Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
Osobostarty wszystkie: 56 ( 55 ) K-30 M-25
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
MKL Tlen Mogilno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 37/KP/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYŃSKA Zuzanna 2009-05-02 Z/2313/21

TAK

600m K 10 NumerPDF

2
GODURKIEWICZ Maksymilian 2009-02-24 Z/1334/21

TAK

1000m M 11 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

1500m M 422 NumerPDF 3:43.75 3:43.75/21  KNF   KN   SKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWSKI Filip 2007-04-04 Z/2749/21

TAK

2000m M 355 NumerPDF

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIRÓG Amelia 2008-05-26 Z/4607/21

TAK

60m K 975 NumerPDF 9.21 9.21/20

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
 
AZS Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/1956/21

TAK

200m K 185 NumerPDF 27.22 25.89/19

2
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

300m M 190 NumerPDF 36.75 36.75/21  ZKN 

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Ignacy 2002-12-16 Z/2477/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 8 NumerPDF 9.88/20

2
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 66 NumerPDF 14.33/20  ZKN   OSU 

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 Z/0672/18

TAK

Trójskok M 11 NumerPDF 12.78 12.78/21  ZKN   OSU 

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 Z/0231/19

TAK

200m M 128 NumerPDF 22.64 22.64/21  ZKN 

 
fb.com/UKSCzempionBelchatow
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

TAK

400m K 501 NumerPDF 61.07 61.07/21  ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
 
Akademia Sportu Otwock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 99/MZ/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCISZEWSKA Wiktoria 2002-02-14 Z/0338/17

TAK

60m K 405 NumerPDF

2
PLEJZNEROWSKI Marcin 1982-10-13 Z/1328/21

TAK

2000m M 406 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DURAJ Lena 2010-07-31 Z/3138/20

TAK

600m K 205 NumerPDF

 
www.zabieganedni.pl
KS Team ZabieganeDni Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 107/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Joanna 2011-01-11 Z/3555/21

TAK

300m K 701 NumerPDF

2
MAŁECKA Aniela 2015-08-02 Z/3955/21

TAK

60m K 755 NumerPDF

 
sokudo.pl
KSW Sokudo Otwock Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 85/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGLIK Marcelina 2008-12-13 Z/1052/21

TAK

300m K 744 NumerPDF PK

2
BIAŁEK Lena 2011-10-21 Z/1053/21

TAK

300m K 745 NumerPDF PK

3
BIELECKI Szymon 2011-06-28 Z/1733/20

TAK

600m M 740 NumerPDF PK

4
LIS Mateusz 2009-10-09 Z/2031/21

TAK

600m M 758 NumerPDF PK

5
MAZUREK Szymon 2009-03-25 Z/1735/20

TAK

600m M 738 NumerPDF PK

6
PIASECKI Jakub 2009-10-07 Z/1057/21

TAK

300m M 763 NumerPDF PK

7
SANNI Aishat 2014-04-11 Z/1059/21

TAK

60m K 766 NumerPDF PK

8
SANNI Faris 2009-11-22 Z/1060/21

TAK

300m M 767 NumerPDF PK

9
SCALEZE Monika 2011-03-15 Z/1061/21

TAK

300m K 739 NumerPDF PK

 
rksskra.pl
RKS Skra Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCERZAK Joanna 1973-10-16 Z/0393/17

TAK

200m K 743 NumerPDF 24.43/03

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
 
www.sprinterzy.com
KS Sprinterzy.com Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 36/MA/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 Z/2480/20

2020

400m M 55 NumerPDF 58.08/20

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 Z/3174/18

TAK

W dal M 351 NumerPDF 4.90/20

2
WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 Z/3174/18

TAK

60m M 351 NumerPDF 9.15/18

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 828 NumerPDF 15.32 15.81/20  ZKN 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
TS Sokół Jasło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/PK/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDUŃ Hubert 2007-12-14 Z/3688/21

TAK

W dal M 272 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MELZACKA Gabriela 2008-03-06 Z/3782/20

2020

Tyczka K 1 NumerPDF 2.42/20

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

400m K 18 NumerPDF 62.36 62.36/21  OSU 

2
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

1000m M 67 NumerPDF 2:28.24 2:28.24/21  KNF   OSU 

3
WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 Z/4222/20

TAK

1000m M 30 NumerPDF 2:57.01 2:57.01/21  OSU 

4
ZIĘTAL Szczepan 2007-05-12 Z/1331/21

TAK

1000m M 33 NumerPDF  OSU 

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda Śląska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GASZCZYK Marcin 2009-04-17 Z/5152/21

TAK

300m M 418 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
FB.mluks.triathlon
MLUKS Triathlon Koło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 67/WP/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Kuba 2005-05-05 Z/3528/20

TAK

2000m M 190 NumerPDF PK  ZKN 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-15 M-2
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 15 ( 15 ) K-14 M-1
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 Z/3180/19

TAK

100m K 8 NumerPDF

2
CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 Z/2668/21

TAK

60m K 5 NumerPDF

3
CHOMIK Marta 2005-10-06 Z/3799/18

TAK

60m K 1 NumerPDF 8.37 8.37/21

4
CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 Z/2715/20

TAK

1000m M 5 NumerPDF

5
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

1000m K 22 NumerPDF 3:34.03/19

6
GÓRNA Dorota 2006-03-21 Z/3179/19

TAK

100m K 5 NumerPDF

7
JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 Z/2669/21

TAK

100m K 4 NumerPDF

8
LEWANDOWSKA Paulina 2009-09-03 Z/2672/21

TAK

1000m K 6 NumerPDF

9
MALESZKA Patrycja 2008-09-29 Z/2716/20

TAK

100m K 7 NumerPDF

10
MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 Z/2165/21

TAK

300m K 20 NumerPDF 52.91 52.91/21

11
MICHALSKA Martyna 2009-12-14 Z/2671/21

TAK

600m K 5 NumerPDF

12
OLSZEWSKA Julia 2007-07-31 Z/2345/21

TAK

600m K 5 NumerPDF

13
RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 Z/1384/21

TAK

100m K 5 NumerPDF

14
SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 Z/2717/20

2020

100m K 2 NumerPDF

15
WIĘCKIEWICZ Natalia 2009-06-12 Z/2666/21

TAK

60m K 5 NumerPDF

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ACHRAMOWICZ Igor 2012-06-28 Z/9857/21

TAK

60m M 555 NumerPDF

 
LKS Masuria Jęcznik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 36/WN/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁOD Nikola 2009-05-18 Z/1519/20

TAK

200m K 705 NumerPDF