Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa podkarpackiego U18
STALOWA WOLA, 19.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

568 NumerPDF 12.31 12.31/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

2
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 12.36 12.18/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

3
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 12.50 12.10/18 LKS Stal Mielec 2019

4
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

550 NumerPDF 12.96 12.54/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

5
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

169 NumerPDF 13.26 12.83/14 CWKS Resovia Rzeszów 2019

6
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

273 NumerPDF 13.40 12.62/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

7
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

143 NumerPDF 13.45 13.31/15 CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

555 NumerPDF 13.63 13.42/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

9
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 Z/4747/18

TAK

974 NumerPDF 13.70 13.70/19 LKS Stal Mielec 2019

10
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 13.73 13.67/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

11
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.82 13.46/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

12
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

84 NumerPDF 13.91 13.46/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

13
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

77 NumerPDF 14.03 13.99/18 KKB MOSiR Krosno 2019

14
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

971 NumerPDF 14.15 13.87/18 LKS Stal Mielec 2019

15
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

972 NumerPDF 14.17 13.46/18 LKS Stal Mielec 2019

16
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

55 NumerPDF 14.29 14.24/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

17
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

1 NumerPDF 14.31 14.31/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

18
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

55 NumerPDF 14.40 14.40/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

19
MARUT Adrianna 2004-05-29 Z/3182/18

TAK

552 NumerPDF 14.44 14.28/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

20
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

TAK

724 NumerPDF 14.51 14.51/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

21
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

969 NumerPDF 14.63 14.02/17 LKS Stal Mielec 2019

22
OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 Z/5069/18

TAK

81 NumerPDF 14.82 14.37/18 KKB MOSiR Krosno 2019

23
PIŁAT Oliwia 2005-07-05 Z/0737/19

TAK

649 NumerPDF 15.20 15.20/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

24
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

13 NumerPDF 14.05/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

25
KOŁEK Milena 2005-09-04 Z/5466/18

TAK

52 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2019

26
WOJTASZEK Maria 2005-01-12 Z/4436/18

TAK

966 NumerPDF 14.25/18 LKS Stal Mielec 2019

27
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

38 NumerPDF 13.92/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

28
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

82 NumerPDF 13.24/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

29
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

30
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 13.71/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

31
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF 13.36/16 LKS Stal Mielec 2019

32
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

212 NumerPDF 13.12/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

568 NumerPDF 25.90 25.40/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

2
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 27.27 27.27/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

224 NumerPDF 27.54 27.54/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019

4
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

239 NumerPDF 28.26 28.26/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019

5
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

212 NumerPDF 28.83 28.83/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

6
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

55 NumerPDF 29.03 29.03/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

7
OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 Z/5069/18

TAK

81 NumerPDF 29.83 29.83/19 KKB MOSiR Krosno 2019

8
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

13 NumerPDF 29.38/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

9
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

555 NumerPDF 26.71/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

10
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

TAK

724 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

11
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 25.65/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

12
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

38 NumerPDF 29.59/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

13
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

169 NumerPDF 26.39/14 CWKS Resovia Rzeszów 2019

14
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

143 NumerPDF 26.98/15 CWKS Resovia Rzeszów 2019

15
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 27.73/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

16
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

563 NumerPDF 28.18/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

17
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

556 NumerPDF 26.22/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

18
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 27.74/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

19
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

971 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

20
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

965 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

21
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 24.87/18 LKS Stal Mielec 2019

22
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

565 NumerPDF 26.06/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

23
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

99 NumerPDF 26.98/18 KS Komunalni Sanok 2019

24
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF 28.44/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

25
SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 Z/3179/18

TAK

21 NumerPDF 29.32/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

26
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

270 NumerPDF 27.72/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

27
KITA Wiktoria 2003-09-03 Z/3454/18

TAK

535 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

28
ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 Z/3307/17

TAK

527 NumerPDF 28.01/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

29
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

82 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

556 NumerPDF 59.87 57.88/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

2
ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 Z/3307/17

TAK

527 NumerPDF 64.68 62.78/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

3
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

270 NumerPDF 64.96 62.18/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

4
KOŁEK Weronika 2002-02-08 Z/0358/16

TAK

73 NumerPDF 66.85 62.23/17 KKB MOSiR Krosno 2019

5
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

551 NumerPDF 55.82/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

6
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

516 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

7
KOWALIK Karolina 2002-08-16 Z/2584/19

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

565 NumerPDF 58.69/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

9
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

55 NumerPDF 68.76/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

10
WALIŁKO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

552 NumerPDF 61.70/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

11
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

964 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

12
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

58 NumerPDF 64.28/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

75 NumerPDF 2:17.20/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

712 NumerPDF 2:14.95/16 CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 Z/1805/18

TAK

711 NumerPDF 2:25.54/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

723 NumerPDF 2:23.64/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

5
HAZIK Karolina 2002-01-23 Z/2340/16

TAK

746 NumerPDF 2:22.42/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

6
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

715 NumerPDF 2:12.97/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

7
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

235 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

8
TYRA Agata 2005-01-05 Z/2552/19

TAK

556 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

9
PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 Z/2551/19

TAK

559 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

10
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

19 NumerPDF 2:34.54/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

11
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

18 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

12
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

236 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

13
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

127 NumerPDF 2:23.44/18 KS Komunalni Sanok 2019

14
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

58 NumerPDF 2:21.78/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

15
AUGUSTYN Karina 2002-09-27 Z/3757/18

TAK

536 NumerPDF 2:29.39/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

253 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

2
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

65 NumerPDF 5:02.90/17 KKB MOSiR Krosno 2019

3
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

712 NumerPDF 4:44.23/17 CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

718 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

5
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

713 NumerPDF 4:43.28/16 CWKS Resovia Rzeszów 2019

6
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

972 NumerPDF 4:46.94/18 LKS Stal Mielec 2019

7
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

222 NumerPDF 5:42.28/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

8
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

222 NumerPDF KB Witar Tarnobrzeg 2019

9
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

70 NumerPDF 5:24.65/18 KKB MOSiR Krosno 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

736 NumerPDF 1.75 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
PATEJKO Zuzanna 2003-09-16 Z/5210/18

TAK

71 NumerPDF 1.45 1.45/18 KKB MOSiR Krosno 2019

3
SKIBA Wiktoria 2003-07-25 Z/5730/18

TAK

1 NumerPDF 1.45 1.45/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 Z/4389/17

TAK

965 NumerPDF 1.45 1.45/19 LKS Stal Mielec 2019

5
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

964 NumerPDF 1.45 1.52/17 LKS Stal Mielec 2019

6
JAROSZ Amelia 2005-01-19 Z/4613/18

TAK

642 NumerPDF 1.40 1.40/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

7
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

972 NumerPDF 1.40 1.45/18 LKS Stal Mielec 2019

8
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

555 NumerPDF 1.35 1.40/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

80 NumerPDF 5.18 5.18/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.13 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF 5.12 5.27/18 LKS Stal Mielec 2019

4
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

99 NumerPDF 5.09 5.18/18 KS Komunalni Sanok 2019

5
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

50 NumerPDF 4.92 4.92/19 KKB MOSiR Krosno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

234 NumerPDF 4.91 4.91/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019

7
TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 Z/1063/19

TAK

549 NumerPDF 4.80 4.80/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

1 NumerPDF 4.72 4.72/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

9
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF 4.64 4.98/18 LKS Stal Mielec 2019

10
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 Z/4747/18

TAK

974 NumerPDF 4.60 4.60/19 LKS Stal Mielec 2019

11
NOWAK Kinga 2004-12-09 Z/3802/17

TAK

964 NumerPDF 4.41 4.41/19 LKS Stal Mielec 2019

12
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

77 NumerPDF 4.45/18 KKB MOSiR Krosno 2019

13
PIŁAT Oliwia 2005-07-05 Z/0737/19

TAK

649 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 Z/1063/19

TAK

549 NumerPDF 10.58 10.58/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

149 NumerPDF 9.07 9.07/19 KS Komunalni Sanok 2019

3
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

50 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBOTA Anna 2001-07-16 Z/3987/18

TAK

702 NumerPDF 7.70 7.70/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 13.01 13.01/19 PK MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

2
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

39 NumerPDF 12.09 12.09/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

3
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 10.36 10.44/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

