Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny do imprez mistrzowskich
SŁUBICE, 09.05.2021
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWELCZYK Wiktoria 2003-02-14 Z/2837/20

TAK

354 NumerPDF 13.35/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  OSU 

2
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 12.96/16 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MINGIELEWICZ Martyna 2005-04-29 Z/0690/21

TAK

7 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2021

2
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

355 NumerPDF 15.73/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  OSU 

3
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

350 NumerPDF 12.84/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

4
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

38 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

5
MEJZA Zofia 2005-06-03 Z/2462/19

TAK

31 NumerPDF 16.95/13 MLKS Agros Żary 2021

6
MEJZA Zuzanna 2005-06-03 Z/2461/19

TAK

28 NumerPDF 16.89/13 MLKS Agros Żary 2021

7
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

54 NumerPDF 13.16/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

8
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

29 NumerPDF 14.48/19 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RĘKAWIECKA Zuzanna 2006-09-21 Z/3663/19

TAK

977 NumerPDF 14.13 14.05/20 LKS Lubusz Słubice 2021

2
WERYK Gabriela 2007-10-15 Z/3664/19

TAK

975 NumerPDF 14.61 14.61/21 LKS Lubusz Słubice 2021

3
FICYGOWSKA Aleksandra 2007-03-17 Z/5631/18

TAK

32 NumerPDF 14.92 13.86/19 MLKS Agros Żary 2021

4
HRYPIŃSKA Oliwia 2007-09-20 Z/1027/20

TAK

12 NumerPDF 16.02 16.02/21 MLKS Agros Żary 2021

5
JANKOWSKA Maja 2007-10-02 Z/1456/21

TAK

509 NumerPDF 18.08 18.08/21 ZLKL Zielona Góra 2021

6
PATEREK Maja 2007-10-28 Z/0609/21

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

7
DŁUGI Jagoda 2007-05-05 Z/0814/20

TAK

333 NumerPDF 14.02/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

8
BRYZEK Julia 2007-10-26 Z/3283/20

TAK

333 NumerPDF 16.00/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

9
SZYNKIEWICZ Alicja 2007-09-26 Z/4405/20

TAK

663 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

10
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

30 NumerPDF 13.18/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

11
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

21 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

12
NOWACKA Laura 2007-05-28 Z/1025/20

TAK

20 NumerPDF 15.38/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

13
WOJAKOWSKA Natalia 2007-06-22 Z/1021/20

TAK

26 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

14
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

53 NumerPDF 13.42/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

15
NASKRENT Adrianna 2006-08-04 Z/0452/20

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

16
EINBACHER Julia 2007-12-29 Z/4573/19

TAK

2 NumerPDF 15.61/20 UKS Ares Nowa Sól 2021

17
EINBACHER Zuzanna 2007-12-29 Z/4574/19

TAK

4 NumerPDF 16.07/20 UKS Ares Nowa Sól 2021

18
ŁUKASZEWICZ Amelia 2007-02-06 Z/10607/21

TAK

567 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

19
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

9 NumerPDF 13.50/20 MKS Piast Głogów 2021

20
ŻABKA Nikola 2007-03-09 Z/1552/21

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2021

21
KRZEMIEŃ Emilia 2007-12-11 Z/1457/21

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2021

22
GŁÓW Wiktoria 2006-06-03 Z/3673/20

TAK

60 NumerPDF 15.08/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

23
HENSCHKE Lena 2006-09-22 Z/4309/19

TAK

21 NumerPDF 13.86/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

24
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

51 NumerPDF 13.87/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

25
MAGDZIARZ Małgorzata 2006-09-30 Z/3261/20

TAK

22 NumerPDF 14.68/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

26
SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 Z/0609/20

TAK

86 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2021

27
STAWSKA Arina 2007-12-17 Z/1896/21

TAK

1 NumerPDF 15.83/19 MLKS Sokół Lubin 2021

 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KNULL Wiktoria 2005-06-26 Z/0689/21

