Internetowe zgłoszenia do imprezy: Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2021
LUBLIN, 12.05.2021
Osobostarty wszystkie: 56 ( 28 ) K-15 M-13
 
LUBELSKIE Osobostarty: 54 ( 28 ) K-15 M-13
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 Z/5264/18

TAK

Kula M (7.26kg) 422 NumerPDF  ZKN 

2
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

300m K 412 NumerPDF 42.67/17

3
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

100m K 412 NumerPDF

 
KU AZS Politechniki Lubelskiej Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRONA Alicja 1996-01-11

100m K 201 NumerPDF 12.16/20  SKN 

2
WRONA Alicja 1996-01-11

300m K 201 NumerPDF 38.55/20  SKN 

 
KU AZS PWSZ w Chełmie Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10

300m K 450 NumerPDF 38.65/20  ZKN   KNF   SKN 

2
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10

100m K 450 NumerPDF 11.98/20  ZKN   KNF   SKN 

 
KU AZS UMCS w Lublinie Osobostarty: 39 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13

Kula K (4kg) 1 NumerPDF 9.13/18  ZKN 

2
BAJOR Magdalena 1999-01-13

Oszczep K (600) 1 NumerPDF 45.88/20  ZKN 

3
CHMIEL Jakub 2001-02-08

100m M 418 NumerPDF 11.03/20

4
CHMIEL Jakub 2001-02-08

300m M 418 NumerPDF 36.26/20

5
CHMIEL Jakub 2001-02-08

4x400m M 418 NumerPDF

6
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13

Kula K (4kg) 423 NumerPDF 10.86/17

7
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13

Dysk K (1kg) 423 NumerPDF 44.11/17

8
DROZD Wiktoria 2001-09-20

100m K 427 NumerPDF

9
DROZD Wiktoria 2001-09-20

4x400m K 427 NumerPDF

10
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23

300m K 425 NumerPDF 42.30/20

11
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23

100m K 425 NumerPDF 12.66/20

12
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23

4x400m K 425 NumerPDF

13
GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12

W dal M 415 NumerPDF

14
GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12

800m M 415 NumerPDF 2:00.31/20

15
GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12

4x400m M 415 NumerPDF

16
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14

800m M 412 NumerPDF 1:48.99/19

17
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14

4x400m M 412 NumerPDF

18
LEMPACH Jakub 2001-08-21

100m M 423 NumerPDF 10.69/20  SKN 

19
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08

100m M 430 NumerPDF 10.93/17

20
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08

300m M 430 NumerPDF 33.69/19

21
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08

4x400m M 430 NumerPDF

22
MURAT Łukasz 1999-07-07

Dysk M (2kg) 1 NumerPDF

23
MURAT Łukasz 1999-07-07

Oszczep M (800) 1 NumerPDF

24
OLESZEK Kamil 1998-04-11

1500m M 422 NumerPDF 3:56.39/18

25
OLESZEK Kamil 1998-04-11

4x400m M 422 NumerPDF

26
PAŚNIK Monika 2001-10-12

300m K 428 NumerPDF

27
PAŚNIK Monika 2001-10-12

100m K 428 NumerPDF

28
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04

300m K 416 NumerPDF 40.26/20  ZKN 

29
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04

4x400m K 416 NumerPDF  ZKN 

30
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30

800m K 1 NumerPDF 2:33.72/20

31
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30

100m K 1 NumerPDF 13.97/18

32
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30

4x400m K 1 NumerPDF

33
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06

Oszczep K (600) 424 NumerPDF 37.21/19

34
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06

Kula K (4kg) 424 NumerPDF 11.32/19

35
TUROS Piotr 1999-07-17

Dysk M (2kg) 415 NumerPDF 35.02/19

36
TUROS Piotr 1999-07-17

Kula M (7.26kg) 415 NumerPDF 12.01/19

37
WASILUK Agata 2000-12-07

100m K 425 NumerPDF 13.00/18  ZKN 

38
WASILUK Agata 2000-12-07

4x400m K 1 NumerPDF  ZKN 

39
ZIĘBA Piotr 1987-08-10

1500m M 1 NumerPDF 4:24.37/14

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 7 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

300m K 717 NumerPDF 42.53/20

2
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

100m K 717 NumerPDF 13.03/20

3
DERLIKIEWICZ Beata 2004-03-11 Z/6847/21

TAK

800m K 361 NumerPDF

4
KLIMEK Rafał 1999-11-18 Z/2537/15

TAK

1500m M 365 NumerPDF 4:22.83/17

5
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

100m K 75 NumerPDF 13.18/19  ZKN 

6
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

300m K 75 NumerPDF 42.40/20  ZKN 

7
SYRYJCZYK Konrad 2002-07-16 Z/1084/20

TAK

1500m M 167 NumerPDF 4:19.14/20

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 Z/0627/18

TAK

100m M 40 NumerPDF 11.87 11.71/20