Internetowe zg這szenia do imprezy: 安i皻okrzyski mityng kwalifikacyjny
KIELCE, 23.06.2019
Osobostarty wszystkie: 151 ( 104 ) K-69 M-35
 
LUBELSKIE Osobostarty: 11 ( 7 ) K-2 M-5
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

M這t M U18 (5kg) 439 NumerPDF 62.46 62.46/19

2
烘UDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

M這t M U20 (6kg) 422 NumerPDF 51.54 51.54/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo嗆 Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JABΜ垶KA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

M這t K (4kg) 141 NumerPDF

2
JABΜ垶KA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

M這t K U18 (3kg) 141 NumerPDF 50.97 50.97/19

3
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

M這t K U18 (3kg) 146 NumerPDF 42.12 43.17/18

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wis豉 Pu豉wy Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

M這t M U20 (6kg) 135 NumerPDF 60.67 60.67/19

2
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

M這t M (7.26kg) 135 NumerPDF 48.76 48.76/19

 
TS Start Lublin Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 608 NumerPDF 10.04/18

2
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

M這t M U20 (6kg) 608 NumerPDF 48.95 48.95/19 PK

3
POST粑 Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

M這t M U18 (5kg) 610 NumerPDF 56.66 56.66/19

4
POST粑 Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 610 NumerPDF 42.68 42.68/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Miko豉j 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

800m M 252 NumerPDF

 
MAΜPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Krak闚 Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LE吉IAK Rafaela 2000-10-29 Z/2927/19

TAK

Dysk K (1kg) 354 NumerPDF 29.92 29.92/19

2
MI匠IEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

M這t K U18 (3kg) 351 NumerPDF 40.00 40.00/19

3
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

W dal M 345 NumerPDF 4.59 4.59/19

4
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 345 NumerPDF 34.30 35.33/18

5
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 345 NumerPDF 10.92 10.92/19

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

M這t K (4kg) 549 NumerPDF 36.65 36.65/19

2
WAΘIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

M這t K (4kg) 553 NumerPDF 45.35 45.35/19

WARUNKOWO - BADANIA
3
ZI茛KOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

M這t K (4kg) 560 NumerPDF 48.12 48.87/18

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIxT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

M這t M U18 (5kg) 967 NumerPDF 78.19 78.19/19

 
印﹖KIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

200m K 302 NumerPDF 26.94/16

2
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

400m K 302 NumerPDF 57.10 56.08/17

 
TS AKS Chorz闚 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDZIE Adam 1987-03-29 Z/3204/11

TAK

M這t M (7.26kg) 118 NumerPDF 55.27 56.95/11

 
名I邛OKRZYSKIE Osobostarty: 127 ( 86 ) K-60 M-26
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 82 ( 49 ) K-29 M-20
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEzZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

100m K 48 NumerPDF

2
BEzZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

400m K 48 NumerPDF

3
BIAΜGO垶KI Karol 2007-01-01 Z/3511/19

TAK

W dal M 604 NumerPDF

4
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

400m K 634 NumerPDF 60.73 60.73/19

5
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

100m K 12 NumerPDF 15.03/17

6
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

W dal K 12 NumerPDF 3.92/17

7
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

100m K 646 NumerPDF 13.67 13.67/19

8
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

W dal K 646 NumerPDF 5.03 5.03/19

9
BO Gabriela 2006-06-28 Z/4686/19

TAK

100m K 55 NumerPDF

10
BO Gabriela 2006-06-28 Z/4686/19

TAK

200m K 55 NumerPDF

11
CICHO垶KI Bart這miej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

100m M 654 NumerPDF 11.29 11.19/18

12
CICHO垶KI Bart這miej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

200m M 654 NumerPDF 22.87 22.54/18

13
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

200m K 638 NumerPDF 27.05 27.05/19

14
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

400m K 638 NumerPDF

15
CISZEK Gabriela 2006-01-29 Z/3689/19

TAK

100m K 53 NumerPDF 16.20 16.20/19

16
DYTKOWSKI Bartosz 2006-05-05 Z/4687/19

TAK

100m M 46 NumerPDF

17
DYTKOWSKI Bartosz 2006-05-05 Z/4687/19

TAK

W dal M 46 NumerPDF

18
FORTU垶KI Jan 2003-04-24 Z/4775/17

TAK

100m M 614 NumerPDF 12.21 12.21/19

19
FORTU垶KI Jan 2003-04-24 Z/4775/17

TAK

W dal M 614 NumerPDF 5.71 5.71/19

20
GABER Adam 1999-01-25 Z/2055/16

TAK

800m M 624 NumerPDF 2:13.99/17

21
HILIUK Kornelia 2006-06-12 Z/3385/19

TAK

100m K 54 NumerPDF

22
HILIUK Kornelia 2006-06-12 Z/3385/19

TAK

200m K 54 NumerPDF 31.49 31.49/19

23
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/3386/19

TAK

100m K 27 NumerPDF

24
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/3386/19

TAK

200m K 27 NumerPDF 28.81 28.81/19

25
JANUCHTA Dawid 2010-06-18 Z/3387/19

TAK

100m M 45 NumerPDF 17.08 17.08/19

26
JANUCHTA Dawid 2010-06-18 Z/3387/19

TAK

200m M 45 NumerPDF 37.94 37.94/19

27
JASI垶KA Hanna 2005-03-05 Z/0484/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 603 NumerPDF 6.91 6.91/19

28
JASI垶KA Hanna 2005-03-05 Z/0484/19

TAK

M這t K U18 (3kg) 603 NumerPDF 22.41 22.41/19

29
JASTRZ、 Emilia 2006-12-19 Z/2294/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 609 NumerPDF

30
JASTRZ、 Emilia 2006-12-19 Z/2294/19

TAK

M這t K U18 (3kg) 609 NumerPDF

31
JASTRZ、 Zofia 2006-12-19 Z/2295/19

TAK

W dal K 601 NumerPDF

32
JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28 Z/3389/19

TAK

100m K 30 NumerPDF 15.56 15.56/19

33
JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28 Z/3389/19

TAK

200m K 30 NumerPDF 31.98 31.98/19

34
KOMAR Kinga 2008-11-05 Z/3390/19

TAK

100m K 10 NumerPDF

35
KOMAR Kinga 2008-11-05 Z/3390/19

TAK

200m K 10 NumerPDF

36
KOPACZ Micha 2006-08-02 Z/3391/19

TAK

800m M 37 NumerPDF

37
KOSI垶KA Natalia 2007-04-23 Z/3392/19

TAK

100m K 38 NumerPDF

38
KOSI垶KA Natalia 2007-04-23 Z/3392/19

TAK

400m K 38 NumerPDF

39
KOZIO Angelika 2007-07-04 Z/3691/19

TAK

100m K 31 NumerPDF

40
KRAKOWIAK Kacper 2007-03-26 Z/3375/19

TAK

800m M 41 NumerPDF

41
KUPISZ Jan 2008-05-08 Z/3393/19

TAK

100m M 64 NumerPDF 16.77 16.77/19

42
KUPISZ Jan 2008-05-08 Z/3393/19

TAK

400m M 64 NumerPDF

43
ΜS Izabela 2003-08-05 Z/1399/17

TAK

100m K 647 NumerPDF 14.00 14.00/19

44
ΜS Izabela 2003-08-05 Z/1399/17

TAK

200m K 647 NumerPDF 28.62 28.62/19

45
MAKUx Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

100m K 651 NumerPDF 12.93 12.81/18

46
MAKUx Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

W dal K 651 NumerPDF 4.62/18

47
MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 Z/3394/19

TAK

800m M 14 NumerPDF

48
MARKS Julia 2009-01-25 Z/3395/19

TAK

400m K 13 NumerPDF

49
MARKS Julia 2009-01-25 Z/3395/19

TAK

100m K 13 NumerPDF 16.29 16.29/19

50
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

100m K 601 NumerPDF 13.44 13.44/19

51
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

W dal K 601 NumerPDF 4.57/18

52
MICHALSKA Ma貪orzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

800m K 601 NumerPDF 2:29.93 2:29.93/19

53
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

M這t M U18 (5kg) 46 NumerPDF

54
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 46 NumerPDF

55
NOWAK Michalina 2009-12-06 Z/4215/19

TAK

200m K 26 NumerPDF

56
NOWAK Michalina 2009-12-06 Z/4215/19

TAK

100m K 26 NumerPDF

57
ORSZULAK Kamil 2004-11-17 Z/4217/19

TAK

100m M 44 NumerPDF 12.32 12.32/19

58
P。ZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

TAK

800m M 618 NumerPDF 2:01.67 2:01.67/19

59
PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 Z/5507/18

TAK

800m M 642 NumerPDF

60
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

100m M 623 NumerPDF 12.08 12.08/19

61
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

200m M 623 NumerPDF 24.51 24.51/19

62
PULUT Maja 2006-06-13 Z/2300/19

TAK

100m K 604 NumerPDF 14.46 14.46/19

63
PULUT Maja 2006-06-13 Z/2300/19

TAK

W dal K 604 NumerPDF 4.04 4.04/19

64
R牞OSZ Nikola 2008-07-20 Z/3397/19

TAK

100m K 23 NumerPDF 17.43 17.43/19

65
R牞OSZ Nikola 2008-07-20 Z/3397/19

TAK

200m K 23 NumerPDF 35.77 35.77/19

66
SALUS Rafa 2005-01-25 Z/0486/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 21 NumerPDF

67
SALUS Rafa 2005-01-25 Z/0486/19

TAK

M這t M U18 (5kg) 21 NumerPDF 19.36 19.36/19

68
SKOWRON Wiktoria 2004-07-11 Z/0487/19

TAK

800m K 612 NumerPDF 2:37.15 2:37.15/19

69
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

400m K 632 NumerPDF 61.03 61.03/19

70
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

200m K 632 NumerPDF 27.42 27.42/19

71
STACHURSKI Jakub 2004-03-09 Z/3001/18

TAK

800m M 658 NumerPDF 2:10.41 2:10.41/19

72
STOKOWIEC Anna 2009-02-13 Z/3512/19

TAK

100m K 15 NumerPDF 18.51 18.51/19

73
STOKOWIEC Anna 2009-02-13 Z/3512/19

TAK

200m K 15 NumerPDF

74
STOKOWIEC Micha 2008-01-13 Z/3398/19

TAK

800m M 59 NumerPDF 2:58.69 2:58.69/19

75
吉IOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

100m M 610 NumerPDF 12.05 12.05/19

76
吉IOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

200m M 610 NumerPDF 24.71 24.71/19

77
TRELA Anna 2006-09-17 Z/3510/19

TAK

100m K 12 NumerPDF 14.41 14.41/19

78
TRELA Anna 2006-09-17 Z/3510/19

TAK

W dal K 12 NumerPDF 4.60 4.60/19

79
WANAT Marcel 2007-03-28 Z/3688/19

TAK

100m M 32 NumerPDF 15.63/18

80
WANAT Marcel 2007-03-28 Z/3688/19

TAK

200m M 32 NumerPDF

81
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

M這t K (4kg) 635 NumerPDF 50.22 50.22/19

82
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

Dysk K (1kg) 635 NumerPDF 33.04 33.04/19

 
KLKS Juventa-Kobex Starachowice Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 10/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

400m K 439 NumerPDF

2
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

200m K 439 NumerPDF

3
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

800m K 434 NumerPDF

4
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

1500m prz.K 439 NumerPDF 5:34.24 5:34.24/19

 
KS S這neczko Busko Zdr鎩 Osobostarty: 9 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA Izabela 2005-12-07 Z/0884/18

TAK

200m K 53 NumerPDF

2
BANA Izabela 2005-12-07 Z/0884/18

TAK

100m K 53 NumerPDF 14.25 14.19/18

3
BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 Z/5065/18

TAK

100m M 51 NumerPDF 11.60 11.60/19

4
BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 Z/5065/18

TAK

W dal M 51 NumerPDF 5.73 5.83/18

5
JASIAK Agnieszka 2006-02-25 Z/1050/18

TAK

400m K 32 NumerPDF

6
KAWECKA Anna 2007-06-16 Z/1988/19

TAK

400m K 2 NumerPDF 68.17 68.17/19

7
MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 Z/1041/18

TAK

400m K 54 NumerPDF

8
PAWΜWSKI Bartosz 2004-10-29 Z/2988/19

TAK

100m M 45 NumerPDF 13.59 13.59/19

9
PAWΜWSKI Bartosz 2004-10-29 Z/2988/19

TAK

200m M 45 NumerPDF

 
LZS Sigma OSIR Stasz闚 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

400m K 322 NumerPDF 63.59 62.56/18

 
olimpicstrawczyn
SSR Olimp Strawczyn Osobostarty: 15 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 04/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

1500m prz.K 455 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

100m K 453 NumerPDF 13.82/18

3
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

200m K 453 NumerPDF

4
GAWE Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

800m M 485 NumerPDF 2:35.41/17

5
JARZ、EK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

200m K 450 NumerPDF 28.39 28.39/19

6
JARZ、EK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

400m K 450 NumerPDF 65.10 65.10/19

7
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

400m K 454 NumerPDF 62.84/18

8
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

200m K 454 NumerPDF 26.58 26.58/19

9
PICHETA Patrycja 2005-08-05 Z/2690/19

TAK

800m K 457 NumerPDF

10
PxCZEK Nikola 2007-01-12 Z/1991/19

TAK

400m K 412 NumerPDF

11
RESIAK Kamila 2005-01-08 Z/1485/19

TAK

100m K 458 NumerPDF 13.70 13.70/19

12
RESIAK Kamila 2005-01-08 Z/1485/19

TAK

W dal K 458 NumerPDF 4.72 4.72/19

13
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

1500m prz.K 451 NumerPDF 5:28.46 5:25.78/18

14
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

1500m prz.K 459 NumerPDF 5:05.23/18

15
ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 Z/1311/17

TAK

800m M 487 NumerPDF 2:11.55 2:11.55/19

 
STS Skar篡sko-Kamienna Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 11/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZ紌KA Katarzyna 2005-01-09 Z/1483/19

TAK

1500m K 117 NumerPDF

2
KASPROWICZ Igor 2005-04-20 Z/1484/19

TAK

800m M 197 NumerPDF

3
NIZIOΒK Aleksandra 2005-06-18 Z/1482/19

TAK

800m K 123 NumerPDF

4
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

800m K 119 NumerPDF

 
UMKS Nadir J璠rzej闚 Osobostarty: 12 ( 12 ) K-11 M-1
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

1500m K 17 NumerPDF 4:43.62 4:43.10/18

2
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

200m K 21 NumerPDF 28.04 27.05/18

3
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

200m K 32 NumerPDF 26.96/18

4
MΜDAWSKA Natalia 2005-07-06 Z/2405/19

TAK

200m K 29 NumerPDF

5
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

400m K 30 NumerPDF

6
OLESINSKA Daria 2001-08-14 Z/0437/16

TAK

200m K 19 NumerPDF 29.18 28.87/18

7
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

800m K 88 NumerPDF 2:19.87 2:18.35/18

8
R紟NICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

800m K 27 NumerPDF 2:22.39/18

9
SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 Z/2613/18

TAK

200m K 28 NumerPDF 28.40 28.40/19

10
STROJECKA Monika 2001-02-01 Z/5326/15

TAK

200m K 50 NumerPDF

11
STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 Z/0856/19

TAK

800m M 31 NumerPDF 2:11.65 2:11.65/19

12
WAL犴IAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

1500m K 55 NumerPDF 5:07.75/16