Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
Osobostarty wszystkie: 235 ( 168 ) K-95 M-73
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

400m K 525 NumerPDF 56.16 56.16/20

2
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

400m M 772 NumerPDF 50.49 49.44/19

 
LKS Polkowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
Gadzińska Barbara 1976-12-20 Z/2810/20

TAK

Dysk K (1kg) 99 NumerPDF 27.28 27.28/20

2
Gadzińska Barbara 1976-12-20 Z/2810/20

TAK

Oszczep K (600) 99 NumerPDF 27.53 27.53/20

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJCHROWICZ Aleksandra 2007-02-08 Z/0439/20

TAK

60m K 134 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 6 ( 5 ) K-3 M-2
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 6 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

400m K 425 NumerPDF 58.75 58.06/18

2
GÓRCZYŃSKA Martyna 2003-11-30 Z/2940/20

TAK

Wzwyż K 41 NumerPDF 1.45 1.45/19

3
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

Trójskok M 418 NumerPDF 16.29 17.16/16  KN 

4
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

100m K 423 NumerPDF 12.39 12.27/13  SKN 

5
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 423 NumerPDF 53.93 53.93/20  SKN 

6
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 422 NumerPDF 56.80 56.80/20

 
LUBUSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

Wzwyż K 976 NumerPDF 1.65 1.66/19  ZKN 

2
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

Trójskok K 976 NumerPDF 11.75 11.75/20  ZKN 

 
UKS Ares Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
EINBACHER Zuzanna 2007-12-29 Z/4574/19

TAK

100m K 4 NumerPDF 16.07 16.07/20

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

1500m K 58 NumerPDF 4:52.88 4:52.88/20

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 Z/1709/20

TAK

600m K 33 NumerPDF 1:54.58 1:54.58/20

2
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

200m M 139 NumerPDF 23.05 23.05/20  ZKN 

3
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

100m M 139 NumerPDF 11.52 11.52/20  ZKN 

4
MARCINKOWSKI Dawid 2004-12-05 Z/1500/18

TAK

1500m M 40 NumerPDF 4:55.22 4:55.22/20

 
www.facebook.com/uksvisskierniewice/
UKS Vis Skierniewice Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 02/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 Z/0410/19

TAK

100m M 52 NumerPDF 13.78 13.78/20

2
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 Z/0410/19

TAK

300m M 52 NumerPDF 45.78 45.78/20

3
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

100m K 54 NumerPDF 12.84 12.84/20

4
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

200m K 54 NumerPDF 27.30 27.30/20

5
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

200m K 64 NumerPDF 26.81 26.81/20  ZKN 

6
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

Trójskok K 64 NumerPDF 11.23 11.23/20  ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 41 ( 34 ) K-18 M-16
 
Akademia Sportu Otwock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 99/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWIŃSKI Jan 2008-05-25 Z/3771/20

TAK

300m M 413 NumerPDF

2
ŚWIEŻAK Agata 2009-03-06 Z/3775/20

TAK

300m K 412 NumerPDF

 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

100m K 844 NumerPDF 12.73 12.29/19 PK  ZKN 

2
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

100m K 817 NumerPDF 12.74 12.57/19 PK

3
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

100m K 811 NumerPDF 12.72 12.50/17 PK

4
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

100m K 803 NumerPDF 12.52 12.52/20 PK

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 20 ( 17 ) K-4 M-13
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

