Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Mazowsza U12 i U14 w LA - MAZOWIECKIE
TERESIN, 08.06.2019
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

402 NumerPDF 10.30/18 UKS MTE Milanówek 2019

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

36 NumerPDF 8.96 8.96/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
ZAJDEL Kinga 2006-10-13 Z/2003/19

TAK

418 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

3
JURCZAK Joanna 2007-05-28 Z/2906/19

TAK

100 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

4
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

401 NumerPDF 9.49/18 UKS MTE Milanówek 2019

5
KOTERAS Agata 2007-10-28 Z/2098/19

TAK

55 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

6
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

299 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

261 NumerPDF 49.98/18 UKS MTE Milanówek 2019

2
KOTERAS Agata 2007-10-28 Z/2098/19

TAK

55 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

3
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

298 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

4
MARUSZAK Oliwia 2007-05-25 Z/2172/19

TAK

411 NumerPDF 73.16/17 UKS MTE Milanówek 2019

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

402 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

2
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

101 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
600 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

60 NumerPDF 1:57.06 1:57.06/19 MKS Bielik Leszno 2019

2
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/2097/19

TAK

10 NumerPDF 2:04.56 2:04.56/19 MKS Bielik Leszno 2019

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

38 NumerPDF 1:49.58/18 UKS Filipides Teresin 2019

 
Skok wzwyż K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 Z/2004/19

TAK

420 NumerPDF 1.20/18 UKS MTE Milanówek 2019

2
PIOTROWSKA Aleksandra 2006-04-10 Z/1456/18

TAK

232 NumerPDF 1.35/18 UKS MTE Milanówek 2019

3
JURCZAK Joanna 2007-05-28 Z/2906/19

TAK

100 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

4
FADROWSKA Ewa 2006-01-04 Z/2005/19

TAK

403 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

5
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

401 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
Skok wzwyż K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

290 NumerPDF 1.20/18 UKS MTE Milanówek 2019

 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

60 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

2
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

101 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJDEL Kinga 2006-10-13 Z/2003/19

TAK

418 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

2
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

406 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

3
MARUSZAK Oliwia 2007-05-25 Z/2172/19

TAK

411 NumerPDF 2.46/17 UKS MTE Milanówek 2019

 
Rzut piłeczką palantową (80) K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/2097/19

TAK

10 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

 
Rzut piłeczką palantową K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 Z/2004/19

TAK

420 NumerPDF 37.00/18 UKS MTE Milanówek 2019

2
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

299 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

290 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
80 m pł K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

261 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

2
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF 17.06/18 UKS MTE Milanówek 2019

3
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

406 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2019

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 2. KORYCKA Anna
3. POLKOWSKA Katarzyna
4. ZIÓŁEK Zofia
5. ZDUŃCZYK Julia
2007
2006
2006
2007
NumerPDF UKS MTE Milanówek

2 1. GIEJBATOW Julia
2. GALIŃSKA Eliza
3. BANY Adrianna
4. CIURZYŃSKA Amelia
2008
2006
2007
2006
NumerPDF UKS Filipides Teresin

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF 46.68/18 MKS Bielik Leszno 2019

2
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF 50.50/18 UKS Filipides Teresin 2019

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów chłopców
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUSTKOWSKI Maksymilian 2008-04-19 Z/1568/19

TAK

214 NumerPDF 3:37.02/18 UKS Filipides Teresin 2019

2
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 Z/2100/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

 
1000 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF 8.01 8.01/19 MKS Bielik Leszno 2019

2
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF 9.77/18 UKS Filipides Teresin 2019

3
FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 Z/2006/19

TAK

403 NumerPDF 10.86/18 UKS MTE Milanówek 2019

 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 Z/2006/19

TAK

403 NumerPDF 1.10/18 UKS MTE Milanówek 2019

 
Skok wzwyż M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 Z/2100/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową (80) M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m pł M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna