Internetowe zgłoszenia do imprezy: 20. Wojewódzkie Igrzyska Młodziezy Szkolnej w LA
SŁUPSK, 28.05.2019
Osobostarty wszystkie: 183 ( 126 ) K-60 M-66
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 865 NumerPDF 14.46 14.46/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 169 ( 122 ) K-61 M-66
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 38 ( 24 ) K-11 M-13
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

Wzwyż M U16 722 NumerPDF 1.75 1.75/19

2
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

100m M U16 722 NumerPDF 12.15 12.61/18

3
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K U16 703 NumerPDF 4.92 4.92/19

4
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

4x100m K U16 703 NumerPDF

5
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Wzwyż K U16 702 NumerPDF 1.60 1.60/19

6
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 718 NumerPDF 31.48 34.59/18

7
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

1000m M U16 727 NumerPDF 2:50.20/18

8
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

300m K U16 712 NumerPDF 43.58/17

9
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

100m K U16 712 NumerPDF 12.91 12.91/19

10
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

4x100m K U16 712 NumerPDF

11
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

W dal M U16 717 NumerPDF 5.54 5.54/19

12
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

300m M U16 706 NumerPDF

13
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

100m M U16 706 NumerPDF 11.96 11.96/19

14
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

4x100m M U16 706 NumerPDF

15
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

300m M U16 725 NumerPDF 41.80/18

16
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

100m M U16 725 NumerPDF 12.20 12.20/19

17
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

4x100m M U16 725 NumerPDF

18
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

W dal M U16 719 NumerPDF 5.13 5.13/19

19
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

100m M U16 719 NumerPDF 12.36 12.36/19

20
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

100m M U16 718 NumerPDF 12.15 12.06/18

21
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

4x100m M U16 718 NumerPDF

22
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

600m K U16 721 NumerPDF 1:42.37 1:42.37/19

23
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

300m M U16 724 NumerPDF 40.64 40.64/19

24
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwyż K U16 715 NumerPDF 1.66 1.66/19

25
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

W dal K U16 715 NumerPDF 4.83/18

26
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

4x100m K U16 715 NumerPDF

27
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwyż M U16 702 NumerPDF 1.75 1.75/19

28
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

Wzwyż M U16 711 NumerPDF 1.75 1.76/18

29
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

1000m K U16 726 NumerPDF

30
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

1000m K U16 701 NumerPDF 3:18.55 3:18.55/19

31
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

100m K U16 704 NumerPDF 12.97 12.97/19

32
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

4x100m K U16 722 NumerPDF

33
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

300m K U16 722 NumerPDF 44.60/18

34
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 706 NumerPDF 44.87 44.87/19

35
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 710 NumerPDF 39.08 39.08/19

36
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

300m M U16 723 NumerPDF 41.30 41.30/19

37
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

100m M U16 720 NumerPDF 11.51 11.51/19

38
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

4x100m M U16 720 NumerPDF

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 38 ( 25 ) K-12 M-13
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

(II) 4x100m K U16 395 NumerPDF

2
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

100m K U16 395 NumerPDF 13.54/18

3
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

(II) 4x100m K U16 402 NumerPDF

4
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

300m K U16 402 NumerPDF 47.56/18

5
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

Wzwyż M U16 419 NumerPDF 1.56/18

6
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

4x100m M U16 401 NumerPDF

7
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

W dal M U16 401 NumerPDF 5.28 5.62/18

8
KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 Z/0078/18

TAK

600m K U16 407 NumerPDF 1:50.48/18

9
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

4x100m K U16 411 NumerPDF

10
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

W dal K U16 411 NumerPDF 4.97 5.01/18

11
KWIATKOWSKI Franciszek 2004-02-10 Z/3646/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 390 NumerPDF 26.70/18

12
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

4x100m M U16 402 NumerPDF

13
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

300m M U16 402 NumerPDF 39.50/18

14
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

4x100m M U16 400 NumerPDF

15
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

TAK

600m M U16 402 NumerPDF 1:32.73/18

16
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 409 NumerPDF 34.80/18

17
RYBICKI Filip 2004-02-27 Z/3647/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 410 NumerPDF 28.57/18

18
SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20 Z/3567/17

TAK

4x100m M U16 390 NumerPDF

19
SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20 Z/3567/17

TAK

100m M U16 390 NumerPDF 12.10/18

20
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

4x100m M U16 408 NumerPDF

21
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

300m M U16 408 NumerPDF 41.57/18

22
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

(II) 4x100m K U16 392 NumerPDF

23
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

100m K U16 392 NumerPDF 14.01/18

24
SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 Z/0297/16

TAK

(II) 4x100m K U16 396 NumerPDF

25
SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 Z/0297/16

TAK

100m K U16 396 NumerPDF 13.94/18

26
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

4x100m M U16 396 NumerPDF

27
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

100m M U16 396 NumerPDF 11.74 11.74/19

28
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

300m K U16 398 NumerPDF

29
STERLINGOW Borys 2003-07-20 Z/4653/17

TAK

W dal M U16 395 NumerPDF 5.23 6.01/18

30
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

4x100m K U16 390 NumerPDF

31
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

100m K U16 390 NumerPDF 13.18 13.18/18

32
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

4x100m K U16 402 NumerPDF

33
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

100m K U16 402 NumerPDF 13.14 13.14/19

34
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

600m M U16 400 NumerPDF

35
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

4x100m K U16 403 NumerPDF

36
ZAJĄC Martyna 2005-11-27 Z/0067/19

TAK

300m K U16 401 NumerPDF

37
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

100m K U16 400 NumerPDF 13.55/18

38
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

(II) 4x100m K U16 400 NumerPDF

 
GKS Żukowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

TAK

600m K U16 72 NumerPDF 1:37.00/18

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 9 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 13.30 10.85/18

2
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 50 NumerPDF 51.78 46.51/19

3
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 40 NumerPDF 11.20

4
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 40 NumerPDF 42.00 36.40/18

5
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

600m K U16 18 NumerPDF 1:44.98 1:44.98/19

6
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

2000m M U16 66 NumerPDF 6.22

7
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 184 NumerPDF 32.48 30.32/19

8
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

600m M U16 45 NumerPDF 1:25.06 1:25.41/19

9
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

TAK

1000m K U16 21 NumerPDF 3:15.56/18

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 181 NumerPDF 10.52 10.52/19

2
PIECZKE Łukasz 2003-02-05 Z/1461/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 215 NumerPDF 44.45/18

3
PTASZEK Klaudia 2004-05-13 Z/5539/18

TAK

W dal K U16 256 NumerPDF 4.45 4.67/18

4
SOŁŚNIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

Wzwyż K U16 332 NumerPDF 1.40 1.40/19

5
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

Wzwyż M U16 180 NumerPDF 1.70 1.79/18

6
ZDYBAŁ Nikola 2003-07-04 Z/5282/18

TAK

Wzwyż K U16 213 NumerPDF 1.60 1.60/19

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 8 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 151 NumerPDF 39.75 39.75/19

2
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

1000m K U16 170 NumerPDF

3
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

300m M U16 167 NumerPDF

4
NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 Z/0072/17

TAK

300m M U16 176 NumerPDF 47.46/17

5
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

110m M (91.4) U16 150 NumerPDF

6
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

300m K U16 167 NumerPDF 45.62 45.62/19

7
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

100m K U16 167 NumerPDF 13.71 13.71/19

8
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

600m K U16 73 NumerPDF

 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDA Oliwia 2004-05-08 Z/1702/19

TAK

200m pł K U16 953 NumerPDF

2
RYGIELSKA Antonia 2005-07-13 Z/1703/19

TAK

200m pł K U16 951 NumerPDF

3
TYBURSKI Igor 2004-02-06 Z/1477/18

TAK

200m pł M U16 954 NumerPDF

4
WIŚNIEWSKA Kinga 2005-06-27 Z/1706/19

TAK

200m pł K U16 952 NumerPDF

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 32 ( 21 ) K-8 M-13
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

80m pł K U16 790 NumerPDF 13.85/18

2
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

Wzwyż K U16 790 NumerPDF 1.45 1.55/18

3
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

4x100m K U16 790 NumerPDF

4
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

100m K U16 787 NumerPDF 13.22 13.22/19

5
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

300m K U16 787 NumerPDF 42.57/18

6
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

4x100m K U16 787 NumerPDF

7
GRĄS Fabian 2004-07-27 Z/3582/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 701 NumerPDF

8
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 769 NumerPDF 14.74 14.74/19

9
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 769 NumerPDF 39.03 39.03/19

10
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

100m K U16 785 NumerPDF 13.55/18

11
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

4x100m K U16 785 NumerPDF

12
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 744 NumerPDF 27.40 27.40/19

13
KOŁOSZYŃSKI Ksawery 2004-02-16 Z/3590/19

TAK

W dal M U16 701 NumerPDF

14
LABUDDA Wiktoria 2004-05-05 Z/3583/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 702 NumerPDF

15
LEMAŃSKI Hubert 2004-07-14 Z/3591/19

TAK

1000m M U16 701 NumerPDF

16
LEWICKI Piotr 2004-08-12 Z/3587/19

TAK

100m M U16 701 NumerPDF

17
LEWICKI Piotr 2004-08-12 Z/3587/19

TAK

4x100m M U16 701 NumerPDF

18
RAMBIERT Krzusztof 2004-01-07 Z/3609/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 703 NumerPDF

19
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

300m K U16 746 NumerPDF 47.58/18

20
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

4x100m K U16 746 NumerPDF

21
SENIURA Tatiana 2004-03-03 Z/4442/18

TAK

600m K U16 745 NumerPDF

22
SZYROWSKI Piotr 2004-01-14 Z/3584/19

TAK

W dal M U16 702 NumerPDF

23
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

300m M U16 701 NumerPDF

24
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

4x100m M U16 701 NumerPDF

25
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 704 NumerPDF

26
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

TAK

100m M U16 781 NumerPDF 11.94 11.94/19

27
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

TAK

4x100m M U16 781 NumerPDF

28
WOŹNIAK Paweł 2004-05-06 Z/3588/19

TAK

Wzwyż M U16 701 NumerPDF

29
ZALIŃSKI Dawid 2003-04-12 Z/3609/17

TAK

1000m M U16 741 NumerPDF 2:49.63/18

30
ŻACZEK Paulina 2004-02-10 Z/3586/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 701 NumerPDF

31
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

600m M U16 701 NumerPDF

32
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

4x100m M U16 701 NumerPDF

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 Z/0888/17

TAK

600m K U16 149 NumerPDF 1:43.82/18

2
RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 Z/0667/19

TAK

2000m M U16 456 NumerPDF

3
TOMASZEK Dawid 2003-04-21 Z/0886/17

TAK

2000m M U16 149 NumerPDF 6:10.31/18

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

2000m M U16 259 NumerPDF 6:15.54/18

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 Z/4774/17

TAK

1000m K U16 531 NumerPDF 3:11.07/18

2
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

1000m M U16 524 NumerPDF 2:52.03/17

WARUNKOWO - BADANIA
 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

300m M U16 37 NumerPDF 41.48 41.48/19

2
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

200m pł M U16 37 NumerPDF 31.37/18

3
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 33 NumerPDF 38.88/18

4
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF 11.06/18

5
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

1000m K U16 27 NumerPDF 3:17.74/18

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 22 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

TAK

1000m M U16 217 NumerPDF 2:47.60/18

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K U16 236 NumerPDF 13.46 13.22/18

3
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

300m K U16 236 NumerPDF 44.15/18

4
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

600m M U16 241 NumerPDF

5
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

1000m K U16 210 NumerPDF 3:27.24/18

6
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

1000m K U16 237 NumerPDF 3:07.16/18

7
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

W dal M U16 250 NumerPDF 5.34/18

8
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

300m M U16 250 NumerPDF 40.98 38.70/18

9
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

TAK

200m pł K U16 217 NumerPDF 33.65/18

10
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

TAK

80m pł K U16 217 NumerPDF 13.33/18

11
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

2000m M U16 225 NumerPDF

12
KLAFKA Kacper 2005-03-11 Z/4839/18

TAK

600m M U16 251 NumerPDF 1:37.67/18

13
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

100m M U16 211 NumerPDF 11.68 11.68/19

14
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

W dal M U16 227 NumerPDF 4.82 4.82/19

15
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

1000m M U16 240 NumerPDF 3:21.98/18

16
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

1000m K U16 216 NumerPDF 3:06.18 3:05.58/18

17
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

1000m K U16 202 NumerPDF

18
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

300m K U16 210 NumerPDF 47.77/18

19
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

2000m M U16 248 NumerPDF

20
ZBARAZA Olga 2004-05-17 Z/4846/18

TAK

600m K U16 202 NumerPDF

21
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

200m pł M U16 227 NumerPDF 32.56/18

22
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M U16 227 NumerPDF 1.75 1.79/18

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

TAK

80m pł K U16 177 NumerPDF 13.34/18 PK

2
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

TAK

200m pł K U16 177 NumerPDF 32.33 32.33/19 PK

3
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

80m pł K U16 180 NumerPDF 14.10/18 PK

4
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

300m K U16 180 NumerPDF 45.42/18 PK

5
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

80m pł K U16 174 NumerPDF 14.54/18 PK

6
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

200m pł K U16 174 NumerPDF PK