Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18 i U20 2019
WARSZAWA, 25 - 26.05.2019
Osobostarty wszystkie: 958 ( 542 ) K-270 M-272
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

800m K 704 NumerPDF 2:12.57 2:12.57/19

2
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

400m K 704 NumerPDF 60.60/17

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K (4kg) 889 NumerPDF 49.35 49.35/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

Dysk K (1kg) 515 NumerPDF 58.73 59.36/16

 
LUBELSKIE Osobostarty: 15 ( 13 ) K-3 M-10
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 6 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

200m K 426 NumerPDF 25.89 24.92/18

2
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

Trójskok K 419 NumerPDF 10.40 10.56/18

3
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

100m M 427 NumerPDF 11.91/18

4
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M 427 NumerPDF 14.42/18

5
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

Trójskok K 417 NumerPDF 10.77/18

6
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M 420 NumerPDF 13.98 13.98/19

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 7 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 128 NumerPDF 57.56 60.41/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 122 NumerPDF 59.98 59.98/19

3
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

400m M 65 NumerPDF 52.25/15

4
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) 128 NumerPDF 70.72 73.10/15

5
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 540 NumerPDF 53.91 57.09/18

6
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 1 NumerPDF 53.47/18

7
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF 18.12 18.33/18

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 6 NumerPDF 45.44 45.44/19

2
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 197 NumerPDF 55.08 55.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
LUBUSKIE Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 56 NumerPDF 11.03/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 56 NumerPDF 32.07/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 56 NumerPDF 44.53/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 45 ( 39 ) K-10 M-29
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M 69 NumerPDF 10.86 10.86/19

2
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

Trójskok K 520 NumerPDF 10.94 11.14/17

3
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M (91.4) U18 521 NumerPDF 14.09 14.09/19

4
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

200m M 521 NumerPDF 23.15/18

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

110m M (91.4) U18 760 NumerPDF 14.52 14.52/19

2
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

800m M 751 NumerPDF 2:05.14/18

3
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

800m M 740 NumerPDF 2:21.12/18

4
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

800m M 718 NumerPDF 2:02.74/18

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

2000m prz.M 505 NumerPDF 6:43.87 6:43.87/19 PK

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Patryk 2000-09-28 Z/1873/15

TAK

100m M 138 NumerPDF

2
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

400m M 35 NumerPDF 50.26 50.26/19

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 71 NumerPDF 59.54 63.01/18

2
JANIAK Patrycja 2004-01-20 Z/4385/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 22 NumerPDF 40.18 40.18/19

3
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 16 NumerPDF 34.58/18

4
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 96 NumerPDF 73.20 76.35/18

 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 11 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 Z/3536/16

TAK

100m M 73 NumerPDF 12.13 12.13/19

2
JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 Z/3536/16

TAK

200m M 73 NumerPDF 24.86 24.86/19

3
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

100m M 75 NumerPDF 13.22/16

4
MALEWSKI Bartłomiej 2001-03-22 Z/2204/19

TAK

100m M 57 NumerPDF 11.94 11.94/19

5
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

200m K 27 NumerPDF 27.28 27.28/19

6
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K 16 NumerPDF 14.50 14.50/19

7
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

200m K 16 NumerPDF 26.11 26.11/19

8
PĘCZEK Adam 1972-01-14 Z/0876/18

TAK

200m M 59 NumerPDF 26.25 26.24/18

9
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

200m M 121 NumerPDF 22.54 22.54/19

10
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

100m M 70 NumerPDF 11.72 11.72/19

11
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

110m M (99.1) U20 34 NumerPDF 15.92 14.83/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

TAK

400m pł M (84) U18 425 NumerPDF 59.16 59.04/18

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 798 NumerPDF 53.53 53.53/19

2
GABRYELCZYK Jan 2000-06-05 Z/5578/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 201 NumerPDF 48.68/18

3
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Młot K (4kg) 116 NumerPDF 33.95/15

4
SIATKOWSKI Paweł 2003-03-28 Z/1122/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 353 NumerPDF 40.78 40.78/19

 
UKS Dziewi±tka Kutno Osobostarty: 10 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

100m M U16 90 NumerPDF 13.12 13.12/19

2
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 90 NumerPDF 10.96 10.96/19

3
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 811 NumerPDF 13.66 13.66/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

100m M U16 96 NumerPDF 13.22 13.22/19

5
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 96 NumerPDF 8.83 8.83/19

6
KO¦CIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

100m M 94 NumerPDF 12.68 12.51/18

7
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

Wzwyż M 82 NumerPDF 1.66 1.66/19

8
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

100m M U16 82 NumerPDF 14.11 14.11/19

9
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

400m pł M (84) U18 809 NumerPDF 62.87 62.87/19

10
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

100m K U16 74 NumerPDF 14.84/18

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

200m M 110 NumerPDF 24.03 23.90/18

2
MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 Z/1959/17

TAK

Trójskok K 170 NumerPDF 9.53 9.53/19

3
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

800m M 420 NumerPDF 1:55.68/17

4
WI¦NIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

Trójskok K 105 NumerPDF 10.70 10.84/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 848 ( 472 ) K-257 M-245
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 88 ( 39 ) K-24 M-15
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZYK Marcelina 2004-06-19 Z/3631/18

TAK

100m K U16 801 NumerPDF

2
BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 Z/0302/19

TAK

100m M U16 845 NumerPDF 13.95 13.95/19

3
BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 Z/0302/19

TAK

W dal M U16 845 NumerPDF

4
BIEŃCZAK Bartosz 2003-07-30 Z/3636/18

TAK

100m M 830 NumerPDF 12.71 12.42/18

5
BIEŃCZAK Bartosz 2003-07-30 Z/3636/18

TAK

W dal M 830 NumerPDF 4.55/18

6
BIEŃCZAK Bartosz 2003-07-30 Z/3636/18

TAK

200m M 830 NumerPDF

7
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

200m K 800 NumerPDF 26.73/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

400m K 800 NumerPDF 58.14/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

4x100m K 800 NumerPDF

10
BRZÓZKA Julia 1999-08-29 Z/2350/16

TAK

Kula K (4kg) 808 NumerPDF 9.80/17

11
BRZÓZKA Julia 1999-08-29 Z/2350/16

TAK

Oszczep K (600) 808 NumerPDF 33.74/18

12
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

4x100m M 801 NumerPDF

13
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

800m K 804 NumerPDF 2:32.63 2:27.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
14
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

1500m K 804 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
15
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

(III) 4x100m K 804 NumerPDF

16
CZUBA Jakub 2004-05-21 Z/0305/19

TAK

100m M U16 839 NumerPDF 13.50 13.50/19

17
CZUBA Jakub 2004-05-21 Z/0305/19

TAK

W dal M U16 839 NumerPDF

18
DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 Z/1477/17

TAK

(III) 4x100m K 806 NumerPDF

19
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

200m M 802 NumerPDF 23.02 22.99/18

20
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

400m M 802 NumerPDF 52.05/18

21
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

4x100m M 802 NumerPDF

22
GLEESON Matthew 2003-04-04 Z/3637/18

TAK

100m M 801 NumerPDF 12.25 11.95/18

23
GLEESON Matthew 2003-04-04 Z/3637/18

TAK

200m M 801 NumerPDF

24
GLEESON Matthew 2003-04-04 Z/3637/18

TAK

W dal M 801 NumerPDF 4.78/18

25
GORAL Blanka 2003-10-01 Z/1482/17

TAK

100m K 822 NumerPDF 14.23 14.23/19

26
GORAL Blanka 2003-10-01 Z/1482/17

TAK

W dal K 822 NumerPDF

27
GORAL Blanka 2003-10-01 Z/1482/17

TAK

(III) 4x100m K 822 NumerPDF

28
GUT Klaudia 2001-05-01 Z/4217/15

TAK

Kula K (4kg) 800 NumerPDF

29
GUT Klaudia 2001-05-01 Z/4217/15

TAK

Oszczep K (600) 800 NumerPDF

30
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

400m M 821 NumerPDF 51.12/11

31
JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 Z/2006/18

TAK

400m M 801 NumerPDF 56.20 56.20/19

32
JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 Z/2006/18

TAK

200m M 801 NumerPDF 25.34/18

33
KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 Z/2424/17

TAK

800m K 815 NumerPDF

34
KOTECKI Piotr 2000-05-31 Z/2310/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 823 NumerPDF 13.47/18

35
KOTECKI Piotr 2000-05-31 Z/2310/16

TAK

Oszczep M (800) 823 NumerPDF 48.16 51.57/18

36
KRAWCZYŃSKI Krzysztof 2002-08-21 Z/2158/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 827 NumerPDF 38.82 40.56/18

