Internetowe zgłoszenia do imprezy: 38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
Osobostarty wszystkie: 825 ( 411 ) K-201 M-210
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 57 ( 33 ) K-12 M-21
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 35 ( 17 ) K-6 M-11
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

4x400m K 1 NumerPDF

2
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

400m pł K 1 NumerPDF 63.09 63.09/21

OK

lim
TAK
3
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

4x100m M 2 NumerPDF  ZKN 

4
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

4x400m M 2 NumerPDF  ZKN 

5
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

200m M 2 NumerPDF 21.99 21.72/19  ZKN 

OK

lim
TAK
6
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

TAK

Tyczka M 3 NumerPDF 4.30 4.30/21  ZKN 

OK

TAK
7
GAWŁOWSKI Jakub 2000-07-21 Z/4674/15

TAK

Tyczka M 4 NumerPDF 4.50/20  ZKN 

OK

NIE
8
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

4x400m K 5 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

9
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

100m K 5 NumerPDF 11.61 11.61/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
10
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

200m K 5 NumerPDF 24.29 24.29/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
11
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

4x100m M 6 NumerPDF

12
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

100m M 6 NumerPDF 10.88 10.88/21

OK

lim 4 konkurencje
TAK
13
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

4x400m M 6 NumerPDF

14
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

200m M 6 NumerPDF 22.31 22.24/19

OK

lim 4 konkurencje
TAK
15
JARZˇB Miłosz 1999-05-21 Z/1279/20

TAK

100m M 7 NumerPDF 11.21 11.21/21

OK

lim
TAK
16
JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 Z/1819/16

TAK

400m pł M 8 NumerPDF 55.39 54.58/19

OK

TAK
17
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

4x100m M 9 NumerPDF  ZKN 

18
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

4x400m M 9 NumerPDF  ZKN 

19
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

200m M 9 NumerPDF 21.49 21.46/18  ZKN 

OK

TAK
20
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

4x400m K 10 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

21
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

Tyczka K 10 NumerPDF 4.01 4.26/19  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
22
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M 11 NumerPDF 4.61 4.61/21  ZKN 

OK

TAK
23
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

4x400m M 12 NumerPDF  ZKN 

24
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

4x100m M 12 NumerPDF  ZKN 

25
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m pł M 12 NumerPDF 55.75 54.08/18  ZKN 

OK

NIE
26
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

Wzwyż K 13 NumerPDF 1.65 1.71/17

OK

TAK
27
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

4x400m M 14 NumerPDF

28
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

400m M 14 NumerPDF 49.49 49.44/19

OK

lim
TAK
29
STRˇCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

4x400m K 15 NumerPDF

30
STRˇCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

W dal K 15 NumerPDF 5.81 5.81/21

OK

TAK
31
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

4x100m M 16 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

32
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

4x400m M 16 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

33
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

200m M 16 NumerPDF 21.19 21.16/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
34
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

4x400m K 17 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

35
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

400m K 17 NumerPDF 55.27 54.36/18  ZKN   KNF   SKN 

OK

TAK
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

TAK

400m pł M 18 NumerPDF 54.74 54.74/21

OK

TAK
 
LKS Polkowice Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

Oszczep M (800) 19 NumerPDF 59.76 59.76/21  ZKN 

OK

TAK
2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K (4kg) 20 NumerPDF 12.38 12.79/19  ZKN 

OK

TAK
3
WOLSKI Patryk 1999-06-13 Z/2190/15

TAK

Dysk M (2kg) 21 NumerPDF 34.47 34.47/21

OK

lim
NIE
4
WOLSKI Patryk 1999-06-13 Z/2190/15

TAK

Kula M (7.26kg) 21 NumerPDF 13.28/20

OK

lim
TAK
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BAŁUT Dawid 2001-08-16 Z/1400/19

TAK

Wzwyż M 22 NumerPDF 1.92 1.92/21

OK

lim
TAK
2
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M (2kg) 23 NumerPDF 52.41 52.41/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
3
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Kula M (7.26kg) 23 NumerPDF 17.68 17.68/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
4
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K (600) 24 NumerPDF 37.48 39.65/19

OK

lim
TAK
5
TOFIL Mateusz 1999-08-02 Z/0721/15

TAK

Wzwyż M 25 NumerPDF 2.00 2.17/17

OK

TAK
 
MKS Siechnice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/2517/15

TAK

1500m K 26 NumerPDF 4:46.80 4:46.80/21

rez 7
NIE
2
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/2517/15

TAK

800m K 26 NumerPDF 2:14.76 2:14.76/21

rez 3
NIE
 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

800m M 27 NumerPDF 1:51.44 1:51.44/21  ZKN 

OK

TAK
2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

400m M 27 NumerPDF 48.91 48.91/21  ZKN 

OK

NIE
 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

200m K 28 NumerPDF 25.76 25.76/21

rez 3
TAK
2
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

100m K 28 NumerPDF 12.54 12.54/21

OK

lim
TAK
3
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

400m pł K 29 NumerPDF 63.50 62.99/20  ZKN 

OK

7-bój
TAK
 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS ¦l±sk Wrocław Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

3000m prz.M 30 NumerPDF 8:53.49 8:53.49/21  KNF   KN   WCSS 

OK

10000
TAK
2
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

1500m M 30 NumerPDF 3:55.07 3:49.75/20  KNF   KN   WCSS 

OK

10000
TAK
3
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Dysk M (2kg) 31 NumerPDF 49.17 49.17/21

OK

TAK
4
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

Młot M (7.26kg) 32 NumerPDF 62.92 62.92/21  ZKN   WCSS 

OK

TAK
5
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

3000m prz.K 33 NumerPDF 10:29.73 10:29.73/21  ZKN   WCSS 

OK

5000 10000
TAK
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 35 ( 25 ) K-13 M-12
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

200m M 34 NumerPDF 22.33 22.33/19  ZKN 

rez 2
NIE
2
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M 34 NumerPDF 48.75 48.43/19  ZKN 

OK

TAK
3
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

200m K 35 NumerPDF 23.68 23.68/21  KNF   KN   SKN 

OK

wyjazd IO
NIE
4
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K 35 NumerPDF 52.53 52.53/21  KNF   KN   SKN 

OK

wyjazd IO
NIE
5
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M 36 NumerPDF 1:53.28 1:53.28/21

OK

lim
TAK
6
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

1500m M 36 NumerPDF 3:57.52 3:57.52/21

rez 2
NIE
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 13 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

1500m K 37 NumerPDF 4:27.34 4:27.34/21  ZKN   WCSS 

OK

5000 10000
NIE
2
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

Tyczka M 38 NumerPDF 5.01 5.01/21  ZKN   WCSS 

OK

TAK
3
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

Wzwyż M 39 NumerPDF 2.02 2.05/20  ZKN 

OK

TAK
4
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K (4kg) 40 NumerPDF 49.04 51.17/20  ZKN 

OK

badania ważne do 29.11.2021
TAK
5
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K 41 NumerPDF 4.16 4.16/21  KNF   KN   WCSS   SKN 

OK

badania ważne do 20.07.2022
TAK
6
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M (7.26kg) 42 NumerPDF 16.21 17.15/20  WCSS   SKN 

OK

Badania ważne do 23.11.2021
TAK
7
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

Trójskok K 43 NumerPDF 12.47 12.76/17

OK

TAK
8
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

W dal K 43 NumerPDF 5.72 5.75/17

OK

TAK
9
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

Wzwyż K 44 NumerPDF 1.70 1.76/16

OK

TAK
10
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

Wzwyż K 510 NumerPDF 1.86 1.86/21  KNF   KN   WCSS   SKN 

OK

wyjazd IO
NIE
11
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

W dal K 510 NumerPDF 6.29 6.29/21  KNF   KN   WCSS   SKN 

OK

wyjazd IO
NIE
12
WI¦NIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M 45 NumerPDF 2.04 2.05/19  ZKN   KNF   WCSS 

OK

TAK
13
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

3000m prz.M 46 NumerPDF 9:51.49 9:51.49/21  ZKN   WCSS 

OK

5000
TAK
 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WI¦NIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

1500m M 47 NumerPDF 4:01.57 3:55.40/20

OK

lim
2
WI¦NIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

800m M 47 NumerPDF 1:51.71/20

OK

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 48 NumerPDF 4:15.23 4:07.47/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

800m K 48 NumerPDF 2:06.15 2:05.91/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
3
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m prz.M 49 NumerPDF 9:43.80 9:43.80/21  ZKN 

OK

5000 10000
TAK
4
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m M 50 NumerPDF 51.27/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
5
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 50 NumerPDF 50.82 50.82/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M (800) 51 NumerPDF 77.17 78.90/20  KNF   KN   SKN 

OK

badania ważne do 29.12.2021
TAK
 
MKL Toruń Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

200m K 52 NumerPDF 24.87 24.87/21

OK

lim
TAK
2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K 52 NumerPDF 11.90 11.90/21

OK

TAK
3
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K 53 NumerPDF 13.40 13.39/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
4
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M 54 NumerPDF 3:53.97 3:53.97/21  KNF   KN 

OK

5000
TAK
 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Kula K (4kg) 55 NumerPDF 11.81/20  ZKN 

OK

lim
NIE
2
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K (4kg) 55 NumerPDF 41.29 45.88/20  ZKN 

OK

TAK
3
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K (600) 56 NumerPDF 43.01 49.16/20  ZKN   SKN 

OK

TAK
4
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K 57 NumerPDF 1.65/20

OK

NIE
 
LUBELSKIE Osobostarty: 83 ( 37 ) K-21 M-16
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 38 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

Oszczep K (600) 58 NumerPDF 42.65 45.88/20  ZKN 

OK

TAK
2
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

4x400m M 59 NumerPDF

3
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

4x100m M 59 NumerPDF

4
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

200m M 59 NumerPDF 21.99 21.99/21

OK

lim
TAK
5
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

100m M 59 NumerPDF 10.94 10.94/21

OK

lim 4 konkurencje
TAK
6
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

4x400m K 60 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

7
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

400m K 60 NumerPDF 54.80 54.66/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
8
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

200m K 60 NumerPDF 24.62 24.62/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
9
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K 61 NumerPDF 1.70 1.70/21

OK

TAK
10
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

4x400m M 62 NumerPDF

11
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

4x100m M 62 NumerPDF

12
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M 62 NumerPDF 50.13 49.49/19

OK

lim 4 konkurencje
TAK
13
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m pł M 62 NumerPDF 53.63 53.63/21

OK

4 konkurencje
TAK
14
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

4x400m K 63 NumerPDF

15
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

800m K 63 NumerPDF 2:14.28 2:12.57/19

OK

lim
TAK
16
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

4x400m M 64 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

17
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M 64 NumerPDF 50.89 50.89/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
18
KARCZ Agnieszka 1999-05-11 Z/3373/20

TAK

4x400m K 65 NumerPDF

19
KARCZ Agnieszka 1999-05-11 Z/3373/20

TAK

100m K PK 65 NumerPDF 13.10 13.10/21

TAK
20
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

4x400m M 66 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

21
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

4x100m M 66 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

22
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

400m M 66 NumerPDF 48.17 47.50/20  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje
NIE
23
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

200m M 66 NumerPDF 21.95/18  KNF   KN   SKN 

OK

lim 4 konkurencje
NIE
24
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

4x100m M 67 NumerPDF  SKN 

25
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

100m M 67 NumerPDF 10.77 10.69/20  SKN 

OK

TAK
26
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K (1kg) 68 NumerPDF 52.17 52.17/21  ZKN   SKN 

OK

TAK
27
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Kula K (4kg) 68 NumerPDF 12.16 13.59/19  ZKN   SKN 

OK

TAK
28
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

Młot K (4kg) 69 NumerPDF 51.07 55.75/18  ZKN 

OK

TAK
29
PA¦NIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

4x400m K 501 NumerPDF

po terminie
30
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

4x400m K 70 NumerPDF  ZKN 

31
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

400m pł K 70 NumerPDF 61.72 61.72/21  ZKN 

OK

TAK
32
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

4x100m M 71 NumerPDF

33
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

4x400m M 71 NumerPDF

34
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

400m pł M 71 NumerPDF 53.61 53.61/21

OK

TAK
35
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

110m M 72 NumerPDF 15.31 13.63/19  KNF   KN 

OK

zgoda PZLA
TAK
36
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

Młot K (4kg) 73 NumerPDF 46.05 46.65/20

OK

TAK
37
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Kula K (4kg) 74 NumerPDF 12.07 12.07/21

OK

TAK
38
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Oszczep K (600) 74 NumerPDF 37.03 37.21/19

OK

lim
TAK
 
ksagros.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 6 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M 75 NumerPDF 7.35 7.35/21

OK

TAK
2
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) 76 NumerPDF 56.21 56.21/21  ZKN   KNF   KN   SKN 

OK

TAK
3
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 77 NumerPDF 67.07 67.07/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
4
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M 78 NumerPDF 21.66 21.66/21

OK

TAK
5
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

100m M 78 NumerPDF 10.87 10.86/20

OK

lim
TAK
6
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M (7.26kg) 79 NumerPDF 14.95 16.33/20  ZKN   SKN 

OK

TAK
 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 18 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

Trójskok K 80 NumerPDF 11.77 12.12/20  ZKN   SKN 

OK

TAK
2
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

4x100m K 80 NumerPDF  ZKN   SKN 

3
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

W dal K 80 NumerPDF 5.80 6.09/19  ZKN   SKN 

OK

TAK
4
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

W dal M 81 NumerPDF 7.35 7.35/21  ZKN 

OK

TAK
5
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

100m M 81 NumerPDF 11.02 11.02/21  ZKN 

OK

lim
TAK
6
DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 Z/3316/19

TAK

100m K 82 NumerPDF 12.50 12.50/21

OK

lim
TAK
7
DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 Z/3316/19

TAK

200m K 82 NumerPDF 26.07 26.07/21

rez 6
TAK
8
DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 Z/3316/19

TAK

4x100m K 82 NumerPDF

9
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

400m K 83 NumerPDF 57.19 55.75/19  ZKN   SKN 

OK

lim
TAK
10
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

200m K 83 NumerPDF 25.32 25.13/19  ZKN   SKN 

rez 1
TAK
11
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

4x100m K 83 NumerPDF  ZKN   SKN 

12
KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 Z/2865/17

TAK

Wzwyż K 84 NumerPDF 1.60 1.60/21

OK

lim
TAK
13
NICZYPORUK Gabriela 2001-10-08 Z/2758/18

TAK

Dysk K (1kg) 85 NumerPDF 36.42 36.42/21

OK

TAK
14
PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 Z/2505/15

TAK

100m K 86 NumerPDF 12.68 12.68/21

OK

lim
TAK
15
PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 Z/2505/15

TAK

200m K 86 NumerPDF 26.00 26.00/21

rez 5
TAK
16
PAWLUCZUK Julia 2000-11-18 Z/2505/15

TAK

4x100m K 86 NumerPDF

17
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

Wzwyż M 87 NumerPDF 1.98/18  ZKN   SKN 

limit
TAK
18
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 87 NumerPDF 7.69 7.80/18  ZKN   SKN 

OK

TAK
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M (7.26kg) 88 NumerPDF 55.96 57.74/20  ZKN   SKN 

OK

TAK
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 18 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

100m K 89 NumerPDF 13.16 12.71/20

OK

lim 4 konkur
NIE
2
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

400m K 89 NumerPDF 59.34 58.74/18

OK

lim 4 konkur
TAK
3
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

4x400m K 89 NumerPDF

4
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

4x100m K 89 NumerPDF

5
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

100m K PK 89 NumerPDF 13.16 12.71/20

NIE
6
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

100m K 90 NumerPDF 11.80 11.80/21  ZKN   KNF   SKN 

OK

4 konkur
NIE
7
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

200m K 90 NumerPDF 23.75 23.75/21  ZKN   KNF   SKN 

OK

4 konkur
NIE
8
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

4x400m K 90 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

9
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

4x100m K 90 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

10
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

4x400m K 91 NumerPDF

11
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

4x100m K 91 NumerPDF

12
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

100m K PK 91 NumerPDF 12.19 12.17/17

NIE
13
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

200m K 91 NumerPDF 24.93 24.84/17

OK

lim 4 konkur
TAK
14
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

100m K 91 NumerPDF 12.19 12.17/17

OK

lim 4 konkur
TAK
15
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

4x400m K 92 NumerPDF  ZKN 

16
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

4x100m K 92 NumerPDF  ZKN 

17
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

400m K 92 NumerPDF 55.08 54.54/19  ZKN 

OK

4 konkur
TAK
18
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

200m K 92 NumerPDF 24.53 24.53/21  ZKN 

OK

lim 4 konkur
TAK
 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

1500m M 93 NumerPDF 4:01.25 4:00.48/20

rez 7
TAK
2
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

800m M 93 NumerPDF 1:54.75 1:54.75/21

OK

lim
TAK
 
LUBUSKIE Osobostarty: 43 ( 23 ) K-6 M-17
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 19 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

4x100m M 94 NumerPDF

2
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

4x400m M 94 NumerPDF

3
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

4x100m M 95 NumerPDF  ZKN 

4
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

4x400m M 95 NumerPDF  ZKN 

5
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M 95 NumerPDF 14.99 14.99/21  ZKN 

OK

4 konkurencje
TAK
6
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

W dal M 95 NumerPDF 6.71/20  ZKN 

rez 3
TAK
7
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

4x100m M 96 NumerPDF  ZKN 

8
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

4x400m M 96 NumerPDF  ZKN 

9
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

400m M 96 NumerPDF 47.79 47.79/21  ZKN 

OK

TAK
10
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

4x100m M 97 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

11
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

4x400m M 97 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

12
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

400m M 97 NumerPDF 47.08 46.74/20  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje
TAK
13
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

200m M 97 NumerPDF 21.73 21.73/21  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje
NIE
14
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

4x100m M 98 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

15
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

4x400m M 98 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

16
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

4x100m M 99 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

17
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

4x400m M 99 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

18
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

100m M 99 NumerPDF 10.50 10.50/21  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje
TAK
19
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

200m M 99 NumerPDF 20.86 20.86/21  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje
TAK
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 14 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M (7.26kg) 100 NumerPDF 52.25 56.06/20  ZKN   SKN 

OK

TAK
2
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K (4kg) 101 NumerPDF 52.98 52.98/21

OK

TAK
3
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Dysk K (1kg) 101 NumerPDF 35.24 35.24/21

OK

TAK
4
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m pł K 102 NumerPDF 63.40 63.40/21  ZKN 

OK

lim
TAK
5
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

4x100m K 102 NumerPDF  ZKN 

6
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

4x100m K 103 NumerPDF  ZKN 

7
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

Trójskok K 103 NumerPDF 11.86 12.00/20  ZKN 

OK

TAK
8
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

200m M 104 NumerPDF 22.93 22.93/21

rez 8
9
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M 104 NumerPDF 50.12 50.02/20

OK

lim
TAK
10
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

4x100m K 105 NumerPDF

11
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

Wzwyż M 106 NumerPDF 1.90 1.95/19

OK

lim
TAK
12
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Dysk M (2kg) 107 NumerPDF 35.12/20  ZKN 

OK

lim
NIE
13
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M (7.26kg) 107 NumerPDF 58.69 58.81/20  ZKN 

OK

TAK
14
SZUBER Julia 2000-07-08 Z/12972/21

TAK

4x100m K 108 NumerPDF

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

W dal M 109 NumerPDF 6.95 6.97/20  ZKN 

OK

TAK
2
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

100m M 109 NumerPDF 11.21/19  ZKN 

brak wyniku
NIE
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

3000m prz.M 110 NumerPDF 9:46.20 9:46.20/21

OK

5000
NIE
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

Oszczep M (800) 111 NumerPDF 60.24 62.93/19

OK

TAK
2
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M (800) 112 NumerPDF 60.70 62.03/19  ZKN 

OK

TAK
 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Kula K (4kg) 113 NumerPDF 11.34 12.01/20

OK

badania ważne do 23.04.2022
TAK
2
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Dysk K (1kg) 113 NumerPDF 35.53 35.53/21

OK

TAK
3
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M 114 NumerPDF 1.90 2.04/18

OK

lim badania ważne do 08.08.2021
TAK
4
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M 115 NumerPDF 4.00 4.20/19

OK

TAK
5
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Kula M (7.26kg) 116 NumerPDF 15.23 16.11/20  SKN 

OK

badania ważne do 08.08.2021
TAK
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 48 ( 29 ) K-10 M-19
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

W dal M 117 NumerPDF 7.21 7.21/21  ZKN 

OK

TAK
2
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K 118 NumerPDF 5.66 5.66/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
3
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

Trójskok K 118 NumerPDF 12.72 12.91/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
4
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

100m pł K 119 NumerPDF 12.97 12.97/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WO¬NIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

200m M 120 NumerPDF 22.78 21.56/17

rez 3
NIE
2
WO¬NIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

100m M 120 NumerPDF 11.06 10.67/17

OK

lim
NIE
 
www.ulksmosirsieradz.pl
LKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 9 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 47/LD/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

100m M 121 NumerPDF 10.68 10.68/21

OK

TAK
2
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

200m M 121 NumerPDF 21.91 21.91/21

OK

lim
TAK
3
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

4x400m M 121 NumerPDF

4
PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

400m M 122 NumerPDF 49.64 49.64/21

OK

lim
TAK
5
PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

4x400m M 122 NumerPDF

6
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

400m M 123 NumerPDF 52.20 52.10/17

OK

lim
TAK
7
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

800m M 123 NumerPDF 1:56.92 1:56.34/18

rez 4 badania ważne do 24.07.2022
TAK
8
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

4x400m M 123 NumerPDF

9
ZIELONKA Jan 1999-08-19 Z/2663/16

TAK

4x400m M 124 NumerPDF

badania ważne do 24.07.2022
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

1500m K 125 NumerPDF 4:42.42 4:42.42/21

rez 4
TAK
2
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

800m K 125 NumerPDF 2:16.45 2:14.89/19

rez 6
NIE
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

Tyczka M 126 NumerPDF 4.41 4.41/21  ZKN 

OK

10-bój
TAK
2
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

Tyczka M 127 NumerPDF 3.80 3.80/18

OK

lim 10-bój
TAK
3
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Dysk M (2kg) 128 NumerPDF 39.68 39.68/21

OK

lim
TAK
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Trójskok M 129 NumerPDF 14.73/20  ZKN 

OK

TAK
2
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

W dal M 129 NumerPDF 6.74 6.74/21  ZKN 

rez 1
TAK
3
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 130 NumerPDF 47.84 47.84/21  ZKN 

OK

TAK
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

1500m M 131 NumerPDF 3:55.98 3:53.81/20  ZKN 

OK

lim 5000 10000
TAK
2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

3000m prz.K 132 NumerPDF 11:34.94 11:34.94/21  ZKN 

OK

lim 4 konkurencje 5000 10000
NIE
3
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

1500m K 132 NumerPDF 4:28.41 4:28.41/21  ZKN 

OK

50000 10000 4 konkurencje
TAK
 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 17 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

4x400m M 133 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

1500m M 133 NumerPDF 3:51.13 3:47.90/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
3
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M 133 NumerPDF 1:48.18 1:48.18/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
4
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

Tyczka K 134 NumerPDF 3.10 3.60/18

OK

TAK
5
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

4x400m M 135 NumerPDF  ZKN 

6
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

1500m M 135 NumerPDF 3:58.88 3:58.88/21  ZKN 

rez 3 5000
TAK
7
JÓ¬WIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

Tyczka K 136 NumerPDF 3.76 3.76/21  ZKN   SKN 

OK

TAK
8
MALEWSKI Bartłomiej 2001-03-22 Z/2204/19

TAK

4x400m M 137 NumerPDF

9
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

4x400m M 138 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

10
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

800m M 138 NumerPDF 1:48.67 1:48.67/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
11
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

1500m M 138 NumerPDF 3:51.48 3:51.48/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
12
SKOCZYLAS Patrycja 1999-02-04 Z/0636/15

TAK

Wzwyż K 139 NumerPDF 1.73 1.84/17

OK

TAK
13
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

4x400m M 140 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

14
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

1500m M 140 NumerPDF 3:54.41 3:48.47/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
15
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M 140 NumerPDF 1:49.64 1:49.30/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
16
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

400m M 141 NumerPDF 50.32 50.32/21

OK

lim (4x4X)
NIE
17
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

4x400m M 141 NumerPDF

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M 142 NumerPDF 4.61 4.65/20  ZKN   SKN 

OK

TAK
 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

3000m prz.K 143 NumerPDF 9:41.80 9:41.80/21  KNF   KN   SKN 

OK

10000
TAK
2
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

1500m K 143 NumerPDF 4:16.71 4:16.71/21  KNF   KN   SKN 

OK

10000
TAK
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M 144 NumerPDF 2.00 2.08/20  ZKN 

OK

TAK
 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

Wzwyż K 145 NumerPDF 1.45 1.65/19

OK

lim
TAK
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 169 ( 77 ) K-38 M-39
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 30 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

4x400m K 146 NumerPDF

Badania ważne do 21.07.2022
2
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

4x100m M 147 NumerPDF

3
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

4x400m M 147 NumerPDF

4
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

100m M PK 147 NumerPDF 11.17/20

NIE
5
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

200m M 147 NumerPDF 23.59 22.49/20

rez 4
NIE
6
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

100m M 147 NumerPDF 11.17/20

OK

lim 4 konkurencje
TAK
7
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

4x100m M 148 NumerPDF

8
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

4x400m M 148 NumerPDF

9
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

400m M 148 NumerPDF 50.47 50.47/21

OK

lim
TAK
10
KOTECKI Piotr 2000-05-31 Z/2310/16

TAK

Oszczep M (800) 149 NumerPDF 59.32 59.37/20

OK

TAK
11
KRUSCHE Konrad 2001-03-29 Z/10829/21

TAK

Oszczep M (800) 150 NumerPDF 59.48 59.48/21

OK

TAK
12
LE¦NIK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

4x400m K 151 NumerPDF

13
LE¦NIK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

800m K 151 NumerPDF 2:14.88 2:14.88/21

rez 4
TAK
14
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

4x400m K 152 NumerPDF

15
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

100m K 152 NumerPDF 12.45 12.45/21

OK

lim
TAK
16
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

100m K PK 152 NumerPDF 12.45 12.45/21

NIE
17
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

4x400m K 153 NumerPDF

18
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

4x100m M 154 NumerPDF

19
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

4x400m M 154 NumerPDF

20
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

W dal M 154 NumerPDF 6.94 6.94/21

OK

TAK
21
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

4x400m K 155 NumerPDF

22
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

400m K 155 NumerPDF 55.01 55.01/21

OK

NIE
23
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

400m pł K 155 NumerPDF 59.48 59.48/21

OK

TAK
24
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

200m M 156 NumerPDF 22.22 22.22/21

OK

lim
TAK
25
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

4x100m M 156 NumerPDF

26
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

4x400m M 156 NumerPDF

27
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

100m M 156 NumerPDF 10.93 10.93/21

OK

lim 4 konkurencje
TAK
28
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

400m pł M 157 NumerPDF 56.15 55.61/19

OK

lim
TAK
29
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

4x100m M 157 NumerPDF

Badania ważne do 17.02.2022
30
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

4x400m M 157 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 62 ( 27 ) K-18 M-9
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

4x400m M 158 NumerPDF

2
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

800m M 158 NumerPDF 1:53.30 1:53.30/21

OK

lim (4x4X)
TAK
3
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

4x400m K 159 NumerPDF  ZKN   SKN 

4
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

4x100m K 159 NumerPDF  ZKN   SKN 

5
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

200m K 159 NumerPDF 24.45 24.45/21  ZKN   SKN 

OK

4 konkur
NIE
6
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

400m K 159 NumerPDF 54.52 54.52/21  ZKN   SKN 

OK

4 konkur
TAK
7
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

100m K PK 160 NumerPDF 13.24 13.24/21

TAK
8
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

4x400m K 160 NumerPDF

9
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

3000m prz.K 161 NumerPDF 10:41.05 10:41.05/21

OK

5000
TAK
10
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Dysk M (2kg) 162 NumerPDF 43.21 43.21/21  ZKN 

OK

TAK
11
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M (7.26kg) 162 NumerPDF 14.47 14.47/21  ZKN 

OK

lim
TAK
12
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

4x400m M 163 NumerPDF  SKN 

13
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

400m M 163 NumerPDF 47.92 47.92/21  SKN 

OK

5 konkurencji
TAK
14
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

4x100m M 163 NumerPDF  SKN 

15
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

200m M 163 NumerPDF 21.54 21.52/20  SKN 

OK

5 konkurencji
NIE
16
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

100m M 163 NumerPDF 10.70 10.70/21  SKN 

OK

5 konkurencji
NIE
17
GAJDA Sylwana 1999-11-10 Z/4775/19

TAK

4x400m K 164 NumerPDF

18
GAJDA Sylwana 1999-11-10 Z/4775/19

TAK

800m K 164 NumerPDF 2:11.06 2:11.06/21

OK

(4x4X)
TAK
19
GˇBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

4x100m M 165 NumerPDF  ZKN 

20
GˇBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M 165 NumerPDF 7.34 7.65/18  ZKN 

OK

TAK
21
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

4x400m M 166 NumerPDF

22
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

4x100m M 166 NumerPDF

23
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Kula M (7.26kg) 167 NumerPDF 18.50 18.50/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
24
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Dysk M (2kg) 167 NumerPDF 43.89 43.89/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
25
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

4x400m K 168 NumerPDF  ZKN   SKN 

26
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

4x100m K 168 NumerPDF  ZKN   SKN 

badania ważne do 20.01.2022
27
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

400m pł K 168 NumerPDF 57.82 57.82/21  ZKN   SKN 

OK

4 konkurencje
TAK
28
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

400m K 168 NumerPDF 54.00 54.00/21  ZKN   SKN 

OK

4 konkur
NIE
29
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

4x100m K 169 NumerPDF  ZKN 

badania ważne do 11.05.2022
30
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K 169 NumerPDF 5.62 5.74/18  ZKN 

OK

lim
TAK
31
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

4x100m M 170 NumerPDF

32
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

4x400m M 170 NumerPDF

33
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

110m M 170 NumerPDF 14.44 14.44/21

OK

TAK
34
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

4x400m M 171 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

35
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

4x100m M 171 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

36
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M 171 NumerPDF 13.93 13.88/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
37
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

4x400m M 172 NumerPDF

badania ważne do 20.01.2022
38
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

800m M 172 NumerPDF 1:54.06 1:54.06/21

OK

lim (4x4X)
TAK
39
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

100m pł K 173 NumerPDF 14.87 14.87/21

OK

Lista PZLA
TAK
40
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

100m K 173 NumerPDF 12.54 12.29/19

OK

lim
TAK
41
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Kula K (4kg) 174 NumerPDF 15.70 15.70/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
42
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Dysk K (1kg) 174 NumerPDF 50.10 50.10/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
43
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Młot K (4kg) 174 NumerPDF 67.46 67.46/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
44
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

Trójskok K 175 NumerPDF 11.98 11.98/21

OK

TAK
45
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

4x100m K 176 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

46
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 176 NumerPDF 6.01 6.17/20  KNF   KN   SKN 

OK

badania ważne do 01.06.2022
TAK
47
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

Trójskok K 176 NumerPDF 11.89 12.17/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
48
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

4x100m K 177 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

49
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

100m pł K 177 NumerPDF 13.82 13.74/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
50
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m pł K 178 NumerPDF 12.77 12.77/21  KNF   KN   SKN 

OK

wyjazd IO
NIE
51
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m K 178 NumerPDF 11.22 11.22/21  KNF   KN   SKN 

OK

wyjazd IO
NIE
52
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Oszczep K (600) 179 NumerPDF 49.00 49.00/21  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje 7-bój
TAK
53
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Kula K (4kg) 179 NumerPDF 13.03 13.03/21  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje 7-bój
NIE
54
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Wzwyż K 179 NumerPDF 1.74 1.74/20  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje 7-bój
TAK
55
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K (1kg) 180 NumerPDF 52.32 52.32/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
56
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Kula K (4kg) 180 NumerPDF 14.08/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
57
STY¦ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

Oszczep K (600) 181 NumerPDF 41.71 44.24/19

OK

TAK
58
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 182 NumerPDF 3.80 3.90/18  SKN 

OK

TAK
59
SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 Z/2322/15

TAK

W dal K 183 NumerPDF 5.64 5.64/21

OK

lim
TAK
60
SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 Z/2322/15

TAK

4x100m K 183 NumerPDF

61
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

4x100m K 184 NumerPDF

62
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

100m pł K 184 NumerPDF 15.70 15.70/21

OK

lim
TAK
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

Tyczka K 185 NumerPDF 3.80 3.81/18  ZKN   SKN 

OK

TAK
2
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

W dal K 186 NumerPDF 5.44 5.73/19  ZKN 

OK

lim
TAK
3
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

1500m M 187 NumerPDF 3:56.36 3:56.36/21

rez 1
TAK
4
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

800m M 187 NumerPDF 1:54.40 1:54.40/21

OK

lim
TAK
 
LKS Osuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHYŁA Dawid 2001-09-24 Z/2727/17

TAK

200m M 188 NumerPDF 22.64 22.64/21

rez 5
TAK
 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

800m K 189 NumerPDF 2:09.82 2:06.85/19  ZKN   KNF   KN   SKN 

OK

TAK
2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

1500m K 189 NumerPDF 4:23.92 4:23.92/21  ZKN   KNF   KN   SKN 

OK

TAK
 
mksbsplonsk.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

TAK

W dal M 190 NumerPDF 6.93 6.93/21

OK

TAK
2
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

200m M 191 NumerPDF 20.95 20.95/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
3
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

100m M 191 NumerPDF 10.48 10.48/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 13 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

3000m prz.M 192 NumerPDF 9:50.42 9:50.42/21

OK

5000
TAK
2
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

4x400m M 192 NumerPDF

3
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

800m M 193 NumerPDF 1:55.85/20  ZKN 

rez 1 4 konkurencje 5000
NIE
4
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

4x400m M 193 NumerPDF  ZKN 

5
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

1500m M 193 NumerPDF 3:54.44 3:54.44/21  ZKN 

OK

lim 4 konkurencje 5000
TAK
6
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

400m pł M 194 NumerPDF 55.51 55.51/21

OK

NIE
7
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

400m M 194 NumerPDF 49.96 49.96/21

OK

lim
TAK
8
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

4x400m M 194 NumerPDF

9
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

800m M 195 NumerPDF 1:56.54 1:55.60/20

OK

lim
TAK
10
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

4x400m M 195 NumerPDF

11
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

400m M PK 195 NumerPDF 52.85/20

NIE
12
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

1500m M 195 NumerPDF 3:59.99 3:58.05/20

rez 4
NIE
13
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

4x400m M 196 NumerPDF

badania ważne do 15.07.2022
 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

Wzwyż K 197 NumerPDF 1.71 1.85/17  KNF   KN 

OK

TAK
2
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

Oszczep K (600) 197 NumerPDF 37.49 39.76/19  KNF   KN 

OK

lim
TAK
 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

100m M 198 NumerPDF 10.59 10.59/21  ZKN   SKN 

OK

badania ważne do 12.01.2022
TAK
 
laostroleka.pl
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M (7.26kg) 199 NumerPDF 17.26 17.26/21  ZKN   SKN 

OK

TAK
2
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Dysk M (2kg) 199 NumerPDF 47.03 47.48/20  ZKN   SKN 

OK

TAK
3
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

Dysk K (1kg) 200 NumerPDF 40.36 46.38/19

OK

TAK
 
oksskra.pl
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 Z/4005/15

TAK

Oszczep K (600) 201 NumerPDF 33.29 39.22/19

OK

lim
TAK
2
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

Młot M (7.26kg) 202 NumerPDF 61.48 61.48/21  ZKN 

OK

TAK
3
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

3000m prz.M 203 NumerPDF 9:45.47 9:45.47/21

OK

5000
TAK
 
OKS Start Otwock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WIˇCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

1500m M 204 NumerPDF 3:45.79 3:45.79/21  KNF   KN 

OK

10000
TAK
 
www.radombiega.pl
RLTL Optima Radom Osobostarty: 37 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Kula K (4kg) 205 NumerPDF 12.82 13.18/19  KNF   KN   SKN 

OK

badaania ważne do 05.07.2022
TAK
2
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Oszczep K (600) 205 NumerPDF 50.43 52.54/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
3
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

4x400m M 206 NumerPDF

4
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

4x100m M 206 NumerPDF

5
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

200m M 206 NumerPDF 23.01 22.31/19

rez 7
TAK
6
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

100m K 207 NumerPDF 11.72 11.52/18  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
7
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

200m K 207 NumerPDF 23.82 22.99/18  KNF   KN   SKN 

OK

pro¶ba trenera skre¶lić z konkurencji
TAK
8
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

4x100m K 207 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

9
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

4x100m M 208 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

10
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

W dal M 208 NumerPDF 7.33 7.37/19  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
11
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

Trójskok M 208 NumerPDF 15.70 15.70/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
12
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

4x400m M 209 NumerPDF

13
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

3000m prz.M 209 NumerPDF 9:06.66 9:06.66/21

OK

4 konkurencje 5000 10000
TAK
14
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

4x400m M 210 NumerPDF  ZKN 

15
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

3000m prz.M 210 NumerPDF 9:14.88 9:14.88/21  ZKN 

OK

10000
TAK
16
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

4x100m M 211 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

badania ważne do 12.02.2022
17
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

110m M 211 NumerPDF 13.96 13.96/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
18
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

200m M 211 NumerPDF 21.53 21.53/21  KNF   KN   SKN 

OK

NIE
19
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

400m pł M 212 NumerPDF 52.86 50.20/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
20
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

4x400m M 212 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

21
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

100m K 213 NumerPDF 12.21 12.19/20

OK

lim
TAK
22
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

200m K 213 NumerPDF 24.79 24.79/21

OK

lim
TAK
23
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

4x100m K 213 NumerPDF

24
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

4x100m K 214 NumerPDF  ZKN   SKN 

badania ważne do 01.03.2022
25
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

100m K 214 NumerPDF 11.86 11.83/19  ZKN   SKN 

OK

TAK
26
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

200m K 214 NumerPDF 24.19 24.19/19  ZKN   SKN 

OK

TAK
27
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m pł K 215 NumerPDF 58.66 57.94/20  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
28
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m K 215 NumerPDF 54.37 54.37/20  KNF   KN   SKN 

OK

badania ważne do 16.07.2022
TAK
29
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

4x100m K 215 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

30
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

4x100m M 216 NumerPDF  ZKN 

31
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

W dal M 216 NumerPDF 6.72/20  ZKN 

rez 2
TAK
32
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

4x400m M 217 NumerPDF

33
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

800m M 217 NumerPDF 1:50.49 1:50.49/21

OK

TAK
34
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

1500m M 217 NumerPDF 3:49.68 3:49.68/21

OK

badania ważne do 19.01.2022
TAK
35
WOSZTYL Natalia 1999-08-29 Z/0635/15

TAK

400m K 218 NumerPDF 53.12 53.12/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
36
WOSZTYL Natalia 1999-08-29 Z/0635/15

TAK

400m pł K 218 NumerPDF 58.22 57.10/18  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
37
WOSZTYL Natalia 1999-08-29 Z/0635/15

TAK

4x100m K 218 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

800m K 219 NumerPDF 2:10.92 2:10.92/21

OK

lim badania ważne do 01.07.2022
TAK
2
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

800m K 220 NumerPDF 2:09.30 2:09.18/18  ZKN   SKN 

OK

TAK
3
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

1500m K 220 NumerPDF 4:17.77 4:17.77/21  ZKN   SKN 

OK

TAK
 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Tyczka M 221 NumerPDF 4.30 4.60/19  ZKN   SKN 

OK

4 konkurencje 10-bój
2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Dysk M (2kg) 221 NumerPDF 45.17 45.17/21  ZKN   SKN 

OK

4 konkurencje 10-bój
TAK
3
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Oszczep M (800) 221 NumerPDF 56.37 57.06/20  ZKN   SKN 

OK

4 konkurencje 10-bój
TAK
4
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

W dal K 222 NumerPDF 5.29 5.53/19

rez 1
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 73 ( 34 ) K-18 M-16
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

1500m M 223 NumerPDF 3:58.07 3:55.14/20  ZKN 

OK

lim ważne badania do 11.09.2021
TAK
2
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

3000m prz.M 223 NumerPDF  ZKN 

OK

(min.z 2000p)
TAK
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 51 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

800m M 224 NumerPDF 1:54.87 1:53.62/20

OK

lim badania ważne do 14.06.2022
TAK
2
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

1500m M 224 NumerPDF 4:00.21 3:51.9/20

OK

lim
TAK
3
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

4x400m M 224 NumerPDF

4
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

4x100m K 225 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

5
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K 225 NumerPDF 60.10 59.96/20  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje
TAK
6
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

4x400m K 225 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

7
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

100m pł K 225 NumerPDF 14.05 14.05/21  KNF   KN   SKN 

OK

4 konkurencje
NIE
8
KIDOŃ Piotr 2000-02-22 Z/1693/17

TAK

400m pł M 226 NumerPDF 52.77 52.77/21  ZKN 

OK

(4x4X)
TAK
9
KIDOŃ Piotr 2000-02-22 Z/1693/17

TAK

4x400m M 226 NumerPDF  ZKN 

10
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

100m pł K 227 NumerPDF 14.84 14.84/21

OK

lim
TAK
11
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

4x400m K 228 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

12
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

100m pł K 228 NumerPDF 13.38 13.38/21  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
13
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

4x100m K 228 NumerPDF  KNF   KN   SKN 

14