Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng inaugracji sezonu 2021
OPOLE, 08.05.2021
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

40 NumerPDF 13.46 13.32/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

2
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

46 NumerPDF 13.56 13.56/21 LUKS Podium Kup 2021

3
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

16 NumerPDF 13.81 13.81/21 LUKS Podium Kup 2021  ZKN   OSU 

4
IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 Z/2691/18

TAK

77 NumerPDF 13.84 13.71/20 LUKS Namysłów 2021

5
BURSAKOWSKA Oliwia 2007-02-16 Z/7268/21

TAK

25 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

6
ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 Z/2917/18

TAK

828 NumerPDF 13.70/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

7
MACIUSZEK Martyna 2008-05-20 Z/10003/21

TAK

29 NumerPDF 14.83/19 MUKS Gim 2 Nysa 2021

8
BŁAWICKA Julia 2007-01-19 Z/9269/21

TAK

556 NumerPDF 14.87/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

9
WOJTKOWIAK Julia 2006-03-16 Z/4874/19

TAK

858 NumerPDF 14.31/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

10
PATEROK Julia 2003-05-28 Z/4067/19

TAK

830 NumerPDF 16.37/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

11
BOJKO Patrycja 2007-09-15 Z/10356/21

TAK

35 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

12
PALKA Agata 2007-01-26 Z/5382/19

TAK

23 NumerPDF 14.22/20 UKS-MOS Opole 2021

13
PASEK Jagoda 2009-08-08 Z/9267/21

TAK

526 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

14
BUTWICKA Aleksandra 2006-07-03 Z/5732/19

TAK

50 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

15
KOWALCZYK Julia 2003-07-28 Z/1601/20

TAK

11 NumerPDF 13.70/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2021  OSU 

16
JARYCH Amelia 2007-11-21 Z/10614/21

TAK

941 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

17
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

113 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

18
LECZOWICZ Daria 2003-08-20 Z/1263/18

TAK

121 NumerPDF 14.46/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

19
MYCEK Anita 2003-11-01 Z/0436/17

TAK

132 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

20
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

122 NumerPDF 13.17/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021  ZKN 

21
POLAK Martyna 2007-03-25 Z/2164/21

TAK

113 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

22
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

115 NumerPDF 13.03/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

23
STASIERSKA Weronika 2008-12-29 Z/2648/21

TAK

752 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

24
KICUŁA Daria 2008-04-13 Z/2436/21

TAK

55 NumerPDF 14.51/20 GKS Start Długołęka 2021

25
KACZOR Amelia 2007-02-06 Z/0197/19

TAK

539 NumerPDF 14.76/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

26
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

41 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

27
RAJCHEL Wiktoria 2007-06-16 Z/3237/20

TAK

11 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

28
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

831 NumerPDF 13.00/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021  ZKN   SKN   OSU 

29
SZAFARCZYK Emilia 2006-02-24 Z/0526/20

TAK

123 NumerPDF 14.60/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

30
ŚWIERCZEK Laura 2007-02-03 Z/3238/20

TAK

861 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

31
KOZAN Zuzanna 2007-07-07 Z/7269/21

TAK

28 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

32
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

12 NumerPDF 12.05/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

33
CIUPRYK Julia 2008-01-17 Z/1156/20

TAK

84 NumerPDF 14.88/20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2021

34
SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 Z/0826/19

TAK

65 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2021

35
WOJNAR Dorota 2009-02-27 Z/0828/19

TAK

68 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2021

36
ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 Z/10613/21

TAK

942 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

37
GROBELNA Aleksandra 2008-07-01 Z/0821/19

TAK

62 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2021

38
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

TAK

83 NumerPDF 13.58/20 LUKS Podium Kup 2021  ZKN   OSU 

39
BOKWA Alina 2008-09-06 Z/6001/21

TAK

27 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

40
MYKITA Antonina 2008-05-12 Z/10983/21

TAK

114 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

41
RYBICKA Oliwia 2006-08-11 Z/1357/20

TAK

47 NumerPDF 14.47/20 UKS-MOS Opole 2021

42
WOŁOWICZ Maja 2007-06-21 Z/11037/21

TAK

130 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

43
TROSZYŃSKA Julia 2004-07-15 Z/10928/21

TAK

71 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

44
BROY Zuzanna 2007-06-20

36 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURSAKOWSKA Oliwia 2007-02-16 Z/7268/21

TAK

25 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

2
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

13 NumerPDF 26.48/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

3
PSYK Julia 2007-12-04 Z/11049/21

TAK

99 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

4
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

54 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

5
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

113 NumerPDF 29.36/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

6
LECZOWICZ Daria 2003-08-20 Z/1263/18

TAK

121 NumerPDF 30.11/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

7
MYCEK Anita 2003-11-01 Z/0436/17

TAK

132 NumerPDF 29.56/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

8
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

122 NumerPDF 28.06/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2021  ZKN 

9
POLAK Martyna 2007-03-25 Z/2164/21

TAK

113 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

10
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

115 NumerPDF 26.89/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

11
KAMIENIK Hanna 2007-04-27 Z/5317/21

TAK

17 NumerPDF 30.78/20 MUKS Gim 2 Nysa 2021

12
GRAJ Martyna 2009-01-28 Z/5288/21

TAK

7 NumerPDF 36.59/19 MUKS Gim 2 Nysa 2021

13
KOZAN Zuzanna 2007-07-07 Z/7269/21

TAK

28 NumerPDF 28.46/20 NKS Start Namysłów 2021

14
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

33 NumerPDF 25.62/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

15
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

32 NumerPDF 29.59/20 LUKS Podium Kup 2021  OSU 

16
MYKITA Antonina 2008-05-12 Z/10983/21

TAK

114 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZATNY Maria 2004-10-15 Z/2857/18

