Internetowe zgłoszenia do imprezy: 91. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, S)
OLSZYNA, 23.03.2019
Osobostarty wszystkie: 553 ( 553 ) K-228 M-325
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

2 km prz K U20 1 NumerPDF

 
niestowarzyszony Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

2018

3 km prz M U20 2 NumerPDF

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 55 ( 55 ) K-16 M-39
 
KL Ziemia Kłodzka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 35/DS/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRUDA Adam 2001-12-13 Z/1606/17

TAK

6 km prz M U20 3 NumerPDF

TAK
2
POLAK Bartosz 2003-07-21 Z/0399/17

TAK

5 km prz M U18 4 NumerPDF

TAK
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

4 km prz M 5 NumerPDF

TAK
2
CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 Z/0166/15

2018

10 km prz M 6 NumerPDF

TAK
3
LESIECKI Jacek 1991-12-20 Z/1476/16

2018

4 km prz M 7 NumerPDF

TAK
4
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

4 km prz M 8 NumerPDF

TAK
5
NAPIERAJ Dominika 1991-12-12 Z/1085/12

TAK

8 km prz K 9 NumerPDF

TAK
6
SZURMIŃSKI Adam 1994-06-01 Z/0813/12

2018

10 km prz M 10 NumerPDF

TAK
7
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

4 km prz K 11 NumerPDF

TAK
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

2018

3 km prz K U18 12 NumerPDF

TAK
2
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

2018

2 km prz K U18 13 NumerPDF

TAK
3
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

2018

2 km prz K U18 14 NumerPDF

TAK
4
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

2018

3 km prz K U18 15 NumerPDF

TAK
5
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

2018

6 km prz M U20 16 NumerPDF

TAK
6
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

2018

5 km prz M U18 17 NumerPDF

TAK
7
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

2018

5 km prz M U18 18 NumerPDF

TAK
 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

3 km prz M U20 19 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

2018

5 km prz M U18 552 NumerPDF

Po terminie
TAK
 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

2018

6 km prz M U20 20 NumerPDF

2
MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 Z/0365/16

2018

2 km prz K U18 21 NumerPDF

3
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

2018

3 km prz M U20 22 NumerPDF

4
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

2018

3 km prz M U20 23 NumerPDF

5
PIETRZYK Sandra 2002-09-02 Z/2858/18

2018

2 km prz K U18 24 NumerPDF

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

3 km prz M U18 25 NumerPDF

 
MKS Siechnice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NAJDEK Ewa 1998-09-19 Z/0549/17

TAK

4 km prz K 26 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

3 km prz M U18 27 NumerPDF

TAK
 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 12 ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

3 km prz M U20 28 NumerPDF

TAK
2
KOSSOWSKI Tomasz 1978-04-27 Z/2218/19

TAK

10 km prz M 29 NumerPDF

TAK
3
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

3 km prz K U18 30 NumerPDF

TAK
4
KURCZEWSKI Piotr 1973-03-09 Z/0108/14

TAK

10 km prz M 31 NumerPDF

TAK
5
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

2 km prz K U18 32 NumerPDF

TAK
6
MIGUT Jerzy 1966-12-11 Z/2224/19

TAK

4 km prz M 33 NumerPDF

TAK
7
MIGUT Urszula 1973-07-28 Z/2219/19

TAK

4 km prz K 34 NumerPDF

TAK
8
PASZKOWSKI Andrzej 1970-02-18 Z/2220/19

TAK

10 km prz M 35 NumerPDF

TAK
9
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

6 km prz M U20 36 NumerPDF

TAK
10
RYŻEWSKI Tomasz 1978-02-06 Z/2221/19

TAK

10 km prz M 37 NumerPDF

TAK
11
TERTEL Tomasz 1972-09-10 Z/2222/19

TAK

10 km prz M 38 NumerPDF

TAK
12
TOCKI Dariusz 1952-12-07 Z/2223/19

TAK

10 km prz M 39 NumerPDF

TAK
 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

3 km prz K U18 40 NumerPDF

TAK
2
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

3 km prz M U20 41 NumerPDF

TAK
3
PUTERKO Maciej 2001-11-14 Z/2120/15

TAK

3 km prz M U20 42 NumerPDF

NIE
4
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

3 km prz K U18 43 NumerPDF

TAK
5
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

4 km prz K U20 44 NumerPDF

TAK
 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

5 km prz M U18 45 NumerPDF

TAK
 
ukssprint.legnica.pl
UKS Sprint Legnica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 27/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

