Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.wielkopolskiego 2019
POZNAŃ, 15.02.2019
Osobostarty wszystkie: 131 ( 131 ) K-79 M-52
 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 131 ( 131 ) K-79 M-52
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

600m K U16 222 NumerPDF

2
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

300m K U16 149 NumerPDF

3
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

600m K U16 151 NumerPDF

4
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

1000m M U16 162 NumerPDF

5
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

300m K U16 100 NumerPDF

 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOŻYS Oskar 2004-04-04 Z/4897/18

TAK

600m M U16 140 NumerPDF

2
DYLA Jakub 2004-05-19 Z/3091/18

TAK

300m M U16 141 NumerPDF

3
DYMEK Maksymilian 2005-03-12 Z/0885/18

TAK

300m M U16 139 NumerPDF

4
KOLASIŃSKA Alicja 2005-02-12 Z/0475/18

TAK

600m K U16 144 NumerPDF

5
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

1000m K U16 141 NumerPDF

6
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

W dal K U16 142 NumerPDF 5.27/18

7
ZAKRZEWSKI Hubert 2004-01-22 Z/4899/18

TAK

W dal M U16 141 NumerPDF

8
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

100m K U16 147 NumerPDF

 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

W dal K U16 303 NumerPDF 5.28 5.28/19

2
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

600m K U16 314 NumerPDF 1:51.06 1:51.06/19

3
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

100m K U16 313 NumerPDF

4
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

W dal M U16 307 NumerPDF 6.46 6.46/19 PK

5
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

Wzwyż K U16 302 NumerPDF 1.65 1.65/19

6
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 Z/0651/19

TAK

100m M U16 312 NumerPDF PK

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

2018

600m K U16 5 NumerPDF

2
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

2018

600m K U16 73 NumerPDF PK

 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Filip 2004-05-11 Z/1357/19

TAK

100m M U16 747 NumerPDF

2
KACZMAREK Sebastian 2004-09-15 Z/1359/19

TAK

110m M (91.4) U16 19 NumerPDF

 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODURA Anna 2004-04-23 Z/1162/18

TAK

300m K U16 974 NumerPDF 48.31/17 PK

2
CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 Z/5453/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 931 NumerPDF PK

3
KAUKA Kamil 2004-01-17 Z/4323/18

TAK

1000m M U16 962 NumerPDF

4
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

TAK

200m pł K 722 NumerPDF

5
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

1000m K U16 967 NumerPDF

6
SOŁYGA Kinga 2004-06-24 Z/4325/18

TAK

Wzwyż K U16 765 NumerPDF

7
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

2000m M U16 739 NumerPDF

8
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

100m K U16 712 NumerPDF

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

300m K U16 41 NumerPDF 49.61/18

2
DOMAŃSKI Karol 2004-06-15 Z/0796/19

TAK

600m M U16 56 NumerPDF

3
GRAD Jagoda 2005-04-22 Z/0797/19

TAK

1000m K U16 86 NumerPDF 4:03.41 4:03.41/19 PK

4
MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 Z/0801/19

TAK

600m M U16 78 NumerPDF PK

5
TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30 Z/0802/19

TAK

2000m M U16 80 NumerPDF 7:25.07 7:25.07/19

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Krzysztof 2004-08-02 Z/4263/18

2018

200m pł M 401 NumerPDF

2
BALCERZAK Marcin 2004-03-20 Z/4337/17

2018

300m M U16 400 NumerPDF

3
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

600m M U16 408 NumerPDF 1:33.39 1:33.39/18

4
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

Wzwyż M U16 414 NumerPDF 1.65 1.69/18

5
PIASECZNY Borys 2004-01-05 Z/2365/17

2018

300m M U16 407 NumerPDF 44.22/17

6
SZCZEPANIAK Wiktoria 2005-02-24 Z/5455/18

2018

Wzwyż K U16 415 NumerPDF

7
WIĄCEK Nadia 2004-10-15 Z/4353/17

2018

100m K U16 402 NumerPDF PK

 
MKL Jarocin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 59/WP/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

300m K U16 121 NumerPDF PK

2
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

300m K U16 119 NumerPDF

3
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

2000m M U16 101 NumerPDF

4
KURZAWA Marta 2004-03-29 Z/1775/18

TAK

2000 m K U16 121 NumerPDF

 
MKS Baszta Szamotuły Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Kacper 2005-04-18 Z/4196/18

2018

100m M U16 35 NumerPDF

2
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/0872/15

2018

100m K U16 32 NumerPDF

 
MKS Gniezno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 05/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBACZ Wanessa 2005-03-16 Z/0870/19

TAK

600m K U16 967 NumerPDF 2:01.09 2:01.09/19

2
DOBERSCHUTZ Dorota 2004-03-21 Z/0871/19

TAK

600m K U16 621 NumerPDF 2:08.81 2:08.81/19

3
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 Z/4131/18

TAK

600m K U16 814 NumerPDF

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCUREK Julia 2004-07-11 Z/4462/17

2018

W dal K U16 61 NumerPDF 4.44/18

2
SPYCHAŁA Amanda 2005-07-17 Z/4463/17

2018

100m K U16 81 NumerPDF

3
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

2018

Wzwyż K U16 74 NumerPDF 1.40/18

4
WOJTASZEK Aleksandra 2004-11-08 Z/0298/17

2018

600m K U16 75 NumerPDF

5
WYSZYŃSKA Zofia 2004-08-12 Z/0302/17

2018

600m K U16 76 NumerPDF

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 Z/4093/18

2018

300m M U16 85 NumerPDF

2
JÓSKA Jonasz 2004-05-10 Z/0714/19

TAK

300m M U16 81 NumerPDF

3
MARLIKOWSKA Wiktoria 2005-01-05 Z/4088/18

2018

300m K U16 86 NumerPDF PK

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJER Mikołaj 2004-07-30 Z/1093/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 136 NumerPDF

2
GÓRNIAK Sokrates 2005-03-15 Z/4228/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 136 NumerPDF

3
GRAMZA Oliwia 2004-06-15 Z/1134/17

TAK

300m K U16 152 NumerPDF

4
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

1000m M U16 796 NumerPDF

5
IWAN Weronika 2005-02-21 Z/2936/18

TAK

300m K U16 797 NumerPDF

6
KUCHARZEWSKA Amelia 2005-05-09 Z/0172/19

TAK

600m K U16 222 NumerPDF

7
MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 Z/3818/17

TAK

300m M U16 668 NumerPDF

8
PODBIELSKA Ada 2005-02-16 Z/2938/18

TAK

600m K U16 111 NumerPDF

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 Z/5179/18

TAK

300m M U16 16 NumerPDF

2
CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 Z/3347/17

TAK

100m K U16 522 NumerPDF

3
DERLATKA Kacper 2005-08-21 Z/4250/18

TAK

Wzwyż M U16 545 NumerPDF

4
HAJDUK Dawid 2005-04-10 Z/4252/18

TAK

1000m M U16 12 NumerPDF

5
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

300m K U16 515 NumerPDF

6
ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 Z/4249/18

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF

7
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

1000m M U16 502 NumerPDF 3:07.06 3:07.06/18

8
TRZEBNA Wiktoria 2004-12-11 Z/5180/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 52 NumerPDF

9
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

TAK

600m K U16 58 NumerPDF

10
WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 Z/3859/18

TAK

600m K U16 14 NumerPDF

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

TAK

300m K U16 183 NumerPDF 50.39 50.39/19

2
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

TAK

100m K U16 176 NumerPDF

3
ODZIEMEK Olga 2004-07-31 Z/2724/18

TAK

1000m K U16 180 NumerPDF 3:51.24 3:51.24/19 PK

4
ROSIEWICZ Jan 2004-11-05 Z/1598/18

TAK

5 km ch M U16 182 NumerPDF

5
WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

TAK

3 km ch K U16 189 NumerPDF

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Maciej 2005-01-01 Z/4974/18

TAK

100m M U16 203 NumerPDF

2
KOT Aldona 2005-09-05 Z/4213/18

TAK

600m K U16 195 NumerPDF

3
MICHALAK Natasza 2005-09-26 Z/0988/19

TAK

100m K U16 5 NumerPDF

4
SZCZEPANIAK Paweł 2005-02-22 Z/4973/18

TAK

100m M U16 195 NumerPDF

5
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

TAK

1000m K U16 6 NumerPDF

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOŻKIEWICZ Dominika 2004-09-10 Z/0922/18

2018

300m K U16 351 NumerPDF 55.87 55.87/19 PK

2
NAPIERAŁA Aleksandra 2004-06-16 Z/2658/17

2018

300m K U16 352 NumerPDF

3
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

2018

600m K U16 353 NumerPDF 1:57.93 1:57.93/19

4
SZCZODRZYŃSKA Agata 2005-01-31 Z/2660/17

2018

600m K U16 345 NumerPDF 2:02.52 2:02.52/19 PK

5
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

2018

600m K U16 346 NumerPDF 1:46.51 1:44.42/17

 
UKS Jedynka Gostyń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HANDKE Mikołaj 2004-09-07 Z/1073/19

TAK

1000m M U16 46 NumerPDF

 
UKS Olimp Duszniki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 11/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁODYGA Aleksandra 2004-04-14 Z/3930/17

2018

300m K U16 205 NumerPDF

2
NOBIK Julia 2005-03-03 Z/3402/17

TAK

W dal K U16 207 NumerPDF 4.69/18

3
ŚWIDERSKI Hubert 2004-01-20 Z/4954/18

2018

W dal M U16 209 NumerPDF PK

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 15 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

3 km ch K U16 461 NumerPDF

2
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

300m K U16 454 NumerPDF 45.84 44.55/17

3
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

TAK

Wzwyż M U16 461 NumerPDF 1.50 1.50/19 PK

4
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

300m K U16 443 NumerPDF 52.41/18

5
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

600m K U16 454 NumerPDF

6
JANUSZKIEWICZ Matylda 2005-08-19 Z/2832/18

TAK

80m pł K 480 NumerPDF

7
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

100m M U16 463 NumerPDF

8
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

W dal K U16 444 NumerPDF 4.90 4.92/18

9
KWIATKOWSKA Agnieszka 2004-07-30 Z/2837/18

TAK

100m K U16 429 NumerPDF

10
ŁASUT Kaja 2004-04-04 Z/2835/18

2018

100m K U16 475 NumerPDF PK

11
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

100m M U16 467 NumerPDF

12
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

TAK

300m K U16 478 NumerPDF

13
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

TAK

80m pł K 448 NumerPDF

14
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

TAK

600m K U16 458 NumerPDF 1:51.14/17

15
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

TAK

Wzwyż K U16 458 NumerPDF 1.40 1.45/17

 
UKS Piątka Jarocin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 34/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIEL Maciej 2004-03-23 Z/4327/18

TAK

300m M U16 242 NumerPDF 41.94 41.94/19

2
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

1000m K U16 239 NumerPDF 3:40.96 3:40.96/19

 
-------
UKS Przełaj Żerków Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 10/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRIEBE Angelika 2004-08-03 Z/2591/17

TAK

3 km ch K U16 605 NumerPDF

2
KASPRZAK Rozalia 2005-02-18 Z/2592/17

TAK

1000m K U16 603 NumerPDF 3:48.07 3:48.07/19

3
URBAŃCZYK Karina 2004-10-25 Z/0748/18

TAK

600m K U16 609 NumerPDF 2:00.74 2:00.74/19

4
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

80m pł K 614 NumerPDF

 
facebook - UKS Skoczek Władysławów
UKS Skoczek Władysławów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 35/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

110m M (91.4) U16 696 NumerPDF PK

2
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

TAK

300m M U16 700 NumerPDF 39.02 39.02/19 PK

3
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

600m M U16 694 NumerPDF 1:41.15/18 PK

4
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

110m M (91.4) U16 698 NumerPDF

5
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

100m M U16 692 NumerPDF

 
www.ukssprint.pl
UKS Sprint Przeźmierowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 37/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

80m pł K 2004 NumerPDF 13.45

 
UKS Sprinter Słodków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

TAK

2000m M U16 412 NumerPDF 6:37.28 6:37.28/19

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

200m pł M 968 NumerPDF

2
JANKOWIAK Jan 2004-03-28 Z/2255/18

TAK

W dal M U16 953 NumerPDF

3
KATA Zofia 2004-01-13 Z/4140/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 12 NumerPDF

4
KRUSZYŃSKI Oskar 2004-01-29 Z/2257/18

TAK

100m M U16 933 NumerPDF PK

5
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

200m pł M 934 NumerPDF

6
WACKE Małgorzata 2004-07-16 Z/4138/18

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF PK