37
KRAWCZYŃSKI Krzysztof 2002-08-21 Z/2158/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 827 NumerPDF 12.27/18

38
KULCZYŃSKA Kinga 2004-10-23 Z/3633/18

TAK

100m K U16 820 NumerPDF 13.79 13.79/19

39
KULCZYŃSKA Kinga 2004-10-23 Z/3633/18

TAK

W dal K U16 820 NumerPDF

40
KUNCEWICZ Jonatan 2002-12-06 Z/1943/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 816 NumerPDF 8.17/18

41
KUNCEWICZ Jonatan 2002-12-06 Z/1943/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 816 NumerPDF 35.34 35.34/19

42
LE¦NIK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

800m K 802 NumerPDF

43
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

100m K 844 NumerPDF 12.63/18

44
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

200m K 844 NumerPDF 26.64/18

45
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

4x100m K 844 NumerPDF

46
ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 Z/3634/18

TAK

100m K U16 822 NumerPDF 13.59 13.59/19

47
ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 Z/3634/18

TAK

W dal K U16 822 NumerPDF 3.85/18

48
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

100m K 823 NumerPDF 14.32 14.32/19

49
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

200m K 823 NumerPDF

50
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

(III) 4x100m K 823 NumerPDF

51
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

100m K 817 NumerPDF 12.58/17

52
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

200m K 817 NumerPDF 26.06/17

53
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

4x100m K 817 NumerPDF

54
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

800m K 846 NumerPDF

55
MULARZUK Natalia 2003-03-24 Z/1480/17

TAK

100m K 812 NumerPDF 13.86 13.78/18

56
MULARZUK Natalia 2003-03-24 Z/1480/17

TAK

W dal K 812 NumerPDF 4.05/18

57
MULARZUK Natalia 2003-03-24 Z/1480/17

TAK

(II) 4x100m K 812 NumerPDF

58
MULARZUK Zuzanna 2005-03-25 Z/0304/19

TAK

100m K U16 801 NumerPDF 14.38 14.38/19

59
MULARZUK Zuzanna 2005-03-25 Z/0304/19

TAK

W dal K U16 801 NumerPDF

60
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

100m K 807 NumerPDF 12.60/18

61
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

200m K 807 NumerPDF 26.18 25.44/18

62
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

(II) 4x100m K 807 NumerPDF

63
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

100m K 800 NumerPDF 13.89 13.53/18

64
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

W dal K 800 NumerPDF 4.29/17

65
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

(II) 4x100m K 800 NumerPDF

66
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

100m M 802 NumerPDF 11.54 11.34/18

67
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

200m M 802 NumerPDF 23.13 22.72/18

68
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

4x100m M 802 NumerPDF

69
RYMARZ Weronika 2003-03-28 Z/2328/17

TAK

100m K 805 NumerPDF 13.43 13.33/18

70
RYMARZ Weronika 2003-03-28 Z/2328/17

TAK

W dal K 805 NumerPDF 3.91/17

71
RYMARZ Weronika 2003-03-28 Z/2328/17

TAK

(II) 4x100m K 805 NumerPDF

72
RYNKIEWICZ Maria 2003-06-08 Z/3666/19

TAK

200m K 826 NumerPDF

73
SAWICKI Jan 2000-11-12 Z/3121/17

TAK

Oszczep M (800) 806 NumerPDF 34.04/18

74
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

100m K 811 NumerPDF 12.50/17

75
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

4x100m K 811 NumerPDF

76
SULECKI Mateusz 2000-01-20 Z/1755/17

TAK

200m M 810 NumerPDF 25.57 25.57/19

77
SULECKI Mateusz 2000-01-20 Z/1755/17

TAK

400m M 810 NumerPDF

78
SULECKI Mateusz 2000-01-20 Z/1755/17

TAK

4x100m M 810 NumerPDF

79
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

200m K 801 NumerPDF 28.15 28.02/18

80
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 801 NumerPDF 25.16/18

81
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

(II) 4x100m K 801 NumerPDF

82
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

(III) 4x100m K 801 NumerPDF

83
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

100m M 800 NumerPDF 11.86/18

84
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

200m M 800 NumerPDF 23.71/18

85
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

4x100m M 800 NumerPDF

86
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

100m K 803 NumerPDF 12.68/18

87
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

200m K 803 NumerPDF 26.93/18

88
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

4x100m K 803 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 70 ( 44 ) K-24 M-20
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Weronika 2003-06-02 Z/0299/19

TAK

800m K 274 NumerPDF

2
ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 Z/0271/19

TAK

800m M 270 NumerPDF

3
BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 Z/0282/19

TAK

100m M 276 NumerPDF 13.44 13.44/19

4
BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 Z/0282/19

TAK

W dal M 276 NumerPDF

5
BEDNARSKA Zuzanna 2003-04-11 Z/1461/19

TAK

100m K 261 NumerPDF 15.41 15.41/19

6
BEDNARSKA Zuzanna 2003-04-11 Z/1461/19

TAK

W dal K 261 NumerPDF

7
CELIŃSKA Gabriela 2003-10-22 Z/0370/19

TAK

100m K 273 NumerPDF 15.25 15.25/19

8
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

110m M (99.1) U20 270 NumerPDF 16.04 15.20/17

WARUNKOWO - BADANIA
9
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

100m M 270 NumerPDF 11.66 11.39/18

WARUNKOWO - BADANIA
10
CHYLIŃSKI Alek 2001-09-22 Z/1057/17

TAK

800m M 266 NumerPDF 2:13.13 2:13.13/19

11
CHYLIŃSKI Alek 2001-09-22 Z/1057/17

TAK

1500m M 266 NumerPDF 4:47.51/18

12
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 273 NumerPDF 16.46 16.46/19

13
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 273 NumerPDF 39.42 41.21/18

14
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

Tyczka M 274 NumerPDF 4.20 4.30/18

15
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

100m M 245 NumerPDF 11.32 11.32/19

16
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

200m M 245 NumerPDF 22.19 22.19/19

17
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

Oszczep K (600) 255 NumerPDF 39.82 39.82/19

WARUNKOWO - BADANIA
18
IWANICKA Anna 2003-10-08 Z/0702/19

TAK

100m K 267 NumerPDF

19
IWANICKA Anna 2003-10-08 Z/0702/19

TAK

W dal K 267 NumerPDF

20
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

100m M 290 NumerPDF 13.80 13.80/19

21
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

W dal M 290 NumerPDF

22
JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

W dal K 220 NumerPDF 5.42/17

WARUNKOWO - BADANIA
23
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

Tyczka K 259 NumerPDF 3.00 3.00/19

24
KISLING Aleksandra 2004-05-26 Z/3482/19

TAK

Tyczka K 260 NumerPDF 2.60 2.60/19

25
KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

W dal K 247 NumerPDF 4.87 4.87/19

WARUNKOWO - BADANIA
26
KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

Wzwyż K 247 NumerPDF 1.53 1.55/18

WARUNKOWO - BADANIA
27
KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 247 NumerPDF 30.84 30.84/19

WARUNKOWO - BADANIA
28
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

1500m M 288 NumerPDF

29
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

3000m M 288 NumerPDF 9:11.94 9:11.94/19

30
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

Dysk M (2kg) 267 NumerPDF 40.70 41.90/15

31
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

110m M 267 NumerPDF 15.49 14.80/16

32
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

400m K 241 NumerPDF

33
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

800m K 241 NumerPDF

34
LENNON Julia 2003-06-19 Z/1462/19

TAK

200m K 205 NumerPDF 27.98 27.98/19

35
LENNON Julia 2003-06-19 Z/1462/19

TAK

100m K 205 NumerPDF

36
LIZAK Weronika 2001-01-19 Z/2518/19

TAK

Tyczka K 234 NumerPDF 2.60 2.60/19

37
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

TAK

200m M 299 NumerPDF 23.19 23.19/19

38
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

Tyczka M 290 NumerPDF 3.80 4.20/18

39
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

Tyczka K 245 NumerPDF 3.00/18

40
MICHALSKA Julia 2003-05-19 Z/3367/19

TAK

100m K 262 NumerPDF 16.76 16.76/19

41
MOCH Łukasz 2001-02-08 Z/0281/19

TAK

800m M 233 NumerPDF 2:00.40 2:00.40/19

42
MOCH Łukasz 2001-02-08 Z/0281/19

TAK

400m M 233 NumerPDF

43
MUSIAŁ Sabina 2005-05-09 Z/0273/19

TAK

100m K U16 255 NumerPDF

44
OSTROWSKA Weronika 2004-12-14 Z/0270/19

TAK

100m K U16 271 NumerPDF 15.04 15.04/19

45
OSTROWSKA Weronika 2004-12-14 Z/0270/19

TAK

W dal K U16 271 NumerPDF 3.80 3.80/19

46
PAŁYGA Robert 2001-06-21 Z/1058/17

TAK

400m M 267 NumerPDF 54.54/18

47
PAŁYGA Robert 2001-06-21 Z/1058/17

TAK

800m M 267 NumerPDF 2:11.82 2:02.43/18

48
PIECHNA Wojciech 2002-01-01 Z/2420/17

TAK

100m M 239 NumerPDF 13.25/17

49
PIECHNA Wojciech 2002-01-01 Z/2420/17

TAK

W dal M 239 NumerPDF 5.28/18

50
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 290 NumerPDF 52.13 52.13/19

WARUNKOWO - BADANIA
51
RACZYŁO Damian 1998-08-26 Z/3063/15

TAK

400m M 279 NumerPDF 54.86/16

52
RACZYŁO Damian 1998-08-26 Z/3063/15

TAK

800m M 279 NumerPDF 2:07.55 2:05.54/16

53
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

TAK

200m K 206 NumerPDF 29.65 28.44/18

54
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

TAK

400m K 206 NumerPDF 65.80 65.56/18

55
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

TAK

800m M 241 NumerPDF 2:14.02/18

56
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

TAK

1500m M 241 NumerPDF 4:38.37/18

57
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m K 222 NumerPDF 11.71/18

58
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Oszczep K (600) 299 NumerPDF 40.14 40.14/19

59
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Wzwyż K 299 NumerPDF 1.62 1.65/18

60
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 222 NumerPDF 54.22 54.22/19

61
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Kula K (4kg) 242 NumerPDF

62
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K (1kg) 242 NumerPDF 44.26 44.26/19

63
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

800m K 253 NumerPDF 2:17.26 2:17.26/19

64
SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 Z/2864/19

TAK

100m K U16 274 NumerPDF 14.12 14.12/19

65
SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 Z/2864/19

TAK

W dal K U16 274 NumerPDF 4.04 4.04/19

66
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 250 NumerPDF 3.60 3.90/18

67
Trautman Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

100m K U16 207 NumerPDF

68
Trautman Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

W dal K U16 207 NumerPDF

69
WA¦ Kacper 2004-07-14 Z/0387/19

TAK

100m M U16 276 NumerPDF 12.39 12.39/19

70
WA¦ Kacper 2004-07-14 Z/0387/19

TAK

W dal M U16 276 NumerPDF 5.22 5.22/19

 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Zuzanna 2002-06-07 Z/2394/18

TAK

200m K 103 NumerPDF

2
GAJDA Zuzanna 2002-06-07 Z/2394/18

TAK

400m K 103 NumerPDF

3
PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 Z/2127/17

TAK

800m M 121 NumerPDF 2:05.85/17

4
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

400m M 110 NumerPDF

5
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

800m M 110 NumerPDF 2:24.64/18

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 9 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

Trójskok K 77 NumerPDF 10.77 11.34/18

2
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

W dal K 77 NumerPDF 5.30/17

3
DĘBECKI Kacper 2002-08-24 Z/1188/18

TAK

200m M 61 NumerPDF

4
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

1500m M 15 NumerPDF 4:41.40/18

5
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

Trójskok M 57 NumerPDF

6
SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 Z/4729/15

TAK

Dysk K (1kg) 64 NumerPDF 35.28/18

7
SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 Z/4729/15

TAK

Kula K (4kg) 64 NumerPDF 11.25/18

8
SĘKULSKI Karol 2002-11-04 Z/2674/16

TAK

Trójskok M 13 NumerPDF

9
SĘKULSKI Karol 2002-11-04 Z/2674/16

TAK

Wzwyż M 13 NumerPDF 1.80 1.80/19

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 23 ( 12 ) K-11 M-1
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

W dal K U16 734 NumerPDF

2
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

100m K U16 734 NumerPDF

3
BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 Z/0285/18

TAK

100m K 179 NumerPDF 13.92 13.59/18

4
BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 Z/0285/18

TAK

W dal K 179 NumerPDF 4.21/18

5
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

W dal K U16 233 NumerPDF

6
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

100m K U16 233 NumerPDF

7
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

W dal K U16 859 NumerPDF

8
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

100m K U16 859 NumerPDF

9
KARCZEWSKA Justyna 2002-08-09 Z/0499/18

TAK

W dal K 809 NumerPDF 4.41 4.41/19

10
KARCZEWSKA Justyna 2002-08-09 Z/0499/18

TAK

400m K 809 NumerPDF 79.32/17

11
KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 444 NumerPDF 28.90 28.90/19

12
KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 444 NumerPDF 8.30 8.30/19

13
LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 Z/0216/16

TAK

400m K 888 NumerPDF 64.72/18

14
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 228 NumerPDF 35.91 35.91/19

15
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 228 NumerPDF 9.46 9.46/19

16
SADOWSKA Julia 2003-05-29 Z/2500/19

TAK

W dal K 13 NumerPDF

17
SADOWSKA Julia 2003-05-29 Z/2500/19

TAK

100m K 13 NumerPDF 13.66 13.66/19

18
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

W dal K U16 17 NumerPDF

19
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

100m K U16 17 NumerPDF 14.37 14.37/19

20
WALISIEWICZ Urszula 2006-01-01 Z/0194/19

TAK

W dal K U16 50 NumerPDF

21
WALISIEWICZ Urszula 2006-01-01 Z/0194/19

TAK

100m K U16 50 NumerPDF

22
ZIMNY Emanuel 1981-01-28 Z/0097/13

TAK

W dal M 499 NumerPDF 4.91 4.91/19

23
ZIMNY Emanuel 1981-01-28 Z/0097/13

TAK

400m M 499 NumerPDF 47.75/01

 
biegigrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 36 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 130 NumerPDF 16.36 16.36/19

2
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 130 NumerPDF 8.29 8.29/19

3
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

W dal K 130 NumerPDF 3.62 3.62/19

4
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 103 NumerPDF 17.40/18

5
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

W dal K 103 NumerPDF 3.89/18

6
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 103 NumerPDF 6.63/18

7
GÓRNY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

Dysk M (2kg) 126 NumerPDF

8
GÓRNY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

W dal M 126 NumerPDF

9
GÓRNY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

Oszczep M (800) 126 NumerPDF

10
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 101 NumerPDF 6.78/18

11
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

W dal K U16 101 NumerPDF 3.91/18

12
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

80m pł K U16 101 NumerPDF 16.47/18

13
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

Dysk M (2kg) 102 NumerPDF

14
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

Oszczep M (800) 102 NumerPDF

15
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

W dal M 102 NumerPDF

16
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

Dysk K (1kg) 118 NumerPDF

17
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

Oszczep K (600) 118 NumerPDF

18
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

W dal K 118 NumerPDF

19
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

400m M 124 NumerPDF

20
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

800m M 124 NumerPDF

21
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

100m M U16 124 NumerPDF

22
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

800m M 106 NumerPDF

23
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

400m M 106 NumerPDF

24
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

100m M U16 106 NumerPDF 13.17 13.17/19

25
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

W dal M U16 116 NumerPDF

26
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

400m M 116 NumerPDF

27
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

100m M U16 116 NumerPDF

28
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

W dal M 127 NumerPDF

29
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

Oszczep M (800) 127 NumerPDF

30
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

Dysk M (2kg) 127 NumerPDF

31
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

Wzwyż K 109 NumerPDF 1.50 1.50/19

32
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

W dal K U16 109 NumerPDF 4.27 4.27/19

33
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

80m pł K U16 109 NumerPDF 12.89 12.89/19

34
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 102 NumerPDF 6.12 6.12/19

35
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

80m pł K U16 102 NumerPDF 15.23 15.23/19

36
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

W dal K U16 102 NumerPDF 4.02 4.02/19

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
UHERA Roman 2000-09-20 Z/5615/18

TAK

100m M 104 NumerPDF 11.76 11.76/19

2
UHERA Roman 2000-09-20 Z/5615/18

TAK

W dal M 104 NumerPDF 5.72 5.72/19

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 16 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

W dal K 902 NumerPDF 5.38 5.38/19

2
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

Kula K (4kg) 902 NumerPDF 11.46 11.46/19

3
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

Oszczep K (600) 902 NumerPDF 32.43 37.04/18

4
DUBLASZEWSKA Klaudia 2002-04-16 Z/0725/19

TAK

Tyczka K 904 NumerPDF

5
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

200m M 969 NumerPDF 25.35/15

WARUNKOWO - BADANIA
6
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

110m M 969 NumerPDF 14.94 14.68/18

WARUNKOWO - BADANIA
7
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

Dysk M (2kg) 969 NumerPDF 40.15 41.86/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

Tyczka K 912 NumerPDF 2.40 2.80/18

9
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

100m pł K 53 NumerPDF 14.29 13.88/16

10
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

Wzwyż K 53 NumerPDF 1.74 1.92/12

11
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

Oszczep K (600) 53 NumerPDF 40.37 45.53/18

12
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

100m K 291 NumerPDF 13.59/16

13
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

200m K 291 NumerPDF 27.35 27.16/16

14
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 905 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
15
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 905 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
16
SMOLARCZYK Julia 2005-07-01 Z/1121/18

TAK

Tyczka K 915 NumerPDF 2.60 2.60/19

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BROWAREK Zuzanna 2002-10-18 Z/0697/19

TAK

400m K 838 NumerPDF

2
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

400m M 836 NumerPDF 50.54/18

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOWSKA Patrycja 2001-09-18 Z/5548/15

TAK

Oszczep K (600) 157 NumerPDF 31.31 31.31/19

2
CICHOWSKA Patrycja 2001-09-18 Z/5548/15

TAK

Kula K (4kg) 157 NumerPDF 10.16 10.16/19

3
KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 Z/2706/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 52 NumerPDF

4
KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 Z/2706/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 52 NumerPDF 12.62 12.62/19

5
MODZELEWSKA Julia 2003-09-29 Z/3560/19

TAK

800m K 65 NumerPDF

 
LKS Osuchów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 Z/2697/17

TAK

1500m M 219 NumerPDF

2
CHYŁA Dawid 2001-09-24 Z/2727/17

TAK

100m M 220 NumerPDF 11.51/18

3
JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 Z/2698/17

TAK

400m M 222 NumerPDF

 
MAL-MKLA Mława Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 58/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSCHORSKA Gabriela 2004-05-29 Z/3889/16

