Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa U14 i U16 województwa kuj.-pom. Ogólnopolski mityng LA
TORUŃ, 02.02.2019
Osobostarty wszystkie: 42 ( 35 ) K-25 M-10
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 26 ( 23 ) K-15 M-8
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

1000m M U16 115 NumerPDF

2
CZERWIŃSKI Oskar 2005-08-04 Z/0588/19

TAK

300m M U16 100 NumerPDF 43.37 43.37/18

3
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

1000m K U16 604 NumerPDF

4
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

300m K U16 706 NumerPDF 45.97/18

5
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

1000m K U16 955 NumerPDF 3:22.00

6
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

300m K U16 100 NumerPDF 49.69 49.69/18

7
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

W dal K U16 917 NumerPDF 4.33/18

8
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

1000m K U16 976 NumerPDF

9
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

300m M U16 940 NumerPDF 40.71 40.71/18

10
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

1000m K U16 936 NumerPDF

11
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

1000m K U16 718 NumerPDF

12
ZASADA Wiktor 2006-04-23 Z/5322/18

TAK

600m M U14 100 NumerPDF

13
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

1000m K U16 218 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

2018

W dal M U20 292 NumerPDF 6.69/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

2018

60 m K U14 545 NumerPDF 8.49 8.49/18

2
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

2018

300m K U14 545 NumerPDF 48.36/18

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

2018

Kula M U16 (5kg) 940 NumerPDF 10.95/18

2
KOTOWICZ Marta 2005-04-02 Z/0134/18

2018

600m K U16 961 NumerPDF 2:06.98/18

3
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2018

1500m K U20 951 NumerPDF 4:48.57/17

4
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

2018

1500m M U18 952 NumerPDF

5
RADOMSKA Karolina 2005-05-08 Z/0137/18

2018

Kula K U16 (3kg) 947 NumerPDF

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 Z/0236/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 303 NumerPDF 10.36/18

2
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

60m M U14 10 NumerPDF 9.94/17

3
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

W dal strefa M U14 10 NumerPDF

4
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

60m K U16 303 NumerPDF

5
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

W dal K U16 303 NumerPDF 4.22/18

 
MASTERS Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZODRZYŃSKI Piotr 1974-04-13 Z/0346/19

TAK

60m M 100 NumerPDF 8.19 7.98/18

2
SZCZODRZYŃSKI Piotr 1974-04-13 Z/0346/19

TAK

200m M 100 NumerPDF 28.67/18

 
POMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

2018

800m K U18 75 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

2018

400m K U18 70 NumerPDF

3
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

2018

800m K 61 NumerPDF 2:11.76/17

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

300m K 146 NumerPDF 40.15/18

2
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

2018

600m K U16 141 NumerPDF 1:45.68/18

3
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

W dal K U18 136 NumerPDF

4
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

60m K U18 136 NumerPDF

5
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

300m K U18 143 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
 
LUKS Lidzbark Welski Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 23/WN/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCZEWSKA Oliwia 2005-09-16 Z/3392/18

TAK

300m K U16 3 NumerPDF

2
KILANOWSKA Patrycja 2007-01-07 Z/2564/17

TAK

60 m K U14 9 NumerPDF

3
KILANOWSKA Patrycja 2007-01-07 Z/2564/17

TAK

W dal strefa K U14 9 NumerPDF

4
PAWLOWSKA Oliwia 2008-01-29 Z/3393/18

TAK

60m K U12 4 NumerPDF

5
PAWLOWSKA Oliwia 2008-01-29 Z/3393/18

TAK

W dal strefa K U12 4 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
MKS Święc Sławno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

2018

300m M U16 7 NumerPDF 41.00 51.92/16