91 NumerPDF 11.28 11.28/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

973 NumerPDF 8.59 8.59/19 LKS Stal Mielec 2019

3
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

968 NumerPDF 8.13 8.44/18 LKS Stal Mielec 2019

4
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

540 NumerPDF 7.15 7.81/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

5
SZCZĘDOR Weronika 2004-11-11 Z/3205/18

TAK

538 NumerPDF 6.80 6.80/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBOTA Anna 2001-07-16 Z/3987/18

TAK

702 NumerPDF 26.08 27.97/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 37.08 37.08/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 28.96 28.96/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
WIERCIOCH Izabela 2003-03-20 Z/4620/18

TAK

118 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

91 NumerPDF 32.19 32.19/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

540 NumerPDF 25.07 28.21/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

3
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

563 NumerPDF 24.21 27.75/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

4
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

55 NumerPDF 23.60 23.60/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

5
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

TAK

541 NumerPDF 19.85 24.10/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

6
SZCZĘDOR Weronika 2004-11-11 Z/3205/18

TAK

538 NumerPDF 19.09 20.42/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

7
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

539 NumerPDF 25.24/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

969 NumerPDF 50.38 53.15/17 LKS Stal Mielec 2019

2
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 46.66 48.87/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

3
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

553 NumerPDF 43.92 43.92/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

968 NumerPDF 48.30 48.30/19 LKS Stal Mielec 2019

2
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

973 NumerPDF 44.64 44.64/19 LKS Stal Mielec 2019

3
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

563 NumerPDF 34.76 34.76/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

4
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

55 NumerPDF 26.43 26.43/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

39 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2019

2
WIERCIOCH Izabela 2003-03-20 Z/4620/18

TAK

118 NumerPDF 15.77/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

539 NumerPDF 27.43 27.43/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

2
BANAŚ Wiktoria 2005-05-01 Z/2545/19

TAK

15 NumerPDF 21.58 21.58/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

555 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

4
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

TAK

541 NumerPDF 18.70/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWAL Karolina 2001-03-23 Z/3006/15

TAK

561 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

2
MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 Z/0409/18

TAK

966 NumerPDF 27:54.69/18 LKS Stal Mielec 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

777 NumerPDF 13.79 13.54/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

740 NumerPDF 15.26 15.26/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

741 NumerPDF 15.34 15.34/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 16.59 16.59/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

584 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

4
SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 Z/3179/18

TAK

21 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2019

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

652 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYWROT Julia 2001-01-16 Z/0279/15

TAK

23 NumerPDF 69.27/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

76 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 67.92/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

2
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. PIKSA Oliwia
2. SZCZEPANIK Julia
3. DZIUMAK Anna
4. KUSZCZAK Julia
2004
2005
2004
2005
NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl II

2 1. BALAWAJDER Wiktoria
2. DOMIN Laura
3. SMUTEK Magdalena
4. GAWEŁ Martyna
2005
2004
2004
2004
NumerPDF LKS Stal Mielec

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. OPAROWSKA Zuzanna
2. MOSKAL Monika
3. PATEJKO Zuzanna
4. WSZOŁEK Paulina
2003
2003
2003
2002
NumerPDF KKB MOSiR Krosno

2 1. GOLEC Magdalena
2. WŁOCH Adriana
3. STRZELEC Martyna
4. SZUMADA Marta
2002
2003
2003
2003
NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

