Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 2019 - wieloboje
TORUŃ, 8-10 lutego 2019
Osobostarty wszystkie: 22 ( 22 ) K-14 M-8
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

2018

5-bój K U20 80 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2018

7-bój M U18 635 NumerPDF 3786/18

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

5-bój K U18 463 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
MKL Toruń Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

5-bój K U18 505 NumerPDF

2
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

7-bój M U18 505 NumerPDF

3
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

5-bój K U18 519 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

2018

5-bój K U18 41 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

2018

7-bój M U20 709 NumerPDF

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

2018

5-bój K U18 505 NumerPDF

2
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

2018

5-bój K U18 502 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

5-bój K U20 245 NumerPDF

2
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

5-bój K U20 299 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

7-bój M U18 105 NumerPDF

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

7-bój M U20 158 NumerPDF 5167/18

2
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

5-bój K U20 156 NumerPDF 2943/18

3
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

5-bój K U18 156 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

5-bój K U18 593 NumerPDF 3255/18

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

5-bój K U18 20 NumerPDF

 
¦LˇSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

7-bój M U18 23 NumerPDF

2
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

7-bój M U18 6 NumerPDF 4528/18

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

2018

5-bój K U18 5 NumerPDF

2
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

2018

7-bój M U20 22 NumerPDF 3795/18