TAK

67 NumerPDF 47.49/19 MLKS Sokół Lubin 2021

2
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

350 NumerPDF 42.93/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

3
MEJZA Zofia 2005-06-03 Z/2462/19

TAK

31 NumerPDF 45.68/19 MLKS Agros Żary 2021

4
MEJZA Zuzanna 2005-06-03 Z/2461/19

TAK

28 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

5
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

29 NumerPDF 50.80/19 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

6
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

TAK

114 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2021

7
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

TAK

136 NumerPDF 43.87/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2021

 
300 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 43.99/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   KNF   SKN   OSU 

2
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 39.84/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   SKN   OSU 

3
PAWELCZYK Wiktoria 2003-02-14 Z/2837/20

TAK

354 NumerPDF 45.32/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  OSU 

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Maja 2007-10-02 Z/1456/21

TAK

509 NumerPDF 50.47 50.47/21 ZLKL Zielona Góra 2021

2
HRYPIŃSKA Oliwia 2007-09-20 Z/1027/20

TAK

12 NumerPDF 56.54 56.54/21 MLKS Agros Żary 2021

3
PATEREK Maja 2007-10-28 Z/0609/21

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

4
FICYGOWSKA Aleksandra 2007-03-17 Z/5631/18

TAK

32 NumerPDF 49.70/20 MLKS Agros Żary 2021

5
DŁUGI Jagoda 2007-05-05 Z/0814/20

TAK

333 NumerPDF 46.34/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

6
BRYZEK Julia 2007-10-26 Z/3283/20

TAK

333 NumerPDF 57.99/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

7
SZYNKIEWICZ Alicja 2007-09-26 Z/4405/20

TAK

663 NumerPDF 53.01/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

8
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

21 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

9
NOWACKA Laura 2007-05-28 Z/1025/20

TAK

20 NumerPDF 51.96/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

10
WOJAKOWSKA Natalia 2007-06-22 Z/1021/20

TAK

26 NumerPDF 51.81/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

11
NASKRENT Adrianna 2006-08-04 Z/0452/20

TAK

1 NumerPDF 51.31/20 MLKS Agros Żary 2021

12
KRZEMIEŃ Emilia 2007-12-11 Z/1457/21

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2021

13
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

972 NumerPDF 45.95/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  OSU 

14
HEINRICH Zofia 2006-03-14 Z/5144/19

TAK

984 NumerPDF 52.21/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

15
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 Z/5148/19

TAK

977 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  OSU 

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŁUKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

TAK

443 NumerPDF 67.37/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Natalia 2005-02-11 Z/2194/21

TAK

20 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2021

 
600 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZKIEWICZ Sara 2007-12-18 Z/0983/21

TAK

22 NumerPDF 2:00.12 2:00.12/21 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2021

2
KRAWCZYK Wiktoria 2007-08-30 Z/5708/19

TAK

28 NumerPDF 2:13.57 2:13.57/21 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2021

3
SMOLARCZYK Wiktoria 2007-11-13 Z/1684/18

TAK

978 NumerPDF 1:52.94/18 LKS Lubusz Słubice 2021

4
PODRUCZNY Helena 2006-11-14 Z/3554/17

TAK

979 NumerPDF 2:02.27/19 LKS Lubusz Słubice 2021

5
KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 Z/5670/19

TAK

641 NumerPDF 1:53.13/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2021

6
SAMEK Alicja 2007-04-11 Z/1460/21

TAK

508 NumerPDF 2:01.77/19 ZLKL Zielona Góra 2021

 
1000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

965 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  OSU 

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 1.62/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   KNF   SKN   OSU 

2
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.62/19 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

38 NumerPDF 1.56/19 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

2
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 1.65/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN   SKN   OSU 

3
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

31 NumerPDF 1.53/19 MKS Baszta Szamotuły 2021

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TUTKA Julia 2006-03-19 Z/3423/19