747 NumerPDF 10.84 10.84/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

655 NumerPDF 11.17 11.17/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

557 NumerPDF 11.92 11.72/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

4
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

581 NumerPDF 12.05 12.05/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

5
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

963 NumerPDF 12.09 12.09/19 LKS Stal Mielec 2019

6
PIŁAT Sebastian 2002-08-22 Z/3133/16

TAK

557 NumerPDF 12.18 12.01/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

7
MOTYKA Michał 2002-08-10 Z/3667/19

TAK

14 NumerPDF 12.23 11.98/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

8
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

65 NumerPDF 12.25 12.25/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

9
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

TAK

68 NumerPDF 12.40 12.40/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

10
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

53 NumerPDF 12.46 12.43/18 KS Komunalni Sanok 2019

11
NOWAK Jakub 2004-12-02 Z/0736/19

TAK

643 NumerPDF 12.48 12.48/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

12
ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 Z/5425/18

TAK

75 NumerPDF 12.75 12.75/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

13
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

59 NumerPDF 12.94 12.91/18 KS Komunalni Sanok 2019

14
CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 Z/3180/18

TAK

550 NumerPDF 12.96 12.96/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

15
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

31 NumerPDF 13.00 13.00/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

16
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

44 NumerPDF 13.24 13.24/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

17
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

TAK

966 NumerPDF 13.27 13.27/19 LKS Stal Mielec 2019

18
PICUR Kacper 2005-06-07 Z/5633/18

TAK

64 NumerPDF 13.33 13.33/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

19
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

17 NumerPDF 14.11 14.11/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019

20
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

67 NumerPDF 15.83 15.30/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

21
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

75 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

22
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 11.80/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

23
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

781 NumerPDF 11.07/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

24
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

967 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

25
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

964 NumerPDF 11.84/18 LKS Stal Mielec 2019

26
WĄŻ Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

973 NumerPDF 12.08/18 LKS Stal Mielec 2019

27
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

71 NumerPDF 13.87/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

28
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

66 NumerPDF 13.05/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

747 NumerPDF 21.53 21.53/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

557 NumerPDF 23.44 23.44/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

3
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

581 NumerPDF 24.04 24.04/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

65 NumerPDF 24.20 24.20/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

5
NOWAK Jakub 2004-12-02 Z/0736/19

TAK

643 NumerPDF 25.44 25.44/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

6
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

31 NumerPDF 25.68 25.68/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

7
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

967 NumerPDF 25.97 25.97/19 LKS Stal Mielec 2019

8
ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 Z/5425/18

TAK

75 NumerPDF 26.23 26.23/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

9
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

44 NumerPDF 26.58 26.58/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

10
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

TAK

966 NumerPDF 26.97 26.97/19 LKS Stal Mielec 2019

11
CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 Z/3180/18

TAK

550 NumerPDF 26.98 26.98/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

12
PICUR Kacper 2005-06-07 Z/5633/18

TAK

64 NumerPDF 28.12 28.12/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

13
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

17 NumerPDF 29.07 29.07/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019

14
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

75 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

15
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

66 NumerPDF 26.29/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

16
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

230 NumerPDF 23.93/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

17
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

964 NumerPDF 24.59/18 LKS Stal Mielec 2019

18
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

67 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

19
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

71 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2019

20
MOTYKA Michał 2002-08-10 Z/3667/19

TAK

14 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

552 NumerPDF 51.99 51.03/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

2
WOJDYŁO Tadeusz 2002-10-11 Z/2581/19

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF 60.31/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

4
GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

240 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

5
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

765 NumerPDF 54.82/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

24 NumerPDF 2:23.23 2:23.23/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 Z/2197/18

TAK

648 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
SOKÓŁ Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

709 NumerPDF 1:54.51/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
KUBAS Przemysław 2002-04-13 Z/1718/17

TAK

721 NumerPDF 2:05.68/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

5
KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 Z/1367/16

TAK

717 NumerPDF 1:58.68/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

6
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

720 NumerPDF 1:59.50/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

7
DZIMIRA Marcin 2000-04-22 Z/1846/16

TAK

710 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

544 NumerPDF 2:04.05/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

9
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

971 NumerPDF 2:01.90/18 LKS Stal Mielec 2019

10
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

72 NumerPDF 2:07.81/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

727 NumerPDF 4:08.71/16 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

97 NumerPDF 4:04.10/18 KKB MOSiR Krosno 2019

3
ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 Z/2233/19

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

560 NumerPDF 3:56.08/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

5
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

8 NumerPDF 4:01.44/16 PK KB Witar Tarnobrzeg 2019

6
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF 4:58.93/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

7
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

1 NumerPDF 3:57.47/16 CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

TAK

10 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

334 NumerPDF 2.02 2.02/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
WITALEC Marcin 2003-02-25 Z/3843/18

TAK

783 NumerPDF 1.75 1.75/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

87 NumerPDF 1.65 1.65/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

4
BURDZEL Dawid 2004-04-17 Z/4395/17

TAK

964 NumerPDF 1.55 1.55/19 LKS Stal Mielec 2019

5
ULDYNOWICZ Robert 2005-01-16 Z/4744/18

TAK

552 NumerPDF 1.50 1.50/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

968 NumerPDF 6.02 6.02/19 LKS Stal Mielec 2019

2
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

266 NumerPDF 5.96 6.17/18 ULKS Technik Trzcinica 2019

3
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

TAK

68 NumerPDF 5.77 5.77/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

4
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

59 NumerPDF 5.30 5.30/19 KS Komunalni Sanok 2019

5
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

53 NumerPDF 5.30 5.30/19 KS Komunalni Sanok 2019

6
GORZYNIK Bartosz 2001-05-21 Z/3985/18

TAK

770 NumerPDF 5.52/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

7
DROZDOWSKI Bogdan 2002-03-31 Z/3809/16

TAK

726 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

967 NumerPDF 4.62/18 LKS Stal Mielec 2019

9
WĄŻ Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

973 NumerPDF 6.37/17 LKS Stal Mielec 2019

10
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

963 NumerPDF 5.72/18 LKS Stal Mielec 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

66 NumerPDF 12.89 12.95/18 KS Komunalni Sanok 2019

2
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

266 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MYSOR Marek 1999-01-04 Z/1966/17

TAK

972 NumerPDF 10.89 10.89/19 LKS Stal Mielec 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OTOK Bartosz 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

743 NumerPDF 14.48 14.89/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
SZCZUR Jakub 2001-02-01 Z/1698/17

TAK

967 NumerPDF 11.54 11.54/19 LKS Stal Mielec 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

560 NumerPDF 16.81 16.81/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

2
OSAK Kamil 2002-03-13 Z/3144/16

TAK

272 NumerPDF 11.70 12.51/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

3
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

752 NumerPDF 11.42 12.21/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OTOK Bartosz 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

743 NumerPDF 33.96 34.13/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

752 NumerPDF 53.08 53.08/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
OSAK Kamil 2002-03-13 Z/3144/16

TAK

272 NumerPDF 33.65 36.07/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

3
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

560 NumerPDF 38.98/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

93 NumerPDF 37.49 37.49/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

66 NumerPDF 31.26 31.26/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
PAC Filip 2005-02-11 Z/5739/18

TAK

56 NumerPDF 26.06 26.06/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLANO Paweł 1999-02-25 Z/4485/15

TAK

64 NumerPDF 46.45/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIŁAT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

967 NumerPDF 76.97 76.97/19 LKS Stal Mielec 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITAS Alan 2004-04-21 Z/3442/17

TAK

69 NumerPDF 33.65/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

557 NumerPDF 56.67 56.67/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

2
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

557 NumerPDF 50.32 50.32/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

93 NumerPDF 28.90 28.90/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECUCH Kamil 2003-07-10 Z/1742/17

TAK

967 NumerPDF 48:43 48:43/19 LKS Stal Mielec 2019

2
FREJ Oskar 2003-08-09 Z/4116/17

TAK

156 NumerPDF 54:57 54:57/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
IELO Cristian 2004-12-15 Z/0411/18

TAK

969 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

4
WÓJCIK Hubert 2003-07-05 Z/3523/19

TAK

973 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

5
ŻMUDA Wiktor 2004-10-20 Z/0410/18

TAK

970 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

967 NumerPDF 17.23 17.23/19 LKS Stal Mielec 2019

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 Z/0273/15

TAK

25 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

739 NumerPDF 62.77/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

16 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

66 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2019

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BUDZIŃSKI Dominik
2. PILAWA Błażej
3. ARTYM Jakub
4. CZUBA Emanuel
2005
2005
2004
2005
NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl

2 1. ZIĘBA Wiktor
2. CHUDZIK Jakub
3. SAWUŁA Bartosz
4. KOŹMIC Paweł
2004
2004
2006
2006
NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa

 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SITEK Jakub
2. ORZECH Mateusz
3. KORCZOWSKI Max
4. ŻYCZYŃSKI Tomasz
5. WDOWIK Oliwer
2002
2002
2003
2002
2002
NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów