Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Wielobojach
KRAKÓW, 18.05.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-01 Z/0895/19

TAK

505 NumerPDF 12.50 12.50/19 UKS Czempion Bełchatów 2019

2
¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

873 NumerPDF 13.28 12.82/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 13.47 13.47/19 MLUKS Tarnów 2019

4
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF 13.63 13.63/19 KS AZS AWF Kraków 2019

5
KONIOR Justyna 2005-09-07 Z/4993/18

TAK

534 NumerPDF 14.01 14.01/19 MKS Tempo Kęty 2019

6
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

826 NumerPDF 14.13 14.13/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

7
KUBECZKO Julia 2005-06-22 Z/2572/18

TAK

564 NumerPDF 14.22 14.22/19 MKS Tempo Kęty 2019

8
BARSKA Aleksandra 2004-01-27 Z/3330/19

TAK

660 NumerPDF 14.38 14.38/19 KS AZS AWF Kraków 2019

9
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

350 NumerPDF 14.41 14.09/18 WKS Wawel Kraków 2019

10
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

5 NumerPDF 14.59 14.59/19 MLUKS Tarnów 2019

11
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

55 NumerPDF 14.68 14.33/18 SKS Kusy Kraków 2019

12
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

TAK

52 NumerPDF 15.12 15.12/19 SKS Kusy Kraków 2019

13
GRABARZ Julia 2004-09-16 Z/5608/18

TAK

159 NumerPDF 15.53 15.53/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

14
JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

308 NumerPDF 15.53 15.37/18 KS Victoria Trzebinia 2019

15
KLIMEK Zuzanna 2005-04-05 Z/3678/19

TAK

164 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

16
MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 Z/4753/18

TAK

30 NumerPDF 13.90/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

17
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

893 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

18
WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

TAK

317 NumerPDF 14.86/18 SKS Kusy Kraków 2019

19
MORˇG Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

TAK

89 NumerPDF 13.76/17 SKS Kusy Kraków 2019

20
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

TAK

93 NumerPDF 14.01/18 SKS Kusy Kraków 2019

21
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

87 NumerPDF 13.78/18 SKS Kusy Kraków 2019

22
BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 Z/3677/17

TAK

25 NumerPDF 16.53/17 SKS Kusy Kraków 2019

23
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

884 NumerPDF 13.60/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

24
SITKO Julia 2005-02-05 Z/1942/19

TAK

846 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

25
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

853 NumerPDF 13.51/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

26
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

892 NumerPDF 13.72/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

27
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

TAK

64 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

28
LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 Z/4200/18

TAK

347 NumerPDF 15.30/18 WKS Wawel Kraków 2019

29
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

TAK

349 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

30
BIERNAT Nikola 2005-07-27 Z/2488/18

TAK

54 NumerPDF 15.76/18 SKS Kusy Kraków 2019

31
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

352 NumerPDF 13.76/18 WKS Wawel Kraków 2019

32
KŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

510 NumerPDF 14.82/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

33
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

502 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

853 NumerPDF 44.31 44.31/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

TAK

52 NumerPDF 51.30 51.30/19 SKS Kusy Kraków 2019

3
GRABARZ Julia 2004-09-16 Z/5608/18

TAK

159 NumerPDF 52.09 52.09/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

4
BIERNAT Nikola 2005-07-27 Z/2488/18

TAK

54 NumerPDF 55.13 51.32/18 SKS Kusy Kraków 2019

5
KLIMEK Zuzanna 2005-04-05 Z/3678/19

TAK

164 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

6
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

TAK

64 NumerPDF 54.68/18 SKS Kusy Kraków 2019

7
MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 Z/3776/17

TAK

27 NumerPDF 58.95/15 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

8
KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 Z/3058/18

TAK

154 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

9
BROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/5283/18

TAK

44 NumerPDF 52.93/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

10
MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 Z/4753/18

TAK

30 NumerPDF 47.52/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

11
LUTY Karolina 2005-03-24 Z/1110/19

TAK

673 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

12
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

5 NumerPDF 50.16/18 MLUKS Tarnów 2019

13
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 44.73/18 MLUKS Tarnów 2019

14
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

350 NumerPDF 52.89/17 WKS Wawel Kraków 2019

15
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

87 NumerPDF 44.51/18 SKS Kusy Kraków 2019

16
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

865 NumerPDF 46.26/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

17
MORˇG Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

TAK

89 NumerPDF 45.95/18 SKS Kusy Kraków 2019

18
BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 Z/3677/17

TAK

25 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

19
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

884 NumerPDF 42.75/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

20
SITKO Julia 2005-02-05 Z/1942/19

TAK

846 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

21
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

894 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

22
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

893 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

23
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

886 NumerPDF 43.46/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

24
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

895 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

25
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

892 NumerPDF 44.82/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

26
RYBSKA Malwina 2004-06-13 Z/0880/19

TAK

842 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

27
KOSIEC Estera 2005-11-23 Z/2802/18

TAK

872 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

28
GRYCEWICZ Emilia 2004-06-16 Z/1975/19

TAK

836 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

29
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

TAK

790 NumerPDF 51.10/18 ULKS Lipinki 2019

30
NAKIELNA Weronika 2004-12-28 Z/3051/18

TAK

156 NumerPDF 51.88/18 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

31
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

TAK

10 NumerPDF 54.14/18 LKS Brzezina Osiek 2019

32
JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

308 NumerPDF 51.52/18 KS Victoria Trzebinia 2019

33
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

352 NumerPDF 46.16/18 WKS Wawel Kraków 2019

34
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

2018

354 NumerPDF 48.98/18 WKS Wawel Kraków 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

TAK

10 NumerPDF 3:14.57 3:13.12/18 LKS Brzezina Osiek 2019

2
NAKIELNA Weronika 2004-12-28 Z/3051/18

TAK

156 NumerPDF 3:29.46 3:29.46/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

3
LUTY Karolina 2005-03-24 Z/1110/19

TAK

673 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

4
MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 Z/3776/17

TAK

27 NumerPDF 3:24.80/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

5
KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 Z/3058/18

TAK

154 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

6
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

509 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

7
BROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/5283/18

TAK

44 NumerPDF 3:35.59/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

8
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

865 NumerPDF 3:30.77/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

9
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

894 NumerPDF 3:22.95/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

10
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

TAK

501 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

11
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

886 NumerPDF 3:06.77/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

12
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

895 NumerPDF 3:30.16/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

13
RYBSKA Malwina 2004-06-13 Z/0880/19

TAK

842 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

14
KOSIEC Estera 2005-11-23 Z/2802/18

TAK

872 NumerPDF 3:29.78/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

15
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

TAK

790 NumerPDF 3:26.92/18 ULKS Lipinki 2019

16
GRYCEWICZ Emilia 2004-06-16 Z/1975/19

TAK

836 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

17
HEJMO Wiktoria 2005-06-16 Z/1233/19

TAK

56 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

18
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

2018

354 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

TAK

349 NumerPDF 1.35 1.35/19 WKS Wawel Kraków 2019

2
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

55 NumerPDF 1.30 1.35/18 SKS Kusy Kraków 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF 4.81 4.81/19 KS AZS AWF Kraków 2019

2
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

826 NumerPDF 4.74 4.74/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 Z/4200/18

TAK

347 NumerPDF 4.62 4.62/19 WKS Wawel Kraków 2019

4
¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

873 NumerPDF 4.61 4.89/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

TAK

93 NumerPDF 4.51 4.51/19 SKS Kusy Kraków 2019

6
KUBECZKO Julia 2005-06-22 Z/2572/18

TAK

564 NumerPDF 4.47 4.47/19 MKS Tempo Kęty 2019

7
KONIOR Justyna 2005-09-07 Z/4993/18

TAK

534 NumerPDF 4.21 4.21/19 MKS Tempo Kęty 2019

8
WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

TAK

317 NumerPDF 4.10/18 SKS Kusy Kraków 2019

9
BARSKA Aleksandra 2004-01-27 Z/3330/19

TAK

660 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBY¦ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

350 NumerPDF 12.86 12.86/19 WKS Wawel Kraków 2019

2
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 10.92 10.92/19 WKS Wawel Kraków 2019

3
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

TAK

28 NumerPDF 7.94 8.63/17 SKS Kusy Kraków 2019

4
SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 Z/4669/17

TAK

72 NumerPDF 7.74 7.74/19 SKS Kusy Kraków 2019

5
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

88 NumerPDF 7.42 7.90/17 SKS Kusy Kraków 2019

6
CIĘCIWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

TAK

29 NumerPDF 7.01 7.01/19 SKS Kusy Kraków 2019

7
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

321 NumerPDF 7.58/17 KS Victoria Trzebinia 2019

8
BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 Z/3063/18

TAK

25 NumerPDF 6.43/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

9
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

167 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

10
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

173 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 33.30 35.33/18 WKS Wawel Kraków 2019

2
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

321 NumerPDF 18.27/18 KS Victoria Trzebinia 2019

3
PRZYBY¦ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

350 NumerPDF 36.83/18 WKS Wawel Kraków 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

88 NumerPDF 23.41 23.41/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 Z/4669/17

TAK

72 NumerPDF 20.95 22.80/18 SKS Kusy Kraków 2019

3
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

167 NumerPDF 20.64 20.64/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

4
CIĘCIWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

TAK

29 NumerPDF 17.82 22.46/18 SKS Kusy Kraków 2019

5
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

173 NumerPDF 12.79 12.79/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

6
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

TAK

28 NumerPDF 9.84 9.84/19 SKS Kusy Kraków 2019

7
BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 Z/3063/18

TAK

25 NumerPDF 17.11/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 Z/3682/17

TAK

26 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

2
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/3683/17

TAK

53 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

3
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

68 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

4
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

509 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

669 NumerPDF 12.08 12.08/19 KS AZS AWF Kraków 2019

2
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

80 NumerPDF 13.25 13.25/19 SKS Kusy Kraków 2019

3
KŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

510 NumerPDF 13.96 13.96/19 UKS Czempion Bełchatów 2019

4
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

353 NumerPDF 14.06 14.06/19 WKS Wawel Kraków 2019

5
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

TAK

53 NumerPDF 15.32 15.32/19 SKS Kusy Kraków 2019

6
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

TAK

99 NumerPDF 17.67 17.67/19 SKS Kusy Kraków 2019

7
NYTKO Wanesa 2005-03-17 Z/2523/18

TAK

69 NumerPDF 17.88/17 SKS Kusy Kraków 2019

8
MICHOŃ Emilia 2004-01-03 Z/3773/17

TAK

25 NumerPDF 13.83/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

9
WALU¦ Karolina 2004-09-22 Z/0599/18

TAK

502 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2019

10
ŻAK Oliwia 2005-07-06 Z/2522/18

TAK

75 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

11
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

TAK

63 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

12
KRÓL Małgorzata 2005-07-15 Z/3684/17

TAK

54 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

13
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

502 NumerPDF 14.65/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

669 NumerPDF 31.61 31.61/19 KS AZS AWF Kraków 2019

2
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

353 NumerPDF 33.88 33.88/19 WKS Wawel Kraków 2019

3
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

508 NumerPDF 35.65 34.59/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

4
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

TAK

63 NumerPDF 38.98 38.98/19 SKS Kusy Kraków 2019

5
ŻAK Oliwia 2005-07-06 Z/2522/18

TAK

75 NumerPDF 41.86 41.86/19 SKS Kusy Kraków 2019

6
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

TAK

99 NumerPDF 46.68 44.54/18 SKS Kusy Kraków 2019

7
NYTKO Wanesa 2005-03-17 Z/2523/18

TAK

69 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

8
MICHOŃ Emilia 2004-01-03 Z/3773/17

TAK

25 NumerPDF 34.70/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

9
KRÓL Małgorzata 2005-07-15 Z/3684/17

TAK

54 NumerPDF 37.95/18 SKS Kusy Kraków 2019

10
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

80 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

11
WALU¦ Karolina 2004-09-22 Z/0599/18

TAK

502 NumerPDF 35.85/18 MKS Tempo Kęty 2019

12
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

TAK

53 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

917 NumerPDF 11.68 11.67/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

916 NumerPDF 11.95 11.82/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

114 NumerPDF 12.36 12.36/19 SKS Kusy Kraków 2019

4
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

802 NumerPDF 12.36 12.24/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

139 NumerPDF 12.47 12.47/19 SKS Kusy Kraków 2019

6
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 12.58 12.58/19 KS Victoria Trzebinia 2019

