Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte mistrzostwa województwa łódzkiego U12 i U14
BEŁCHATÓW, 26.05.2019
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

51 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

2
DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 Z/3465/19

TAK

512 NumerPDF 9.26/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

3
DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 Z/3460/19

TAK

50 NumerPDF 8.95/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

 
200 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

36 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

2
OLCZYK Anna 2007-02-09 Z/3462/19

TAK

540 NumerPDF 46.70/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

 
500 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

2
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

60 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

TAK

51 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

2
HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 Z/3461/19

TAK

510 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

3
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

TAK

511 NumerPDF 1:50.13/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

 
Skok wzwyż K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

51 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
Skok wzwyż K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

2
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/2099/19

TAK

60 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2019

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową (80) K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DOMAGAŁA Małgorzata
2. DYLEWSKA Amelia
3. OLCZYK Anna
4. ZOCHNIAK Amelia
2007
2006
2007
2007
NumerPDF UKS Czempion Bełchatów

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŚKO Mateusz 2008-04-20 Z/3471/19

TAK

53 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
200 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF 46.68/18 MKS Bielik Leszno 2019

 
500 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 Z/2100/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

2
PARADECKI Maksymilian 2009-09-16 Z/3468/19

TAK

51 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF 1:48.98 1:48.98/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
KLECZYK Szymon 2007-03-26 Z/3466/19

TAK

47 NumerPDF 1:58.00/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

3
DANIEL Adam 2006-11-13 Z/3469/19

TAK

45 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

14 NumerPDF 8.01 8.01/19 MKS Bielik Leszno 2019

2
JURCZAK Jerzy 2007-07-14 Z/3470/19

TAK

46 NumerPDF 9.07/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TŁOCZEK Filip 2007-11-22 Z/3463/19

TAK

46 NumerPDF 1.15 1.20/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

 
Skok wzwyż M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 Z/2100/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

2
WOŚKO Mateusz 2008-04-20 Z/3471/19

TAK

53 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JURCZAK Jerzy 2007-07-14 Z/3470/19

TAK

46 NumerPDF 4.30/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową (80) M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JURCZAK Jerzy
2. TŁOCZEK Filip
3. DANIEL Adam
4. KLECZYK Szymon
2007
2007
2006
2007
NumerPDF UKS Czempion Bełchatów