Internetowe zgłoszenia do imprezy: 92. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, S)
KWIDZYN, 21.03.2020
 
2 km przełaje K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERZBIN Agnieszka 2002-04-20 Z/0256/19

TAK

103 NumerPDF LKS Korab Olecko 2020

2
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

4
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

612 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

5
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

733 NumerPDF AML Słupsk 2020

6
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

2019

31 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

7
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

451 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

8
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

TAK

783 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

9
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 

10
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

11
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN   SKN 

 
2 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU   ZKN 

2
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

18 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

3
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

4
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

2019

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

5
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

946 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

6
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

12 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

7
MARKOWSKA Sandra 2004-06-02 Z/4530/19

TAK

192 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2020

8
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

611 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

9
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

861 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

10
MARCINEK Zofia 2003-12-25 Z/0765/20

TAK

80 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

11
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

60 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

12
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

13
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

2019

19 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

14
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

434 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020

15
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2020

16
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF AML Słupsk 2020

17
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

990 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2020  ROSU 

18
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

455 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020  ZKN 

19
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

12 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020  ROSU 

20
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020  ROSU   ZKN 

21
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

131 NumerPDF LKS Pszczyna 2020

22
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

122 NumerPDF LKS Pszczyna 2020  ZKN 

23
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

236 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

24
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 

25
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

35 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

26
KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 Z/4076/18

TAK

25 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

27
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

TAK

935 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2020

28
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

29
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

36 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

30
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

81 NumerPDF RKS Łódź 2020  ZKN 

31
SZYMANEK Aleksandra 2004-09-13 Z/1800/20

TAK

941 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2020

32
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

116 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

33
RUNKA Laura 2004-08-20 Z/0255/16

TAK

115 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

34
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

239 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020

35
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

13 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020  ZKN 

36
SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 Z/1823/18

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

 
3 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

36 NumerPDF MLUKS Tarnów 2020  ZKN 

2
DROŚ Olga 2004-10-01 Z/3584/18

TAK

134 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

TAK

21 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

4
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

76 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

5
KRUPA Urszula 2004-02-10 Z/1302/19

TAK

10 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2020  ZKN 

6
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

22 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

7
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

22 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

8
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

2019

65 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020  ZKN 

9
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

2019

64 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020  ZKN 

10
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

439 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020

11
WIATRZYK Ewa 2003-09-25 Z/4925/18

2019

28 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

12
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020  ROSU   ZKN 

13
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

701 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

14
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

15
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

2019

5 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

16
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

2019

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

17
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

18
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

19
RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 Z/2995/17

TAK

39 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

20
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

4 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

21
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN 

22
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

118 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

23
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

2019

252 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

24
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ZKN 

25
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

 
4 km przełaje kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

13 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020  KNF   SKN 

2
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

996 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

3
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

490 NumerPDF MKL Szczecin 2020

4
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

444 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

5
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF TS AKS Chorzów 2020  ZKN 

6
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

7
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

8
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

187 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2020

9
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

246 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2020

10
WICHA Iwona 1987-11-18 Z/1806/18

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

11
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

58 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

12
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

317 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2020

13
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

14
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

244 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2020

15
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

111 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2020  KNF   SKN 

16
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020  ZKN   SKN 

17
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

25 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2020

18
MISJAN Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

931 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2020

19
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

304 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2020

20
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

 
4 km przełaje K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

81 NumerPDF MKL Szczecin 2020

2
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

41 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2020  ZKN 

3
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF TS AKS Chorzów 2020  ZKN 

4
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020  KNF   SKN 

5
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF RKS Rumia 2020  ZKN 

6
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020  ZKN 

7
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

9 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020  ZKN 

8
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

134 NumerPDF KS Agros Zamość 2020

9
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

2019

63 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020

10
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

70 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

11
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

12
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

 
8 km przełaje kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

2
WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 Z/0438/11

TAK

314 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2020

3
OBSTÓJ Karolina 1990-09-15 Z/2496/19

TAK

500 NumerPDF MKS Siechnice 2020

4
POWOLNA Żaneta 1995-11-20 Z/1509/11

TAK

450 NumerPDF MKS Siechnice 2020

5
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

882 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

6
NAWRAT Monika 1988-01-06 Z/1604/20

TAK

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

7
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

2019

711 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

8
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

578 NumerPDF MKL Toruń 2020  SKN 

9
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

88 NumerPDF RKS Łódź 2020

10
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  KN   SKN 

11
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  SKN 

 
3 km przełaje M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 Z/0758/17

TAK

47 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

2
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

2019

604 NumerPDF KKL Kielce 2020  ZKN 

3
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

178 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2020  ZKN 

4
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

884 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

5
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

858 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

6
TWORSKI Kacper 2002-08-05 Z/3727/17

2019

14 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2020

7
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

2019

700 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

8
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

53 NumerPDF UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2020  ZKN 

9
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

2019

652 NumerPDF KKL Kielce 2020  KNF   SKN 

10
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

960 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2020

11
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

956 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2020  ZKN 

12
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

2019

123 NumerPDF KS Agros Zamość 2020

13
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

168 NumerPDF KS Agros Zamość 2020

14
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  KNF   SKN 

15
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

27 NumerPDF RKS Łódź 2020  KNF   SKN 

16
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

2019

618 NumerPDF KKL Kielce 2020

17
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

27 NumerPDF MLUKS Tarnów 2020

18
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

19
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

20
ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 Z/1403/19

TAK

106 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2020

21
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

2019

602 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2020  KNF 

 
3 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

212 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

2
BOROWSKI Piotr 2003-02-06 Z/1684/20

TAK

50 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

3
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

2019

923 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020

4
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

157 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

5
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

2019

918 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020

6
FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

7
KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 Z/0432/18

TAK

795 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2020  ZKN 

8
ŁAGOCKI Maksymilian 2003-07-24 Z/2252/19

TAK

60 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020

9
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

510 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020  ZKN 

10
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

2019

24 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2020

11
DOMAŃSKI Karol 2004-06-15 Z/0796/19

TAK

186 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2020

12
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

70 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2020

13
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

866 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

14
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

16 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

15
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF AML Słupsk 2020

16
WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 Z/0488/19

2019

608 NumerPDF KKL Kielce 2020  ZKN 

17
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

961 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2020

18
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

47 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

19
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

992 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2020  ZKN 

20
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

2019

371 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

21
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

2019

66 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2020  KNF   SKN 

22
RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 Z/0050/17

TAK

55 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

23
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

54 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020  KNF   SKN 

24
SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 Z/2337/19

TAK

2 NumerPDF KS Polonia Pasłęk 2020

25
TROCIŃSKI Kacper 2003-11-24 Z/2205/19

TAK

112 NumerPDF RKS Łódź 2020

26
KIJAŃSKI Wiktor 2004-02-23 Z/1498/18

2019

49 NumerPDF RKS Łódź 2020

27
NADRAUS Karol 2004-07-23 Z/3167/19

TAK

4 NumerPDF KS Polonia Pasłęk 2020

28
PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

29
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

37 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

30
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

40 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

31
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

2019

625 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  ZKN 

32
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

971 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

33
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

112 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

34
MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 Z/4152/19

2019

173 NumerPDF MKS Pułtusk 2020

35
PIETRUSZKA Maciej 2004-03-27 Z/3529/19

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU 

 
4 km przełaje mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRELIK Karol 1992-06-09 Z/2993/11

TAK

221 NumerPDF LKS Osuchów 2020

2
DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 Z/1685/11

TAK

996 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

3
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

157 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ZKN 

4
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

5
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

325 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

6
SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 Z/0606/15

TAK

127 NumerPDF UKS Kusy Bukowno 2020

7
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

75 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020

8
SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 Z/3526/11

TAK

33 NumerPDF MKS Siechnice 2020

9
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

2019

10 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2020

10
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

601 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

11
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

605 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

12
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

603 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

13
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF AML Słupsk 2020

14
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

2019

37 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

15
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

44 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2020  KNF 

16
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

2019

420 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2020

17
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

18
JASZCZUK Michał 1990-01-13 Z/5087/18

TAK

111 NumerPDF LKS Korab Olecko 2020

 
5 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 Z/2697/17

TAK

219 NumerPDF LKS Osuchów 2020

2
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

76 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU   ZKN 

3
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

88 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU 

4
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

66 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

5
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

150 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

6
KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 Z/4831/19

TAK

228 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

7
GRALA Dorian 2003-10-01 Z/0754/20

TAK

187 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2020

8
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

19 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

9
JANIK Mikołaj 2003-07-07 Z/3811/17

TAK

69 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2020

10
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

440 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN   SKN 

11
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

2019

15 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

12
PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 Z/5507/18

2019

642 NumerPDF KKL Kielce 2020

13
SAJKOWSKI Patryk 2004-01-26 Z/1539/18

TAK

262 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2020

14
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

16 NumerPDF KS Agros Zamość 2020  ROSU 

15
VAN IEPEREN Alex 2003-06-24 Z/0607/19

TAK

97 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

16
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

66 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2020  ZKN 

17
DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 Z/0303/18

2019

221 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2020

18
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

51 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

19
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

2019

101 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

20
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

111 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

21
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

730 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

22
BERNAŚ Damian 2003-05-09 Z/0682/18

TAK

105 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2020

23
BOROWIECKI Jakub 2004-05-01 Z/2544/19

TAK

45 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020

 
6 km przełaje M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PUTERKO Maciej 2001-11-14 Z/2120/15

TAK

77 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020

2
JASICA Mateusz 2001-10-20 Z/5624/18

TAK

177 NumerPDF UKS Kusy Bukowno 2020

3
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

49 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

4
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

5
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

270 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2020

6
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

600 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020  ZKN   SKN 

7
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

485 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

8
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

388 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

9
KASPROWICZ Adam 2001-01-08 Z/5019/15

TAK

39 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN   SKN 

10
MARSZK Daniel 2002-02-15 Z/3562/18

2019

62 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2020

11
OCHNIK Adam 2002-04-30 Z/4698/19

TAK

11 NumerPDF KS Polonia Pasłęk 2020

12
OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15

2019

131 NumerPDF RKS Łódź 2020  ZKN 

13
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

2019

29 NumerPDF RKS Łódź 2020  ZKN 

 
10 km przełaje mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

989 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

2
ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 Z/0356/13

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

3
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2020

4
SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 Z/0511/19

TAK

666 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

5
KUCZKOWSKI Miłosz 1998-07-03 Z/1971/17

TAK

34 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020

6
GRAJCAR Łukasz 1987-01-16 Z/1879/11

TAK

353 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020

7
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

30 NumerPDF RKS Łódź 2020

8
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

2019

66 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

9
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

TAK

163 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020

10
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

44 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

11
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

12
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

47 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

13
GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 Z/1703/11

TAK

45 NumerPDF MKS Siechnice 2020