7
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

664 NumerPDF 12.60 12.60/19 KS AZS AWF Kraków 2019

8
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

169 NumerPDF 12.85 12.85/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

9
ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 Z/1253/18

TAK

146 NumerPDF 12.89 12.89/19 SKS Kusy Kraków 2019

10
KORTA Szymon 2005-12-10 Z/1667/18

TAK

115 NumerPDF 13.27 13.27/19 SKS Kusy Kraków 2019

11
PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 Z/3450/19

TAK

136 NumerPDF 13.76 13.76/19 SKS Kusy Kraków 2019

12
IWANICKI Wiktor 2005-04-19 Z/1666/18

TAK

128 NumerPDF 14.30 14.30/19 SKS Kusy Kraków 2019

13
MATYSIAK Szymon 2005-02-27 Z/1653/18

TAK

149 NumerPDF 15.03 15.03/19 SKS Kusy Kraków 2019

14
KWINTA Wojciech 2005-05-09 Z/1654/18

TAK

121 NumerPDF 15.05 15.05/19 SKS Kusy Kraków 2019

15
RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 Z/3459/18

TAK

134 NumerPDF 15.25 15.20/17 SKS Kusy Kraków 2019

16
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

352 NumerPDF 12.14/18 WKS Wawel Kraków 2019

17
SAKŁAK Maciej 2005-01-03 Z/1671/18

TAK

135 NumerPDF 15.09/18 SKS Kusy Kraków 2019

18
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

147 NumerPDF 14.11/18 SKS Kusy Kraków 2019

19
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

200 NumerPDF 14.76/18 KS Victoria Trzebinia 2019

20
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

338 NumerPDF 14.51/18 KS Victoria Trzebinia 2019

21
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

761 NumerPDF 13.40/18 ULKS Lipinki 2019

22
GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 Z/3495/19

TAK

815 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

23
SZULER Kamil 2005-03-12 Z/3496/19

TAK

918 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

916 NumerPDF 37.70 37.70/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

802 NumerPDF 40.16 39.60/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

664 NumerPDF 40.68 40.68/19 KS AZS AWF Kraków 2019

4
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 41.14 41.14/19 KS Victoria Trzebinia 2019

5
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

169 NumerPDF 41.39 41.39/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

6
WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 Z/3050/18

TAK

678 NumerPDF 41.97/18 KS AZS AWF Kraków 2019

7
CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 Z/0742/19

TAK

1 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

8
SAKŁAK Maciej 2005-01-03 Z/1671/18

TAK

135 NumerPDF 53.50/18 SKS Kusy Kraków 2019

9
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

867 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

10
ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 Z/3186/18

TAK

838 NumerPDF 47.81/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

11
MATYSIAK Szymon 2005-02-27 Z/1653/18

TAK

149 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

12
RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 Z/3459/18

TAK

134 NumerPDF 48.26/18 SKS Kusy Kraków 2019

13
PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 Z/3450/19

TAK

136 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

14
JANUS Michał 2004-04-22 Z/3834/18

TAK

815 NumerPDF 49.36/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

15
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

720 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

16
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

352 NumerPDF 42.54/18 WKS Wawel Kraków 2019

17
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

761 NumerPDF 44.39/18 ULKS Lipinki 2019

18
BOGDAŃSKI Kacper 2005-10-17 Z/1046/18

TAK

86 NumerPDF UKS Budowlani Nowy S±cz 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALANIUK Artemii 2004-11-03 Z/2453/18

TAK

61 NumerPDF 2:58.53 2:57.85/18 LKS Kłos Olkusz 2019

2
BOGDAŃSKI Kacper 2005-10-17 Z/1046/18

TAK

86 NumerPDF 3:17.50 3:17.50/19 UKS Budowlani Nowy S±cz 2019

3
WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 Z/3050/18

TAK

678 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

4
CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 Z/0742/19

TAK

1 NumerPDF 3:07.42/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

5
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

867 NumerPDF 2:48.13/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

6
ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 Z/3186/18

TAK

838 NumerPDF 3:25.86/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

7
JANUS Michał 2004-04-22 Z/3834/18

TAK

815 NumerPDF 3:59.45/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

8
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

720 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

200 NumerPDF 1.62 1.62/19 KS Victoria Trzebinia 2019

2
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

147 NumerPDF 1.60 1.60/19 SKS Kusy Kraków 2019

3
GABRYEL Maksymilian 2004-01-14 Z/3495/19

TAK

815 NumerPDF 1.55 1.55/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

338 NumerPDF 1.53 1.53/19 KS Victoria Trzebinia 2019

5
SZULER Kamil 2005-03-12 Z/3496/19

TAK

918 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

139 NumerPDF 5.80 5.80/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

114 NumerPDF 5.28 5.28/19 SKS Kusy Kraków 2019

3
IWANICKI Wiktor 2005-04-19 Z/1666/18

TAK

128 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

4
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

917 NumerPDF 5.11/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
KORTA Szymon 2005-12-10 Z/1667/18

TAK

115 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

6
KWINTA Wojciech 2005-05-09 Z/1654/18

TAK

121 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWˇD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

163 NumerPDF 9.09 9.09/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

2
LEKS Mateusz 2004-03-29 Z/1987/19

TAK

11 NumerPDF 8.79 8.79/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 Z/4451/18

TAK

40 NumerPDF 8.25 8.25/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

4
CHWAJOŁ Bartłomiej 2005-03-27 Z/3303/19

TAK

61 NumerPDF 7.80 7.80/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

5
WO¬NIAK Dawid 2005-10-08 Z/3301/19

TAK

50 NumerPDF 7.03 7.03/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

6
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

162 NumerPDF 6.42 6.42/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

7
KURNIK Patryk 2004-11-12 Z/3304/19

TAK

60 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

8
KUBIK Paweł 2004-04-01 Z/2458/18

TAK

33 NumerPDF 8.36/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

9
¦WIˇTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

779 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEKS Mateusz 2004-03-29 Z/1987/19

TAK

11 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 Z/4451/18

TAK

40 NumerPDF 42.14 42.14/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

2
WO¬NIAK Dawid 2005-10-08 Z/3301/19

TAK

50 NumerPDF 27.52 27.52/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

3
GAWˇD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

163 NumerPDF 27.11 27.11/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

4
CHWAJOŁ Bartłomiej 2005-03-27 Z/3303/19

TAK

61 NumerPDF 21.48 21.48/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

5
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

162 NumerPDF 20.11 20.11/19 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2019

6
KURNIK Patryk 2004-11-12 Z/3304/19

TAK

60 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

7
KUBIK Paweł 2004-04-01 Z/2458/18

TAK

33 NumerPDF 28.63/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

8
¦WIˇTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

779 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

2
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

345 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 Z/1250/18

TAK

148 NumerPDF 15.81 15.81/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

809 NumerPDF 16.30 16.30/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 Z/1251/18

TAK

119 NumerPDF 19.03 19.03/19 SKS Kusy Kraków 2019

4
DWORNIK Eryk 2004-12-21 Z/4473/18

TAK

502 NumerPDF 19.31/18 MKS Tempo Kęty 2019

5
STANISZEWSKI Miłosz 2004-03-08 Z/0878/18

TAK

707 NumerPDF 20.94/18 ULKS Lipinki 2019

6
CZAPKA Adrian 2005-12-11 Z/1213/19

TAK

753 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

809 NumerPDF 27.44 27.44/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 Z/1250/18

TAK

148 NumerPDF 28.64 28.64/19 SKS Kusy Kraków 2019

3
BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 Z/1251/18

TAK

119 NumerPDF 31.56 31.56/19 SKS Kusy Kraków 2019

4
ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 Z/1253/18

TAK

146 NumerPDF 33.26/18 SKS Kusy Kraków 2019

5
DWORNIK Eryk 2004-12-21 Z/4473/18

TAK

502 NumerPDF 32.63/18 MKS Tempo Kęty 2019

6
STANISZEWSKI Miłosz 2004-03-08 Z/0878/18

TAK

707 NumerPDF 31.06/17 ULKS Lipinki 2019

7
CZAPKA Adrian 2005-12-11 Z/1213/19

TAK

753 NumerPDF ULKS Lipinki 2019