Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSP
LDK!, Sezon 2019
Osobostarty wszystkie: 1381 ( 1381 ) K-843 M-538
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 102 ( 102 ) K-57 M-45
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Veronica 2004-11-02 Z/1695/19

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF

2
BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 Z/0544/19

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 2:05.97 2:05.97/19

3
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

1000m K U16 1 NumerPDF

4
JARZĘBECKI Aleksander 2005-09-29 Z/1696/19

TAK

1000m M U16 11 NumerPDF

5
KANTCZAK Przemysław 2004-12-01 Z/4335/18

TAK

1000m M U16 100 NumerPDF

6
MAJOS Jan 2004-02-08 Z/2096/18

TAK

1000m M U16 112 NumerPDF

7
ŚWIDERSKI Remigiusz 2005-08-24 Z/4439/18

TAK

300m M U16 1 NumerPDF 46.23 46.23/19

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 90 NumerPDF

2
GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

100m M U16 60 NumerPDF

3
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

Wzwyż K U16 51 NumerPDF

4
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 11.67/18

5
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

100m K U16 38 NumerPDF

6
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

5-bój K U16 87 NumerPDF

7
SATORA Weronika 2005-01-07 Z/0619/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 100 NumerPDF

8
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

100m K U16 50 NumerPDF

9
ULIASZ Błażej 2004-11-29 Z/0615/18

TAK

100m M U16 21 NumerPDF

10
ŻUKOWSKI Mateusz 2004-01-29 Z/0618/18

TAK

100m M U16 29 NumerPDF

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Michał 2004-11-14 Z/1941/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 116 NumerPDF

2
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

300m K U16 101 NumerPDF

3
MALKO Jakub 2004-10-06 Z/1942/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 129 NumerPDF

4
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

300m M U16 111 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 41 NumerPDF

2
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 36 NumerPDF

3
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

300m K U16 37 NumerPDF 46.52/17

4
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 43 NumerPDF

5
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 30 NumerPDF

6
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 37 NumerPDF

7
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

200m pł K U16 33 NumerPDF

8
POPEK Filip 2005-11-17 Z/0666/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 25 NumerPDF

9
PUZIO Izabela 2004-03-19 Z/1745/18

TAK

300m K U16 56 NumerPDF

10
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF

11
SZAL Szymon 2004-09-15 Z/4592/18

TAK

W dal M U16 10 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Joanna 2004-11-03 Z/1031/19

TAK

600m K U16 1155 NumerPDF

2
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

100m K U16 2 NumerPDF

3
GRZYWNA Natalia 2004-08-23 Z/1261/18

2018

100m K U16 721 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANYSZCZY Aleksandra 2005-07-11 Z/0535/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF

2
DOBROWOLSKA Julia 2005-09-17 Z/0536/19

TAK

300m K U16 1 NumerPDF

3
JÓŹWIAK Katarzyna 2004-07-09 Z/4339/18

TAK

300m K U16 12 NumerPDF

4
KIECANA Jakub 2004-03-07 Z/0527/19

TAK

100m M U16 1 NumerPDF

5
KOZŁOWSKA Wiktoria 2004-03-15 Z/1346/18

TAK

3 km ch K U16 662 NumerPDF

6
KURIATA Marta 2005-03-31 Z/0534/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF

7
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF

8
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

5-bój M U16 693 NumerPDF

9
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

5-bój K U16 1 NumerPDF

10
MROK Radosław 2004-03-23 Z/0529/19

TAK

110m M (91.4) U16 647 NumerPDF

11
NOVOTNA Sara 2005-02-04 Z/0538/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 1 NumerPDF

12
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 112 NumerPDF

13
SARZYŃSKA Amelia 2004-04-04 Z/2882/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 1 NumerPDF

14
SKIBA Natalia 2004-10-24 Z/1309/18

TAK

600m K U16 646 NumerPDF

15
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 19 ( 19 ) K-5 M-14
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI Jan 2004-03-04 Z/0732/19

TAK

600m M U16 62 NumerPDF

2
DEMBOWIAK Roch 2004-03-15 Z/4208/18

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF

3
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

Wzwyż M U16 33 NumerPDF 1.56 1.56/18

4
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

100m M U16 23 NumerPDF

5
JACUŃSKA Paulina 2004-03-24 Z/2228/18

2018

100m K U16 11 NumerPDF

6
KIDA Oliwier 2005-10-19 Z/4329/18

TAK

Wzwyż M U16 1 NumerPDF 1.30 1.30/18

7
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

Wzwyż M U16 42 NumerPDF 1.50 1.50/18

8
KOWALSKI Kacper 2004-07-26 Z/0858/18

TAK

Wzwyż M U16 47 NumerPDF 1.60 1.60/18

9
LECIEJEWSKA Wiktoria 2005-07-25 Z/4348/18

TAK

600m K U16 11 NumerPDF

10
MOKOSA Kostas 2005-07-12 Z/4347/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 25 NumerPDF

11
MROZOWSKI Szymon 2004-10-04 Z/0856/18

TAK

110m M (91.4) U16 259 NumerPDF

12
ONOSZKO Marek 2004-02-27 Z/0859/18

TAK

Wzwyż M U16 48 NumerPDF

13
POPRAWSKI Michał 2005-05-14 Z/4331/18

TAK

110m M (91.4) U16 34 NumerPDF

14
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

110m M (91.4) U16 32 NumerPDF

15
WRÓBEL Dominik 2004-02-21 Z/0857/18

TAK

600m M U16 41 NumerPDF

16
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

TAK

110m M (91.4) U16 23 NumerPDF

17
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

80m pł K U16 24 NumerPDF

18
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

TAK

80m pł K U16 01 NumerPDF

19
ZAWADZKA Martyna 2005-06-22 Z/4349/18

TAK

300m K U16 7 NumerPDF

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABINIAK Paweł 2004-05-10 Z/1296/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 60 NumerPDF 8.18/18

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 11 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 401 NumerPDF

2
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 483 NumerPDF

3
CIUPAK Magdalena 2005-05-22 Z/3918/17

TAK

600m K U16 457 NumerPDF

4
DŻYGÓRA Beata 2005-12-12 Z/0654/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 400 NumerPDF

5
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

600m M U16 405 NumerPDF

6
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

600m K U16 456 NumerPDF

7
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

1000m K U16 452 NumerPDF 3:18.30 3:18.30/18

8
ROGALA Julia 2005-12-15 Z/3926/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 419 NumerPDF

9
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

Tyczka K U16 400 NumerPDF

10
ŚCIGAN Dominika 2005-01-09 Z/0656/19

TAK

100m K U16 400 NumerPDF

11
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

1000m K U16 458 NumerPDF

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 21 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Mikołaj 2004-10-29 Z/1278/18

TAK

600m M U16 985 NumerPDF

2
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

1000m K U16 986 NumerPDF

3
BRYN Wiktoria 2005-03-22 Z/1306/19

TAK

600m K U16 979 NumerPDF

4
CHOROSZY Ksawery 2005-02-01 Z/0466/19

TAK

1000m M U16 993 NumerPDF

5
DRZĄKOWSKA Nikola 2004-09-10 Z/1266/18

2018

1000m K U16 950 NumerPDF

6
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

1000m K U16 303 NumerPDF

7
GÓRA Wiktoria 2004-07-22 Z/1307/19

TAK

600m K U16 980 NumerPDF

8
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

600m K U16 963 NumerPDF

9
KOŁODYŃSKA Maja 2005-12-17 Z/1318/19

TAK

300m K U16 983 NumerPDF

10
KOTLARZ Katarzyna 2004-01-14 Z/1314/19

TAK

600m K U16 953 NumerPDF

11
KUCHCZYŃSKA Michalina 2005-05-12 Z/1308/19

TAK

600m K U16 983 NumerPDF

12
MIERZWA Wiktoria 2004-09-19 Z/1276/18

2018

1000m K U16 977 NumerPDF

13
MUSIAŁ Bartosz 2004-10-30 Z/1535/18

2018

1000m M U16 300 NumerPDF

14
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

300m M U16 964 NumerPDF 41.91/17

15
PLEFKO Amelia 2005-03-27 Z/1309/19

TAK

600m K U16 984 NumerPDF

16
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

1000m K U16 964 NumerPDF

17
SŁOTA Oliwia 2005-05-13 Z/1310/19

TAK

300m K U16 960 NumerPDF

18
SOBKOWIAK Mateusz 2005-10-21 Z/1312/19

TAK

600m M U16 985 NumerPDF

19
SZLĘZAK Jan 2005-07-28 Z/1313/19

TAK

1000m M U16 989 NumerPDF

20
WOŹNIAK Bartosz 2005-07-10 Z/1311/19

TAK

600m M U16 990 NumerPDF

21
WRÓBEL Paulina 2004-08-19 Z/1315/19

TAK

600m K U16 991 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 99 ( 99 ) K-55 M-44
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 27 ( 27 ) K-16 M-11
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 Z/5541/18

TAK

300m K U16 5 NumerPDF

2
DRZAZGA Krystian 2004-05-25 Z/0713/18

TAK

100m M U16 811 NumerPDF

3
DUDA Igor 2005-10-28 Z/0098/16

TAK

300m M U16 16 NumerPDF

4
GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

Wzwyż M U16 822 NumerPDF 1.55/18

5
GWIZDAŁA Szymon 2004-12-26 Z/1671/19

TAK

1000m M U16 880 NumerPDF

6
HULISZ Marta 2005-10-03 Z/3804/17

TAK

Wzwyż K U16 116 NumerPDF 1.15/16

7
JONASZEK Dawid 2004-10-05 Z/0760/18

TAK

300m M U16 5 NumerPDF

8
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

300m K U16 841 NumerPDF 46.65 46.65/19

9
KUZIEMSKA Julia 2004-12-27 Z/3805/17

TAK

300m K U16 129 NumerPDF 59.94/16

10
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29 Z/0101/16

TAK

100m K U16 19 NumerPDF

11
LEWANDOWSKA Julia 2005-07-06 Z/1670/19

TAK

300m K U16 873 NumerPDF

12
ŁĄCKA Weronika 2005-04-17 Z/1674/19

TAK

600m K U16 874 NumerPDF

13
MAGIEROWSKA Katarzyna 2005-03-02 Z/0102/16

TAK

Wzwyż K U16 26 NumerPDF

14
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

15
MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 Z/1186/17

TAK

100m M U16 800 NumerPDF

16
NARLOCH Oskar 2005-05-02 Z/1673/19

TAK

200m pł M U16 873 NumerPDF

17
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

600m K U16 800 NumerPDF 1:46.36/18

18
PIEKARSKI Bartosz 2005-01-26 Z/0103/16

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF 1.05/16

19
PLISZKA Julia 2005-09-19 Z/1672/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 874 NumerPDF

20
RYBKA Maksymilian 2005-02-01 Z/5653/18

TAK

300m M U16 873 NumerPDF 44.91 44.91/18

21
RZEPKA Dominika 2004-08-10 Z/4229/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 103 NumerPDF

22
TALAŚKA Zuzanna 2005-09-05 Z/2105/16

TAK

Wzwyż K U16 225 NumerPDF 1.45 1.45/18

23
THOMS Martyna 2005-09-02 Z/3806/17

TAK

600m K U16 800 NumerPDF

24
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

TAK

Wzwyż K U16 59 NumerPDF 1.45/18

25
WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 Z/5652/18

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

26
WITKOWSKA Julia 2004-03-24 Z/2111/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 128 NumerPDF 7.96/18

27
WOJCIECHOWSKI Miłosz 2004-09-19 Z/1675/19

TAK

300m M U16 873 NumerPDF

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 17 ( 17 ) K-13 M-4
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTMAN Maja 2005-02-21 Z/3836/18

TAK

W dal K U16 173 NumerPDF

2
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 996 NumerPDF

3
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 938 NumerPDF

4
GOŚCINIAK Nikola 2004-03-25 Z/0839/16

2018

300m K U16 904 NumerPDF 52.14/16

5
KRUŻYŃSKA Oliwia 2004-02-01 Z/4276/17

TAK

200m pł K U16 909 NumerPDF

6
MORDZAK Mateusz 2005-07-26 Z/0178/17

2018

300m M U16 149 NumerPDF

7
SALAMOŃSKA Justyna 2004-04-13 Z/5481/18

2018

300m K U16 789 NumerPDF

8
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29 Z/3837/18

TAK

W dal K U16 176 NumerPDF

9
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

600m K U16 936 NumerPDF 2:09.86 2:05.87/18

10
SZYLBERT Maciej 2004-06-16 Z/3908/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 903 NumerPDF

11
TRZCINSKI Igor 2005-08-27 Z/5321/18

2018

600m M U16 334 NumerPDF

12
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

200m pł K U16 187 NumerPDF

13
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 177 NumerPDF

14
ZABOROWSKI Andrzej 2005-12-15 Z/1584/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 178 NumerPDF

15
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

3 km ch K U16 198 NumerPDF

16
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

3 km ch K U16 924 NumerPDF

17
ŻAKOWIECKA Vanessa 2005-10-23 Z/0714/18

TAK

W dal K U16 911 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 14 ( 14 ) K-3 M-11
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

100m M U16 860 NumerPDF

2
DUSZCZAK Kamil 2004-05-19 Z/0536/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 860 NumerPDF

3
KALINOWSKI Bartosz 2005-03-19 Z/1397/19

TAK

Wzwyż M U16 861 NumerPDF 1.40 1.40/18

4
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

1000m M U16 890 NumerPDF 3:01.22 3:01.22/19

5
KLIMASZEWSKI Andrzej 2005-06-25 Z/0541/18

TAK

300m M U16 868 NumerPDF 57.24/18

6
KOWALCZYK Julia 2004-03-10 Z/0546/18

TAK

300m K U16 889 NumerPDF 52.77/18

7
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

600m M U16 866 NumerPDF 1:35.80 1:35.80/19

8
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

1000m M U16 881 NumerPDF 3:33.11 3:19.67/17

9
MICHALAK Natalia 2004-09-29 Z/0547/18

TAK

W dal K U16 885 NumerPDF 4.32/18

10
MIELCAREK Patryk 2005-05-10 Z/3813/18

TAK

Wzwyż M U16 861 NumerPDF 1.35 1.35/18

11
MIKOŁAJEWSKI Aleksander 2004-06-12 Z/2445/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 863 NumerPDF

12
OLEŚ Anita 2004-03-06 Z/0548/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 888 NumerPDF 8.08/18

13
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

600m M U16 872 NumerPDF 1:44.35 1:44.35/19

14
WAWER Jakub 2004-06-27 Z/1325/16

TAK

1000m M U16 888 NumerPDF 3:13.55/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 15 ( 15 ) K-13 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

TAK

600m K U16 532 NumerPDF 1:47.16/18

2
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

TAK

100m K U16 505 NumerPDF

3
BRUŹ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

TAK

300m K U16 533 NumerPDF 46.49 46.49/19

4
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

300m K U16 545 NumerPDF 51.86/18

5
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

600m K U16 555 NumerPDF 1:46.43 1:46.43/19

6
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

300m K U16 534 NumerPDF 46.65 45.18/18

7
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

TAK

100m K U16 45 NumerPDF

8
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

TAK

100m K U16 46 NumerPDF

9
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

TAK

300m K U16 543 NumerPDF 48.17 48.17/19

10
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

300m M U16 526 NumerPDF 37.61/18

11
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

600m M U16 529 NumerPDF 1:28.32 1:28.32/19

12
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

300m K U16 535 NumerPDF 43.68 43.68/19

13
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

TAK

100m K U16 48 NumerPDF

14
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

TAK

100m K U16 550 NumerPDF

15
ZĄBIK Irma 2004-07-25 Z/2011/18

2018

600m K U16 522 NumerPDF 1:51.67/18

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 26 ( 26 ) K-10 M-16
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 1:52.44 1:52.44/19

2
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

300m M U16 3 NumerPDF 39.86 39.86/19

3
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

1000m M U16 3 NumerPDF 3:03.04 3:03.04/19

4
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

1000m M U16 54 NumerPDF

5
DOBROWOLSKI Wiktor 2005-04-21 Z/3290/18

TAK

100m M U16 1 NumerPDF

6
EVYA Hoefsmit 2005-10-02 Z/1040/19

TAK

300m K U16 9 NumerPDF

7
GĄSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

Wzwyż K U16 7 NumerPDF 1.45/18

8
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

110m M (91.4) U16 5 NumerPDF

9
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF

10
JEŹDZIKOWSKI Remigiusz 2005-06-02 Z/3907/18

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

11
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

600m M U16 6 NumerPDF 1:30.08 1:30.08/19

12
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

600m K U16 9 NumerPDF 1:44.88 1:44.88/19

13
KOWALCZEWSKI Bartosz 2005-07-28 Z/3906/18

TAK

100m M U16 2 NumerPDF

14
LEBERT Kewin 2005-05-31 Z/3291/18

TAK

300m M U16 6 NumerPDF

15
MALISZEWSKI Dawid 2005-10-14 Z/1068/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 320 NumerPDF

16
MOSKWA Weronika 2005-02-19 Z/1046/19

TAK

80m pł K U16 65 NumerPDF

17
MRÓZ Kamil 2005-06-30 Z/3905/18

TAK

W dal M U16 5 NumerPDF

18
NOWOSIELSKI Stanisław 2005-09-20 Z/1047/19

TAK

W dal M U16 307 NumerPDF 4.67 4.67/19

19
PILCH Miłosz 2005-02-19 Z/3286/18

TAK

300m M U16 8 NumerPDF

20
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

Wzwyż M U16 28 NumerPDF 1.75 1.75/18

21
STASIEWICZ Zofia 2004-06-02 Z/3135/18

TAK

W dal K U16 6 NumerPDF 3.86/16

22
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

80m pł K U16 5 NumerPDF

23
SYTEK Jan 2005-11-26 Z/3136/18

TAK

100m M U16 7 NumerPDF

24
SZCZĘSNA Alicja 2004-08-19 Z/3137/18

TAK

100m K U16 9 NumerPDF

25
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

W dal K U16 10 NumerPDF 5.66 5.66/18

26
WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 Z/3292/18

TAK

2000m M U16 9 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 60 ( 60 ) K-41 M-19
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKIEIWCZ Alkesandra 2005-04-08 Z/1251/19

TAK

600m K U16 32 NumerPDF

2
CYRANKIEIWCZ Szymon 2004-03-20 Z/1255/19

TAK

100m M U16 31 NumerPDF

3
KAŃSKI Kacper 2004-06-26 Z/1676/19

TAK

100m M U16 42 NumerPDF

4
KASPRZAK Jadwiga 2004-07-26 Z/4618/17

TAK

300m K U16 6 NumerPDF

5
KOCIUBA Julia 2005-08-02 Z/1249/19

TAK

100m K U16 33 NumerPDF

6
KOWALUK Natalia 2005-01-16 Z/1677/19

TAK

100m K U16 41 NumerPDF

7
MELANOWICZ Alicja 2005-07-18 Z/1252/19

TAK

100m M U16 34 NumerPDF

8
MELANOWICZ Lena 2005-07-18 Z/1253/19

TAK

100m K U16 35 NumerPDF

9
OLSZYŃSKI Conrad 2005-01-28 Z/1250/19

TAK

W dal M U16 36 NumerPDF

10
PASTWA Magdalena 2004-08-17 Z/1678/19

TAK

300m K U16 43 NumerPDF

11
PIEKUTOWSKA Magdalena 2005-05-21 Z/1247/19

TAK

100m M U16 37 NumerPDF

12
RZEDZICKA Natalia 2004-04-28 Z/1679/19

TAK

300m K U16 44 NumerPDF

13
SYSKA Gabriela 2004-05-09 Z/1246/19

TAK

W dal K U16 38 NumerPDF

14
WOLEŃ Oliwia 2005-02-19 Z/1245/19

TAK

W dal K U16 39 NumerPDF

15
ŻUBER Sebastian 2004-06-28 Z/1254/19

TAK

300m M U16 40 NumerPDF

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

100m K U16 122 NumerPDF

2
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

100m K U16 111 NumerPDF

3
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF

4
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

300m M U16 42 NumerPDF 41.67/17

5
DZIUBA Amelia 2005-10-19 Z/1102/19

TAK

100m K U16 12 NumerPDF

6
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 140 NumerPDF

7
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

200m pł K U16 127 NumerPDF

8
KOSTRUBIEC Magdalena 2004-06-07 Z/1385/18

2018

Wzwyż K U16 46 NumerPDF

9
LEŚNIAK Natalia 2005-08-15 Z/5746/18

TAK

300m K U16 15 NumerPDF

10
MOZOŁA Małgorzata 2004-05-11 Z/5047/18

TAK

W dal K U16 24 NumerPDF 4.39/17

11
PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 Z/1226/19

TAK

1000m M U16 4 NumerPDF

12
PRZYBYŁA Martyna 2004-03-08 Z/4561/18

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

13
PRZYCZYNA Magdalena 2004-01-06 Z/0993/18

TAK

600m K U16 17 NumerPDF

14
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

600m K U16 121 NumerPDF

15
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

600m K U16 156 NumerPDF

16
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

1000m M U16 40 NumerPDF

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 12 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K U16 902 NumerPDF 1.35 1.35/19

2
CHARCZUK Eliza 2005-02-20 Z/5692/18

TAK

100m K U16 903 NumerPDF

3
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 925 NumerPDF

4
GŁOWACKA Wiktoria 2005-07-11 Z/5693/18

TAK

100m K U16 925 NumerPDF

5
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

600m K U16 920 NumerPDF

6
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

600m M U16 918 NumerPDF 1:40.44 1:40.44/18

7
LIPSKA Weronika 2004-04-17 Z/5266/18

TAK

1000m K U16 925 NumerPDF

8
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

1000m M U16 923 NumerPDF 3:11.78 3:11.78/18

9
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

300m K U16 920 NumerPDF

10
TRUSZKOWSKA Estera 2005-09-07 Z/5691/18

TAK

200m pł K U16 905 NumerPDF

11
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

2000 m K U16 929 NumerPDF

12
WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 Z/4350/18

TAK

80m pł K U16 927 NumerPDF

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 17 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIUK Andżelika 2004-09-12 Z/5721/18

TAK

W dal K U16 221 NumerPDF

2
CIOK Aleksandra 2005-03-22 Z/4511/17

TAK

W dal K U16 230 NumerPDF

3
FILIPEK Hanna 2004-03-02 Z/4513/17

TAK

Wzwyż K U16 226 NumerPDF

4
FILIPEK Magdalena 2004-03-02 Z/4514/17

TAK

W dal K U16 225 NumerPDF

5
GEREJ Paulina 2005-05-23 Z/5744/18

TAK

100m K U16 222 NumerPDF

6
HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 Z/4515/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 221 NumerPDF

7
KORNILUK Dawid 2004-07-26 Z/5745/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 227 NumerPDF

8
KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 Z/4518/17

TAK

Wzwyż M U16 223 NumerPDF 1.70 1.70/18

9
KROŚKO Aleksandra 2004-02-28 Z/5724/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 224 NumerPDF

10
MAKÓWKA Marcelina 2004-08-12 Z/1033/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 225 NumerPDF

11
MAKÓWKA Wojciech 2004-05-25 Z/1113/19

TAK

Wzwyż M U16 228 NumerPDF

12
PANASIEWICZ Adam 2004-08-08 Z/4521/17

TAK

Wzwyż M U16 32 NumerPDF

13
SKOWROŃSKA Julia 2005-03-04 Z/1143/19

TAK

100m K U16 230 NumerPDF

14
SZOSTAK Zuzanna 2004-11-23 Z/5722/18

TAK

W dal K U16 225 NumerPDF

15
SZWAJ Szymon 2004-04-06 Z/4523/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 229 NumerPDF

16
TROCHUNOWICZ Miłosz 2004-04-25 Z/4524/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 34 NumerPDF

17
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 227 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 66 ( 66 ) K-35 M-31
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Sara 2004-11-10 Z/5299/18

TAK

100m K U16 355 NumerPDF

2
GOJŻEWSKI Maciej 2004-08-25 Z/5300/18

TAK

200m pł M U16 358 NumerPDF

3
GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 Z/5301/18

TAK

80m pł K U16 357 NumerPDF

4
LENCKOWSKA Wiktoria 2004-09-06 Z/5303/18

TAK

W dal K U16 364 NumerPDF

5
OSSOWSKI Bartosz 2004-09-03 Z/0261/19

TAK

100m M U16 357 NumerPDF

6
PAWLAK Wiktor 2004-02-10 Z/5306/18

TAK

600m M U16 360 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

80m pł K U16 887 NumerPDF

2
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 872 NumerPDF

3
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

600m M U16 888 NumerPDF 1:33.49 1:33.49/18

4
WITKOWIAK Aleks 2004-07-04 Z/0145/18

TAK

110m M (91.4) U16 888 NumerPDF

5
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

3 km ch K U16 883 NumerPDF

 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZOKALSKA Nikola 2004-07-23 Z/0808/18

TAK

100m K U16 935 NumerPDF

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

600m K U16 64 NumerPDF

2
CZOCHARA Martyna 2004-04-05 Z/1507/19

TAK

1000m K U16 64 NumerPDF

3
DUCKA Aleksandra 2004-01-01 Z/0805/18

TAK

1000m K U16 60 NumerPDF

4
ŁAWNICZEK Natalia 2005-04-02 Z/1510/19

TAK

600m K U16 61 NumerPDF

5
MALINOWSKI Emil 2005-03-18 Z/3461/18

TAK

1000m M U16 67 NumerPDF

6
ŚMIGLEWSKA Izabela 2005-03-09 Z/1512/19

TAK

600m K U16 68 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 18 ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Z/4694/17

TAK

2000m M U16 46 NumerPDF

2
FURGA Sebastian 2004-03-09 Z/4685/17

TAK

300m M U16 45 NumerPDF

3
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

80m pł K U16 54 NumerPDF

4
HADROSEK Agata 2004-07-28 Z/4680/17

TAK

600m K U16 53 NumerPDF 1:54.88/17

5
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

600m M U16 66 NumerPDF

6
JAROSZ Maksym 2004-08-14 Z/4752/17

TAK

100m M U16 1 NumerPDF

7
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

100m M U16 64 NumerPDF

8
KĄDZIELA Alicja 2004-11-15 Z/3378/18

TAK

W dal K U16 35 NumerPDF

9
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

80m pł K U16 55 NumerPDF

10
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

100m M U16 48 NumerPDF

11
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

Wzwyż K U16 38 NumerPDF 1.45 1.45/18

12
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

600m M U16 59 NumerPDF

13
ROMBALSKI Maksymilian 2004-03-19 Z/4697/17

TAK

100m M U16 43 NumerPDF

14
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

15
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

W dal M U16 36 NumerPDF 5.25 5.25/18

16
SIWEK Jan 2004-01-02 Z/4690/17

TAK

1000m M U16 40 NumerPDF

17
SROKA Jakub 2004-08-18 Z/4756/17

TAK

1000m M U16 34 NumerPDF

18
TOPOROWSKI Szymon 2004-08-01 Z/4746/17

TAK

100m M U16 41 NumerPDF

 
MLLKS BiegamBoLubię Gubin Osobostarty: 27 ( 27 ) K-15 M-12
NrLicencji: 21/LB/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Alicja 2005-05-26 Z/1430/19

TAK

600m K U16 10 NumerPDF 1:48.65

2
CISZEWSKI Filip 2004-07-24 Z/1429/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 20 NumerPDF 9.85

3
DUBERT Jakub 2005-09-15 Z/1431/19

TAK

1000m M U16 10 NumerPDF 3:09.45

4
GAJEWSKA` Dominika 2005-08-04 Z/1475/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 23 NumerPDF 20.74

5
JAKUBOWSKI Maciej 2004-06-28 Z/1432/19

TAK

2000m M U16 14 NumerPDF 6:38.45

6
JANICKI Gabriel 2004-01-31 Z/1433/19

TAK

1000m M U16 19 NumerPDF 3:08.55

7
KLUCZYCKA Julia 2004-02-28 Z/1434/19

TAK

1000m K U16 16 NumerPDF 3:27.17

8
KOZŁOWSKA Weronika 2005-10-29 Z/1476/19

TAK

600m K U16 25 NumerPDF 1:54.25

9
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

TAK

1000m K U16 26 NumerPDF 3:45.72

10
MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 Z/1436/19

TAK

200m pł M U16 12 NumerPDF 29.45

11
MALCHER Aleksandra 2004-03-29 Z/1437/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 27 NumerPDF 7.98

12
NUŻYŃSKA Emilia 2004-04-04 Z/1438/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 28 NumerPDF 27.65

13
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

TAK

300m K U16 15 NumerPDF 46.05

14
OLEKSIŃSKA Oliwia 2004-01-03 Z/1440/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 29 NumerPDF 23.15

15
PONIKIEWSKI Wiktoria 2004-10-05 Z/1441/19

TAK

1000m M U16 30 NumerPDF 3:18.17

16
ROZUMEK Wiktoria 2004-08-10 Z/1442/19

TAK

600m K U16 31 NumerPDF 1:57.20

17
SAKAŁA Eliza 2004-06-10 Z/1443/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 32 NumerPDF 8.23

18
SKAŁUBANIAK Maciej 2004-10-28 Z/1451/19

TAK

1000m M U16 33 NumerPDF 3:15.17

19
STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 Z/1450/19

TAK

100m K U16 20 NumerPDF 13.84

20
SYKUŁA Adrian 2004-06-12 Z/1449/19

TAK

1000m M U16 17 NumerPDF 3:05.78

21
SZCZEŚNIAK Michał 2005-06-23 Z/1488/19

TAK

1000m M U16 40 NumerPDF 3:17.56

22
SZCZOTKA Julia 2004-08-01 Z/1448/19

TAK

600m K U16 13 NumerPDF 1:44.50

23
SZELIGA Martyna 2005-08-02 Z/1472/19

TAK

W dal K U16 34 NumerPDF 4.62

24
TARNAWSKI Michał 2004-05-16 Z/1447/19

TAK

W dal M U16 35 NumerPDF 5.58

25
WIĄZOWSKI Maciej 2004-10-10 Z/1446/19

TAK

1000m M U16 18 NumerPDF 3:02.34

26
ZIMOCH Adrian 2004-11-03 Z/1445/19

TAK

200m pł M U16 36 NumerPDF 32.16

27
ZMACZYŃSKA Oliwia 2004-05-14 Z/1444/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 37 NumerPDF 25.68

 
-
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRA Magdalena 2004-07-02 Z/1099/19

TAK

600m K U16 29 NumerPDF 1:50.38

2
NOWAK Agnieszka 2005-02-08 Z/1098/19

TAK

600m K U16 26 NumerPDF 1.43

3
WIT Michał 2004-04-06 Z/2163/18

TAK

600m M U16 29 NumerPDF 1.35

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 42 ( 42 ) K-20 M-22
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

