Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Województwa Opolskiego U16, U18 i U20
OPOLE, 18.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 12.81 12.18/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 Z/1296/14

TAK

210 NumerPDF 14.09 13.12/17 KL Iskra Białogard 2019

3
WIATER Wioletta 1997-10-24 Z/2715/19

TAK

514 NumerPDF 14.64 14.64/19 MKS Siechnice 2019

4
NOWAK Karolina 1997-10-21 Z/0487/13

TAK

207 NumerPDF 13.02/15 WLKS Wrocław 2019

5
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

525 NumerPDF 12.65/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

TAK

319 NumerPDF 13.38 12.99/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
HOŁO¦ Aleksandra 2001-04-17 Z/3321/19

TAK

808 NumerPDF 13.40 13.40/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

3
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

502 NumerPDF 13.77 13.71/17 MKS MOS Wrocław 2019

4
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.26/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

5
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

320 NumerPDF 12.67/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

222 NumerPDF 12.67/17 WLKS Wrocław 2019

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.45 12.45/18 GKS Start Długołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 12.80 12.80/19 MKS MOS Wrocław 2019

3
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

56 NumerPDF 12.90 12.90/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 12.98 12.98/19 MKS MOS Wrocław 2019

5
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

975 NumerPDF 13.13 13.13/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

6
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 13.22 13.22/19 GKS Start Długołęka 2019

7
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

115 NumerPDF 13.28 13.28/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

8
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 13.36 13.21/18 MKS MOS Wrocław 2019

9
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

709 NumerPDF 13.77 13.56/18 MKS MOS Wrocław 2019

10
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

TAK

705 NumerPDF 13.82 13.65/18 MKS MOS Wrocław 2019

11
RATAJ Małgorzata 2002-04-27 Z/1943/16

TAK

833 NumerPDF 13.99 13.69/16 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

12
STASIAK Oliwia 2002-09-11 Z/3082/17

TAK

826 NumerPDF 14.18 13.46/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

13
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF 14.23 13.84/18 GKS Start Długołęka 2019

14
PIETRZYK Milena 2003-07-26 Z/2101/17

TAK

703 NumerPDF 14.35 14.11/17 MKS MOS Wrocław 2019

15
LECZOWICZ Daria 2003-08-20 Z/1263/18

TAK

121 NumerPDF 14.46 14.46/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

16
WALIDUDA Justyna 2003-12-31 Z/1374/17

TAK

118 NumerPDF 14.93 14.93/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

17
PIETRZYK Sandra 2002-09-02 Z/2858/18

TAK

323 NumerPDF 15.08 15.08/19 MKS MOS Wrocław 2019

18
NORTHOF Nikola 2003-04-18 Z/3189/17

TAK

825 NumerPDF 13.93/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

19
KOPREK Anna 2002-08-09 Z/0722/18

TAK

160 NumerPDF 13.56/18 UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

20
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

425 NumerPDF 13.55/17 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 12.96 12.96/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
¦LIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

10 NumerPDF 13.29 13.29/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

3
ROMANIUK Dominika 2005-03-23 Z/0174/19

TAK

73 NumerPDF 13.72 13.72/19 LUKS Namysłów 2019

4
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

TAK

317 NumerPDF 13.96 13.96/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 Z/4389/18

TAK

2 NumerPDF 13.98 13.98/19 UKS-MOS Opole 2019

6
TULIK Agniszka 2004-08-09 Z/0207/19

TAK

16 NumerPDF 14.90 14.36/18 UKS-MOS Opole 2019

7
ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 Z/0939/18

TAK

829 NumerPDF 15.10 15.10/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

8
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

121 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

9
IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 Z/2691/18

TAK

77 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

10
BRODZIAK Dominika 2004-05-14 Z/1851/18

TAK

6 NumerPDF 14.31/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

11
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

89 NumerPDF 14.84/18 UKS-MOS Opole 2019

12
DI BIASE Alessandra 2006-07-28 Z/3030/19

TAK

107 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2019

13
KLIMA Oliwia 2004-01-17 Z/4361/18

TAK

830 NumerPDF 14.31/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

14
SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 Z/4787/18

TAK

128 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

15
GRZESIUK Karolina 2004-02-04 Z/1502/19

TAK

127 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

16
DROZDEK Julia 2005-04-04 Z/0374/19

TAK

6 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

17
HOC Emilia 2004-05-17 Z/1392/18

TAK

590 NumerPDF 14.32/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

18
UCHMANOWICZ Anna 2004-11-08 Z/1201/19

TAK

582 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

525 NumerPDF 25.61 25.47/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 24.74/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF 26.67/15 LUKS Podium Kup 2019

2
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 25.89/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

3
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

TAK

319 NumerPDF 26.86/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

222 NumerPDF 26.50/16 WLKS Wrocław 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 25.95 25.95/19 GKS Start Długołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 27.15 27.15/19 MKS MOS Wrocław 2019

3
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 27.83 27.11/18 MKS MOS Wrocław 2019

4
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

115 NumerPDF 28.08 28.08/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

5
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 28.09 28.09/19 MKS MOS Wrocław 2019

6
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 28.41 27.49/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

7
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF 29.60 28.63/18 GKS Start Długołęka 2019

8
STASIAK Oliwia 2002-09-11 Z/3082/17

TAK

826 NumerPDF 30.09 30.09/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

9
WALIDUDA Justyna 2003-12-31 Z/1374/17

TAK

118 NumerPDF 30.75 30.75/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

10
KLIMA Oliwia 2004-01-17 Z/4361/18

TAK

830 NumerPDF 31.04/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

11
PIETRZAK Alicja 2003-05-14 Z/3322/19

TAK

911 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

12
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

709 NumerPDF 28.67/18 MKS MOS Wrocław 2019

13
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 28.29/18 GKS Start Długołęka 2019

14
JAŃDZIAK Agnieszka 2002-07-16 Z/3849/17

TAK

27 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

15
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

TAK

705 NumerPDF 28.78/18 MKS MOS Wrocław 2019

16
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

56 NumerPDF 28.33/18 MKS MOS Wrocław 2019

17
PIETRZYK Milena 2003-07-26 Z/2101/17

TAK

703 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

18
RATAJ Małgorzata 2002-04-27 Z/1943/16

TAK

833 NumerPDF 29.20/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

19
NORTHOF Nikola 2003-04-18 Z/3189/17

TAK

825 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

20
CHUDY Agata 2003-10-09 Z/3692/17

TAK

16 NumerPDF 28.64/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

21
KOPREK Anna 2002-08-09 Z/0722/18

TAK

160 NumerPDF 28.22/18 UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

22
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 27.90/18 GKS Start Długołęka 2019

23
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

425 NumerPDF 27.17/17 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

97 NumerPDF 43.31 43.31/19 UKS-MOS Opole 2019

2
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

308 NumerPDF 47.39 47.39/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
WI¦NIEWSKA Natalia 2005-01-01 Z/3088/19

TAK

87 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

4
JANUSZ Aleksandra 2004-01-21 Z/1855/18

TAK

8 NumerPDF 55.96/15 MUKS Gim 2 Nysa 2019

5
CHUDY Julia 2004-12-06 Z/1852/18

TAK

5 NumerPDF 48.03/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

6
BRODZIAK Dominika 2004-05-14 Z/1851/18

TAK

6 NumerPDF 48.23/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

7
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

TAK

317 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 Z/4787/18

TAK

128 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

9
GRZESIUK Karolina 2004-02-04 Z/1502/19

TAK

127 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

10
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

45 NumerPDF 45.15/18 LUKS Podium Kup 2019

11
SZATNY Maria 2004-10-15 Z/2857/18

TAK

21 NumerPDF UKS-MOS Opole 2019

12
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

311 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF 59.84/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

502 NumerPDF 63.33 62.35/18 MKS MOS Wrocław 2019

2
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

963 NumerPDF 61.36/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

972 NumerPDF 62.56 62.56/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
TWARÓG Anna 2003-08-11 Z/3066/19

TAK

120 NumerPDF 63.79 63.79/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

3
PANEK Katarzyna 2002-02-18 Z/3782/16

TAK

974 NumerPDF 64.76 62.72/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

235 NumerPDF 65.17 65.17/19 LUKS Podium Kup 2019

5
MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 Z/0365/16

TAK

720 NumerPDF 71.33 71.33/19 MKS MOS Wrocław 2019

6
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇBELEWSKA Daria 2006-07-24 Z/3027/19

TAK

105 NumerPDF 1:48.27 1:46.82/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

2
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/2565/18

TAK

57 NumerPDF 1:48.85 1:48.85/19 LUKS Podium Kup 2019

3
BˇBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 Z/3028/19

TAK

106 NumerPDF 1:49.08 1:49.08/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

4
DOROŻYŃSKA Joanna 2004-04-14 Z/0173/19

TAK

84 NumerPDF 1:51.91 1:51.91/19 LUKS Namysłów 2019

5
SZATNY Maria 2004-10-15 Z/2857/18

TAK

21 NumerPDF 1:52.93 1:52.93/19 UKS-MOS Opole 2019

6
GRACZ Julia 2005-07-23 Z/1401/18

TAK

584 NumerPDF 1:54.60 1:53.34/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

7
KRYSIAK Amelia 2005-08-12 Z/1211/19

TAK

8 NumerPDF 2:11.27/17 MUKS Gim 2 Nysa 2019

8
ANDRZEJEWSKA Anna 2005-04-17 Z/0204/19

TAK

30 NumerPDF UKS-MOS Opole 2019

9
GACH Kamila 2004-03-12 Z/1960/19

TAK

8 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

10
SKOWRONEK Emilia 2004-07-27 Z/1395/18

TAK

585 NumerPDF 2:02.05/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

11
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

97 NumerPDF UKS-MOS Opole 2019

12
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

74 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LOSY Anna 2003-05-23 Z/1076/18

TAK

310 NumerPDF 2:34.05 2:34.05/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 Z/3248/19

TAK

55 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

3
BUCZNA Dominika 2002-08-01 Z/1349/17

TAK

35 NumerPDF 2:41.10/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

4
TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 Z/0473/16

TAK

17 NumerPDF 2:31.56/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

5
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

13 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

7 NumerPDF 3:15.06 3:14.73/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

2
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

12 NumerPDF 3:19.93 3:19.93/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

3
KROLL Paulina 2004-02-19 Z/1230/19

TAK

45 NumerPDF UKS-MOS Opole 2019

4
MIKO¦ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF 3:32.59/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
KLECZA Karolina 2005-03-01 Z/1207/19

TAK

4 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

6
SKOWRONEK Emilia 2004-07-27 Z/1395/18

TAK

585 NumerPDF 3:45.07/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

7
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

83 NumerPDF UKS-MOS Opole 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

25 NumerPDF 4:18.15/16 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MURZA Julia 2001-10-07 Z/3247/19

TAK

23 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
HAŁUPKA Martyna 2001-01-12 Z/2749/18

TAK

111 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

24 NumerPDF 5:13.05 5:13.05/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

2
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

423 NumerPDF 6:04.66/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

417 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

301 NumerPDF 1.76/15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF 1.61 1.66/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

95 NumerPDF 1.55 1.66/17 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYŁKA Marta 2003-03-17 Z/1089/18

TAK

315 NumerPDF 1.55 1.64/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

70 NumerPDF 1.50 1.55/18 LUKS Namysłów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 1.50 1.50/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 1.45 1.50/18 GKS Start Długołęka 2019

5
GAŁUSZKA Wiktoria 2003-05-08 Z/1230/17

TAK

47 NumerPDF 1.40 1.40/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

6
GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 Z/0747/16

TAK

33 NumerPDF 1.35 1.45/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

32 NumerPDF 1.66 1.66/19 LUKS Podium Kup 2019

2
¦LUSARCZYK Paulina 2005-11-08 Z/2840/18

TAK

1 NumerPDF 1.55 1.55/19 UKS-MOS Opole 2019

3
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

310 NumerPDF 1.47 1.47/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 Z/1084/18

TAK

311 NumerPDF 1.42 1.42/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 Z/4389/18

TAK

2 NumerPDF 1.40 1.50/18 UKS-MOS Opole 2019

6
BARSZCZEWSKA Nikola 2004-11-09 Z/1501/19

TAK

131 NumerPDF 1.40 1.40/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

7
BUCZKOWSKA Marta 2006-06-02 Z/2778/18

TAK

22 NumerPDF 1.30 1.30/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

8
WALENDOWSKA Nel 2004-01-27 Z/1083/18

TAK

306 NumerPDF 1.30 1.30/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

9
GANDZIAROWSKA Martyna 2004-03-31 Z/1391/18

TAK

586 NumerPDF 1.30 1.40/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

10
MAJ Joanna 2005-08-14 Z/3084/19

TAK

86 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

11
CZECHOWSKA Sandra 2005-10-31 Z/3727/19

TAK

88 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
RYCZAK Julia 1999-01-30 Z/0249/15

TAK

777 NumerPDF 4.10/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF 2.90 3.20/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

77 NumerPDF 3.90/17 MKS MOS Wrocław 2019

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIKA Magdalena 1999-04-07 Z/3380/15

TAK

774 NumerPDF 4.62 5.29/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
KUCHARCZYK Karolina 1991-04-24 Z/3271/11

TAK

97 NumerPDF 6.14/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

3
REYER Ksenia 1997-05-08 Z/1128/14

TAK

315 NumerPDF 5.36/16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 Z/1018/14

TAK

11 NumerPDF 5.55/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

770 NumerPDF 6.10/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

6
GRZELAK Weronika 1997-03-19 Z/0003/13

TAK

81 NumerPDF 6.18/16 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

320 NumerPDF 6.00 6.00/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF 5.18 5.25/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

3
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 5.05 5.28/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

4
GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 Z/0595/15

TAK

316 NumerPDF 5.42/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 5.50 5.50/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 5.14 5.51/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2019

3
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 4.62 4.83/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

304 NumerPDF 5.20 5.20/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 4.86 4.86/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

3
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

831 NumerPDF 4.66 4.66/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

4
MANDELA Emilia 2005-12-30 Z/1270/16

TAK

95 NumerPDF 4.64 4.64/19 UKS-MOS Opole 2019

5
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

32 NumerPDF 4.63 4.80/18 LUKS Podium Kup 2019

6
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 4.51 4.55/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

7
ROMANIUK Dominika 2005-03-23 Z/0174/19

TAK

73 NumerPDF 4.44 4.44/19 LUKS Namysłów 2019

8
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

45 NumerPDF 4.35 4.35/19 LUKS Podium Kup 2019

9
KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 Z/2777/18

TAK

46 NumerPDF 3.95 3.95/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

10
ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 Z/0939/18

TAK

829 NumerPDF 3.86 3.86/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

11
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

35 NumerPDF 3.52/18 LUKS Podium Kup 2019

12
URBAŃCZYK Nicola 2005-03-30 Z/3862/17

TAK

71 NumerPDF 3.84/18 UKS-MOS Opole 2019

13
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF 5.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

14
¦LIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

10 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRˇCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

777 NumerPDF 11.71 12.40/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
KUCHARCZYK Karolina 1991-04-24 Z/3271/11

TAK

97 NumerPDF 12.53/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

95 NumerPDF 11.13 11.17/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

2
PAŁOSZ Klaudia 2001-02-23 Z/4058/18

TAK

827 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 10.88/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 9.75 9.75/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 9.21 9.70/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

3
KOSZYK Anna 2003-08-19 Z/1232/17

TAK

41 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

4
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 Z/0747/16

TAK

33 NumerPDF 9.04/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 Z/2559/19

TAK

718 NumerPDF 8.35 8.35/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

58 NumerPDF 11.64 12.01/18 LUKS Namysłów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WIECHOWSKA AGATA 2003-03-23 Z/1562/17

TAK

903 NumerPDF 10.30 10.30/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

34 NumerPDF 8.77/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

4
NOWOTNA Marta 2003-09-27 Z/1234/17

TAK

33 NumerPDF 8.93/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

5
STRZEMPEK Agnieszka 2002-11-17 Z/0251/16

TAK

833 NumerPDF 8.51/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORENDA Natalia 2004-01-25 Z/1859/18

TAK

10 NumerPDF 10.59 10.59/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

2
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/4045/18

TAK

132 NumerPDF 9.31 9.31/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 8.50 8.50/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

4
WO¬NICZKA Zuzanna 2005-10-15 Z/2771/18

TAK

77 NumerPDF 8.04 9.11/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

5
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

80 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 Z/2559/19

TAK

718 NumerPDF 25.11 25.11/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

58 NumerPDF 27.90 27.90/19 LUKS Namysłów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WIECHOWSKA AGATA 2003-03-23 Z/1562/17

TAK

903 NumerPDF 27.07 27.07/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
STRZEMPEK Agnieszka 2002-11-17 Z/0251/16

TAK

833 NumerPDF 26.38 26.38/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

4
MAĆKÓW Izabela 2003-02-17 Z/1233/17

TAK

30 NumerPDF 24.24 24.24/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

5
LENSKA Patrycja 2002-11-21 Z/1958/16

TAK

92 NumerPDF 26.38/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/1083/19

TAK

134 NumerPDF 30.95 30.95/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

2
HUZAR Barbara 2005-06-23 Z/2779/18

TAK

39 NumerPDF 23.03 23.03/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

3
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/4045/18

TAK

132 NumerPDF 19.93/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

600 NumerPDF 45.97 45.97/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

58 NumerPDF 38.07 39.64/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

3
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

21 NumerPDF 35.28 35.28/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

602 NumerPDF 47.09 48.19/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

601 NumerPDF 46.88 46.88/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

3
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

34 NumerPDF 41.39 41.39/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

4
NOWOTNA Marta 2003-09-27 Z/1234/17

TAK

33 NumerPDF 31.48/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYL Katarzyna 2004-03-03 Z/5458/18

TAK

58 NumerPDF 30.91 30.91/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

2
BUCZKOWSKA Magdalena 2005-12-19 Z/1164/19

TAK

71 NumerPDF 25.77 25.77/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

777 NumerPDF 43.30 46.86/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MEHLICH Zofia 2001-08-08 Z/2036/17

TAK

301 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

97 NumerPDF 37.78 40.30/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

19 NumerPDF 29.05 32.42/17 LUKS Podium Kup 2019

3
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 27.60 31.66/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2019

4
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 27.20 30.57/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 26.57 27.08/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

6
BAZYLI Julia 2002-05-31 Z/4773/18

TAK

33 NumerPDF 21.85 30.65/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

7
NOWAK Natalia 2002-03-24 Z/3783/16

TAK

910 NumerPDF 31.55/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
SZULC Janina 2002-08-20 Z/0634/19

TAK

296 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

89 NumerPDF 13.38/18 UKS-MOS Opole 2019

2
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

74 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

3
KĘDZIA Paulina 2004-03-15 Z/2687/19

TAK

17 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

831 NumerPDF 12.42 12.24/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

2
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

45 NumerPDF 12.51 12.51/19 LUKS Podium Kup 2019

3
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

74 NumerPDF 12.63 12.53/18 LUKS Namysłów 2019

4
MANDELA Emilia 2005-12-30 Z/1270/16

TAK

95 NumerPDF 12.75 12.75/19 UKS-MOS Opole 2019

5
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

122 NumerPDF 12.87 12.87/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

6
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

84 NumerPDF 13.33 13.33/19 UKS-MOS Opole 2019

7
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

32 NumerPDF 13.47 13.47/19 LUKS Podium Kup 2019

8
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 13.92 13.92/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

9
WOJTAS Marta 2005-06-19 Z/2803/18

TAK

74 NumerPDF 14.24 14.24/19 UKS-MOS Opole 2019

10
URBAŃCZYK Nicola 2005-03-30 Z/3862/17

TAK

71 NumerPDF 14.31 14.31/19 UKS-MOS Opole 2019

11
DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 Z/4360/18

TAK

33 NumerPDF 14.52 14.52/19 UKS-MOS Opole 2019

12
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

35 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

13
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

121 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 14.02/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF 15.32 14.43/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
MEHLICH Zofia 2001-08-08 Z/2036/17

TAK

301 NumerPDF 15.98 15.98/19 UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

3
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

2 NumerPDF 14.78/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 14.37 14.37/19 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2019

2
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

609 NumerPDF 16.62 16.17/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

3
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 16.62 16.38/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

4
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 17.20 16.96/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 Z/2172/17

TAK

33 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

6
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

45 NumerPDF 31.44 31.44/19 LUKS Podium Kup 2019

2
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

84 NumerPDF 32.30 31.61/18 UKS-MOS Opole 2019

3
WOJTAS Marta 2005-06-19 Z/2803/18

TAK

74 NumerPDF 33.00 33.00/19 UKS-MOS Opole 2019

4
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

122 NumerPDF 33.37 33.37/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

5
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

35 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

6
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

121 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

7
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

113 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2019

8
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

831 NumerPDF 30.93/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

9
RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 Z/4803/18

TAK

55 NumerPDF 34.80/18 UKS-MOS Opole 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

54 NumerPDF 64.79/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
NOWAK Karolina 1997-10-21 Z/0487/13

TAK

207 NumerPDF 64.04/15 WLKS Wrocław 2019

3
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 60.40/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

22 NumerPDF 64.91/18 LUKS Podium Kup 2019

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF 65.90/18 LUKS Podium Kup 2019

2
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

318 NumerPDF 65.56/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF 63.63/18 MKS MOS Wrocław 2019

4
STRZAŁKA Julia 2001-03-29 Z/0773/18

TAK

200 NumerPDF 74.65/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

609 NumerPDF 74.40 69.95/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
KUNICKA Emilia 2003-04-25 Z/5119/18

TAK

119 NumerPDF 74.71 74.71/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

3
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

37 NumerPDF 67.23/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

4
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

583 NumerPDF 68.94/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. HAWRYLAK Izabela
2. BENKOWSKA Hanna
3. BOLUK Kamila
4. PUZIO Dorota
5. SALAMAGA Malwina
2002
2002
2003
2003
2003
NumerPDF GKS Start Długołęka

2 1. BˇBELEWSKA Daria
2. BˇBELEWSKA Klaudia
3. DI BIASE Alessandra
4. NICPOŃ Paulina
2006
2006
2006
2005
NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg

3 1. TARCZEWSKA Anna
2. WRZESIŃSKA Karolina
3. CHOJKA Weronika
4. KORCZUK Natalia
1998
1997
1997
1998
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław

4 1. KLIMA Oliwia
2. NORTHOF Nikola
3. RAK Alicja
4. RATAJ Małgorzata
5. ZALEWSKA Natalia
6. STASIAK Oliwia
2004
2003
2004
2002
2005
2002
NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle

5 1. PIASZCZYŃSKA Ewa
2. PODRUCZNA Julia
3. ADAMCIO Dagmara
4. KANICKA Inga
2004
2005
2005
2005
NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. II

6 1. ŁUKIANOWSKA Katarzyna
2. HOŁO¦ Aleksandra
3. KĘDZIOR Oliwia
4. WALISZEWSKA Klaudia
5. ŁAZAJ Katarzyna
2003
2001
2004
2004
2002
NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów

 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GRZEGOROWSKA Julia
2. LOSY Aleksandra
3. KALINA Olga
4. BENEDYKCIŃSKA Natalia
2000
2001
2001
2000
NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp.

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KUNICKA Emilia
2. LECZOWICZ Daria
3. TWARÓG Anna
4. WALIDUDA Klaudia
2003
2003
2003
2003
NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg

2 1. PODWIKA Lena
2. KRAUZE Martyna
3. LÜDTKE Martyna
4. SITEK Zuzanna
2002
2003
2003
2003
NumerPDF MKS MOS Wrocław

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

29 NumerPDF 10.83 10.83/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 11.28 11.21/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 Z/3230/11

TAK

107 NumerPDF 12.15 10.94/11 TS AKS Chorzów 2019

4
KOWALSKI Adam 1991-05-15 Z/5019/11

TAK

317 NumerPDF 12.22 10.95/08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

80 NumerPDF 11.72/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

708 NumerPDF 10.86 10.78/18 MKS MOS Wrocław 2019

2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF 11.10 11.10/19 MKS MOS Wrocław 2019

3
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

303 NumerPDF 11.15 11.10/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

752 NumerPDF 11.28 11.28/19 MKS MOS Wrocław 2019

5
BROWNLIE Adam 2001-10-02 Z/1301/19

TAK

754 NumerPDF 11.99 11.99/19 MKS MOS Wrocław 2019

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

TAK

703 NumerPDF 11.33 11.33/19 MKS MOS Wrocław 2019

2
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF 11.75 11.63/18 MKS MOS Wrocław 2019

3
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

56 NumerPDF 11.86 11.86/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

68 NumerPDF 11.95 11.95/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

5
SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

901 NumerPDF 12.00 11.48/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

6
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

521 NumerPDF 12.33 12.33/19 MKS MOS Wrocław 2019

7
GALACKI Denis 2003-03-16 Z/4132/17

TAK

102 NumerPDF 12.36 12.36/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

8
KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 Z/1955/16

TAK

547 NumerPDF 13.16 13.16/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

9
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

438 NumerPDF 12.13/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

52 NumerPDF 11.91 11.91/19 UKS-MOS Opole 2019

2
CZERNIK Karol 2006-02-01 Z/2853/18

TAK

20 NumerPDF 13.00 13.00/19 UKS-MOS Opole 2019

3
JAGLARZ Adam 2004-11-02 Z/4363/18

TAK

137 NumerPDF 13.37 13.37/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

4
MOTYKA Dominik 2004-07-11 Z/2745/18

TAK

12 NumerPDF 13.49 13.49/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

5
FALTYN Patryk 2005-01-12 Z/1206/19

TAK

9 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

6
KLIMOWICZ Kacper 2005-01-26 Z/3655/19

TAK

17 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

7
ZAWADKA Tomasz 2004-01-07 Z/2734/18

TAK

104 NumerPDF 12.94/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

8
NIEDZIOCHA Wojciech 2005-03-20 Z/1958/19

TAK

117 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

306 NumerPDF 22.63 22.39/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

752 NumerPDF 22.77/18 MKS MOS Wrocław 2019

2
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

TAK

305 NumerPDF 21.87/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

19 NumerPDF 25.11/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

4
STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 Z/1191/18

TAK

319 NumerPDF 25.08/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
GRINBERG Nikolas 2001-11-09 Z/2215/19

TAK

6 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

6
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF 22.42/18 MKS MOS Wrocław 2019