TAK

88 NumerPDF 43.34 43.34/21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

2
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

40 NumerPDF 43.48 43.40/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

3
GALA Julia 2006-02-08 Z/2534/20

TAK

73 NumerPDF 48.60 46.47/20 LUKS Namysłów 2021

4
ZUŻEL Hanna 2007-03-06 Z/8705/21

TAK

71 NumerPDF 49.09 48.26/20 LUKS Namysłów 2021

5
BUTWICKA Aleksandra 2006-07-03 Z/5732/19

TAK

50 NumerPDF 51.17 51.17/21 WKS Śląsk Wrocław 2021

6
CZECHOWSKA Sandra 2005-10-31 Z/3727/19

TAK

79 NumerPDF 51.18 51.18/21 LUKS Namysłów 2021

7
DOPIERAŁA Lidia 2009-01-16 Z/5065/21

TAK

906 NumerPDF 52.06 52.06/21 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

8
OŁPIŃSKA Paula 2007-02-07 Z/8327/21

TAK

31 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

9
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

13 NumerPDF 42.53/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

10
KUŹNIAK Magdalena 2008-10-11 Z/8964/21

TAK

39 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

11
PALKA Agata 2007-01-26 Z/5382/19

TAK

23 NumerPDF 46.53/20 UKS-MOS Opole 2021

12
WINKOWSKA Aleksandra 2008-02-16 Z/7990/21

TAK

456 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

13
TWARÓG Anna 2003-08-11 Z/3066/19

TAK

105 NumerPDF 45.79/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

14
HRYNCZYSZYN Zuzanna 2009-05-05 Z/5289/21

TAK

2 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

15
STASIERSKA Weronika 2008-12-29 Z/2648/21

TAK

752 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

16
KUKUŁA Alicja 2004-08-01 Z/5885/21

TAK

2 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

17
KAŁWIŃSKA Oliwia 2008-06-03 Z/5068/21

TAK

905 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

18
WRZESIAK Natalia 2007-05-27 Z/0798/21

TAK

960 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

19
PŁOCH Olivia 2009-09-27 Z/6002/21

TAK

33 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

20
TROSZYŃSKA Julia 2004-07-15 Z/10928/21

TAK

71 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

21
FRANCZAK Agata 2007-01-20 Z/0395/20

TAK

799 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021  OSU 

22
MARCINIAK Maja 2006-06-25 Z/5188/19

TAK

963 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

23
CHIROWSKA Zuzanna 2007-10-13 Z/8966/21

TAK

76 NumerPDF LUKS Namysłów 2021

24
WIŚNIEWSKA Natalia 2005-04-06 Z/3088/19

TAK

83 NumerPDF 47.63/20 LUKS Namysłów 2021

25
BROY Zuzanna 2007-06-20

36 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 Z/1868/17

TAK

50 NumerPDF MKS Siechnice 2021

2
STANEK Oliwia 2004-05-21 Z/5886/21

TAK

3 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

3
GRACZ Julia 2005-07-23 Z/1401/18

TAK

584 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

4
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

12 NumerPDF 60.33/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

5
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

41 NumerPDF 62.28/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

6
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

46 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021

7
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

16 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021  ZKN   OSU 

8
WOJTAS Marta 2005-06-19 Z/2803/18

TAK

49 NumerPDF 65.49/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 Z/2390/19

TAK

86 NumerPDF 1:49.59 1:46.88/20 LUKS Podium Kup 2021

2
UZNAŃSKA Julia 2007-04-14 Z/8136/21

TAK

18 NumerPDF 2:09.10 2:09.10/21 KS Victoria Olesno 2021

3
SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 Z/0200/19

TAK

554 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

4
LISOWSKA Hanna 2009-10-19 Z/0383/19

TAK

557 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

5
CIESZYŃSKA Róża 2008-10-05 Z/1080/19

TAK

550 NumerPDF 2:07.93/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

6
HĘCINSKA Julia 2005-04-17 Z/6088/21

TAK

4 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

7
CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 Z/2450/19

TAK

57 NumerPDF 2:07.47/18 KS Victoria Olesno 2021

8
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/6140/21

TAK

77 NumerPDF 1:45.89/20 KS Victoria Olesno 2021

9
ROSKOSZ Katarzyna 2009-07-19 Z/11090/21

TAK

19 NumerPDF 2:10.33/20 LUKS Podium Kup 2021

10
BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 Z/3027/19

TAK

203 NumerPDF 1:44.01/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

11
BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 Z/3028/19

TAK

202 NumerPDF 1:44.79/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

12
KUKUŁA Alicja 2004-08-01 Z/5885/21

TAK

2 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

13
KOWALSKA Natalia 2009-07-29 Z/5298/21

TAK

11 NumerPDF 2:02.90/20 MUKS Gim 2 Nysa 2021

14
HOC Zuzanna 2008-07-02 Z/0377/19

TAK

535 NumerPDF 1:51.23/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

15
TRACZ Natalia 2009-07-02 Z/1997/19

TAK

983 NumerPDF 2:09.69/20 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

16
BIEZMIENOW Oliwa 2007-11-18 Z/0795/21

TAK

959 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

17
FĄFERKO Julia 2009-06-10 Z/11038/21

TAK

124 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

18
PRZYWARA Oliwia 2009-07-08

10 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FABIJAN Maria 2001-01-26 Z/3602/15

TAK

555 NumerPDF 3:35.92 3:35.92/21 MKS Siechnice 2021

2
STANEK Oliwia 2004-05-21 Z/5886/21

TAK

3 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

3
WIENCIERZ Julia 2005-09-26 Z/2453/19

TAK

11 NumerPDF 3:22.22/20 KS Victoria Olesno 2021

4
KAPAŁA Alicja 2008-08-16 Z/1810/21

TAK

951 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

5
TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 Z/3248/19

TAK

24 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

6
WRÓBEL Paulina 2004-08-19 Z/1315/19

TAK

965 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

7
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/2517/15

TAK

345 NumerPDF 3:07.49/14 MKS Siechnice 2021

8
ZIOBROWSKA Zuzanna 2009-12-06 Z/11036/21

TAK

122 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

9
RAK Wiktoria 2005-12-08 Z/2478/19

TAK

19 NumerPDF 3:15.24/20 LUKS Podium Kup 2021  OSU 

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECHOWSKA Sandra 2005-10-31 Z/3727/19