W dal M U16 610 NumerPDF 4.98 4.98/19

2
BIENIAK Natalia 2005-06-30 Z/0071/19

TAK

Tyczka K U16 10 NumerPDF

3
BINIEK Katarzyna 2005-03-30 Z/0276/19

TAK

Wzwyż K U16 12 NumerPDF

4
BUTYŃSKA Natalia 2005-01-09 Z/0072/19

TAK

Wzwyż K U16 14 NumerPDF

5
FRONTCZAK Wiktoria 2005-02-17 Z/0074/19

TAK

W dal K U16 15 NumerPDF

6
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

Wzwyż M U16 759 NumerPDF 1.55 1.55/19

7
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

Wzwyż M U16 704 NumerPDF 1.60 1.60/19

8
JEZIERSKI Filip 2004-09-04 Z/0415/18

TAK

Tyczka M U16 809 NumerPDF 2.00 2.00/19

9
KLISZKO Małgorzata 2005-01-26 Z/0275/19

TAK

Wzwyż K U16 732 NumerPDF 1.25 1.25/19

10
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

Tyczka K U16 652 NumerPDF 2.70 2.70/19

11
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

Wzwyż M U16 813 NumerPDF 1.45 1.45/19

12
SAS Mateusz 2004-05-27 Z/0417/18

TAK

Wzwyż M U16 762 NumerPDF 1.65 1.65/19

13
SOWIŃSKI Miłosz 2004-04-21 Z/0082/19

TAK

Wzwyż M U16 12 NumerPDF

14
STOLARCZYK Weronika 2005-02-03 Z/0083/19

TAK

Wzwyż K U16 15 NumerPDF

15
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

Wzwyż M U16 814 NumerPDF 1.50 1.50/19

16
TOMES Nikola 2005-07-01 Z/0084/19

TAK

W dal K U16 758 NumerPDF 4.12 4.12/19

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 Z/0056/19

TAK

W dal K U16 13 NumerPDF 4.45 4.45/19

2
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

W dal M U16 132 NumerPDF 5.83 5.83/19

3
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

TAK

W dal K U16 136 NumerPDF 4.52 4.52/19

4
KARASIŃSKA Lena 2005-04-27 Z/0294/18

TAK

W dal K U16 66 NumerPDF 4.37 4.37/19

5
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

Tyczka K U16 146 NumerPDF 2.90 2.90/19

6
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

W dal M U16 136 NumerPDF 6.06 6.06/19

7
MADEJA Igor 2004-01-20 Z/0668/18

TAK

W dal M U16 150 NumerPDF 5.28 5.28/19

8
OLEJNIK Szymon 2004-02-09 Z/1085/19

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF 1.61 1.61/19

9
SZUBA Bartosz 2004-11-15 Z/0290/18

TAK

W dal M U16 133 NumerPDF 5.22 5.22/19

10
WALCZAK Marcin 2005-02-03 Z/0058/19

TAK

W dal M U16 134 NumerPDF 4.91 4.91/19

11
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Tyczka K U16 140 NumerPDF 2.45/18

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 Z/0231/19

TAK

100m M U16 128 NumerPDF

2
CZEMIERZEWSKI Kamil 2004-11-08 Z/3687/18

TAK

1000m M U16 22 NumerPDF 3:07.64 3:07.64/19

3
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

300m M U16 139 NumerPDF

4
DĄBROWSKA Helena 2005-06-10 Z/0886/19

TAK

100m K U16 55 NumerPDF

5
GŁUSZCZAK Mateusz 2005-08-04 Z/0462/19

TAK

600m M U16 55 NumerPDF 1:48.20 1:48.20/19

6
HORNA Dominika 2005-05-22 Z/0463/19

TAK

1000m K U16 25 NumerPDF 3:34.79 3:34.79/19

7
KIJAŃSKA Nadia 2005-10-21 Z/0762/19

TAK

600m K U16 22 NumerPDF 2:13.55 2:13.55/19

8
KIJAŃSKI Wiktor 2004-02-23 Z/1498/18

TAK

600m M U16 49 NumerPDF 1:39.86 1:39.86/19

9
MARCINKOWSKI Dawid 2004-12-05 Z/1500/18

TAK

2000m M U16 40 NumerPDF 7:29.16 7:29.16/19

10
MIECZYŃSKA Alicja 2005-10-10 Z/0763/19

TAK

300m K U16 23 NumerPDF 50.88 50.88/19

11
MORAWIEC Maja 2005-04-23 Z/0464/19

TAK

600m K U16 24 NumerPDF 1:58.75 1:58.75/19

12
PRZYBYŁA Aleksandra 2005-07-04 Z/0759/19

TAK

100m K U16 10 NumerPDF

13
SAGANOWSKA Marta 2004-12-14 Z/0887/19

TAK

300m K U16 10 NumerPDF

14
STRZAŁKOWSKI Krzysztof 2004-01-12 Z/0885/19

TAK

300m M U16 14 NumerPDF 48.45 48.45/19

15
WOŹNIAK Maciej 2005-02-19 Z/1699/19

TAK

600m M U16 16 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 155 ( 155 ) K-96 M-59
 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHTA Urszula 2005-10-30 Z/5565/18

TAK

5-bój K U16 114 NumerPDF

2
OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 Z/5566/18

TAK

200m pł M U16 100 NumerPDF

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

600m M U16 607 NumerPDF

2
TYLCZYŃSKA Wiktoria 2004-07-12 Z/2356/19

TAK

3 km ch K U16 550 NumerPDF 23:17.99/18

3
WIŚNIEWSKA Anna 2004-06-02 Z/2357/19

TAK

W dal K U16 545 NumerPDF 3.87/18

4
WOŹNIAK Anna 2004-07-17 Z/2358/19

TAK

Wzwyż K U16 520 NumerPDF 1.40/18

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/0743/19

600m K U16 2 NumerPDF

2
JASIŃSKA Oliwia 2004-04-24 Z/0744/19

Kula K U16 (3kg) 517 NumerPDF

3
JĘDRZEJEWSKI Emil 2005-01-26 Z/0745/19

1000m M U16 5 NumerPDF

4
KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 Z/0746/19

Kula M U16 (5kg) 7 NumerPDF

5
LEWANDOWSKA Ewelina 2004-12-20 Z/0747/19

600m K U16 8 NumerPDF

6
OLCZAK Natalia 2004-12-08 Z/0748/19

600m K U16 9 NumerPDF

7
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/0749/19

600m M U16 11 NumerPDF

8
PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 Z/0753/19

600m M U16 12 NumerPDF

9
SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 Z/0750/19

1000m M U16 15 NumerPDF

10
SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 Z/0751/19

1000m M U16 16 NumerPDF

11
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/0752/19

Dysk M U16 (1kg) 3 NumerPDF

 
yooying.com/mkssyrena
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTAS Szymon 2004-06-24 Z/3096/17

TAK

2000m M U16 171 NumerPDF

2
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

5-bój K U16 111 NumerPDF

3
DOBCZYŃSKA Magda 2004-11-03 Z/3670/18

TAK

300m K U16 114 NumerPDF 54.89 54.89/19

4
DRĄG Maciej 2005-06-17 Z/3098/17

TAK

100m M U16 166 NumerPDF

5
GROBELNY Hubert 2004-09-14 Z/3671/18

TAK

W dal M U16 104 NumerPDF 4.90 4.90/19

6
GRZEJSZCZYK Lidia 2005-08-23 Z/3673/18

TAK

100m K U16 115 NumerPDF

7
PILCH Jeremi 2005-05-17 Z/3111/17

TAK

300m M U16 114 NumerPDF 59.30 59.30/19

8
SUTYNIEC Aleksandra 2004-02-23 Z/3106/17

TAK

200m pł K U16 102 NumerPDF

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 15 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AWETISJAN Weronika 2005-05-19 Z/1571/19

TAK

100m K U16 600 NumerPDF

2
DOLNA Magdalena 2004-05-23 Z/5382/18

TAK

100m K U16 600 NumerPDF

3
DOLNY Sylwester 2005-03-18 Z/1241/19

TAK

100m M U16 600 NumerPDF

4
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

600m K U16 613 NumerPDF 1:47.13 1:47.13/18

5
GÓRCZYŃSKI Kacper 2004-11-25 Z/0058/18

TAK

300m M U16 618 NumerPDF 40.27 40.27/19

6
KUBICZ Magdalena 2005-08-11 Z/0059/18

TAK

300m K U16 625 NumerPDF 50.17/18

7
MAKÓWKA Nadia 2004-12-26 Z/1242/19

TAK

600m K U16 600 NumerPDF

8
MIECZNIKOWSKA Katarzyna 2004-08-26 Z/1572/19

TAK

600m K U16 600 NumerPDF

9
MISZCZUK Mateusz 2005-01-22 Z/0188/19

TAK

100m M U16 607 NumerPDF

10
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

600m K U16 622 NumerPDF 2:02.51/18

11
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

100m K U16 634 NumerPDF

12
SKIBIŃSKA Zuzanna 2005-04-01 Z/0061/18

TAK

600m K U16 624 NumerPDF 1:54.75/18

13
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 23 NumerPDF

14
ZABIELSKA Klaudia 2005-12-31 Z/1573/19

TAK

300m K U16 600 NumerPDF

15
ZARĘBA Julia 2005-03-18 Z/1574/19

TAK

300m K U16 600 NumerPDF

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 16 ( 16 ) K-12 M-4
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Izabela 2004-03-16 Z/1788/18

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

2
DĄBKOWSKA Julia 2004-02-22 Z/5073/18

2018

1000m K U16 61 NumerPDF

3
GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 Z/3612/18

TAK

100m K U16 60 NumerPDF PK

4
KANDYBOWICZ Wiktoria 2005-03-18 Z/3613/18

W dal K U16 1 NumerPDF

5
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF 2:55.79 2:55.79/19

6
POGORZELSKA Julia 2004-09-22 Z/1096/18

TAK

1000m K U16 61 NumerPDF

7
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.63 4.63/19

8
SMOLIŃSKA Klaudia 2004-06-06 Z/1789/18

TAK

1000m K U16 1 NumerPDF

9
SUSKI Dominik 2004-11-23 Z/1787/18

2018

1000m M U16 1 NumerPDF

10
SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 Z/1045/17

2018

W dal K U16 53 NumerPDF 4.01/18

11
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

600m K U16 65 NumerPDF 1:46.21/17

12
TWARDY Kacper 2004-05-03 Z/1786/18

2018

1000m M U16 64 NumerPDF

13
WIEPRZOWSKA Paulina 2004-02-27 Z/2731/18

TAK

200m pł K U16 69 NumerPDF

14
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

Wzwyż M U16 70 NumerPDF 1.85 1.85/19

15
ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 Z/1085/16

TAK

1000m K U16 63 NumerPDF 3:41.32/18

16
ZIELIŃSKA Natalia 2004-04-21 Z/1099/18

TAK

1000m K U16 55 NumerPDF

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 15 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBRYCH Marta 2005-06-06 Z/3472/18

2018

100m K U16 727 NumerPDF

2
BOCZKOWSKA Łucja 2004-02-01 Z/2879/17

TAK

300m K U16 729 NumerPDF

3
DZIK Maja 2004-11-25 Z/2260/18

TAK

300m K U16 741 NumerPDF 46.90 46.90/19

4
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

Tyczka M U16 725 NumerPDF 4.00 4.00/19

5
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

300m K U16 730 NumerPDF 48.99/18

6
KACZYŃSKA Pola 2004-02-13 Z/2264/18

2018

Tyczka K U16 701 NumerPDF 2.20/17

7
KOŚCIK Zofia 2004-10-31 Z/0151/19

TAK

300m K U16 734 NumerPDF 48.71 48.71/19

8
KUKIER Karolina 2004-06-03 Z/2265/18

TAK

300m K U16 702 NumerPDF 51.87 51.87/19

9
NIDZGORSKI Maciej 2004-04-29 Z/1118/18

2018

100m M U16 723 NumerPDF

10
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

Tyczka K U16 705 NumerPDF 3.00 3.00/19

11
SKASSA Olivia 2005-02-28 Z/2263/18

2018

Tyczka K U16 726 NumerPDF

12
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

300m K U16 737 NumerPDF 47.75 47.75/19

13
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

100m K U16 700 NumerPDF

14
UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 Z/4109/18

TAK

100m M U16 700 NumerPDF

15
ZALEWSKA Klaudia 2004-05-25 Z/4110/18

2018

100m K U16 718 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJORSKI ADAM 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

1000m M U16 877 NumerPDF 3:11.70 3:11.70/19

2
BEDKA Szymon 2004-01-13 Z/1091/19

TAK

W dal M U16 565 NumerPDF

3
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 Z/1662/17

TAK

Wzwyż K U16 902 NumerPDF 1.50 1.58/17

4
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

100m M U16 899 NumerPDF

5
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 1 NumerPDF

6
KACA Klaudiusz 2005-08-23 Z/1093/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 911 NumerPDF

7
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 2 NumerPDF

8
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

80m pł K U16 889 NumerPDF

9
OKRZESIK Aneta 2004-07-13 Z/5098/18

TAK

300m K U16 885 NumerPDF 49.47 49.47/19

10
PIROS Oliwia 2004-06-18 Z/3511/18

TAK

100m K U16 888 NumerPDF

11
RUTKA Sebastian 2004-01-19 Z/1090/19

TAK

1000m M U16 989 NumerPDF

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEREZIŃSKA Hanna 2004-10-18 Z/1873/18

TAK

300m K U16 48 NumerPDF

2
DĘBECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

600m K U16 37 NumerPDF

3
MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 Z/1872/18

TAK

1000m M U16 50 NumerPDF

4
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

600m K U16 36 NumerPDF

5
ORSŁOWSKA Zofia 2004-09-21 Z/1875/18

TAK

600m K U16 50 NumerPDF

6
PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

600m M U16 38 NumerPDF

7
WIERZCHOWSKA Maja 2004-04-27 Z/1878/18

TAK

600m K U16 40 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 14 ( 14 ) K-11 M-3
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 24 NumerPDF

2
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 210 NumerPDF

3
DZIEDZIC Daria 2004-03-11 Z/0371/17

TAK

2000 m K U16 12 NumerPDF

4
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

300m K U16 18 NumerPDF

5
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

600m M U16 250 NumerPDF 1:36.29 1:36.29/19

6
PRZYBYLSKA Amelia 2005-01-06 Z/1566/19

TAK

100m K U16 10 NumerPDF

7
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

600m K U16 53 NumerPDF 1:51.38 1:51.38/19

8
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

300m K U16 14 NumerPDF 47.67 47.67/19

9
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K U16 34 NumerPDF 1:42.50 1:42.50/19

10
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

300m K U16 55 NumerPDF

11
TROJANOWSKA Sara 2005-07-11 Z/1567/19

TAK

300m K U16 10 NumerPDF

12
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

300m K U16 44 NumerPDF

13
WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 Z/3534/17

TAK

600m M U16 214 NumerPDF 2:04.63/17

14
ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 Z/1570/19

TAK

2000 m K U16 36 NumerPDF 7:12.00

 
UKS Kresy Otwock Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 71/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Szymon 2004-02-18 Z/1107/18

TAK

Wzwyż M U16 1 NumerPDF 1.55 1.55/17

2
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 Z/1108/18

TAK

200m pł M U16 4 NumerPDF

3
ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 Z/1111/18

TAK

5-bój M U16 3 NumerPDF

4
WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 Z/1109/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 2 NumerPDF 6.57/18

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁKIEWICZ Oliwia 2004-04-24 Z/5610/18

2018

Oszczep K U16 (500) 152 NumerPDF

2
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

Tyczka M U16 153 NumerPDF 2.60 2.60/19

3
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

300m M U16 1 NumerPDF 51.42 51.42/19

4
KOS Maja 2004-02-25 Z/3708/18

TAK

5-bój K U16 151 NumerPDF

5
KWIATKOWSKI Wiktor 2005-02-14 Z/4492/18

TAK

600m M U16 157 NumerPDF

6
MAŁKIEWICZ Julia 2004-04-23 Z/5518/18

2018

300m K U16 153 NumerPDF

7
MRÓZ Zuzanna 2004-12-13 Z/4489/18

TAK

300m K U16 156 NumerPDF

8
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

5-bój K U16 153 NumerPDF

9
SZCZEŚNIAK Lena 2005-03-15 Z/4490/18

TAK

80m pł K U16 159 NumerPDF

10
WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

80m pł K U16 154 NumerPDF

11
WASILEWSKI Filip 2004-09-10 Z/1597/19

TAK

Tyczka M U16 152 NumerPDF

12
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

100m M U16 156 NumerPDF

13
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 157 NumerPDF

14
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

Wzwyż K U16 159 NumerPDF 1.45 1.45/19

15
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

W dal M U16 154 NumerPDF

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAYER Gabriela 2004-02-20 Z/2334/17

TAK

Wzwyż K U16 227 NumerPDF 1.30/17

2
GŁĘBOCKI Stanisław 2004-05-23 Z/0829/18

2018

300m M U16 201 NumerPDF

3
LUBCZUK Damian 2004-02-02 Z/4029/18

2018

300m M U16 306 NumerPDF

4
WNOROWSKA Julia 2004-11-19 Z/4031/18

2018

300m K U16 300 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

600m M U16 445 NumerPDF

2
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

300m M U16 450 NumerPDF

3
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

600m M U16 443 NumerPDF

4
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

2000 m K U16 448 NumerPDF

5
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

300m K U16 449 NumerPDF

6
STÓJ Natalia 2004-08-03 Z/2867/18

TAK

600m K U16 446 NumerPDF

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 17 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

TAK

300m K U16 711 NumerPDF 48.70 48.70/19

2
DRABOT Kamil 2004-04-22 Z/1243/19

TAK

600m M U16 755 NumerPDF

3
KOSAKOWSKI Adrian 2005-02-19 Z/0332/18

2018

600m M U16 816 NumerPDF

4
KOSAKOWSKI Artur 2005-02-19 Z/0333/18

2018

600m M U16 811 NumerPDF

5
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

TAK

600m K U16 755 NumerPDF 1:54.87 1:54.87/19

6
MURACH Angelika 2004-09-15 Z/2134/18

TAK

W dal K U16 712 NumerPDF 4.14 4.14/19

7
MYDŁO Julia 2004-03-09 Z/2135/18

2018

300m K U16 16 NumerPDF

8
PONS Zofia 2004-05-01 Z/2139/18

2018

300m K U16 86 NumerPDF

9
RADWAŃSKA Alicja 2004-12-12 Z/0982/16

TAK

W dal K U16 761 NumerPDF 3.11/16

10
RAWA Marcin 2005-10-09 Z/0334/18

2018

600m M U16 818 NumerPDF

11
SOBOTKA Roksana 2005-02-08 Z/3606/18

TAK

W dal K U16 11 NumerPDF

12
ŚNIETKA Julita 2004-02-20 Z/2147/18

2018

W dal K U16 85 NumerPDF

13
TRZASKA Julita 2004-10-07 Z/2136/18

TAK

1000m K U16 84 NumerPDF 3:58.35 3:58.35/19

14
USZYŃSKA Roksana 2004-03-10 Z/2137/18

2018

Kula K U16 (3kg) 17 NumerPDF

15
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

600m K U16 758 NumerPDF

16
WIŚNIEWSKI Tomasz 2004-07-05 Z/1854/17

TAK

W dal M U16 834 NumerPDF

17
ZERA Julia 2005-07-27 Z/2138/18

2018

600m K U16 89 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEK Jakub 2005-04-07 Z/1550/18

TAK

300m M U16 888 NumerPDF

2
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

TAK

100m K U16 914 NumerPDF

3
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 26 NumerPDF

4
ORZECHOWSKA Nikola 2004-08-15 Z/1556/18

TAK

1000m K U16 899 NumerPDF

5
OSTRZYŻEK Michał 2005-04-03 Z/5088/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 19 NumerPDF 6.29 6.29/19

6
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

TAK

300m K U16 45 NumerPDF 51.81 51.81/19

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 64 ( 64 ) K-36 M-28
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/0460/18