Internetowe zgłoszenia do imprezy: 12. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym
SUPRAŚL, 06.04.2019
 
Bieg 24-godzinny kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KASIERSKA Ewa 1948-11-25 Z/5102/11

TAK

821 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2019

OK

2
CZICHY Barbara 1966-12-12 Z/0650/14

TAK

816 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2019

OK

3
KUBISZ Dorota 1977-08-14 Z/1488/11

TAK

806 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2019

OK

4
BEREZNOWSKA Patrycja 1975-10-17 Z/1823/13

TAK

100 NumerPDF Wieliszew Heron Team 2019

OK

5
LORENC Joanna 1982-10-19 Z/0865/18

TAK

1 NumerPDF KS Endorfiny Wąsosz 2019

OK

6
RAJDA Aneta 1976-05-06 Z/2161/15

TAK

416 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2019

OK

7
NEJFELD Hanna 1976-09-17 Z/5531/18

TAK

30 NumerPDF Wieliszew Heron Team 2019

OK

8
MOTYLSKA Aleksa 1995-12-02 Z/5402/18

TAK

888 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

badania
9
KARKOSZKA Małgorzata 1980-06-14 Z/2917/16

TAK

146 NumerPDF UKS Orzeł Dobryszyce 2019

OK

10
CHOJNACKA Katarzyna 1991-12-15 Z/2289/19

TAK

1 NumerPDF SST Gminy Pszczółki 2019

OK

 
Bieg 24-godzinny mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDŁAK Paweł 1988-01-25 Z/4892/18

TAK

660 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

badania
2
GULBIERZ Marek 1961-06-24 Z/5196/11

TAK

113 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

badania
3
SEKRETARCZYK Tadeusz 1963-05-22 Z/4601/18

TAK

2 NumerPDF SST Gminy Pszczółki 2019

OK

4
WERESZCZAK Andrzej 1977-03-20 Z/2177/19

TAK

790 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2019

OK

5
ŁUCZKOWSKI Zygmunt 1950-12-28 Z/5616/18

TAK

55 NumerPDF 209136/15 BKS Bydgoszcz 2019

po terminie
6
BRĄCZYK Krzysztof 1971-07-20 Z/5042/18

TAK

130 NumerPDF MGLKS Grom Więcbork 2019

OK

7
PUŁAWSKI Kazimierz 1963-03-02 Z/2226/19

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

badania
8
WRÓBLEWSKI Andrzej 1966-06-21 Z/1651/14

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

badania
9
STODULSKI Krzysztof 1978-03-19 Z/2147/19

TAK

99 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2019

badania
10
KOZYRA Paweł 1996-08-17 Z/2495/19

TAK

17 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

badania
11
DUCHNOWSKI Łukasz 1984-09-26 Z/5041/18

TAK

112 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

badania
12
MARCZUK Norbert 1991-08-30 Z/5039/18

TAK

111 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

badania
13
KUBISZ Tomasz 1976-04-24 Z/1487/11

TAK

864 NumerPDF WKB Meta Lubliniec 2019

OK

14
KUJAWIŃSKI Artur 1976-03-13 Z/1904/12

TAK

1 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

OK

15
CZAPIEWSKI Paweł 1996-03-29 Z/2522/19

TAK

24 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

OK

16
MIELCZAREK Dawid 1982-07-24 Z/2414/19

TAK

9 NumerPDF LKS Olymp Błonie 2019

badania
17
MUZA Marcin 1986-12-03 Z/2165/19

TAK

72 NumerPDF GKS Żukowo 2019

badania
18
TARTANUS Andrzej 1978-03-26 Z/1842/17

TAK

19 NumerPDF KS Maków Biega 2019

badania
19
BASA Przemysław 1973-12-16 Z/1262/14

TAK

401 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2019

badania
20
SZMYTKIEWICZ Krzysztof 1983-03-21 Z/4955/18

TAK

935 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2019

OK

21
MAŁYSZEK Leszek 1981-06-06 Z/4871/18

TAK

100 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

OK

22
PIOTROWSKI Andrzej 1983-08-02 Z/5736/18

TAK

1 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

OK

23
ŚLEZIAK Jakub 1977-02-06 Z/2520/18

TAK

309 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

OK

24
KOT Rafał 1979-12-21 Z/2247/19

TAK

1 NumerPDF PKS Gwardia Szczytno 2019

OK

25
SZCZEPANIAK Mateusz 1991-08-31 Z/1984/19

TAK

998 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

OK

26
GRANAT Zbigniew 1959-08-09 Z/1978/16

TAK

222 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

badania
27
STYPUŁKOWSKI Dariusz 1964-03-04 Z/2301/19

TAK

31 NumerPDF Wieliszew Heron Team 2019

OK