Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia nowych zawodników do ZKN
Sezon 2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF 12.07 12.07/19 KS Agros Zamość 2019

2
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

404 NumerPDF 12.07 12.07/19 LUKS Orkan Września 2019

3
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.38 12.38/19 AML Słupsk 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

117 NumerPDF 25.27 25.27/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 25.32 25.32/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 25.36 25.36/19 SKLA Sopot 2019

4
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 26.28 26.28/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 Z/0656/15

TAK

411 NumerPDF 55.35 55.35/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

2
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

1 NumerPDF 56.97 56.97/19 niestowarzyszona 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

77 NumerPDF 2:13.28 2:13.28/19 MKS-MOSM Bytom 2019

2
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

746 NumerPDF 2:16.92 2:16.92/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

18 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

41 NumerPDF 10:51.56 10:47.80/18 LKS Pogórze Skoczów 2019

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

976 NumerPDF 1.66 1.66/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

977 NumerPDF 1.65 1.65/19 LKS Lubusz Słubice 2019

3
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

779 NumerPDF 1.62 1.65/17 KS Podlasie Białystok 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

74 NumerPDF 5.36 5.36/19 MKS-MOSM Bytom 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PALA Sonia 2003-12-05 Z/3771/17

TAK

51 NumerPDF 10.88 10.88/19 MKS Iskra Pszczyna 2019

2
TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 Z/1063/19

TAK

549 NumerPDF 10.58 10.58/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

79 NumerPDF 41.56/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

414 NumerPDF 44.63 44.94/18 AZS UMCS Lublin 2019

2
STOKOWSKA Wiktoria 2002-06-13 Z/3635/17

TAK

43 NumerPDF 33.94 33.94/19 UKS Czwórka Białystok 2019

3
GAMROTEK Justyna 2003-11-11 Z/0740/17

TAK

24 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 14.49/18 KS Agros Zamość 2019

2
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

72 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

122 NumerPDF 62.46 62.46/19 KS Wisła Puławy 2019

2
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

28 NumerPDF 63.41 62.58/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

3
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

413 NumerPDF 65.57 65.57/19 LUKS Orkan Września 2019

4
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

782 NumerPDF 66.37 66.37/19 KS Podlasie Białystok 2019

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

2
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

74 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDA Adam 1999-06-10 Z/0601/17

TAK

309 NumerPDF 10.69 10.69/19 AZS-AWF Katowice 2019

2
KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 Z/2963/17

TAK

138 NumerPDF 10.71 10.71/19 RMKS Rybnik 2019

3
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

306 NumerPDF 10.76 10.76/19 AZS-AWF Katowice 2019

4
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

444 NumerPDF 10.87 10.87/19 WLKS Wrocław 2019

5
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

703 NumerPDF 10.94 10.94/19 MKS MOS Wrocław 2019

6
KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 Z/2687/18

TAK

278 NumerPDF 10.95 10.95/19 MKS Rabka-Zdrój 2019

7
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.18 11.18/19 AML Słupsk 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

779 NumerPDF 22.20 22.20/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

2
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

16 NumerPDF 22.27 22.27/19 WLKS Wrocław 2019

3
WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 Z/5660/15

TAK

25 NumerPDF 22.39 22.39/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

557 NumerPDF 49.88 49.88/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

2
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF 50.12 50.12/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

3
ZAJĄC Szymon 2002-09-24 Z/2112/18

TAK

11 NumerPDF 50.14 50.14/19 UKS Trójka Mikołów 2019

4
WRÓBEL Michał 2002-03-04 Z/5054/18

TAK

783 NumerPDF 50.60 50.60/19 UKS Czwórka Żory 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

437 NumerPDF 1:54.30 1:54.30/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

544 NumerPDF 1:55.89 1:55.89/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

443 NumerPDF 9:02.20 9:02.20/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

975 NumerPDF 1.95 1.95/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
JANIA Mateusz 2003-11-18 Z/2296/17

TAK

401 NumerPDF 1.85 1.85/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 Z/0577/19

TAK

20 NumerPDF 6.83 6.83/19 RMKS Rybnik 2019

2
WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 Z/3665/18

TAK

1 NumerPDF 6.59 6.59/19 KS Podlasie Białystok 2019

3
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

5 NumerPDF 6.41 6.41/19 RMKS Rybnik 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

446 NumerPDF 13.30 13.30/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
TEBEL Pawel 2002-07-07 Z/4117/17

TAK

1 NumerPDF 12.78 12.78/19 RMKS Rybnik 2019

3
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

23 NumerPDF 12.62 12.62/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Eryk 2003-08-21 Z/0794/17

TAK

111 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

2
KOSIÓR Dominik 2002-08-22 Z/4858/18

TAK

77 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

272 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

418 NumerPDF 53.50 53.50/19 AZS UMCS Lublin 2019

2
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

31 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

3
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

906 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

296 NumerPDF 6:13.83 6:13.83/19 ULKS Technik Trzcinica 2019