Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Memoriał Sławomira Rosłona.
PIASECZNO, 31.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

34 NumerPDF 11.92 11.92/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

905 NumerPDF 11.99 11.52/18 RLTL ZTE Radom 2019

3
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 12.38 UKS Młodzik Warszawa 2019

4
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

716 NumerPDF 12.75 12.71/17 OKS Skra Warszawa 2019

5
ŻYŁOWSKA Anna 2001-07-24 Z/2953/17

TAK

493 NumerPDF 12.84 13.11/17 UKS Victoria Józefów 2019

6
STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 Z/1600/14

TAK

406 NumerPDF 13.20 13.03/18 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

7
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

3 NumerPDF 13.75 13.44/18 GUKS Asy Dywity 2019

8
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

53 NumerPDF 14.53 LUKS Boguszyce 2019

9
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 12.66/18 UKS Młodzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

803 NumerPDF 12.68/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

11
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

904 NumerPDF 11.84/18 RLTL ZTE Radom 2019

12
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF 12.63/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

13
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

811 NumerPDF 12.50/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

14
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

817 NumerPDF 12.58/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

15
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

405 NumerPDF 11.90/18 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

16
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

742 NumerPDF 12.20/18 OKS Skra Warszawa 2019

17
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

449 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

18
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

701 NumerPDF 13.57/18 OKS Skra Warszawa 2019

19
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

316 NumerPDF 12.17/17 AZS-AWF Katowice 2019

20
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

897 NumerPDF 12.88/18 RLTL ZTE Radom 2019

21
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

10 NumerPDF 12.82/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

34 NumerPDF 24.23 24.23/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

405 NumerPDF 24.51 24.32/17 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

3
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 25.43 UKS Młodzik Warszawa 2019

4
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 26.18 25.44/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

5
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 27.10 27.10/19 UKS Filipides Teresin 2019

6
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

801 NumerPDF 28.15 28.02/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

7
DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 Z/0709/14

TAK

812 NumerPDF 28.34 28.03/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

8
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

3 NumerPDF 28.71 28.64/18 GUKS Asy Dywity 2019

9
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 25.74/18 UKS Młodzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 Z/5392/15

TAK

58 NumerPDF 27.74/17 UKS Filipides Teresin 2019

11
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 26.19/18 MKS Polonia Warszawa 2019

12
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 27.25/18 MKS Polonia Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

14
DEREZIŃSKA Hanna 2004-10-18 Z/1873/18

TAK

48 NumerPDF 29.81/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

15
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

102 NumerPDF 31.48/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

16
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

109 NumerPDF 29.12/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

17
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

101 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

18
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

103 NumerPDF 29.86/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

19
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

53 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

20
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

742 NumerPDF 24.22/18 OKS Skra Warszawa 2019

21
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

449 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

22
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

118 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

23
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

130 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 Z/2424/17

TAK

815 NumerPDF 65.19 65.19/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

2
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 59.30/18 MKS Polonia Warszawa 2019

3
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 61.63/18 MKS Polonia Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

721 NumerPDF 57.59/18 OKS Skra Warszawa 2019

5
JAWOROWSKA Marianna 2003-12-20 Z/1597/17

TAK

45 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

6
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

932 NumerPDF 55.30/17 RLTL ZTE Radom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
DEREZIŃSKA Hanna 2004-10-18 Z/1873/18

TAK

48 NumerPDF 67.36/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

8
SZWARCZEWSKA Zofia 2002-09-04 Z/2182/16

TAK

494 NumerPDF 60.69/18 OKS Start Otwock 2019

9
NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

485 NumerPDF 61.61/18 OKS Start Otwock 2019

10
SOCHA Helena 2001-10-29 Z/1772/15

TAK

622 NumerPDF 61.45/18 MKS Polonia Warszawa 2019

11
DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 Z/1477/17

TAK

806 NumerPDF 66.62/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

12
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

989 NumerPDF 59.44/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

13
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF 55.95/16 MKS Pogoń Siedlce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

253 NumerPDF 1:36.90 AZS-AWF Warszawa 2019

2
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF 1:37.54 1:37.54/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

3
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 1:39.21 1:39.21/19 UKS Filipides Teresin 2019

4
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

968 NumerPDF 1:39.86 1:39.86/19 WLKS Nowe Iganie 2019

5
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF 1:40.14 1:40.14/19 UKS Olimp Kozienice 2019

6
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 1:40.30 1:40.30/19 GUKS Asy Dywity 2019

7
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF 1:45.22 1:45.22/19 LUKS Boguszyce 2019

8
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

36 NumerPDF 1:45.78 1:45.01/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

9
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/2404/19

TAK

11 NumerPDF 1:45.94 1:45.94/19 WLKS Nowe Iganie 2019

10
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

TAK

970 NumerPDF 1:47.77 1:42.66/18 WLKS Nowe Iganie 2019

11
WIERZCHOWSKA Maja 2004-04-27 Z/1878/18

TAK

40 NumerPDF 1:48.34 1:48.34/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

12
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

441 NumerPDF 1:49.23 1:49.23/19 UKS Olimp Kozienice 2019

13
KUCIAK Natalia 2006-03-30 Z/1871/18

TAK

50 NumerPDF 1:58.26/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

14
DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 Z/1867/18

TAK

49 NumerPDF 1:54.11/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

15
KLAUS Kamila 2006-05-06 Z/1868/18

TAK

39 NumerPDF 1:57.52/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

16
DĘBECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

37 NumerPDF 1:47.20/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

17
MICHALAK Oliwia 2007-01-24 Z/3749/19

TAK

1 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

18
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

TAK

121 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

19
KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 Z/3743/19

TAK

125 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

20
KOMOSZKA Martyna 2007-03-28 Z/3745/19

TAK

126 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

21
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

TAK

127 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

22
BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 Z/5670/18

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

228 NumerPDF 2:07.51 2:08.99/17 AZS-AWF Warszawa 2019

2
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

308 NumerPDF 2:14.76 2:06.74/18 AZS-AWF Katowice 2019

3
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

704 NumerPDF 2:15.58 2:14.69/17 niestowarzyszona 2019

4
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

77 NumerPDF 2:16.58 2:13.66/17 MKS-MOSM Bytom 2019

5
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

316 NumerPDF 2:18.67 2:16.42/18 AZS-AWF Katowice 2019

6
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

80 NumerPDF 2:19.27 2:19.27/19 MKS-MOSM Bytom 2019

7
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

35 NumerPDF 2:28.67 2:28.67/19 MKS Truso Elbląg 2019

8
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 2:07.29/18 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF 2:09.18/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

10
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

47 NumerPDF 2:06.54/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

11
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

31 NumerPDF 2:10.60/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

12
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

800 NumerPDF 2:15.32/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

804 NumerPDF 2:27.34/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

444 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

15
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

302 NumerPDF 2:06.18/18 AZS-AWF Katowice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
16
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

52 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

17
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 2:08.92/18 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
18
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 2:08.07/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

19
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

956 NumerPDF 2:18.77/18 WLKS Nowe Iganie 2019

20
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

962 NumerPDF 2:15.96/18 WLKS Nowe Iganie 2019

21
JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 Z/4322/11

TAK

307 NumerPDF 1:57.37/16 AZS-AWF Katowice 2019

22
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

211 NumerPDF 2:02.53/18 AZS-AWF Warszawa 2019

23
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF 2:38.72/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

24
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF 2:12.05/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
25
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

70 NumerPDF 2:23.54/18 MKS Truso Elbląg 2019

WARUNKOWO - BADANIA
26
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

715 NumerPDF 2:12.97/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 4.63 4.63/19 LUKS Boguszyce 2019

2
KARCZEWSKA Justyna 2002-08-09 Z/0499/18

TAK

809 NumerPDF 4.41 4.41/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

3
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

109 NumerPDF 4.27 4.27/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

4
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

102 NumerPDF 3.78 3.78/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

5
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

899 NumerPDF 5.39/18 RLTL ZTE Radom 2019

6
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

101 NumerPDF 3.91/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

7
MICHALAK Oliwia 2007-01-24 Z/3749/19

TAK

1 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

8
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

118 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

9
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

103 NumerPDF 3.89/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

10
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

130 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

11
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

TAK

121 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

12
KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 Z/3743/19

TAK

125 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

13
KOMOSZKA Martyna 2007-03-28 Z/3745/19

TAK

126 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

14
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

TAK

127 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

15
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

10 NumerPDF 5.45/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

16
BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 Z/0285/18

TAK

179 NumerPDF 4.21/18 KM Aktywni Sochaczew 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

75 NumerPDF 11.04 10.89/18 MKS-MOSM Bytom 2019

2
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

44 NumerPDF 11.23 11.93/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

3
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 11.34 11.33/18 AZS-AWF Warszawa 2019

4
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

TAK

299 NumerPDF 11.44 11.36/18 AZS-AWF Warszawa 2019

5
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

722 NumerPDF 11.47 11.37/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

802 NumerPDF 11.54 11.34/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

7
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 11.60 11.60/19 OKS Skra Warszawa 2019

8
FRYC Krzysztof 1999-05-12 Z/3068/17

TAK

721 NumerPDF 12.05 12.05/19 OKS Skra Warszawa 2019

9
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 12.15 12.15/19 UKS Olimp Kozienice 2019

10
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

TAK

996 NumerPDF 12.37 12.37/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

11
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

725 NumerPDF 10.98/16 OKS Skra Warszawa 2019

12
PRZĄDAK Szymon 2002-02-06 Z/2614/16

TAK

45 NumerPDF 12.24/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

13
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

241 NumerPDF 11.09/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

14
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

19 NumerPDF 10.89/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

15
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 11.58/18 WLKS Nowe Iganie 2019

16
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

724 NumerPDF 12.13/18 OKS Skra Warszawa 2019

17
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 10.81/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
18
BURDA Adam 1999-06-10 Z/0601/17

TAK

309 NumerPDF 10.81/17 AZS-AWF Katowice 2019

19
BARON Jakub 1995-12-07 Z/0973/19

TAK

305 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

20
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

325 NumerPDF 10.67/17 AZS-AWF Katowice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
21
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

979 NumerPDF 11.32/17 RLTL ZTE Radom 2019

22
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

242 NumerPDF 10.57/18 AZS-AWF Warszawa 2019

23
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.95/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

24
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

17 NumerPDF 10.49/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 22.19 22.63/18 AZS-AWF Warszawa 2019

2
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

725 NumerPDF 22.30 22.23/16 OKS Skra Warszawa 2019

3
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 22.69 21.78/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

44 NumerPDF 22.89 26.09/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

5
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

802 NumerPDF 23.02 22.99/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

6
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

722 NumerPDF 23.43 23.04/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 24.32 24.32/19 UKS Olimp Kozienice 2019

8
OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 Z/4549/18

TAK

545 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2019

9
PRZĄDAK Szymon 2002-02-06 Z/2614/16

TAK

45 NumerPDF 25.09/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

10
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

241 NumerPDF 22.91/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

11
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

800 NumerPDF 23.71/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

12
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

75 NumerPDF 22.21/18 MKS-MOSM Bytom 2019

13
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

116 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

14
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

127 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

15
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

106 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

16
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

124 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

17
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

102 NumerPDF 30.61/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

18
GÓRNY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

126 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

19
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 22.87/18 WLKS Nowe Iganie 2019

20
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

979 NumerPDF 22.66/18 RLTL ZTE Radom 2019

21
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

242 NumerPDF 20.95/18 AZS-AWF Warszawa 2019

22
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 24.61/18 WLKS Nowe Iganie 2019

23
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

24
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

25
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

TAK

996 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

26
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

17 NumerPDF 21.06/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 51.63 51.63/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

997 NumerPDF 51.84 51.84/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

3
SUCHTA Marcin 2001-07-10 Z/2168/19

TAK

994 NumerPDF 54.96 54.96/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

4
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

110 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2019

5
PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

38 NumerPDF 59.31/17 SRS Kondycja Piaseczno 2019

6
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

36 NumerPDF 52.31/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

7
SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 Z/4683/11

TAK

958 NumerPDF 47.24/16 RLTL ZTE Radom 2019

8
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

933 NumerPDF 55.02/18 RLTL ZTE Radom 2019

9
JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 Z/2006/18

TAK

801 NumerPDF 57.21/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

10
JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 Z/1819/16

TAK

650 NumerPDF 50.35/18 KKL Kielce 2019

11
MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 Z/1589/16

TAK

747 NumerPDF 51.81/17 OKS Skra Warszawa 2019

12
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 50.10/17 WLKS Nowe Iganie 2019

13
SZAJNER Wojciech 2003-03-18 Z/5753/18

TAK

929 NumerPDF 54.17/18 RLTL ZTE Radom 2019

14
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

299 NumerPDF 46.37/16 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
15
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

16
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

246 NumerPDF 54.40/15 UKS Filipides Teresin 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

421 NumerPDF 1:52.20 1:52.10/17 AZS UMCS Lublin 2019

2
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

399 NumerPDF 1:54.7 1:53.77/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

TAK

745 NumerPDF 1:57.61 1:57.61/19 MKS Pogoń Siedlce 2019

4
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

TAK

803 NumerPDF 1:59.93 1:55.18/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

5
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

53 NumerPDF 2:02.19 2:02.19/19 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2019

6
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

911 NumerPDF 1:50.84/18 RLTL ZTE Radom 2019

7
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

937 NumerPDF 1:47.90/18 RLTL ZTE Radom 2019

8
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

250 NumerPDF 1:52.31/18 AZS-AWF Warszawa 2019

9
PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 Z/2127/17

TAK

121 NumerPDF 2:05.85/17 BKS Wataha Warszawa 2019

10
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

11
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 1:57.49/18 MKS Polonia Warszawa 2019

12
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

605 NumerPDF 1:58.47/18 MKS Polonia Warszawa 2019

13
ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 Z/2114/19

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

14
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

50 NumerPDF 1:58.90/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

15
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

307 NumerPDF 1:52.03/17 GKS Olimpia Grudziądz 2019

16
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

230 NumerPDF 1:50.44/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

17
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

412 NumerPDF 1:51.35/17 AZS UMCS Lublin 2019

18
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

27 NumerPDF 1:52.47/18 RKS Łódź 2019

19
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

10 NumerPDF 1:45.42/18 RKS Łódź 2019

20
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

652 NumerPDF 1:51.08/18 KKL Kielce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
21
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

604 NumerPDF 1:56.38/18 KKL Kielce 2019

22
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

73 NumerPDF 1:53.56/18 MKS-MOSM Bytom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
23
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

72 NumerPDF 1:59.89/18 MKS-MOSM Bytom 2019

24
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

TAK

91 NumerPDF 1:53.80/18 MKS-MOSM Bytom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
25
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

309 NumerPDF 1:57.03/18 AZS-AWF Katowice 2019

26
LUBELSKI Hubert 2001-10-31 Z/1011/16

TAK

955 NumerPDF 2:01.65/18 WLKS Nowe Iganie 2019

27
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

300 NumerPDF 2:01.01/18 WLKS Nowe Iganie 2019

28
SKWARSKI Szymon 2002-01-05 Z/4957/18

TAK

1 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

29
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

965 NumerPDF 1:53.60/17 WLKS Nowe Iganie 2019

30
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

821 NumerPDF 1:53.82/11 AKL Ursynów Warszawa 2019

31
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 1:50.39/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

32
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

33
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

988 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

34
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

988 NumerPDF 1:57.72/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

35
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

36
MOCH Łukasz 2001-02-08 Z/0281/19

TAK

233 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

37
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

65 NumerPDF 1:48.31/05 KS Agros Zamość 2019

38
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

54 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

WARUNKOWO - BADANIA
39
SOKÓŁ Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

709 NumerPDF 1:54.51/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

40
ZIMNY Emanuel 1981-01-28 Z/0097/13

TAK

499 NumerPDF 2:12.74/13 KM Aktywni Sochaczew 2019

41
ZIMNY Emanuel 1981-01-28 Z/0097/13

TAK

499 NumerPDF 2:12.74/13 KM Aktywni Sochaczew 2019

42
ZIMNY Emanuel 1981-01-28 Z/0097/13

TAK

499 NumerPDF 2:12.74/13 KM Aktywni Sochaczew 2019

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

970 NumerPDF 2:49.09 2:49.09/19 WLKS Nowe Iganie 2019

2
MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 Z/2128/19

TAK

123 NumerPDF 2:52.10 2:52.10/19 WLKS Nowe Iganie 2019

3
WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 Z/0396/19

TAK

806 NumerPDF 2:59.78 2:59.78/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

4
HERNIK Kajetan 2004-02-18 Z/2866/17

TAK

503 NumerPDF 2:51.65/18 UKS Młodzik Warszawa 2019

5
MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 Z/1872/18

TAK

50 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

6
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

TAK

117 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

7
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF 3:22.10/18 UKS Filipides Teresin 2019

8
BIEŃKOWSKI Kajetan 2006-05-29 Z/1865/18

TAK

49 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

9
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

TAK

614 NumerPDF 3:07.47/18 MKS Polonia Warszawa 2019

10
SIEJKA Konrad 2006-08-04 Z/1870/18

TAK

36 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

11
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

106 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

12
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

124 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

13
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

443 NumerPDF 2:52.81/18 UKS Olimp Kozienice 2019

14
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

445 NumerPDF 3:04.21/18 UKS Olimp Kozienice 2019

15
CIBOROWSKI Jakub 2007-02-25 Z/3741/19

TAK

112 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

16
PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 Z/0307/19

TAK

800 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

TAK

803 NumerPDF 4:03.69 4:00.24/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

2
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

988 NumerPDF 4:07.77 4:07.77/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

3
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF 4:08.10 4:08.10/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

4
RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 Z/0050/17

TAK

55 NumerPDF 4:15.24 4:15.24/19 MKS Truso Elbląg 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 Z/1313/16

TAK

76 NumerPDF 4:19.69 4:19.69/19 MKS-MOSM Bytom 2019

6
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

79 NumerPDF 4:20.25 4:20.25/19 MKS-MOSM Bytom 2019

7
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

502 NumerPDF 4:11.56/18 UKS Młodzik Warszawa 2019

8
BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 Z/4222/18

TAK

485 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2019

9
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

440 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

10
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

50 NumerPDF 4:08.51/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

11
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

47 NumerPDF 4:06.53/17 SRS Kondycja Piaseczno 2019

12
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

37 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

13
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

TAK

1 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

14
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

821 NumerPDF 3:52.95/11 AKL Ursynów Warszawa 2019

15
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

998 NumerPDF 4:00.96/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

16
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

10 NumerPDF 5:08.46/18 MKS Juvenia Białystok 2019

17
WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 Z/0612/19

TAK

802 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

18
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

792 NumerPDF 4:10.76/18 MKS Pogoń Siedlce 2019

19
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

746 NumerPDF 4:22.38/18 MKS Pogoń Siedlce 2019

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

912 NumerPDF 14:55.74 14:26.99/18 RLTL ZTE Radom 2019

2
SKORUPA Kamil 1999-01-23 Z/0639/18

TAK

218 NumerPDF 16:30.82/18 UKS Filipides Teresin 2019

3
ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 Z/0723/13

TAK

621 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

4
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

44 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

5
MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 Z/1514/18

TAK

248 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

6
BABIK Filip 1996-11-02 Z/3905/16

TAK

523 NumerPDF KS ENTRE.PL Team Warszawa 2019

7
JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Z/0700/11

TAK

333 NumerPDF 14:26.04/18 SKB Kraśnik 2019

8
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

38 NumerPDF 15:07.97/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

9
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

10 NumerPDF 14:52.15/18 SKB Kraśnik 2019

10
WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Z/5532/18

TAK

137 NumerPDF Wieliszew Heron Team 2019

11
KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 Z/3221/15

TAK

108 NumerPDF 16:19.31/17 TS AKS Chorzów 2019

12
PASEK Damian 1985-08-18 Z/2342/11

TAK

85 NumerPDF 14:36.84/10 TS AKS Chorzów 2019

13
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

255 NumerPDF 15:12.21/17 AZS-AWF Warszawa 2019

14
SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 Z/5072/11

TAK

100 NumerPDF 15:28.31/16 BKS Wataha Warszawa 2019

15
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

987 NumerPDF 14:51.08/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

16
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

998 NumerPDF 15:33.49/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

17
NOWAK Jakub 1989-11-18 Z/4091/11

TAK

992 NumerPDF 14:02.00/12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

18
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

288 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

600 NumerPDF 5.24 5.24/19 MKS Polonia Warszawa 2019

2
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

TAK

117 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

3
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

938 NumerPDF 6.88/18 RLTL ZTE Radom 2019

4
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

127 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

5
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

116 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

6
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

102 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

7
GÓRNY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

126 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

8
CIBOROWSKI Jakub 2007-02-25 Z/3741/19

TAK

112 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019