TAK

79 NumerPDF 1.45 1.50/19 LUKS Namysłów 2021

2
KOŁTON Julia 2005-05-16 Z/5297/19

TAK

95 NumerPDF 1.40 1.50/20 GKS Start Długołęka 2021  OSU 

3
WOLF Amelia 2007-02-21 Z/8708/21

TAK

82 NumerPDF 1.30 1.40/20 LUKS Namysłów 2021

4
LIPNIAK Paulina 2009-03-31 Z/10989/21

TAK

7 NumerPDF UKS Orlica Domaniów 2021

5
CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 Z/9473/21

TAK

1 NumerPDF 0.90/19 UKS Orlica Domaniów 2021

6
CIECIERSKA Emilia 2008-12-26 Z/9474/21

TAK

5 NumerPDF 1.05/19 UKS Orlica Domaniów 2021

7
JAKLEWICZ Julia 2008-04-15 Z/10988/21

TAK

8 NumerPDF UKS Orlica Domaniów 2021

8
ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 Z/2840/18

TAK

54 NumerPDF 1.66/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

9
KAPAŁA Anna 2007-06-14 Z/1811/21

TAK

952 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021  OSU 

10
CHIROWSKA Zuzanna 2007-10-13 Z/8966/21

TAK

76 NumerPDF 1.15/19 LUKS Namysłów 2021

11
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

70 NumerPDF 1.62/20 LUKS Namysłów 2021  ZKN 

12
DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 Z/4360/18

TAK

32 NumerPDF 1.51/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RADKOWSKA Julia 2004-09-26 Z/2644/20

TAK

329 NumerPDF 2.40/20 MKS MOS Wrocław 2021

2
BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 Z/10700/21

TAK

07 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

3
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

756 NumerPDF 3.20/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN   OSU 

4
HERDA Julia 2004-08-26 Z/2920/19

TAK

326 NumerPDF 2.61/20 MKS MOS Wrocław 2021

5
KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 Z/1476/21

TAK

89 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

6
LICHOTA Laura 2008-02-28 Z/1076/21

TAK

08 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

7
WALKÓW Bianka 2007-06-18 Z/10693/21

TAK

12 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

8
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF 3.30/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALARA Aleksandra 2006-06-26 Z/5605/19

TAK

35 NumerPDF 4.48 4.57/20 MUKS Gim 2 Nysa 2021

2
IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 Z/2691/18

TAK

77 NumerPDF 4.44 4.84/20 LUKS Namysłów 2021

3
JARYCH Amelia 2007-11-21 Z/10614/21

TAK

941 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

4
BUJAK Emilia 2008-09-23 Z/0507/20

TAK

704 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

5
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

108 NumerPDF 4.31/19 GKS Start Długołęka 2021

6
KACZOR Amelia 2007-02-06 Z/0197/19

TAK

539 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

7
SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 Z/0200/19

TAK

554 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

8
KUŹNIAK Magdalena 2008-10-11 Z/8964/21

TAK

39 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

9
OŁPIŃSKA Paula 2007-02-07 Z/8327/21

TAK

31 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

10
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

33 NumerPDF 5.69/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

11
BOKWA Alina 2008-09-06 Z/6001/21

TAK

27 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

12
CIUPRYK Julia 2008-01-17 Z/1156/20

TAK

84 NumerPDF 4.00/20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2021

13
WOJNAR Dorota 2009-02-27 Z/0828/19

TAK

68 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2021

14
ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 Z/10613/21

TAK

942 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

15
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

TAK

83 NumerPDF 5.06/19 LUKS Podium Kup 2021  ZKN   OSU 

16
PASEK Jagoda 2009-08-08 Z/9267/21

TAK

526 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

17
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF 4.71/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

18
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

14 NumerPDF 5.13/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 10.21 10.21/21 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

2
PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 Z/0818/18

TAK

322 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2021

3
DUDA Julia 2004-06-28 Z/0815/18

TAK

323 NumerPDF 11.72/20 AZS-AWF Katowice 2021  ZKN 

4
BUCZKOWSKA Marta 2006-06-02 Z/2778/18

TAK

22 NumerPDF PK LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

5
KOSZYK Anna 2003-08-19 Z/1232/17

TAK

27 NumerPDF 9.72/20 LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

6
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

312 NumerPDF 10.84/19 AZS-AWF Katowice 2021

7
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 Z/0820/18

TAK

319 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2021

8
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

TAK

83 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021  ZKN   OSU 

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

33 NumerPDF 11.46/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

2
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 9.33/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2021

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

80 NumerPDF 11.10 11.10/21 LUKS Namysłów 2021

2
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

343 NumerPDF 11.08 11.22/20 WKS Wawel Kraków 2021

3
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

831 NumerPDF 9.69 9.69/21 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021  ZKN   OSU 

4
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/2637/20

TAK

826 NumerPDF 9.43 9.61/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021  ZKN   OSU 

5
SOBALAK Liwia 2006-05-09 Z/2697/18

TAK

78 NumerPDF 8.78 9.62/20 LUKS Namysłów 2021

6
KACZOR Honorata 2006-01-22 Z/2280/20

TAK

78 NumerPDF 7.98/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2021  OSU 

7
MOROZ Laura 2009-04-29 Z/9480/21

TAK

6 NumerPDF UKS Orlica Domaniów 2021

8
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

30 NumerPDF 7.00/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2021

9
KOCUBA Julia 2006-02-05 Z/0379/19

TAK

571 NumerPDF 9.09/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

10
KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 Z/0196/19

TAK

569 NumerPDF 8.33/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

11
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

122 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

12
FRANCZAK Agata 2007-01-20 Z/0395/20

TAK

799 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021  OSU 

13
WIECHOWSKA Oliwia 2005-05-21 Z/0852/19

TAK

904 NumerPDF 9.75/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

14
KAPAŁA Anna 2007-06-14 Z/1811/21

TAK

952 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021  OSU 

15
GIZA Weronika 2007-03-08 Z/11088/21

TAK

11 NumerPDF 6.79/20 LUKS Podium Kup 2021

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

343 NumerPDF 30.33 32.05/19 WKS Wawel Kraków 2021

2
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

831 NumerPDF 26.88 26.88/21 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021  ZKN   OSU 

3
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

16 NumerPDF 26.18/20 MUKS Park Zduńska Wola 2021  ZKN   OSU 

4
HAGLAUER Paulina 2003-08-25 Z/3447/21

TAK

1 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

5
HUZAR Barbara 2005-06-23 Z/2779/18

TAK

39 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

6
WIECHOWSKA Oliwia 2005-05-21 Z/0852/19

TAK

904 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

7
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

80 NumerPDF LUKS Namysłów 2021

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 Z/2777/18

TAK

46 NumerPDF 33.03/20 LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

2
KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 Z/0196/19

TAK

569 NumerPDF 16.90/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

3
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

30 NumerPDF 25.96/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2021

4
KOCUBA Julia 2006-02-05 Z/0379/19

TAK

571 NumerPDF 25.33/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

5
SOBALAK Liwia 2006-05-09 Z/2697/18

TAK

78 NumerPDF 31.82/20 LUKS Namysłów 2021

6
GIZA Weronika 2007-03-08 Z/11088/21

TAK

11 NumerPDF 17.24/20 LUKS Podium Kup 2021

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYL Katarzyna 2004-03-03 Z/5458/18

TAK

58 NumerPDF 38.82/20 LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

2
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

16 NumerPDF 47.33/20 MUKS Park Zduńska Wola 2021  ZKN   OSU 

3
BUCZKOWSKA Magdalena 2005-12-19 Z/1164/19

TAK

71 NumerPDF 29.53/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 Z/2777/18

TAK

46 NumerPDF 27.83/20 LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

89 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021  OSU 

2
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

73 NumerPDF 2925/20 UKS-MOS Opole 2021  OSU 

3
BUSZKA Natalia 2006-12-09 Z/5381/19

TAK

72 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OGRODNIK Alicja 2007-09-06 Z/10002/21

TAK

3 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

2
BŁAWICKA Julia 2007-01-19 Z/9269/21

TAK

556 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

3
SIWY Anna 2007-08-20 Z/5313/21

TAK

4 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

4
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

32 NumerPDF 12.80/20 LUKS Podium Kup 2021  OSU 

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

312 NumerPDF 19.50/17 AZS-AWF Katowice 2021

2
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF 16.78/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

3
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

14 NumerPDF 16.47/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

 
80 m pł K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Emilia 2008-09-23 Z/0507/20

TAK

704 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

2
WINKOWSKA Aleksandra 2008-02-16 Z/7990/21

TAK

456 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2021

3
KAŁWIŃSKA Oliwia 2008-06-03 Z/5068/21

TAK

905 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

4
SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 Z/0826/19

TAK

65 NumerPDF 17.25/20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2021

5
KICUŁA Daria 2008-04-13 Z/2436/21

TAK

55 NumerPDF 14.39/20 GKS Start Długołęka 2021

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZATNY Maria 2004-10-15 Z/2857/18

TAK

88 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

2
PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 Z/0818/18

TAK

322 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2021

3
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 Z/0820/18

TAK

319 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2021

4
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

16 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021  ZKN   OSU 

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

18 NumerPDF 11.54 11.54/21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

2
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

39 NumerPDF 11.63 11.63/21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

3
ŚCIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

TAK

67 NumerPDF 11.72 11.42/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

4
CIELECKI Jarosław 1998-07-15 Z/5055/15

TAK

30 NumerPDF 11.75 11.54/20 UKS Orlica Domaniów 2021

5
WĄCHOCKI Jakub 2009-04-20 Z/3789/21

TAK

500 NumerPDF 16.63 16.63/21 MKS Siechnice 2021

6
KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 Z/10831/21

TAK

37 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

7
WIECZOREK Maksymilian 2006-07-15 Z/10924/21

TAK

22 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

8
KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 Z/10859/21

TAK

38 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

9
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 12.31/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

10
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

750 NumerPDF 12.05/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

11
ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 Z/0969/20

TAK

819 NumerPDF 13.34/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

12
JAWORSKI Jakub 2000-10-09 Z/2863/21

TAK

568 NumerPDF 12.97/15 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

13
MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 Z/7266/21

TAK

1 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

14
MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 Z/7267/21

TAK

2 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

15
CHODOROWSKI Igor 2009-10-25 Z/3791/21

TAK

255 NumerPDF MKS Siechnice 2021

16
DĄCER Franek 2009-08-20 Z/4869/21

TAK

55 NumerPDF MKS Siechnice 2021

17
KALICINSKI Aleksander 2008-10-24 Z/4555/21

TAK

250 NumerPDF MKS Siechnice 2021

18
KLAWE Michał 2007-04-30 Z/5110/21

TAK

200 NumerPDF MKS Siechnice 2021

19
WŁADYKA Michał 2008-11-21 Z/5360/21

TAK

52 NumerPDF MKS Siechnice 2021

20
JAROSIŃSKI Teodor 2006-02-09 Z/10355/21

TAK

49 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

21
GRYWKOWIEC Michał 2000-03-22 Z/0550/17

TAK

959 NumerPDF 11.60/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

22
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

63 NumerPDF 11.43/09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYGODA Sebastian 2007-09-20 Z/5763/21

TAK

922 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

2
MACEK Marcin 2005-12-12 Z/9758/21

TAK

111 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

3
GRUSZKA Kacper 2004-06-11 Z/1620/20

TAK

313 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

4
GRYWKOWIEC Michał 2000-03-22 Z/0550/17

TAK

959 NumerPDF 23.63/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

5
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

63 NumerPDF 22.71/09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

6
MEHLICH Piotr 2003-07-29 Z/0633/19

TAK

330 NumerPDF 24.60/20 UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

63 NumerPDF 36.79 36.49/07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

2
WILMAN Jakub 2008-01-10 Z/5311/21

TAK

11 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

3
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

119 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021  ZKN 

4
WALIDUDA Damian 2002-08-21 Z/1463/19

TAK

147 NumerPDF 41.92/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

5
RATAJCZYK Szymon 2007-11-30 Z/10238/21

TAK

321 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

6
TARCHAŁA Piotr 2008-06-10 Z/0201/19

TAK

545 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

7
WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-16 Z/4553/21

TAK

455 NumerPDF MKS Siechnice 2021

8
RAJEWSKI Jan 2007-01-12 Z/0801/21

TAK

906 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

9
LYSY Jan 2009-10-16 Z/8861/21

TAK

12 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

10
Kołodziej Wojciech 2009-03-06 Z/5285/21

TAK

1 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2021

11
DUK Aleksander 2006-01-24 Z/2726/21

TAK

315 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

12
MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 Z/1288/20

TAK

311 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

13
MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 Z/1289/20

TAK

309 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

14
MEHLICH Wojciech 2006-11-02 Z/1290/20

TAK

308 NumerPDF 45.92/20 UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

15
KLIN Rafał 2007-02-17 Z/11035/21

TAK

113 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

16
BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 Z/0796/21

TAK

974 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

17
BUCK Dawid 1999-11-11 Z/2890/18

TAK

67 NumerPDF 37.74/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

