Internetowe zgłoszenia do imprezy: Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓD¬, 14-16 wrze¶nia 2020
Osobostarty wszystkie: 1936 ( 801 ) K-394 M-407
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 91 ( 46 ) K-24 M-22
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 29 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

4x100m M 776 NumerPDF

2
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

100m K 777 NumerPDF 12.84 12.84/20

3
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

200m K 777 NumerPDF 26.72 26.72/20

4
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

TAK

Wzwyż M 778 NumerPDF 1.95 2.03/19  ZKN 

5
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Oszczep K (600) 779 NumerPDF 44.08 46.86/18

6
CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 Z/0050/14

TAK

4x100m M 780 NumerPDF

7
CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 Z/0050/14

TAK

100m M 780 NumerPDF 11.49 11.49/20

8
CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 Z/0050/14

TAK

200m M 780 NumerPDF 23.29 23.29/20

9
DWORAK Anna 1998-03-06 Z/0557/14

TAK

KS AZS AWF Wrocław 200m K 781 NumerPDF 26.23/16

10
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

Wzwyż K 782 NumerPDF 1.60 1.65/15

11
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

KS AZS AWF Wrocław Wzwyż M 783 NumerPDF 1.81 1.95/19  KNF 

12
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

KS AZS AWF Wrocław Oszczep M (800) 783 NumerPDF 47.37/19  KNF 

13
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 100m M 784 NumerPDF 11.04 10.95/19

14
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

4x100m M 784 NumerPDF

15
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 200m M 784 NumerPDF 22.37 22.24/19

16
JARZˇB Miłosz 1999-05-21 Z/1279/20

TAK

200m M 785 NumerPDF 23.29 23.29/20

17
JARZˇB Miłosz 1999-05-21 Z/1279/20

TAK

100m M 785 NumerPDF 11.61 11.61/20

18
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

KS AZS AWF Wrocław 100m M 786 NumerPDF 11.08 11.08/20  SKN 

19
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

KS AZS AWF Wrocław 200m M 786 NumerPDF 21.90 21.52/19  SKN 

20
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

4x100m M 786 NumerPDF  SKN 

21
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

KS AZS AWF Wrocław W dal K 787 NumerPDF 6.39 6.39/20  KN   SKN 

22
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

KS AZS AWF Wrocław 400m pł M 788 NumerPDF 55.37 54.08/18  ZKN 

23
SOBCZYK Radosław 1998-06-08 Z/0328/14

TAK

4x100m M 789 NumerPDF

24
SOBCZYK Radosław 1998-06-08 Z/0328/14

TAK

KS AZS AWF Wrocław 100m M 789 NumerPDF 10.98 10.80/17

25
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

KS AZS AWF Wrocław Wzwyż K 790 NumerPDF 1.64 1.71/17  ZKN 

26
SZMYD Natalia 2004-03-24 Z/0698/20

TAK

400m pł K 791 NumerPDF 69.11 69.11/20

27
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

KS AZS AWF Wrocław 100m pł K 792 NumerPDF 14.35 14.04/18

28
ZAJˇC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

100m K 793 NumerPDF 12.49 12.49/19  ZKN 

29
ZAJˇC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

200m K 793 NumerPDF 26.31 25.10/19  ZKN 

 
KU AZS KPSW w Jeleniej Górze Osobostarty: 26 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUMIN Natalia 2000-07-17

4x100m K 736 NumerPDF

2
DUMIN Natalia 2000-07-17

800m K 736 NumerPDF

3
DUMIN Natalia 2000-07-17

400m K 736 NumerPDF

4
GO¦CINIAK Dawid 1999-05-06

3000m M 737 NumerPDF

5
GO¦CINIAK Dawid 1999-05-06

1500m M 737 NumerPDF

6
GO¦CINIAK Dawid 1999-05-06

4x100m M 737 NumerPDF

7
HAŁUBEK Wiktoria 1998-07-03

Oszczep K (600) 738 NumerPDF 17.30/18

8
HAŁUBEK Wiktoria 1998-07-03

4x100m K 738 NumerPDF

9
HAŁUBEK Wiktoria 1998-07-03

Kula K (4kg) 738 NumerPDF 7.20/18

10
KŁOPOTEK Wojciech 1998-03-28

Dysk M (2kg) 739 NumerPDF

11
KŁOPOTEK Wojciech 1998-03-28

Kula M (7.26kg) 739 NumerPDF

12
KOLANEK Alicja 1998-02-07

100m K 740 NumerPDF 13.30/14

13
KOLANEK Alicja 1998-02-07

W dal K 740 NumerPDF 5.34/14

14
KOLANEK Alicja 1998-02-07

4x100m K 740 NumerPDF

15
PÓŁĆWIARTEK Jakub 1999-03-12

1500m M 741 NumerPDF

16
PÓŁĆWIARTEK Jakub 1999-03-12

100m M 741 NumerPDF

17
PÓŁĆWIARTEK Jakub 1999-03-12

4x100m M 741 NumerPDF

18
SZPAK Klaudia 1998-11-27

4x100m K 742 NumerPDF

19
SZPAK Klaudia 1998-11-27

800m K 742 NumerPDF

20
SZPAK Klaudia 1998-11-27

1500m K 742 NumerPDF

21
WI¦NIEWSKI Aleksander 1999-01-27

W dal M 743 NumerPDF

22
WI¦NIEWSKI Aleksander 1999-01-27

Wzwyż M 743 NumerPDF

23
WI¦NIEWSKI Aleksander 1999-01-27

4x100m M 743 NumerPDF

24
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07

400m pł M 744 NumerPDF 55.93 55.93/20  ZKN 

25
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07

100m M 744 NumerPDF 11.68/16  ZKN 

26
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07

4x100m M 744 NumerPDF  ZKN 

 
KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12

100m M 346 NumerPDF 11.10 11.10/20

2
MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12

200m M 346 NumerPDF 23.60 23.60/20

 
KU AZS Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26

KS AZS AWF Wrocław 3000m M 1 NumerPDF 8:22.64 8:18.28/18

2
LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16

KS AZS AWF Wrocław W dal K 2 NumerPDF 5.25/19

3
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14

KS AZS AWF Wrocław 400m pł K 3 NumerPDF 60.17 60.17/20  ZKN 

4
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14

KS AZS AWF Wrocław 200m K 3 NumerPDF 25.98 25.61/16  ZKN 

5
WARDA Krzysztofa 1997-05-12

400m K 4 NumerPDF 61.35/15

 
KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28

Dysk M (2kg) 347 NumerPDF 45.49 45.49/20

2
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28

Kula M (7.26kg) 347 NumerPDF 13.08 13.08/20

 
KU AZS Uniwersytetu Wrocławskiego Osobostarty: 22 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21

KS AZS AWF Wrocław 200m M 126 NumerPDF 22.02 21.94/18

2
AMBROŻY Kacper 1996-02-21

KS AZS AWF Wrocław 400m pł M 126 NumerPDF 52.54 52.08/18

3
BORATYŃSKA Anna 1997-03-18

4x400m K 127 NumerPDF

4
BORATYŃSKA Anna 1997-03-18

200m K 127 NumerPDF 27.50

5
BORATYŃSKA Anna 1997-03-18

400m K 127 NumerPDF 59.00

6
BUDZYŃSKA Aleksandra 1998-02-15

4x400m K 128 NumerPDF

7
BUDZYŃSKA Aleksandra 1998-02-15

800m K 128 NumerPDF 2:40.00

8
BUDZYŃSKA Aleksandra 1998-02-15

1500m K 128 NumerPDF 5:30.00

9
GRAJNERT Małgorzata 2000-03-09

4x400m K 129 NumerPDF

10
GRAJNERT Małgorzata 2000-03-09

800m K 129 NumerPDF 2:30.00

11
GRAJNERT Małgorzata 2000-03-09

1500m K 129 NumerPDF 5:10.00

12
GRYGIEL Ilona 1999-06-05

1500m K 130 NumerPDF 4:54.52 4:54.52/20

13
GRYGIEL Ilona 1999-06-05

4x400m K 130 NumerPDF

14
GRYGIEL Ilona 1999-06-05

800m K 130 NumerPDF 2:18.71 2:16.09/15

15
KAŁAWSKA Kamila 1999-08-18

Kula K (4kg) 131 NumerPDF 8.00

16
KAŁAWSKA Kamila 1999-08-18

Dysk K (1kg) 131 NumerPDF 20.00

17
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07

Dysk K (1kg) 132 NumerPDF 28.59 28.59/17

18
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07

Młot K (4kg) 132 NumerPDF 39.64 39.64/18

19
WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10

200m M 133 NumerPDF 22.75 22.75/20

20
WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10

400m M 133 NumerPDF 49.28 49.28/20

21
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15

KS AZS AWF Wrocław 400m K 134 NumerPDF 54.87 54.36/18  KNF   SKN 

22
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15

KS AZS AWF Wrocław 200m K 134 NumerPDF 25.41 24.84/19  KNF   SKN 

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

400m pł K 794 NumerPDF 62.99 62.99/20 PK  ZKN 

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS ¦l±sk Wrocław Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Młot M (7.26kg) 795 NumerPDF 55.17 55.63/19  ZKN 

2
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Młot M (7.26kg) 796 NumerPDF 56.00 56.00/20

3
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Kula M (7.26kg) 797 NumerPDF 16.76 16.76/20

4
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Dysk M (2kg) 797 NumerPDF 53.71 53.71/20

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 21 ( 9 ) K-6 M-3
 
KU AZS Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy Osobostarty: 13 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06

4x400m K 5 NumerPDF  ZKN 

2
AFELT Julia 1999-11-06

1500m K 5 NumerPDF 4:32.38/19  ZKN 

3
AFELT Julia 1999-11-06

800m K 5 NumerPDF 2:14.13/17  ZKN 

4
JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02

400m M 6 NumerPDF 56.65 53.83/14

5
JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02

800m M 6 NumerPDF 2:08.11 1:58.22/14

6
MAIK Daria 1997-08-28

4x400m K 7 NumerPDF

7
MAIK Daria 1997-08-28

1500m K 7 NumerPDF 4:43.92/19

8
MAIK Daria 1997-08-28

800m K 7 NumerPDF 2:21.66/18

9
SÓJKA Klaudia 1999-09-24

4x400m K 8 NumerPDF

10
SÓJKA Klaudia 1999-09-24

800m K 8 NumerPDF 2:20.21 2:20.21/20

11
SÓJKA Klaudia 1999-09-24

1500m K 8 NumerPDF 4:48.75 4:45.60/17

12
TROJAKOWSKA Aleksandra 1999-07-21

4x400m K 9 NumerPDF

13
TROJAKOWSKA Aleksandra 1999-07-21

400m K 9 NumerPDF 58.03

 
KU AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĘBIEWSKA Eliza 1998-05-12

Wzwyż K 135 NumerPDF 1.61/16

2
GOŁĘBIEWSKA Eliza 1998-05-12

Kula K (4kg) 135 NumerPDF 10.86

3
MAREK Vincent 1998-03-02

W dal M 136 NumerPDF 5.82 6.66/16

4
MAREK Vincent 1998-03-02

Trójskok M 136 NumerPDF 14.55 13.43/16

5
SUŁEK Adrianna 1999-04-03

W dal K 137 NumerPDF 6.01 6.19/19  KNF   SKN 

6
SUŁEK Adrianna 1999-04-03

Wzwyż K 137 NumerPDF 1.80 1.84/19  KNF   SKN 

 
KU AZS WSB w Toruniu Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12

100m M 711 NumerPDF 11.08/16

2
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12

200m M 711 NumerPDF 22.25/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 133 ( 58 ) K-23 M-35
 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 24 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

KU AWF Biała Podlaska Trójskok K 666 NumerPDF 12.12 12.12/20  KNF   SKN 

2
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

KU AWF Biała Podlaska W dal K 666 NumerPDF 6.05 6.09/19  KNF   SKN 

3
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

KU AWF Biała Podlaska Wzwyż M 667 NumerPDF 2.10 2.15/19

4
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

KU AWF Biała Podlaska W dal M 668 NumerPDF 7.24 7.24/20

5
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

KU AWF Biała Podlaska 100m M 668 NumerPDF 11.42 11.28/17

6
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

4x100m M 668 NumerPDF

7
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

Trójskok M 669 NumerPDF 13.27 13.27/20  ZKN 

8
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

4x100m M 669 NumerPDF  ZKN 

9
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

W dal M 669 NumerPDF 6.81 6.81/20  ZKN 

10
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

Wzwyż M 670 NumerPDF 1.98 1.98/20

11
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

KU AWF Biała Podlaska 1500m K 671 NumerPDF 4:52.88 4:52.88/20

12
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

KU AWF Biała Podlaska 800m K 671 NumerPDF

13
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

KU AWF Biała Podlaska 400m pł M 672 NumerPDF

14
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

KU AWF Biała Podlaska 200m M 672 NumerPDF 22.40 22.15/19

15
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

4x100m M 672 NumerPDF

16
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

100m M 673 NumerPDF 10.96 10.71/16

17
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

4x100m M 673 NumerPDF

18
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

W dal M 674 NumerPDF 6.18 6.18/20

19
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

100m M 674 NumerPDF 12.10 12.10/20

20
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

KU AWF Biała Podlaska 100m K 675 NumerPDF 12.60/17

21
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

KU AWF Biała Podlaska W dal K 675 NumerPDF 5.73 5.76/18

22
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

KU AWF Biała Podlaska 100m M 676 NumerPDF 10.75/19  ZKN   SKN 

23
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

4x100m M 676 NumerPDF  ZKN   SKN 

24
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

KU AWF Biała Podlaska W dal M 676 NumerPDF 7.68 7.80/18  ZKN   SKN 

 
KU AZS Politechniki Lubelskiej Osobostarty: 33 ( 14 ) K-5 M-9
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCIOR Łukasz 1998-06-05