TAK

356 NumerPDF 1.45/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  OSU 

2
WOLA Mathilde 2007-07-08 Z/0610/21

TAK

359 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

3
KOCHAŃSKA Gabriela 2006-05-29 Z/5169/18

TAK

23 NumerPDF 1.50/19 MKS Baszta Szamotuły 2021

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBEK Katarzyna 2007-01-16 Z/1452/21

TAK

509 NumerPDF 1.60/20 ZLKL Zielona Góra 2021

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 Z/0609/20

TAK

86 NumerPDF 4.59/20 MLKS Sokół Lubin 2021

2
KOS Hanna 2007-06-11 Z/3284/20

TAK

333 NumerPDF 4.08/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

3
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

333 NumerPDF 4.65/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

4
SZAŁAS Agata 2006-05-24 Z/0817/20

TAK

333 NumerPDF 4.32/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

5
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

353 NumerPDF 4.22/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

6
RĘKAWIECKA Zuzanna 2006-09-21 Z/3663/19

TAK

977 NumerPDF 4.03/20 LKS Lubusz Słubice 2021

7
WERYK Gabriela 2007-10-15 Z/3664/19

TAK

975 NumerPDF 3.94/20 LKS Lubusz Słubice 2021

8
ŻABKA Nikola 2007-03-09 Z/1552/21

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2021

9
CZAJKA Maja 2006-01-10 Z/3488/19

TAK

28 NumerPDF 4.55/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

10
HENSCHKE Lena 2006-09-22 Z/4309/19

TAK

21 NumerPDF 4.84/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

11
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

51 NumerPDF 5.01/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

12
RATAJCZAK Lena 2007-02-19 Z/5074/19

TAK

54 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2021

13
STAWSKA Arina 2007-12-17 Z/1896/21

TAK

1 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2021

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

976 NumerPDF 12.50/20 LKS Lubusz Słubice 2021  KNF   SKN 

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

355 NumerPDF 10.50/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  OSU 

2
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

31 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2021

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 10.20/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

2
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 12.49/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMINEK Paulina 2005-05-02 Z/5212/19

TAK

60 NumerPDF 10.02/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  ZKN   OSU 

2
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

35 NumerPDF 10.37/20 MLKS Agros Żary 2021

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 Z/1222/19

TAK

27 NumerPDF 9.25 9.25/21 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2021

2
KOS Hanna 2007-06-11 Z/3284/20

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

3
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

4
SZAŁAS Agata 2006-05-24 Z/0817/20

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

5
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

6
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

30 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

7
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

53 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

976 NumerPDF 38.10/19 LKS Lubusz Słubice 2021

2
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF 43.01/20 LKS Lubusz Słubice 2021  ZKN   SKN 

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 36.30/19 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMINEK Paulina 2005-05-02 Z/5212/19

TAK

60 NumerPDF 31.41 31.41/21 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  ZKN   OSU 

2
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2021

3
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

63 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

4
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

35 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

5
ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 Z/2517/20

TAK

355 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   OSU 

6
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

872 NumerPDF 30.09/20 AZS-AWF Gorzów 2021  ZKN   SKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 Z/5347/19

TAK

11 NumerPDF 22.02/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  OSU 

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

980 NumerPDF 31.33/20 LKS Lubusz Słubice 2021

2
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

980 NumerPDF 33.30/20 LKS Lubusz Słubice 2021

3
JUSZCZAK Inga 2007-09-03 Z/1475/21

TAK

887 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021  OSU 

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 42.65/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

872 NumerPDF 59.30/20 AZS-AWF Gorzów 2021  ZKN   SKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

63 NumerPDF 40.23/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

3
ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 Z/2517/20

TAK

355 NumerPDF 38.90/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   OSU 

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Inga 2007-09-03 Z/1475/21

TAK

887 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2021  OSU 

2
ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 Z/1222/19

TAK

27 NumerPDF 15.36/20 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2021

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

2
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

11 NumerPDF 41.37/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  ZKN   OSU 

3
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 30.84/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

4
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2021  ZKN   SKN 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2021