7
BROWNLIE Adam 2001-10-02 Z/1301/19

TAK

754 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

8
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

708 NumerPDF 21.62/18 MKS MOS Wrocław 2019

9
DANIEL Hieronim 2000-10-11 Z/2043/17

TAK

151 NumerPDF 24.76/18 UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF 23.48 23.48/19 MKS MOS Wrocław 2019

2
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

438 NumerPDF 23.89 23.89/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

521 NumerPDF 24.94 24.94/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
FRˇCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

70 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

5
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

TAK

703 NumerPDF 23.62/18 MKS MOS Wrocław 2019

6
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

68 NumerPDF 23.49/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

7
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

56 NumerPDF 25.08/18 MKS MOS Wrocław 2019

8
POKORA Dawid 2002-03-25 Z/0669/16

TAK

36 NumerPDF 21.98/18 LKS Orzeł Namysłów 2019

9
KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 Z/1955/16

TAK

547 NumerPDF 28.11/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

10
MEHLICH Piotr 2003-07-29 Z/0633/19

TAK

360 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 Z/0651/19

TAK

312 NumerPDF 37.86 37.86/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 Z/0649/19

TAK

313 NumerPDF 41.16 41.16/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
KRYNICKI Michał 2004-07-06 Z/0205/19

TAK

12 NumerPDF 42.24 42.24/19 UKS-MOS Opole 2019

4
MOTYKA Dominik 2004-07-11 Z/2745/18

TAK

12 NumerPDF 45.59 45.59/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

5
MAŁASIŃSKI Dastian 2004-04-05 Z/0940/18

TAK

827 NumerPDF 41.02/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2019

6
ZAWADKA Tomasz 2004-01-07 Z/2734/18

TAK

104 NumerPDF 42.06/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

33 NumerPDF 49.48 48.44/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 50.46 49.51/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

25 NumerPDF 51.59/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

772 NumerPDF 49.82/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

57 NumerPDF 56.44 54.79/18 MKS MOS Wrocław 2019

2
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

19 NumerPDF 56.40/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

3
CZERNIEC Dominik 2000-12-25 Z/2042/17

TAK

150 NumerPDF 52.35/18 UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

4
DANIEL Hieronim 2000-10-11 Z/2043/17

TAK

151 NumerPDF 56.68/18 UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

5
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

437 NumerPDF 51.76/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 54.93 54.93/19 GKS Start Długołęka 2019

2
DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 Z/1075/18

TAK

310 NumerPDF 54.93 54.93/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
WALIDUDA Damian 2002-08-21 Z/1463/19

TAK

146 NumerPDF 59.28 59.28/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

4
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

602 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

5
MEHLICH Piotr 2003-07-29 Z/0633/19

TAK

360 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

6
WALCZAK Adam 2003-10-27 Z/0632/19

TAK

153 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

7
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

446 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

119 NumerPDF 1:27.91 1:27.91/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

2
TARNOWSKI Jacek 2004-08-16 Z/2742/18

TAK

35 NumerPDF 1:37.48/18 LUKS Podium Kup 2019

3
TARNOWSKI Adam 2005-10-06 Z/1210/19

TAK

2 NumerPDF 1:54.20/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

4
KULIK Dominik 2004-03-10 Z/1505/19

TAK

42 NumerPDF UKS-MOS Opole 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

317 NumerPDF 1:57.18 1:57.18/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
KULESZA Robert 1999-02-05 Z/0986/16

TAK

308 NumerPDF 1:59.67 1:59.67/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

437 NumerPDF 1:57.32 1:57.32/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
POLAK Rafał 2000-01-31 Z/2609/15

TAK

46 NumerPDF 2:01.09/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

3
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

443 NumerPDF 2:04.18/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

214 NumerPDF 1:59.65 1:59.65/19 LUKS Podium Kup 2019

2
CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 Z/0692/19

TAK

320 NumerPDF 2:01.04 2:01.04/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

911 NumerPDF 2:13.94 2:13.94/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
LIS Krzysztof 2002-08-02 Z/2244/19

TAK

61 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

5
RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 Z/1512/17

TAK

16 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

6
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

115 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2019

7
MICHALAK Hubert 2002-06-16 Z/0694/19

TAK

314 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
WANICKI Michał 2003-12-11 Z/2089/17

TAK

205 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

9
ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 Z/0845/17

TAK

315 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
¦WIˇTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

739 NumerPDF 2:56.18 2:56.18/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
MIŁOSZ Adam 2006-04-21 Z/3031/19

TAK

109 NumerPDF 3:15.32 3:15.32/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

3
FLOREK Kamil 2005-03-26 Z/2477/19

TAK

22 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2019

4
KAUKA Kamil 2004-01-17 Z/4323/18

TAK

962 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
STACHURSKI Adam 2004-12-08 Z/0647/19

TAK

318 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
WITWICKI Artur 2004-03-16 Z/1203/19

TAK

553 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

73 NumerPDF 3:58.65 3:56.39/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

2
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

317 NumerPDF 4:06.46 4:06.46/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
STASIK Marek 1997-03-12 Z/2154/19

TAK

510 NumerPDF 4:24.51 4:24.51/19 MKS Siechnice 2019

4
CZAK Daniel 1999-03-12 Z/1501/18

TAK

143 NumerPDF 4:16.25/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

5
KULESZA Robert 1999-02-05 Z/0986/16

TAK

308 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

976 NumerPDF 4:12.13 4:12.13/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
RĘBISZ Szymon 2001-06-14 Z/1434/16

TAK

21 NumerPDF 4:47.35 4:47.35/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

545 NumerPDF 3:59.22 3:59.22/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

TAK

300 NumerPDF 4:11.07 4:11.07/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
KIJAK Jakub 2002-02-23 Z/1870/19

TAK

13 NumerPDF 4:21.12 4:21.12/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

4
JANKOWSKI Marek 2003-02-19 Z/0693/19

TAK

312 NumerPDF 4:49.59 4:49.59/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
RETTIG Rafał 2002-09-23 Z/0695/19

TAK

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
WALCZAK Adam 2003-10-27 Z/0632/19

TAK

153 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

641 NumerPDF 1.90 2.01/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

831 NumerPDF 2.03 2.05/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

2
PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 Z/1767/17

TAK

53 NumerPDF 1.85 1.85/19 LUKS Namysłów 2019

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

60 NumerPDF 1.90 1.93/18 LUKS Namysłów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
FIAŁA Igor 2002-12-11 Z/1553/17

TAK

68 NumerPDF 1.85 1.85/19 LUKS Namysłów 2019

3
SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

901 NumerPDF 1.70 1.70/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

4
OLEJNIK Patryk 2003-10-28 Z/0066/19

TAK

200 NumerPDF 1.70 1.70/19 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

5
CYUNEL Jakub 2003-01-17 Z/3619/19

TAK

1 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FUNDEŁA Kacper 2004-06-02 Z/1204/19

TAK

561 NumerPDF 1.50 1.50/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
MŁYŃCZAK Julian 2004-02-10 Z/1400/18

TAK

546 NumerPDF 1.58/17 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

659 NumerPDF 4.50/17 MKLA Łęczyca 2019

2
KA¬MIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

TAK

99 NumerPDF 4.33/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

TAK

11 NumerPDF 3.90/18 MKS MOS Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

42 NumerPDF 4.30/18 MKS MOS Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

TAK

789 NumerPDF 3.60/18 MKS MOS Wrocław 2019

4
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

797 NumerPDF 4.55/18 MKS MOS Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

767 NumerPDF 6.44 6.85/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

777 NumerPDF 7.57/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 Z/3230/11

TAK

107 NumerPDF 5.40/17 TS AKS Chorzów 2019

4
KUCH Andrzej 1991-10-27 Z/4261/11

TAK

211 NumerPDF 7.76/16 UMLKS START Wieruszów 2019

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

53 NumerPDF 6.26 6.55/17 MKS MOS Wrocław 2019

2
MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

69 NumerPDF 6.23 6.49/18 LUKS Namysłów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

516 NumerPDF 6.14/18 MKS MOS Wrocław 2019

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 Z/0690/19

TAK

310 NumerPDF 6.34 6.34/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
¦CIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

TAK

65 NumerPDF 6.00 6.02/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

3
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 6.00 6.12/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

4
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

16 NumerPDF 5.79/18 GKS Start Długołęka 2019

5
STADNIK Michał 2003-10-10 Z/3618/19

TAK

4 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

307 NumerPDF 5.85 6.19/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

824 NumerPDF 5.75 6.01/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

52 NumerPDF 5.26 5.26/19 UKS-MOS Opole 2019

4
JAGLARZ Adam 2004-11-02 Z/4363/18

TAK

137 NumerPDF 4.96 4.96/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

5
CZERNIK Karol 2006-02-01 Z/2853/18

TAK

20 NumerPDF 4.24 4.33/18 UKS-MOS Opole 2019

6
TARNOWSKI Jacek 2004-08-16 Z/2742/18

TAK

35 NumerPDF 4.81/18 LUKS Podium Kup 2019

7
KLIMOWICZ Kacper 2005-01-26 Z/3655/19

TAK

17 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

8
NIEDZIOCHA Wojciech 2005-03-20 Z/1958/19

TAK

117 NumerPDF MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

17 NumerPDF 15.38/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

69 NumerPDF 14.21 14.21/19 LUKS Namysłów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

516 NumerPDF 12.68 13.08/18 MKS MOS Wrocław 2019

3
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

53 NumerPDF 12.60 12.96/17 MKS MOS Wrocław 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

902 NumerPDF 11.59 11.59/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

2
OLEJNIK Patryk 2003-10-28 Z/0066/19

TAK

200 NumerPDF WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DU¦ Mariusz 1996-06-14 Z/0306/12

TAK

777 NumerPDF 15.69/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓL Dawid 2001-05-04 Z/2746/18

TAK

71 NumerPDF 12.18 12.18/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIELEŃ Jakub 2002-07-31 Z/1320/16

TAK

26 NumerPDF 12.67 12.67/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

2
ZYGMUND Alan 2002-02-01 Z/1938/16

TAK

818 NumerPDF 12.42 13.14/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

87 NumerPDF 12.38 12.38/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

4
MATERA Kacper 2002-06-02 Z/3463/16

TAK

12 NumerPDF 11.75 13.83/18 LUKS Podium Kup 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

66 NumerPDF 14.22 14.22/19 LUKS Podium Kup 2019

2
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

825 NumerPDF 13.74 13.74/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

53 NumerPDF 12.04 12.04/19 UKS-MOS Opole 2019

4
SZENFELD Patryk 2004-06-27 Z/0935/18

TAK

823 NumerPDF 10.55 10.55/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

5
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

824 NumerPDF 10.53 10.53/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

6
GNATKOWICZ Maciej 2004-09-18 Z/5125/18

TAK

55 NumerPDF 10.12 10.12/19 LUKS Namysłów 2019

7
POSYPANKO Daniel 2004-01-28 Z/1860/18

TAK

14 NumerPDF 8.48/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

8
BOHATYROWICZ Fabian 2004-04-27 Z/3408/17

TAK

819 NumerPDF 9.76/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

644 NumerPDF 51.13 54.37/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

2
DU¦ Mariusz 1996-06-14 Z/0306/12

TAK

777 NumerPDF 36.79 37.31/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

600 NumerPDF 55.99 55.99/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

87 NumerPDF 43.36 43.36/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

956 NumerPDF 41.53 41.53/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
MATERA Kacper 2002-06-02 Z/3463/16

TAK

12 NumerPDF 40.32 40.98/18 LUKS Podium Kup 2019

5
WOJDYŁA Karol 2002-04-06 Z/0635/19

TAK

320 NumerPDF UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

6
ZYGMUND Alan 2002-02-01 Z/1938/16

TAK

818 NumerPDF 36.60/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

66 NumerPDF 53.11 53.11/19 LUKS Podium Kup 2019

2
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

825 NumerPDF 45.09 45.09/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

3
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

53 NumerPDF 41.67 41.67/19 UKS-MOS Opole 2019

4
BOHATYROWICZ Fabian 2004-04-27 Z/3408/17

TAK

819 NumerPDF 39.90 40.45/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

5
SZENFELD Patryk 2004-06-27 Z/0935/18

TAK

823 NumerPDF 36.90 36.90/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

6
GNATKOWICZ Maciej 2004-09-18 Z/5125/18

TAK

55 NumerPDF 36.01 36.01/19 LUKS Namysłów 2019

7
CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 Z/5453/18

TAK

931 NumerPDF 33.92 33.92/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

59 NumerPDF 51.46 51.46/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

2
ROGOŻYŃSKI Michael 2002-09-12 Z/1961/16

TAK

57 NumerPDF 46.30 50.50/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

3
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

62 NumerPDF 44.72 44.72/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 Z/4423/18

TAK

44 NumerPDF 34.46 34.46/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

2
MˇKOSZ Gabriel 2004-05-11 Z/4424/18

TAK

66 NumerPDF 30.25 30.25/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

3
NOWAK Daniel 2004-03-20 Z/4422/18

TAK

22 NumerPDF 28.19 28.19/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

641 NumerPDF 62.01 62.51/18 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

2
PIETRUSZEWSKI Maciej 1999-02-11 Z/3249/15

TAK

649 NumerPDF 56.81 56.88/17 WKS ¦l±sk Wrocław 2019

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MUCHA Marek 2001-02-25 Z/5898/15

TAK

13 NumerPDF 59.78 59.78/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
RACHWALIK Bartłomiej 2001-07-06 Z/5899/15

TAK

11 NumerPDF 43.81 43.81/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

2 NumerPDF 49.89 49.89/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

19 NumerPDF 45.62 49.96/18 GKS Start Długołęka 2019

3
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

956 NumerPDF 39.57 39.57/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
RYŁ Krzysztof 2002-11-18 Z/0631/19

TAK

330 NumerPDF 36.87 36.87/19 UKS Komar Strzelce Opolskie 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 Z/5453/18

TAK

931 NumerPDF 19.80/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

825 NumerPDF 32.41/18 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

82 NumerPDF 15.07 15.07/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

51 NumerPDF 15.84 15.02/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

27 NumerPDF 15.37 15.37/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

63 NumerPDF 15.40 15.40/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

3
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

30 NumerPDF 16.28 16.28/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

4
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

552 NumerPDF 16.74 16.74/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

825 NumerPDF 16.89 16.89/19 MMKS Kędzierzyn KoĽle 2019

2
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

33 NumerPDF 18.01 18.01/19 UKS-MOS Opole 2019

3
MŁYŃCZAK Julian 2004-02-10 Z/1400/18

TAK

546 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

33 NumerPDF 29.93 29.93/19 UKS-MOS Opole 2019

2
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

38 NumerPDF 31.07 31.07/19 UKS-MOS Opole 2019

3