Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.warmińsko-mazurskiego 2019
OLSZTYN, 17.06.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

14 NumerPDF 13.34 13.34/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

TAK

53 NumerPDF 13.73 13.73/19 MKS Truso Elbląg 2019

3
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

185 NumerPDF 13.86 13.86/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

4
KACA Anna 2005-08-25 Z/0183/19

TAK

8 NumerPDF 13.87 13.87/19 CSiR Susz 2019

5
SZLENDAK Milena 2004-03-19 Z/0009/18

TAK

79 NumerPDF 13.93 13.93/19 MKS Truso Elbląg 2019

6
GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 Z/1372/19

TAK

41 NumerPDF 14.03 14.03/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 Z/0338/19

TAK

21 NumerPDF 14.47 14.47/19 Orka Iława Athletics 2019

8
KACA Julia 2005-12-03 Z/0247/19

TAK

9 NumerPDF 14.49 14.49/19 CSiR Susz 2019

9
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

15 NumerPDF 13.72/18 CSiR Susz 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 42.63 42.63/19 GUKS Asy Dywity 2019

2
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 43.23 43.22/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

23 NumerPDF 43.38 43.38/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

178 NumerPDF 43.44 43.44/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

5
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 43.73 43.73/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 43.78 43.78/19 UKS Atos Woźnice 2019

7
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

78 NumerPDF 44.88 44.88/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

53 NumerPDF 45.09 45.09/19 UKS Atos Woźnice 2019

9
KARPIERZ Kamila 2004-09-14 Z/0339/19

TAK

24 NumerPDF 45.47 Orka Iława Athletics 2019

10
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

222 NumerPDF 46.22 46.22/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

11
ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 Z/4638/17

TAK

33 NumerPDF 45.66/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

357 NumerPDF 1:40.42 1:40.42/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF 1:42.19 1:40.59/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF 1:45.04 1:45.04/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

4
LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 Z/0160/19

TAK

33 NumerPDF 1:49.50 1:49.50/19 MKS Truso Elbląg 2019

5
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

1 NumerPDF 1:42.08/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

217 NumerPDF 3:11.89 3:11.89/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIKORA Weronika 2005-12-16 Z/2472/17

TAK

37 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANUCHTA Kinga 2005-01-05 Z/3459/17

TAK

55 NumerPDF 4.99 4.99/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

TAK

702 NumerPDF 4.60 4.60/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 Z/0705/19

TAK

216 NumerPDF 10.80 11.72/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 Z/0947/18

TAK

97 NumerPDF 10.04 10.04/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
PIELECH Wiktoria 2005-11-22 Z/2336/19

TAK

23 NumerPDF 8.50 8.50/19 KS Polonia Pasłęk 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Julia 2004-05-03 Z/2523/19

TAK

5 NumerPDF 26.56 26.56/19 KS Polonia Pasłęk 2019

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

22 NumerPDF 13.07 14.31/18 Orka Iława Athletics 2019

2
CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Z/0337/19

TAK

23 NumerPDF 14.63 Orka Iława Athletics 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

220 NumerPDF 30.99 30.99/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

29 NumerPDF 37.47 37.47/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

255 NumerPDF 38.66 38.66/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 Z/3152/17

TAK

22 NumerPDF 39.22/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 Z/3016/17

TAK

58 NumerPDF 1:31.55 1:31.55/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

21 NumerPDF 1:31.96 1:31.96/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 Z/0027/18

TAK

2 NumerPDF 1:31.68/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 Z/0161/19

TAK

16 NumerPDF 2:51.03 2:51.03/19 MKS Truso Elbląg 2019

2
KIJEWSKI Michał 2005-10-25 Z/0910/19

TAK

2 NumerPDF 3:01.20 3:01.20/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
BĄK Kacper 2005-05-16 Z/5673/18

TAK

9 NumerPDF 3:01.67 3:01.67/19 MKS Truso Elbląg 2019

4
SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 Z/2337/19

TAK

2 NumerPDF 3:03.55 3:03.55/19 KS Polonia Pasłęk 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

1 NumerPDF 49.72 49.72/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

2
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

2 NumerPDF 38.23 38.23/19 PKS Gwardia Szczytno 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 Z/2332/19

TAK

12 NumerPDF 39.92 39.92/19 KS Polonia Pasłęk 2019

 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

5 NumerPDF 27.64 27.64/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

220 NumerPDF 27.69 27.69/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019