Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia zawodników ZKN - szkolenie wojewódzkie
Sezon 2020
Osobostarty wszystkie: 45 ( 45 ) K-20 M-25
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

2019

200m K 110 NumerPDF 26.59 26.59/20  ROSU 

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

2019

200m M 707 NumerPDF 22.24 22.24/20

2
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2019

200m K 714 NumerPDF 25.93 25.93/20

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

2019

200m M 714 NumerPDF 22.95 22.95/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
LUBELSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

100m M 423 NumerPDF  KNF   SKN 

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

100m K 151 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

W dal M 976 NumerPDF 7.10 7.10/20

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
 
AZS Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

2019

200m K 172 NumerPDF 26.13 26.13/20

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

2019

400m M 718 NumerPDF 50.92 50.92/20  ROSU 

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KURUC Jakub 2003-06-14 Z/3878/17

2019

W dal M 19 NumerPDF 6.32 6.32/20

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

2019

200m M 139 NumerPDF 23.32 23.32/20

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

2019

Wzwyż M 295 NumerPDF 2.08 2.08/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

2019

800m K 501 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

2019

Kula K (4kg) 526 NumerPDF

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKI Patryk 2002-07-07 Z/1639/16

TAK

Wzwyż M 328 NumerPDF 1.95 1.95/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

2019

100m M 992 NumerPDF  ROSU 

2
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

2019

W dal M 924 NumerPDF 6.76 6.76/20

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

2019

100m M 123 NumerPDF  ROSU 

2
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

2019

800m K 962 NumerPDF 2:15.50 2:15.50/20

3
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

2019

800m K 959 NumerPDF 2:17.37 2:17.37/20  ROSU 

 
PODLASKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 Z/1458/20

TAK

Kula K (4kg) 780 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

800m K 713 NumerPDF

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 Z/4655/17

2019

W dal M 402 NumerPDF 6.34 6.34/20

2
MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 Z/5925/15

2019

Trójskok M 397 NumerPDF

3
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

400m pł K 397 NumerPDF

4
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

2019

200m M 408 NumerPDF 23.52 23.52/20

5
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

2019

200m K 390 NumerPDF 25.97 25.97/20  ROSU 

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

800m M 533 NumerPDF 1:59.71 1:59.71/20

2
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

400m K 535 NumerPDF 59.01 59.01/20

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

2019

800m M 157 NumerPDF  ROSU 

 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

1500m K 768 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 Z/4512/18

2019

100m M 764 NumerPDF

3
MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 Z/2322/17

2019

110m M 763 NumerPDF

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

2019

W dal K 84 NumerPDF 5.08 5.08/20

 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

800m K 131 NumerPDF

 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIA Mateusz 2003-11-18 Z/2296/17

TAK

Wzwyż M 26 NumerPDF 1.90 1.90/20

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

2019

Trójskok K 142 NumerPDF 11.49 11.49/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZĄKA Dawid 2004-04-30 Z/0168/20

TAK

100m M 314 NumerPDF  ROSU 

2
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 Z/0690/19

TAK

200m M 310 NumerPDF 21.95 21.95/20

3
TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 Z/1082/18

TAK

W dal M 309 NumerPDF 6.69 6.69/20

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

2019

200m M 207 NumerPDF 23.16 23.16/20

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

2019

Kula M (7.26kg) 207 NumerPDF  ROSU 

 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

1500m K 35 NumerPDF

 
PKS Gwardia Szczytno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

2019

200m K 5 NumerPDF 26.53 26.53/20

 
www.uksatoswoznice.org
UKS Atos Woźnice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

400m K 42 NumerPDF  ROSU