4x400m M 446 NumerPDF

2
BUCIOR Łukasz 1998-06-05

1500m M 446 NumerPDF 5:38.77 5:38.77/20

3
BUCIOR Łukasz 1998-06-05

3000m M 446 NumerPDF

4
CYNGOT Jacek 1996-06-09

4x400m M 447 NumerPDF

5
CYNGOT Jacek 1996-06-09

3000m M 447 NumerPDF 10:00.44/18

6
CYNGOT Jacek 1996-06-09

1500m M 447 NumerPDF 4:59.45 4:23.99/17

7
DADOS Denis 1998-02-16

400m M 448 NumerPDF 51.21/17

8
DADOS Denis 1998-02-16

4x400m M 448 NumerPDF

9
DADOS Denis 1998-02-16

800m M 448 NumerPDF 2:02.99/19

10
DĘBICKI Michał 1998-05-04

1500m M 449 NumerPDF 5:10.02 5:10.02/20

11
DĘBICKI Michał 1998-05-04

4x400m M 449 NumerPDF

12
DĘBICKI Michał 1998-05-04

3000m M 449 NumerPDF

13
DUDZIAK Patrycja 1998-02-19

400m K 450 NumerPDF 71.02/19

14
DUDZIAK Patrycja 1998-02-19

200m K 450 NumerPDF

15
FIDUT Paweł 1997-09-17

Oszczep M (800) 451 NumerPDF 29.50 29.50/20

16
FIDUT Paweł 1997-09-17

Wzwyż M 451 NumerPDF 1.50 1.50/20

17
KANADYS Patrycja 1996-05-23

W dal K 452 NumerPDF

18
KANADYS Patrycja 1996-05-23

Oszczep K (600) 452 NumerPDF 27.27 27.27/20

19
KAPROŃ Jakub 1996-09-21

4x400m M 453 NumerPDF

20
KAPROŃ Jakub 1996-09-21

800m M 453 NumerPDF 2:15.47/19

21
KAPROŃ Jakub 1996-09-21

400m M 453 NumerPDF 54.78/19

22
KOLASA Karol 1997-07-09

Dysk M (2kg) 454 NumerPDF 32.11 32.11/20

23
KOLASA Karol 1997-07-09

Oszczep M (800) 454 NumerPDF 35.22 35.22/20

24
KUPRIANOWICZ Katarzyna 1998-12-30

800m K 455 NumerPDF 2:38.99 2:38.99/20

25
KUPRIANOWICZ Katarzyna 1998-12-30

1500m K 455 NumerPDF

26
SATERNUS Szymon 1996-12-16

Wzwyż M 456 NumerPDF 1.55 1.55/20

27
SATERNUS Szymon 1996-12-16

Dysk M (2kg) 456 NumerPDF 21.71 21.71/20

28
SOCHAL Adrian 1999-05-10

W dal M 457 NumerPDF 4.94

29
SOCHAL Adrian 1999-05-10

Oszczep M (800) 457 NumerPDF 30.19

30
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19

AZS UMCS Lublin Młot K (4kg) 458 NumerPDF 46.65 46.65/20

31
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19

AZS UMCS Lublin Dysk K (1kg) 458 NumerPDF 18.59 18.59/20

32
WRONA Alicja 1996-01-11

AZS UMCS Lublin 200m K 459 NumerPDF 24.13 23.88/15  SKN 

33
WRONA Alicja 1996-01-11

AZS UMCS Lublin 100m K 459 NumerPDF 12.39 12.27/13  SKN 

 
KU AZS PWSZ w Chełmie Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10

400m K 745 NumerPDF 56.07 56.07/20

2
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10

200m K 745 NumerPDF 24.08 24.08/20

 
KU AZS UMCS w Lublinie Osobostarty: 44 ( 19 ) K-7 M-12
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13

Oszczep K (600) 138 NumerPDF 45.88 45.88/20  ZKN 

2
BAJOR Magdalena 1999-01-13

Kula K (4kg) 138 NumerPDF 9.13 9.13/18  ZKN 

3
DˇBROWSKA Anna 1996-05-13

Dysk K (1kg) 139 NumerPDF 43.60 44.11/17

4
DˇBROWSKA Anna 1996-05-13

Kula K (4kg) 139 NumerPDF 10.11 10.86/17

5
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23

200m K 140 NumerPDF 25.95 25.55/19

6
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23

400m K 140 NumerPDF 58.75 58.06/18

7
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23

4x400m K 140 NumerPDF

8
GRUDZIŃSKI Adam 1997-02-12

1500m M 141 NumerPDF 4.16

9
GRUDZIŃSKI Adam 1997-02-12

3000m M 141 NumerPDF 9.29

10
KANIA Karol 1998-02-20

4x100m M 142 NumerPDF

11
KANIA Karol 1998-02-20

400m M 142 NumerPDF 49.26 49.12/16

12
KANIA Karol 1998-02-20

4x400m M 142 NumerPDF

13
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14

800m M 143 NumerPDF 1:52.66 1:48.99/19  ZKN   SKN 

14
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14

4x100m M 143 NumerPDF  ZKN   SKN 

15
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14

4x400m M 143 NumerPDF  ZKN   SKN 

16
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11

Oszczep M (800) 144 NumerPDF 27.11 15.69/14

17
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11

Wzwyż M 144 NumerPDF 1.70 2.05/16

18
KWA¦NIEWSKI Mateusz 1995-07-16

Oszczep M (800) 145 NumerPDF 80.15 80.15/20  KN   SKN 

19
MAZUR Szymon 1998-09-02

AZS UMCS Lublin Dysk M (2kg) 146 NumerPDF 49.87 52.10/17  KNF   SKN 

20
MAZUR Szymon 1998-09-02

AZS UMCS Lublin Kula M (7.26kg) 146 NumerPDF 18.55 19.34/17  KNF   SKN 

21
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08

4x100m M 147 NumerPDF

22
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08

400m M 147 NumerPDF 47.52 47.46/16

23
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08

4x400m M 147 NumerPDF

24
OLESZEK Kamil 1998-04-11

1500m M 148 NumerPDF 3.56 3:56.39/18

25
OLESZEK Kamil 1998-04-11

4x400m M 148 NumerPDF

26
OLESZEK Kamil 1998-04-11

800m M 148 NumerPDF 1:51.90 1:50.96/18

27
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04

400m pł K 149 NumerPDF 62.07 62.07/20

28
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04

100m pł K 149 NumerPDF 15.06 14.31/19

29
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04

4x400m K 149 NumerPDF

30
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30

4x400m K 150 NumerPDF

31
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30

200m K 150 NumerPDF 28.14 28.14/20

32
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30

400m K 150 NumerPDF 63.65 63.65/19

33
STACHNIK Oskar 1998-03-01

Dysk M (2kg) 151 NumerPDF 61.46 61.46/20  KNF   SKN 

34
STEMPURSKI Daniel 1997-01-18

200m M 152 NumerPDF 23.10 22.71/18

35
STEMPURSKI Daniel 1997-01-18

100m M 152 NumerPDF 11.49 11.22/18

36
STEMPURSKI Daniel 1997-01-18

4x100m M 152 NumerPDF

37
TUROS Piotr 1999-07-17

Dysk M (2kg) 153 NumerPDF 34.38 35.02/19

38
TUROS Piotr 1999-07-17

Kula M (7.26kg) 153 NumerPDF 11.22 12.01/19

39
WASILUK Agata 2000-12-07

4x400m K 154 NumerPDF

40
WASILUK Agata 2000-12-07

400m K 154 NumerPDF 55.61 55.61/20

41
WASILUK Agata 2000-12-07

200m K 154 NumerPDF 25.31 25.31/20

42
ZABAWSKA Daria 1995-04-16

Dysk K (1kg) 155 NumerPDF 58.78 62.36/19  KN   SKN 

43
ŻYWKO Szymon 1999-04-12

3000m M 156 NumerPDF 8.43  KNF   SKN 

44
ŻYWKO Szymon 1999-04-12

1500m M 156 NumerPDF 3:41.34 3:41.34/20  KNF   SKN 

 
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Osobostarty: 23 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
Borkowska Aleksandra 1998-11-20

4x400m K 10 NumerPDF

2
Borkowska Aleksandra 1998-11-20

800m K 10 NumerPDF 2:22.63 2:41.65/19

3
Borkowska Aleksandra 1998-11-20

400m K 10 NumerPDF 62.02 67.63/19

4
GAŁAT Łukasz 1996-07-24

4x400m M 11 NumerPDF

5
MAROSZ Szymon 1999-08-02

4x400m M 12 NumerPDF

6
MAROSZ Szymon 1999-08-02

400m M 12 NumerPDF 51.30 52.69/19

7
MAROSZ Szymon 1999-08-02

800m M 12 NumerPDF 1:58.58 2:04.61/19

8
MITRUCZUK Kinga 2000-11-07

4x400m K 13 NumerPDF

9
MITRUCZUK Kinga 2000-11-07

100m K 13 NumerPDF 12.58

10
MITRUCZUK Kinga 2000-11-07

200m K 13 NumerPDF 27.21

11
PAŁKA Justyna 1997-09-25

Dysk K (1kg) 14 NumerPDF 34.62/19

12
PAŁKA Justyna 1997-09-25

Oszczep K (600) 14 NumerPDF 32.23/19

13
SIKORSKI Bartosz 1996-05-15

4x400m M 15 NumerPDF

14
SIKORSKI Bartosz 1996-05-15

100m M 15 NumerPDF 11.89 11.89/20

15
SIKORSKI Bartosz 1996-05-15

200m M 15 NumerPDF 22.90

16
SZCZYRBA Adrian 1996-12-20

AZS UMCS Lublin Młot M (7.26kg) 16 NumerPDF 41.17 41.17/20

17
SZCZYRBA Adrian 1996-12-20

AZS UMCS Lublin Kula M (7.26kg) 16 NumerPDF 13.06 13.06/20

18
SZCZYRBA Adrian 1996-12-20

4x400m M 16 NumerPDF

19
TUSTANOWSKA Natalia 1997-08-16

100m K 17 NumerPDF 12.82 13.08/12

20
TUSTANOWSKA Natalia 1997-08-16

4x400m K 17 NumerPDF

21
TUSTANOWSKA Natalia 1997-08-16

200m K 17 NumerPDF 27.22 27.74/12

22
WILK Karolina 1998-02-24

4x400m K 18 NumerPDF

23
WILK Karolina 1998-02-24

W dal K 18 NumerPDF 5.15/16

 
KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKULEC Łukasz 1996-03-03

Dysk M (2kg) 348 NumerPDF 28.59 29.98/18

2
MAKULEC Łukasz 1996-03-03

Kula M (7.26kg) 348 NumerPDF 10.98 11.76/19

3
OSIAK Aleksandra 1999-02-06

AZS UMCS Lublin Dysk K (1kg) 349 NumerPDF 31.49 31.64/14  ZKN   SKN 

4
OSIAK Aleksandra 1999-02-06

AZS UMCS Lublin Młot K (4kg) 349 NumerPDF 55.58 55.75/18  ZKN   SKN 

5
STYRNIK Krystian 1996-06-19

W dal M 350 NumerPDF 5.83 5.83/20

6
STYRNIK Krystian 1996-06-19

1500m M 350 NumerPDF 4:33.89 4:26.93/18

7
ŻYTEK Aleksandra 1997-11-16

Oszczep K (600) 351 NumerPDF 22:62.00

 
LUBUSKIE Osobostarty: 8 ( 7 ) K-4 M-3
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

1500m M 798 NumerPDF 4:05.91 4:04.35/19

2
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

800m M 798 NumerPDF 1:55.20 1:54.22/18

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M (7.26kg) 677 NumerPDF 56.06 56.06/20  ZKN   SKN 

2
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K (4kg) 678 NumerPDF 47.72 49.18/18  ZKN 

3
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

Trójskok K 679 NumerPDF 12.00 12.00/20  ZKN 

4
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M (7.26kg) 680 NumerPDF 58.81 58.81/20  ZKN   SKN 

5
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

Oszczep K (600) 681 NumerPDF 45.20 49.20/18  SKN 

 
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NGUYEN Anita 1998-03-24

W dal K 157 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 250 ( 101 ) K-76 M-51
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 32 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m K 799 NumerPDF 12.68 12.23/19  ZKN   SKN 

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K 799 NumerPDF 14.59 14.59/20  ZKN   SKN 

3
DUDA Martyna 2004-05-26 Z/2427/20

TAK

200m K 800 NumerPDF 29.48 29.48/20

4
DUDA Martyna 2004-05-26 Z/2427/20

TAK

100m K 800 NumerPDF 14.68 14.68/20

5
JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 Z/0456/19

TAK

200m M 801 NumerPDF 25.83/19

6
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

200m K 802 NumerPDF 28.19/18

7
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

400m pł K 802 NumerPDF 70.48 70.48/20

8
KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 Z/0503/19

TAK

400m K 803 NumerPDF

9
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

200m M 804 NumerPDF 23.63/19

10
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

100m M 804 NumerPDF 11.63/19

11
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

(II) 4x100m M 804 NumerPDF

12
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

400m K 805 NumerPDF 64.56 64.56/20

13
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

200m K 805 NumerPDF 28.29/19

14
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

200m K 806 NumerPDF 28.36/19

15
MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/0658/18

TAK

(II) 4x100m M 807 NumerPDF  ZKN 

16
MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/0658/18

TAK

200m M 807 NumerPDF 25.13/18  ZKN 

17
MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/0658/18

TAK

400m M 807 NumerPDF 51.13 51.13/20  ZKN 

18
OLBORSKA Nikola 2004-07-20 Z/2428/20

TAK

200m K 808 NumerPDF 29.83 29.83/20

19
OLBORSKA Nikola 2004-07-20 Z/2428/20

TAK

400m K 808 NumerPDF

20
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

(II) 4x100m M 809 NumerPDF  ZKN 

21
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

100m M 809 NumerPDF 11.52 11.47/19  ZKN 

22
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

200m M 809 NumerPDF 24.30/19  ZKN 

23
STANKIEWICZ Mikołaj 2003-07-25 Z/3972/17

TAK

100m M 810 NumerPDF 12.19 11.81/19

24
STANKIEWICZ Mikołaj 2003-07-25 Z/3972/17

TAK

200m M 810 NumerPDF 24.98 24.30/19

25
STANKIEWICZ Mikołaj 2003-07-25 Z/3972/17

TAK

(II) 4x100m M 810 NumerPDF

26
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

(II) 4x100m M 811 NumerPDF

27
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

200m M 811 NumerPDF 23.09 23.09/20

28
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

400m M 811 NumerPDF 52.63 52.63/20

29
WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 Z/0660/18

TAK

400m M 812 NumerPDF 54.20 54.20/20

30
WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 Z/0660/18

TAK

200m M 812 NumerPDF 24.74/19

31
ZAWADZKA Zuzanna 2004-11-01 Z/0650/18

TAK

200m K 813 NumerPDF 29.68 29.68/20

32
ZAWADZKA Zuzanna 2004-11-01 Z/0650/18

TAK

100m K 813 NumerPDF 13.59 13.59/20

 
KU AZS Politechniki Łódzkiej Osobostarty: 69 ( 24 ) K-12 M-12
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AGAJEW Sima 1997-09-03

4x400m K 460 NumerPDF

2
AGAJEW Sima 1997-09-03

(II) 4x100m K 460 NumerPDF

3
AGAJEW Sima 1997-09-03

200m K 460 NumerPDF 28.93 27.69/13

4
BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21

400m pł K 461 NumerPDF 67.73 66.54/16

5
BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21

4x100m K 461 NumerPDF

6
BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21

4x400m K 461 NumerPDF

7
CHOJNACKI Krzysztof 1995-04-08

4x100m M 462 NumerPDF

8
CHOJNACKI Krzysztof 1995-04-08

110m M 462 NumerPDF 19.68

9
CHOJNACKI Krzysztof 1995-04-08

100m M 462 NumerPDF 11.58 11.58/12

10
DURA Aleksandra 1995-11-29

W dal K 463 NumerPDF 4.48 4.48/16

11
DURA Aleksandra 1995-11-29

Wzwyż K 463 NumerPDF 1.50 1.50/16

12
DURA Aleksandra 1995-11-29

(II) 4x100m K 463 NumerPDF

13
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12

AZS ŁódĽ 400m M 464 NumerPDF 46.39 45.98/17  KN   SKN 

14
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12

AZS ŁódĽ 200m M 464 NumerPDF 22.02 22.02/17  KN   SKN 

15
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12

4x400m M 464 NumerPDF  KN   SKN 

16
FIJAŁKOWSKA Martyna 1999-07-19

100m pł K 465 NumerPDF 19.03 19.03/19

17
FIJAŁKOWSKA Martyna 1999-07-19

Trójskok K 465 NumerPDF 10.50

18
FIJAŁKOWSKA Martyna 1999-07-19

(II) 4x100m K 465 NumerPDF

19
HASIURA Jędrzej 1994-05-11

1500m M 466 NumerPDF 3:53.47

20
HASIURA Jędrzej 1994-05-11

4x400m M 466 NumerPDF

21
HASIURA Jędrzej 1994-05-11

800m M 466 NumerPDF 1:53.20

22
JAK¦ Małgorzata 1998-01-20

200m K 467 NumerPDF 29.32

23
JAK¦ Małgorzata 1998-01-20

100m K 467 NumerPDF 13.50

24
JAK¦ Małgorzata 1998-01-20

4x100m K 467 NumerPDF

25
JĘDRASIK Justyna 1997-08-22

400m K 468 NumerPDF 64.40

26
JĘDRASIK Justyna 1997-08-22

(II) 4x100m K 468 NumerPDF

27
JÓZEFIAK Tomasz 1998-02-11

800m M 469 NumerPDF 2:07.30 2:04.62/15

28
JÓZEFIAK Tomasz 1998-02-11

Dysk M (2kg) 469 NumerPDF 33.20

29
JÓZEFIAK Tomasz 1998-02-11

(II) 4x400m M 469 NumerPDF

30
KRÓLIKOWSKA Patrycja 1994-04-20

Wzwyż K 470 NumerPDF 1.50

31
KRÓLIKOWSKA Patrycja 1994-04-20

(II) 4x100m K 470 NumerPDF

32
KURKOWSKA Joanna 2000-07-08

4x400m K 471 NumerPDF

33
KURKOWSKA Joanna 2000-07-08

400m pł K 471 NumerPDF 75.30

34
KURKOWSKA Joanna 2000-07-08

(II) 4x100m K 471 NumerPDF

35
ŁAWRENIN Anna 1997-01-03

800m K 472 NumerPDF 2:20.10 2:19.46/13

36
ŁAWRENIN Anna 1997-01-03

400m K 472 NumerPDF 61.02 60.77/13

37
ŁAWRENIN Anna 1997-01-03

4x400m K 472 NumerPDF

38
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-04-25

4x100m M 473 NumerPDF

39
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-04-25

110m M 473 NumerPDF 15.83

40
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-04-25

Tyczka M 473 NumerPDF 5.10

41
NIEWIADOMSKI Dariusz 1994-12-03

110m M 474 NumerPDF 21.13

42
NIEWIADOMSKI Dariusz 1994-12-03

400m pł M 474 NumerPDF 63.50

43
NIEWIADOMSKI Dariusz 1994-12-03

(II) 4x400m M 474 NumerPDF

44
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23

Trójskok K 475 NumerPDF 11.26 11.26/14  KNF   SKN 

45
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23

Wzwyż K 475 NumerPDF 1.75 1.85/17  KNF   SKN 

46
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23

4x100m K 475 NumerPDF  KNF   SKN 

47
RYBUS Patryk 1997-06-27

W dal M 476 NumerPDF 6.16 6.16/15

48
RYBUS Patryk 1997-06-27

4x100m M 476 NumerPDF

49
RZE¬NICZAK Mateusz 1998-07-23

4x400m M 477 NumerPDF  KNF   SKN 

50
RZE¬NICZAK Mateusz 1998-07-23

400m M 477 NumerPDF 46.62 46.50/18  KNF   SKN 

51
RZE¬NICZAK Mateusz 1998-07-23

200m M 477 NumerPDF 21.42 21.42/20  KNF   SKN 

52
SYCH Tomasz 1997-04-28

(II) 4x400m M 478 NumerPDF

53
SYCH Tomasz 1997-04-28

Trójskok M 478 NumerPDF 12.30

54
SYCH Tomasz 1997-04-28

W dal M 478 NumerPDF 6.02

55
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26

Trójskok K 479 NumerPDF 12.43 12.91/19  KNF   SKN 

56
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26

W dal K 479 NumerPDF 5.42 5.90/19  KNF   SKN 

57
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26

4x100m K 479 NumerPDF  KNF   SKN 

58
SZCZURKOWSKI Mateusz 1998-12-06

Oszczep M (800) 480 NumerPDF 32.50

59
SZCZURKOWSKI Mateusz 1998-12-06

(II) 4x400m M 480 NumerPDF

60
SZCZURKOWSKI Mateusz 1998-12-06

800m M 480 NumerPDF 2:04.57 2:04.38/19

61
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13

AZS ŁódĽ 1500m K 481 NumerPDF 4:48.24 4:48.24/20

62
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13

AZS ŁódĽ 800m K 481 NumerPDF 2:17.07 2:17.07/20

63
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13

4x400m K 481 NumerPDF

64
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24

110m M 482 NumerPDF 16.20 16.20/19

65
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24

Trójskok M 482 NumerPDF 14.34 14.43/19

66
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24

4x100m M 482 NumerPDF

67
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07

AZS ŁódĽ 400m M 483 NumerPDF 47.10 47.10/20

68
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07

AZS ŁódĽ 200m M 483 NumerPDF 21.35 21.35/20

69
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07

4x400m M 483 NumerPDF

 
KU AZS Uniwersytetu Łódzkiego Osobostarty: 52 ( 21 ) K-8 M-13
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BECHCIŃSKI Michał 1999-08-09

Kula M (7.26kg) 158 NumerPDF

2
BECHCIŃSKI Michał 1999-08-09

Oszczep M (800) 158 NumerPDF

3
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14

AZS ŁódĽ Trójskok K 159 NumerPDF 13.45 13.46/19  KNF   SKN 

4
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14

AZS ŁódĽ W dal K 159 NumerPDF 5.69/16  KNF   SKN 

5
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14

4x100m K 159 NumerPDF  KNF   SKN 

6
BUCH Natan 1995-11-06

AZS ŁódĽ 200m M 160 NumerPDF 22.93/19

7
BUCH Natan 1995-11-06

AZS ŁódĽ 400m M 160 NumerPDF 51.08 49.22/14

8
BUCH Natan 1995-11-06

4x400m M 160 NumerPDF

9
CHRZANOWSKI Paweł 1997-08-29

Kula M (7.26kg) 161 NumerPDF 9.90/19

10
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23

100m K 162 NumerPDF 12.21 12.10/19  ZKN 

11
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23

4x100m K 162 NumerPDF  ZKN 

12
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23

200m K 162 NumerPDF 25.75 25.38/19  ZKN 

13
KOWALSKA Julia 2000-11-17

AZS ŁódĽ 400m K 163 NumerPDF 64.68 64.68/20

14
KOWALSKA Julia 2000-11-17

4x100m K 163 NumerPDF

15
KOWALSKA Julia 2000-11-17

AZS ŁódĽ 200m K 163 NumerPDF 28.90 28.90/20

16
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16

4x100m M 164 NumerPDF

17
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16

100m M 164 NumerPDF 11.43 11.43/20

18
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16

4x100m M 165 NumerPDF

19
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16

200m M 165 NumerPDF 23.09/18

20
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16

100m M 165 NumerPDF 11.37/18

21
MNICH Robert 1998-04-05

200m M 166 NumerPDF 23.87/16

22
MNICH Robert 1998-04-05

400m pł M 166 NumerPDF 54.15 54.01/18

23
MNICH Robert 1998-04-05

4x400m M 166 NumerPDF

24
MROCZEK Adam 1999-12-21

AZS ŁódĽ 100m M 167 NumerPDF 10.97/19

25
MROCZEK Adam 1999-12-21

4x100m M 167 NumerPDF

26
MROCZEK Adam 1999-12-21

AZS ŁódĽ 200m M 167 NumerPDF 22.22/19

27
NOWAK Dawid 1998-01-30

Oszczep M (800) 168 NumerPDF 41.20/16

28
NOWAK Dawid 1998-01-30

Dysk M (2kg) 168 NumerPDF 43.46/19

29
PAWLIKOWSKI Tomasz 1995-06-25

Kula M (7.26kg) 169 NumerPDF

30
PAWLIKOWSKI Tomasz 1995-06-25

Oszczep M (800) 169 NumerPDF

31
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16

AZS ŁódĽ 800m M 170 NumerPDF 1:51.47 1:51.47/20

32
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16

AZS ŁódĽ 1500m M 170 NumerPDF 3:50.57 3:50.57/20

33
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16

4x400m M 170 NumerPDF

34
PIECHOTA Justyna 2000-07-12

Kula K (4kg) 171 NumerPDF 11.13 11.13/20  ZKN 

35
PIECHOTA Justyna 2000-07-12

Dysk K (1kg) 171 NumerPDF 41.51 41.56/18  ZKN 

36
PIWOWARCZYK Sylwia 1998-09-09

100m K 172 NumerPDF 13.64/19

37
PIWOWARCZYK Sylwia 1998-09-09

4x100m K 172 NumerPDF

38
SMAK Kacper 1997-01-04

4x100m M 173 NumerPDF

39
SMAK Kacper 1997-01-04

AZS ŁódĽ 100m M 173 NumerPDF 10.92 10.92/20

40
SMAK Kacper 1997-01-04

AZS ŁódĽ 200m M 173 NumerPDF

41
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27

800m M 174 NumerPDF 1:50.43/17

42
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27

400m M 174 NumerPDF 47.76/11

43
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27

4x400m M 174 NumerPDF

44
WASIAK Piotr 2000-03-09

4x400m M 175 NumerPDF

45
WASIAK Piotr 2000-03-09

1500m M 175 NumerPDF

46
WASIAK Piotr 2000-03-09

800m M 175 NumerPDF

47
WIECHA Dominika 1998-09-08

800m K 176 NumerPDF

48
WIECHA Dominika 1998-09-08

1500m K 176 NumerPDF

49
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15

4x100m K 177 NumerPDF  KNF   SKN 

50
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15

AZS ŁódĽ 200m K 177 NumerPDF 26.33/14  KNF   SKN 

51
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15

AZS ŁódĽ 100m pł K 177 NumerPDF 13.15 13.15/20  KNF   SKN 

52
ZIOMEK Aleksandra 1993-07-08

1500m K 178 NumerPDF

 
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Osobostarty: 95 ( 40 ) K-31 M-9
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04

4x400m M 19 NumerPDF

2
ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04

W dal M 19 NumerPDF 6.90 7.28/15

3
ALEKSANDROWICZ Kamil 1995-06-04

Oszczep M (800) 19 NumerPDF 34 33.52/16

4
BATOLIK Agata 1999-01-27

4x100m K 20 NumerPDF

5
BATOLIK Agata 1999-01-27

AZS ŁódĽ 400m pł K 20 NumerPDF 63.64 63.12/16

6
BATOLIK Agata 1999-01-27

4x400m K 20 NumerPDF

7
CIESIELSKI Maciej 2000-04-18

Dysk M (2kg) 21 NumerPDF

8
CIESIELSKI Maciej 2000-04-18

Oszczep M (800) 21 NumerPDF 25

9
DROBNIK Marta 1998-01-24

Wzwyż K 22 NumerPDF 1.45 1.55/14

10
DROBNIK Marta 1998-01-24

W dal K 22 NumerPDF 4.80 4.70/13

11
FORTUNA Milena 1999-12-15

4x100m K 23 NumerPDF

12
FORTUNA Milena 1999-12-15

100m K 23 NumerPDF 13.20 13.09/18

13
FORTUNA Milena 1999-12-15

200m K 23 NumerPDF 26.70 27.55/17

14
FRYŃ Bartosz 1996-04-24

4x400m M 24 NumerPDF

15
FRYŃ Bartosz 1996-04-24

Trójskok M 24 NumerPDF

16
FRYŃ Bartosz 1996-04-24

W dal M 24 NumerPDF 4.42/19

17
GRUSZCZYŃSKA Anna 1997-06-05

800m K 25 NumerPDF 2.52

18
GUZ Karolina 1998-01-26

Dysk K (1kg) 26 NumerPDF 21.05 20.30/19

19
GUZ Karolina 1998-01-26

Młot K (4kg) 26 NumerPDF 39.06 39.06/20

20
HETNAR Paulina 1998-03-25

800m K 27 NumerPDF 2.52

21
HETNAR Paulina 1998-03-25

1500m K 27 NumerPDF 5.30

22
HETNAR Paulina 1998-03-25

(II) 4x400m K 27 NumerPDF

23
JAK¦ Aleksandra 1998-01-28

100m K 28 NumerPDF 12.70 12.54/18

24
JAK¦ Aleksandra 1998-01-28

200m K 28 NumerPDF 26.29 25.31/18

25
JAK¦ Aleksandra 1998-01-28

4x100m K 28 NumerPDF

26
JANIAK Aleksandra 1999-07-16

(II) 4x400m K 29 NumerPDF

27
JANIAK Aleksandra 1999-07-16

800m K 29 NumerPDF 2.47

28
JANIAK Aleksandra 1999-07-16

1500m K 29 NumerPDF 5.30

29
KˇKOL Kacper 1993-01-22

4x400m M 30 NumerPDF

30
KˇKOL Kacper 1993-01-22

1500m M 30 NumerPDF 4:10.46 4:11.66/18

31
KˇKOL Kacper 1993-01-22

800m M 30 NumerPDF 2:01.69 2:01.69/18

32
KOŁATA Karolina 2000-03-10

4x400m K 31 NumerPDF

33
KOŁATA Karolina 2000-03-10

400m K 31 NumerPDF 62.49 62.49/17

34
KOŁATA Karolina 2000-03-10

400m pł K 31 NumerPDF 67.80 63.68/18

35
KOWALCZYK Gabriela 1995-05-20

Trójskok K 32 NumerPDF 9.07

36
KOWALCZYK Gabriela 1995-05-20

W dal K 32 NumerPDF 4.60 3.70/19

37
KOWALSKA Klaudia 1996-05-16

4x100m K 33 NumerPDF

38
KOWALSKA Klaudia 1996-05-16

200m K 33 NumerPDF 28.53

39
KOWALSKA Klaudia 1996-05-16

100m K 33 NumerPDF 13.40

40
KUJAWIAK Marta 1998-02-07

Oszczep K (600) 34 NumerPDF 23.40 23.40/19

41
LACHENDRO Olga 1998-03-26

(II) 4x100m K 35 NumerPDF

42
LACHENDRO Olga 1998-03-26

Trójskok K 35 NumerPDF 9.30

43
LACHENDRO Olga 1998-03-26

W dal K 35 NumerPDF 4.60

44
LACHOWICZ Klara 2000-10-07

(II) 4x100m K 36 NumerPDF

45
LACHOWICZ Klara 2000-10-07

400m K 36 NumerPDF 60.19 62.81/17

46
LACHOWICZ Klara 2000-10-07

4x400m K 36 NumerPDF

47
LIGOCKA Oliwia 1997-09-19

W dal K 37 NumerPDF 4.30 4.42/19

48
LIGOCKA Oliwia 1997-09-19

Trójskok K 37 NumerPDF 8.80 8.99/19

49
ŁAPA Klaudia 1996-05-16

4x400m K 38 NumerPDF

50
ŁAPA Klaudia 1996-05-16

W dal K 38 NumerPDF 4.40 4.33/17

51
ŁAPA Klaudia 1996-05-16

Wzwyż K 38 NumerPDF 1.56 1.62/14

52
ŁUCZYWEK Pola 1996-05-04

(II) 4x100m K 39 NumerPDF

53
ŁUCZYWEK Pola 1996-05-04

Trójskok K 39 NumerPDF 10.20 9.72/19

54
ŁUCZYWEK Pola 1996-05-04

W dal K 39 NumerPDF 4.60 4.70/11

55
MIA¦KIEWICZ Eliza 1999-08-31

(II) 4x100m K 40 NumerPDF

56
MIA¦KIEWICZ Eliza 1999-08-31

Oszczep K (600) 40 NumerPDF 24.10 21.31/19

57
MIA¦KIEWICZ Eliza 1999-08-31

Dysk K (1kg) 40 NumerPDF 20.15

58
MICOTA Aleksandra 2000-09-19

Oszczep K (600) 41 NumerPDF

59
MICOTA Aleksandra 2000-09-19

Kula K (4kg) 41 NumerPDF

60
MIKOŁAJCZYK Oskar 1995-01-07

W dal M 42 NumerPDF

61
MODRZEJEWSKA Wiktoria 1999-09-19

Kula K (4kg) 43 NumerPDF 10.15

62
OLCZYK Mariusz 1995-01-31

4x400m M 44 NumerPDF

63
OLCZYK Mariusz 1995-01-31

200m M 44 NumerPDF 26.30 26.27/19

64
OLCZYK Mariusz 1995-01-31

100m M 44 NumerPDF 13.30

65
ORAWCZAK Fryderyka 2000-10-26

200m K 45 NumerPDF 29.15

66
ORAWCZAK Fryderyka 2000-10-26

100m K 45 NumerPDF 14.25

67
ORAWCZAK Fryderyka 2000-10-26

(II) 4x400m K 45 NumerPDF

68
PABIANEK Angelika 1999-03-12

(II) 4x100m K 46 NumerPDF

69
PABIANEK Angelika 1999-03-12

AZS ŁódĽ Trójskok K 46 NumerPDF 11.25 11.64/17

70
PABIANEK Angelika 1999-03-12

AZS ŁódĽ W dal K 46 NumerPDF 5.02 5.30/17

71
PIETRUSZKA Karol 1998-08-05

W dal M 47 NumerPDF 5.59/19

72
PIETRUSZKA Karol 1998-08-05

Wzwyż M 47 NumerPDF 1.80/19

73
RYPEL Joanna 1999-04-12

1500m K 48 NumerPDF 4:50.22

74
RYPEL Joanna 1999-04-12

800m K 48 NumerPDF 2:47.38 2:35.26/17

75
RYPEL Joanna 1999-04-12

4x400m K 48 NumerPDF

76
SAGANIAK Justyna 1995-12-01

AZS ŁódĽ Kula K (4kg) 49 NumerPDF 7.15 5.86/11  KN   SKN 

77
SAGANIAK Justyna 1995-12-01

AZS ŁódĽ Oszczep K (600) 49 NumerPDF 17.85/11  KN   SKN 

78
SIWCZYK Angelika 1996-02-17

4x100m K 50 NumerPDF

79
SIWCZYK Angelika 1996-02-17

100m K 50 NumerPDF 13.20 13.67/17

80
SIWCZYK Angelika 1996-02-17

W dal K 50 NumerPDF 4.96/18

81
SKOCZYLAS Patrycja 1999-02-04

(II) 4x100m K 51 NumerPDF

82
SKOCZYLAS Patrycja 1999-02-04

Wzwyż K 51 NumerPDF 1.65 1.84/17

83
STANEK Jakub 1998-05-05

4x400m M 52 NumerPDF

84
STANEK Jakub 1998-05-05

AZS ŁódĽ 400m pł M 52 NumerPDF 57.80

85
STANEK Jakub 1998-05-05

AZS ŁódĽ 400m M 52 NumerPDF 53.42 53.42/18

86
STĘPIEŃ Agata 1997-10-15

4x100m K 53 NumerPDF

87
STĘPIEŃ Agata 1997-10-15

W dal K 53 NumerPDF 4.30 4.13/17

88
¦LESZYCKA Anna 1998-12-11

1500m K 54 NumerPDF 4:43.56 4:52.82/19

89
TYKA Szymon 1998-08-08

W dal M 55 NumerPDF 5.40 5.00/19

90
WRONKA Marlena 1996-09-22

Kula K (4kg) 56 NumerPDF 10.57/17

91
WRONKA Marlena 1996-09-22

Dysk K (1kg) 56 NumerPDF 34.30/16

92
ZAWADZKA Maja 1997-09-14

(II) 4x400m K 57 NumerPDF

93
ZAWADZKA Maja 1997-09-14

800m K 57 NumerPDF 2:48.20/19

94
ŻYWIOŁOWSKA Zuzanna 1997-12-23

800m K 58 NumerPDF

95
ŻYWIOŁOWSKA Zuzanna 1997-12-23

(II) 4x400m K 58 NumerPDF

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 400m M 814 NumerPDF 50.04 49.22/19

2
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 400m pł M 814 NumerPDF 54.43 53.12/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 258 ( 113 ) K-59 M-67
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 13 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

AZS-AWF Warszawa 400m pł M 815 NumerPDF 55.19 53.71/19

2
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

AZS-AWF Warszawa 400m M 815 NumerPDF 49.73/19

3
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

AZS-AWF Warszawa 400m M 816 NumerPDF 49.02 49.02/20

4
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

AZS-AWF Warszawa 400m K 817 NumerPDF 55.92/18

5
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

110m M 818 NumerPDF 15.23 15.23/20

6
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

100m M 818 NumerPDF 11.61 11.61/20

7
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

AZS-AWF Warszawa Tyczka M 819 NumerPDF 4.70 4.70/19

8
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

AZS-AWF Warszawa W dal K 820 NumerPDF 6.17 6.17/20  KNF   SKN 

9
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m pł K 821 NumerPDF 13.19 13.19/20  KNF   SKN 

