 3:08.72/20 KB Dziesiątka Białogard 2021

11
BRUDŁO Piotr 2002-07-06 Z/1478/16

TAK

328 NumerPDF 2:54.43/18 WMLKS Pomorze Stargard 2021

12
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 2:34.45/19 WMLKS Pomorze Stargard 2021  ZKN   OSU 

13
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

21 NumerPDF 2:37.72/19 WMLKS Pomorze Stargard 2021  ZKN   OSU 

14
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

23 NumerPDF 2:36.18/19 WMLKS Pomorze Stargard 2021

15
ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 Z/1890/19

TAK

58 NumerPDF 2:50.47/19 WMLKS Pomorze Stargard 2021

16
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 Z/1716/18

TAK

29 NumerPDF 2:49.03/19 WMLKS Pomorze Stargard 2021

17
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 2:45.36/19 WMLKS Pomorze Stargard 2021

18
GAJDA Michał 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

30 NumerPDF 2:41.74/18 WMLKS Pomorze Stargard 2021  ZKN   OSU 

19
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/4639/17

TAK

24 NumerPDF 2:41.92/19 UKS Barnim Goleniów 2021

20
KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 Z/5066/19

TAK

757 NumerPDF 3:32.82/19 PZS Gontyniec Chodzież 2021

21
KOŁODZIEJEWSKI Gracjan 2007-12-06 Z/2470/20

TAK

753 NumerPDF 3:28.29/20 PZS Gontyniec Chodzież 2021

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

559 NumerPDF 4:32.15/20 PLKS Gwda Piła 2021  OSU 

2
PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 Z/1525/18

TAK

21 NumerPDF 4:47.81/20 UKS Barnim Goleniów 2021

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 Z/1765/16

TAK

61 NumerPDF 1.80 1.95/20 MKL Szczecin 2021

2
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

59 NumerPDF 1.80 1.82/19 MKS Święc Sławno 2021

3
KORKUĆ Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

719 NumerPDF 1.75 1.75/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

4
KLĘK Konrad 2006-02-16 Z/4248/20

TAK

32 NumerPDF 1.60 1.60/21 MKS Kusy Szczecin 2021

5
CACAJ Adam 2006-06-09 Z/3358/19

TAK

10 NumerPDF 1.50 1.50/21 UKS OSoT Szczecin 2021

6
NOWICKI Wiktor 2006-11-13 Z/2903/20

TAK

23 NumerPDF 1.40 1.40/21 MKS Kusy Szczecin 2021

7
BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 Z/1708/18

TAK

226 NumerPDF 1.88/20 KL Iskra Białogard 2021

8
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 Z/4396/18

TAK

31 NumerPDF 1.65/20 MKL Szczecin 2021

9
WOJTON Robert 2004-06-24 Z/5135/19

TAK

839 NumerPDF 1.81/20 STS Pomerania Szczecin 2021

10
KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 Z/0517/18

TAK

36 NumerPDF 1.73/20 MKS Święc Sławno 2021

11
SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 Z/5102/19

TAK

64 NumerPDF 1.50/19 PLKS Gwda Piła 2021

12
OSTATEK Adam 2004-05-13 Z/3288/19

TAK

30 NumerPDF 1.65/19 UKS OSoT Szczecin 2021  ZKN 

13
BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 Z/5762/19

TAK

51 NumerPDF 1.60/20 MKS Kusy Szczecin 2021

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

713 NumerPDF 5.34 5.34/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

2
SOBOCIŃSKI Bartosz 2005-09-15 Z/10196/21

TAK

8 NumerPDF 4.98 4.98/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

3
SZUSTAK Alan 2007-10-16 Z/0111/20

TAK

66 NumerPDF 4.78 4.78/21 MKS Hermes Gryfino 2021

4
BUZE Igor 2009-12-25 Z/3514/19

TAK

35 NumerPDF 3.80 4.00/20 MKS Święc Sławno 2021

5
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

147 NumerPDF 5.37/20 KS Gwardia Piła 2021

6
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

225 NumerPDF 6.15/20 KL Iskra Białogard 2021

7
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

203 NumerPDF 4.79/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

8
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

TAK

837 NumerPDF 4.44/19 STS Pomerania Szczecin 2021

9
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 Z/9294/21

TAK

837 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

10
SMĘT Antoni 2007-03-08 Z/10942/21

TAK

835 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

11
ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 Z/5760/19

TAK

52 NumerPDF 4.70/20 MKS Kusy Szczecin 2021

12
NOWICKI Wiktor 2006-11-13 Z/2903/20

TAK

23 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

13
TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 Z/4247/20

TAK

21 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

14
TURCZYK Mateusz 2006-10-14 Z/4321/19

TAK

55 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

15
WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 Z/5759/19

TAK

81 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2021

16
KOWALCZYK Piotr 2009-06-25 Z/10621/21

TAK

12 NumerPDF MKS Święc Sławno 2021

17
MIKOŁAJCZAK Jakub 2009-11-08 Z/1035/18

TAK

50 NumerPDF MKS Święc Sławno 2021

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBOCIŃSKI Bartosz 2005-09-15 Z/10196/21

TAK

8 NumerPDF 10.72 10.72/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZURKIEWICZ Paweł 1977-02-16 Z/8733/21

TAK

259 NumerPDF 11.08/20 SKSG Korona Szczecin 2021

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

147 NumerPDF KS Gwardia Piła 2021

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIBERA Wojciech 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

719 NumerPDF 13.76 13.76/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 Z/1978/19

TAK

55 NumerPDF 12.58 12.58/21 MKS Junior Złocieniec 2021

3
WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 Z/2750/19

TAK

722 NumerPDF 11.92 11.92/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  OSU 

4
ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 Z/10195/21

TAK

8 NumerPDF 11.07 11.07/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

5
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 Z/4209/19

TAK

8 NumerPDF 8.94 8.94/21 UKS OSoT Szczecin 2021

6
MATEL Allan 2004-11-09 Z/1842/20

TAK

65 NumerPDF 14.21/20 MKL Szczecin 2021  OSU 

7
SZCZUKO Emil 2008-04-28 Z/5016/21

TAK

30 NumerPDF MKL Szczecin 2021

8
WOJTON Robert 2004-06-24 Z/5135/19

TAK

839 NumerPDF 13.36/20 STS Pomerania Szczecin 2021

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

62 NumerPDF MKL Szczecin 2021

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIBERA Wojciech 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

719 NumerPDF 37.17 37.68/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

69 NumerPDF UKS Lipusz 2021  ZKN 

3
MATEL Allan 2004-11-09 Z/1842/20

TAK

65 NumerPDF MKL Szczecin 2021  OSU 

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 Z/4209/19

TAK

8 NumerPDF 21.41 23.09/20 UKS OSoT Szczecin 2021

2
SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 Z/10634/21

TAK

16 NumerPDF 18.40 18.40/21 MKS Kusy Szczecin 2021

3
WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 Z/10636/21

TAK

34 NumerPDF 14.83 14.83/21 MKS Kusy Szczecin 2021

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

18 NumerPDF 57.21 60.10/20 KL Bałtyk Koszalin 2021  ZKN 

2
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

206 NumerPDF 71.73/20 UKS Cyprianka 2021

3
KOWALSKI Antoni 2003-07-14 Z/2014/17

TAK

92 NumerPDF MKL Szczecin 2021  OSU 

4
GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

52 NumerPDF 55.23/20 MKL Szczecin 2021  ZKN   OSU 

5
SIDEŁKO Michał 2000-06-27 Z/2463/15

TAK

12 NumerPDF 58.74/18 KL Bałtyk Koszalin 2021

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 Z/2750/19

TAK

722 NumerPDF 48.00 48.00/21 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  OSU 

2
KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 Z/3367/17

TAK

491 NumerPDF 42.28 58.92/20 ULKS Tychowo 2021  ZKN 

3
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

42 NumerPDF UKS Lipusz 2021  ZKN 

4
OSIŃSKI Kacper 2005-03-23 Z/2947/21

TAK

38 NumerPDF MKL Szczecin 2021  OSU 

5
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

TAK

837 NumerPDF 24.27/20 STS Pomerania Szczecin 2021

6
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 Z/9294/21

TAK

837 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

7
OSTATEK Adam 2004-05-13 Z/3288/19

TAK

30 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2021  ZKN 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 Z/1978/19

TAK

55 NumerPDF 40.44 40.44/21 MKS Junior Złocieniec 2021

2
PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 Z/0519/18

TAK

31 NumerPDF 32.94 32.94/21 MKS Święc Sławno 2021

3
DOMŻALSKI Franciszek 2007-01-22 Z/10521/21

TAK

32 NumerPDF MKL Szczecin 2021

4
GULDON Edward 2007-12-21 Z/2979/20

TAK

56 NumerPDF 23.56/20 MKL Szczecin 2021  OSU 

5
SZCZUKO Emil 2008-04-28 Z/5016/21

TAK

30 NumerPDF MKL Szczecin 2021

6
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

203 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

TAK

837 NumerPDF STS Pomerania Szczecin 2021

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

203 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021