Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 19.01.2019
Osobostarty wszystkie: 820 ( 597 ) K-278 M-319
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 154 ( 116 ) K-63 M-53
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 21 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

2018

300m M U20 100 NumerPDF 35.09/18

2
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

2018

1000m M U20 460 NumerPDF

3
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

2018

60m K U20 462 NumerPDF 7.78/18

4
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

2018

200m K U20 462 NumerPDF 24.55/18

5
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

60m K U16 461 NumerPDF 8.50 8.50/19

6
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

200m K U16 461 NumerPDF 29.02 29.02/19

7
GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 Z/1441/17

2018

300m K U18 466 NumerPDF 44.46/18

8
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

TAK

300m K U16 469 NumerPDF 47.31/18

9
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

2018

300m M U20 468 NumerPDF 35.90/18

10
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

2018

W dal M 455 NumerPDF 6.43/16

11
MINTA Kinga 2005-11-11 Z/2301/18

TAK

300m K U16 453 NumerPDF

12
NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 Z/3646/17

2018

300m M U18 461 NumerPDF 41.74/18

13
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

2018

W dal M U20 465 NumerPDF 6.61 6.61/19

14
RYBAK Zuzanna 2003-07-09 Z/0047/16

2018

60m K U18 465 NumerPDF 8.72/16

15
RYBAK Zuzanna 2003-07-09 Z/0047/16

2018

200m K U18 465 NumerPDF 29.19/17

16
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

2018

60m K U18 458 NumerPDF 8.13/18

17
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

2018

200m K U18 458 NumerPDF 26.18/18

18
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

2018

60m M U20 460 NumerPDF 7.11/18

19
TOPOLEWSKA Gabriela 2003-01-01 Z/3720/18

2018

60m K U18 466 NumerPDF

20
TOPOLEWSKA Gabriela 2003-01-01 Z/3720/18

2018

200m K U18 466 NumerPDF

21
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

300m K U16 457 NumerPDF 47.04/18

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 45 ( 37 ) K-22 M-15
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADASZAK Aleksandra 2002-07-22 Z/0677/16

2018

60m K U18 884 NumerPDF 8.12/18

2
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

2018

200m K U18 858 NumerPDF 29.37/16

3
CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 Z/3778/18

2018

60m K U18 1 NumerPDF 8.70 8.70/19

4
CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 Z/3778/18

2018

Wzwyż K U18 1 NumerPDF 1.40 1.40/19

5
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

2018

60m K U16 861 NumerPDF 8.32 8.32/19

6
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

2018

60m K U16 853 NumerPDF 8.26 8.26/19

7
FELCZAK Jakub 1994-07-29 Z/1209/11

2018

1500m M 869 NumerPDF 4:04.01/18

8
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

400m M U20 854 NumerPDF

9
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

60m M U18 889 NumerPDF

10
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

2018

60m K U20 889 NumerPDF 8.78/14

11
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

2018

60m pł K U20 889 NumerPDF

12
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

2018

60m M U18 870 NumerPDF 7.37 7.09/18

13
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

2018

60m K U16 878 NumerPDF 9.00 9.00/19

14
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

2018

Kula K U16 (3kg) 878 NumerPDF 8.64 8.64/19

15
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

2018

200m K U18 860 NumerPDF 28.03/18

16
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

2018

Kula M U20 (6kg) 888 NumerPDF 16.74 16.74/19

17
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

2018

Wzwyż M U18 862 NumerPDF 2.00 2.00/19

18
KONICKA Julia 2001-05-14 Z/2002/15

TAK

200m K U20 867 NumerPDF 28.07 28.07/19

19
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2018

300m K U16 841 NumerPDF

20
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

2018

200m M U20 874 NumerPDF 22.55/18

21
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

60m K U16 880 NumerPDF 9.05 9.05/19

22
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

W dal K U16 880 NumerPDF 4.07 4.07/19

23
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

2018

200m K U18 865 NumerPDF 27.46/18

24
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

2018

200m K U18 872 NumerPDF 26.85/18

25
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

2018

600m K 100 NumerPDF 1:30.34/17

26
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

2018

400m M U20 893 NumerPDF

27
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

2018

60m K 873 NumerPDF 7.69/18

28
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

2018

Wzwyż K 886 NumerPDF 1.73/17

29
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

2018

400m M 874 NumerPDF 49.41/18

30
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

2018

60m K 321 NumerPDF 7.52 7.41/16

31
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

2018

60m K 862 NumerPDF 8.43/13

32
SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 Z/3038/17

2018

60m M U18 888 NumerPDF 7.39 7.39/19

33
¦LAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

2018

60m M U20 875 NumerPDF 7.54/17

34
¦LAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

2018

60m pł M U20 875 NumerPDF 8.90 8.90/19

35
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

2018

400m M U20 852 NumerPDF 54.04/18

36
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

2018

60m K 867 NumerPDF 7.82/17

37
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

60m pł K U16 848 NumerPDF 9.60 9.60/19

38
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

W dal K U16 848 NumerPDF 5.20 5.20/19

39
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

2018

60m K 864 NumerPDF 7.66/18

40
WI¦NIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

2018

Wzwyż M U20 830 NumerPDF 2.00 2.00/18

41
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

2018

60m pł M 874 NumerPDF 8.53/18

42
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

2018

W dal M 874 NumerPDF 6.78/15

43
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

2018

Kula M (7.26kg) 874 NumerPDF 12.33/18

44
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

2018

Wzwyż K U20 876 NumerPDF 1.55 1.55/16

45
ZAMIATOWSKI Kacper 2002-01-07 Z/0761/16

2018

60m M U18 888 NumerPDF 7.41 7.41/19

 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 15 ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

2018

600m M U20 15 NumerPDF 1:20.30/18

2
BACKHAUS Mateeusz 2002-02-18 Z/1734/16

2018

W dal M U18 786 NumerPDF 5.68 5.68/19

3
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

2018

600m K U16 356 NumerPDF 2:01.68/18

4
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

2018

W dal M 349 NumerPDF 6.10 6.46/15

5
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

2018

600m M U18 122 NumerPDF 1:26.50/18

6
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

2018

600m M U16 371 NumerPDF 1:38.28/18

7
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

2018

60m M U18 381 NumerPDF 7.38 7.38/19

8
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

2018

W dal M U18 380 NumerPDF 6.01 6.01/19

9
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

2018

600m K U18 368 NumerPDF 1:46.45 1:45.23/18

10
MOKWA Karol 1999-06-04 Z/0547/15

2018

1500m M 44 NumerPDF

11
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

2018

300m K U16 892 NumerPDF 45.49 45.49/19

12
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

2018

60m M U16 387 NumerPDF 7.61 7.61/19

13
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

2018

300m M U16 370 NumerPDF 42.25 42.25/18

14
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

2018

1000m K U18 66 NumerPDF 3:06.39 3:04.98/18

15
WI¦NIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

2018

400m M U20 325 NumerPDF 51.03 50.75/18

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Trójskok M U18 930 NumerPDF

2
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U18 930 NumerPDF 1.81/18

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 12 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

2018

Kula M U18 (5kg) 886 NumerPDF 8.29/18

2
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

2018

Kula K U18 (3kg) 883 NumerPDF 7.60/18

3
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

2018

Kula K U18 (3kg) 857 NumerPDF 9.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

2018

300m K U18 878 NumerPDF

5
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

2018

Kula M U18 (5kg) 865 NumerPDF 6.01/18

6
¦WIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

2018

60m K U20 888 NumerPDF 7.93/18

7
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

2018

Wzwyż K U18 860 NumerPDF 1.40 1.61/17

8
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

2018

300m K U18 863 NumerPDF 47.60/18

9
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

2018

600m M U16 872 NumerPDF 1:53.93/17

10
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2018

300m K U18 861 NumerPDF 54.02/18

11
WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

2018

W dal M U20 292 NumerPDF 6.69/18

12
WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

2018

60m M U20 292 NumerPDF 7.70/16

 
MKL Toruń Osobostarty: 52 ( 29 ) K-18 M-11
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

60m K U16 549 NumerPDF 8.75 8.75/18

2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

W dal K U16 549 NumerPDF

3
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

60m K U18 542 NumerPDF 8.51 8.51/19

4
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

200m K U18 542 NumerPDF 27.65 27.65/19

5
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

2018

60m K U20 537 NumerPDF 8.03 7.91/18

6
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

2018

200m K U20 537 NumerPDF 27.71 27.71/19

7
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

2018

300m M 517 NumerPDF 35.04/18

8
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

60m K U16 44 NumerPDF 8.47/18

9
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

200m K U16 44 NumerPDF 27.76 27.76/18

10
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2018

200m K U16 545 NumerPDF 34.95/17

11
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

2018

60m M U18 506 NumerPDF 7.48/18

12
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

2018

200m M U18 506 NumerPDF 24.11/18

13
GRZYBEK Patryk 1999-01-01 Z/0502/17

2018

60m M 511 NumerPDF 7.75 7.51/18

14
GRZYBEK Patryk 1999-01-01 Z/0502/17

2018

200m M 511 NumerPDF 25.07 24.35/18

15
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

2018

60m pł K 527 NumerPDF 8.56/18

16
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

2018

60m K U16 534 NumerPDF 9.05 8.68/18

17
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

2018

200m K U16 534 NumerPDF 28.14/18

18
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

60m K U18 524 NumerPDF 7.96 7.85/18

19
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

W dal K U18 524 NumerPDF 5.39/18

20
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

200m K U18 524 NumerPDF 26.35 26.35/19

21
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

60m pł K U18 505 NumerPDF 9.12 9.12/19

22
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

W dal K U18 505 NumerPDF 4.93/17

23
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

Wzwyż K U18 505 NumerPDF 1.45 1.45/19

24
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

60m M U20 516 NumerPDF 7.66 7.59/18

25
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

200m M U20 516 NumerPDF 24.25 24.25/19

26
PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 Z/1571/16

2018

60m M U18 527 NumerPDF 7.76/18

27
PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 Z/1571/16

2018

200m M U18 527 NumerPDF 24.92/18

28
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

2018

600m M U16 529 NumerPDF 1:33.04 1:33.04/18

29
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

2018

600m M U18 524 NumerPDF 1:26.36/17

30
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

60m K U16 548 NumerPDF 9.05 8.96/18

31
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

200m K U16 548 NumerPDF 30.45/18

32
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

60m K U16 535 NumerPDF 8.70 8.69/18

33
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

200m K U16 535 NumerPDF 27.88/18

34
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

60m K U16 48 NumerPDF 8.91 8.91/19

35
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

200m K U16 48 NumerPDF

36
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2018

60m K U20 539 NumerPDF 7.78 7.78/19

37
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2018

200m K U20 539 NumerPDF 25.18 25.18/19

38
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

2018

W dal M 518 NumerPDF 6.91 6.91/19

39
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

2018

800m M U20 512 NumerPDF 2:02.72/18

40
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

2018

1500m M U20 525 NumerPDF 4:23.55/17

41
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

60m pł M U18 505 NumerPDF 8.56 8.56/19

42
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

W dal M U18 505 NumerPDF 4.31/15

43
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

Wzwyż M U18 505 NumerPDF

44
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

2018

60m K U18 530 NumerPDF 8.19 8.09/18

45
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

2018

200m K U18 530 NumerPDF 27.48 27.28/18

46
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

W dal K U18 519 NumerPDF 4.44/16

47
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

Wzwyż K U18 519 NumerPDF

48
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

Kula K U18 (3kg) 519 NumerPDF

49
WˇŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

2018

300m K U18 536 NumerPDF 45.79/17

50
WI¦NIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

60m K U18 546 NumerPDF 8.47/18

51
WI¦NIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

200m K U18 546 NumerPDF 28.24 28.13/18

52
ZIMMER Julia 2003-09-11 Z/2010/18

2018

1000m K U18 531 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

2018

Kula M U16 (5kg) 940 NumerPDF 10.95/18

2
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

2018

Kula K U18 (3kg) 961 NumerPDF 8.22/18

3
PIENIˇŻEK Zuzanna 2003-10-04 Z/5136/18

2018

Kula K U18 (3kg) 968 NumerPDF

4
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

2018

Trójskok K U20 966 NumerPDF

5
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 Z/1503/16

2018

Wzwyż M U20 941 NumerPDF 1.85 1.85/17

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

2018

1500m M U20 325 NumerPDF 4:21.81/18

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 Z/5651/15

2018

Kula M U20 (6kg) 751 NumerPDF 13.65 15.09/18

 
LUBUSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

2018

60m M U20 976 NumerPDF 7.23/18

2
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

2018

60m pł M U20 976 NumerPDF 8.22 8.22/18

3
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

2018

60m M U16 976 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

2018

Kula M U18 (5kg) 517 NumerPDF 14.38 14.38/19

2
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

2018

Kula M U20 (6kg) 513 NumerPDF 17.47 17.47/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 127 ( 88 ) K-24 M-64
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

600m K U16 28 NumerPDF 1:47.62 1:47.62/18

2
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

W dal K U16 51 NumerPDF 4.49 4.51/18

3
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

300m K U16 51 NumerPDF 46.57 46.57/19

4
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

60m K U16 53 NumerPDF

5
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

300m K U16 53 NumerPDF

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 27 ( 19 ) K-4 M-15
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

200m M U16 610 NumerPDF

2
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

60m pł M U16 610 NumerPDF 9.70 9.70/19

3
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

2018

Kula M U20 (6kg) 654 NumerPDF 12.19 12.19/19

4
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

2018

Kula K U18 (3kg) 737 NumerPDF 10.76 10.76/19

5
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

2018

Wzwyż M U18 760 NumerPDF 1.75 1.75/19

6
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

2018

60m pł M U18 760 NumerPDF 8.30 8.30/19

7
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

600m M U16 759 NumerPDF

8
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

2018

1000m M U18 751 NumerPDF 2:45.76/18

9
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

2018

Wzwyż K 753 NumerPDF 1.65 1.65/18

10
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

Wzwyż M U16 704 NumerPDF 1.60 1.60/19

11
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

60m pł M U16 704 NumerPDF 8.82 8.82/19

12
KAMIŃSKI Jakub 2003-11-27 Z/2156/17

2018

60m pł M U18 719 NumerPDF

13
KAMIŃSKI Jakub 2003-11-27 Z/2156/17

2018

60m M U18 719 NumerPDF 7.86 7.86/19

14
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

2018

Wzwyż M U18 753 NumerPDF 1.75 1.75/19

15
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

2018

Kula M U20 (6kg) 709 NumerPDF 11.87 11.87/19

16
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

2018

60m pł M U20 709 NumerPDF 9.25 9.25/19

17
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

2018

Wzwyż M U20 709 NumerPDF 1.80 1.80/19

18
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

2018

Trójskok M U18 668 NumerPDF 12.93 12.93/19

19
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

2018

Kula K U20 (4kg) 740 NumerPDF 14.26 14.26/19

20
SAS Mateusz 2004-05-27 Z/0417/18

TAK

Wzwyż M U16 762 NumerPDF 1.65 1.65/19

21
SAS Mateusz 2004-05-27 Z/0417/18

TAK

60m pł M U16 762 NumerPDF 10.27 10.27/19

22
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

2018

600m M U18 740 NumerPDF

23
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

2018

600m M U18 718 NumerPDF 1:26.90/18

24
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

2018

600m M 608 NumerPDF 1:20.69/15

25
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

2018

Wzwyż K U20 763 NumerPDF 1.50 1.50/16

26
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

2018

Trójskok K U20 763 NumerPDF 10.62 10.86/17

27
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

2018

Kula M U18 (5kg) 707 NumerPDF 13.50 13.50/19

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 66 ( 47 ) K-9 M-38
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

2018

800m M U20 150 NumerPDF 2:08.87/16

2
ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 Z/1407/18

2018

1000m M U16 1 NumerPDF 3:03.16 3:03.16/19

3
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

2018

Kula M U18 (5kg) 78 NumerPDF 13.74 13.74/19

4
BˇKAŁA Michał 2004-10-16 Z/1409/18

2018

1000m M U16 3 NumerPDF 3:05.18 3:05.18/19

5
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

2018

Trójskok M U20 150 NumerPDF 13.87 14.21/18

6
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

W dal M U16 132 NumerPDF 5.60 5.60/19

7
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

Wzwyż M U16 132 NumerPDF 1.60 1.60/19

8
DURLIK Jakub 2003-08-20 Z/2764/17

2018

60m M U18 147 NumerPDF 9.11/17

9
DURLIK Jakub 2003-08-20 Z/2764/17

2018

W dal M U18 147 NumerPDF 5.97 5.97/19

10
GAJEWSKI Michał 2004-08-27 Z/1414/18

2018

Kula M U16 (5kg) 8 NumerPDF 11.15 11.15/19

11
GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 Z/0510/19

TAK

60m M U20 142 NumerPDF

12
GRZESZKIEWICZ Bartosz 2004-06-07 Z/0277/19

TAK

60m M U16 137 NumerPDF 8.27 8.27/19

13
GRZESZKIEWICZ Bartosz 2004-06-07 Z/0277/19

TAK

200m M U16 137 NumerPDF

14
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

TAK

W dal K U16 136 NumerPDF 4.28 4.28/19

15
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

TAK

300m K U16 136 NumerPDF

16
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

2018

60m pł M U20 72 NumerPDF 8.29/18

17
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

2018

60m M U20 72 NumerPDF 7.58/16

18
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

2018

Trójskok K U20 134 NumerPDF 11.88 11.88/19

19
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

2018

W dal M U20 70 NumerPDF 6.16/16

20
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

2018

60m M U20 70 NumerPDF 7.99/16

21
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/15

2018

60m pł M U20 130 NumerPDF

22
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

200m K U16 146 NumerPDF 29.31/18

23
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

60m K U16 146 NumerPDF 8.39 8.39/19

24
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

2018

1000m K U20 64 NumerPDF 3:14.11/18

25
KORC Juliusz 2003-05-14 Z/2765/17

2018

60m M U18 132 NumerPDF 9.02/17

26
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

2018

Kula M U20 (6kg) 77 NumerPDF 11.85 11.85/19

27
KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 Z/2832/17

2018

1000m M U18 60 NumerPDF 3:18.81/18

28
KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 Z/0367/19

TAK

60m M U16 15 NumerPDF

29
KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 Z/0367/19

TAK

200m M U16 15 NumerPDF

30
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

2018

W dal M U18 61 NumerPDF 6.40 6.40/19

31
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

2018

60m M U18 61 NumerPDF 7.22/18

32
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

W dal M U16 136 NumerPDF 5.73 5.73/18

33
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

Trójskok M U18 136 NumerPDF 11.77 11.77/19

34
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

2018

Kula M U18 (5kg) 66 NumerPDF 13.46 13.46/19

35
KU¦ Emanuel 2000-01-31 Z/6151/15

2018

W dal M U20 14 NumerPDF 6.50 6.50/19

36
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

2018

W dal K U18 70 NumerPDF 5.12 5.12/19

37
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 Z/4352/15

2018

60m M 137 NumerPDF 7.28/18

38
MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 Z/2786/17

2018

300m K U18 63 NumerPDF 49.36/16

39
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

2018

Trójskok K U18 130 NumerPDF 10.54 10.54/19

40
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

60m K U16 143 NumerPDF 8.09 8.09/19

41
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

200m K U16 143 NumerPDF

42
NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 Z/1421/18

2018

W dal M U16 15 NumerPDF 5.24 5.24/19

43
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

2018

W dal M U20 130 NumerPDF 6.71 6.71/19

44
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

2018

60m M U20 130 NumerPDF 7.34/17

45
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 75 NumerPDF 11.92 11.92/19

46
PILARCZYK Adam 2001-03-26 Z/3772/15

2018

60m pł M U20 137 NumerPDF 8.35 8.35/19

47
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

2018

Trójskok M U18 141 NumerPDF 12.75 12.75/19

48
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

2018

1500m M U18 130 NumerPDF

49
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

600m M U16 142 NumerPDF 1:32.61/18

50
SUT Andrzej 1957-09-25 Z/1756/18

2018

300m M 48 NumerPDF 46.07 45.98/18

51
SUT Andrzej 1957-09-25 Z/1756/18

2018

60m pł M 48 NumerPDF 9.75/18

52
SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 Z/4779/17

2018

1000m M U18 144 NumerPDF 3:09.58/18

53
SZUBA Bartosz 2004-11-15 Z/0290/18

TAK

W dal M U16 133 NumerPDF 5.19 5.19/19

54
SZUBA Bartosz 2004-11-15 Z/0290/18

TAK

Trójskok M U18 133 NumerPDF 10.64 10.64/19

55
TURAJCZYK Paweł 2003-09-02 Z/2629/17

2018

Trójskok M U18 15 NumerPDF 12.06 12.06/19

56
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 Z/0252/13

2018

Trójskok M 149 NumerPDF 13.84 14.35/16

57
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

2018

Trójskok M U20 134 NumerPDF 13.20 13.20/19

58
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

2018

W dal M U20 134 NumerPDF 6.16 6.16/19

59
WŁODAREK Bartek 2001-11-29 Z/3773/15

2018

60m M U20 3 NumerPDF 7.39 7.39/19

60
WŁODAREK Bartek 2001-11-29 Z/3773/15

2018

200m M U20 3 NumerPDF 24.16 24.16/19

61
WÓJCIK Aleksandra 2004-11-10 Z/0400/19

TAK

60m K U16 145 NumerPDF

62
WÓJCIK Aleksandra 2004-11-10 Z/0400/19

TAK

200m K U16 145 NumerPDF

63
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

2018

60m M U20 131 NumerPDF 7.33/17

64
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

2018

200m M U20 131 NumerPDF

65
ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 Z/0369/19

TAK

60m M U16 134 NumerPDF

66
ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 Z/0369/19

TAK

200m M U16 134 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KA¬MIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K U18 12 NumerPDF 1.74/18

2
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

Wzwyż K 32 NumerPDF 1.85/17

3
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

2018

Wzwyż K U18 94 NumerPDF 1.51 1.55/18

4
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 11.94 11.94/19

 
UKS Dziewi±tka Kutno Osobostarty: 16 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

60m M U16 90 NumerPDF 8.43 8.43/19

2
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 90 NumerPDF 8.30 8.30/19

3
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

2018

60m M U18 811 NumerPDF 8.04 8.04/19

4
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

2018

Kula M U18 (5kg) 811 NumerPDF 13.09 13.09/19

5
KO¦CIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

2018

60m M U18 94 NumerPDF 7.91/18

6
KO¦CIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

2018

200m M U18 94 NumerPDF

7
KOWALSKI Piotr 1997-06-19 Z/1369/13

2018

60m M 85 NumerPDF 7.36/15

8
KOWALSKI Piotr 1997-06-19 Z/1369/13

2018

200m M 85 NumerPDF 23.42/15

9
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

2018

Wzwyż K 804 NumerPDF 1.45 1.50/15

10
SIKORA Gracjan 2003-07-08 Z/5218/18

2018

60m M U18 98 NumerPDF

11
SIKORA Gracjan 2003-07-08 Z/5218/18

2018

Kula M U18 (5kg) 98 NumerPDF 9.05 9.05/19

12
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

2018

60m M U18 809 NumerPDF 7.63 7.52/18

13
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

2018

200m M U18 809 NumerPDF 24.70 24.58/18

14
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2018

60m K U16 74 NumerPDF 9.04 9.04/19

15
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2018

200m K U16 74 NumerPDF 29.82 29.82/19

16
WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 Z/4837/15

2018

1500m M U20 89 NumerPDF

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 9 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

60m M U20 218 NumerPDF 7.32 7.31/18

2
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

200m M U20 218 NumerPDF 24.71 23.06/18

3
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

60m M U18 212 NumerPDF 7.57 7.57/19

4
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

200m M U18 212 NumerPDF 24.64 24.64/19

5
JASIAK Kacper 2002-04-19 Z/0471/16

TAK

600m M U18 211 NumerPDF 1:40.71/18

6
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

60m K U20 203 NumerPDF 7.97 7.97/18

7
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

200m K U20 203 NumerPDF 26.99 26.62/18

8
UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 Z/0133/19

TAK

600m M U16 216 NumerPDF 1:33.62/18

9
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

300m K U18 210 NumerPDF 46.96/17

 
MASTERS Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZUR Michał 1981-09-26 Z/0152/19

TAK

300m M 209 NumerPDF 43.97/17

2
MIELCAREK Marek 1948-12-27 Z/0345/19

TAK

60m pł M 506 NumerPDF

3
MIELCAREK Marek 1948-12-27 Z/0345/19

TAK

Wzwyż M 506 NumerPDF 1.40 1.48/17

4
MIELCAREK Marek 1948-12-27 Z/0345/19

TAK

200m M 506 NumerPDF 31.27 28.80/16

5
OPAK Beata 1965-06-28 Z/0176/19

TAK

60m K 25 NumerPDF 10.09/16

6
OPAK Beata 1965-06-28 Z/0176/19

TAK

200m K 25 NumerPDF 35.08/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 114 ( 80 ) K-44 M-36
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 273 NumerPDF

2
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

2018

60m K 238 NumerPDF 7.75 7.75/19

3
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

2018

200m K 238 NumerPDF 25.38/18

4
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

60m pł K U20 222 NumerPDF 8.34 8.34/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

60m pł K 53 NumerPDF 8.80 8.63/18

2
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

Kula K (4kg) 53 NumerPDF 12.74/18

3
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

W dal K 53 NumerPDF 5.98/18

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 11 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDRA Patryk 2004-03-06 Z/5243/18

TAK

60m M U16 831 NumerPDF 7.73 7.73/19

2
BEDRA Patryk 2004-03-06 Z/5243/18

TAK

W dal M U16 831 NumerPDF 5.61 5.61/19

3
DˇBROWSKI Dominik 2005-02-26 Z/5235/18

TAK

600m M U16 837 NumerPDF

4
GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 Z/5236/18

TAK

60m M U16 832 NumerPDF 7.98 7.98/19

5
GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 Z/5236/18

TAK

200m M U16 832 NumerPDF 27.33 27.33/19

6
GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 Z/5237/18

TAK

60m M U16 833 NumerPDF 7.78 7.78/19

7
GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 Z/5237/18

TAK

200m M U16 833 NumerPDF 25.51 25.51/19

8
KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 Z/5238/18

TAK

60m M U16 834 NumerPDF 8.04 8.04/19

9
KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 Z/5238/18

TAK

200m M U16 834 NumerPDF 25.22 25.22/19

10
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

60m M U18 836 NumerPDF 7.51 7.43/18

11
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

200m M U18 836 NumerPDF 23.64 23.40/18

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 10 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

300m M U18 2 NumerPDF 36.99

2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2018

600m K U20 18 NumerPDF 1:31.51/18

3
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2018

300m K U20 18 NumerPDF 40.65/18

4
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2018

400m K U20 18 NumerPDF 56.11/18

5
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

2018

60m M U20 19 NumerPDF 7.17 7.03/17

6
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

60m M U18 44 NumerPDF 7.67/18

7
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

2018

60m M 241 NumerPDF 7.13 7.12/18

8
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

2018

300m M 241 NumerPDF 37.14/18

9
PRZˇDAK Szymon 2002-02-06 Z/2614/16

TAK

300m M U18 45 NumerPDF 40.60/17

10
WI¦NIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

2018

300m M 242 NumerPDF 39.14 37.23/18

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 24 ( 20 ) K-8 M-12
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

1000m M U18 507 NumerPDF 2:47.66 2:47.66/19

2
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

2018

W dal M 530 NumerPDF 6.43 6.43/19

3
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

2018

200m M 530 NumerPDF 25.98/16

4
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

60m K U18 533 NumerPDF 8.28 8.28/18

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K U18 533 NumerPDF 29.20 29.20/19

6
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

200m M U18 510 NumerPDF 24.68/18

7
GRABOWSKI Dawid 2002-03-23 Z/0481/19

TAK

60m M U18 538 NumerPDF

8
JOROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 Z/0482/19

TAK

W dal K U18 547 NumerPDF

9
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

600m M U18 503 NumerPDF 1:35.85/18

10
KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 Z/3048/17

TAK

W dal K U18 537 NumerPDF 4.00 4.26/18

11
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2103/18

2018

60m K U16 528 NumerPDF

12
KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 Z/3104/16

TAK

W dal M U18 519 NumerPDF 6.22 6.22/19

13
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

300m M U18 513 NumerPDF 35.76/18

14
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

600m M U18 504 NumerPDF 1:28.83 1:28.83/19

15
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

Trójskok K U18 530 NumerPDF 10.44/18

16
PILIŃSKI Jakub 2003-04-02 Z/4739/18

TAK

W dal M U18 518 NumerPDF 5.86 5.86/19

17
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/0515/19

TAK

600m M U16 607 NumerPDF 1:39.76 1:39.76/19

18
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/0203/18

2018

W dal K U16 529 NumerPDF 4.96 4.96/19

19
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

60m M U20 509 NumerPDF 7.11 7.11/19

20
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

200m M U20 509 NumerPDF 22.85 22.85/19

21
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

W dal K U18 536 NumerPDF 4.75 4.75/19

22
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

Trójskok M U18 543 NumerPDF 11.62 11.62/19

23
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

60m K U18 524 NumerPDF 8.71 8.71/19

24
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

W dal K U18 524 NumerPDF 4.64 4.64/19

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 7 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

2018

Wzwyż M 51 NumerPDF 1.55 1.76/11

2
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

2018

60m M U18 601 NumerPDF 7.37 7.24/18

3
GÓRCZYŃSKI Kacper 2004-11-25 Z/0058/18

2018

400m M U16 621 NumerPDF

4
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

2018

W dal M U20 622 NumerPDF 6.72 6.72/19

5
KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 Z/0611/17

2018

400m M U18 607 NumerPDF

6
MISZCZUK Mateusz 2005-01-22 Z/0188/19

TAK

60m M U16 607 NumerPDF 8.52 8.52/19

7
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

60m K U16 634 NumerPDF 8.88 8.88/19

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 16 ( 10 ) K-10 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

2018

60m K U16 733 NumerPDF 8.37 8.37/19

2
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

2018

200m K U16 733 NumerPDF 33.83/17

3
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

2018

Wzwyż K U18 731 NumerPDF 1.70 1.70/19

4
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

2018

W dal K U20 704 NumerPDF 5.80/17

5
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

2018

60m pł K U20 704 NumerPDF 8.83 8.83/19

6
KO¦CIK Zofia 2004-10-31 Z/0151/19

TAK

300m K U16 701 NumerPDF 49.69 49.69/19

7
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

2018

60m pł K U18 722 NumerPDF 9.89 9.89/19

8
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

2018

200m K U18 722 NumerPDF

9
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

2018

200m K 742 NumerPDF 25.27/17

10
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

60m K U16 737 NumerPDF 8.86 8.86/19

11
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

200m K U16 737 NumerPDF

12
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

2018

60m K U16 726 NumerPDF 8.16 8.16/19

13
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

2018

200m K U16 726 NumerPDF

14
TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 Z/3944/15

2018

600m K 711 NumerPDF 1:45.01 1:43.20/18

15
WI¦NIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

2018

200m K U18 2 NumerPDF

16
WI¦NIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

2018

60m K U18 715 NumerPDF 8.27 8.27/19

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

2018

200m K U16 278 NumerPDF

2
DUL Zuzanna 2005-08-27 Z/0190/19

TAK

60m K U16 1 NumerPDF

3
GÓRSKI Krystian 2001-07-18 Z/5096/18

2018

1500m M U20 1 NumerPDF

4
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

2018

60m K U16 290 NumerPDF 8.27 8.22/18

5
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

2018

1000m K U20 277 NumerPDF 3:16.01 3:13.93/18

6
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

2018

200m K U16 282 NumerPDF

7
RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 Z/3277/17

2018

200m K U18 285 NumerPDF 28.34 28.34/19

8
SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

2018

800m M U20 287 NumerPDF 2:02.16/18

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

2018

60m pł M 900 NumerPDF 7.77/18

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 24 NumerPDF

2
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

600m M U16 250 NumerPDF 1:36.29 1:36.29/19

3
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

200m K U16 14 NumerPDF

4
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K U16 34 NumerPDF 1:44.66 1:44.66/19

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 10 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

60m pł M U20 158 NumerPDF 8.47 8.47/19

2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

W dal M U20 158 NumerPDF 6.65 6.73/18

3
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

60m K U18 153 NumerPDF 8.52 8.52/19

4
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

60m pł K U18 153 NumerPDF 9.39 9.39/19

5
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

60m pł K U20 156 NumerPDF 9.11 9.11/19

6
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 156 NumerPDF 8.99 9.62/18

