Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia zawodników ZKN po sezonie letnim
Sezon 2020
Osobostarty wszystkie: 38 ( 38 ) K-20 M-18
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

5000m M 860 NumerPDF 15:28.79 15:28.79/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

5000m M 736 NumerPDF 15:37.48 15:37.48/20

 
LUBELSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

200m M 418 NumerPDF 22.22 22.22/20

2
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

100m M 423 NumerPDF 10.69 10.69/20  KNF   SKN 

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K (4kg) 135 NumerPDF 13.38 13.38/20  ZKN   KNF   SKN 

2
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF 14.28 14.28/20  SKN 

 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

W dal M 896 NumerPDF 7.24 7.24/20

2
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

Wzwyż M 793 NumerPDF 2.04 2.04/20

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

100m pł K U18 18 NumerPDF 14.20 14.20/20

2
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

100m pł K U18 122 NumerPDF 13.95 13.95/20  ZKN   KNF   SKN 

3
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

100m pł K U18 834 NumerPDF 13.78 13.78/20  ROSU   KNF   SKN 

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

200m K 903 NumerPDF 24.08 24.08/20

2
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

400m K 909 NumerPDF 55.61 55.61/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEDLECKA Weronika 2004-06-11 Z/5405/19

TAK

Wzwyż K 909 NumerPDF 1.55 1.55/20

2
SZPURA Julia 2003-12-14 Z/0030/17

TAK

Tyczka K 908 NumerPDF 2.40 2.40/20

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

400m K 116 NumerPDF 56.77 56.77/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

400m K 662 NumerPDF 57.90 57.90/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M 222 NumerPDF 1.88 1.88/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Z/2707/19

TAK

2000m prz.M 280 NumerPDF 6:08.23 6:08.23/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 Z/1796/20

TAK

W dal M 272 NumerPDF 6.56 6.56/20

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

W dal K 511 NumerPDF 5.37 5.37/20

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABICZ Wiktor 2001-06-19 Z/2981/16

TAK

400m pł M 800 NumerPDF 54.70 54.70/20

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

110m M (91.4) U18 766 NumerPDF 14.99 14.99/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

400m K 26 NumerPDF 57.78 57.78/20

 
POMORSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

3000m M 727 NumerPDF 9:11.57 9:11.57/20

2
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

1500m K 726 NumerPDF 4:46.25 4:46.25/20

 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

TAK

400m M 402 NumerPDF 49.85 49.85/20

2
MEGIER Maciej 2003-04-26 Z/3068/20

TAK

3000m M 400 NumerPDF 8:57.74 8:57.74/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 Z/4125/19

TAK

100m M 395 NumerPDF 11.33 11.33/20

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

800m K 77 NumerPDF 2:13.89 2:10.22/19  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

5000m K 531 NumerPDF 18:21.82 18:21.82/20

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

400m M 32 NumerPDF 49.55 49.55/20  ROSU 

2
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

1500m K 36 NumerPDF 4:41.59 4:41.59/20

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

3000m M 218 NumerPDF 8:58.65 8:58.65/20  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

800m K 71 NumerPDF 2:12.65 2:12.65/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Piątka Jarocin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

800m K 239 NumerPDF 2:14.58 2:14.58/20

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 34/WN/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0199/20

TAK

100m pł K U18 22 NumerPDF 14.65 14.65/20  ROSU 

2
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

200m M 230 NumerPDF 22.58 22.58/20  ROSU