Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Memoriał Romualda Wojnowskiego
OLECKO, 09.05.2021
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

51 NumerPDF 12.76 12.63/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021

2
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

555 NumerPDF 13.45 13.30/17 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN 

3
DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 Z/4994/18

TAK

990 NumerPDF 13.81 13.69/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  OSU 

4
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 12.50/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021

5
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

2 NumerPDF 12.28/18 MKS Juvenia Białystok 2021

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 13.13 12.97/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

2
CHOMIK Marta 2005-10-06 Z/3799/18

TAK

1 NumerPDF 13.26 13.26/21 GUKS Asy Dywity 2021

3
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

555 NumerPDF 13.67 13.30/20 UKS Sokół Węgorzewo 2021

4
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

2 NumerPDF 15.05 15.05/21 GUKS Asy Dywity 2021

5
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

14 NumerPDF 12.76/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

6
GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 Z/1372/19

TAK

41 NumerPDF 13.45/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

7
JANUCHTA Kinga 2005-01-05 Z/3459/17

TAK

21 NumerPDF 13.15/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 Z/3401/21

TAK

95 NumerPDF 13.03 13.03/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

2
MURACH Maja 2006-05-24 Z/0073/18

TAK

52 NumerPDF 13.11 13.11/21 UKS Atos Woźnice 2021

3
TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 Z/0841/21

TAK

124 NumerPDF 13.64 13.64/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

4
FALĘCKA Pola 2007-12-18 Z/5450/19

TAK

31 NumerPDF 13.93 13.74/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

5
SUGIER Laura 2007-06-16 Z/5429/19

TAK

78 NumerPDF 13.95 13.95/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

6
SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 Z/3567/19

TAK

23 NumerPDF 14.19 14.15/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

7
SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 Z/0324/21

TAK

125 NumerPDF 14.26 14.26/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

8
SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 Z/3568/19

TAK

24 NumerPDF 14.27 13.82/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

9
SASIN Weronika 2007-09-26 Z/0240/20

TAK

37 NumerPDF 14.43 14.09/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

10
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 Z/3798/19

TAK

15 NumerPDF 14.43 14.21/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

11
GÓRNA Dorota 2006-03-21 Z/3179/19

TAK

5 NumerPDF 14.50 14.25/19 GUKS Asy Dywity 2021

12
AUDA Aleksandra 2007-04-19 Z/0208/20

TAK

230 NumerPDF 14.67 14.41/20 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021

13
MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 Z/2165/21

TAK

20 NumerPDF 14.88 14.88/21 GUKS Asy Dywity 2021

14
WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 Z/0225/21

TAK

115 NumerPDF 14.88 14.88/21 LKS Korab Olecko 2021

15
SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 Z/3254/20

TAK

13 NumerPDF 14.91 14.91/21 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

16
RADECKA Weronika 2006-09-01 Z/5482/21

TAK

19 NumerPDF 15.55 15.55/21 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

17
BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 Z/3180/19

TAK

8 NumerPDF 15.66 15.26/19 GUKS Asy Dywity 2021

18
KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 Z/7243/21

TAK

756 NumerPDF 16.69 16.69/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

19
MUSKAŁA Nikola 2007-12-29 Z/0223/21

TAK

102 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

20
DYMEK Iga 2007-04-26 Z/1239/20

TAK

50 NumerPDF 14.05/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

21
ZEBZDA Judyta 2007-08-15 Z/0901/19

TAK

6 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

22
ZAREMBA Zuzanna 2006-12-07 Z/2107/21

TAK

8 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

23
JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 Z/1379/21

TAK

255 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021

24
LEDOCHOWICZ Marcelina 2007-07-08 Z/4548/21

TAK

80 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

25
CZERNIAK Amelia 2007-12-28 Z/4529/21

TAK

84 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

26
KORZUN Wiktoria 2007-06-11 Z/0226/21

TAK

110 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

27
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 Z/3073/19

TAK

220 NumerPDF 14.32/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

28
GRUCA Hanna 2007-05-31 Z/3112/21

TAK

9 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

29
CZERNIEWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4527/21

TAK

90 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

30
DUDKOWSKA Wiktoria 2006-10-17 Z/2108/21

TAK

9 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

31
GOLON Patrycja 2007-02-17 Z/1804/21

TAK

62 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

32
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

216 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2021

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALESZKA Patrycja 2008-09-29 Z/2716/20

TAK

7 NumerPDF 13.97 13.97/21 GUKS Asy Dywity 2021

2
TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 Z/0653/21

TAK

701 NumerPDF 14.13 14.13/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

3
SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 Z/0902/19

TAK

5 NumerPDF 14.27 14.27/21 UKS Sokół Węgorzewo 2021

4
KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 Z/1793/21

TAK

131 NumerPDF 14.60 14.60/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

5
RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 Z/1384/21

TAK

5 NumerPDF 14.86 14.86/21 GUKS Asy Dywity 2021

6
LITWINOWICZ Natalia 2008-12-01 Z/1794/21

TAK

120 NumerPDF 14.96 14.96/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

7
PIETRZYK Ewa 2009-12-09 Z/0642/21

TAK

158 NumerPDF 15.19 15.19/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

8
KOSTYRA Julia 2009-01-11 Z/0651/21

TAK

730 NumerPDF 15.22 15.22/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

9
JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 Z/2669/21

TAK

4 NumerPDF 15.36 15.36/21 GUKS Asy Dywity 2021

10
WIĘCKOWSKA Emilia 2009-01-01 Z/10357/21

TAK

700 NumerPDF 15.49 15.49/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

11
KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 Z/0650/21

TAK

760 NumerPDF 15.50 15.50/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

12
BIGAJ Nikola 2008-09-13 Z/0654/21

TAK

709 NumerPDF 15.58 15.58/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

13
KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 Z/0331/21

TAK

153 NumerPDF 15.75 15.75/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

14
HISZPAŃSKA Elżbieta 2009-10-28 Z/0329/21

TAK

150 NumerPDF 16.16 16.16/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

15
KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 Z/1380/21

TAK

256 NumerPDF 16.45 16.45/21 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021

16
MARCINIAK Julia 2009-03-12 Z/7231/21

TAK

714 NumerPDF 16.55 16.55/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

17
NAKIELSKA Aleksandra 2009-07-16 Z/0641/21

TAK

122 NumerPDF 16.60 16.60/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

18
KOWARA Faustyna 2009-02-15 Z/7241/21

TAK

723 NumerPDF 16.88 16.88/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

19
CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 Z/2668/21

TAK

5 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

20
SKWAREK Kornelia 2008-09-24 Z/4539/21

TAK

87 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

21
SZANCIŁO Aleksandra 2008-12-20 Z/4540/21

TAK

257 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

22
WINCZA Hanna 2009-05-06 Z/4466/21

TAK

11 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

23
KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 Z/10901/21

TAK

108 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

24
ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31 Z/0827/20

TAK

211 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2021

25
RANDZIO Oliwia 2009-06-07 Z/8179/21

TAK

100 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

26
POŁOMSKA Aleksandra 2009-06-25 Z/0332/21

TAK

152 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

27
DĄBROWSKA Julia 2008-01-20 Z/5479/21

TAK

47 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

28
DRABIO Oliwia 2009-07-16 Z/3253/20

TAK

13 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

29
JAZIC Paula 2009-07-12 Z/0639/21

TAK

100 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

30
PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 Z/0648/21

TAK

761 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

31
MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 Z/1791/21

TAK

173 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

32
ZIEJA Maja 2008-03-12 Z/0348/21

TAK

123 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

33
TOMCZYK Natalia 2008-04-22 Z/3217/20

TAK

112 NumerPDF 14.79/20 LKS Korab Olecko 2021

34
FURTAK Zuzanna 2008-03-03 Z/0201/20

TAK

10 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

35
KOWALEWSKA Nadia 2008-11-13 Z/1440/21

TAK

24 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

36
SUROWIEC Milena 2008-08-17 Z/5540/21

TAK

10 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

37
ZYŚK Amelia 2008-04-28 Z/1957/20

TAK

50 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

38
LESZCZYŃSKA Julia 2009-09-04 Z/7240/21

TAK

723 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

39
ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 Z/2665/21

TAK

146 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

51 NumerPDF 26.38 25.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021

2
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF 26.77 26.28/20 UKS Technik Augustów 2021  OSU 

3
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 27.02 25.32/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021

4
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

555 NumerPDF 27.03 26.61/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN 

5
CHOMIK Marta 2005-10-06 Z/3799/18

TAK

1 NumerPDF 28.25 28.25/21 GUKS Asy Dywity 2021

6
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

57 NumerPDF 28.73 28.73/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

7
FALĘCKA Pola 2007-12-18 Z/5450/19

TAK

31 NumerPDF 29.23 29.23/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

8
DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 Z/4994/18

TAK

990 NumerPDF 29.48 28.66/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  OSU 

9
PIOTROWSKA Rozalia 2004-11-16 Z/0129/19

TAK

109 NumerPDF 31.21 30.40/20 LKS Korab Olecko 2021

10
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

2 NumerPDF 32.25 32.25/21 GUKS Asy Dywity 2021

11
MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 Z/2835/16

TAK

105 NumerPDF 32.49 30.98/20 LKS Korab Olecko 2021

12
BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 Z/3180/19

TAK

8 NumerPDF 33.32 33.32/21 GUKS Asy Dywity 2021

13
DYMEK Iga 2007-04-26 Z/1239/20

TAK

50 NumerPDF 28.76/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

14
OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 Z/2345/21

TAK

5 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

15
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

177 NumerPDF 27.72/20 UKS Gimpas Pasłęk 2021

16
GÓRNA Dorota 2006-03-21 Z/3179/19

TAK

5 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

17
ZAREMBA Zuzanna 2006-12-07 Z/2107/21

TAK

8 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

18
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 25.54/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

19
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 26.84/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

20
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 26.72/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

21
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 Z/3073/19

TAK

220 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2021

22
DUDZIEC Martyna 2004-08-27 Z/3365/18

TAK

7 NumerPDF 28.36/20 MKL Jurand Szczytno 2021

23
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

TAK

5 NumerPDF 26.71/20 MKL Jurand Szczytno 2021

24
GOLON Patrycja 2007-02-17 Z/1804/21

TAK

62 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

25
BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 Z/0068/18

TAK

56 NumerPDF 28.64/19 UKS Atos Woźnice 2021

26
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

2 NumerPDF 25.82/20 MKS Juvenia Białystok 2021

27
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

74 NumerPDF 28.44/18 UKS MOSiR Działdowo 2021

28
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

75 NumerPDF 32.44/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

29
ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 Z/4981/19

TAK

30 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

555 NumerPDF 41.93 41.93/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN 

2
SUGIER Laura 2007-06-16 Z/5429/19

TAK

78 NumerPDF 43.84 43.84/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

3
JASZCZAK Weronika 2005-02-11 Z/2369/19

TAK

49 NumerPDF 46.29 44.94/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

4
BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 Z/0401/21

TAK

171 NumerPDF 47.59 47.59/21 UKS Gimpas Pasłęk 2021

5
SASIN Weronika 2007-09-26 Z/0240/20

TAK

37 NumerPDF 47.74 46.24/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

6
EJDYS Emilia 2007-01-16 Z/2924/18

TAK

10 NumerPDF 47.78 45.73/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

7
JÓŹWICKA Roksana 2007-03-13 Z/1512/20

TAK

708 NumerPDF 48.11 48.11/21 LKS Masuria Jęcznik 2021

8
ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 Z/0377/18

TAK

700 NumerPDF 48.12 48.12/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

9
PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 Z/3151/19

TAK

702 NumerPDF 49.26 49.26/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

10
CZERNIAK Amelia 2007-12-28 Z/4529/21

TAK

84 NumerPDF 58.91 58.91/21 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

11
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

2 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

12
ORZOŁEK Maria Anna 2007-09-23 Z/4208/21

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

13
OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 Z/2345/21

TAK

5 NumerPDF 67.21/20 GUKS Asy Dywity 2021

14
LEDOCHOWICZ Marcelina 2007-07-08 Z/4548/21

TAK

80 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

15
GRUCA Hanna 2007-05-31 Z/3112/21

TAK

9 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

16
KORZUN Wiktoria 2007-06-11 Z/0226/21

TAK

110 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

17
MUSKAŁA Nikola 2007-12-29 Z/0223/21

TAK

102 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

18
WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 Z/0225/21

TAK

115 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

19
MILEWSKA Karolina 2006-12-08 Z/4674/21

TAK

191 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

20
ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 Z/3156/19

TAK

705 NumerPDF 50.82/20 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

21
SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 Z/0324/21

TAK

125 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

22
CZERNIEWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4527/21

TAK

90 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

23
TŁOCZKOWSKA Natalia 2007-09-22 Z/1806/21

TAK

69 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

24
BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 Z/0068/18

TAK

56 NumerPDF 45.08/19 PK UKS Atos Woźnice 2021

25
ZARĘBA Oliwia 2006-02-09 Z/4998/18

TAK

996 NumerPDF 48.75/20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021  OSU 

26
ZEBZDA Judyta 2007-08-15 Z/0901/19

TAK

6 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

27
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

50 NumerPDF 43.23/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

28
SMOLICZ Pola 2007-06-26 Z/0396/20

TAK

92 NumerPDF 47.67/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

29
KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 Z/7243/21

TAK

756 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

30
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

216 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2021

31
MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 Z/2165/21

TAK

20 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 Z/1514/20

TAK

720 NumerPDF 46.48 46.48/21 LKS Masuria Jęcznik 2021

2
NOSEK Maja 2008-07-14 Z/6277/21

TAK

39 NumerPDF 47.29 47.23/20 UKS Atos Woźnice 2021

3
RANDZIO Oliwia 2009-06-07 Z/8179/21

TAK

100 NumerPDF 55.97 55.97/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

4
SZANCIŁO Aleksandra 2008-12-20 Z/4540/21

TAK

257 NumerPDF 59.58 59.58/21 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

5
BIGAJ Nikola 2008-09-13 Z/0654/21

TAK

709 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

6
RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 Z/1384/21

TAK

5 NumerPDF 57.46/20 GUKS Asy Dywity 2021

7
MALESZKA Patrycja 2008-09-29 Z/2716/20

TAK

7 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

8
SKWAREK Kornelia 2008-09-24 Z/4539/21

TAK

87 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

9
KOŁODZIEJ Dominika 2008-04-04 Z/10901/21

TAK

108 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

10
TOMCZYK Natalia 2008-04-22 Z/3217/20

TAK

112 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

11
ROSZKOWSKA Oliwia 2009-01-31 Z/0827/20

TAK

211 NumerPDF 62.82/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

12
ŻYWICKA Zuzanna 2008-08-29 Z/2665/21

TAK

146 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

13
MACIEJEWSKA Zuzanna 2009-08-27 Z/1791/21

TAK

173 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

14
WULTAŃSKA Julia 2008-09-20 Z/3730/20

TAK

71 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

15
MARCINIAK Julia 2009-03-12 Z/7231/21

TAK

714 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

16
NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 Z/0644/21

TAK

711 NumerPDF 52.86/20 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

17
TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 Z/0652/21

TAK

703 NumerPDF 56.66/20 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

18
TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 Z/0653/21

TAK

701 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

19
KOSTYRA Julia 2009-01-11 Z/0651/21

TAK

730 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

20
KĘDZIOR Aniela 2009-03-27 Z/1793/21

TAK

131 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

21
KRZYKOWSKA Martyna 2009-06-11 Z/0331/21

TAK

153 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

22
SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 Z/0333/21

TAK

157 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

23
HOŁOD Nikola 2009-05-18 Z/1519/20

TAK

705 NumerPDF LKS Masuria Jęcznik 2021

24
WIERCIŃSKA Nadia 2008-06-08 Z/1522/20

TAK

716 NumerPDF LKS Masuria Jęcznik 2021

25
ŻEBROWSKA Weronika 2009-06-30 Z/0404/21

TAK

717 NumerPDF LKS Masuria Jęcznik 2021

26
ZIEJA Maja 2008-03-12 Z/0348/21

TAK

123 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

27
ŁOJEWSKA Justyna 2009-05-15 Z/1569/21

TAK

555 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021

28
POLAK Zuzanna 2008-08-31 Z/0645/21

TAK

708 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

29
LESZCZYŃSKA Julia 2009-09-04 Z/7240/21

TAK

723 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

30
JAZIC Paula 2009-07-12 Z/0639/21

TAK

100 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

31
KAMOLA Michalina 2008-05-14 Z/0402/21

TAK

167 NumerPDF 59.26/19 UKS Gimpas Pasłęk 2021

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 59.08/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN 

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

57 NumerPDF 62.99 62.99/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

2
KASPERUK Aleksandra 2005-09-16 Z/4193/20

TAK

784 NumerPDF 69.51 69.51/21 KS Podlasie Białystok 2021

3
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

177 NumerPDF 69.22/19 UKS Gimpas Pasłęk 2021

4
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 58.64/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

5
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 59.55/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

6
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 59.61/20 UKS Atos Woźnice 2021  ZKN 

7
BRZDONKIEWICZ Zuzanna 2004-06-09 Z/3019/19

TAK

709 NumerPDF 63.07/20 LKS Masuria Jęcznik 2021

8
FRYDRYCH Martyna 2005-08-05 Z/0693/21

TAK

719 NumerPDF LKS Masuria Jęcznik 2021

9
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

58 NumerPDF 62.32/20 OKLA Ostrołęka 2021  ZKN 

10
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF 57.61/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN   OSU 

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 Z/3156/19

TAK

705 NumerPDF 1:49.25 1:49.25/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

2
FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 Z/5593/19

TAK

198 NumerPDF 1:59.18 1:58.16/20 UKS Technik Augustów 2021  OSU 

3
WNUKOWSKA Justyna 2006-09-22 Z/0208/21

TAK

192 NumerPDF 2:06.10 2:06.10/21 UKS Technik Augustów 2021

4
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

22 NumerPDF 1:48.20/20 GUKS Asy Dywity 2021

5
KUCZWALSKA Aleksandra 2006-09-11 Z/4675/21

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

6
PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 Z/3151/19

TAK

702 NumerPDF 2:04.89/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

7
OZYGAŁA Julia 2007-01-31 Z/4482/21

TAK

6 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

8
STEYKA Alicja 2007-04-11 Z/1081/20

TAK

72 NumerPDF 1:56.26/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Patrycja 2003-10-18 Z/1532/21

TAK

64 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF 2:18.10/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

