Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U18 i U20 2019 Regionalna Runda Eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski U20
SŁUPSK, 25.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

396 NumerPDF 12.18/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.48 12.48/19 AML Słupsk 2019

2
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

35 NumerPDF 13.45 12.89/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

3
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 14.36 14.18/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

4
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 13.52/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

396 NumerPDF 24.58/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

35 NumerPDF 28.20 27.27/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

2
DARGIEWICZ Ewa 2002-12-18 Z/3116/17

TAK

839 NumerPDF 31.53 31.53/19 KL Lechia Gdańsk 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF 59.47 59.47/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

2
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

398 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 58.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF 2:23.81 2:23.81/19 AML Słupsk 2019

2
KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 Z/1857/19

TAK

34 NumerPDF 2:29.12 2:29.12/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

3
KLEINSCHMIDT Wiktoria 2001-06-02 Z/1299/19

TAK

33 NumerPDF 2:39.18 2:39.18/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

4
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF 2:17.47/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2019

6
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 2:16.81/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 4:43.10/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 4:56.56/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

36 NumerPDF 4:53.86/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

4
DATA Dominika 2003-08-01 Z/3801/19

TAK

54 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.66 1.66/19 AML Słupsk 2019

2
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF 1.40/17 AML Słupsk 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.80/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Marta 2005-08-15 Z/0050/19

TAK

104 NumerPDF Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

716 NumerPDF 5.14 5.31/16 AML Słupsk 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 4.28 4.36/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

2
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 4.83/18 AML Słupsk 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 11.20/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

405 NumerPDF 12.24 12.24/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 11.62 12.62/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 11.40 11.40/19 AML Słupsk 2019

4
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 11.14 11.14/19 AML Słupsk 2019

5
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 9.82 12.73/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 37.00 40.60/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

405 NumerPDF 33.80 33.80/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 33.49 38.74/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 39.08 39.08/19 AML Słupsk 2019

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 31.48 34.59/18 AML Słupsk 2019

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

836 NumerPDF 58:03 58:03/19 KL Lechia Gdańsk 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF 15.30 15.30/19 AML Słupsk 2019

2
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 17.15 17.15/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 Z/2991/15

TAK

402 NumerPDF 72.73/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.15 11.13/18 AML Słupsk 2019

2
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.64 11.51/18 AML Słupsk 2019

3
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 12.01/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

842 NumerPDF 24.34 24.34/19 KL Lechia Gdańsk 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 22.73 22.73/19 AML Słupsk 2019

2
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 23.59 23.59/19 AML Słupsk 2019

3
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

840 NumerPDF 27.79 27.79/19 KL Lechia Gdańsk 2019

4
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 24.02/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

400 NumerPDF 47.85/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 54.30 56.90/18 AML Słupsk 2019

2
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 52.86/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

730 NumerPDF 1:58.7 1:56.38/18 AML Słupsk 2019

2
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

715 NumerPDF 2:07.77 2:07.77/19 AML Słupsk 2019

3
GRZYB Kamil 2000-05-26 Z/2281/19

TAK

104 NumerPDF 2:08.8 2:08.8/19 KB Dziesiątka Białogard 2019

4
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 1:59.19/17 KB Dziesiątka Białogard 2019

5
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

101 NumerPDF 1:59.22/17 KB Dziesiątka Białogard 2019

6
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

98 NumerPDF 2:10.01/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 4:14.24/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF 4:06.38/18 AML Słupsk 2019

3
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

12 NumerPDF 10:09.65/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 16:26.08/18 AML Słupsk 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF 1.75 1.76/18 AML Słupsk 2019

2
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

227 NumerPDF 1.75 1.79/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELLA Konrad 2000-02-06 Z/5924/15

TAK

408 NumerPDF 15.91 15.91/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
ORLIKOWSKI Kacper 2000-09-20 Z/0562/17

TAK

396 NumerPDF 14.09 14.09/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

41 NumerPDF 11.75 12.15/17 UKS Lipusz 2019

2
DOMASZK Krystian 2002-02-14 Z/1725/16

TAK

56 NumerPDF 10.29/18 UKS Lipusz 2019

3
BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 Z/1722/16

TAK

89 NumerPDF 9.84/17 UKS Lipusz 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

405 NumerPDF 39.87 41.37/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

41 NumerPDF 40.33 40.33/19 UKS Lipusz 2019

2
BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 Z/1722/16

TAK

89 NumerPDF 30.88 32.00/18 UKS Lipusz 2019

3
EBERTOWSKI Jan 2002-02-08 Z/1726/16

TAK

27 NumerPDF UKS Lipusz 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

710 NumerPDF 63.19/18 AML Słupsk 2019

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
EBERTOWSKI Jan 2002-02-08 Z/1726/16

TAK

27 NumerPDF 56.66 56.66/19 UKS Lipusz 2019

2
DOMASZK Krystian 2002-02-14 Z/1725/16

TAK

56 NumerPDF 47.02 47.02/19 UKS Lipusz 2019

3
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

TAK

41 NumerPDF 39.94/18 UKS Lipusz 2019

 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

206 NumerPDF 48:59.16 48:59.16/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
RYNKIEWICZ Olaf 2002-02-12 Z/1838/16

TAK

843 NumerPDF 52:14 52:14/19 KL Lechia Gdańsk 2019

3
DĄBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

TAK

848 NumerPDF 53:14 52:51/18 KL Lechia Gdańsk 2019

4
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

101 NumerPDF 55:45 49:14.93/99 UKS Jedynka Reda 2019

5
ŚWISTULSKI Adam 2001-12-19 Z/5352/15

TAK

837 NumerPDF 51:21/18 KL Lechia Gdańsk 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

TAK

842 NumerPDF 15.70 15.70/19 KL Lechia Gdańsk 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF 17.65 17.65/19 LKS Jantar Ustka 2019

2
KOPP OSTROWSKI Nataniel 2002-09-10 Z/1727/16

TAK

72 NumerPDF 17.99 17.99/19 UKS Lipusz 2019

3
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

840 NumerPDF 19.32 19.32/19 KL Lechia Gdańsk 2019

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPP OSTROWSKI Nataniel 2002-09-10 Z/1727/16

TAK

72 NumerPDF 63.12/18 UKS Lipusz 2019

2
FIERKA Mateusz 2003-01-29 Z/3087/18

TAK

399 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019