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

980 NumerPDF 22.48/20 LKS Lubusz Słubice 2021

2
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

980 NumerPDF 25.97/20 LKS Lubusz Słubice 2021

3
ŁABUL Aleksandra 2006-08-25 Z/5629/19

TAK

1 NumerPDF 20.36/20 MLKS Agros Żary 2021

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TUTKA Julia 2006-03-19 Z/3423/19

TAK

356 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  OSU 

2
WOLA Mathilde 2007-07-08 Z/0610/21

TAK

359 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

3
KOS Hanna 2007-06-11 Z/3284/20

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

4
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

333 NumerPDF 14.86/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

5
SZAŁAS Agata 2006-05-24 Z/0817/20

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

6
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

353 NumerPDF 16.70/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

7
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

30 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

8
ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 Z/5679/19

TAK

4 NumerPDF 13.43/20 MKS Piast Głogów 2021

9
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

9 NumerPDF 12.62/20 MKS Piast Głogów 2021

10
HEINRICH Zofia 2006-03-14 Z/5144/19

TAK

984 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

11
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 Z/5148/19

TAK

977 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  OSU 

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 15.23/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   KNF   SKN   OSU 

2
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 15.23/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

3
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

54 NumerPDF 14.69/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

2
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 15.01/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN   SKN   OSU 

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

354 NumerPDF 62.41/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   SKN   OSU 

2
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLUCZYCKA Julia 2004-02-28 Z/1434/19

TAK

130 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2021

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MROZOWSKI Radosław 2002-11-27 Z/10141/21

TAK

22 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2021

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 Z/4022/18

TAK

303 NumerPDF 12.28/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

2
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

59 NumerPDF 12.11/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

3
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

22 NumerPDF 12.05/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

4
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

27 NumerPDF 12.56/19 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

5
CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Z/4572/19

TAK

7 NumerPDF 13.19/20 UKS Ares Nowa Sól 2021

6
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

934 NumerPDF 10.99/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  ZKN 

7
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

29 NumerPDF 12.40/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

8
LEJA Bartosz 2005-11-23 Z/4195/18

TAK

47 NumerPDF 12.20/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUDNIK Błażej 2007-06-23 Z/2897/20

TAK

982 NumerPDF 12.43 12.43/21 LKS Lubusz Słubice 2021

2
URSZYC Konrad 2007-01-27 Z/2997/20

TAK

53 NumerPDF 12.44 12.44/21 MLKS Agros Żary 2021

3
KOSZELA Szymon 2006-10-06 Z/2360/20

TAK

6 NumerPDF 13.04 13.04/21 UKS Ares Nowa Sól 2021

4
MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 Z/8908/21

TAK

984 NumerPDF 13.14 13.14/21 LKS Lubusz Słubice 2021

5
STANKIEWICZ Szymon 2007-06-24 Z/2999/20

TAK

1 NumerPDF 14.69 13.12/20 MLKS Agros Żary 2021

6
MUSZYŃSKI Mikołaj 2007-02-01 Z/0293/21

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

7
SOBOLEWSKI Wojciech 2007-11-23 Z/3285/20

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

8
PAJĄK Stanisław 2007-08-13 Z/0384/21

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

9
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

21 NumerPDF 12.05/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

10
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

23 NumerPDF 11.49/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

11
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

13 NumerPDF 13.94/20 UKS Ares Nowa Sól 2021

12
JASIŃSKI - JASZCZYSZYN Patryk 2007-10-20 Z/1547/21

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2021

13
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

7 NumerPDF 12.45/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  OSU 

14
BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 Z/4310/19

TAK

30 NumerPDF 14.15/19 MKS Baszta Szamotuły 2021

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

109 NumerPDF 37.37 37.37/21 MLKS Sokół Lubin 2021

2
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

365 NumerPDF 33.64/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  KNF   KN   SKN 

3
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

1 NumerPDF 35.03/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN 

4
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

356 NumerPDF 34.54/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  KNF   KN   SKN 

5
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

358 NumerPDF 35.97/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

 
300 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZBICKI Paweł 2005-09-03 Z/2782/20

TAK

47 NumerPDF 40.46 40.46/21 MLKS Sokół Lubin 2021

2
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

27 NumerPDF 39.28/19 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

3
TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 Z/4022/18

TAK

303 NumerPDF 38.41/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

4
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

59 NumerPDF 38.91/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

5
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

61 NumerPDF 40.99/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

6
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

22 NumerPDF 45.05/18 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

7
MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 Z/1436/19

TAK

136 NumerPDF 40.08/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2021

8
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

968 NumerPDF 40.58/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

9
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

934 NumerPDF 35.74/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  ZKN 

 
300 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MROZOWSKI Radosław 2002-11-27 Z/10141/21

TAK

22 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2021

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
URSZYC Konrad 2007-01-27 Z/2997/20

TAK

53 NumerPDF 40.41 40.41/21 MLKS Agros Żary 2021

2
BOGUSZ Jędrzej 2006-08-02 Z/1325/19

TAK

912 NumerPDF 40.84 40.84/21 MKP Myślibórz 2021

3
MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 Z/8908/21

TAK

984 NumerPDF 41.83 41.83/21 LKS Lubusz Słubice 2021

4
KOSZELA Szymon 2006-10-06 Z/2360/20

TAK

6 NumerPDF 43.20 43.20/21 UKS Ares Nowa Sól 2021

5
STANKIEWICZ Szymon 2007-06-24 Z/2999/20

TAK

1 NumerPDF 49.45 49.45/21 MLKS Agros Żary 2021

6
PAWLAK Kajetan 2007-05-02 Z/1856/20

TAK

914 NumerPDF 54.63/19 MKP Myślibórz 2021

7
SOBOLEWSKI Wojciech 2007-11-23 Z/3285/20

TAK

333 NumerPDF 52.04/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

8
PAJĄK Stanisław 2007-08-13 Z/0384/21

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

9
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

21 NumerPDF 39.24/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

10
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

23 NumerPDF 40.78/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

11
MUSZYŃSKI Mikołaj 2007-02-01 Z/0293/21

TAK

333 NumerPDF 45.58/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

12
JASIŃSKI - JASZCZYSZYN Patryk 2007-10-20 Z/1547/21

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2021

13
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

7 NumerPDF 41.35/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  OSU 

14
WRÓBLEWSKI Kacper 2007-03-30 Z/0819/20

TAK

366 NumerPDF 46.95/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

15
ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 Z/1707/18

TAK

913 NumerPDF 49.19/18 MKP Myślibórz 2021

16
KARSKI Mateusz 2007-02-07 Z/0840/20

TAK

333 NumerPDF 43.80/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

59 NumerPDF 1:32.41/19 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

 
600 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

51 NumerPDF 2:47.60/19 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

2
PATOLETA Adam 2003-06-15 Z/4133/19

TAK

357 NumerPDF 2:53.70/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  OSU 

3
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

951 NumerPDF 2:55.53/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  OSU 

4
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

945 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

 
1000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 Z/5228/19

TAK

32 NumerPDF 3:01.16/20 MLKS Agros Żary 2021  OSU 

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUL Michał 2006-01-20 Z/1486/20

TAK

81 NumerPDF 3:06.46/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2021

2
JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 Z/4174/20

TAK

980 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2021

3
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

983 NumerPDF 3:14.63/20 LKS Lubusz Słubice 2021

4
LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 Z/1326/19

TAK

915 NumerPDF 2:55.17/20 MKP Myślibórz 2021

5
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

1 NumerPDF WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2021

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

975 NumerPDF 2.00/19 LKS Lubusz Słubice 2021  ZKN   OSU 

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 Z/4904/19

TAK

29 NumerPDF 1.78/20 MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

2
FILA Wojciech 2004-03-27 Z/4816/19

TAK

975 NumerPDF 1.78/20 LKS Lubusz Słubice 2021

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

69 NumerPDF 1.74/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

2
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

13 NumerPDF UKS Ares Nowa Sól 2021

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

511 NumerPDF 4.55/20 ZLKL Zielona Góra 2021  ZKN   SKN   OSU 

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘBEN Oskar 2005-07-05 Z/2760/20