2
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF 2:11.06/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN   OSU 

3
HINC Julia 2005-01-21 Z/2449/19

TAK

54 NumerPDF 2:42.31/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

4
ZIELIŃSKA Natalia 2004-04-21 Z/1099/18

TAK

59 NumerPDF 2:50.43/20 OKLA Ostrołęka 2021

5
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

48 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLĘDA Dominika 2007-03-31 Z/2358/20

TAK

199 NumerPDF 3:15.53/20 UKS Technik Augustów 2021  OSU 

2
MURAWSKA Julia 2006-05-06 Z/1324/19

TAK

190 NumerPDF 3:26.21/20 UKS Technik Augustów 2021  OSU 

 
1000 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKA Lena 2008-11-19 Z/0652/21

TAK

703 NumerPDF 2:03.32 2:03.32/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

2
DZIKOWSKA Magdalena 2009-02-16 Z/2413/21

TAK

193 NumerPDF 2:04.06 2:04.06/21 UKS Technik Augustów 2021

3
CZULEWICZ Kamila 2008-08-28 Z/2412/21

TAK

197 NumerPDF 2:09.45 2:09.45/21 UKS Technik Augustów 2021

4
WRÓBLEWSKA Monika 2009-02-10 Z/3729/20

TAK

78 NumerPDF 2:11.17 2:11.17/21 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

5
SZACUŃ Maja 2009-01-23 Z/2416/21

TAK

194 NumerPDF 2:13.66 2:13.66/21 UKS Technik Augustów 2021

6
MICHALSKA Martyna 2009-12-14 Z/2671/21

TAK

5 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

7
WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 Z/0818/21

TAK

35 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021

8
JASZCZUR Amelia 2008-01-14 Z/6276/21

TAK

39 NumerPDF 1:49.22/20 UKS Atos Woźnice 2021

9
KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 Z/0650/21

TAK

760 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

10
PYTLARCZYK Zofia 2009-02-14 Z/0648/21

TAK

761 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

11
WACHUŁA Julia 2009-05-14 Z/0328/21

TAK

163 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

12
MIŁKOWSKA Anna 2008-01-28 Z/1513/20

TAK

712 NumerPDF LKS Masuria Jęcznik 2021

13
SENDROWSKA Laura 2008-06-14 Z/1805/21

TAK

63 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

77 NumerPDF 1.20 1.20/21 UKS MOSiR Działdowo 2021

2
ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 Z/5393/18

TAK

997 NumerPDF 1.50/19 KS Prefbet-Sonarol 2021

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUDA Aleksandra 2007-04-19 Z/0208/20

TAK

230 NumerPDF 1.45 1.45/20 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021

2
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

54 NumerPDF 1.62/20 OKLA Ostrołęka 2021

 
Skok wzwyż K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 Z/1380/21

TAK

256 NumerPDF 1.20 1.20/21 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021

2
TODRYK Karina 2008-11-05 Z/2106/21

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 5.58 6.01/19 UKS Sokół Węgorzewo 2021  ZKN 

2
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

2 NumerPDF 3.86/20 GUKS Asy Dywity 2021

3
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

555 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

4
DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 Z/3542/17

TAK

4 NumerPDF 4.49/18 UKS Sokół Węgorzewo 2021

5
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

57 NumerPDF 4.87/20 OKLA Ostrołęka 2021

6
CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 Z/1341/18

TAK

632 NumerPDF 5.39/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021  ZKN 

7
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

2 NumerPDF 5.05/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021  ZKN 

8
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

79 NumerPDF 5.04/17 UKS MOSiR Działdowo 2021

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MURACH Maja 2006-05-24 Z/0073/18

