Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Dolnego ¦l±ska U18 i U20. Kwalifkacje sztafet do OOM
JELENIA GÓRA, 25.05.2019
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STUPIEC Aleksandra 2001-05-04 Z/2164/16

TAK

275 NumerPDF 13.79 13.79/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

222 NumerPDF 12.67/17 WLKS Wrocław 2019

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

74 NumerPDF 12.20 12.17/18 MLKS Sokół Lubin 2019

2
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 12.72 12.72/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 Z/2239/19

TAK

37 NumerPDF 12.96 12.96/19 MLKS Sokół Lubin 2019

4
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF 13.74 13.53/18 WLKS Wrocław 2019

5
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

29 NumerPDF 14.54 14.54/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

6
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

TAK

81 NumerPDF 15.31 14.93/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

7
DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 Z/3677/19

TAK

29 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STUPIEC Aleksandra 2001-05-04 Z/2164/16

TAK

275 NumerPDF 30.69 30.69/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF 26.52/18 MKS MOS Wrocław 2019

3
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

222 NumerPDF 26.50/16 WLKS Wrocław 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 26.03 26.03/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 26.08 26.08/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
ZAJˇC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

117 NumerPDF 26.20 26.20/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

TAK

81 NumerPDF 32.14 32.14/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

5
MICZKO Wiktoria 2002-03-22 Z/1402/19

TAK

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

6
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

27 NumerPDF 29.74/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

7
DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 Z/3677/19

TAK

29 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

8
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

8 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

9
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF 28.33/18 WLKS Wrocław 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF 64.28 64.28/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
NICKA Klaudia 2001-03-24 Z/2192/18

TAK

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIURDYBAN Karolina 2002-09-07 Z/0492/17

TAK

11 NumerPDF 61.22 61.22/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

25 NumerPDF 67.17 67.17/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF 2:18.27/17 MKS MOS Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
M¦CISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

73 NumerPDF 2:36.49 2:26.38/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF 2:41.62 2:38.40/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

29 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

40 NumerPDF 10:46.63/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

2
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF 1.56 1.58/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

95 NumerPDF 1.55 1.66/17 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

3
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

40 NumerPDF 1.50/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

242 NumerPDF 5.06 5.06/19 WLKS Wrocław 2019

2
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 5.05 5.28/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

3
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

80 NumerPDF 4.80 5.23/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

18 NumerPDF 5.39 5.39/19 MLKS Sokół Lubin 2019

2
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 5.00 5.44/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

718 NumerPDF 4.76 5.11/18 WLKS Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

29 NumerPDF 4.34 4.34/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

95 NumerPDF 11.13 11.17/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

2
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 10.16/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
Pchnięcie kul± K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
¦LAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 12.16 12.16/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

15 NumerPDF 11.05 11.05/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

60 NumerPDF 28.18 28.18/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
¦LAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 27.50 27.50/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

15 NumerPDF 25.08 25.08/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 27.26 27.26/19 WLKS Wrocław 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

242 NumerPDF 15.80 15.71/18 WLKS Wrocław 2019

2
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

80 NumerPDF 15.99 15.99/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 16.01 16.01/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 16.17 16.17/19 WLKS Wrocław 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

8 NumerPDF 15.48 15.48/19 WLKS Wrocław 2019

2
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

27 NumerPDF 16.99 16.99/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

3
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

718 NumerPDF 17.08 17.08/19 WLKS Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

7 NumerPDF 17.40 17.40/19 WLKS Wrocław 2019

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF 66.12 64.59/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

2
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 66.74 66.74/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF 63.63/18 MKS MOS Wrocław 2019

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2019

2
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

7 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WO¬NIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

36 NumerPDF 6:16.61 6:16.61/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

72 NumerPDF 8:22.27 7:56.53/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MAKAROWSKA Maja
2. GÓRECZNA Julia
3. TARNOWSKA Nikola
4. TYLAK Martyna
5. WAWROWSKA Emilia
6. ZOŁA Joanna
2002
2003
2002
2003
2003
2002
NumerPDF MLKS Sokół Lubin

 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. URYSZ Nadia
2. NAJWER Julia
3. KOZDROWSKA Wiktoria
4. ZAGÓRSKA Zuzanna
2003
2002
2003
2002
NumerPDF WLKS Wrocław

2 1. GRZECHOWIAK Lena
2. BRASEWICZ Paulina
3. MASAJADA Anna
4. ZAJˇC Magdalena
2003
2003
2003
2002
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

61 NumerPDF 11.33 11.33/19 MKS MOS Wrocław 2019

2
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

15 NumerPDF 12.05 12.00/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

3
JEŻOWSKI Wiktor 2001-01-05 Z/3307/15

TAK

60 NumerPDF 12.15 12.13/18 MKS MOS Wrocław 2019

4
SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 Z/3685/15

TAK

23 NumerPDF 12.67 12.67/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARIM Adam 2002-08-07 Z/2794/18

TAK

17 NumerPDF 12.18 12.15/18 MLKS Sokół Lubin 2019

2
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

31 NumerPDF 12.23 12.16/18 MLKS Sokół Lubin 2019

3
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

521 NumerPDF 12.33 12.33/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
ŻYLUK Jakub 2002-05-22 Z/2240/19

TAK

5 NumerPDF 12.34 12.34/19 MLKS Sokół Lubin 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 Z/1394/15

TAK

3 NumerPDF 24.17 24.17/19 MLKS Sokół Lubin 2019

2
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

15 NumerPDF 24.55 24.55/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

3
SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 Z/3685/15

TAK

23 NumerPDF 26.75/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

521 NumerPDF 24.94 24.94/19 MKS MOS Wrocław 2019

2
KARIM Adam 2002-08-07 Z/2794/18

TAK

17 NumerPDF 24.95 24.95/19 MLKS Sokół Lubin 2019

3
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

31 NumerPDF 25.22 25.07/18 MLKS Sokół Lubin 2019

4
ŻYLUK Jakub 2002-05-22 Z/2240/19

TAK

5 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF 50.86 50.86/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

19 NumerPDF 9:25.21/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Patryk 2003-10-28 Z/0066/19

TAK

200 NumerPDF 1.70 1.70/19 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 Z/1394/15

TAK

3 NumerPDF 5.76 5.76/19 MLKS Sokół Lubin 2019

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

79 NumerPDF 3.97 6.29/18 MLKS Sokół Lubin 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Patryk 2003-10-28 Z/0066/19

TAK

200 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

87 NumerPDF 17.47 17.47/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 16.43 16.43/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

92 NumerPDF 14.40 14.40/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

4
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

43 NumerPDF 11.96 11.96/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
MˇCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

22 NumerPDF 10.45 10.50/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

87 NumerPDF 51.52 51.52/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 48.35 48.35/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

92 NumerPDF 40.30 40.30/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

4
MˇCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

22 NumerPDF 28.91 28.91/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

43 NumerPDF 35.64 35.64/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

650 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

16 NumerPDF 63.33 63.33/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

26 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2019

 
4x100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna