Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U16 2021
BIAŁYSTOK, 21.02.2021
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 7.73 7.65/20 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

2
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

2020

2 NumerPDF 7.80 7.80/21 MKS Juvenia Białystok 2021

3
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

2020

156 NumerPDF 8.09 8.08/17 UKS LA Basket Warszawa 2021

4
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

2020

263 NumerPDF 8.30 8.30/21 AZS-AWF Warszawa 2021

5
ROMANIUK Nikola 2008-03-01 Z/0010/21

TAK

1 NumerPDF 8.32 8.32/21 KS Podlasie Białystok 2021

6
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

53 NumerPDF 8.38 8.38/21 UKS Atos Woźnice 2021

7
NOWICKA Ewelina 2005-10-20 Z/2443/20

2020

5 NumerPDF 8.46 8.46/21 MKS Juvenia Białystok 2021

8
SUSZYŃSKA Patrycja 2004-04-17 Z/4300/19

TAK

780 NumerPDF 8.49 8.49/21 KS Podlasie Białystok 2021

9
MACIOROWSKA Aleksandra 2005-02-22 Z/3243/21

TAK

1 NumerPDF 8.50 8.50/21 KS Podlasie Białystok 2021

10
PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 Z/1545/18

2020

776 NumerPDF 8.71 8.50/20 KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

11
SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 Z/0902/19

TAK

5 NumerPDF 8.78 8.78/21 UKS Sokół Węgorzewo 2021

12
KUŹMICKA Emilia 2004-04-17 Z/1717/21

TAK

33 NumerPDF 8.90 8.90/21 MKS Juvenia Białystok 2021

13
JASIELON Julia 2009-04-03 Z/0139/20

TAK

3 NumerPDF 8.94 8.94/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

14
KARWOWSKA Maja 2005-03-09 Z/4894/19

2020

779 NumerPDF 9.09 9.09/21 KS Podlasie Białystok 2021

15
BACEWICZ Lena 2008-08-11 Z/1754/21

TAK

1 NumerPDF 10.35 10.35/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

16
BARSZCZEWSKA Agata 2008-12-22 Z/1755/21

TAK

24 NumerPDF 10.56 10.56/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

17
DOMIN Klaudia 2008-08-17 Z/4610/21

TAK

605 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

18
TOMCZYK Natalia 2008-04-22 Z/3217/20

TAK

112 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

19
MASAJŁO Oliwia 2009-02-16 Z/0612/21

TAK

796 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2021

20
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

2020

777 NumerPDF 8.12/20 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN   OSU 

21
RAKOWSKA Julia 2009-04-18 Z/1761/21

TAK

16 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

22
KAPLA Urszula 2009-04-23 Z/1759/21

TAK

22 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

23
TODRYK Karina 2008-11-05 Z/2106/21

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

24
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

2020

154 NumerPDF 7.78/20 UKS LA Basket Warszawa 2021

 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MURACH Maja 2006-05-24 Z/0073/18

TAK

52 NumerPDF 8.12 8.12/21 UKS Atos Woźnice 2021

2
PIASECKA Karolina 2007-10-23 Z/2309/21

TAK

1 NumerPDF 8.40 8.40/21 KS Podlasie Białystok 2021

3
NAZARUK Magdalena 2007-08-11 Z/1128/20

TAK

793 NumerPDF 8.74 8.74/21 KS Parkiet Hajnówka 2021

4
WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 Z/0834/19

TAK

58 NumerPDF 8.83 8.83/21 UKS Atos Woźnice 2021

5
BOSZKO Gabriela 2007-10-13 Z/0611/21

TAK

795 NumerPDF 8.91 8.91/21 KS Parkiet Hajnówka 2021

6
GIERASIMIUK Olga 2006-04-21 Z/0821/20

TAK

795 NumerPDF 9.11 9.11/21 KS Parkiet Hajnówka 2021

7
DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 Z/5612/19

TAK

42 NumerPDF 9.19 9.17/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

8
SZCZOTKA Matylda 2006-07-29 Z/2366/20

2020

41 NumerPDF 9.21 9.21/21 MKS Juvenia Białystok 2021

9
KARCZEWSKA Aleksandra 2007-05-15 Z/2230/20

2020

1 NumerPDF 9.22 9.22/21 KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

10
MUSKAŁA Nikola 2007-12-29 Z/0223/21

TAK

102 NumerPDF 9.40 9.40/21 LKS Korab Olecko 2021

11
JASIONOWSKA Karolina 2007-11-28 Z/1757/21

TAK

45 NumerPDF 9.61 9.61/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

12
JUROWSKA Lidia 2007-07-09 Z/4209/21

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

13
WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 Z/0225/21

TAK

115 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

14
GOŁĘBIOWSKA Joanna 2007-02-05 Z/2531/20

2020

40 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

15
TUREL Gabriela 2007-02-05 Z/2269/20

TAK

514 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

16
WĄSEWICZ Karolina 2007-12-11 Z/2234/20

TAK

520 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

17
NIEMIEC Gabriela 2007-06-05 Z/2532/20

2020

41 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

18
OŚWIECIŃSKA Kornelia 2007-07-18 Z/1772/21

TAK

30 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

19
WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 Z/5613/19

TAK

15 NumerPDF 9.07/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIELON Julia 2009-04-03 Z/0139/20

TAK

3 NumerPDF 1.50 1.50/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

2
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

2020

263 NumerPDF 1.45 1.45/21 AZS-AWF Warszawa 2021

3
BACEWICZ Lena 2008-08-11 Z/1754/21

TAK

1 NumerPDF 1.40 1.40/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

4
DOMIN Klaudia 2008-08-17 Z/4610/21

TAK

605 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZODRUCH Gabriela 2006-05-01 Z/0136/20

TAK

32 NumerPDF 1.45 1.50/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

2
WĄSEWICZ Karolina 2007-12-11 Z/2234/20

TAK

520 NumerPDF 1.40 1.40/21 GOKSiT Suchowola 2021

3
HOŁUB Aleksandra 2007-03-13 Z/0138/20

TAK

14 NumerPDF 1.40 1.50/19 LUKS Hańcza Suwałki 2021

4
TUREL Gabriela 2007-02-05 Z/2269/20

TAK

514 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

5
WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 Z/5613/19

TAK

15 NumerPDF 1.45/19 LUKS Hańcza Suwałki 2021

6
JASIONOWSKA Karolina 2007-11-28 Z/1757/21

TAK

45 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

2020

156 NumerPDF 5.53 5.67/19 UKS LA Basket Warszawa 2021

2
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

2020

2 NumerPDF 5.05 5.05/21 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021  ZKN 

3
ROMANIUK Nikola 2008-03-01 Z/0010/21

TAK

1 NumerPDF 4.91 4.91/21 KS Podlasie Białystok 2021

4
SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 Z/0902/19

TAK

5 NumerPDF 3.88 3.88/21 UKS Sokół Węgorzewo 2021

5
DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 Z/1808/21

TAK

50 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2021

6
TODRYK Karina 2008-11-05 Z/2106/21

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MURACH Maja 2006-05-24 Z/0073/18

TAK

52 NumerPDF 5.26 5.26/21 UKS Atos Woźnice 2021

2
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

2020

54 NumerPDF 4.84 4.84/21 OKLA Ostrołęka 2021

3
WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 Z/0834/19

TAK

58 NumerPDF 4.82 4.82/21 UKS Atos Woźnice 2021

4
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

59 NumerPDF 4.74 4.74/21 UKS Atos Woźnice 2021

5
DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 Z/5612/19

TAK

42 NumerPDF 4.63 4.63/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

6
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/3709/20

2020

53 NumerPDF 4.31 4.31/21 OKLA Ostrołęka 2021

7
OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 Z/3619/20

2020

56 NumerPDF 3.83 3.83/21 OKLA Ostrołęka 2021

8
JUROWSKA Lidia 2007-07-09 Z/4209/21

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

9
GOŁĘBIOWSKA Joanna 2007-02-05 Z/2531/20

2020

40 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

10
NIEMIEC Gabriela 2007-06-05 Z/2532/20

2020

41 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

11
OŚWIECIŃSKA Kornelia 2007-07-18 Z/1772/21

TAK

30 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

12
ORZOŁEK Maria Anna 2007-09-23 Z/4208/21

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

13
WRÓBEL Olivia 2006-06-23 Z/4207/21

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

14
MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 Z/1693/19

TAK

12 NumerPDF 4.26/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

2020

154 NumerPDF 10.35 10.35/21 UKS LA Basket Warszawa 2021

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

780 NumerPDF 11.95 11.95/21 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

2
MASŁOWSKA Weronika 2008-03-24 Z/1354/21

TAK

603 NumerPDF 6.97 6.97/21 GOKSiT Suchowola 2021

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWIKOWSKA Kornelia 2006-09-18 Z/1458/19

TAK

7 NumerPDF 9.86 9.86/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

2
BOJARZYŃSKA Anna 2006-08-11 Z/1355/21

TAK

603 NumerPDF 8.55 8.55/21 GOKSiT Suchowola 2021

3
SIEŃKO Karolina 2006-11-13 Z/1450/20

TAK

600 NumerPDF 8.20 8.20/21 GOKSiT Suchowola 2021

4
GNIEDZIEJKO Magdalena 2006-08-07 Z/0477/20

TAK

540 NumerPDF 8.15 8.15/21 GOKSiT Suchowola 2021

5
MIELECH Gabriela 2007-07-28 Z/3296/20

2020

1 NumerPDF 7.44/20 KS Podlasie Białystok 2021

 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

775 NumerPDF 9.34 9.34/21 KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U16 (76.2/8.20)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZOŁEK Maria Anna 2007-09-23 Z/4208/21

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

2
WRÓBEL Olivia 2006-06-23 Z/4207/21

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

3
MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 Z/1693/19

TAK

12 NumerPDF 10.40/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

4
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

59 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2021

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SAWICKI Marek 1996-07-18 Z/0849/12

TAK

783 NumerPDF 7.09 7.09/21 KS Podlasie Białystok 2021

2
JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 Z/2454/20

2020

957 NumerPDF 7.17 7.07/20 MKS Juvenia Białystok 2021

3
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

2020

46 NumerPDF 7.18 7.18/21 MKS Juvenia Białystok 2021

4
MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 Z/2530/20

TAK

1 NumerPDF 7.39 7.39/21 KS Podlasie Białystok 2021

5
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

2020

63 NumerPDF 7.42 7.39/20 OKLA Ostrołęka 2021

6
MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 Z/0452/19

2020

1 NumerPDF 7.48 7.48/21 KS Podlasie Białystok 2021

7
GULBIERZ Paweł 2004-02-21 Z/1226/18

TAK

49 NumerPDF 7.60 7.48/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

8
DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

2020

779 NumerPDF 7.68 7.68/21 KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

9
KIJEWSKI Michał 2005-10-25 Z/0910/19

TAK

28 NumerPDF 7.74 7.74/21 UKS Sokół Węgorzewo 2021  ZKN 

10
ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

32 NumerPDF 7.75 7.75/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

11
KUBEŁ Marek 2004-04-08 Z/4569/18

TAK

1 NumerPDF 7.76 7.76/21 KS Podlasie Białystok 2021

12
DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 Z/4561/19

2020

775 NumerPDF 7.76 7.76/21 KS Podlasie Białystok 2021

13
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

2020

784 NumerPDF 7.77 7.77/21 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN   OSU 

14
SADOWSKI Bartosz 2005-05-04 Z/2867/21

TAK

50 NumerPDF 7.78 7.78/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

15
SOBOTA Jakub 2004-04-18 Z/4283/18

TAK

52 NumerPDF 7.89 7.89/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

16
POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 Z/3880/19

TAK

34 NumerPDF 8.31 8.07/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

17
ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 Z/0140/20

TAK

44 NumerPDF 8.33 8.33/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021  ZKN 

18
KARNY Sebastian 2008-07-23 Z/0039/21

TAK

512 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

19
KOTOWSKI Wiktor 2008-01-09 Z/0040/21

TAK

502 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

20
NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 Z/0906/19

TAK

1 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

21
FILIPIUK Hubert 2008-02-13 Z/0479/21

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

22
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

2020

636 NumerPDF 7.68/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

23
PRUSIŃSKI Patryk 2003-05-10 Z/1776/20

TAK

54 NumerPDF 7.58/20 OKLA Ostrołęka 2021

 
60 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 Z/4194/19

TAK

101 NumerPDF 7.54 7.54/20 KS Orzeł Warszawa 2021

2
JABŁOŃSKI Jacek 2006-02-19 Z/2804/20

2020

1 NumerPDF 7.76 7.76/21 KS Podlasie Białystok 2021

3
SZYSZKO Piotr 2007-01-01 Z/0478/21

TAK

1 NumerPDF 8.01 8.01/21 KS Podlasie Białystok 2021

4
BRODOWSKI Olaf 2006-04-04 Z/0206/20

TAK

46 NumerPDF 8.20 8.20/21 UKS Atos Woźnice 2021

5
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

41 NumerPDF 8.28 8.28/21 UKS Atos Woźnice 2021

6
ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 Z/4929/19

2020

1 NumerPDF 8.32 8.32/21 KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

7
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

23 NumerPDF 8.81 8.81/21 UKS Atos Woźnice 2021

8
GÓRLACZYK Kacper Stefan 2007-03-28 Z/4210/21

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

9
RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 Z/3878/21

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

10
CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 Z/2201/20

TAK

6 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

11
MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 Z/2374/21

TAK

41 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2021

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KONOPKO Piotr 2004-05-23 Z/1459/19

TAK

55 NumerPDF 1.98 1.98/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021  ZKN 

2
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

2020

5 NumerPDF 1.80 1.80/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021  ZKN 

3
KOTOWSKI Wiktor 2008-01-09 Z/0040/21

TAK

502 NumerPDF 1.40 1.40/21 GOKSiT Suchowola 2021

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 Z/3665/18

TAK

1 NumerPDF 6.99 6.99/21 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

2
NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 Z/0906/19

TAK

1 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2021

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

41 NumerPDF 5.07 5.07/21 UKS Atos Woźnice 2021

2
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

23 NumerPDF 4.94 4.94/21 UKS Atos Woźnice 2021

3
WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 Z/4194/19

TAK

101 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

4
GÓRLACZYK Kacper Stefan 2007-03-28 Z/4210/21

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

5
RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 Z/3878/21

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

6
CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 Z/2201/20

TAK

6 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 Z/0140/20

TAK

44 NumerPDF 10.41 10.41/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021  ZKN 

2
ZAWADZKI Kacper 2008-01-01 Z/0042/21

TAK

500 NumerPDF 6.59 6.59/21 GOKSiT Suchowola 2021

3
KULAK Wladysław 2009-02-20 Z/4771/21

TAK

524 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 Z/2806/20

2020

1 NumerPDF 14.30 14.30/21 KS Podlasie Białystok 2021

2
KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 Z/0115/20

TAK

51 NumerPDF 11.25 11.25/21 UKS Atos Woźnice 2021

3
MARCHEL Jakub 2007-06-21 Z/2797/21

TAK

560 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

4
MIELECH Rafał 2006-04-21 Z/3295/20

2020

1 NumerPDF 7.04/20 KS Podlasie Białystok 2021

 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBOTA Jakub 2004-04-18 Z/4283/18

TAK

52 NumerPDF 9.02 9.02/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

2
GULBIERZ Paweł 2004-02-21 Z/1226/18

TAK

49 NumerPDF 9.03 9.03/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

3
KUBEŁ Marek 2004-04-08 Z/4569/18

TAK

1 NumerPDF 9.06 9.06/21 KS Podlasie Białystok 2021

4
ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

32 NumerPDF 9.52 9.52/21 LUKS Hańcza Suwałki 2021

 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYSZKO Piotr 2007-01-01 Z/0478/21

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021