18
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

24 NumerPDF 35.65/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

957 NumerPDF 58.22/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

2
BLUKOT Denis 2003-11-24 Z/5884/21

TAK

1 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

3
ŚCIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

TAK

67 NumerPDF 51.16/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

4
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

61 NumerPDF 56.62/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

5
JAWORSKI Jakub 2000-10-09 Z/2863/21

TAK

568 NumerPDF 55.59/17 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

6
BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 Z/0209/19

TAK

41 NumerPDF 57.04/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

7
LIS Krzysztof 2002-08-02 Z/2244/19

TAK

81 NumerPDF 53.96/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

8
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

18 NumerPDF 51.55/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  OSU 

9
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

51 NumerPDF 52.41/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

10
KŁECZEK Hubert 2006-01-20 Z/0463/20

TAK

952 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

11
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

39 NumerPDF 49.78/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

12
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

924 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021  OSU 

13
CELIŃSKI Emil 2004-12-15 Z/5258/21

TAK

360 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

14
WALCZAK Adam 2003-10-27 Z/0632/19

TAK

153 NumerPDF 55.26/20 UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

15
WŁODARCZYK Maciej 2004-01-04 Z/5257/21

TAK

314 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2021

16
LACHOWICZ Gracjan 2008-11-14 Z/11039/21

TAK

121 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

73 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

2
PACEK Szymon 2007-08-26 Z/10237/21

TAK

111 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

3
LIBURA Jakub 2002-10-31 Z/1311/20

TAK

100 NumerPDF 1:33.71/20 MKS Siechnice 2021

4
DANKÓW Franciszek 2007-05-20 Z/10873/21

TAK

55 NumerPDF 1:40.20/20 UKS-MOS Opole 2021

5
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

961 NumerPDF 1:38.22/20 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

6
KUŁEK Dawid 2007-08-15 Z/0462/20

TAK

993 NumerPDF 1:40.85/20 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2021

7
BIRLET Michał 2007-01-24 Z/8138/21

TAK

6 NumerPDF 1:46.66/20 KS Victoria Olesno 2021

8
NOWAK Maksymilian 2008-09-11 Z/5291/21

TAK

2 NumerPDF 2:12.34/20 MUKS Gim 2 Nysa 2021

9
DOSZAK Bruno 2008-10-30 Z/11091/21

TAK

16 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021

10
KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 Z/11089/21

TAK

15 NumerPDF LUKS Podium Kup 2021

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLOREK Kamil 2005-03-26 Z/2477/19

TAK

832 NumerPDF 2:54.46 2:52.53/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021

2
ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 Z/1356/20

TAK

5 NumerPDF 3:11.08/20 UKS-MOS Opole 2021

3
MIŁOSZ Adam 2006-04-21 Z/9999/21

TAK

454 NumerPDF 2:57.50/20 MKS Siechnice 2021

4
MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 Z/2097/20

TAK

201 NumerPDF 3:02.41/20 LUKS Podium Kup 2021

5
KULIŃSKI Maciej 2007-01-05 Z/10236/21

TAK

123 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

6
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

201 NumerPDF 2:58.55/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2021

7
WRÓBEL Kacper 2006-03-24 Z/6138/21

TAK

5 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

8
JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 Z/3344/20

TAK

204 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

9
GŁOWACKI Michał 2007-03-08 Z/8328/21

TAK

40 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

10
GRZYBOWSKI Maciej 2003-09-19 Z/10986/21

TAK

150 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

11
SZCZEPAŃSKI Daniel 2009-02-24 Z/10982/21

TAK

112 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

12
KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 Z/1829/19

TAK

780 NumerPDF 2:45.39/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2021  ZKN   OSU 

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FIAŁA Igor 2002-12-11 Z/1553/17

TAK

68 NumerPDF 1.90 1.95/20 LUKS Namysłów 2021  ZKN 

2
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

60 NumerPDF 1.90 2.00/20 LUKS Namysłów 2021  ZKN 

3
STEFANEK Kuba 2006-06-11 Z/8706/21

TAK

62 NumerPDF 1.50 LUKS Namysłów 2021

4
HARZ Tomasz 2007-04-01 Z/0368/21

TAK

903 NumerPDF 1.45/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

5
RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 Z/5292/21

TAK

3 NumerPDF 1.30/19 MUKS Gim 2 Nysa 2021

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 Z/10699/21

TAK

89 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

2
KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 Z/2645/20

TAK

304 NumerPDF 3.00/20 MKS MOS Wrocław 2021

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 Z/0969/20

TAK

819 NumerPDF 5.17/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

2
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 6.35/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