3 km prz M U20 46 NumerPDF

TAK
2
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

3 km prz M U20 47 NumerPDF

TAK
3
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

3 km prz M U20 48 NumerPDF

TAK
4
WOLSKI Norbert 2000-08-01 Z/2562/18

TAK

3 km prz M U20 49 NumerPDF

TAK
 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

3 km prz M U18 50 NumerPDF

NIE
2
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

3 km prz M U18 51 NumerPDF

TAK
3
PIETRASZKO Julia 2001-09-17 Z/1084/15

TAK

2 km prz K U20 52 NumerPDF

TAK
4
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

6 km prz M U20 53 NumerPDF

TAK
5
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

3 km prz M U18 54 NumerPDF

TAK
 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

6 km prz M U20 55 NumerPDF

2
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

4 km prz M 56 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 39 ( 39 ) K-16 M-23
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 10 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

2018

4 km prz K 57 NumerPDF

TAK
2
JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 Z/0971/17

2018

3 km prz M U20 58 NumerPDF

TAK
3
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

2018

3 km prz K U18 59 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
KOWALSKI Bartosz 2000-05-17 Z/1666/17

2018

6 km prz M U20 60 NumerPDF

TAK
5
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

2018

5 km prz M U18 61 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
6
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

2018

3 km prz M U18 62 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
7
SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 Z/0874/18

2018

3 km prz M U18 63 NumerPDF

TAK
8
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

2018

3 km prz M U20 64 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
9
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

2018

6 km prz M U20 65 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
10
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

2018

3 km prz M U20 66 NumerPDF

TAK
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

5 km prz M U18 67 NumerPDF

TAK
2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

2018

3 km prz M U20 68 NumerPDF

TAK
3
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

2018

3 km prz M U18 69 NumerPDF

TAK
4
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

2 km prz K U18 70 NumerPDF

TAK
5
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

2018

3 km prz K U18 71 NumerPDF

TAK
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

5 km prz M U18 72 NumerPDF

TAK
2
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

3 km prz M U18 73 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

4 km prz K U20 74 NumerPDF

TAK
4
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

TAK

8 km prz K 75 NumerPDF

TAK
5
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

6 km prz M U20 76 NumerPDF

TAK
6
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

2 km prz K U18 77 NumerPDF

TAK
 
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 22/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 Z/1531/18

TAK

2 km prz K U18 78 NumerPDF

TAK
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

4 km prz K 79 NumerPDF

TAK
2
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

3 km prz M U18 80 NumerPDF

TAK
3
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

4 km prz K U20 81 NumerPDF

TAK
4
ŚWITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

TAK

2 km prz K U18 82 NumerPDF

NIE
5
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

2 km prz K U18 83 NumerPDF

TAK
 
MKL Toruń Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

3 km prz M U18 84 NumerPDF

TAK
2
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

3 km prz M U20 85 NumerPDF

TAK
3
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

3 km prz M U20 86 NumerPDF

TAK
 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

3 km prz M U18 87 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

4 km prz K U20 88 NumerPDF

TAK
2
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

3 km prz M U18 89 NumerPDF

TAK
 
MUKL Brodnica Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

TAK

3 km prz M U20 90 NumerPDF

TAK
2
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

2 km prz K U18 91 NumerPDF

TAK
3
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

2 km prz K U18 92 NumerPDF

TAK
 
UKB Szubin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRĄGIEL Filip 2002-07-23 Z/0219/15

TAK

3 km prz M U18 93 NumerPDF

TAK
2
KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 Z/0209/15

TAK

5 km prz M U18 94 NumerPDF

TAK
 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

2018

2 km prz K U18 95 NumerPDF

TAK
 
LUBELSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-2 M-10
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 8 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