TAK

52 NumerPDF 4.93 4.93/21 UKS Atos Woźnice 2021

2
TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 Z/0841/21

TAK

124 NumerPDF 4.52 4.52/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

3
WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 Z/0834/19

TAK

58 NumerPDF 4.48 4.51/20 UKS Atos Woźnice 2021

4
JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 Z/1379/21

TAK

255 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021

5
ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 Z/4672/21

TAK

197 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

6
DUDKOWSKA Wiktoria 2006-10-17 Z/2108/21

TAK

9 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

7
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

59 NumerPDF 4.68/20 UKS Atos Woźnice 2021

8
MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 Z/2165/21

TAK

20 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

9
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/3709/20

TAK

53 NumerPDF 3.91/20 OKLA Ostrołęka 2021

10
NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

55 NumerPDF 4.64/19 OKLA Ostrołęka 2021

11
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

77 NumerPDF 4.30/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 12.36/19 UKS Sokół Węgorzewo 2021  ZKN 

2
DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 Z/3542/17

TAK

4 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

3
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

57 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

4
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

79 NumerPDF 11.29/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra 2008-11-07 Z/5480/21

TAK

59 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

2
JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 Z/2669/21

TAK

4 NumerPDF 3.51/20 GUKS Asy Dywity 2021

3
SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 Z/0902/19

TAK

5 NumerPDF 4.17/19 UKS Sokół Węgorzewo 2021

4
TODRYK Karina 2008-11-05 Z/2106/21

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

5
WINCZA Hanna 2009-05-06 Z/4466/21

TAK

11 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

6
FURTAK Zuzanna 2008-03-03 Z/0201/20

TAK

10 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

7
NOSEK Maja 2008-07-14 Z/6277/21

TAK

37 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2021

8
ZYŚK Amelia 2008-04-28 Z/1957/20

TAK

50 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

9
POŁOMSKA Aleksandra 2009-06-25 Z/0332/21

TAK

152 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

10
NAKIELSKA Aleksandra 2009-07-16 Z/0641/21

TAK

122 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

11
CYTLAŁ Maria 2009-03-15 Z/3504/19

TAK

80 NumerPDF 4.14/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

12
DĄBROWSKA Julia 2008-01-20 Z/5479/21

TAK

47 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

13
DRABIO Oliwia 2009-07-16 Z/3253/20

TAK

13 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

14
SOBCZAK Paulina 2008-12-15 Z/5483/21

TAK

76 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

15
PIETRZYK Ewa 2009-12-09 Z/0642/21

TAK

158 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

16
NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 Z/0644/21

TAK

711 NumerPDF 4.11/20 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

17
POLAK Zuzanna 2008-08-31 Z/0645/21

TAK

708 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

18
LITWINOWICZ Natalia 2008-12-01 Z/1794/21

TAK

120 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

19
SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 Z/0333/21

TAK

157 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

20
WIĘCKOWSKA Emilia 2009-01-01 Z/10357/21

TAK

700 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

21
NAGÓRSKA Daria 2008-04-09 Z/1514/20

TAK

720 NumerPDF LKS Masuria Jęcznik 2021

22
WIERCIŃSKA Nadia 2008-06-08 Z/1522/20

TAK

716 NumerPDF LKS Masuria Jęcznik 2021

23
ŻEBROWSKA Weronika 2009-06-30 Z/0404/21

TAK

717 NumerPDF LKS Masuria Jęcznik 2021

24
KOWALEWSKA Nadia 2008-11-13 Z/1440/21

TAK

24 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

25
SUROWIEC Milena 2008-08-17 Z/5540/21

TAK

10 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

26
KOWARA Faustyna 2009-02-15 Z/7241/21

TAK

723 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

27
HISZPAŃSKA Elżbieta 2009-10-28 Z/0329/21

TAK

150 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

28
DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 Z/1808/21

TAK

50 NumerPDF 4.36/20 OKLA Ostrołęka 2021

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUROWSKA Lidia 2007-07-09 Z/4209/21

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

2
ORZOŁEK Maria Anna 2007-09-23 Z/4208/21

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

3
WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 Z/0834/19

TAK

58 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2021

4
RADECKA Weronika 2006-09-01 Z/5482/21

TAK

19 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

5
SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 Z/3567/19

TAK

23 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

6
SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 Z/3568/19

TAK

24 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

7
SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 Z/3254/20

TAK

13 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

8
ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 Z/0377/18

TAK

700 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

9
OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 Z/3619/20

TAK

56 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

10
NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

55 NumerPDF 9.18/20 OKLA Ostrołęka 2021

11
CYTLAŁ Maria 2009-03-15 Z/3504/19

TAK

80 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2021

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

996 NumerPDF 13.35 14.18/17 KS Prefbet-Sonarol 2021

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 Z/1409/17

TAK

66 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021  ZKN 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF 14.58 14.58/21 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021  ZKN   SKN   OSU 

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NURKIEWICZ Anna 2007-01-02 Z/3259/20

TAK

15 NumerPDF 7.16 7.16/21 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

2
PIERZCHANOWSKA Daria 2007-07-30 Z/3256/20

TAK

16 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

3
POLKOWSKA Kornelia 2007-07-28 Z/3562/19

TAK

18 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

996 NumerPDF 49.12 49.38/19 KS Prefbet-Sonarol 2021

2
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

55 NumerPDF 37.43/20 OKLA Ostrołęka 2021  ZKN 

3
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

60 NumerPDF 46.38/19 OKLA Ostrołęka 2021

4
PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 Z/1409/17

TAK

66 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021  ZKN 

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF 33.26 33.26/21 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021  ZKN   SKN   OSU 

2
BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 Z/0203/20

TAK

30 NumerPDF 25.27 25.27/21 UKS Sokół Węgorzewo 2021

3
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

58 NumerPDF 37.18/20 OKLA Ostrołęka 2021  ZKN 

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBAT Antonina 2007-06-14 Z/3566/19

TAK

25 NumerPDF 23.50 26.15/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

2
POLKOWSKA Kornelia 2007-07-28 Z/3562/19

TAK

18 NumerPDF 19.20/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

3
ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 Z/4672/21

TAK

197 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

4
GRZEGORCZYK Karolina 2007-04-19 Z/4677/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

5
NISIO Julia 2007-07-10 Z/1807/21

TAK

52 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCA Gabriela 2003-05-27 Z/3543/17

TAK

12 NumerPDF 27.67 27.67/21 UKS Sokół Węgorzewo 2021

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOWROŃSKA Amelia 2005-03-02 Z/3564/19

TAK

21 NumerPDF 36.06 36.06/21 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

2
BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 Z/0203/20

TAK

30 NumerPDF 28.59 28.59/21 UKS Sokół Węgorzewo 2021

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NURKIEWICZ Anna 2007-01-02 Z/3259/20

TAK

15 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

194 NumerPDF 14.99/20 UKS Technik Augustów 2021  OSU 

2
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

59 NumerPDF 13.73/20 UKS Atos Woźnice 2021

3
JUROWSKA Lidia 2007-07-09 Z/4209/21

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

4
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

77 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2021

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 m ppł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 Z/3798/19

TAK

15 NumerPDF 55.12 55.12/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

2
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 Z/0784/18

TAK

176 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2021

3
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

4
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

194 NumerPDF 54.22/20 UKS Technik Augustów 2021  OSU 

5
SZCZOTKA Matylda 2006-07-29 Z/2366/20

TAK

42 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

6
BECZAK Alicja 2008-10-31 Z/1802/21

TAK

51 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

TAK

192 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

2
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

200 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

3
DUDZIEC Martyna 2004-08-27 Z/3365/18

TAK

7 NumerPDF 70.27/20 MKL Jurand Szczytno 2021

4
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

TAK

5 NumerPDF 77.15/20 MKL Jurand Szczytno 2021

5
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

74 NumerPDF 74.45/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

6
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

75 NumerPDF 81.92/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

2
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF KS Prefbet-Sonarol 2021  OSU 

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CZĘCZEK Michalina
2. JANUCHTA Kinga
3. GOŁOTA Zuzanna
4. JASZCZAK Weronika
2004
2005
2004
2005
NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn

2 1. TARGOŃSKA Zuzanna
2. SOSNOWSKA Hanna
3. ŻYWICKA Zuzanna
4. ZIEJA Maja
2006
2006
2008
2008
NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn

 
4x100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KOŻUSZEK Dominika
2. POLAK Zuzanna
3. PYTLARCZYK Zofia
4. TOMASZEWSKA Lena
2009
2008
2009
2008
NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto II

2 1. BIGAJ Nikola
2. NAGAJEWSKA Aleksandra
3. KOSTYRA Julia
4. TROKOWSKA Amelia
2008
2009
2009
2009
NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto

3 1. KOWARA Faustyna
2. MARCINIAK Julia
3. LESZCZYŃSKA Julia
2009
2009
2009
NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto III

4 1. WIĘCKOWSKA Emilia
2. KĘDZIOR Aniela
3. PIETRZYK Ewa
4. LITWINOWICZ Natalia
2009
2009
2009
2008
NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn

5 1. CHOJNOWSKA Adrianna
2. RADŁOWSKA Joanna
3. JACKOWSKA Kinga
4. MALESZKA Patrycja
2008
2009
2009
2008
NumerPDF GUKS Asy Dywity II

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MAJEWSKA Zuzanna
2. BORKO Amelia
3. DYMEK Iga
4. EJDYS Emilia
5. SMOLICZ Pola
2007
2006
2007
2007
2007
NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn II

2 1. FALĘCKA Pola
2. SASIN Weronika
3. JELENIEWICZ Nikola
4. SUGIER Laura
5. BIAŁCZAK Maja
2007
2007
2007
2007
2007
NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn III

3 1. SOKOŁOWSKA Wiktoria
2. SZULKOWSKA Paulina
3. RADECKA Weronika
4. SOKOŁOWSKA Patrycja
2007
2006
2006
2007
NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka

4 1. WALENTYNOWICZ Zofia
2. MURACH Maja
3. PIELKA Kinga
4. WĄDOŁOWSKA Wiktoria
2007
2006
2006
2006
NumerPDF UKS Atos Woźnice

5 1. OLSZEWSKA Julia
2. GÓRNA Dorota
3. BIEŃKOWSKA Aleksandra
4. MASTALERCZUK Zuzanna
2007
2006
2006
2007
NumerPDF GUKS Asy Dywity

6 1. PACZKOWSKA Aleksandra
2. ŁASZENKOW Amelia
3. KOZŁOWSKA Aleksandra
4. ZYGIEL Oliwia
2007
2006
2007
2007
NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 10.95 10.93/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   SKN   OSU 

2
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

57 NumerPDF 11.83 11.34/19 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

3
POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 Z/3674/19

TAK

55 NumerPDF 12.34 11.89/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

4
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

TAK

73 NumerPDF 10.83/15 KS AZS UWM Olsztyn 2021

5
MORGAŚ Tomasz 1990-04-28 Z/4792/15

TAK

9 NumerPDF 11.22/09 UKS Atos Woźnice 2021

6
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.21/19 KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN   OSU 

7
JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 Z/2454/20

TAK

957 NumerPDF 11.13/20 MKS Juvenia Białystok 2021

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

64 NumerPDF 11.61 11.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

2
OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 Z/1786/20

TAK

61 NumerPDF 12.30 12.27/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

3
KARDAHS Hubert 2005-02-14

71 NumerPDF 12.67 12.67/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

4
SZULC Kacper 2005-01-31 Z/5560/18

TAK

75 NumerPDF 12.90/19 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

5
KIJEWSKI Michał 2005-10-25 Z/0910/19

TAK

28 NumerPDF 11.89/20 UKS Sokół Węgorzewo 2021  ZKN 

6
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

63 NumerPDF 11.70/20 OKLA Ostrołęka 2021

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 Z/2374/21

TAK

41 NumerPDF 12.51 12.51/21 UKS Atos Woźnice 2021

2
KOSTYRA Dawid 2007-05-17 Z/3154/19

TAK

755 NumerPDF 12.68 12.68/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

3
PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 Z/0243/19

TAK

103 NumerPDF 12.91 12.91/21 LKS Korab Olecko 2021

4
KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 Z/1900/21

TAK

161 NumerPDF 12.92 12.92/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

5
ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 Z/3152/19

TAK

733 NumerPDF 13.02 13.02/21 KS Jelonki Dobre Miasto 2021

6
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

23 NumerPDF 14.01 14.01/21 UKS Atos Woźnice 2021

7
GÓRNY Antoni 2007-09-15 Z/0637/21

TAK

171 NumerPDF 15.43 15.43/21 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

8
OGULEWICZ Dominik 2007-11-25 Z/4535/21

TAK

82 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

9
LEWICKI Norbert 2007-11-27 Z/4534/21

TAK

59 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

10
GUTTMAN Filip 2007-10-12 Z/4530/21

TAK

19 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

11
BARANOWSKI Jakub 2007-12-30 Z/4528/21

TAK

35 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

12
RAWŁYNKIEWICZ Bartosz 2007-12-19 Z/4537/21

TAK

56 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

13
SIERAKOWSKI Kacper 2007-06-05 Z/1439/21

TAK

16 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

14
BAGIŃSKI Michał 2007-02-15 Z/1047/21

TAK

13 NumerPDF 13.52/20 UKS Sokół Węgorzewo 2021

15
GÓRLACZYK Kacper Stefan 2007-03-28 Z/4210/21

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

16
BIRBACH Wiktor 2007-09-17 Z/0828/20

TAK

230 NumerPDF 14.97/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

17
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

223 NumerPDF 14.21/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

18
KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 Z/0915/21

TAK

45 NumerPDF 12.73/20 MKL Jurand Szczytno 2021

19
BRODOWSKI Olaf 2006-04-04 Z/0206/20

TAK

46 NumerPDF 13.56/20 UKS Atos Woźnice 2021

20
SOROKA Jakub 2007-01-15 Z/4297/20

TAK

173 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2021

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 Z/0906/19

TAK

1 NumerPDF 13.73 13.73/21 UKS Sokół Węgorzewo 2021

2
GIERAK Jakub 2008-12-20 Z/5503/19

TAK

103 NumerPDF 16.25/20 LKS Korab Olecko 2021

3
BARSZCZ Oskar 2009-02-05 Z/5548/21

TAK

10 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

4
SZAŁKOWSKI Wojciech 2009-09-28 Z/2685/20

TAK

109 NumerPDF 16.39/20 LKS Korab Olecko 2021

5
ŁOBODA Michał 2008-09-06 Z/2415/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

6
DRANKOWICZ Krzysztof 2009-03-20 Z/0636/21

TAK

147 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

7
AUGUSTYNIAK Piotr 2008-10-04 Z/4472/21

TAK

1 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

8
DUCHNOWSKI Piotr 2008-12-28 Z/4473/21

TAK

4 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

9
JUREWICZ Adam 2008-10-21 Z/4476/21

TAK

10 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

10
KARWOWSKI Filip 2009-10-14 Z/4478/21

TAK

11 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

64 NumerPDF 23.08 22.61/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   OSU 

2
DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 Z/1079/20

TAK

88 NumerPDF 24.29 24.29/21 UKS MOSiR Działdowo 2021

3
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

57 NumerPDF 25.09 23.75/19 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

4
KARDAHS Hubert 2005-02-14

71 NumerPDF 25.23 25.23/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

5
SZULC Kacper 2005-01-31 Z/5560/18

TAK

75 NumerPDF 26.64/19 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

6
OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 Z/1786/20

TAK

61 NumerPDF 24.84/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

7
KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 Z/0915/21

TAK

45 NumerPDF 25.39/20 MKL Jurand Szczytno 2021

8
POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 Z/3674/19

TAK

55 NumerPDF 23.97/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

9
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 21.85/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   SKN   OSU 

10
KIJEWSKI Michał 2005-10-25 Z/0910/19

TAK

28 NumerPDF 24.32/20 UKS Sokół Węgorzewo 2021  ZKN 

11
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

TAK

73 NumerPDF 21.81/15 KS AZS UWM Olsztyn 2021

12
URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 Z/7088/21

TAK

5 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

13
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 22.52/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN   OSU 

14
ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 Z/10643/21

TAK

987 NumerPDF 24.31/20 KS Prefbet-Sonarol 2021

15
JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 Z/2454/20

TAK

957 NumerPDF 22.32/20 MKS Juvenia Białystok 2021

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

41 NumerPDF 43.28 42.61/20 UKS Atos Woźnice 2021

2
KOSZELA Krystian 2007-05-20 Z/3802/20

TAK

34 NumerPDF 44.40 44.40/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

3
GUTTMAN Filip 2007-10-12 Z/4530/21

TAK

19 NumerPDF 45.80 45.80/21 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

4
OGULEWICZ Dominik 2007-11-25 Z/4535/21

TAK

82 NumerPDF 47.36 47.36/21 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

5
MARKOWSKI Michał 2007-09-11 Z/0403/21

TAK

168 NumerPDF 49.69 49.69/21 UKS Gimpas Pasłęk 2021

6
BARANOWSKI Jakub 2007-12-30 Z/4528/21

TAK

35 NumerPDF 60.31 60.31/21 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

7
RAWŁYNKIEWICZ Bartosz 2007-12-19 Z/4537/21

TAK

56 NumerPDF 69.96 69.96/21 UKS Jedynka Bartoszyce 2021

8
LEWICKI Norbert 2007-11-27 Z/4534/21

TAK

59 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

9
SIERAKOWSKI Kacper 2007-06-05 Z/1439/21

TAK

16 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

10
MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 Z/2374/21

TAK

41 NumerPDF 40.57/20 UKS Atos Woźnice 2021

11
PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 Z/0243/19

TAK

103 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

12
BIRBACH Wiktor 2007-09-17 Z/0828/20

TAK

230 NumerPDF 50.80/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

13
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

223 NumerPDF 46.43/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

14
ŁUTOWICZ Marcel 2006-08-23 Z/3152/19

TAK

733 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

15
KRUSZEWSKI Hubert 2007-05-02 Z/1900/21

TAK

161 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

16
ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 Z/0209/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

17
SPACHT Wojciech 2007-08-15 Z/3803/20

TAK

33 NumerPDF 44.20/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

18
SOROKA Jakub 2007-01-15 Z/4297/20

TAK

173 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2021

19
DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 Z/1079/20

TAK

88 NumerPDF 36.84/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

20
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

10 NumerPDF 40.64/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

84 NumerPDF 51.28 51.28/21 UKS MOSiR Działdowo 2021

2
URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 Z/7088/21

TAK

5 NumerPDF 50.23/19 GUKS Asy Dywity 2021

3
DRANKOWICZ Krzysztof 2009-03-20 Z/0636/21

TAK

147 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

4
SZANTAR Dawid 2008-07-22 Z/2417/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

5
ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 Z/2419/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

6
KARWOWSKI Filip 2009-10-14 Z/4478/21

TAK

11 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

7
TESSAR Filip 2009-12-17 Z/1080/20

TAK

82 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2021

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 47.59/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  KNF   SKN   OSU 

