Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowy mityng pamięci Ireny Szewińskiej
TORUŃ, 26.01.2019
Osobostarty wszystkie: 125 ( 94 ) K-54 M-40
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 9 ( 3 ) K-3 M-0
 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 9 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

60m K U16 8 NumerPDF 8.43 8.43/18

2
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

60m pł K U16 8 NumerPDF 9.92 9.92/18

3
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

Wzwyż K U16 8 NumerPDF 1.30/17

4
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

60m pł K U16 13 NumerPDF 9.43 9.43/18

5
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

Wzwyż K U16 13 NumerPDF

6
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

60m K U16 13 NumerPDF 8.11 8.11/18

7
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

60m pł K U16 25 NumerPDF 9.71 9.71/19

8
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

Wzwyż K U16 25 NumerPDF

9
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

60m K U16 25 NumerPDF 8.47 8.47/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 53 ( 44 ) K-30 M-14
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

600m M U16 115 NumerPDF 2:11.63/18

2
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

200m K U16 706 NumerPDF 27.20 29.96/18

3
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

600m K U16 955 NumerPDF 1:48.00 1:56.43/17

4
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

200m K U16 917 NumerPDF

5
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

600m K U16 976 NumerPDF 2:11.62/18

6
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

200m M U16 940 NumerPDF

7
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

600m K U16 936 NumerPDF 2:05.87/18

8
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

600m K U16 718 NumerPDF 1:46.88 1:44.54/18

9
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

600m K U16 218 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 24 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

60m K U16 549 NumerPDF 8.75 8.75/18

2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

200m K U16 549 NumerPDF 29.16 29.16/18

3
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

60m K U16 505 NumerPDF 9.05 9.05/18

4
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

W dal K U16 505 NumerPDF

5
BRUŹ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

2018

200m K U16 533 NumerPDF 29.58/18

6
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

60m K U16 44 NumerPDF 8.47/18

7
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

200m K U16 44 NumerPDF 27.76 27.76/18

8
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2018

200m K U16 545 NumerPDF 34.95/17

9
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2018

600m K U16 555 NumerPDF 1:56.58/18

10
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

60m K U16 45 NumerPDF 8.73 8.73/18

11
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

200m K U16 45 NumerPDF

12
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

60m K U16 46 NumerPDF

13
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

200m K U16 46 NumerPDF

14
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

2018

200m K U16 543 NumerPDF

15
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2018

200m M U16 47 NumerPDF 27.72/18

16
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2018

W dal M U16 47 NumerPDF 4.57/18

17
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

2018

60m M U16 526 NumerPDF 7.43 7.43/18

18
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

2018

200m M U16 526 NumerPDF 24.11/18

19
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

2018

600m M U16 529 NumerPDF 1:34.81/18

20
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

200m K U16 535 NumerPDF 27.88/18

21
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

60m K U16 48 NumerPDF 8.94 8.94/18

22
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

200m K U16 48 NumerPDF

23
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

60m K U16 550 NumerPDF 8.89 8.66/18

24
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

200m K U16 550 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

2018

Kula M U16 (5kg) 940 NumerPDF 10.95/18

2
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

2018

600m K U16 965 NumerPDF 2:01.34/18

3
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

2018

60m K U16 967 NumerPDF

4
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

2018

600m M U16 953 NumerPDF 1:46.35/18

5
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

2018

600m M U16 943 NumerPDF

6
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

2018

600m K U16 959 NumerPDF 1:48.26/18

7
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

2018

60m K U16 968 NumerPDF 8.85/18

8
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

60m M U16 947 NumerPDF 8.35 8.35/18

9
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

2018

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.53 1.53/18

10
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

2018

200m K U16 960 NumerPDF

11
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2018

60m pł K U16 941 NumerPDF 11.56/17

12
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

2018

Wzwyż K U16 970 NumerPDF 1.45 1.45/18

13
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

2018

Kula M U16 (5kg) 956 NumerPDF

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 Z/0236/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 303 NumerPDF 10.36/18

 
UKB Szubin Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

2018

60m pł M U16 336 NumerPDF

2
MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 Z/1130/16

2018

60m pł M U16 361 NumerPDF

3
MOTYKA Julia 2004-05-30 Z/2963/15

2018

60m pł K U16 322 NumerPDF 12.11/18

4
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

2018

1000m M U16 366 NumerPDF

5
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

2018

60m K U16 321 NumerPDF 8.40/18

6
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

2018

1000m M U16 338 NumerPDF 3:12.83/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 27 NumerPDF 13.28 13.28/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 53 ( 42 ) K-20 M-22
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 20 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

1000m M U16 712 NumerPDF 3:16.58 3:16.24/18

2
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

Wzwyż M U16 722 NumerPDF 1.60 1.60/19

3
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K U16 703 NumerPDF 4.41 4.41/19

4
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Wzwyż K U16 702 NumerPDF 1.60 1.60/19

5
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

200m K U16 702 NumerPDF

6
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

60m K U16 712 NumerPDF 8.39 8.39/19

7
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

60m M U16 706 NumerPDF

8
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

60m M U16 725 NumerPDF 7.66 7.66/19

9
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

W dal M U16 719 NumerPDF 3.96/17

10
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

60m M U16 719 NumerPDF 7.72 7.72/19

11
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

200m M U16 718 NumerPDF

12
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

60m M U16 718 NumerPDF 7.53 7.53/19

13
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

600m K U16 721 NumerPDF 1:42.32 1:42.32/19

14
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwyż M U16 702 NumerPDF 1.55 1.60/17

15
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

1000m K U16 701 NumerPDF 3:20.98 3:20.98/19

16
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

60m K U16 704 NumerPDF 8.28 8.02/18

17
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

200m K U16 704 NumerPDF 27.85 27.85/19

18
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 706 NumerPDF 8.66 8.66/19

19
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

60m M U16 720 NumerPDF 7.42 7.42/19

20
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

200m M U16 720 NumerPDF

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUMISZCZA Cezary 2005-01-13 Z/1562/18

TAK

1000m M U16 15 NumerPDF 2:49.02 2:49.02/19

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

2018

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 10.38/18

2
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

2018

600m K U16 29 NumerPDF

3
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

2018

1000m M U16 66 NumerPDF

4
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

2018

600m M U16 45 NumerPDF 1:27.41 1:27.41/19

5
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

2018

1000m K U16 21 NumerPDF

 
KL Gdynia Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 Z/0479/19

TAK

60m M U16 283 NumerPDF

2
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2018

60m K U16 282 NumerPDF

3
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2018

60m pł K U16 282 NumerPDF

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MYSZKA Mateusz 2004-04-30 Z/0510/18

2018

1000m M U16 57 NumerPDF 2:53.57/18

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 10 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

2018

Wzwyż K U16 790 NumerPDF 1.50 1.50/18

2
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

2018

60m pł K U16 790 NumerPDF 11.70/17

3
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

2018

600m K U16 787 NumerPDF

4
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

2018

Kula M U16 (5kg) 769 NumerPDF

5
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

2018

200m K U16 785 NumerPDF 27.91/18

6
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

2018

60m K U16 785 NumerPDF 8.72 8.36/18

7
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

2018

200m K U16 746 NumerPDF

8
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

2018

60m K U16 746 NumerPDF

9
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

2018

200m M U16 11 NumerPDF

10
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

2018

60m M U16 11 NumerPDF 7.73 7.73/19

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

W dal K U16 22 NumerPDF

2
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

60m pł K U16 22 NumerPDF

3
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 66 NumerPDF

4
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 13 NumerPDF 9.10/18

 
RKS Rumia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

2018

600m K U16 92 NumerPDF 1:41.91 1:41.91/19

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Oliwier 2004-11-21 Z/0081/18

TAK

1000m M U16 24 NumerPDF 3:01.20 3:01.20/19

2
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/0692/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 126 NumerPDF 9.73 9.73/19

3
ŻYLLA Zuzanna 2004-12-23 Z/0505/18

TAK

60m K U16 74 NumerPDF 8.96/18

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

200m M U16 37 NumerPDF 26.20

2
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

1000m M U16 36 NumerPDF 3:11.20

3
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF

4
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

W dal M U16 35 NumerPDF

5
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

1000m K U16 27 NumerPDF 3:14.00

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 7 ( 3 ) K-0 M-3
 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 7 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

2018

60m pł M U16 5 NumerPDF 11.08/18

2
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

2018

Wzwyż M U16 5 NumerPDF 1.60/17

3
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

60m pł M U16 20 NumerPDF 10.52/18

4
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

200m M U16 20 NumerPDF 27.00/18

5
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

Tyczka M U16 20 NumerPDF 2.80 2.80/18

6
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

2018

200m M U16 34 NumerPDF

7
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

2018

60m pł M U16 34 NumerPDF 9.30 9.30/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

60m M U16 226 NumerPDF 7.80 7.80/19

2
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

200m M U16 226 NumerPDF 25.32 25.32/19