3
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

750 NumerPDF 6.32/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

4
TARCHAŁA Piotr 2008-06-10 Z/0201/19

TAK

545 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

5
MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 Z/7266/21

TAK

1 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

6
MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 Z/7267/21

TAK

2 NumerPDF NKS Start Namysłów 2021

7
WIŚNIEWSKI Szymon 2007-02-15 Z/4554/21

TAK

44 NumerPDF MKS Siechnice 2021

8
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

33 NumerPDF 7.40/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

9
LYSY Jan 2009-10-16 Z/8861/21

TAK

12 NumerPDF KS Victoria Olesno 2021

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 12.23/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

2
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

17 NumerPDF 15.38/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALCZAK Marek 1980-03-17

123 NumerPDF 12.42 13.26/20 LUKS Sukces Komprachcice 2021

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

827 NumerPDF 16.10 16.10/21 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021  KNF   SKN   OSU 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

45 NumerPDF 14.75 15.45/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

2
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

828 NumerPDF 14.55 16.57/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021  ZKN 

3
WAWRZYNIAK Filip 2006-03-04 Z/10695/21

TAK

967 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

4
DOLATA Marcin 2006-07-11 Z/10694/21

TAK

966 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

5
KOWALSKI Jakub 2006-02-14 Z/0199/19

TAK

552 NumerPDF 8.52/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

6
HALEK Arkadiusz 2007-03-16 Z/0366/21

TAK

819 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

7
ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 Z/1917/20

TAK

819 NumerPDF 8.33/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

8
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

38 NumerPDF 17.59/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

9
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

93 NumerPDF 13.53/20 LUKS Podium Kup 2021  ZKN   OSU 

10
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

96 NumerPDF 11.69/20 LUKS Podium Kup 2021

11
SZTUCKI Szymon 2007-01-18 Z/5326/21

TAK

825 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

827 NumerPDF 55.00 55.00/21 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021  KNF   SKN   OSU 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

828 NumerPDF 51.11 51.11/21 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2021  ZKN 

2
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

45 NumerPDF 43.88/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

3
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

38 NumerPDF 51.08/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN   OSU 

4
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

93 NumerPDF 37.80/20 LUKS Podium Kup 2021  ZKN   OSU 

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Filip 2006-03-04 Z/10695/21

TAK

967 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

2
DOLATA Marcin 2006-07-11 Z/10694/21

TAK

966 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2021

3
KOWALSKI Jakub 2006-02-14 Z/0199/19

TAK

552 NumerPDF 34.91/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

4
HALEK Arkadiusz 2007-03-16 Z/0366/21

TAK

819 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

5
ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 Z/1917/20

TAK

819 NumerPDF 27.23/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

6
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

96 NumerPDF 33.21/20 LUKS Podium Kup 2021

7
SZTUCKI Szymon 2007-01-18 Z/5326/21

TAK

825 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAL Jacek 1992-01-27 Z/3604/20

TAK

34 NumerPDF 43.45/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

59 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

2
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

62 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

3
ROGOŻYŃSKI Michael 2002-09-12 Z/1961/16

TAK

57 NumerPDF 45.14/20 LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 Z/4423/18

TAK

44 NumerPDF 46.34/20 LUKS MGOKSiR Korfantów 2021

2
OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 Z/1284/20

TAK

34 NumerPDF 44.80/20 MUKS Park Zduńska Wola 2021  ZKN   OSU 

3
KUBASZKO Michał 2004-12-16

65 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 Z/3605/19

TAK

12 NumerPDF 31.28/20 MUKS Park Zduńska Wola 2021  OSU 

2
KOJDER Bartłomiej 2006-01-23 Z/2537/20

TAK

26 NumerPDF 17.65/20 UKS-MOS Opole 2021

3
KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 Z/3604/19

TAK

55 NumerPDF 52.94/20 MUKS Park Zduńska Wola 2021  OSU 

4
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

96 NumerPDF 28.02/20 LUKS Podium Kup 2021

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZACHARA Jakub 2006-05-27 Z/1398/18

TAK

548 NumerPDF 2764/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2021

2
CZERNIK Karol 2006-02-01 Z/2853/18

TAK

32 NumerPDF UKS-MOS Opole 2021

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

51 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  ZKN   OSU 

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

350 NumerPDF 19.96 19.96/21 WKS Wawel Kraków 2021  OSU 

2
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

50 NumerPDF 15.72/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HARZ Tomasz 2007-04-01 Z/0368/21

TAK

903 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2021