10
STA¦KIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

100m M 822 NumerPDF 10.76 10.68/17  SKN 

11
STA¦KIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

110m M 822 NumerPDF 14.09 13.96/19  SKN 

12
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

AZS-AWF Warszawa Trójskok M 823 NumerPDF 15.25 15.25/20

13
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

AZS-AWF Warszawa 400m M 824 NumerPDF 50.07/16

 
KU AZS AWF Warszawa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18

200m K 682 NumerPDF 28.35 28.35/20

2
GIEREK Rafał 1996-02-24

Oszczep M (800) 683 NumerPDF 73.92 78.30/18  SKN 

3
KONDEJ Mateusz 1997-02-24

3000m M 684 NumerPDF 8:34.83/18

4
KONDEJ Mateusz 1997-02-24

1500m M 684 NumerPDF 4:00.73 3:49.22/19

 
KU AZS Politechniki Warszawskiej Osobostarty: 61 ( 25 ) K-11 M-13
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIK Filip 1996-11-02

(II) 4x400m M 485 NumerPDF

2
BABIK Filip 1996-11-02

3000m M 484 NumerPDF 8:42.23 8:42.23/20

3
BABIK Filip 1996-11-02

1500m M 484 NumerPDF 3:58.11 4:02.09/19

4
BOROŃ Aleksy 2000-06-01

4x400m M 486 NumerPDF  ZKN   KNF 

5
BOROŃ Aleksy 2000-06-01

Dysk M (2kg) 486 NumerPDF 43.33 43.33/20  ZKN   KNF 

6
BOROŃ Aleksy 2000-06-01

Tyczka M 486 NumerPDF 4.40 4.60/19  ZKN   KNF 

7
BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23

4x400m M 487 NumerPDF

8
BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23

400m pł M 487 NumerPDF 55.56 55.56/20

9
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14

Oszczep K (600) 488 NumerPDF 36.58 37.50/19  KNF 

10
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14

Wzwyż K 488 NumerPDF 1.64 1.68/19  KNF 

11
DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03

W dal K 489 NumerPDF 4.70 4.55/14

12
DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03

400m K 489 NumerPDF 62.98 61.61/18

13
DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03

4x400m K 489 NumerPDF

14
DUSZA Izabela 1995-07-30

200m K 490 NumerPDF 28.80 29.50/18

15
DUSZA Izabela 1995-07-30

Wzwyż K 490 NumerPDF 1.30 1.40/19

16
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07

AZS UMCS Lublin 800m K 491 NumerPDF 2:24.02 2:21.04/17

17
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07

AZS UMCS Lublin 1500m K 491 NumerPDF 4:55.08 4:48.83/17

18
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07

4x400m K 491 NumerPDF

19
HELON Radosław 1994-06-20

(II) 4x400m M 492 NumerPDF

20
HELON Radosław 1994-06-20

3000m M 492 NumerPDF 8:47.20 8:47.19/15

21
HELON Radosław 1994-06-20

1500m M 492 NumerPDF 4:01.56 4:01.56/20

22
JAWORSKA Wioleta 1994-10-12

1500m K 493 NumerPDF 5:10.76 5:10.76/18

23
JAWORSKA Wioleta 1994-10-12

800m K 493 NumerPDF 2:33.57 2:30.93/18

24
JAWORSKA Wioleta 1994-10-12

4x400m K 493 NumerPDF

25
KIERSKI Jan 1994-05-31

(II) 4x400m M 494 NumerPDF

26
KIERSKI Jan 1994-05-31

Oszczep M (800) 494 NumerPDF 38.22 42.97/17

27
KIERSKI Jan 1994-05-31

Trójskok M 494 NumerPDF 10.14 11.34/17

28
KRUSCHE Konrad 1999-03-29

4x400m M 495 NumerPDF

29
KRUSCHE Konrad 1999-03-29

Oszczep M (800) 495 NumerPDF 50.08

30
KRUSCHE Konrad 1999-03-29

200m M 495 NumerPDF 23.60

31
MISIEWICZ Michał 1995-12-31

(II) 4x400m M 496 NumerPDF

32
MISIEWICZ Michał 1995-12-31

AZS-AWF Warszawa 3000m M 496 NumerPDF 8:35.89 8:30.61/18

33
MISIEWICZ Michał 1995-12-31

AZS-AWF Warszawa 1500m M 496 NumerPDF 3:59.06 3:55.98/18

34
NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09

Wzwyż K 497 NumerPDF 1.60 1.70/15

35
NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09

Trójskok K 497 NumerPDF 10.00 10.09/19

36
PATECKI Marcin 1989-11-22

(II) 4x400m M 498 NumerPDF

37
PATECKI Marcin 1989-11-22

1500m M 498 NumerPDF 4:02.12 4:07.14/11

38
PATECKI Marcin 1989-11-22

800m M 498 NumerPDF 1:58.06 1:58.65/11

39
PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30

W dal M 499 NumerPDF 5.97 5.91/17

40
PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30

Trójskok M 499 NumerPDF 12.50

41
POULAIN Kamil 1998-02-27

400m M 500 NumerPDF 50.49 50.49/19

42
POULAIN Kamil 1998-02-27

4x400m M 500 NumerPDF

43
POULAIN Kamil 1998-02-27

800m M 500 NumerPDF 2:00.07 1:55.18/19

44
SAMORDAK Magdalena 1998-09-22

400m K 501 NumerPDF 58.43 57.22/19

45
SAMORDAK Magdalena 1998-09-22

200m K 501 NumerPDF 26.55 26.47/19

46
SAMORDAK Magdalena 1998-09-22

4x400m K 501 NumerPDF

47
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13

AZS-AWF Warszawa Wzwyż K 502 NumerPDF 1.55 1.62/19

48
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13

AZS-AWF Warszawa Kula K (4kg) 502 NumerPDF 11.80 12.15/19

49
STEC Adam 1996-10-22

800m M 503 NumerPDF 1:58.48 1:56.35/18

50
STRYKOWSKI Jakub 1999-07-18

400m M 504 NumerPDF 55.72 57.08/19

51
STRYKOWSKI Jakub 1999-07-18

Oszczep M (800) 504 NumerPDF 36.68

52
WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01

1500m M 505 NumerPDF 3:58.23 3:53.17/15

53
WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01

4x400m M 505 NumerPDF

54
WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01

800m M 505 NumerPDF 1:53.62 1:53.62/17

55
WIERNICKA Alicja 1997-08-27

4x400m K 506 NumerPDF

56
WIERNICKA Alicja 1997-08-27

200m K 506 NumerPDF 26.50 26.30/18

57
ZAJDA Joanna 1986-10-06

1500m K 507 NumerPDF 5:51.86 5:20.05/01

58
ZAJDA Joanna 1986-10-06

800m K 507 NumerPDF 2:45.56 2:27.48/01

59
ZYCH Magdalena 1998-10-01

1500m K 508 NumerPDF 4:48.25 4:50.04/17

60
ZYCH Magdalena 1998-10-01

800m K 508 NumerPDF 2:24.06 2:23.58/14

61
ZYCH Magdalena 1998-10-01

4x400m K 508 NumerPDF

 
KU AZS SGGW Warszawa Osobostarty: 31 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Klub AZS Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FIJAK Zuzanna 2001-01-19

W dal K 352 NumerPDF 5.63 5.73/19  ZKN 

2
FIJAK Zuzanna 2001-01-19

100m pł K 352 NumerPDF 14.53 14.53/20  ZKN 

3
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18

200m K 353 NumerPDF 27.42/19

4
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18

400m K 353 NumerPDF 64.51 61.26/19

5
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27

4x100m K 354 NumerPDF

6