Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
Osobostarty wszystkie: 114 ( 78 ) K-51 M-27
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
LKS Polkowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
Gadzińska Barbara 1976-12-20 Z/2810/20

TAK

Dysk K (1kg) 99 NumerPDF 24.40 24.40/20

2
Gadzińska Barbara 1976-12-20 Z/2810/20

TAK

Oszczep K (600) 99 NumerPDF 27.53 27.53/20

 
LUBELSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

400m K 425 NumerPDF 58.06/18

2
GÓRCZYŃSKA Martyna 2003-11-30 Z/2940/20

TAK

Wzwyż K 41 NumerPDF 1.45/19

3
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

Trójskok M 418 NumerPDF  KN 

4
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

100m K 423 NumerPDF 12.27/13  SKN 

5
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 423 NumerPDF 54.02/19  SKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

Wzwyż K 976 NumerPDF 1.66/19  ZKN 

2
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

Trójskok K 976 NumerPDF  ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 9 ( 6 ) K-4 M-2
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

1500m K 58 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 Z/1709/20

TAK

600m K 33 NumerPDF

2
MARCINKOWSKI Dawid 2004-12-05 Z/1500/18

TAK

1500m M 40 NumerPDF

 
www.facebook.com/uksvisskierniewice/
UKS Vis Skierniewice Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 02/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 Z/0410/19

TAK

100m M 52 NumerPDF 15.19/19

2
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 Z/0410/19

TAK

300m M 52 NumerPDF 48.20/19

3
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

100m K 54 NumerPDF 13.17 13.17/19

4
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

200m K 54 NumerPDF 27.30 27.30/20

5
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

200m K 64 NumerPDF 27.60 27.60/20  ZKN 

6
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

Trójskok K 64 NumerPDF 10.40/19  ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

2000 m K 1 NumerPDF 6:39.43/19  ROSU 

2
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

300m M 250 NumerPDF 39.42/19  ROSU   ZKN 

3
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K 2 NumerPDF 1:34.42/19  ROSU 

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

4x100m K 961 NumerPDF  ROSU 

2
JANUS Julia 2005-03-01 Z/2915/19

TAK

4x100m K 953 NumerPDF

3
JASKULSKI Jan 2005-05-04 Z/3037/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF

4
KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 Z/1267/20

TAK

4x100m K 982 NumerPDF

5
KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 Z/1268/20

TAK

4x100m K 983 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 13 ( 7 ) K-2 M-5
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

200m M 63 NumerPDF 22.71/09

2
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

100m M 63 NumerPDF 11.43/09

3
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

400m K 13 NumerPDF 60.94/19  ROSU   ZKN 

4
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 3 NumerPDF  ZKN 

5
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 3 NumerPDF 12.65/19  ZKN 

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 41 NumerPDF

2
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 14 NumerPDF 19.83/19

3
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 17 NumerPDF 22.25/19  ROSU 

4
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 18 NumerPDF 10.76/19  ROSU 

 
mmkskk94@wp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

100m K 119 NumerPDF  ROSU 

2
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

200m K 119 NumerPDF  ROSU 

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

100m M 52 NumerPDF 11.91/19  ROSU 

2
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

200m M 52 NumerPDF  ROSU 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 39 ( 25 ) K-17 M-8
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 33 ( 19 ) K-11 M-8
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

100m K 653 NumerPDF 13.12/18  ROSU 

2
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

200m K 653 NumerPDF 28.23/19  ROSU 

3
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

100m K 584 NumerPDF 14.27/19

4
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

100m pł K U18 584 NumerPDF 17.80/19

5
GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 Z/4606/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 778 NumerPDF 33.28 33.28/20  ROSU 

6
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

200m M 660 NumerPDF 23.85/19  ROSU 

7
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

100m M 660 NumerPDF 11.84 11.57/19  ROSU 

8
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

100m M 781 NumerPDF 11.12 11.07/18  ZKN 

9
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

200m M 781 NumerPDF  ZKN 

10
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

Wieloskok K U16 553 NumerPDF  ROSU 

11
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

100m K 553 NumerPDF 13.76/19  ROSU 

12
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

400m K 143 NumerPDF 60.11/19

13
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

200m K 143 NumerPDF 26.72/19

14
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 752 NumerPDF 54.58 54.58/20  ZKN   SKN 

