Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
Osobostarty wszystkie: 97 ( 84 ) K-50 M-34
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSZY Ksawery 2005-02-01 Z/0466/19

TAK

1000m M U16 mem 993 NumerPDF

2
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

800m K 303 NumerPDF

3
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

800m M 961 NumerPDF

4
SOBOLEWSKI Hubert 2003-01-26 Z/0400/16

2018

800m M 962 NumerPDF

5
ŚLIWIŃSKA Joanna 2003-09-10 Z/1271/18

TAK

800m K 699 NumerPDF

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 Z/1690/11

Kula M (7.26kg) 642 NumerPDF 20.14 20.55/15

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
UKS Duo-Set Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/KP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOLDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 868 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

800m M 410 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

100m pł K 53 NumerPDF

2
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

Wzwyż K 53 NumerPDF 1.87/13

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

W dal K 176 NumerPDF 5.32/18

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m K 932 NumerPDF 57.52/17

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

300m K 14 NumerPDF 52.14/18

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

2018

300m M 349 NumerPDF 36.21 36.21/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

800m K 346 NumerPDF

3
PIETRZKO Jakub 2000-12-02 Z/2362/17

400m M 343 NumerPDF

4
PIETRZKO Jakub 2000-12-02 Z/2362/17

800m M 343 NumerPDF

5
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

2018

800m M 350 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

W dal K 403 NumerPDF

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

2018

Wzwyż M 245 NumerPDF 2.06/17

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 49 ( 49 ) K-34 M-15
 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda Śląska Osobostarty: 49 ( 49 ) K-34 M-15
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWICZ Julia 2004-02-16 Z/3213/18