2
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

988 NumerPDF 51.91/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN   OSU 

3
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

46 NumerPDF 49.07/19 MKS Juvenia Białystok 2021

4
SUCHTA Marcin 2001-07-10 Z/2168/19

TAK

991 NumerPDF 53.85/20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 Z/0039/19

TAK

63 NumerPDF 1:37.86 1:37.86/21 KS AZS UWM Olsztyn 2021

2
BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 Z/0068/21

TAK

196 NumerPDF 1:42.20 1:42.20/21 UKS Technik Augustów 2021  OSU 

3
WASILEWSKI Jakub 2007-09-02 Z/0207/21

TAK

191 NumerPDF 1:54.87 1:54.87/21 UKS Technik Augustów 2021

4
OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 Z/1767/19

TAK

555 NumerPDF 1:47.33/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021

5
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

990 NumerPDF KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN 

6
RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 Z/4130/20

TAK

501 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2021

7
GÓRNY Antoni 2007-09-15 Z/0637/21

TAK

171 NumerPDF KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2021

8
MIEDZIAK Alan 2006-02-03 Z/4480/21

TAK

3 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

9
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

10 NumerPDF 1:30.62/20 UKS MOSiR Działdowo 2021

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 Z/2418/21

TAK

1 NumerPDF 2:01.69 2:01.69/21 UKS Technik Augustów 2021

2
GUTTMAN Franciszek 2009-05-09 Z/4531/21

TAK

256 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

3
NOWAK Jakub 2008-03-14 Z/4481/21

TAK

12 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

999 NumerPDF 1:56.93/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN   OSU 

2
SZCZYKOWSKI Daniel 2002-03-13 Z/0691/21

TAK

195 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

3
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN   OSU 

4
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

990 NumerPDF KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN 

5
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

997 NumerPDF 1:56.80/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  ZKN   OSU 

6
MACIOCH Szymon 2003-05-23 Z/1848/20

TAK

992 NumerPDF 2:03.69/20 KS Prefbet-Sonarol 2021  OSU 

7
ZABIELSKI Mateusz 2003-08-26 Z/1466/21

TAK

64 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

8
BENDYK Maciej 1997-04-21 Z/0753/13

TAK

11 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANICKI Maciej 2006-10-11 Z/1369/19

TAK

66 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021  OSU 

2
CZERNIEWSKI Karol 2005-12-18 Z/3523/18

TAK

81 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2021

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 Z/3075/19

TAK

227 NumerPDF 3:22.01/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

2
PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 Z/5467/19

TAK

197 NumerPDF 3:01.30/20 UKS Technik Augustów 2021  OSU 

3
BRZUZY Miłosz 2007-10-18 Z/1958/20

TAK

51 NumerPDF 3:16.29/20 OKLA Ostrołęka 2021

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

101 NumerPDF 4:37.81/20 LKS Korab Olecko 2021

2
PIÓRKOWSKI Kacper 2003-12-30 Z/1777/20

TAK

50 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUREWICZ Dariusz 1974-10-18 Z/2538/18

TAK

108 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

2
JASZCZUK Michał 1990-01-13 Z/5087/18

TAK

111 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

3
KULCZYNIEC Grzegorz 1973-10-12 Z/2343/21

TAK

114 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

4
ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 Z/2561/19

TAK

172 NumerPDF 10:01.98/20 UKS Gimpas Pasłęk 2021

5
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

989 NumerPDF 8:46.54/10 KS Prefbet-Sonarol 2021

6
MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 Z/0342/14

TAK

990 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

 
1000 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRĘŻEK Olaf 2009-09-29 Z/3727/20

TAK

65 NumerPDF 3:48.59/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

2
FILIPKOWSKi Mariusz 2008-02-15 Z/2420/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 Z/3255/20

TAK

17 NumerPDF 1.47/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2021

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 Z/2836/16

TAK

779 NumerPDF 6.70 7.03/19 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN   OSU 

2
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

63 NumerPDF 5.24/20 OKLA Ostrołęka 2021

3
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

636 NumerPDF 6.66/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

41 NumerPDF 4.90 4.93/20 UKS Atos Woźnice 2021

2
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

23 NumerPDF 4.87 4.87/21 UKS Atos Woźnice 2021

3
HOMONCIK Antoni 2007-12-29 Z/0913/21

TAK

440 NumerPDF 4.64 4.64/21 MKL Jurand Szczytno 2021

4
BAGIŃSKI Michał 2007-02-15 Z/1047/21

TAK

13 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

5
KOSENKO Mykyta 2006-02-11 Z/10227/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

6
CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 Z/2201/20

TAK

6 NumerPDF 6.01/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

7
MIEDZIAK Alan 2006-02-03 Z/4480/21

TAK

3 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Oskar 2009-02-05 Z/5548/21

TAK

10 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

2
NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 Z/0906/19

TAK

1 NumerPDF 4.50/19 UKS Sokół Węgorzewo 2021

3
GIERAK Jakub 2008-12-20 Z/5503/19

TAK

103 NumerPDF 3.74/20 LKS Korab Olecko 2021

4
SZAŁKOWSKI Wojciech 2009-09-28 Z/2685/20

TAK

109 NumerPDF 3.17/20 LKS Korab Olecko 2021

5
KONDRACKI Mateusz 2008-03-04 Z/2414/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

6
ŁOBODA Michał 2008-09-06 Z/2415/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

7
SZANTAR Dawid 2008-07-22 Z/2417/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

8
AUGUSTYNIAK Piotr 2008-10-04 Z/4472/21

TAK

1 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

9
DUCHNOWSKI Piotr 2008-12-28 Z/4473/21

TAK

4 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

10
JUREWICZ Adam 2008-10-21 Z/4476/21

TAK

10 NumerPDF UKS Jedyneczka Giżycko 2021

11
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

84 NumerPDF 4.07/19 UKS MOSiR Działdowo 2021

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOMONCIK Antoni 2007-12-29 Z/0913/21

TAK

440 NumerPDF 9.40 9.40/21 MKL Jurand Szczytno 2021

2
GÓRLACZYK Kacper Stefan 2007-03-28 Z/4210/21

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

3
KOSTYRA Dawid 2007-05-17 Z/3154/19

TAK

755 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2021

4
ŁADA Igor 2007-11-13 Z/1809/21

TAK

58 NumerPDF 9.26/20 OKLA Ostrołęka 2021

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

137 NumerPDF MKL Jurand Szczytno 2021  KNF   KN   SKN 

2
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

67 NumerPDF 16.54/20 OKLA Ostrołęka 2021  ZKN   SKN 

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

400 NumerPDF 15.95/20 MKL Jurand Szczytno 2021  ZKN   OSU 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

66 NumerPDF 15.85 16.90/20 MKL Jurand Szczytno 2021  ZKN   OSU 

2
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

650 NumerPDF 14.15 14.15/21 MKL Jurand Szczytno 2021  ZKN   OSU 

3
WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 Z/2452/20

TAK

158 NumerPDF 11.49 11.49/21 MKL Jurand Szczytno 2021  OSU 

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 Z/3168/19

TAK

231 NumerPDF 11.53 11.53/21 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021

2
KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 Z/0115/20

TAK

51 NumerPDF 11.01 11.01/21 UKS Atos Woźnice 2021

3
WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 Z/3576/19

TAK

44