TAK

Tyczka K 106 NumerPDF 2.80 2.80/19

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

400m K 18 NumerPDF 56.33/17

2
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

200m M 19 NumerPDF 22.31/17

3
KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Z/3546/19

TAK

100m K 115 NumerPDF 13.71 13.71/19

4
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

200m M 44 NumerPDF 26.09/17

5
PRZˇDAK Szymon 2002-02-06 Z/2614/16

TAK

400m pł M (84) U18 45 NumerPDF

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 39 ( 22 ) K-8 M-14
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

4x400m M 507 NumerPDF

2
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

400m M 507 NumerPDF 55.58 55.58/19

3
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

100m M U16 3 NumerPDF

4
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K 533 NumerPDF 26.74 26.74/19

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

100m K 533 NumerPDF 13.17/18

6
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

100m M 510 NumerPDF 12.15/18

7
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

400m M 510 NumerPDF 55.64 55.64/19

8
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

4x100m M 510 NumerPDF

9
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

4x400m M 510 NumerPDF

10
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

100m K U16 2 NumerPDF

11
GRABOWSKI Dawid 2002-03-23 Z/0481/19

TAK

4x100m M 538 NumerPDF

12
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

4x400m M 503 NumerPDF

13
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

4x100m M 503 NumerPDF

14
KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 Z/2344/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 7 NumerPDF 25.30 25.30/19

15
KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 Z/2344/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 7 NumerPDF 8.45 8.45/19

16
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

100m M 515 NumerPDF 12.11/18

17
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

4x400m M 515 NumerPDF

18
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

4x100m M 515 NumerPDF

19
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

Dysk M (2kg) 529 NumerPDF

20
KOZŁOWSKA Anna 2001-08-31 Z/1759/15

TAK

Oszczep K (600) 5 NumerPDF 26.59 26.59/19

21
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

100m K U16 535 NumerPDF 12.86 12.86/19

22
LESZCZYŃSKA Julia 2004-12-19 Z/3196/19

TAK

100m K U16 24 NumerPDF

23
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

200m M 502 NumerPDF 22.90/18

24
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

400m M 502 NumerPDF 52.72 51.81/18

25
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

4x400m M 513 NumerPDF

26
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

4x100m M 513 NumerPDF

27
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

4x100m M 504 NumerPDF

28
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

4x400m M 504 NumerPDF

29
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

100m M 504 NumerPDF

30
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

100m K U16 10 NumerPDF 14.52 14.52/19

31
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

400m M 607 NumerPDF

32
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

100m M U16 607 NumerPDF 12.81 12.81/19

33
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

100m K 535 NumerPDF 15.47/17

34
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

400m K 535 NumerPDF 71.24 71.24/19

35
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/2354/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 3 NumerPDF 8.97 8.97/19

36
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/2354/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 3 NumerPDF 19.00 19.00/19

37
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

100m M 509 NumerPDF 10.88 10.88/19

38
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

200m M 509 NumerPDF 21.60 21.60/19

39
WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 Z/1999/19

TAK

100m K U16 18 NumerPDF 15.32 15.32/19

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 18 ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYDEJKO Szymon 2003-12-30 Z/1417/17

TAK

4x100m M 789 NumerPDF

2
CYDEJKO Szymon 2003-12-30 Z/1417/17

TAK

400m M 789 NumerPDF 54.16/18

3
CYDEJKO Szymon 2003-12-30 Z/1417/17

TAK

4x400m M 789 NumerPDF

4
CZAPSKI Kacper Paweł 2001-04-30 Z/4669/18

TAK

800m M 788 NumerPDF

5
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

400m K 756 NumerPDF 55.95/16

6
GÓJSKI Krzysztof 2003-09-24 Z/4026/18

TAK

4x400m M 881 NumerPDF

7
GÓJSKI Krzysztof 2003-09-24 Z/4026/18

TAK

4x100m M 881 NumerPDF

8
JANASZ Martyna 2005-12-02 Z/3282/17

TAK

400m K 751 NumerPDF 67.70/18

9
KANECKI Maciej 2003-08-06 Z/3568/18

TAK

4x100m M 781 NumerPDF

10
KANECKI Maciej 2003-08-06 Z/3568/18

TAK

4x400m M 781 NumerPDF

11
KASJANIUK Adam 2003-04-01 Z/3789/19

TAK

4x100m M NumerPDF

12
KASJANIUK Adam 2003-04-01 Z/3789/19

TAK

4x400m M NumerPDF

13
KUKLA Jakub 2003-05-07 Z/3368/19

TAK

4x100m M 786 NumerPDF

14
KUKLA Jakub 2003-05-07 Z/3368/19

TAK

4x400m M 786 NumerPDF

15
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

3000m M 792 NumerPDF 9:13.63 9:13.63/19

16
STASIUK Wiktoria 2003-03-28 Z/3370/19

TAK

100m K 750 NumerPDF 14.35 14.35/19

17
WOJCIUK Michał 2004-08-04 Z/3598/19

TAK

100m M U16 782 NumerPDF 12.45 12.45/19

18
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

TAK

800m M 745 NumerPDF 1:57.61 1:57.61/19

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 16 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

TAK

1500m M 653 NumerPDF 4:04.48/18

2
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

200m K 601 NumerPDF 27.53 27.25/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

TAK

800m M 600 NumerPDF 2:27.89/18

4
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

2000m prz.M 604 NumerPDF 6:26.79/18

5
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

200m K 601 NumerPDF 26.31 26.19/18

6
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

400m K 601 NumerPDF 59.30/18

7
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

100m M 600 NumerPDF 12.45 12.45/19

8
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

200m M 600 NumerPDF 25.11 25.11/19

9
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

W dal M 600 NumerPDF 5.24 5.24/19

10
PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 Z/0223/16

TAK

800m M 649 NumerPDF 2:05.75 2:02.11/17

11
PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 Z/0223/16

TAK

1500m M 649 NumerPDF 4:21.98/18

12
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

1500m M 605 NumerPDF 4:04.74/18

13
SOCHA Helena 2001-10-29 Z/1772/15

TAK

400m K 622 NumerPDF 62.12 61.45/18

14
SOCHA Helena 2001-10-29 Z/1772/15

TAK

200m K 622 NumerPDF 27.91/16

15
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

2000m prz.M 601 NumerPDF 6:07.01/18

16
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

800m K 633 NumerPDF 2:23.13/18

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 9 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/4562/18

TAK

Dysk K U18 (1kg) 32 NumerPDF

2
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

TAK

W dal K 666 NumerPDF 4.87 5.28/16

3
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

TAK

Kula K (4kg) 666 NumerPDF 8.52 9.02/18

4
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

TAK

100m pł K 666 NumerPDF 17.39/18

5
GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

100m K 12 NumerPDF 12.50/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

W dal K 176 NumerPDF 5.47 5.50/18

7
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

100m K 176 NumerPDF 12.83 12.83/19

8
PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 Z/2878/17

TAK

Wzwyż K 167 NumerPDF 1.50 1.63/18

9
ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 Z/4563/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 33 NumerPDF

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 17 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 605 NumerPDF 10.63 11.62/18

2
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 605 NumerPDF 42.19 42.19/19

3
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

200m M 601 NumerPDF 24.35/17

4
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

100m M 601 NumerPDF 11.32 11.32/19

5
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

400m K 613 NumerPDF 60.45/18

6
GÓRCZYŃSKI Kacper 2004-11-25 Z/0058/18

TAK

400m M 618 NumerPDF 59.83/18

7
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

100m M 620 NumerPDF 10.98/17

8
KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 Z/0611/17

TAK

400m M 607 NumerPDF 54.31 54.31/19

9
MISZCZUK Mateusz 2005-01-22 Z/0188/19

TAK

W dal M U16 607 NumerPDF

10
MISZCZUK Mateusz 2005-01-22 Z/0188/19

TAK

100m M U16 607 NumerPDF 12.77 12.77/19

11
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

400m K 622 NumerPDF 66.61/18

12
OLSZEWSKI Wojciech 2003-03-26 Z/2711/19

TAK

400m M 600 NumerPDF

13
PADZIK Weronika 2002-10-02 Z/2712/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 600 NumerPDF 33.45 33.45/19

14
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

W dal K U16 634 NumerPDF

15
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

100m K U16 634 NumerPDF 13.82 13.82/19

16
STRUPCZEWSKA Julia 2002-02-10 Z/2713/19

TAK

400m K 600 NumerPDF

17
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 23 NumerPDF 10.45 10.45/19

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 9 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

800m K 62 NumerPDF 2:17.90/18

2
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 58 NumerPDF 35.62 35.62/19

3
KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 Z/3210/17

TAK

200m K 69 NumerPDF 27.94/18

4
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 65 NumerPDF 33.92 34.31/18

5
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 71 NumerPDF 17.68 17.68/19

6
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 71 NumerPDF 50.20 50.20/19

7
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 59 NumerPDF 12.30 12.30/17

8
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 70 NumerPDF 15.81/18

9
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 70 NumerPDF 44.63/18

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 75 ( 48 ) K-30 M-18
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

W dal K U16 733 NumerPDF 4.77 4.77/19

2
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

80m pł K U16 733 NumerPDF 14.55/18

3
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

(II) 4x100m K 733 NumerPDF

4
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

Wzwyż K 731 NumerPDF 1.70 1.70/19

5
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

W dal K 731 NumerPDF 4.83/18

6
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

4x100m K 731 NumerPDF

7
DYNOWSKI Grzegorz 2002-10-23 Z/2951/17

TAK

400m pł M (84) U18 702 NumerPDF 65.25/18

8
DYNOWSKI Łukasz 2000-08-09 Z/2834/17

TAK

400m pł M 700 NumerPDF 62.87/18

9
DZIK Maja 2004-11-25 Z/2260/18

TAK

400m K 741 NumerPDF

10
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

200m M 701 NumerPDF 23.65 23.65/19

11
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.60 11.60/19

12
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

100m M 733 NumerPDF 11.05 10.81/18

WARUNKOWO - BADANIA
13
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

200m M 733 NumerPDF 22.22 21.78/18

WARUNKOWO - BADANIA
14
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

Tyczka M 725 NumerPDF 4.20 4.20/19

15
GOŁDYN Iga 2004-06-05 Z/2833/19

TAK

80m pł K U16 702 NumerPDF

16
GÓRSKA Zofia 2002-01-06 Z/1914/16

TAK

800m K 700 NumerPDF 2:33.68/18

17
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

100m K U16 730 NumerPDF 13.96 13.95/18

18
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

(II) 4x100m K 730 NumerPDF

19
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

Tyczka K 734 NumerPDF 3.20 3.20/18

WARUNKOWO - BADANIA
20
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

Tyczka K 738 NumerPDF 3.56/16

21
JAKUBASZEK Izabela 2006-11-14 Z/3469/18

TAK

100m K U16 700 NumerPDF 16.09/18

22
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

200m M 722 NumerPDF 23.25 23.04/18

WARUNKOWO - BADANIA
23
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

100m M 722 NumerPDF 11.47 11.37/18

WARUNKOWO - BADANIA
24
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

100m pł K 704 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
25
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K 704 NumerPDF 5.48 5.74/18

WARUNKOWO - BADANIA
26
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

TAK

200m K 728 NumerPDF 27.72 27.72/19

27
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

TAK

400m K 728 NumerPDF 61.39/18

28
KO¦CIK Zofia 2004-10-31 Z/0151/19

TAK

100m K U16 734 NumerPDF

29
KRASOŃ Dominika 2003-05-16 Z/2266/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 730 NumerPDF 8.59/18

30
KRASOŃ Dominika 2003-05-16 Z/2266/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 730 NumerPDF 33.25/18

31
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

100m K 722 NumerPDF 12.79 12.79/19

WARUNKOWO - BADANIA
32
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

W dal K 722 NumerPDF 5.14 5.14/19

WARUNKOWO - BADANIA
33
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

4x100m K 722 NumerPDF

34
ŁYK Aleksandra 2003-11-10 Z/2722/17

TAK

W dal K 7 NumerPDF 4.60/18

35
ŁYK Aleksandra 2003-11-10 Z/2722/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 7 NumerPDF 24.54/18

36
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

Tyczka K 731 NumerPDF 3.20 3.70/16

37
MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 Z/1589/16

TAK

400m M 747 NumerPDF 53.32 51.81/17

38
MOROZ Robert 2002-04-24 Z/2761/19

TAK

Tyczka M 700 NumerPDF 3.00 3.00/19

39
MULTAN Magdalena 2003-12-24 Z/2762/19

TAK

400m K 701 NumerPDF

40
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

200m M 724 NumerPDF 24.63 24.63/19

41
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

100m M 724 NumerPDF 12.36 12.13/18

42
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

Tyczka K 705 NumerPDF 3.00 3.00/18

43
PAWŁOWSKA Honorata 2002-11-28 Z/2639/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 710 NumerPDF 50.87 50.87/19

44
PERKA Kamila 2002-05-29 Z/4022/15

TAK

Tyczka K 737 NumerPDF 2.90/16

45
POLOWIEC Karol 2001-03-03 Z/2985/16

TAK

800m M 732 NumerPDF 1:58.52/18

46
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

200m M 775 NumerPDF 24.03 23.91/18

47
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

400m M 775 NumerPDF 52.14 52.14/19

48
SIEMBOR Maria 2001-06-19 Z/4455/18

TAK

Tyczka K 701 NumerPDF 2.65/18

49
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

100m K U16 737 NumerPDF

50
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

W dal K U16 737 NumerPDF

51
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

(II) 4x100m K 737 NumerPDF

52
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

100m K 716 NumerPDF 12.75 12.71/17

53
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

4x100m K 716 NumerPDF

54
SOBIECH Alicja 2003-01-18 Z/2760/19

TAK

800m K 700 NumerPDF

55
STĘPKA Stanisław 2003-08-10 Z/3695/19

TAK

3000m M 702 NumerPDF

56
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

80m pł K U16 726 NumerPDF 13.81/18

57
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

W dal K U16 726 NumerPDF 4.76 4.76/19

58
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

(II) 4x100m K 726 NumerPDF

59
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

200m K 744 NumerPDF 25.29 25.29/19

60
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

100m pł K 744 NumerPDF 13.62 13.62/19

61
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

100m K U16 700 NumerPDF 14.77/18

62
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

W dal K U16 700 NumerPDF

63
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

(II) 4x100m K 700 NumerPDF

64
TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 Z/4007/15

TAK

5000m M 748 NumerPDF

65
U¦CIŃSKI Kacper 2004-01-22 Z/4109/18

TAK

100m M U16 700 NumerPDF 12.40/18

66
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

Młot M (7.26kg) 755 NumerPDF 56.41 56.41/19

67
WI¦NIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

100m K 715 NumerPDF 13.38/18

68
WI¦NIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

100m K 701 NumerPDF 12.90 12.90/19

69
WI¦NIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

4x100m K 701 NumerPDF

70
ZADRˇG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

80m pł K U16 732 NumerPDF 15.39/18

71
ZADRˇG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

W dal K U16 732 NumerPDF 4.18 4.18/19

72
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

800m M 704 NumerPDF 2:05.65 2:01.52/18

73
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

200m M 725 NumerPDF 22.01 22.01/19

74
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

100m M 725 NumerPDF 10.96 10.96/19

75
ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 Z/0366/17

TAK

W dal M U16 738 NumerPDF

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 11 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

4x400m K 482 NumerPDF

2
BˇK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

400m K 482 NumerPDF 60.30/18

3
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

Kula K (4kg) 495 NumerPDF 13.61/18

4
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

400m K 497 NumerPDF 62.65/18

5
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

4x400m K 497 NumerPDF

6
MARKOWSKI Przemysław 2004-03-11 Z/3746/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 492 NumerPDF 43.07 43.07/19

7
NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

4x400m K 485 NumerPDF

8
NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

200m K 485 NumerPDF 27.54 27.30/18

9
SZWARCZEWSKA Zofia 2002-09-04 Z/2182/16

TAK

4x400m K 494 NumerPDF

10
SZWARCZEWSKA Zofia 2002-09-04 Z/2182/16

TAK

200m K 494 NumerPDF 27.59 27.19/18

11
ŻURAWSKI Sebastian 2001-05-08 Z/4119/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 493 NumerPDF 34.18 34.18/19

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

400m K 78 NumerPDF 55.52 52.68/01

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 67 ( 38 ) K-19 M-19
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

W dal K U16 897 NumerPDF 5.57/18

2
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

100m K U16 897 NumerPDF 12.93 12.88/18

3
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

4x400m M 906 NumerPDF

4
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17