TAK

3000m K 513 NumerPDF

2
BIELSKA Weronika 2008-10-03 Z/1817/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

3
BRUNER Adrian 2007-06-28 Z/1713/19

TAK

800m M 1 NumerPDF

4
BRZEZOWSKA Melisa 2004-09-17 Z/3214/18

TAK

800m K 498 NumerPDF

5
CHOJNACKA Emilia 2009-11-25 Z/1794/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

6
CICHOŃ Adam 2008-02-19 Z/4295/18

TAK

400m M 31 NumerPDF

7
CZYSZCZON Daria 2006-09-21 Z/3227/18

TAK

800m K 513 NumerPDF

8
CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 Z/3212/18

TAK

800m K 415 NumerPDF

9
DZWONEK Filip 2008-01-30 Z/4297/18

TAK

400m M 32 NumerPDF

10
FOLDA Barjan 2005-04-16 Z/0005/19

TAK

1000m M U16 mem 19 NumerPDF 3:40.36/18

11
FRANIEL Agata 2005-03-18 Z/5009/18

TAK

800m K 402 NumerPDF

12
GIEDŹ Michał 2006-04-10 Z/0006/19

TAK

800m M 211 NumerPDF

13
GÓRKA Maria 2009-10-15 Z/1815/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

14
JONAS Beniamin 2004-01-20 Z/3279/18

TAK

3000m M 345 NumerPDF

15
KACZMAREK Julia 2007-06-08 Z/1708/19

TAK

800m K 2 NumerPDF

16
KLYTA Barbara 2009-02-22 Z/1811/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

17
KOBIERSKA Dominika 2006-08-10 Z/3236/18

TAK

800m K 391 NumerPDF

18
KUREK Rafał 2009-10-01 Z/1793/19

TAK

400m M 1 NumerPDF

19
ŁAPOT Franciszek 2008-10-03 Z/1810/19

TAK

400m M 1 NumerPDF

20
MACIANTOWICZ Aleksandra 2005-05-10 Z/3239/18

TAK

800m K 464 NumerPDF

21
MADUZIA Justyna 2008-03-07 Z/3264/18

TAK

400m K 59 NumerPDF

22
MADUZIA Karolina 2004-07-09 Z/3216/18

TAK

800m K 391 NumerPDF

23
MICHALSKI Piotr 2009-01-19 Z/1709/19

TAK

400m M 3 NumerPDF

24
MILICZEK Artur 2008-09-05 Z/1728/19

TAK

400m M 2 NumerPDF

25
MILICZEK Magdalena 2006-02-25 Z/3242/18

TAK

800m K 464 NumerPDF

26
MOJ Martyna 2006-01-20 Z/3243/18

TAK

800m K 412 NumerPDF

27
MROWIEC Kinga 2001-08-09 Z/4241/15

TAK

3000m K 402 NumerPDF

28
NAWROCKA Ewa 2008-11-21 Z/1808/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

29
NOWAK Aleksandra 2004-06-24 Z/4379/17

TAK

800m K 419 NumerPDF

30
NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 Z/3265/18

TAK

400m K 62 NumerPDF

31
PALKA Zuzanna 2005-10-02 Z/5612/18

TAK

800m K 18 NumerPDF

32
PASZEK Malwina 2009-06-14 Z/1804/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

33
PIASECKA Wiktoria 2004-03-23 Z/3217/18

TAK

800m K 309 NumerPDF

34
PODGÓRSKA Magdalena 2007-04-06 Z/1747/19

TAK

800m K 6 NumerPDF

35
POŁEĆ Damian 1997-01-14 Z/1072/13

TAK

3000m M 411 NumerPDF 8:46.19/16

36
SAREK Roksana 2008-09-10 Z/1801/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

37
SENYK Maja 2009-05-21 Z/1792/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

38
SENYK Nikodem 2007-09-27 Z/4309/18

TAK

800m M 42 NumerPDF

39
SKOWRON Magdalena 2007-09-30 Z/4310/18

TAK

800m K 43 NumerPDF

40
SOCHA Tymon 2005-01-10 Z/3278/18

TAK

1000m M U16 mem 391 NumerPDF 3:17.12/18

41
SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 Z/1218/13

TAK

3000m K 412 NumerPDF

42
SURMA Igor 2007-12-31 Z/3272/18

TAK

800m M 68 NumerPDF

43
SZARZYŃSKA Martyna 2004-08-17 Z/3646/18

TAK

3000m K 415 NumerPDF

44
SZCZUREK Iga 2009-01-15 Z/1800/19

TAK

400m K 1 NumerPDF

45
TARGAS Natalia 2007-09-16 Z/1819/19

TAK

800m K 3 NumerPDF

46
WOŹNIAK Wiktoria 2007-12-13 Z/4315/18

TAK

800m K 48 NumerPDF

47
YOUSSEF Hanna 2006-06-10 Z/3645/18

TAK

800m K 417 NumerPDF

48
ZAGÓRSKA Martyna 2007-06-17 Z/1818/19

TAK

800m K 123 NumerPDF

49
ZEMRYS Igor 2008-10-08 Z/1797/19

TAK

400m M 1 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 26 ( 15 ) K-7 M-8
 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 26 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRUDŁO Zuzanna 2004-08-15 Z/4324/17

TAK

600m K U16 1 NumerPDF

2
CHLEBEK Martyna 2004-09-12 Z/4325/17

TAK

300m K 2 NumerPDF

3
DUDA Hubert 2004-01-20 Z/4326/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 3 NumerPDF

4
GÓRSKI Dawid 2004-05-24 Z/4327/17

TAK

300m M 4 NumerPDF

5
JANKOWIAK Jan 2004-03-28 Z/2255/18

TAK

W dal M 953 NumerPDF

6
JANKOWIAK Jan 2004-03-28 Z/2255/18

TAK

100m M 953 NumerPDF

7
KAMCZYCKI Filip 2004-01-13 Z/4328/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 5 NumerPDF

8
KOWALSKI Krystian 2004-10-12 Z/4329/17

TAK

1000m M U16 mem 6 NumerPDF

9
KRZEMIEŃ Zofia 2004-08-19 Z/4330/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 7 NumerPDF

10
KRZEMIEŃ Zofia 2004-08-19 Z/4330/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 7 NumerPDF

11
KRZEMIEŃ Zofia 2004-08-19 Z/4330/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 7 NumerPDF

12
MODER Wiktoria 2004-11-29 Z/4332/17

TAK

300m K 8 NumerPDF

13
MODER Wiktoria 2004-11-29 Z/4332/17

TAK

100m K 8 NumerPDF

14
MODER Wiktoria 2004-11-29 Z/4332/17

TAK

W dal K 8 NumerPDF

15
PIETEK Alan 2004-08-19 Z/4331/17

TAK

100m M 9 NumerPDF

16
PIETEK Alan 2004-08-19 Z/4331/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 9 NumerPDF

17
PIOSIK Natalia 2005-05-06 Z/4142/18

TAK

W dal K 24 NumerPDF

18
PIOSIK Natalia 2005-05-06 Z/4142/18

TAK

100m K 24 NumerPDF

19
REIMANN Paulina 2005-02-02 Z/5250/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 111 NumerPDF

20
REIMANN Paulina 2005-02-02 Z/5250/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 111 NumerPDF

21
REIMANN Paulina 2005-02-02 Z/5250/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 111 NumerPDF

22
SOBIESZEK Cyprian 2004-03-12 Z/1653/19

TAK

300m M 112 NumerPDF

23
SOBIESZEK Cyprian 2004-03-12 Z/1653/19

TAK

800m M 112 NumerPDF

24
STASIK Alicja 2004-09-24 Z/4333/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF

25
STASIK Alicja 2004-09-24 Z/4333/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 10 NumerPDF

26
STASIK Dawid 2004-11-04 Z/4334/17

TAK

1000m M U16 mem 11 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
LUKS Orneta Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBOWICZ Aleksy 2004-08-08 Z/4152/17

TAK

300m M 1 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

600m K U16 66 NumerPDF