Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 27.01.2019
Osobostarty wszystkie: 192 ( 157 ) K-93 M-64
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 18 ( 12 ) K-6 M-6
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 16 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

600m K U18 27 NumerPDF 1:49.51 1:49.51/18

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

60m K U18 27 NumerPDF 8.76 8.46/18

3
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

60m K U18 57 NumerPDF 8.80 8.80/18

4
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

200m K U18 57 NumerPDF

5
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

60m M U18 43 NumerPDF 7.43 7.43/18

6
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

200m M U18 43 NumerPDF

7
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

60m K U18 24 NumerPDF 8.61 8.47/18

8
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

200m K U18 24 NumerPDF 29.46/18

9
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

60m M U18 44 NumerPDF 7.88 7.74/18

10
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

600m M U18 44 NumerPDF 1:39.93 1:39.93/18

11
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

Trójskok M U18 16 NumerPDF 11.80/18

12
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

Wzwyż K U18 8 NumerPDF 1.45/18

13
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

60m K U18 7 NumerPDF 7.89 7.89/18

14
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

200m K U18 7 NumerPDF

15
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

300m K U18 15 NumerPDF

16
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M U18 29 NumerPDF 6.44 6.44/18

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHŁOND Kacper 1994-05-27 Z/1301/11

TAK

60m M 70 NumerPDF 6.99/18

2
SIUDEK Bartosz 1998-04-29 Z/1329/14

TAK

60m M 68 NumerPDF 6.92/16

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 64 ( 59 ) K-36 M-23
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

2018

Tyczka M 800 NumerPDF 4.65/18

2
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

2018

Tyczka M 850 NumerPDF 4.60 4.65/18

3
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

2018

Tyczka K U18 856 NumerPDF 3.20 3.20/19

4
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

2018

Tyczka M U18 000 NumerPDF

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

2018

2000m M U18 730 NumerPDF 5:50.00

2
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

2018

300m M U18 903 NumerPDF 39.00 42.23/18

3
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1000m K U20 700 NumerPDF 2:49.41/18

4
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

3000m ch K U16 604 NumerPDF

5
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 974 NumerPDF

6
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

2000m M U20 736 NumerPDF 5:45.00 5:57.99/18

7
NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 Z/4709/17

2018

2000m M U18 906 NumerPDF

8
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

2018

300m K U18 708 NumerPDF 42.70 43.49/18

9
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

2018

Kula K U18 (3kg) 942 NumerPDF 6.85/18

10
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

2018

Kula M U18 (5kg) 900 NumerPDF

11
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

2018

Kula M U18 (5kg) 975 NumerPDF 7.84/18

12
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

2018

Kula K U18 (3kg) 939 NumerPDF 6.49/18

13
ZASADA Zuzanna 2001-08-05 Z/0185/17

TAK

1000m K U20 918 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

2018

200m K U18 857 NumerPDF

2
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

2018

Kula M U18 (5kg) 886 NumerPDF 8.29/18

3
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

2018

Kula K U18 (3kg) 883 NumerPDF 7.60/18

4
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

2018

Kula M U18 (5kg) 870 NumerPDF 13.29/18

5
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

2018

Kula K U18 (3kg) 857 NumerPDF 9.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

2018

2000 m K U20 883 NumerPDF 8:14.52/16

7
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

2018

60m K U18 878 NumerPDF 8.65/18

8
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

2018

Kula M U18 (5kg) 865 NumerPDF 6.01/18

9
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

2018

60m K U20 888 NumerPDF 7.93/18

10
ŚWITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

2018

300m K U18 877 NumerPDF

11
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

2018

300m M U18 858 NumerPDF 39.95/18

12
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

2018

Wzwyż K U18 860 NumerPDF 1.40 1.61/17

13
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

2018

300m K U18 863 NumerPDF 47.60/18

14
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2018

300m K U18 861 NumerPDF 54.02/18

15
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

2018

W dal M U20 292 NumerPDF 6.69/18

16
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

2018

W dal M U18 880 NumerPDF 6.02 6.02/18

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 10 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

W dal M U18 774 NumerPDF

2
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

200m M U18 774 NumerPDF

3
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 780 NumerPDF 12.20 12.20/18

4
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

200m K U18 775 NumerPDF

5
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

2018

W dal K U16 702 NumerPDF

6
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

2018

200m K U16 702 NumerPDF

7
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

2018

W dal K U18 788 NumerPDF

8
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

2000m M U18 713 NumerPDF

9
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2018

200m K U16 779 NumerPDF

10
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2018

W dal K U16 779 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 14 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

2018

Kula K U18 (3kg) 961 NumerPDF 8.22/18

2
GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 Z/2089/16

2018

3000m ch K U18 958 NumerPDF 19:29.24/18

3
JEZIORNY Hubert 2005-10-22 Z/5572/18

2018

3000m ch M 953 NumerPDF

4
KOTOWICZ Marta 2005-04-02 Z/0134/18

2018

3000m ch K U16 961 NumerPDF

5
KURZEJA Mateusz 2005-02-05 Z/5573/18

2018

3000m ch M 932 NumerPDF

6
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2018

2000 m K U20 951 NumerPDF 6:33.65/18

7
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

2018

3000m ch M 952 NumerPDF 16:27.72/18

8
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

2018

Kula K U18 (3kg) 948 NumerPDF 10.67/18

9
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

2018

3000m ch K U18 952 NumerPDF 17:16.33/18

10
MUSIAŁ Sandra 2004-03-10 Z/0136/18

2018

3000m ch K U16 953 NumerPDF 21:43.11/18

11
PIENIĄŻEK Zuzanna 2003-10-04 Z/5136/18

2018

Kula K U18 (3kg) 968 NumerPDF

12
SULIMA Martyna 2004-04-15 Z/0139/18

2018

3000m ch K U16 956 NumerPDF 20:55.26/18

13
URBANOWICZ Dawid 2005-11-15 Z/5574/18

2018

3000m ch M 947 NumerPDF

14
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

2018

3000m ch K U18 949 NumerPDF 18:06.29/18

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Zofia 2001-07-15 Z/2930/15

2018

Trójskok K U20 101 NumerPDF 10.01/17

2
LEPPERT Martyna 2002-08-01 Z/1377/16

2018

Trójskok K U18 103 NumerPDF 9.22/18

3
PECHTA Amelia 2002-02-23 Z/3672/16

2018

Kula K U18 (3kg) 104 NumerPDF 7.48/17

4
STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 Z/0865/16

2018

60m pł K U18 113 NumerPDF 10.17/18

5
STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 Z/0865/16

2018

W dal K U18 113 NumerPDF 4.55/17

6
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

2018

60m M U20 184 NumerPDF 7.19/17

7
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

2018

300m M U20 184 NumerPDF 38.94/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

60m M U20 976 NumerPDF 6.92 6.92/18

2
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

200m M U20 976 NumerPDF 23.93/17

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

2018

Kula M U18 (5kg) 517 NumerPDF 14.38 14.38/19

2
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

2018

Wzwyż M U20 520 NumerPDF 1.95 1.96/18

3
KWAŚNIEWSKA Michalina 1991-10-22 Z/1348/11

2018

Wzwyż K 17 NumerPDF 1.88/16

4
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

2018

Kula M U20 (6kg) 513 NumerPDF 17.47 17.47/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

2018

Kula M U18 (5kg) 78 NumerPDF 13.74 13.74/19

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 75 NumerPDF 13.87 13.87/19

3
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

2018

Kula M U18 (5kg) 66 NumerPDF 13.46 13.46/19

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

2018

2000 m K U18 501 NumerPDF

 
MASTERS Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWITA Zbigniew 1959-09-16 Z/0156/19

TAK

3000m ch M 59 NumerPDF 16:26.10 15:26.68/17

2
OPAK Beata 1965-06-28 Z/0176/19

TAK

400m K 25 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECHOSKI Adam 1999-02-23 Z/0535/15

2018

60m M 103 NumerPDF 7.26 7.26/19

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

2018

200m M U18 266 NumerPDF 25.73/18

2
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

60m K U18 253 NumerPDF 7.79/18

3
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

200m K U18 253 NumerPDF 27.32/17

4
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

2000 m K U18 444 NumerPDF 6:59.78/18

5
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

1000m K U18 444 NumerPDF 3:14.75/18

 
POMORSKIE Osobostarty: 55 ( 44 ) K-27 M-17
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 17 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

60m M U18 701 NumerPDF 8.11/16

2
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

200m M U18 701 NumerPDF

3
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 10.85 10.85/19

4
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

1000m M U18 727 NumerPDF 3:06.26/18

5
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

W dal K U18 708 NumerPDF 4.81/18

6
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

600m K U18 713 NumerPDF 1:51.13/17

7
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

60m K U18 720 NumerPDF 8.34/18

8
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

2000m M 725 NumerPDF

9
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwyż K U18 715 NumerPDF 1.55 1.60/17

10
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

Wzwyż M U18 711 NumerPDF 1.60/18

11
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

60m M U18 714 NumerPDF 7.24/18

12
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

200m M U18 714 NumerPDF 23.83/18

13
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

1000m K U18 726 NumerPDF 3:19.30 3:19.30/19

14
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

60m K U18 724 NumerPDF 8.24/17

15
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

60m pł K U18 705 NumerPDF

16
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 710 NumerPDF 9.11/17

17
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

2000m M U20 708 NumerPDF

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 Z/4445/11

TAK

60m pł K 396 NumerPDF 8.96/15

2
MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 Z/4445/11

TAK

Kula K (4kg) 396 NumerPDF 12.52/15

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

2018

2000m M U18 17 NumerPDF

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

200m K U20 34 NumerPDF 26.45 26.45/19

2
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

60m K U20 34 NumerPDF 8.02 8.02/19

3
SITKO Zuzanna 2003-01-25 Z/0756/17

2018

1000m K U18 18 NumerPDF 3:05.90/18

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

2018

2000 m K U18 75 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

2018

1000m K U18 70 NumerPDF 3:07.19/17

3
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

2018

1000m K 61 NumerPDF 2:49.56/18

 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

200m M U20 528 NumerPDF

2
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

60m M U20 528 NumerPDF 7.11 7.11/19

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

60m M U20 779 NumerPDF 7.37/18

2
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

200m M U20 779 NumerPDF 24.05/18

3
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

2018

600m K U20 783 NumerPDF 1:53.00/17

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

2018

W dal K U18 13 NumerPDF

2
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

2018

60m pł K U18 13 NumerPDF

3
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

2018

60m pł K U18 66 NumerPDF

4
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

2018

200m K U18 66 NumerPDF

5
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

2018

Wzwyż K U18 24 NumerPDF 1.55/18

6
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

Wzwyż K U18 20 NumerPDF 1.55 1.55/19

7
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

W dal K U18 20 NumerPDF 4.23/17

 
RKS Rumia Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

2018

Kula K U20 (4kg) 97 NumerPDF 12.09 12.09/19

2
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

2018

200m K U18 90 NumerPDF 27.69 27.69/19

3
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

2018

60m K U18 90 NumerPDF 8.42 8.25/18

4
PIESIK Nina 2000-11-19 Z/1953/15

2018

Kula K U20 (4kg) 98 NumerPDF 11.29 11.29/19

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

3000m ch M 101 NumerPDF 16:19.26 14:41.38/11

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 12 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

2018

3000m ch M 206 NumerPDF

2
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

2018

2000m M U18 217 NumerPDF

3
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

2018

600m K U20 205 NumerPDF 1:37.52/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
GODWIN Paweł 2003-09-17 Z/0893/17

2018

Wzwyż M U18 205 NumerPDF

5
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

2018

60m pł K U18 217 NumerPDF

6
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

2018

200m M U18 230 NumerPDF 24.98 24.98/19

7
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

2018

60m M U18 230 NumerPDF 7.67 7.67/19

8
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2018

1000m K U18 216 NumerPDF 3:11.16 3:11.16/18

9
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

2018

3000m ch M 219 NumerPDF

10
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

2018

Kula K U18 (3kg) 215 NumerPDF 11.86/18

11
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

2018

2000m M U18 218 NumerPDF 6:02.49/18

12
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

2018

Wzwyż M U18 227 NumerPDF 1.75 1.75/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 29 ( 21 ) K-15 M-6
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 12 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSŁAWSKA Kornelia 2003-06-28 Z/5032/18

2018

60m K U18 138 NumerPDF

2
JANKOWSKA Martyna 2001-12-27 Z/1477/15

2018

200m K U20 138 NumerPDF

3
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

2018

3000m ch K U20 135 NumerPDF 16:24.29/18

4
KOSMATKA Mateusz 2002-01-02 Z/3657/16

2018

300m M U18 139 NumerPDF

5
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

60m K U20 146 NumerPDF 7.76 7.76/18

6
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

200m K U20 146 NumerPDF 25.36/18

7
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

2018

300m K U16 141 NumerPDF 53.30/16

8
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

W dal K U18 136 NumerPDF

9
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

60m K U18 136 NumerPDF

10
STRÓGAREK Katarzyna 2000-02-29 Z/5682/15

2018

3000m ch K U20 145 NumerPDF 16:33.35/18

11
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

200m K U18 143 NumerPDF

12
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

60m K U18 143 NumerPDF

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

2018

600m K U18 407 NumerPDF 1:36.59 1:36.59/18

2
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

200m K U20 400 NumerPDF 25.64 25.05/18

3
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

60m K U20 400 NumerPDF 7.81 7.69/18

4
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

60m K U18 427 NumerPDF

5
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

60m pł K U18 427 NumerPDF 8.64 8.64/19

 
www.szokbojanowo.pl
MUKS Szok Bojanowo Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOLAK Martyna 2003-01-23 Z/2098/17

2018

Kula K U18 (3kg) 84 NumerPDF

2
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

2018

200m K U18 59 NumerPDF

3
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

2018

60m pł K U18 59 NumerPDF

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

2018

200m M 142 NumerPDF 22.70

2
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

2018

60m M 142 NumerPDF 7.71/15

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 7 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

2018

60m M 206 NumerPDF 6.90 6.90/19

2
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

2018

Trójskok K U18 201 NumerPDF 10.95/18

3
MUSIELAK Wiktoria 2001-07-11 Z/3037/16

2018

60m K U20 205 NumerPDF 8.33/18

4
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

2018

300m M 192 NumerPDF 37.70/16

5
PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 Z/4258/11

TAK

200m M 202 NumerPDF 22.90/09

6
PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 Z/4258/11

TAK

60m M 202 NumerPDF 7.43 7.08/09

7
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

2018

60m M 192 NumerPDF 6.66/14

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RUDNIK Kacper 2001-03-24 Z/0593/16

TAK

Trójskok M U20 225 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 7 ( 5 ) K-3 M-2
 
KS Hanza Goleniów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

1000m K U18 815 NumerPDF 2:56.87/18

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

2018

60m K 65 NumerPDF 7.72/18

2
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

2018

60m M U20 86 NumerPDF 7.14/18

3
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

2018

Trójskok M U20 86 NumerPDF

4
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

2018

60m K U20 67 NumerPDF 7.57/18

5
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

2018

W dal K U20 67 NumerPDF 5.73/17

6
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

2018

60m M U20 88 NumerPDF 7.10/18