15
ORZECH Mateusz 2002-02-19 Z/2169/19

TAK

100m M 661 NumerPDF 11.35/19

16
OTOK Bartosz 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

Kula M (7.26kg) 743 NumerPDF

17
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

200m K 745 NumerPDF 28.12/19  ROSU 

18
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

100m K 745 NumerPDF 13.39 13.22/19  ROSU 

19
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

200m M 654 NumerPDF

20
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

100m M 654 NumerPDF 12.04 12.04/20

21
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

100m M 658 NumerPDF 12.44/17

22
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

200m M 658 NumerPDF

23
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

400m K 744 NumerPDF  ZKN 

24
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

100m K 744 NumerPDF 13.79/19  ZKN 

25
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

100m K 652 NumerPDF 14.89/19  ROSU 

26
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

60m pł K 652 NumerPDF  ROSU 

27
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

60m pł K 1 NumerPDF  ROSU 

28
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

200m K 1 NumerPDF  ROSU 

29
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

100m K 169 NumerPDF 12.83/14

30
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

200m K 169 NumerPDF 26.39/14

31
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

100m K 703 NumerPDF 13.52 13.52/20

32
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

200m K 703 NumerPDF 29.03/19

33
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

100m M 782 NumerPDF 10.81/19  ZKN   SKN 

 
Podkarpackie Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

4x100m K 563 NumerPDF

2
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

4x100m K 969 NumerPDF  ROSU 

3
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

4x100m K 562 NumerPDF  ROSU 

4
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

4x100m K 558 NumerPDF  ROSU 

5
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

4x100m K 86 NumerPDF  ROSU 

6
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

4x100m K 65 NumerPDF  ROSU 

 
PODLASKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

5000m K 782 NumerPDF 16:11.26/19  SKN 

2
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

Wzwyż K 778 NumerPDF 1.68/17

3
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

400m K 776 NumerPDF 54.16/15

 
POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

3000m K 251 NumerPDF 11:36.30/19

 
ULKS Skoczek Pogórze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

200m K 13 NumerPDF

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 Z/0577/19

TAK

W dal M 20 NumerPDF 6.83/19  ZKN 

2
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

Młot K (4kg) 30 NumerPDF 42.67/19

3
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

W dal M 5 NumerPDF 6.50/19  ZKN 

4
TEBEL Pawel 2002-07-07 Z/4117/17

TAK

W dal M 1 NumerPDF 5.43/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 13 ( 8 ) K-4 M-4
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 12 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 Z/5453/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 931 NumerPDF 37.66/19  ROSU 

2
CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 Z/4793/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 900 NumerPDF 28.99/19

3
CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 Z/4793/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 900 NumerPDF 32.10/19

4
GUZENDA Kajetan 2004-01-19 Z/4794/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 700 NumerPDF

5
GUZENDA Kajetan 2004-01-19 Z/4794/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 700 NumerPDF

6
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 30 NumerPDF

7
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 30 NumerPDF

8
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 956 NumerPDF 43.70/19

9
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 956 NumerPDF 43.77/19

10
SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 Z/1669/20

TAK

600m K 123 NumerPDF

11
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 12 NumerPDF

12
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

W dal K 12 NumerPDF

 
PZS Gontyniec Chodzież Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 58/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIAK Julia 2007-10-01 Z/2468/20

TAK

300m K 763 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 9 ( 6 ) K-4 M-2
 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

60m K 216 NumerPDF

2
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

300m K 216 NumerPDF

3
KNORPS Wiktoria 2007-07-05 Z/2690/20

TAK

300m K 222 NumerPDF

4
KNORPS Wiktoria 2007-07-05 Z/2690/20

TAK

60m K 222 NumerPDF

5
SKOCKI Kamil 2011-01-07 Z/2691/20

TAK

600m M 219 NumerPDF

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 Z/2819/19

TAK

100m K 171 NumerPDF 14.88/19  ROSU 

2
BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 Z/2819/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 171 NumerPDF 23.83/19  ROSU 

3
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

TAK

600m K 189 NumerPDF 1:41.89/19  ROSU 

4
MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 Z/3319/17

TAK

400m M 163 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
www.kusy.szczecin.pl
MKS Kusy Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

100m K 488 NumerPDF 14.36/19  ROSU 

 
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

100m K 724 NumerPDF 13.48 13.48/20  ROSU 

2
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

100m K 717 NumerPDF 12.94/17  ROSU   KNF   SKN