Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Mistrzostwa Warszawy U16 2020
WARSZAWA, 03.10.2020
Osobostarty wszystkie: 67 ( 32 ) K-20 M-12
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 Z/1680/20

TAK

600m M U16 20 NumerPDF 1:31.93 1:31.93/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 62 ( 29 ) K-18 M-11
 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 11 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 Z/4197/19

TAK

300m K U16 24 NumerPDF 47.46/19

2
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 Z/0330/17

TAK

80m pł K U16 14 NumerPDF 13.09 13.09/20

3
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 67 NumerPDF 25.21 25.21/20

4
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 Z/0330/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 14 NumerPDF 27.64 27.64/20

5
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 67 NumerPDF 10.36 10.36/20

6
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 Z/0330/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 14 NumerPDF 28.52 30.60/19

7
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 67 NumerPDF 33.31 33.31/20

8
ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 Z/4197/19

TAK

W dal K U16 24 NumerPDF 4.59 4.59/20

9
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 18 NumerPDF 49.67 49.67/20

10
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 18 NumerPDF 11.11 11.11/20

11
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 18 NumerPDF

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 7 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

100m K U16 100 NumerPDF 13.66 13.66/19

2
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

300m K U16 100 NumerPDF 50.42 50.42/20

3
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

W dal K U16 100 NumerPDF 4.24 4.34/19

4
KUCHTA Urszula 2005-10-30 Z/5565/18

TAK

W dal K U16 114 NumerPDF 4.31 4.31/20

5
KUCHTA Urszula 2005-10-30 Z/5565/18

TAK

Wzwyż K U16 114 NumerPDF 1.58 1.58/20

6
UHERA Grzegorz 2005-02-14 Z/4193/19

TAK

W dal M U16 141 NumerPDF 4.05 4.08/19

7
UHERA Grzegorz 2005-02-14 Z/4193/19

TAK

Wzwyż M U16 141 NumerPDF 1.35 1.35/20

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 9 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

100m K U16 66 NumerPDF 14.03 14.03/20  ROSU 

2
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/3709/20

TAK

100m K U16 69 NumerPDF 14.84 14.84/20

3
OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 Z/3619/20

TAK

100m K U16 63 NumerPDF 15.34 15.34/20

4
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 66 NumerPDF  ROSU 

5
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/3709/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 69 NumerPDF

6
OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 Z/3619/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 63 NumerPDF

7
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

W dal K U16 66 NumerPDF 4.47 4.47/20  ROSU 

8
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/3709/20

TAK

W dal K U16 69 NumerPDF 3.91 3.91/20

9
OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 Z/3619/20

TAK

W dal K U16 63 NumerPDF 3.78 3.78/20

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

100m M U16 025 NumerPDF 12.72 12.72/20

2
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

300m M U16 025 NumerPDF 38.41 38.41/20

3
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

600m M U16 422 NumerPDF 1:33.43 1:33.43/20

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 Z/1676/20

TAK

300m K U16 436 NumerPDF  ROSU 

2
ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 Z/1676/20

TAK

600m K U16 436 NumerPDF 1:43.70/19  ROSU 

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 17 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBYLARCZYK Klara 2006-11-22 Z/3949/20

TAK

200m pł K U16 157 NumerPDF

2
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

80m pł K U16 156 NumerPDF 13.74 13.74/20  ROSU 

3
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 156 NumerPDF 8.66 8.66/20  ROSU 

4
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 154 NumerPDF  ROSU 

5
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 154 NumerPDF  ROSU 

6
KOBYLARCZYK Klara 2006-11-22 Z/3949/20

TAK

Wzwyż K U16 157 NumerPDF

7
OGÓREK Wojciech 2006-02-03 Z/5621/19

TAK

200m pł M U16 155 NumerPDF 31.40 31.40/20  ROSU 

8
KWIATKOWSKI Wiktor 2005-02-14 Z/4492/18

TAK

200m pł M U16 157 NumerPDF 39.81/19

9
WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 Z/3616/20

TAK

200m pł M U16 155 NumerPDF

10
WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 Z/3616/20

TAK

300m M U16 155 NumerPDF

11
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 158 NumerPDF 38.48 38.48/20  ROSU 

12
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 159 NumerPDF 38.50 38.50/20  ROSU 

13
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 159 NumerPDF 10.59 10.59/20  ROSU 

14
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 158 NumerPDF 43.72 43.72/20  ROSU 

15
KWIATKOWSKI Wiktor 2005-02-14 Z/4492/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 157 NumerPDF 23.04/19

16
WYLĘGŁY Bartosz 2005-10-31 Z/3041/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 7 NumerPDF 28.22 28.22/20

17
OGÓREK Wojciech 2006-02-03 Z/5621/19

TAK

W dal M U16 155 NumerPDF 5.28 5.28/20  ROSU 

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

100m M U16 504 NumerPDF 12.36 12.36/20  ROSU 

2
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

300m M U16 504 NumerPDF 38.86/20  ROSU 

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

200m pł K U16 225 NumerPDF 34.57 34.57/20

2
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

80m pł K U16 225 NumerPDF 14.62 14.62/20

3
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

Wzwyż K U16 225 NumerPDF 1.44 1.44/20

 
uksorzelki.warszawa.pl
UKS Orzełki Warszawa Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 84/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-15 Z/3910/19

TAK

100m K U16 242 NumerPDF 14.63 14.58/19

2
BILCZEWSKA Lena 2006-09-15 Z/2786/20

TAK

100m K U16 480 NumerPDF 15.28 15.28/20

3
DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 Z/2792/20

TAK

100m K U16 260 NumerPDF 14.69 14.69/20

4
JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 Z/3911/19

TAK

200m pł K U16 242 NumerPDF 34.60 34.60/20

5
JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 Z/3911/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 242 NumerPDF

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

80m pł K U16 745 NumerPDF 13.41 13.41/20

2
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

W dal K U16 745 NumerPDF 4.75 4.75/20

3
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

Wzwyż K U16 745 NumerPDF 1.25/19

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
 
UKS Czwórka Ostrowiec Św. Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 16/SK/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MUCHA Patrycja 2005-02-09 Z/3936/18

TAK

200m pł K U16 337 NumerPDF 32.61 32.61/20

2
MUCHA Patrycja 2005-02-09 Z/3936/18

TAK

80m pł K U16 337 NumerPDF 13.13 13.13/20

3
BOCHNIAK Wiktoria 2005-09-27 Z/4870/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 344 NumerPDF 25.25 25.25/20

4
BOCHNIAK Wiktoria 2005-09-27 Z/4870/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 344 NumerPDF 8.39 8.39/20