Internetowe zgłoszenia do imprezy: II Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej
KONOPISKA, 16.06.2021
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STANIA Natalia 2010-06-12 Z/7263/21

TAK

47 NumerPDF 9.31 9.31/21 MKS Iskra Pszczyna 2021

2
KA¬MIERCZUK Blanka 2010-10-26 Z/1029/21

TAK

10 NumerPDF 9.39 9.39/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

3
KWIECIŃSKA Emilia 2010-02-26 Z/1030/21

TAK

12 NumerPDF 9.61 9.61/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

4
ZAKŁOS Maja 2010-05-17 Z/0248/21

TAK

821 NumerPDF 9.96 9.96/21 UKS Czwórka Żory 2021

5
POŁĘTEK Laura Pola 2011-03-25 Z/12226/21

TAK

59 NumerPDF 10.11 10.11/21 MCKiS Jaworzno 2021

6
KOPEK Magdalena 2010-11-24 Z/12219/21

TAK

58 NumerPDF 10.11 10.11/21 MCKiS Jaworzno 2021

7
WÓJCIK Julia 2010-05-16 Z/0249/21

TAK

820 NumerPDF 10.40 10.40/21 UKS Czwórka Żory 2021

8
ZAWADZKA Agata 2012-08-19 Z/7866/21

TAK

50 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

9
MATURA Maria 2012-04-23 Z/2301/21

TAK

11 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

10
TKACZYŃSKA Helena 2012-04-25 Z/4070/20

TAK

20 NumerPDF 9.70/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

11
GRABEK Julia 2010-11-14 Z/12308/21

TAK

786 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

12
GEC Martyna 2012-07-20 Z/7848/21

TAK

34 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

13
GRYLICKA Kalina 2012-03-23 Z/7849/21

TAK

35 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

14
MAJEWSKA Emilia 2010-03-10 Z/3936/20

TAK

11 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

15
GAJDA Amelia 2012-07-13 Z/7847/21

TAK

43 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

16
RYSZKA Lena 2012-06-25 Z/12573/21

TAK

44 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2021

17
WALASZCZYK Zuzanna 2011-09-01 Z/12317/21

TAK

47 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

18
KURPANIK Zofia 2010-01-09 Z/12612/21

TAK

21 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

19
PACH Zuzanna 2010-11-01 Z/7921/21

TAK

560 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

20
DZIWIŃSKA Liliana 2010-08-13 Z/7912/21

TAK

776 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

21
GÓRNIAK Gabriela 2010-04-22 Z/7910/21

TAK

774 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

22
WIENCEK Małgorzata 2010-01-20 Z/3047/21

TAK

32 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

23
WIENCEK Julia 2010-07-17 Z/3055/21

TAK

31 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

24
HONISZ Paulina 2013-09-05 Z/1905/21

TAK

67 NumerPDF 11.93/20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

25
MOJ Lena 2010-09-21 Z/6241/21

TAK

628 NumerPDF 10.40/20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

26
BECK Anna 2010-07-31 Z/5142/21

TAK

51 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

27
KOLMAN Martyna 2010-01-23 Z/4083/20

TAK

177 NumerPDF 9.61/20 MKS Pałac Młodzieży Katowice 2021

28
GROSS Julia 2011-05-24 Z/10255/21

TAK

7 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

29
GŁUCH Malwina 2010-10-29 Z/3909/20

TAK

3 NumerPDF 11.21/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

30
KALUS Nadia 2014-09-12 Z/3051/21

TAK

17 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

31
ŁUKASZCZYK Martyna 2011-07-13 Z/9630/21

TAK

335 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

32
BOROWSKA Julia 2010-05-04 Z/9631/21

TAK

512 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

102 NumerPDF 12.52 12.52/21 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

2
ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 Z/5588/19

TAK

66 NumerPDF 13.65 13.65/21 MKS-MOS Katowice 2021

3
TUCKA Emilia 2009-12-05 Z/1589/21

TAK

68 NumerPDF 14.42 14.42/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

4
JANIK Alicja 2009-03-11 Z/4081/20

TAK

188 NumerPDF 14.74 14.74/21 MKS Pałac Młodzieży Katowice 2021

5
MAZUR Anna 2008-01-01 Z/4445/19

TAK

232 NumerPDF 15.03 15.03/21 MKS-MOS Katowice 2021

6
RYCZKO Wirginia 2009-11-18 Z/4665/19

TAK

146 NumerPDF 15.08 15.08/21 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

7
NOGAJ Bianka 2008-08-26 Z/12476/21

TAK

31 NumerPDF 15.11 15.11/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

8
NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 Z/3265/18

TAK

629 NumerPDF 15.23 15.23/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

9
KORGEL Martyna 2009-01-06 Z/0120/21

TAK

36 NumerPDF 15.51 15.51/21 GKS Piast Gliwice 2021

10
JANIA Julia 2008-01-29 Z/4438/19

TAK

236 NumerPDF 15.76 15.76/21 MKS-MOS Katowice 2021

11
¦WIDERSKA Kinga 2008-05-27 Z/6196/21

TAK

805 NumerPDF 15.77 15.77/21 UKS Czwórka Żory 2021

12
GIBAS Julia 2009-02-19 Z/4520/19

TAK

11 NumerPDF 15.90 15.90/21 TL Athletics Jastrzębie 2021

13
MASŁOWSKA Eliza 2008-11-04 Z/5860/21

TAK

182 NumerPDF 15.92 15.92/21 MKS Pałac Młodzieży Katowice 2021

14
SENYK Maja 2009-05-21 Z/1792/19

TAK

48 NumerPDF 16.05 16.05/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

15
PASIEKA Natalia 2008-03-05 Z/7973/21

TAK

601 NumerPDF 16.76 16.76/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

16
PLACHETKA Martyna 2008-01-14 Z/7915/21

TAK

790 NumerPDF 17.23 17.23/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

17
NAPIÓRA Nadia 2009-02-21 Z/4441/19

TAK

234 NumerPDF 18.93 18.93/21 MKS-MOS Katowice 2021

18
WRONA Dominika 2009-11-27 Z/1716/20

TAK

44 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2021

19
MĘDRALA Emilia 2008-11-27 Z/4076/20

TAK

184 NumerPDF 15.50/20 MKS Pałac Młodzieży Katowice 2021

20
RYSZKA Wiktoria 2008-10-06 Z/4663/19

TAK

141 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

21
WRONA Patrycja 2009-11-27 Z/1717/20

TAK

43 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2021

22
STANULA Natasza 2008-11-14 Z/12473/21

TAK

234 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2021

23
STANIEK Wiktoria 2009-03-25 Z/12572/21

TAK

50 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2021

24
BORAL Marcelina 2009-09-17 Z/0244/21

TAK

818 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2021

25
RODAK Elżbieta 2009-08-03 Z/0243/21

TAK

801 NumerPDF 16.02/19 UKS Czwórka Żory 2021

26
NOWOK Wiktoria 2008-08-12 Z/12571/21

TAK

53 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2021

27
JAKUBEK Joanna 2009-07-19 Z/7917/21

TAK

556 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

28
SKÓRKA Renata 2008-02-16 Z/7918/21

TAK

567 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

29
URBANIK Maria 2008-08-05 Z/12227/21

TAK

56 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBISZ Julia 2008-02-21 Z/5459/19

