Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa podlaskiego U18 i U20
BIAŁYSTOK, 24.05.2019
Osobostarty wszystkie: 70 ( 49 ) K-23 M-26
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M 67 NumerPDF 1.95 2.03/18

 
PODLASKIE Osobostarty: 62 ( 44 ) K-21 M-23
 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

800m K 791 NumerPDF 2:24.59/18

2
KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 Z/0432/18

TAK

400m M 795 NumerPDF

3
KOZAR Roksana 2004-03-04 Z/0433/18

TAK

100m K 796 NumerPDF 13.43/18

4
NIKICIUK Weronika 2004-03-17 Z/0434/18

TAK

100m K 794 NumerPDF

5
WILUK Szymon 2001-08-22 Z/0859/17

TAK

100m M 797 NumerPDF 12.49 12.26/18

 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 8 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

W dal K U18 777 NumerPDF 4.55 4.74/18

2
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

1500m K 777 NumerPDF 4:34.63/17

3
KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 Z/5742/18

TAK

100m pł K U18 777 NumerPDF

4
ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 Z/0592/17

TAK

110m M (91.4) U18 775 NumerPDF 16.72/18

5
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

400m pł K U20 782 NumerPDF 71.88/18

6
PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 Z/1489/18

TAK

Wzwyż K 776 NumerPDF 1.45 1.50/18

7
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 778 NumerPDF 10.79/18

8
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

200m M 778 NumerPDF 22.50/18

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 10 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCICKI Michał 2003-02-07 Z/1295/17

TAK

Trójskok M U18 650 NumerPDF 11.87 11.87/19

2
BARCICKI Michał 2003-02-07 Z/1295/17

TAK

W dal M 650 NumerPDF 5.79 5.79/19

3
DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 Z/3666/17

TAK

Wzwyż M 17 NumerPDF 1.60/18

4
KONOPKA Daniel 2002-05-02 Z/3777/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 648 NumerPDF 51.31 51.31/19

5
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

Trójskok K U18 634 NumerPDF 10.11 10.11/19

6
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

W dal K 634 NumerPDF 4.64 5.03/18

7
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

W dal K 2 NumerPDF 4.75 4.75/19

8
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

Trójskok K U18 2 NumerPDF 10.22 10.22/19

9
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

Trójskok K U18 638 NumerPDF 10.55 11.16/18

10
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

W dal K 638 NumerPDF 5.27 5.27/19

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 9 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

400m M 991 NumerPDF

2
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

400m M 997 NumerPDF 51.84 51.84/19

3
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

800m K 994 NumerPDF 2:38.72/17

4
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

1500m K 994 NumerPDF

5
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

TAK

100m M 996 NumerPDF 12.37 12.37/19

6
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

TAK

200m M 996 NumerPDF

7
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

400m M 988 NumerPDF 52.25/18

8
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

800m M 988 NumerPDF 1:57.72/18

9
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

400m K 989 NumerPDF 59.44/18

 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 56 NumerPDF 39.98 39.98/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 56 NumerPDF 14.54 15.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 10 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Bartosz 1992-02-25 Z/3483/11

TAK

400m pł M 87 NumerPDF 51.63/16

2
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

100m M 46 NumerPDF 11.33 11.08/18

3
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

200m M 46 NumerPDF 22.32 22.32/19

4
MAŁYSZKO Aleksandra 2002-09-25 Z/2285/19

TAK

1500m K 36 NumerPDF

5
PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

100m K 38 NumerPDF 14.44 14.12/18

6
PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

200m K 38 NumerPDF 30.63 29.14/17

7
WIERZBICKI Szymon 2000-03-10 Z/2286/19

TAK

W dal M 44 NumerPDF

8
WIERZBICKI Szymon 2000-03-10 Z/2286/19

TAK

100m M 44 NumerPDF 12.32 12.32/19

9
WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 Z/1680/17

TAK

400m pł M (84) U18 56 NumerPDF

10
WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 Z/1680/17

TAK

1500m M 56 NumerPDF 4:42.23/18

 
SALOS.SUWALKI.PL
SL Salos Suwałki Osobostarty: 8 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 15/PD/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 Z/0146/18

TAK

4x100m M U20 443 NumerPDF

2
GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 Z/0146/18

TAK

100m M 443 NumerPDF 11.52/18

3
KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 Z/0424/16

TAK

4x100m M U20 444 NumerPDF

4
KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 Z/0424/16

TAK

100m M 444 NumerPDF

5
MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 Z/1521/15

TAK

4x100m M U20 446 NumerPDF

6
MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 Z/1521/15

TAK

100m M 446 NumerPDF 11.31/18

7
MISZKIEL Marcin 2001-05-25 Z/0427/16

TAK

4x100m M U20 447 NumerPDF

8
MISZKIEL Marcin 2001-05-25 Z/0427/16

TAK

200m M 447 NumerPDF 23.52 23.06/18

 
UKS 19 Bojary Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

200m M 87 NumerPDF 21.82/18

 
UKS Czwórka Białystok Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 08/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 Z/2865/17

TAK

4x100m K U20 43 NumerPDF

2
MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 Z/0570/17

TAK

4x100m K U20 51 NumerPDF

3
MIELECH Gabriela 2001-01-31 Z/2455/15

TAK

4x100m K U20 41 NumerPDF

4
OLECHNO Kinga 2000-05-11 Z/2002/17

TAK

4x100m K U20 46 NumerPDF

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 Z/1541/15

TAK

2000m prz.M U20 194 NumerPDF 5:58.18/18

2
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

2000m prz.K U20 192 NumerPDF

3
KORZUN Aleksandra 2000-09-11 Z/1543/15

TAK

2000m prz.K U20 193 NumerPDF 7:58.39/16

4
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 198 NumerPDF

5
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 198 NumerPDF 13.47/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
 
UKS Sokół Węgorzewo Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 17/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJEWSKI Michał 2005-10-25 Z/0910/19

TAK

400m M 2 NumerPDF

2
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

100m pł K U20 1 NumerPDF 15.09/18

3
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

W dal K U20 1 NumerPDF 5.54 5.94/17

4
TOKARZ Marcin 2000-06-10 Z/3312/17

TAK

400m M 4 NumerPDF 52.00/17

5
TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 Z/0036/17

TAK

1500m K 5 NumerPDF 5:16.63/18