TAK

517 NumerPDF 1.60/20 ZLKL Zielona Góra 2021  OSU 

2
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/5690/19

TAK

513 NumerPDF 4.00/20 ZLKL Zielona Góra 2021  ZKN   OSU 

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 Z/5728/18

TAK

508 NumerPDF 2.70/20 ZLKL Zielona Góra 2021

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

61 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

2
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

29 NumerPDF 5.52/20 MKS Baszta Szamotuły 2021

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
URSZYC Konrad 2007-01-27 Z/2997/20

TAK

53 NumerPDF 4.77 4.77/21 MLKS Agros Żary 2021

2
RUTKOWSKI Maciej 2006-11-14 Z/2596/20

TAK

979 NumerPDF 4.74 4.80/20 LKS Lubusz Słubice 2021

3
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

13 NumerPDF 4.72 4.72/21 UKS Ares Nowa Sól 2021

4
BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 Z/4310/19

TAK

30 NumerPDF 4.45/19 MKS Baszta Szamotuły 2021

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

959 NumerPDF 14.87/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 Z/3713/19

TAK

10 NumerPDF 13.38 14.01/20 UKS Ares Nowa Sól 2021

2
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

77 NumerPDF 16.36/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  ZKN   OSU 

3
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF 13.78/20 MLKS Agros Żary 2021  KNF   OSU 

4
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

957 NumerPDF 13.51/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃ Seweryn 2006-02-18 Z/1801/20

TAK

1 NumerPDF 9.35 9.35/21 LKS Lubusz Słubice 2021

2
MAC Igor 2007-05-25 Z/10742/21

TAK

45 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

3
MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 Z/0816/20

TAK

333 NumerPDF 13.33/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

4
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

74 NumerPDF 11.54/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

5
SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 Z/2303/20

TAK

83 NumerPDF 9.86/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

959 NumerPDF 48.66/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  ZKN 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

77 NumerPDF 53.12 53.12/21 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  ZKN   OSU 

2
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF 41.14/20 MLKS Agros Żary 2021  KNF   OSU 

3
CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 Z/3713/19

TAK

10 NumerPDF 34.05/20 UKS Ares Nowa Sól 2021

4
HIKI Oskar 2005-05-15 Z/3951/20

TAK

14 NumerPDF UKS Ares Nowa Sól 2021

5
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

957 NumerPDF 41.59/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

74 NumerPDF 52.60 52.60/21 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

2
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

71 NumerPDF 52.23 52.23/21 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

3
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

69 NumerPDF 51.11 51.11/21 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

4
SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 Z/2303/20

TAK

83 NumerPDF 43.43 43.43/21 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

5
STAŃ Seweryn 2006-02-18 Z/1801/20

TAK

1 NumerPDF 34.84/20 LKS Lubusz Słubice 2021

6
MAC Igor 2007-05-25 Z/10742/21

TAK

45 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021

7
MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 Z/0816/20

TAK

333 NumerPDF 41.71/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZCIŃSKI Franciszek 1962-04-20 Z/2390/18

TAK

15 NumerPDF 30.87/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2021

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZKUTA Aleks 2004-01-30 Z/5256/19

TAK

887 NumerPDF 33.45/20 AZS-AWF Gorzów 2021  OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

71 NumerPDF 36.16/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

2
MAJEWSKI Paweł 2006-07-25 Z/2613/20

TAK

355 NumerPDF 26.07/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  OSU 

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HIKI Oskar 2005-05-15 Z/3951/20

TAK

14 NumerPDF 35.56 35.56/21 UKS Ares Nowa Sól 2021

2
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 Z/4904/19

TAK

29 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  ZKN   OSU 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

69 NumerPDF 51.07 51.07/21 ULKS Uczniak Szprotawa 2021  OSU 

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

61 NumerPDF MLKS Agros Żary 2021  OSU 

2
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

968 NumerPDF 15.89/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna