Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa U16, U18, U20
SŁUBICE, 25.05.2019
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

2
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-01-30 Z/1192/17

TAK

22 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

3
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

63 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

4
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

65 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

5
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

6
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

985 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

7
OLECH Marika 2003-12-20 Z/1686/18

TAK

978 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 10.98/18 AZS-AWF Gorzów 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

353 NumerPDF 10.75 10.75/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

54 NumerPDF 12.73 12.63/18 MLKS Agros Żary 2019

2
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

55 NumerPDF 12.96 12.96/19 MLKS Agros Żary 2019

3
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

301 NumerPDF 13.63 13.63/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

4
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

350 NumerPDF 15.24 15.24/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

5
RÓŻAŃSKA Wiktoria 2005-12-24 Z/1101/19

TAK

357 NumerPDF 18.56 18.56/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

6
CZYŻ Martyna 2005-01-13 Z/3228/19

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

7
RYBAK Agata 2005-08-31 Z/1100/19

TAK

356 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

8
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

518 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

362 NumerPDF 15.00 14.88/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

45 NumerPDF 17.21 17.21/19 MLKS Agros Żary 2019

3
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 17.64/18 AZS-AWF Gorzów 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 14.91 14.91/19 MLKS Agros Żary 2019

2
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF 15.09 15.09/19 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 15.12 15.12/19 MLKS Agros Żary 2019

4
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 NumerPDF 16.55 16.55/19 MLKS Agros Żary 2019

5
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

60 NumerPDF 16.74 16.74/19 MLKS Agros Żary 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

518 NumerPDF 36.57 36.57/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
MASIEL Maja 2005-02-15 Z/1489/19

TAK

509 NumerPDF 40.94 40.94/19 ZLKL Zielona Góra 2019

3
DYBAŚ Dominika 2004-09-03 Z/3379/18

TAK

520 NumerPDF 41.69 41.69/19 ZLKL Zielona Góra 2019

4
MATUSZEWSKA Martyna 2004-04-30 Z/3256/19

TAK

508 NumerPDF 46.09 46.09/19 ZLKL Zielona Góra 2019

5
CZYŻ Martyna 2005-01-13 Z/3228/19

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

6
RYBAK Agata 2005-08-31 Z/1100/19

TAK

356 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

7
RÓŻAŃSKA Wiktoria 2005-12-24 Z/1101/19

TAK

357 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

8
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

350 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

9
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

301 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

10
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

2004 NumerPDF 33.60/18 UKS Sprint Przeźmierowo 2019

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CZECH Natalia
2. CARUK Anna
3. PAWŁOW Nina
4. MISTOŃ Zuzanna
5. KWIATKOWSKA Adrianna
2002
2003
2002
2002
2002
NumerPDF MLKS Agros Żary

2 1. SADOWSKA Julia
2. BEREŚNIEWICZ Aleksandra
3. KONBERG Maja
4. OLECH Marika
5. JANOWICZ Zuzanna
2003
2002
2003
2003
2003
NumerPDF LKS Lubusz Słubice

 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JANOWICZ Zuzanna
2. KONBERG Maja
3. OLECH Marika
4. BEREŚNIEWICZ Aleksandra
2003
2003
2003
2002
NumerPDF LKS Lubusz Słubice

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

874 NumerPDF 15.10 15.10/19 AZS-AWF Gorzów 2019

2
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

3
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

861 NumerPDF 16.24 16.24/19 AZS-AWF Gorzów 2019

2
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

44 NumerPDF 16.27 16.27/19 MLKS Agros Żary 2019

3
SZUSTAK Jakub 2003-04-15 Z/5521/18

TAK

513 NumerPDF 16.91 16.91/19 ZLKL Zielona Góra 2019

4
GAWŁOWSKI Mateusz 2003-11-29 Z/3467/17

TAK

517 NumerPDF 19.89 19.89/19 ZLKL Zielona Góra 2019

5
KRZYŚKÓW Jakub 2002-01-18 Z/5575/18

TAK

520 NumerPDF 20.15 20.15/19 ZLKL Zielona Góra 2019

6
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

513 NumerPDF 16.28/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF 15.63 15.63/19 MLKS Agros Żary 2019

2
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

24 NumerPDF 16.28 16.28/19 MKS Piast Głogów 2019

3
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

512 NumerPDF 16.87 16.87/19 ZLKL Zielona Góra 2019

4
TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 Z/4022/18

TAK

303 NumerPDF 18.54 18.54/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

5
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

TAK

14 NumerPDF 19.01 19.01/19 MKS Piast Głogów 2019

6
SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 Z/3657/19

TAK

516 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

24 NumerPDF 28.95 28.95/19 MKS Piast Głogów 2019

2
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

512 NumerPDF 29.68 29.68/19 ZLKL Zielona Góra 2019

3
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

TAK

14 NumerPDF 33.03 33.03/19 MKS Piast Głogów 2019

4
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

57 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

5
FILAR Igor 2004-03-24 Z/3111/18

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

6
SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 Z/3657/19

TAK

516 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

7
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

8
TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 Z/4022/18

TAK

303 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

9
MENDEL Mateusz 2005-11-14 Z/1666/19

TAK

353 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

10
MOŻDŻEŃ Dominik 2004-07-07 Z/3229/19

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

11
GOJŻEWSKI Maciej 2004-08-25 Z/5300/18

TAK

358 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

861 NumerPDF 59.43 59.43/19 AZS-AWF Gorzów 2019

2
NOWACKI Maciej 2002-09-12 Z/4830/18

TAK

350 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

3
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

513 NumerPDF 58.23/18 ZLKL Zielona Góra 2019

4
GAWŁOWSKI Mateusz 2003-11-29 Z/3467/17

TAK

517 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

33 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

357 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
4x100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CZAK Jakub
2. PLICHTA Antoni
3. WIELICZKO Sebastian
4. WYRWAS Krzysztof
2001
2000
2000
2001
NumerPDF LKS Lubusz Słubice

 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SZUSTAK Jakub
2. KRZYŚKÓW Jakub
3. KOSTRZYŃSKI Oskar
4. BRUDŁO Wiktor
2003
2002
2002
2003
NumerPDF ZLKL Zielona Góra

 
4x400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna