Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny. Memoriał Dominika Sucheńskiego
BRODNICA, 26.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

505 NumerPDF 12.44 12.44/19 MKL Toruń 2019

2
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

872 NumerPDF 12.78 12.56/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

537 NumerPDF 12.86 12.45/18 MKL Toruń 2019

4
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

1 NumerPDF 12.89 12.89/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

5
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

858 NumerPDF 12.93 12.89/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF 12.95 12.68/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

7
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.97 12.55/18 LUKS Orneta 2019

8
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

877 NumerPDF 13.00 12.91/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

9
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 13.10 12.85/18 MKL Toruń 2019

10
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

44 NumerPDF 13.10 13.10/19 MKL Toruń 2019

11
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

546 NumerPDF 13.25 13.25/19 MKL Toruń 2019

12
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

178 NumerPDF 13.29 13.29/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

13
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

222 NumerPDF 13.50 13.30/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

14
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

864 NumerPDF 13.67 13.67/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

15
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

3 NumerPDF 13.75 13.44/18 GUKS Asy Dywity 2019

16
KOBUSIŃSKA Michalina 2002-05-23 Z/2672/15

TAK

871 NumerPDF 13.75 13.75/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

17
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

841 NumerPDF 13.76 13.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

18
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

TAK

45 NumerPDF 13.76 13.76/19 MKL Toruń 2019

19
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

759 NumerPDF 13.92 13.92/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

20
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

896 NumerPDF 13.96 13.96/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

21
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

78 NumerPDF 14.01 14.01/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

22
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

549 NumerPDF 14.03 13.98/18 MKL Toruń 2019

23
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

185 NumerPDF 14.09 14.09/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

24
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

TAK

550 NumerPDF 14.27 14.27/19 MKL Toruń 2019

25
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

TAK

878 NumerPDF 14.45 14.45/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

26
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

TAK

880 NumerPDF 14.68 14.68/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

27
CIŻYŃSKA Paulina 2006-01-26 Z/4043/18

TAK

332 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

28
TARKA Amelia 2005-03-15 Z/2307/17

TAK

27 NumerPDF MLKL Płock 2019

29
KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 Z/5635/18

TAK

14 NumerPDF MLKL Płock 2019

30
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

114 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

31
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

602 NumerPDF 12.28/18 KS Wda Świecie 2019

32
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

775 NumerPDF 13.18/18 MKS Inowrocław 2019

33
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

224 NumerPDF 15.11/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

34
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

TAK

1 NumerPDF MLKS Ostróda 2019

35
OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 Z/3356/18

TAK

3 NumerPDF 15.95/17 MLKS Ostróda 2019

36
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

8 NumerPDF MLKS Ostróda 2019

37
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

5 NumerPDF 13.90/18 MLKS Ostróda 2019

38
BALEWSKA Julia 2005-03-14 Z/4035/18

TAK

222 NumerPDF 14.93/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

39
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

22 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

40
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

230 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

41
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF 14.02/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

42
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

313 NumerPDF 14.36/18 MUKL Brodnica 2019

43
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

331 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

44
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

677 NumerPDF 13.33/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

45
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

33 NumerPDF 15.94/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

46
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

888 NumerPDF 12.49/17 LUKS Start Nakło 2019

47
SZYPURA Kinga 2006-07-01 Z/3766/19

TAK

115 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

48
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

702 NumerPDF 15.23/17 MKS Inowrocław 2019

49
GRZELAK Paulina 2005-03-23 Z/3780/18

TAK

859 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

50
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

880 NumerPDF 12.21/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

51
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

TAK

853 NumerPDF 13.22/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

52
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

528 NumerPDF 13.09/18 MKL Toruń 2019

53
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 12.21/18 MKL Toruń 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF 26.12 26.12/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

2
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

1 NumerPDF 26.65 26.65/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 26.78 25.78/18 LUKS Orneta 2019

4
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

44 NumerPDF 26.86 26.86/19 MKL Toruń 2019

5
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

331 NumerPDF 27.01 27.01/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

6
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

546 NumerPDF 27.12 27.12/19 MKL Toruń 2019

7
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

537 NumerPDF 27.20 27.16/17 MKL Toruń 2019

8
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 27.32 27.24/18 MKL Toruń 2019

9
KONICKA Julia 2001-05-14 Z/2002/15

TAK

867 NumerPDF 27.48 27.48/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

10
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

222 NumerPDF 27.58 27.29/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

11
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

3 NumerPDF 28.71 28.64/18 GUKS Asy Dywity 2019

12
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

TAK

552 NumerPDF 30.02 30.02/19 MKL Toruń 2019

13
WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 Z/2395/19

TAK

540 NumerPDF 28.42/18 MKL Toruń 2019

14
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

TAK

543 NumerPDF 29.82/18 MKL Toruń 2019

15
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

545 NumerPDF MKL Toruń 2019

16
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

775 NumerPDF 27.60/18 MKS Inowrocław 2019

17
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/1104/19

TAK

201 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

18
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

333 NumerPDF 26.25/18 MUKL Brodnica 2019

19
SIROKOS Alicja 2002-05-01 Z/0783/18

TAK

304 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

20
PRUCHNIEWSKA Amelia 2004-01-19 Z/0354/18

TAK

301 NumerPDF 29.12/18 MUKL Brodnica 2019

21
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

224 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

22
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

TAK

1 NumerPDF MLKS Ostróda 2019

23
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

5 NumerPDF MLKS Ostróda 2019

24
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

8 NumerPDF MLKS Ostróda 2019

25
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

78 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

26
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 26.52/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

27
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

227 NumerPDF 26.76/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

28
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 26.04/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

29
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

602 NumerPDF 25.19/18 KS Wda Świecie 2019

30
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

178 NumerPDF 30.46/17 UKS Gimpas Pasłęk 2019

31
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

TAK

357 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

32
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

185 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

33
BALEWSKA Julia 2005-03-14 Z/4035/18

TAK

222 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

34
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

222 NumerPDF 29.20/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

35
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

230 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

36
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

37
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF 29.24/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

38
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

779 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

39
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

702 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

40
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

TAK

550 NumerPDF MKL Toruń 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 58.50 LKS Vectra Włocławek 2019

2
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

604 NumerPDF 62.04 60.85/18 KS Wda Świecie 2019

3
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

851 NumerPDF 62.80 62.80/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 62.93 61.99/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

554 NumerPDF 63.37 63.37/19 MKL Toruń 2019

6
SPRYSZYŃSKA Michalina 2003-07-17 Z/0137/17

TAK

961 NumerPDF 65.29 65.29/19 LKS Vectra Włocławek 2019

7
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

18 NumerPDF 72.35/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

8
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

535 NumerPDF 64.09/18 MKL Toruń 2019

9
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

534 NumerPDF MKL Toruń 2019

10
BRUŹ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

TAK

533 NumerPDF MKL Toruń 2019

11
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

542 NumerPDF 66.66/18 MKL Toruń 2019

12
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

332 NumerPDF 58.81/18 MUKL Brodnica 2019

13
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

313 NumerPDF 62.80/18 MUKL Brodnica 2019

14
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

300 NumerPDF 63.93/18 MUKL Brodnica 2019

15
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

334 NumerPDF 69.10/17 MUKL Brodnica 2019

16
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF 61.33/18 MLKS Ostróda 2019

WARUNKOWO - BADANIA
17
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 58.27/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

18
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

526 NumerPDF MKL Toruń 2019

19
JELIŃSKA Aleksandra 2002-02-08 Z/1735/16

TAK

10 NumerPDF 68.56/17 GKS Olimpia Grudziądz 2019

20
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF 56.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

21
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

860 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

22
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 59.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

23
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF 61.79/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

227 NumerPDF 2:15.18 2:15.18/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 2:17.88 2:17.88/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

368 NumerPDF 2:23.62 2:23.62/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

4
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

536 NumerPDF 2:37.17 2:32.89/17 MKL Toruń 2019

5
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

555 NumerPDF MKL Toruń 2019

6
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

553 NumerPDF MKL Toruń 2019

7
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

8
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

316 NumerPDF 2:41.28/17 MUKL Brodnica 2019

9
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

10
ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 Z/0092/18

TAK

211 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

11
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 2:20.96/16 KS Zamek Kurzętnik 2019

12
KAŹMIERCZAK Sylwia 2004-09-13 Z/1105/19

TAK

200 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

13
KUJOTH Kinga 2005-05-16 Z/3765/19

TAK

113 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 1.60 1.65/17 UKS Gimpas Pasłęk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

966 NumerPDF 1.55 1.63/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

964 NumerPDF 1.55 1.55/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

4
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

970 NumerPDF 1.45 1.45/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

5
GRZELAK Paulina 2005-03-23 Z/3780/18

TAK

859 NumerPDF 1.45 1.45/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

355 NumerPDF 1.45 1.45/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

7
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

935 NumerPDF 1.40 1.40/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

8
SMOLIŃSKA Julia 2001-09-04 Z/1760/18

TAK

62 NumerPDF 1.35 1.35/19 MLKL Płock 2019

9
CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 Z/0313/19

TAK

24 NumerPDF 1.25 1.25/19 MLKL Płock 2019

10
JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 Z/0312/19

TAK

13 NumerPDF 1.20 1.20/19 MLKL Płock 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

505 NumerPDF 5.56 5.56/19 MKL Toruń 2019

2
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 5.10 5.42/18 MKL Toruń 2019

3
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

528 NumerPDF 5.01 5.01/19 MKL Toruń 2019

4
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 4.96 5.12/17 UKS Gimpas Pasłęk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
URBANEK Gabriela 2002-06-20 Z/3855/16

TAK

7 NumerPDF 4.81 4.98/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

6
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

300 NumerPDF 4.72 4.96/18 MUKL Brodnica 2019

7
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF 4.57 4.57/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

8
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

677 NumerPDF 4.52 4.52/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

9
TARKA Amelia 2005-03-15 Z/2307/17

TAK

27 NumerPDF 4.26 4.26/19 MLKL Płock 2019

10
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

5 NumerPDF 4.14 4.14/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

11
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

549 NumerPDF 3.96 3.96/19 MKL Toruń 2019

12
SMOLIŃSKA Julia 2001-09-04 Z/1760/18

TAK

62 NumerPDF 3.95 3.95/19 MLKL Płock 2019

13
KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 Z/5635/18

TAK

14 NumerPDF 3.74 3.74/19 MLKL Płock 2019

14
JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 Z/0312/19

TAK

13 NumerPDF 3.61 3.61/19 MLKL Płock 2019

15
CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 Z/0313/19

TAK

24 NumerPDF 3.53 3.53/19 MLKL Płock 2019

16
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

TAK

788 NumerPDF 4.86/18 MKS Inowrocław 2019

17
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

779 NumerPDF 4.25/17 MKS Inowrocław 2019

18
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

25 NumerPDF 5.10/18 MLKL Płock 2019

19
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

10 NumerPDF 5.45/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

20
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

TAK

880 NumerPDF 4.11/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

21
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

365 NumerPDF 4.70/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

22
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

TAK

45 NumerPDF 3.27/18 MKL Toruń 2019

23
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

519 NumerPDF 4.28/16 MKL Toruń 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 10.89 10.89/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

2
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

367 NumerPDF 10.64 10.64/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

3
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

909 NumerPDF 10.18 10.18/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF 9.40 9.40/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

5
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

469 NumerPDF 9.30 9.30/19 BKS Bydgoszcz 2019

6
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

5 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 9.90 9.90/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WOJSIAT Marta 2000-10-14 Z/5360/15

TAK

89 NumerPDF 9.30/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

865 NumerPDF 14.46 14.46/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 14.27 14.27/19 LKS Lubawa 2019

3
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

1 NumerPDF 13.58 13.63/18 MOS Zatoka Braniewo 2019

4
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

27 NumerPDF 13.06 13.06/19 MLKL Płock 2019

5
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF 12.22 12.22/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

6
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

948 NumerPDF 10.64 12.32/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

7
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF 9.06 9.90/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

8
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

TAK

961 NumerPDF 9.03 9.03/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

9
WOŹNICA Daria 2002-06-06 Z/2550/19

TAK

12 NumerPDF 8.13 8.13/19 MLKL Płock 2019

10
SKALSKA Oliwia 2003-02-23 Z/1320/18

TAK

12 NumerPDF 8.12 8.33/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

11
TRAN Dominika 2003-10-11 Z/3851/19

TAK

119 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

12
HOSSA Olga 2002-10-22 Z/3546/18

TAK

901 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

13
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 11.87/18 MKS Inowrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

1 NumerPDF 41.21 41.21/19 MOS Zatoka Braniewo 2019

2
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 34.74 35.46/18 LKS Lubawa 2019

3
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

TAK

961 NumerPDF 24.94 24.94/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

4
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 24.40 27.96/18 LKS Lubawa 2019

5
SKALSKA Oliwia 2003-02-23 Z/1320/18

TAK

12 NumerPDF 23.15 23.15/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

7
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 35.39/18 MKS Inowrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
WÓJCIK Julia 2003-04-03 Z/5431/18

TAK

377 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

9
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

76 NumerPDF 35.98/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

10
WOJSIAT Marta 2000-10-14 Z/5360/15

TAK

89 NumerPDF 27.82/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

27 NumerPDF 31.83 31.83/19 MLKL Płock 2019

2
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

184 NumerPDF 30.32 30.32/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

933 NumerPDF 46.21 46.21/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

185 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

3
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

25 NumerPDF 39.30/18 MLKL Płock 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

1 NumerPDF 41.10 41.10/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
WYSOCKA Kiara 2002-05-02 Z/4011/17

TAK

890 NumerPDF 36.95 37.46/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 Z/4216/17

TAK

55 NumerPDF 26.16 29.20/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 24.62 33.03/18 LKS Lubawa 2019

5
WOŹNICA Daria 2002-06-06 Z/2550/19

TAK

12 NumerPDF MLKL Płock 2019

6
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

948 NumerPDF 34.43/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

7
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

TAK

878 NumerPDF 18.62/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 15.69 15.69/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

25 NumerPDF 17.61/18 MLKL Płock 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

519 NumerPDF 16.47 16.47/19 MKL Toruń 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

526 NumerPDF 65.54 64.81/18 MKL Toruń 2019

2
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF 65.62 65.62/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

77 NumerPDF 74.15/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 72.36/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 66.23/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 5:11.80/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

854 NumerPDF 5:15.55/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

3 NumerPDF 5:34.35/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

4
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 5:24.35/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

808 NumerPDF 10.71 10.71/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
GROBELNY Jakub 1999-03-11 Z/0141/16

TAK

840 NumerPDF 11.13 11.13/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
RUDNIK Kacper 2001-03-24 Z/0593/16

TAK

225 NumerPDF 11.21 11.20/18 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

4
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

312 NumerPDF 11.52 11.52/19 MUKL Brodnica 2019

5
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

381 NumerPDF 11.54 11.54/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

6
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

310 NumerPDF 11.57 11.23/18 MUKL Brodnica 2019

7
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 11.60 11.60/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

57 NumerPDF 11.61 11.44/17 UKS Jedynka Bartoszyce 2019

9
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF 11.80 11.80/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

10
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 11.94 LUKS Orneta 2019

11
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

230 NumerPDF 11.97 11.97/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

12
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

387 NumerPDF 12.05 12.05/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

13
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

255 NumerPDF 12.44 12.44/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

14
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

TAK

55 NumerPDF 12.52 12.52/19 MUKL Brodnica 2019

15
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

227 NumerPDF 12.64 12.64/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

16
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

315 NumerPDF 13.24 13.24/19 MUKL Brodnica 2019

17
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

47 NumerPDF 13.48 13.41/18 MKL Toruń 2019

18
GRZEŚKOWIAK Kacper 2000-11-01 Z/3848/19

TAK

117 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

19
GRABOWSKI Michał 2002-02-04 Z/3847/19

TAK

116 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

20
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF 11.74/18 MKS Inowrocław 2019

21
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

56 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

22
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

17 NumerPDF 10.49/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
23
MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 Z/0727/19

TAK

322 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

24
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

325 NumerPDF 11.45/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

25
KOLĘDO Sebastian 2005-04-11 Z/3295/19

TAK

77 NumerPDF LUKS Orneta 2019

26
KOWALSKI Marceli 2006-01-22 Z/0179/19

TAK

227 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

27
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

526 NumerPDF 11.31/18 MKL Toruń 2019

28
SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 Z/1427/17

TAK

612 NumerPDF 12.62/18 KS Wda Świecie 2019

29
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

470 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

30
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

355 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

31
SZULC Kacper 2005-01-31 Z/5560/18

TAK

75 NumerPDF 13.32/18 UKS Jedynka Bartoszyce 2019

32
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

854 NumerPDF 12.48/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

33
KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 Z/4164/18

TAK

88 NumerPDF 12.37/18 UKS Jedynka Bartoszyce 2019

34
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

TAK

516 NumerPDF 11.58/18 MKL Toruń 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

852 NumerPDF 22.53 22.53/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

526 NumerPDF 22.98 22.98/18 MKL Toruń 2019

3
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 22:55.19 23.19/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

96 NumerPDF 23.71 23.10/18 MKS Truso Elbląg 2019

5
ZAWADZKI Kajetan 2002-07-16 Z/2563/19

TAK

544 NumerPDF 23.80 23.80/19 MKL Toruń 2019

6
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

854 NumerPDF 23.99 23.99/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 24.12 LUKS Orneta 2019

8
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

57 NumerPDF 24.39 24.13/17 UKS Jedynka Bartoszyce 2019

9
SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 Z/1427/17

TAK

612 NumerPDF 24.70 24.70/19 KS Wda Świecie 2019

10
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

233 NumerPDF 25.31/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

11
WAWRZONKOSKI Filip Wiktor 2000-06-17 Z/2011/15

TAK

920 NumerPDF 22.99/17 LKS Vectra Włocławek 2019

12
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

4 NumerPDF 24.11/17 GUKS Asy Dywity 2019

13
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

227 NumerPDF 28.18/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

14
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

17 NumerPDF 21.06/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
15
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

255 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

16
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF 26.11/18 LKS Vectra Włocławek 2019

17
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

325 NumerPDF 24.17/17 GKS Olimpia Grudziądz 2019

18
KOLĘDO Sebastian 2005-04-11 Z/3295/19

TAK

77 NumerPDF LUKS Orneta 2019

19
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

20
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

229 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

21
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

TAK

7 NumerPDF 21.05/07 KS AZS UWM Olsztyn 2019

22
MIERZEJEWSKI Dawid 2001-09-18 Z/1837/17

TAK

4 NumerPDF 22.68/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 49.01 49.01/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

2
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

874 NumerPDF 49.25 48.98/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

893 NumerPDF 49.95 49.95/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

874 NumerPDF 50.08 50.08/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

388 NumerPDF 52.80 52.80/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

6
KUSZ Łukasz 2003-06-26 Z/1184/17

TAK

853 NumerPDF 53.43 52.66/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
WYZGA Rafał 2003-01-23 Z/2562/19

TAK

524 NumerPDF 54.68 54.68/19 MKL Toruń 2019

8
TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 Z/0178/19

TAK

13 NumerPDF 55.45 55.45/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

9
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF 50.20/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

10
PICHETA Jakub 2002-03-26 Z/3850/19

TAK

118 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

11
GRZEŚKOWIAK Kacper 2000-11-01 Z/3848/19

TAK

117 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

12
GRABOWSKI Michał 2002-02-04 Z/3847/19

TAK

116 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

13
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

4 NumerPDF 53.13/18 GUKS Asy Dywity 2019

14
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

TAK

320 NumerPDF 53.48/18 MUKL Brodnica 2019

15
KOZŁOWSKI Dawid 2002-04-17 Z/1172/18

TAK

214 NumerPDF 60.60/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

16
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

903 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

17
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

858 NumerPDF 54.93/18 LUKS Start Nakło 2019

18
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 50.73/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

19
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2019

20
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

45 NumerPDF 57.25/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

21
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

852 NumerPDF 50.61/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

22
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

880 NumerPDF 55.34/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
23
KAMIŃSKI Sebastian 2004-04-27 Z/3525/18

TAK

73 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2019

24
KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 Z/4164/18

TAK

88 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2019

25
SZULC Kacper 2005-01-31 Z/5560/18

TAK

75 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2019

26
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

216 NumerPDF 49.40/08 KS Wda Świecie 2019

27
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

220 NumerPDF 54.26/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

512 NumerPDF 1:57.96 1:57.96/19 MKL Toruń 2019

2
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

529 NumerPDF 2:09.35 2:09.35/19 MKL Toruń 2019

3
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

524 NumerPDF 1:55.14/18 MKL Toruń 2019

4
TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 Z/5226/18

TAK

857 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 Z/5533/15

TAK

31 NumerPDF 1:54.84/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

TAK

943 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

7
SKRONIK Wojciech 2004-01-04 Z/3327/19

TAK

232 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

8
GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 Z/4369/17

TAK

611 NumerPDF 2:09.98/18 KS Wda Świecie 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

525 NumerPDF 4:02.89 4:02.89/19 MKL Toruń 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

TAK

325 NumerPDF 4:26.80/16 MUKL Brodnica 2019

3
JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 Z/2217/19

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

713 NumerPDF 4:16.54/18 MKS Inowrocław 2019

5
TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 Z/2310/15

TAK

80 NumerPDF 4:12.75/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

869 NumerPDF 4:04.55/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

851 NumerPDF 4:22.66/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

378 NumerPDF 1.85 1.85/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

2
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

514 NumerPDF 1.85 1.86/17 GKS Olimpia Grudziądz 2019

3
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

930 NumerPDF 1.80 1.83/18 LKS Vectra Włocławek 2019

4
KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 Z/6464/15

TAK

463 NumerPDF 1.75 1.75/19 BKS Bydgoszcz 2019

5
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

TAK

51 NumerPDF 1.60 1.77/10 MUKS Płock 2019

6
GAŁACH Nikodem 2005-10-02 Z/0311/19

TAK

18 NumerPDF 1.45 1.45/19 MLKL Płock 2019

7
KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 Z/1444/17

TAK

238 NumerPDF 1.50/17 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

8
KOTLAREK Jakub 2002-11-18 Z/3961/17

TAK

704 NumerPDF 1.70/18 MKS Inowrocław 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

453 NumerPDF 5.90 6.17/18 BKS Bydgoszcz 2019

2
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

229 NumerPDF 5.61 5.61/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

470 NumerPDF 5.01 5.01/19 BKS Bydgoszcz 2019

4
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

47 NumerPDF 4.80 5.43/18 MKL Toruń 2019

5
GAŁACH Nikodem 2005-10-02 Z/0311/19

TAK

18 NumerPDF 4.06 4.06/19 MLKL Płock 2019

6
PICHETA Jakub 2002-03-26 Z/3850/19

TAK

118 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

7
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF 6.52/18 MKS Inowrocław 2019

8
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

TAK

516 NumerPDF MKL Toruń 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKI Michał 1993-08-31 Z/0429/11

TAK

35 NumerPDF 14.74/16 GKS Olimpia Grudziądz 2019

2
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

349 NumerPDF 14.21/17 GKS Olimpia Grudziądz 2019

3
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

930 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

4
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

453 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

5
RUDNIK Kacper 2001-03-24 Z/0593/16

TAK

225 NumerPDF 14.44/18 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

6
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

7
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

229 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

953 NumerPDF 14.24 14.24/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

76 NumerPDF 11.52 11.52/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
KOCIK Olaf 2003-04-03 Z/3626/19

TAK

343 NumerPDF 10.31 10.31/19 MUKL Brodnica 2019

4
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

921 NumerPDF 10.00 10.00/19 LKS Vectra Włocławek 2019

5
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

940 NumerPDF 9.94 12.13/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

6
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF 12.73/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

7
KAZIK Jakub 2002-06-20 Z/3849/19

TAK

111 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

8
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

50 NumerPDF 10.85/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

9
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

40 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

112 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

76 NumerPDF 35.02/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

953 NumerPDF 47.97 47.97/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

76 NumerPDF 43.34 43.34/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

921 NumerPDF 34.76 34.76/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
JAWORSKI Mateusz 2002-05-15 Z/2830/16

TAK

399 NumerPDF 38.86/17 MUKL Brodnica 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

949 NumerPDF 63.57 65.53/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

823 NumerPDF 58.82 58.82/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

940 NumerPDF 42.04 42.63/18 LKS Vectra Włocławek 2019

4
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

40 NumerPDF 39.51 39.51/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

5
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF 54.15/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

6
KURCZODYŃSKI Hubert 2002-03-07 Z/3582/17

TAK

773 NumerPDF 29.11/18 MKS Inowrocław 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

50 NumerPDF 46.51 46.51/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

2
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

954 NumerPDF 43.03 43.03/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
WYSOCKI Adam 2005-07-27 Z/5285/18

TAK

189 NumerPDF 27.82 27.82/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

4
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

112 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

220 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

733 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

3
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

745 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

4
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

122 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
UŁANOWSKI Łucjan 2003-10-21 Z/0761/18

TAK

899 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

936 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

37 NumerPDF 7:12.35/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

4
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

388 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019