W dal K 954 NumerPDF 5.83 5.83/20  ROSU 

2
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

1000m M 905 NumerPDF 3:00.97/19  ROSU 

3
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

2000 m K 973 NumerPDF 7:24.65/18  ROSU 

4
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

400m M 903 NumerPDF 54.61 54.11/19  ROSU 

5
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

100m M 903 NumerPDF 12.21 12.21/20  ROSU 

6
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

100m M 992 NumerPDF 11.27 11.27/20  ROSU   ZKN 

7
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

2000m M 917 NumerPDF

8
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

110m M (91.4) U18 938 NumerPDF 16.73 16.73/20  ROSU 

9
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

110m M (91.4) U18 906 NumerPDF 15.40/19  ROSU 

10
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

200m M 921 NumerPDF 22.89 22.31/19

11
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

100m M 921 NumerPDF 11.15 11.00/19

12
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

Trójskok M 922 NumerPDF 15.40 15.40/20  KNF 

13
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

60m pł K 951 NumerPDF  ROSU 

14
MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 Z/5554/18

TAK

100m M 932 NumerPDF 12.43 11.92/19

15
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

400m M 907 NumerPDF 52.08 48.99/19

16
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

800m M 934 NumerPDF 2:06.24 2:06.24/20  ROSU 

17
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

W dal M 901 NumerPDF 6.72 6.72/20  ZKN 

18
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 Z/5097/18

TAK

100m M 908 NumerPDF 12.11 12.11/19

19
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

100m pł K U18 903 NumerPDF 14.44 14.44/20  ROSU   ZKN 

20
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

100m K 903 NumerPDF 12.85 12.85/20  ROSU   ZKN 

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

2000 m K 1 NumerPDF 6:24.82 6:24.82/20  ROSU 

2
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

300m M 250 NumerPDF 39.42/19  ROSU   ZKN 

3
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K 2 NumerPDF 1:33.73 1:33.73/20  ROSU 

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

4x100m K 961 NumerPDF  ROSU 

2
JANUS Julia 2005-03-01 Z/2915/19

TAK

4x100m K 953 NumerPDF

3
JASKULSKI Jan 2005-05-04 Z/3037/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF 9.69 9.69/20

4
KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 Z/1267/20

TAK

4x100m K 982 NumerPDF

5
KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 Z/1268/20

TAK

4x100m K 983 NumerPDF

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 7 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOZDEK Maria 2005-01-20 Z/0688/19

TAK

300m K 960 NumerPDF 46.39/19  ROSU 

2
GOZDEK Maria 2005-01-20 Z/0688/19

TAK

100m K 960 NumerPDF 14.17 13.96/19  ROSU 

3
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

200m K 967 NumerPDF  ROSU 

4
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

W dal K 967 NumerPDF 4.69/18  ROSU 

5
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

W dal K 962 NumerPDF 5.28 5.28/20  ROSU   ZKN 

6
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

100m pł K U18 962 NumerPDF 15.94 15.94/20  ROSU   ZKN 

7
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 962 NumerPDF 9.82 9.82/20  ROSU   ZKN 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
 
-
UKS Kobylanka Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 24/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JURCZAK Wiktoria 2005-09-23 Z/3431/19

TAK

100m K 73 NumerPDF 13.81 13.81/20

2
KROK Julia 2006-04-24 Z/5056/19

TAK

100m K 74 NumerPDF 14.14/19

3
LUKSA Bartosz 2005-04-25 Z/5054/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 69 NumerPDF 12.06 12.06/20

4
PĘKALA Martyna 2006-10-20 Z/5055/19

TAK

100m K 75 NumerPDF 15.18/19

5
SMALEC Martyna 2005-11-19 Z/5057/19

TAK

2000 m K 68 NumerPDF 7:28.08/19

6
TRUTY Katarzyna 2005-10-22 Z/3415/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 70 NumerPDF 27.93 27.93/20

 
OPOLSKIE Osobostarty: 20 ( 11 ) K-4 M-7
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

200m M 63 NumerPDF 22.91 22.71/09

2
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

100m M 63 NumerPDF 11.43/09

3
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

400m K 13 NumerPDF 59.66 59.66/20  ROSU   ZKN 

4
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 3 NumerPDF 42.78 42.78/20  ZKN 

5
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 3 NumerPDF 15.04 15.04/20  ZKN 

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 11 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZIUK Hanna 2007-05-23 Z/2090/20

TAK

60m K 34 NumerPDF

2
BAZIUK Hanna 2007-05-23 Z/2090/20

TAK

600m K 34 NumerPDF 2:06.52 2:06.52/20

3
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 41 NumerPDF 11.69 11.69/20

4
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 14 NumerPDF 22.41 23.90/19

5
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 14 NumerPDF 27.97 27.97/20

6
KRZYSZTANOWICZ Jakub 2006-05-04 Z/2091/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 4 NumerPDF 19.08/19

7
MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 Z/2097/20

TAK

60m M 13 NumerPDF

8
MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 Z/2097/20

TAK

600m M 13 NumerPDF 1:38.71 1:38.71/20

9
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 17 NumerPDF 26.30 26.30/20  ROSU 

10
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 18 NumerPDF 13.53 13.53/20  ROSU 

11
WERESZCZYŃSKA Kamila 2006-01-18 Z/2743/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 18 NumerPDF 15.80 15.80/20  ROSU 

 
mmkskk94@wp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

100m K 119 NumerPDF  ROSU 

2
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

200m K 119 NumerPDF  ROSU 

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

100m M 52 NumerPDF 12.16 11.91/19  ROSU 

2
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

200m M 52 NumerPDF 23.84 23.84/20  ROSU 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 41 ( 27 ) K-17 M-10
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 33 ( 19 ) K-11 M-8
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

100m K 653 NumerPDF 14.21 13.12/18  ROSU 

2
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

200m K 653 NumerPDF 28.54 28.23/19  ROSU 

3
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

100m K 584 NumerPDF 14.10 14.10/20

4
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

100m pł K U18 584 NumerPDF 17.02 17.02/20

5
GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 Z/4606/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 778 NumerPDF 33.28 33.28/20  ROSU 

6
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

200m M 660 NumerPDF 23.50 23.50/20  ROSU 

7
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

100m M 660 NumerPDF 11.84 11.57/19  ROSU 

8
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

100m M 781 NumerPDF 10.87 10.87/20  ZKN 

9
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

200m M 781 NumerPDF 21.95 21.95/20  ZKN 

10
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

Wieloskok K U16 553 NumerPDF 10.41 10.41/20  ROSU 

11
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

100m K 553 NumerPDF 13.45 13.45/20  ROSU 

12
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

400m K 143 NumerPDF 59.67 59.67/20

13
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

200m K 143 NumerPDF 26.11 26.11/20

14
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 752 NumerPDF 54.58 54.58/20  ZKN   SKN 

15
ORZECH Mateusz 2002-02-19 Z/2169/19

TAK

100m M 661 NumerPDF 11.75 11.35/19

16
OTOK Bartosz 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

Kula M (7.26kg) 743 NumerPDF 13.69 13.69/20

17
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

200m K 745 NumerPDF 27.64 27.64/20  ROSU 

18
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

100m K 745 NumerPDF 13.23 13.22/19  ROSU 

19
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

200m M 654 NumerPDF 23.47 23.47/20

20
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

100m M 654 NumerPDF 11.45 11.45/20

21
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

100m M 658 NumerPDF 12.44/17

22
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

200m M 658 NumerPDF 24.62/19

23
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

400m K 744 NumerPDF 62.42 62.42/20  ZKN 

24
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

100m K 744 NumerPDF 13.68 13.68/20  ZKN 

25
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

100m K 652 NumerPDF 14.78 14.78/20  ROSU 

26
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

60m pł K 652 NumerPDF  ROSU 

27
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

60m pł K 1 NumerPDF  ROSU 

28
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

200m K 1 NumerPDF 29.74 29.74/20  ROSU 

29
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

100m K 169 NumerPDF 12.92 12.83/14

30
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

200m K 169 NumerPDF 25.92 25.92/20

31
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

100m K 703 NumerPDF 13.29 13.29/20

32
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

200m K 703 NumerPDF 27.45 27.45/20

33
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

100m M 782 NumerPDF 11.22 10.81/19  ZKN   SKN 

 
LKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 18/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLEJSZAR Jakub 2005-03-10 Z/2476/20

TAK

800m M 664 NumerPDF 2:19.01 2:19.01/20

2
KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 Z/2198/18

TAK

800m M 768 NumerPDF 2:08.33 2:08.33/20

 
Podkarpackie Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

4x100m K 563 NumerPDF

2
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

4x100m K 969 NumerPDF  ROSU 

3
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

4x100m K 562 NumerPDF  ROSU 

4
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

4x100m K 558 NumerPDF  ROSU 

5
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

4x100m K 86 NumerPDF  ROSU 

6
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

4x100m K 65 NumerPDF  ROSU 

 
PODLASKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

5000m K 782 NumerPDF 16:44.37 16:11.26/19  SKN 

2
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

Wzwyż K 778 NumerPDF 1.62 1.68/17

3
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

400m K 776 NumerPDF 58.51 54.16/15

 
UKS Czwórka Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 Z/3069/17

TAK

Oszczep K (600) 49 NumerPDF 51.04 51.04/20  KNF   SKN 

 
POMORSKIE Osobostarty: 9 ( 8 ) K-5 M-3
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSICKI Kajetan 2007-06-25 Z/3785/19

TAK

1000m M 700 NumerPDF 3:13.58/19

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

1000m K 170 NumerPDF 3:15.00 3:15.00/20

 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŃKO Ida 2005-10-03 Z/4345/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 529 NumerPDF 7.99 7.99/20

2
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 Z/1173/20

TAK

W dal M 453 NumerPDF 5.25 5.25/20

3
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 Z/1174/20

TAK

W dal M 468 NumerPDF 5.11 5.11/20

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

3000m K 251 NumerPDF 11:09.43 11:09.43/20

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

TAK

60m K 8 NumerPDF

2
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

TAK

W dal K 8 NumerPDF 4.08/19

 
ULKS Skoczek Pogórze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

200m K 13 NumerPDF

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 Z/0577/19

TAK

W dal M 20 NumerPDF 6.37 6.83/19  ZKN 

2
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

Młot K (4kg) 30 NumerPDF 45.82 45.82/20

3
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

W dal M 5 NumerPDF 6.32 6.50/19  ZKN 

4
TEBEL Pawel 2002-07-07 Z/4117/17

TAK

W dal M 1 NumerPDF 5.43/19

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

Trójskok K 621 NumerPDF 10.60 10.60/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
KLKS Juventa-Kobex Starachowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

1500m K 434 NumerPDF 4:40.92 4:40.92/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.zaczek.polaniec.pl/news.php
UKS Żaczek Połaniec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

1500m K 6 NumerPDF 4:43.97 4:43.97/20  ROSU   ZKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 58 ( 34 ) K-14 M-20
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 12 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 Z/5453/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 931 NumerPDF 34.64 37.66/19  ROSU 

2
CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 Z/4793/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 900 NumerPDF 32.89 32.89/20

3
CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 Z/4793/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 900 NumerPDF 31.00 32.10/19

4
GUZENDA Kajetan 2004-01-19 Z/4794/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 700 NumerPDF 35.77 35.77/20

5
GUZENDA Kajetan 2004-01-19 Z/4794/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 700 NumerPDF 37.53 37.53/20

6
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 30 NumerPDF 25.96 25.96/20

7
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 30 NumerPDF 10.20 10.20/20

8
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 956 NumerPDF 43.25 43.70/19

9
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 956 NumerPDF 47.94 47.94/20

10
SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 Z/1669/20

TAK

600m K 123 NumerPDF 1:49.03 1:49.03/20

11
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 12 NumerPDF 28.09 28.09/20

12
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

W dal K 12 NumerPDF 5.01 5.01/20

 
PZS Gontyniec Chodzież Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 58/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIAK Julia 2007-10-01 Z/2468/20

TAK

300m K 763 NumerPDF

 
olimpia-poznan.pl
SL Olimpia Poznań Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 02/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDA Patrycja 2008-07-29 Z/1693/20

TAK

Tyczka K 654 NumerPDF 2.50 2.50/20

2
CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 Z/1609/20

TAK

Tyczka M 258 NumerPDF 4.70 4.90/02

3
IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 Z/5222/18

TAK

Tyczka K 656 NumerPDF 2.80 2.80/20

4
KRÓL Tomasz 2008-08-22 Z/1698/20

TAK

Tyczka M 646 NumerPDF 2.20 2.20/20

5
KRUK Nikodem 2006-10-03 Z/1382/20

TAK

Tyczka M 660 NumerPDF 3.50 3.50/20

6
LADWICH Lena 2010-03-06 Z/1695/20

TAK

Tyczka K 658 NumerPDF 1.80 1.80/20

7
STĄPOREK Urszula 2003-05-15 Z/2179/17

TAK

Tyczka K 653 NumerPDF 3.00 3.30/19  SKN 

8
WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 Z/1699/20

TAK

Tyczka M 664 NumerPDF 2.00 2.00/20

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Paulina 2006-03-21 Z/3513/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 435 NumerPDF 21.52 21.52/20

2
KOSMECKA Julia 2006-06-19 Z/3512/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 411 NumerPDF 17.45 17.45/20

3
KOSMECKA Julia 2006-06-19 Z/3512/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 411 NumerPDF 8.88 8.88/20

4
SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 Z/3514/20

TAK

W dal M 466 NumerPDF 4.39 4.39/20

5
SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 Z/3514/20

TAK

Wzwyż M 466 NumerPDF

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 32 ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

3000m K 965 NumerPDF 12:35.44 12:35.44/20  ROSU 

2
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

1500m K 965 NumerPDF 5:22.92 5:22.92/20  ROSU 

3
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

3000m M 938 NumerPDF 8:27.00 8:27.00/20  ZKN 

4
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

1500m M 938 NumerPDF 3:53.63/19  ZKN 

5
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

200m K 963 NumerPDF 24.33 24.33/20  ZKN   SKN 

6
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

W dal K 963 NumerPDF 6.25 6.25/20  ZKN   SKN 

7
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

Trójskok M 968 NumerPDF 12.32 12.32/20  ROSU 

8
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

110m M (91.4) U18 968 NumerPDF 15.89 15.89/20  ROSU 

9
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

1500m M 951 NumerPDF 4:26.9 4:26.9/20

10
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

3000m M 951 NumerPDF 9:57.34 9:57.34/20

11
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 959 NumerPDF 14.80 14.80/20  ZKN 

12
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 959 NumerPDF 48.66 48.66/20  ZKN 

13
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

100m M 934 NumerPDF 10.99 10.99/20  ROSU   ZKN 

14
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

200m M 934 NumerPDF 22.40 22.40/20  ROSU   ZKN 

15
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

800m M 945 NumerPDF 1:58.59 1:58.59/20

16
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

1500m M 945 NumerPDF 4:21.13/19

17
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

Młot K (4kg) 989 NumerPDF 18.08 18.08/20

18
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

Kula K (4kg) 989 NumerPDF 8.94 9.39/19

19
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

Dysk K (1kg) 989 NumerPDF 29.00 29.00/20

20
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

Dysk K (1kg) 377 NumerPDF 28.98 28.98/20

21
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

Młot K (4kg) 377 NumerPDF 23.60 23.60/20

22
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

Kula K (4kg) 377 NumerPDF 10.00 10.00/20

23
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 954 NumerPDF 11.51 11.51/20

24
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

Oszczep M (800) 954 NumerPDF 52.37 55.65/19

25
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

100m M 955 NumerPDF 11.57 11.57/20

26
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

200m M 955 NumerPDF 23.87 23.87/20

27
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 957 NumerPDF 41.59 41.59/20  ROSU 

28
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 957 NumerPDF 13.51 13.51/20  ROSU 

29
WITKE Jakub 2002-10-03 Z/4092/17

TAK

200m M 936 NumerPDF 22.27 22.27/20

30
WITKE Jakub 2002-10-03 Z/4092/17

TAK

100m M 936 NumerPDF 11.06 11.06/20

31
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

100m M 937 NumerPDF 10.66 10.66/20  KNF   SKN 

32
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

200m M 937 NumerPDF 21.23 21.23/20  KNF   SKN 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 11 ( 9 ) K-6 M-3
 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

60m K 216 NumerPDF

2
KNORPS Wiktoria 2007-07-05 Z/2690/20

TAK

300m K 222 NumerPDF 60.60 60.60/20

3
KNORPS Wiktoria 2007-07-05 Z/2690/20

TAK

60m K 222 NumerPDF 10.37 10.37/20

4
SKOCKI Kamil 2011-01-07 Z/2691/20

TAK

600m M 219 NumerPDF 2:26.03 2:26.03/20

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 6 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 Z/2819/19

TAK

100m K 171 NumerPDF 14.08 14.08/20  ROSU 

2
BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 Z/2819/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 171 NumerPDF 26.03 26.03/20  ROSU 

3
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

TAK

600m K 189 NumerPDF 1:49.09 1:41.89/19  ROSU 

4
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 182 NumerPDF 11.82 11.82/20  ROSU 

5
MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 Z/3319/17

TAK

400m M 163 NumerPDF 59.49 59.49/20

6
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 Z/3498/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 166 NumerPDF 52.43 52.43/20  ROSU   ZKN 

 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

Dysk K (1kg) 228 NumerPDF 29.28 29.28/20  ROSU   ZKN 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 11 ( 10 ) K-6 M-4
 
AL Międzyzdroje Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 52/ZP/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

400m M 23 NumerPDF 50.47 50.47/20  ZKN 

 
-
MKP Szczecinek Osobostarty: 9 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 51/ZP/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

400m K 6 NumerPDF 67.01 67.01/20

2
CERK Karolina 1998-02-01 Z/1312/14

TAK

400m K 101 NumerPDF 59.95 59.95/20

3
DRĄŻKOWSKI Tomasz 2002-04-19 Z/2811/20

TAK

1000m M 19 NumerPDF 3:21.46 3:21.46/20

4
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 Z/1850/20

TAK

1000m K 11 NumerPDF 3:17.14 3:17.14/20

5
KŁOSOWSKA Judyta 2007-01-02 Z/5125/19

TAK

100m K 10 NumerPDF 15.00 15.00/20

6
SKROBANEK Hanna 2005-02-16 Z/1560/19

TAK

200m K 2 NumerPDF

7
SZCZEPAŃSKI Konrad 2003-02-07 Z/2814/20

TAK

100m M 10 NumerPDF 12.10 12.10/20

8
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

100m M 13 NumerPDF 11.25 11.25/20

9
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

200m M 13 NumerPDF 22.75 22.75/20

 
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/4109/20

TAK

60m pł K 700 NumerPDF