Internetowe zg這szenia do imprezy: Zg這szenia do kadry wojew鏚zkiej U16 - ma這polska
Sezon 2021
Osobostarty wszystkie: 30 ( 30 ) K-19 M-11
 
MAΜPOLSKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-19 M-11
 
LKS Brzezina Osiek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANTYKA Kacper 2007-07-10 Z/8554/21

TAK

1000m M U16 41 NumerPDF 3:22.09 3:22.09/21

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS K這s Olkusz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Maksymilian 2006-09-08 Z/3612/20

TAK

300m M U16 2 NumerPDF

 
MLUKS Tarn闚 Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIK Norbert 2007-09-18 Z/3407/20

TAK

2000m M U16 60 NumerPDF

2
KRAS Zuzanna 2006-09-28 Z/5515/19

TAK

600m K U16 60 NumerPDF 2:04.06 1:53.34/20 PK

3
KRZACZEK Aleksandra 2006-12-12 Z/1005/20

TAK

600m K U16 78 NumerPDF

4
KUTA Mateusz 2007-01-21 Z/2995/20

TAK

100m M U16 64 NumerPDF 12.59 12.59/21

5
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

100m K U16 65 NumerPDF 13.97 13.97/21

6
MIETx Oliwia 2007-03-27 Z/2279/19

TAK

300m K U16 26 NumerPDF 47.81 47.81/21

7
PI﹗EK Wiktoria 2006-09-03 Z/11573/21

TAK

100m K U16 40 NumerPDF

8
RYBA Gabriela 2007-03-05 Z/2274/19

TAK

600m K U16 2 NumerPDF 1:57.53 1:56.25/20

9
SZOΡYSIK Patrycja 2007-05-01 Z/3426/18

TAK

600m K U16 8 NumerPDF 1:54.35 1:54.35/21

10
ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 Z/4445/18

TAK

80m p K U16 27 NumerPDF 12.87 12.87/21

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 Z/3498/19

TAK

300m K U16 876 NumerPDF 49.23 49.23/21

2
ZIELI垶KI Micha 2006-12-02 Z/3497/19

TAK

300m M U16 835 NumerPDF 42.53 42.53/21

 
UKS Kusy Bukowno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRYNDA Bartosz 2007-11-20 Z/2307/19

TAK

1000m M U16 267 NumerPDF 3:23.28 3:23.28/21

 
http://uks.sp-siercza.pl/
UKS Lider Siercza Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 30/MA/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMEK Jagoda 2007-12-06 Z/2761/20

TAK

100m K U16 152 NumerPDF 13.84 13.84/21

2
GONKIEWICZ Joanna 2007-05-21 Z/3168/20

TAK

100m K U16 214 NumerPDF 14.35 14.35/21

3
MARCINIAK Marta 2006-10-05 Z/4041/20

TAK

1000m K U16 150 NumerPDF 3:25.52 3:25.52/21

4
PI紑KOWSKI Jakub 2007-04-13 Z/4040/20

TAK

1000m M U16 122 NumerPDF 3:26.68 3:26.68/21

 
www.uksromer.rabka.pl/
UKS Romer Rabka-Zdr鎩 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 41/MA/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAJECZNICA Anna 2006-05-12 Z/7639/21

TAK

1000m prz.K U16 278 NumerPDF 3:32.11 3:32.11/21

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Krak闚 Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Nina 2006-05-18 Z/5003/21

TAK

Wzwy K U16 343 NumerPDF 1.50 1.50/21

2
BOROWIEC Patrycja 2006-09-13 Z/3740/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 347 NumerPDF 34.02 34.02/21

3
D、ROWSKA ㄆcja 2007-11-06 Z/4998/21

TAK

300m K U16 254 NumerPDF 46.25 46.25/21

4
JEWUx Dominika 2006-10-03 Z/3172/18

TAK

80m p K U16 343 NumerPDF 12.42 12.42/21  OSU 

5
KARAWAJCZYK Filip 2006-09-23 Z/2908/21

TAK

W dal M U16 392 NumerPDF 5.51 5.51/21

6
NOGIE Alicja 2007-09-17 Z/2752/20

TAK

80m p K U16 343 NumerPDF

7
STACHYRA Justyna 2006-06-22 Z/5237/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 348 NumerPDF 37.44 38.43/20

8
STOPA Jakub 2007-08-14 Z/2763/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 344 NumerPDF

9
W﹖OWICZ Maciej 2006-10-15 Z/3174/18

TAK

W dal M U16 351 NumerPDF 5.72 5.72/21

10
ZAPAx Maksymilian 2006-02-07 Z/4108/19

TAK

300m M U16 351 NumerPDF 39.18 39.18/21