Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa U18 i U20
SZCZECIN, 25.05.2019
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 12.02/18 KL Iskra Białogard 2019

2
STUPAK Zofia 2001-03-26 Z/4964/15

TAK

202 NumerPDF 13.37/18 KL Iskra Białogard 2019

3
LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 Z/5289/15

TAK

203 NumerPDF 14.03/17 KL Iskra Białogard 2019

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 13.04 12.94/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 13.92 13.45/17 UKL Ósemka Police 2019

3
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

201 NumerPDF 13.38/18 KL Iskra Białogard 2019

4
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

55 NumerPDF 12.79/18 MKL Szczecin 2019

5
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 Z/2415/17

TAK

58 NumerPDF 12.81/17 MKL Szczecin 2019

6
WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 Z/2030/17

TAK

84 NumerPDF 13.57/18 MKL Szczecin 2019

7
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

42 NumerPDF 12.61/18 MKL Szczecin 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 13.30 13.30/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

2
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

33 NumerPDF 14.91 14.91/19 UKL Ósemka Police 2019

3
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.53 15.20/18 UKL Ósemka Police 2019

4
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

45 NumerPDF 15.81 15.46/18 UKL Ósemka Police 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 27.10/17 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 27.92 26.79/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

2
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

203 NumerPDF 28.27 27.01/18 KL Iskra Białogard 2019

3
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 28.53 27.55/17 UKL Ósemka Police 2019

4
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 29.70 28.20/15 UKL Ósemka Police 2019

5
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 31.26 30.48/18 UKL Ósemka Police 2019

6
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

202 NumerPDF 29.20/18 KL Iskra Białogard 2019

7
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 28.63/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 46.42 46.42/19 UKL Ósemka Police 2019

2
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 50.18 49.38/18 UKL Ósemka Police 2019

3
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

51 NumerPDF UKL Ósemka Police 2019

4
SUCHORSKA Gracja 2004-09-23 Z/4152/18

TAK

63 NumerPDF 50.20/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 58.73/16 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 59.28/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF 59.97 59.97/19 MKS Olimp Łobez 2019

2
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 65.46 65.46/19 UKL Ósemka Police 2019

3
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 66.70 66.70/19 UKL Ósemka Police 2019

4
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

204 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

5
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 62.82/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 1:43.19 1:43.19/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

2
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 1:54.02 1:52.84/18 LKS Lubusz Słubice 2019

3
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF 1:40.24/18 LKS Lubusz Słubice 2019

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMARADZKA Olga 2001-06-04 Z/5304/15

TAK

148 NumerPDF 2:30.28/17 RAZ Szczecin 2019

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 Z/3325/15

TAK

151 NumerPDF 2:28.95 2:28.95/19 MKS Olimp Łobez 2019

2
WILK Martyna 2003-07-16 Z/3349/17

TAK

165 NumerPDF 2:35.93 2:35.93/19 MKS Olimp Łobez 2019

3
OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 Z/2019/17

TAK

45 NumerPDF 2:37.87 2:37.87/19 MKL Szczecin 2019

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAREŃSKA Agata 2001-06-22 Z/4947/15

TAK

58 NumerPDF 2.80 3.20/17 OSOT Szczecin 2019

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 4.81 5.12/18 KL Iskra Białogard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 4.39 4.39/19 UKL Ósemka Police 2019

3
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF 4.81/18 MKS Olimp Łobez 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 12.50 12.50/19 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF 33.35 33.39/18 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

99 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2019

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF 46.65 46.65/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 54.68 61.68/18 LUKS Start Nakło 2019

2
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

99 NumerPDF 49.11 49.11/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

154 NumerPDF 30.78 30.78/19 MKS Olimp Łobez 2019

 
5000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 27:36.01/17 MKS Hermes Gryfino 2019

2
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

867 NumerPDF 33:51.69/18 AZS-AWF Gorzów 2019

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 Z/4144/15

TAK

65 NumerPDF 26:16 26:16/19 MKS Hermes Gryfino 2019

2
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

3
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

883 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 14.68 14.68/19 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 15.78 15.53/18 PK KL Iskra Białogard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MERESIŃSKA Hanna 2003-02-09 Z/0685/17

TAK

31 NumerPDF MKL Szczecin 2019

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF 5:34.40 5:34.40/19 MKL Szczecin 2019

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

88 NumerPDF MKL Szczecinek 2019

 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ŁOŚ Lucyna
2. STUPAK Zofia
3. KANIA Aleksandra
4. LEWANDOWSKA Anna
2001
2001
2001
2001
NumerPDF KL Iskra Białogard

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ZIÓŁKOWSKA Oliwia
2. KANIA Anastazja
3. STĘPIEŃ Wiktoria
4. KALBARCZYK Jagoda
5. JAKUBCZYK Nikola
2003
2002
2003
2003
2003
NumerPDF KL Iskra Białogard

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF 11.95/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 11.28/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

3
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

88 NumerPDF 11.24/16 MKL Szczecin 2019

4
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

74 NumerPDF 11.49/16 MKL Szczecin 2019

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

68 NumerPDF 11.84 11.84/19 MKL Szczecin 2019

2
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 13.11 13.11/19 KB Dziesiątka Białogard 2019

3
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

84 NumerPDF 10.93/18 MKL Szczecin 2019

4
OLSZEWSKI Jakub 2002-05-05 Z/3341/17

TAK

103 NumerPDF 11.87/17 MLKS Lubusz Barlinek 2019

5
SWOBODA Dawid 2003-12-09 Z/3334/17

TAK

60 NumerPDF 11.61/18 MKL Szczecin 2019

6
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

TAK

86 NumerPDF 11.94/18 MKL Szczecin 2019

7
KOWALSKI Kacper 2003-07-14 Z/2015/17

TAK

77 NumerPDF 11.66/18 MKL Szczecin 2019

8
UMIŃSKI Mateusz 2002-04-23 Z/3522/19

TAK

718 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

9
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 11.49/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

11 NumerPDF 11.79 11.79/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

2
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

15 NumerPDF 12.11 12.11/19 UKS Barnim Goleniów 2019

3
KUJAWSKI Igor 2005-06-10 Z/3637/19

TAK

3 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

4
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF 25.13/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

88 NumerPDF 23.10/17 MKL Szczecin 2019

3
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

74 NumerPDF 23.45/16 MKL Szczecin 2019

4
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

722 NumerPDF 23.70/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 23.68 23.29/18 KL Iskra Białogard 2019

2
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

84 NumerPDF 22.23/18 MKL Szczecin 2019

3
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

TAK

86 NumerPDF 24.23/18 MKL Szczecin 2019

4
UMIŃSKI Mateusz 2002-04-23 Z/3522/19

TAK

718 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

5
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 24.02/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF 38.12 38.12/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

2
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF 43.89/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

3
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF 44.11/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

60 NumerPDF 55.42 55.42/19 MKS Hermes Gryfino 2019

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 52.22 52.22/19 KL Iskra Białogard 2019

2
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

535 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

3
BESZTERDA Jakub 2003-12-02 Z/4948/18

TAK

2 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 Z/5066/15

TAK

383 NumerPDF 1:59.31/18 RAZ Szczecin 2019

2
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

278 NumerPDF 1:55.97/18 RAZ Szczecin 2019

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 1:59.87 1:59.05/18 KL Iskra Białogard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 2:02.67 2:02.57/18 MKS Hermes Gryfino 2019

3
DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 Z/3387/17

TAK

104 NumerPDF 2:04.93/18 MLKS Lubusz Barlinek 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKI Michał 2004-04-22 Z/3888/19

TAK

9 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

2
DOBOSZ Michał 2004-02-27 Z/4949/18

TAK

11 NumerPDF 3:11.10/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

584 NumerPDF 4:08.68 4:08.68/19 KS Hanza Goleniów 2019

2
TROĆ Daniel 2000-02-24 Z/3561/15

TAK

57 NumerPDF 4:25.82/17 MKL Szczecin 2019

3
GROBERSKI Michał 2000-06-10 Z/1296/15

TAK

15 NumerPDF 3:58.08/18 MKL Szczecin 2019

4
LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 Z/0643/16

TAK

97 NumerPDF 4:37.80/17 MKL Szczecinek 2019

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

2
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 4:05.34/18 MKS Hermes Gryfino 2019

3
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

101 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2019

4
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 4:23.43/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAMMEN Szymon 2005-11-11 Z/3366/19

TAK

25 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

2
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF 6.50/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 5.16 5.16/19 KB Dziesiątka Białogard 2019

2
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

535 NumerPDF 5.52/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

86 NumerPDF MKL Szczecin 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

64 NumerPDF 12.24/18 MKL Szczecin 2019

2
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

18 NumerPDF 12.73/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

62 NumerPDF 44.77 44.77/19 MKL Szczecin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
MISIASZEK Paweł 2001-12-24 Z/2898/16

TAK

97 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/2897/16

TAK

94 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIASZEK Paweł 2001-12-24 Z/2898/16

TAK

97 NumerPDF 70.21 70.21/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
BARTOSIEWICZ Gracjan 2001-01-26 Z/2359/17

TAK

99 NumerPDF 45.95 45.95/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/2897/16

TAK

94 NumerPDF 64.50 64.50/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

TAK

70 NumerPDF 56.77 56.77/19 MKL Szczecin 2019

2
SIDEŁKO Michał 2000-06-27 Z/2463/15

TAK

12 NumerPDF 54.74 58.74/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

64 NumerPDF 58.81 58.81/19 MKL Szczecin 2019

2
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

18 NumerPDF 58.46 58.46/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

3
KOWALSKI Antoni 2003-07-14 Z/2014/17

TAK

68 NumerPDF 43.93 43.93/19 MKL Szczecin 2019

 
5000 m chód M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

722 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

2
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SWOBODA Dawid 2003-12-09 Z/3334/17

TAK

60 NumerPDF 14.48 14.48/19 MKL Szczecin 2019

2
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

68 NumerPDF 14.67 14.67/19 MKL Szczecin 2019

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

68 NumerPDF MKL Szczecin 2019

 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna