Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.lubelskiego 2019
LUBLIN, 05.02.2019
Osobostarty wszystkie: 82 ( 82 ) K-53 M-29
 
LUBELSKIE Osobostarty: 82 ( 82 ) K-53 M-29
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 23 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Julia 2004-05-02 Z/5473/18

2018

Kula K U16 (3kg) 417 NumerPDF

2
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 414 NumerPDF

3
CZUPRYN Agata 2004-02-27 Z/4782/18

2018

600m K U16 418 NumerPDF

4
JANASZ Patrycja 2004-09-21 Z/4835/18

2018

Oszczep K U16 (500) 430 NumerPDF

5
KAMIŃSKA Iga 2004-02-12 Z/3951/18

2018

100m K U16 422 NumerPDF

6
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

600m M U16 410 NumerPDF

7
KOS Jakub 2004-02-12 Z/4456/17

2018

300m M U16 415 NumerPDF

8
LATO Otylia 2005-02-02 Z/4558/18

2018

Wzwyż K U16 404 NumerPDF

9
MAJ Paweł 2004-03-25 Z/4502/17

2018

W dal M U16 428 NumerPDF 5.36 5.36/19

10
MISIARZ Sebastian 2004-09-15 Z/0632/18

2018

600m M U16 412 NumerPDF

11
MLEKO Rafael 2004-07-09 Z/3678/18

2018

Młot M U16 (5kg) 426 NumerPDF

12
MUDER Gabriela 2005-02-08 Z/3535/18

2018

W dal K U16 415 NumerPDF 3.95/18

13
NIEĆKO Sonia 2004-03-30 Z/3949/18

2018

100m M U16 450 NumerPDF

14
SADKOWSKA Gabriela 2004-07-29 Z/2161/18

2018

600m K U16 423 NumerPDF

15
SITAREK Wiktor 2004-12-19 Z/4713/17

2018

W dal M U16 419 NumerPDF 4.80/17

16
SOBIESIAK Marcin 2004-05-06 Z/5264/18

2018

Dysk M U16 (1kg) 418 NumerPDF

17
SUCHORAB Jan 2004-04-27 Z/3824/18

2018

300m M U16 426 NumerPDF

18
SZUBA Kamil 2004-05-25 Z/4806/18

2018

W dal M U16 405 NumerPDF

19
TOMASIAK Patryk 2004-03-18 Z/3944/18

2018

W dal M U16 420 NumerPDF

20
TUSTANOWSKA Martyna 2004-04-19 Z/4457/17

2018

300m K U16 421 NumerPDF 44.50/17

21
WAŁACH Emilia 2004-01-09 Z/2122/18

2018

1000m K U16 417 NumerPDF 3:34.32 3:34.32/18

22
WEGIERA Alicja 2004-08-12 Z/4620/17

2018

1000m K U16 420 NumerPDF

23
WOLIŃSKI Dawid 2004-07-08 Z/3945/18

2018

100m M U16 422 NumerPDF

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

100m K U16 111 NumerPDF

2
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF

3
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

300m M U16 42 NumerPDF 41.67/17

4
DZIUBA Amelia 2005-10-19 Z/1102/19

TAK

100m K U16 12 NumerPDF

5
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 140 NumerPDF

6
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

200m pł K 127 NumerPDF

7
KOSTRUBIEC Magdalena 2004-06-07 Z/1385/18

2018

Wzwyż K U16 46 NumerPDF

8
LEŚNIAK Natalia 2005-08-15 Z/5746/18

2018

300m K U16 15 NumerPDF

9
MOZOŁA Małgorzata 2004-05-11 Z/5047/18

2018

W dal K U16 24 NumerPDF 4.39/17

10
PRZYBYŁA Martyna 2004-03-08 Z/4561/18

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

11
PRZYCZYNA Magdalena 2004-01-06 Z/0993/18

TAK

600m K U16 17 NumerPDF

12
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

600m K U16 121 NumerPDF

13
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K U16 43 NumerPDF

14
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

300m K U16 156 NumerPDF

15
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-19 Z/2626/18

TAK

600m M U16 40 NumerPDF

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 11 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

2018

300m K U16 1 NumerPDF

2
CĘKIEL Zuzanna 2004-01-06 Z/4783/18

2018

100m K U16 2 NumerPDF PK

3
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

2018

80m pł K 18 NumerPDF

4
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

2018

Młot K U16 (3kg) 131 NumerPDF

5
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

2018

Młot K U16 (3kg) 142 NumerPDF

6
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

2018

Oszczep K U16 (500) 134 NumerPDF PK

7
SUMOREK Paulina 2004-06-07 Z/1965/18

2018

1000m K U16 11 NumerPDF PK

8
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

2018

110m M (91.4) U16 236 NumerPDF

9
ULANOWSKA Julia 2004-05-21 Z/3945/17

2018

1000m K U16 8 NumerPDF

10
ULANOWSKI Szymon 2004-05-21 Z/3943/17

2018

300m M U16 9 NumerPDF PK

11
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

2018

Młot K U16 (3kg) 145 NumerPDF

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K U16 902 NumerPDF 1.35 1.35/19

2
CHARCZUK Eliza 2005-02-20 Z/5692/18

TAK

100m K U16 903 NumerPDF

3
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

100m K U16 922 NumerPDF

4
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 925 NumerPDF

5
GŁOWACKA Wiktoria 2005-07-11 Z/5693/18

TAK

100m K U16 925 NumerPDF

6
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

600m K U16 920 NumerPDF

7
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M U16 917 NumerPDF

8
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

100m K U16 929 NumerPDF

9
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

600m M U16 918 NumerPDF 1:40.44 1:40.44/18

10
LIPSKA Weronika 2004-04-17 Z/5266/18

TAK

1000m K U16 925 NumerPDF

11
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

1000m M U16 923 NumerPDF 3:11.78 3:11.78/18

12
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

300m K U16 920 NumerPDF

13
TRUSZKOWSKA Estera 2005-09-07 Z/5691/18

TAK

200m pł K 905 NumerPDF

14
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

2000 m K U16 929 NumerPDF

15
WDOWIAK Wiktoria 2005-04-11 Z/4350/18

TAK

80m pł K 927 NumerPDF

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

2000 m K U16 22 NumerPDF

2
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

2000m M U16 19 NumerPDF

3
SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 Z/5372/18

2018

1000m M U16 15 NumerPDF

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 15 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIUK Andżelika 2004-09-12 Z/5721/18

TAK

W dal K U16 221 NumerPDF

2
CHALIMONIUK Weronika 2004-09-10 Z/4405/17

TAK

600m K U16 78 NumerPDF

3
CIOK Aleksandra 2005-03-22 Z/4511/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 230 NumerPDF

4
GEREJ Paulina 2005-05-23 Z/5744/18

TAK

100m K U16 222 NumerPDF

5
HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 Z/4515/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 221 NumerPDF

6
KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 Z/4518/17

TAK

Wzwyż M U16 223 NumerPDF 1.70 1.70/18

7
KROŚKO Aleksandra 2004-02-28 Z/5724/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 224 NumerPDF

8
MAKÓWKA Marcelina 2004-08-12 Z/1033/19

TAK

Wzwyż K U16 225 NumerPDF

9
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

600m K U16 221 NumerPDF 1:54.30 1:54.30/18

10
PANASIEWICZ Adam 2004-08-08 Z/4521/17

TAK

Wzwyż M U16 32 NumerPDF

11
PANASIUK Kacper 2004-02-11 Z/4407/17

TAK

100m M U16 77 NumerPDF

12
SAWCZUK Karolina 2005-01-22 Z/1103/19

TAK

3 km ch K U16 1 NumerPDF

13
SZOSTAK Zuzanna 2004-11-23 Z/5722/18

TAK

100m K U16 225 NumerPDF

14
SZWAJ Szymon 2004-04-06 Z/4523/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 229 NumerPDF

15
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 227 NumerPDF