TAK

138 NumerPDF 43.73 43.73/21 UKS Chromik Mysłowice 2021

2
KUPCZAK Olga 2008-02-29 Z/4071/20

TAK

9 NumerPDF 45.23 45.23/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

3
SKOWRON Zuzanna 2008-10-10 Z/1733/19

TAK

626 NumerPDF 45.33 45.33/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

4
STEC Hanna 2008-03-30 Z/2179/18

TAK

134 NumerPDF 46.71 46.71/21 UKS Chromik Mysłowice 2021

5
PRZˇDKA Kinga 2009-02-16 Z/4551/19

TAK

140 NumerPDF 46.95 46.95/21 LKS Pszczyna 2021

6
ROMANIAK Izabela 2008-02-10 Z/5664/18

TAK

24 NumerPDF 47.04 47.04/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

7
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

TAK

355 NumerPDF 47.29 47.29/21 WKS Wawel Kraków 2021

8
SOJKA Justyna 2009-04-07 Z/5872/21

TAK

233 NumerPDF 48.73 48.73/21 MKS-MOS Katowice 2021

9
DYRCZ Natalia 2009-09-24 Z/1908/20

TAK

16 NumerPDF 49.99 49.99/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

10
RYT Zuzanna 2009-08-07 Z/3861/19

TAK

42 NumerPDF 50.11 50.11/21 MKS Iskra Pszczyna 2021

11
WALASZCZYK Natalia 2009-03-21 Z/3933/20

TAK

10 NumerPDF 50.17 50.17/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

12
GRZECHUŁA Maja 2008-12-16 Z/1583/21

TAK

16 NumerPDF 50.46 50.46/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

13
GAŻA Hanna 2009-09-23 Z/4640/18

TAK

118 NumerPDF 51.85 51.85/21 LKS Pszczyna 2021

14
PASIEKA Agata 2008-05-20 Z/10545/21

TAK

593 NumerPDF 52.10 52.10/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

15
SPILOK Patrycja 2009-07-14 Z/3328/20

TAK

147 NumerPDF 52.55 52.55/21 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

16
DITRICH Marlena 2009-03-05 Z/6380/21

TAK

140 NumerPDF 52.61 52.61/21 UKS Chromik Mysłowice 2021

17
KROCZYK Emilia 2008-08-05 Z/1544/20

TAK

324 NumerPDF 52.83 52.83/21 UKS Olimpia Zabrze 2021

18
KOWASZ Aleksandra 2008-06-08 Z/7922/21

TAK

563 NumerPDF 52.97 52.97/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

19
MAJ Natasza 2008-05-11 Z/7911/21

TAK

601 NumerPDF 53.71 53.71/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

20
KRAMARCZYK Julia 2008-09-08 Z/1726/19

TAK

636 NumerPDF 53.73 53.73/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

21
SAJDOK Martyna 2009-09-22 Z/1715/20

TAK

43 NumerPDF 55.88 55.88/21 MKS Iskra Pszczyna 2021

22
JAROSZEK Aleksandra 2008-08-08 Z/2282/20

TAK

139 NumerPDF 57.68 57.68/21 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

23
GAŁUSZKA Milena 2008-11-14 Z/11891/21

TAK

189 NumerPDF MKS Pałac Młodzieży Katowice 2021

24
ŻOCHOWSKA Bianka 2008-11-08 Z/4079/20

TAK

178 NumerPDF MKS Pałac Młodzieży Katowice 2021

25
FIK Marta 2009-11-19 Z/6377/21

TAK

141 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2021

26
SZMATLOCH Zuzanna 2008-03-26 Z/2173/18

TAK

136 NumerPDF 51.70/20 UKS Chromik Mysłowice 2021

27
BOJARSKA Zofia 2009-10-21 Z/7916/21

TAK

790 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

28
LIGENZA Michalina 2008-06-25 Z/10880/21

TAK

201 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

29
MI¦KOWIEC Marlena 2008-07-17 Z/4523/19

TAK

235 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

30
ZIENTEK Natalia 2009-01-20 Z/2256/20

TAK

15 NumerPDF 74.49/19 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

31
KOTOWICZ Hanna 2009-06-10 Z/4448/19

TAK

235 NumerPDF 48.10/20 MKS-MOS Katowice 2021

32
KOSZANY Emilia 2008-07-22 Z/2084/20

TAK

32 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

33
SMYLA Julia 2008-09-06 Z/2086/20

TAK

39 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

34
TARABURA Agata 2008-03-12 Z/4365/19

TAK

567 NumerPDF 55.56/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

35
KAWULOK Iga 2009-02-17 Z/7645/21

TAK

7 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TKOCZ Maja 2010-05-02 Z/2735/20

TAK

634 NumerPDF 49.92 49.92/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

2
ZICHLARZ Zofia 2010-02-02 Z/2087/20

TAK

36 NumerPDF 50.52 49.93/20 UKS Diament Godów 2021

3
THAMM Malwina 2010-09-02 Z/4443/19

TAK

33 NumerPDF 50.80 50.80/21 MKS-MOS Katowice 2021

4
WˇSEK Hanna 2011-04-12 Z/1418/20

TAK

35 NumerPDF 51.02 51.02/21 MKS-MOSM Bytom 2021

5
ROMANIAK Faustyna 2010-12-22 Z/2537/19

TAK

34 NumerPDF 51.14 51.14/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

6
GAJDA Klaudia 2010-01-02 Z/2089/20

TAK

34 NumerPDF 54.01 54.01/21 UKS Diament Godów 2021

7
KLESTA Maja 2010-06-29 Z/2734/20

TAK

631 NumerPDF 55.43 55.43/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

8
KOZIEŁ Emilia 2010-12-02 Z/1685/20

TAK

177 NumerPDF 55.85 55.85/21 MKS-MOS Katowice 2021

9
KHELOUF Malika 2010-03-28 Z/4447/19

TAK

203 NumerPDF 56.03 56.03/21 MKS-MOS Katowice 2021

10
ZIĘBA Paulina 2011-06-08 Z/1905/20

TAK

14 NumerPDF 61.50 61.50/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

11
MIREK Barbara 2010-08-22 Z/1910/20

TAK

28 NumerPDF 62.03 62.03/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

12
SMOLORZ Weronika 2012-01-03 Z/7673/21

TAK

31 NumerPDF 67.08 67.08/21 UKS Diament Godów 2021

13
BIESZCZAD Tamara 2010-01-31 Z/1711/20

TAK

53 NumerPDF 58.11/20 MKS Iskra Pszczyna 2021

14
HAJDUCZEK Izabela 2013-08-19 Z/3049/21

TAK

19 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

15
FIC Maria 2011-03-08 Z/6379/21

TAK

144 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2021

16
BI¦ Nadia 2010-07-10 Z/7919/21

TAK

604 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

17
BANKO Zuzanna 2010-08-03 Z/7668/21

TAK

32 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

18
NOSAL Viktoria 2011-07-20 Z/9581/21

TAK

508 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

19
SˇSAŁA Milena 2011-05-19 Z/10200/21

TAK

556 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

20
SCHEITHAUER Hanna 2013-12-30 Z/9578/21

TAK

628 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

21
KEMPNA Zofia 2011-10-05 Z/9576/21

TAK

228 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSIK Maja 2010-04-04 Z/2182/18

TAK

133 NumerPDF 1:49.34 1:49.34/21 UKS Chromik Mysłowice 2021

2
OSADNIK Emilia 2010-03-31 Z/12477/21

TAK

15 NumerPDF 1:55.73 1:55.73/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

3
WALLON Anna 2011-01-20 Z/12500/21

TAK

349 NumerPDF UKS Olimpia Zabrze 2021

4
GRADOŃ Maja 2010-04-03 Z/3944/20

TAK

101 NumerPDF 2:06.59/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

5
KACZOROWSKA Iga 2011-03-23 Z/1712/20

TAK

48 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2021

6
STEPANIAK Julia 2011-07-08 Z/7863/21

TAK

45 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

7
SULIGA Victoria 2010-11-14 Z/1176/20

TAK

201 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

8
BOLIK Anna 2010-09-05 Z/5145/21

TAK

621 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
600 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIĘBA Lena 2008-01-29 Z/3790/20

TAK

12 NumerPDF 1:45.66 1:45.66/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

2
MADUZIA Justyna 2008-03-07 Z/3264/18

TAK

632 NumerPDF 1:50.31 1:50.31/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

3
POTOCZNY Hanna 2008-06-04 Z/1547/20

TAK

343 NumerPDF 1:52.79 1:52..8/20 UKS Olimpia Zabrze 2021

4
BOCHEŃSKA Zofia 2008-10-07 Z/1592/21

TAK

12 NumerPDF 1:54.84 1:54.84/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

5
MALINA Otylia 2008-08-15 Z/3919/20

TAK

9 NumerPDF 2:00.12 1:58.22/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

6
KOMANDER Natalia 2008-08-28 Z/6107/21

TAK

146 NumerPDF LKS Pszczyna 2021

7
GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 Z/4616/19

TAK

24 NumerPDF 1:48.22/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

8
BUDKOWSKA Stella 2008-12-02 Z/2905/19

TAK

136 NumerPDF 2:09.35/20 UKS Chromik Mysłowice 2021

9
RUBKA Maja 2009-03-27 Z/2942/19

TAK

1 NumerPDF 1:55.22/20 MOSM Tychy 2021

10
JAROS Magdalena 2008-04-25 Z/1543/20

TAK

327 NumerPDF 1:56.41/20 UKS Olimpia Zabrze 2021

11
SŁOBODZIAN Julia 2009-11-12 Z/7648/21

TAK

5 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

 
Skok w dal K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BECHER Oliwia 2008-09-18 Z/4652/19

TAK

503 NumerPDF 4.24 4.24/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

2
SYCHLA Emilia 2009-04-13 Z/2147/20

TAK

7 NumerPDF 4.04 4.04/21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

3
PIETRYKA Emilia 2009-01-17 Z/4642/19

TAK

10 NumerPDF 3.97 3.97/21 TL Athletics Jastrzębie 2021

4
ROJEK Karolina 2009-02-01 Z/1585/21

TAK

18 NumerPDF 3.96 3.96/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

5
STEC Nicola 2008-02-25 Z/3175/20

TAK

8 NumerPDF 3.95 3.95/21 TL Athletics Jastrzębie 2021

6
PYZIK Ewa 2009-03-04 Z/4525/19

TAK

11 NumerPDF 3.29 3.29/21 TL Athletics Jastrzębie 2021

7
WÓJTOWICZ Weronika 2009-01-09 Z/3934/20

TAK

40 NumerPDF 3.27 3.27/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

8
OLEK Maja 2008-10-03 Z/12472/21

TAK

166 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2021

9
ŁUKASZEWSKA Daria 2008-09-26 Z/3932/20

TAK

23 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

10
WALCZYK Julia 2008-08-01 Z/1738/19

TAK

309 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

11
DURCZOK Julia 2008-04-29 Z/1494/20

TAK

15 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

12
WRÓŻEK Nadia 2008-09-22 Z/1798/19

TAK

31 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

13
NAWROCKA Ewa 2008-11-21 Z/1808/19

TAK

36 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

14
WROBEL Ula 2009-06-23 Z/4654/19

TAK

523 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

15
SWAKOŃ Milena 2009-08-05 Z/7649/21

TAK

6 NumerPDF MKS-R Centrum Dzięgielów 2021

16
BAHER Fryel 2008-12-29 Z/4651/19

TAK

593 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BESZTA-BOROWSKA Julia 2010-01-31 Z/0247/21

TAK

813 NumerPDF 3.73 3.73/21 UKS Czwórka Żory 2021

2
MUSIAŁ Maja 2011-02-02 Z/2987/21

TAK

10 NumerPDF 3.64 3.64/21 TL Athletics Jastrzębie 2021

3
LISZKA Zuzanna 2011-09-05 Z/7853/21

TAK

39 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

4
PIETRASIŃSKA Zuzanna 2010-03-17 Z/3935/20

TAK

33 NumerPDF 3.25/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

5
DˇBROWSKA Hanna 2011-08-01 Z/2985/21

TAK

10 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

6
PLAZA Magdalena 2011-02-24 Z/2989/21

TAK

232 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

7
NIEMIEC Alicja 2010-06-29 Z/1032/21

TAK

15 NumerPDF 3.23/20 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

8
MUSIOŁ Julia 2011-12-20 Z/9629/21

TAK

566 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
Pchnięcie kul± K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Nikola 2008-04-10 Z/4073/20

TAK

11 NumerPDF 12.33 12.33/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

2
WASZCZYK Łucja 2008-01-01 Z/4639/19

TAK

411 NumerPDF 9.68 9.68/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

3
RAJCA Maria 2008-03-05 Z/1297/21

TAK

62 NumerPDF 9.51 9.51/21 UKS Miotacz Sosnowiec 2021

4
MICHALSKA Daria 2008-09-21 Z/0246/21

TAK

802 NumerPDF 8.34 8.34/21 UKS Czwórka Żory 2021

5
¦LĘZAK Alicja 2009-03-23 Z/12523/21

TAK

1 NumerPDF 7.74 7.74/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

6
ZABAWCZUK Paulina 2008-06-25 Z/3314/18

TAK

762 NumerPDF 6.13/20 GKS Piast Gliwice 2021

7
BARTECZKO Maja 2008-08-12 Z/3206/20

TAK

38 NumerPDF 9.51/20 GKS Piast Gliwice 2021

8
PIECUCH Emilia 2008-09-05 Z/1730/19

TAK

620 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

9
MICHALIK Agnieszka 2008-09-16 Z/2600/19

TAK

78 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

10
PIECZARA Liwia 2009-08-09 Z/12232/21

TAK

55 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

11
SPISAK Karolina 2009-05-02 Z/5187/21

TAK

445 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

12
MARONA Amelia 2009-09-07 Z/4656/19

TAK

376 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
Rzut piłeczk± palantow± (80) K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPROWSKA Karolina 2011-06-05 Z/7851/21

TAK

36 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

2
ERYNKWAJT Maja 2010-10-22 Z/5150/21

TAK

52 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

3
URBANIK Zofia 2010-08-26 Z/12228/21

TAK

57 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

4
BOBROWSKA Hanna 2011-01-19 Z/12214/21

TAK

96 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

5
KOWALSKA Zuzanna 2010-11-15 Z/12230/21

TAK

82 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁONKA Szymon 2010-05-22 Z/2017/20

TAK

135 NumerPDF 9.31 9.31/21 UKS Chromik Mysłowice 2021

2
KRAKOWIAN Brunon 2013-04-18 Z/12340/21

TAK

58 NumerPDF 10.66 10.66/21 CTL ORLĘTA Częstochowa 2021

3
KOLONKO Karol 2010-10-26 Z/12314/21

TAK

37 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

4
MACHALICA Karol 2010-12-15 Z/2251/20

TAK

112 NumerPDF MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

5
BOROWSKI Mikołaj 2010-03-31 Z/12605/21

TAK

786 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

6
TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 Z/4600/19

TAK

215 NumerPDF 10.50/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

7
STASIAK Jan 2013-06-08 Z/7860/21

TAK

41 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

8
RUDZŃSKI Karol 2012-09-08 Z/7859/21

TAK

40 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

9
GRZYBOWSKI Adam 2010-11-21 Z/7651/21

TAK

134 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2021

10
KOWASZ-SOBONIAK Emil 2010-12-01 Z/7914/21

TAK

604 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

11
TOLL Miłosz 2010-10-08 Z/7920/21

TAK

784 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

12
KULIŃSKI Szymon 2013-03-09 Z/12316/21

TAK

38 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

13
GORZAWSKI Maciej 2010-11-05 Z/3059/21

TAK

27 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

14
KOWOL Jan 2010-07-05 Z/3052/21

TAK

28 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

15
NIECZYPOR Krzysztof 2011-04-21 Z/6238/21

TAK

54 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

16
HEMLECKI Paweł 2010-04-28 Z/5564/19

TAK

52 NumerPDF 9.19/20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

17
ROGACZ Aleksander 2010-04-01 Z/2143/20

TAK

10 NumerPDF 9.18/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

18
BRACHANIEC Sebastian 2010-08-05 Z/1023/21

TAK

16 NumerPDF MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

19
MAJEWSKI Bartosz 2012-03-12 Z/3045/21

TAK

20 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

20
KALUS Igor 2011-10-30 Z/3050/21

TAK

23 NumerPDF 11.02/20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

21
GOLEC Kamil 2011-11-09 Z/9582/21

TAK

125 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 Z/1584/21

TAK

27 NumerPDF 12.52 12.52/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

2
WUWER Bartosz 2008-09-30 Z/1364/19

TAK

799 NumerPDF 12.88 12.88/21 UKS Czwórka Żory 2021

3
CIE¦LIK Antoni 2008-03-17 Z/5914/21

TAK

68 NumerPDF 13.56 13.56/21 CTL ORLĘTA Częstochowa 2021

4
CZAJA Franciszek 2008-04-20 Z/4072/20

TAK

21 NumerPDF 14.84 14.84/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

5
GIBUŁA Radosław 2009-07-17 Z/1582/21

TAK

6 NumerPDF 14.96 14.96/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

6
GAGULEWICZ Maciej 2008-04-15 Z/5868/21

TAK

235 NumerPDF 18.02 18.02/21 MKS-MOS Katowice 2021

7
KU¦ Kacper 2008-07-21 Z/6240/21

TAK

38 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

8
PRZYBYŁOWSKI Fabian 2009-11-12 Z/12474/21

TAK

23 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2021

9
GŁOWACZ Karol 2008-09-17 Z/12479/21

TAK

181 NumerPDF MKS Pałac Młodzieży Katowice 2021

10
TĘCZA Krzysztof 2009-09-10 Z/0118/21

TAK

765 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

11
GODLEWSKI Mikołaj 2009-12-05 Z/12470/21

TAK

211 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2021

12
KUBICA Jakub 2008-10-14 Z/12478/21

TAK

34 NumerPDF 17.38/20 MKS-MOS Katowice 2021

13
RYBKA Mateusz 2008-03-26 Z/0261/21

TAK

804 NumerPDF 15.50/20 UKS Czwórka Żory 2021

14
KONIECZNY Mateusz 2009-03-30 Z/12235/21

TAK

51 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

15
BOBYK Yevhen 2009-10-04 Z/12215/21

TAK

52 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

16
BONDARCHUK Maksym 2009-03-02 Z/12216/21

TAK

60 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

17
GROSS Oskar 2008-05-18 Z/1814/19

TAK

50 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZANDER Filip 2008-06-15 Z/1590/21

TAK

97 NumerPDF 43.58 43.58/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

2
JORDAN Gabriel 2008-11-06 Z/4366/19

TAK

221 NumerPDF 43.93 43.93/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

3
DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 Z/4567/18

TAK

152 NumerPDF 44.23 44.23/21 LKS Pszczyna 2021

4
KŁODA Adam 2008-05-13 Z/3303/18

TAK

757 NumerPDF 44.69 44.69/21 GKS Piast Gliwice 2021

5
MICHALSKI Piotr 2009-01-19 Z/1709/19

TAK

627 NumerPDF 45.93 45.93/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

6
LE¦NIAK Bartłomiej 2008-09-01 Z/5685/18

TAK

20 NumerPDF 48.40 48.40/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

7
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2008-05-28 Z/3313/18

TAK

769 NumerPDF 49.92 49.92/21 GKS Piast Gliwice 2021

8
DROŻNIEWICZ Paweł 2008-12-04 Z/1721/19

TAK

51 NumerPDF 54.61 53.41/20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

9
ZIĘBA Maciej 2009-09-23 Z/1747/20

TAK

33 NumerPDF 57.00 57.00/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

10
BARSZCZEWSKI Gabriel 2008-11-29 Z/5330/21

TAK

27 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

11
SZAFRON Piotr 2008-05-09 Z/6108/21

TAK

135 NumerPDF 50.73/20 LKS Pszczyna 2021

12
PIL¦NIAK Julian 2009-07-06 Z/10581/21

TAK

96 NumerPDF CTL ORLĘTA Częstochowa 2021

13
DŁUGOSZ Marcel 2009-07-30 Z/10938/21

TAK

134 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2021

14
PORAWSKI Dominik 2009-01-08 Z/1304/20

TAK

63 NumerPDF CTL ORLĘTA Częstochowa 2021

15
BONARSKI Bartosz 2008-05-29 Z/5865/21

TAK

228 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2021

16
STAREPRAWO Beniamin 2008-08-28 Z/3918/20

TAK

9 NumerPDF 54.44/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

17
KONIUKHOV Dmytro 2009-08-13 Z/12234/21

TAK

20 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

18
LIPSKI Franciszek 2009-06-21 Z/1362/20

TAK

50 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

19
MENDRAK Olgierd 2008-04-16 Z/1301/20

TAK

117 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2021

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOŃ Albert 2010-03-21 Z/1031/21

TAK

11 NumerPDF 50.94 50.94/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

2
ZIĘTAL Adam 2010-10-12 Z/7923/21

TAK

556 NumerPDF 52.79 52.79/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

3
MIREK Jakub 2012-08-14 Z/3674/21

TAK

38 NumerPDF 59.01 59.01/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

4
LE¦NIAK Tomasz 2010-07-15 Z/4994/21

TAK

39 NumerPDF 59.47 59.47/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

5
BOGDAŃSKI Olaf 2011-06-02 Z/7669/21

TAK

31 NumerPDF 60.38 60.38/21 UKS Diament Godów 2021

6
JĘDROCHA Konrad 2012-08-26 Z/1906/20

TAK

12 NumerPDF 62.07 62.07/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

7
CZYŻ Adrian 2010-08-16 Z/7670/21

TAK

37 NumerPDF 63.61 63.61/21 UKS Diament Godów 2021

8
DYRCZ Paweł 2012-01-21 Z/1909/20

TAK

35 NumerPDF 65.47 65.47/21 UKS Jedynka Tokarnia 2021

9
KO¦MIDER Igor 2010-11-15 Z/12358/21

TAK

32 NumerPDF UKS Jedynka Tokarnia 2021

10
ZIEMBLA Szymon 2010-08-26 Z/1748/20

TAK

31 NumerPDF UKS Jedynka Tokarnia 2021

11
PAWŁOWSKI Filip 2012-08-17 Z/7857/21

TAK

55 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

12
GAJEWSKI Mateusz 2010-08-26 Z/12469/21

TAK

141 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2021

13
WNĘK Dawid 2010-03-06 Z/12609/21

TAK

10 NumerPDF UKS Jedynka Tokarnia 2021

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 Z/1593/21

TAK

23 NumerPDF 1:38.83 1:38.83/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

2
BUDA Piotr 2008-10-11 Z/1771/19

TAK

444 NumerPDF 1:38.87 1:38.87/21 UKS Olimpia Zabrze 2021

3
RYCHLIK Patryk 2008-06-29 Z/3788/20

TAK

12 NumerPDF 1:39.90 1:39.90/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

4
POLOCZEK Kamil 2008-08-08 Z/1546/20

TAK

326 NumerPDF 1:46.15 1:46.15/21 UKS Olimpia Zabrze 2021

5
CYGANEK Damian 2009-06-10 Z/2473/20

TAK

781 NumerPDF 1:46.61 1:46.61/21 GKS Piast Gliwice 2021

6
GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 Z/4629/19

TAK

121 NumerPDF 1:47.04 1:47.04/21 UKS Olimpia Zabrze 2021

7
BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 Z/4650/19

TAK

134 NumerPDF 1:51.29 1:51.29/21 LKS Pszczyna 2021

8
WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 Z/1549/20

TAK

340 NumerPDF 1:51.89 1:51.89/21 UKS Olimpia Zabrze 2021

9
KARWACKI Karol 2008-05-25 Z/3789/20

TAK

21 NumerPDF 1:52.23 1:52.23/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

10
BARTUSEK Patryk 2009-07-21 Z/1719/19

TAK

640 NumerPDF 2:00.77 2:00.77/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

11
SOBOL Ignacy 2009-03-19 Z/5863/21

TAK

173 NumerPDF 2:05.95 2:05.95/21 MKS Pałac Młodzieży Katowice 2021

12
DEKO Antoni 2009-07-06 Z/3923/20

TAK

38 NumerPDF 1:55.75/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021

13
TISZBIEREK Borys 2008-07-22 Z/3312/18

TAK

54 NumerPDF 1:55.58/18 GKS Piast Gliwice 2021

14
KOZIOŁ Szymon 2008-03-26 Z/3304/18

TAK

766 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMURA Franciszek 2010-01-28 Z/7264/21

TAK

45 NumerPDF 1:52.44 1:52.44/21 MKS Iskra Pszczyna 2021

2
BRÓZDA Szymon 2010-09-21 Z/1177/20

TAK

238 NumerPDF 2:11.72 2:11.72/21 TL Athletics Jastrzębie 2021

3
FUKS Maciej 2011-09-16 Z/7846/21

TAK

3 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

4
KSIˇŻEK Jakub 2010-04-02 Z/2145/20

TAK

9 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLEC Antoni 2010-01-13 Z/2247/20

TAK

14 NumerPDF 3.78 3.78/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

2
BRYŁA Kajetan 2010-11-09 Z/0824/20

TAK

16 NumerPDF 3.13 3.13/21 TL Athletics Jastrzębie 2021

3
DEPO Kacper 2010-01-27 Z/2986/21

TAK

21 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

4
STEFAŃSKI Borys 2010-10-07 Z/1179/20

TAK

201 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

5
CHORCHOS Bruno 2011-08-15 Z/2984/21

TAK

201 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

6
ZAWADZKI Mikołaj 2010-09-06 Z/7867/21

TAK

770 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

7
STAWORKO Szymon 2012-05-11 Z/7862/21

TAK

46 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

8
STASIAK Piotr 2011-04-01 Z/7861/21

TAK

42 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

9
MUCHA Dawid 2011-12-12 Z/7856/21

TAK

44 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

10
SŁABOŃ Oskar 2010-03-08 Z/2254/20

TAK

33 NumerPDF MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

11
SAWULA Tomasz 2011-10-24 Z/2990/21

TAK

232 NumerPDF TL Athletics Jastrzębie 2021

12
ZŁOCHOWSKI Kacper 2011-06-15 Z/8115/21

TAK

763 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

13
MUSZYŃSKI Antoni 2011-07-22 Z/12514/21

TAK

111 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2021

14
SKORUPA Kasjan 2010-01-13 Z/9569/21

TAK

447 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
Skok w dal M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 Z/4312/18

TAK

410 NumerPDF 4.64 4.64/21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

2
BANACH Antoni 2008-07-07 Z/1290/21

TAK

71 NumerPDF 4.03 4.29/20 UKS Miotacz Sosnowiec 2021

3
BARANOWSKI Jan 2009-07-09 Z/1580/21

TAK

131 NumerPDF 3.73 3.73/21 MOS CSiR D±browa Górnicza 2021

4
SZOPNIEWSKI Jacek 2009-06-02 Z/2283/20

TAK

138 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

5
BAGIŃSKI Oliwier 2009-05-31 Z/3171/20

TAK

44 NumerPDF 4.11/20 MKS Iskra Pszczyna 2021

6
MIKUŁA Dennis 2008-07-29 Z/4221/19

TAK

49 NumerPDF 4.41/20 CTL ORLĘTA Częstochowa 2021

7
SU¦LIK Jakub 2009-03-19 Z/4223/19

TAK

43 NumerPDF CTL ORLĘTA Częstochowa 2021

8
JAROSZEK Karol 2009-11-25 Z/2286/20

TAK

148 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

 
Pchnięcie kul± M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TEISTER Szymon 2008-07-25 Z/0242/21

TAK

819 NumerPDF 6.48 6.48/21 UKS Czwórka Żory 2021

2
WOJTASIK Mateusz 2009-06-06 Z/12524/21

TAK

137 NumerPDF 4.58 4.58/21 CKS Budowlani Częstochowa 2021

3
KUBIAK Bartosz 2008-07-13 Z/1294/21

TAK

1 NumerPDF UKS Miotacz Sosnowiec 2021

4
GNIADY Maciej 2009-01-13 Z/0119/21

TAK

765 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

5
JARO¦ Adam 2008-11-24 Z/12471/21

TAK

322 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2021

6
BYRCZEK Jan 2009-04-07 Z/12217/21

TAK

61 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

7
MIKOŁAJCZYK Mateusz 2008-11-28 Z/12221/21

TAK

62 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

8
SZAFRANEK Artur 2009-02-12 Z/5186/21

TAK

665 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

 
Rzut piłeczk± palantow± (80) M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WISTHAL Jerzy 2010-01-07 Z/8133/21

TAK

48 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

2
ZAŁĘCKI Rafał 2010-10-11 Z/8132/21

TAK

49 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

3
HAJDUCZEK Hubert 2011-12-20 Z/3048/21

TAK

123 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2021

4
KALINOWSKI Szymon 2011-10-20 Z/7671/21

TAK

40 NumerPDF UKS Diament Godów 2021

5
BEMBEN Sebastian 2010-02-23 Z/5143/21

TAK

59 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

6
ĆWIKLIŃSKI Mikołaj 2010-01-01 Z/3916/20

TAK

1 NumerPDF 31.00/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

7
JÓ¬WIAK Jan 2010-04-18 Z/2300/21

TAK

2 NumerPDF 14.00/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021

8
ŁUKAJCZYK Nikodem 2010-12-06 Z/12231/21

TAK

53 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

9
BABUK Arseni 2011-10-12 Z/9637/21

TAK

667 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

10
NOWAK Tymon 2010-08-31 Z/9573/21

TAK

339 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021

11
GRUCZEK Filip 2011-06-19 Z/9575/21

TAK

130 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2021