7
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

60m pł K 154 NumerPDF 9.13 8.86/18

8
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

Kula K (4kg) 154 NumerPDF 9.31 9.31/19

9
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

60m pł K U18 156 NumerPDF 9.40 9.40/19

10
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

60m K U18 156 NumerPDF 8.51/17

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 16 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

2018

60m K U16 711 NumerPDF 8.81 8.81/19

2
DˇBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

2018

200m K U16 711 NumerPDF

3
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

2018

60m K U16 755 NumerPDF 9.93/18

4
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

2018

200m K U16 755 NumerPDF

5
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

60m K U20 762 NumerPDF 8.36/18

6
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

200m K U20 762 NumerPDF 28.32/18

7
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

2018

300m K U18 739 NumerPDF 48.58 48.58/19

8
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

2018

60m K U18 739 NumerPDF 9.27/18

9
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

2018

300m K U18 745 NumerPDF 48.99 48.99/19

10
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

2018

60m K U18 745 NumerPDF

11
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

60m pł K U20 774 NumerPDF 10.27/18

12
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

400m K U20 774 NumerPDF

13
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

60m K 773 NumerPDF 8.27 8.02/18

14
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

Trójskok K 773 NumerPDF 11.15 12.56/17

15
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

2018

60m K U16 758 NumerPDF 9.14/18

16
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

2018

200m K U16 758 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 7 ( 4 ) K-0 M-4
 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 7 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

2018

60m M 18 NumerPDF 7.45/18

2
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

2018

200m M 18 NumerPDF

3
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

2018

W dal M U20 15 NumerPDF 6.65/18

4
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

2018

60m M 22 NumerPDF 7.10/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

2018

W dal M 22 NumerPDF 7.73/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

2018

60m M U18 17 NumerPDF 7.52/18

7
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

2018

300m M U18 17 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 780 NumerPDF 7.25/18

2
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K 777 NumerPDF 6.14/18

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 Z/2698/15

2018

W dal M U20 635 NumerPDF 7.00/18

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

2018

Trójskok M 995 NumerPDF 13.90 14.18/18

2
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

2018

60m M 995 NumerPDF 7.46/18

3
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

2018

W dal M 995 NumerPDF 6.56/17

 
POMORSKIE Osobostarty: 214 ( 163 ) K-78 M-85
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 10.85 10.85/19

2
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 710 NumerPDF 11.53 11.53/19

3
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Kula K (4kg) 171 NumerPDF 13.51 13.51/19

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 77 ( 54 ) K-23 M-31
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 Z/1030/15

2018

300m M U20 407 NumerPDF 35.39/17

2
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

60m M 405 NumerPDF 7.15 6.89/16

3
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

200m M 405 NumerPDF 23.15 23.02/16

4
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

400m K 401 NumerPDF 55.49/18

5
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

2018

Kula K U18 (3kg) 404 NumerPDF 12.39 12.39/19

6
DOMARECKI Krzysztof 2000-01-10 Z/3661/18

TAK

60m M U20 394 NumerPDF

7
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

60m K U16 395 NumerPDF 8.36/18

8
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

200m K U18 393 NumerPDF 25.83 25.83/18

9
FETHKE Gustaw 2005-09-28 Z/0076/18

TAK

600m M U16 397 NumerPDF

10
FILIMONIUK Mateusz 2004-11-15 Z/0068/19

TAK

600m M U16 403 NumerPDF

11
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

W dal M 406 NumerPDF 6.99/18

12
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

Trójskok M 406 NumerPDF 14.88/18

13
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

60m K U16 402 NumerPDF

14
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

300m K U16 402 NumerPDF

15
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 405 NumerPDF

16
GRZYBOWSKI Marcin 2003-07-01 Z/0085/17

2018

200m M U18 405 NumerPDF 27.53/18

17
KOBIELLA Konrad 2000-02-06 Z/5924/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 408 NumerPDF 15.11/18

18
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

400m K 391 NumerPDF 58.31/18

19
KOPACKA Weronika Urszula 2003-01-31 Z/2609/17

2018

200m K U18 406 NumerPDF 32.25/18

20
KOSTKA Dawid 2004-06-16 Z/4656/17

TAK

1000m M U16 402 NumerPDF

21
KRZYWOBŁOCKI Mateusz 2001-06-09 Z/2716/17

TAK

400m M U20 401 NumerPDF

22
KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 Z/0078/18

TAK

600m K U16 407 NumerPDF 1:49.08/18

23
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

W dal K U18 411 NumerPDF 4.84 4.84/18

24
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

60m K U18 411 NumerPDF 8.49/18

25
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

60m pł M U20 42 NumerPDF

26
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

W dal M U20 42 NumerPDF 4.86/17

27
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 42 NumerPDF 9.29 9.29/19

28
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

60m M U16 402 NumerPDF 8.16/18

29
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

300m M U16 402 NumerPDF

30
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

60m M U16 400 NumerPDF

31
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

W dal M U16 400 NumerPDF

32
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

2018

600m M U18 402 NumerPDF 1:37.36/18

33
MAJEWSKA Patrycja 2003-03-18 Z/0087/17

2018

200m K U18 390 NumerPDF 30.80/18

34
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

Trójskok M 402 NumerPDF 14.94/18

35
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

W dal M 402 NumerPDF 7.08/17

36
NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 Z/2991/15

TAK

300m K U20 402 NumerPDF 49.62/17

37
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

60m M U20 391 NumerPDF 7.12/18

38
ORLIKOWSKI Kacper 2000-09-20 Z/0562/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 396 NumerPDF 12.15/18

39
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

60m K 390 NumerPDF 7.70/15

40
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

200m K 390 NumerPDF 24.99 24.99/19

41
PIONTKE Kamil 2004-12-28 Z/1864/18

TAK

600m M U16 400 NumerPDF

42
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

W dal K U16 401 NumerPDF 4.20/18

43
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

60m pł K U16 401 NumerPDF

44
SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20 Z/3567/17

TAK

60m M U18 390 NumerPDF 7.80/18

45
SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20 Z/3567/17

TAK

200m M U18 390 NumerPDF

46
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

600m K U18 401 NumerPDF 1:45.53/18

47
SŁOMIŃSKI Sebastian 2002-07-15 Z/0287/16

TAK

60m M U18 407 NumerPDF 7.52/18

48
SŁOMIŃSKI Sebastian 2002-07-15 Z/0287/16

TAK

200m M U18 407 NumerPDF 25.07/18

49
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

60m M U16 408 NumerPDF 8.43/18

50
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

300m M U16 408 NumerPDF

51
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

60m K U16 392 NumerPDF 8.79/18

52
SOBOLEWSKA Natalia 2004-09-02 Z/0297/16

TAK

60m K U16 396 NumerPDF 8.27/18

53
SOBOLEWSKA Natalia 2004-09-02 Z/0297/16

TAK

300m K U16 396 NumerPDF

54
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

60m pł M U20 39 NumerPDF

55
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

W dal M U20 39 NumerPDF 5.68/18

56
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 39 NumerPDF

57
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

60m M U18 396 NumerPDF 7.60/18

58
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

200m M U18 396 NumerPDF

59
STANIAK Jakub 2001-12-05 Z/0185/15

TAK

800m M U20 398 NumerPDF

60
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

300m K U18 398 NumerPDF

61
STERLINGOW Borys 2003-07-20 Z/4653/17

TAK

W dal M U18 395 NumerPDF 5.33 5.33/18

62
STERLINGOW Borys 2003-07-20 Z/4653/17

TAK

60m M U18 395 NumerPDF

63
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

60m K U18 390 NumerPDF 8.30 8.30/19

64
SZCZUBEŁEK Maciej 2003-11-21 Z/0297/19

TAK

60m M U18 403 NumerPDF

65
SZCZUBEŁEK Maciej 2003-11-21 Z/0297/19

TAK

300m M U18 403 NumerPDF

66
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

2018

1500m M U20 401 NumerPDF

67
TANA¦ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

800m M U20 399 NumerPDF 1:59.52/18

68
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

60m K U18 402 NumerPDF 8.54 8.54/19

69
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

600m M U16 401 NumerPDF

70
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

W dal K U16 403 NumerPDF 4.56/18

71
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

60m K U16 403 NumerPDF 8.86/18

72
WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 Z/5858/15

TAK

60m M U20 395 NumerPDF 7.62/18

73
WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 Z/5858/15

TAK

200m M U20 395 NumerPDF 23.89/18

74
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

400m K U18 391 NumerPDF

75
ZAJˇC Martyna 2005-11-27 Z/0067/19

TAK

60m K U16 401 NumerPDF

76
ZAJˇC Martyna 2005-11-27 Z/0067/19

TAK

300m K U16 401 NumerPDF

77
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

60m K U16 400 NumerPDF 8.80/18

 
GKS Żukowo Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Marcin 2001-02-02 Z/1010/17

2018

1000m M U20 77 NumerPDF 2:32.69/18

2
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

2018

600m K U16 72 NumerPDF

3
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

2018

1000m K U18 72 NumerPDF 3:16.87/18

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

2018

600m K U16 29 NumerPDF

2
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

60m K U20 34 NumerPDF 8.02 8.02/19

3
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

200m K U20 34 NumerPDF 26.45 26.45/19

4
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

2018

1500m M U20 48 NumerPDF

5
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

2018

600m M U16 45 NumerPDF 1:27.41 1:27.41/19

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DARGIEWICZ Ewa 2002-12-18 Z/3116/17

2018

200m K U18 839 NumerPDF

2
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

2018

60m pł M U18 840 NumerPDF

3
MACIEJEWSKA Zuzanna 2004-06-18 Z/2548/18

2018

60m K U16 837 NumerPDF 9.35/17

4
TWARDOWSKA Julia 2003-12-08 Z/3120/17

2018

60m K U18 838 NumerPDF 8.90/17

5
WIERZBA Jakub 2001-03-21 Z/2392/18

2018

60m pł M U20 844 NumerPDF

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Ko¶cierzyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

2018

1000m K U18 75 NumerPDF 2:59.07/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

2018

600m K U18 70 NumerPDF 1:40.02/18

3
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

2018

600m K 61 NumerPDF 1:44.59/14

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

2018

Kula M U20 (6kg) 169 NumerPDF 15.05 15.05/19

2
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

2018

1500m K 174 NumerPDF 5:02.54/18

3
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

2018

Wzwyż M 245 NumerPDF 2.06/17

4
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

2018

600m K U20 161 NumerPDF 1:37.81/18

5
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

2018

Wzwyż M U18 180 NumerPDF 1.75 1.75/19

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JA¦KOWSKA Kinga 2003-08-10 Z/0030/18

2018

800m K U18 17 NumerPDF

2
KOSZNICKI Szymon 2001-03-19 Z/0479/18

2018

60m M U20 110 NumerPDF 7.62/18

3
KOSZNICKI Szymon 2001-03-19 Z/0479/18

2018

200m M U20 110 NumerPDF

4
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

2018

60m pł K U18 86 NumerPDF 9.58/18

5
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

2018

W dal K U18 86 NumerPDF 4.93/18

6
WINIARSKI Mateusz 2001-04-17 Z/0481/18

2018

1000m M U20 33 NumerPDF 3:07.80/18

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 17 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16