5 km prz M U18 96 NumerPDF

TAK
2
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

3 km prz M U18 97 NumerPDF

TAK
3
KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 Z/2202/19

TAK

3 km prz M U18 98 NumerPDF

TAK
4
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

3 km prz M U18 99 NumerPDF

TAK
5
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

2 km prz K U20 100 NumerPDF

TAK
6
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

TAK

3 km prz M U20 101 NumerPDF

TAK
7
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

6 km prz M U20 102 NumerPDF

TAK
8
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

3 km prz M U20 103 NumerPDF

TAK
 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BERNAŚ Damian 2003-05-09 Z/0682/18

TAK

5 km prz M U18 104 NumerPDF

TAK
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

2018

3 km prz K U18 105 NumerPDF

TAK
 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

3 km prz M U18 106 NumerPDF

TAK
2
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

3 km prz M U20 107 NumerPDF

TAK
 
LUBUSKIE Osobostarty: 27 ( 27 ) K-12 M-15
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

4 km prz K 108 NumerPDF

TAK
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

3 km prz M U18 109 NumerPDF

TAK
2
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

2018

5 km prz M U18 110 NumerPDF

TAK
3
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

3 km prz M U18 111 NumerPDF

TAK
 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 Z/2670/18

TAK

8 km prz K 112 NumerPDF

TAK
2
MISJAN Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

8 km prz K 113 NumerPDF

TAK
 
http://zaryrunners.pl/
KS Żary Runners Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LB/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

6 km prz M U20 114 NumerPDF

TAK
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-04 Z/3372/16

TAK

2 km prz K U18 115 NumerPDF

TAK
2
DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 Z/2176/17

TAK

3 km prz M U18 116 NumerPDF

TAK
3
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

3 km prz K U18 117 NumerPDF

4
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

2 km prz K U18 118 NumerPDF

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-01-30 Z/1192/17

TAK

3 km prz K U18 119 NumerPDF

TAK
2
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

2 km prz K U20 120 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

3 km prz K U18 121 NumerPDF

TAK
 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

3 km prz K U18 122 NumerPDF

TAK
2
MARYSIAK Adam 1988-01-06 Z/2639/11

TAK

4 km prz M 123 NumerPDF

TAK
3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

3 km prz K U18 124 NumerPDF

TAK
4
WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 Z/0439/13

TAK

4 km prz M 125 NumerPDF

TAK
5
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

3 km prz M U20 126 NumerPDF

TAK
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

3 km prz M U18 127 NumerPDF

TAK
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

3 km prz M U20 128 NumerPDF

TAK
2
WOŹNIAK Sandra 2003-12-23 Z/1608/19

TAK

2 km prz K U18 129 NumerPDF

TAK
 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

2018

4 km prz M 130 NumerPDF

NIE
2
KURPAS Rafał 2000-03-19 Z/0492/15

2018

3 km prz M U20 131 NumerPDF

TAK
3
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

2018

4 km prz M 132 NumerPDF

TAK
4
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

2018

3 km prz M U18 133 NumerPDF

TAK
5
SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 Z/1820/18

2018

3 km prz M U18 134 NumerPDF

TAK
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 23 ( 23 ) K-10 M-13
 
AZS Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

2 km prz K U20 135 NumerPDF

TAK
2
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

4 km prz K U20 136 NumerPDF

TAK
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

2 km prz K U20 137 NumerPDF

TAK
2
KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 Z/0640/16

TAK

5 km prz M U18 138 NumerPDF

TAK
3
KUPC Paulina 2002-04-27 Z/0638/16

TAK

3 km prz K U18 139 NumerPDF

TAK
4
KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

8 km prz K 140 NumerPDF

NIE
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

5 km prz M U18 141 NumerPDF

TAK
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BEDNAREK Damian 2000-01-13 Z/0294/15

TAK

6 km prz M U20 142 NumerPDF

TAK
2
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

6 km prz M U20 143 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

4 km prz K U20 144 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

2018

4 km prz M 145 NumerPDF

TAK
 
jacekwojtarek@wp.pl
OLTS Opoczno Sport Team Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 36/LD/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 Z/0540/16

TAK

3 km prz M U18 146 NumerPDF

TAK
2
SZPOTON Anna 2002-01-03 Z/0542/16

TAK

2 km prz K U18 147 NumerPDF

TAK
3
ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 Z/2265/15

TAK

3 km prz M U20 148 NumerPDF

TAK
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

6 km prz M U20 149 NumerPDF

TAK
2
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

3 km prz M U20 150 NumerPDF

TAK
 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

6 km prz M U20 151 NumerPDF

 
UKS Dziesiątka Radomsko Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 Z/1114/19

TAK

3 km prz M U20 152 NumerPDF

TAK
2
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

2 km prz K U20 153 NumerPDF

TAK
3
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

2 km prz K U20 154 NumerPDF

TAK
 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TWORSKI Kacper 2002-08-05 Z/3727/17

TAK

3 km prz M U18 155 NumerPDF

TAK
2
ZATORSKA Natalia 2002-03-10 Z/0573/16

TAK

2 km prz K U18 156 NumerPDF

TAK
 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

4 km prz M 157 NumerPDF

TAK
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 41 ( 41 ) K-14 M-27
 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GŁOWALA Robert 1992-10-29 Z/1784/13

TAK

10 km prz M 158 NumerPDF

TAK
2
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

4 km prz M 159 NumerPDF

TAK
3
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

5 km prz M U18 160 NumerPDF

TAK
4
SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 Z/5480/15

TAK

3 km prz K U18 161 NumerPDF

TAK
 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

6 km prz M U20 162 NumerPDF

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

2018

6 km prz M U20 163 NumerPDF

TAK
2
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

2018

5 km prz M U18 164 NumerPDF

TAK
3
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

2018

3 km prz M U20 165 NumerPDF

TAK
 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

2018

6 km prz M U20 166 NumerPDF

TAK
2
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

2018

6 km prz M U20 167 NumerPDF

TAK
3
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

2018

4 km prz K U20 168 NumerPDF

TAK
4
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

2018

3 km prz M U20 169 NumerPDF

TAK
5
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

2018

2 km prz K U20 170 NumerPDF

TAK
 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

2018

2 km prz K U20 171 NumerPDF

TAK
 
OKS Start Otwock Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

2 km prz K U18 172 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

3 km prz K U18 173 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

6 km prz M U20 174 NumerPDF

TAK
 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

2018

4 km prz M 175 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

4 km prz K 176 NumerPDF

TAK
2
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

3 km prz K U18 177 NumerPDF

TAK
3
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

3 km prz K U18 178 NumerPDF

4
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

4 km prz M 179 NumerPDF

TAK
5
KĘPCZYŃSKA Monika 2002-02-23 Z/5651/18

TAK

3 km prz K U18 180 NumerPDF

6
KRAWCZYK Paweł 2000-11-22 Z/5479/15

TAK

6 km prz M U20 181 NumerPDF

TAK
7
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

6 km prz M U20 182 NumerPDF

TAK
8
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

5 km prz M U18 183 NumerPDF

TAK
 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

3 km prz M U20 184 NumerPDF

TAK
2
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

6 km prz M U20 185 NumerPDF

TAK
3
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

3 km prz M U18 186 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

4 km prz K 187 NumerPDF

TAK
5
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

6 km prz M U20 188 NumerPDF

TAK
6
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

3 km prz M U18 189 NumerPDF

TAK
 
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 82/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

5 km prz M U18 190 NumerPDF

TAK
 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

5 km prz M U18 191 NumerPDF

TAK
 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

4 km prz K 192 NumerPDF

TAK
2
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

TAK

2 km prz K U18 193 NumerPDF

TAK
3
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

TAK

2 km prz K U18 194 NumerPDF

TAK
4
PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 Z/2050/15

TAK

6 km prz M U20 195 NumerPDF

TAK
5
ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 Z/2353/15

TAK

4 km prz M 196 NumerPDF

TAK
 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

4 km prz M 197 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

TAK

3 km prz M U18 198 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 37 ( 37 ) K-11 M-26
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BODURKA Krzysztof 1990-03-13 Z/1355/12

2018

10 km prz M 199 NumerPDF

TAK
2
MUCHA Michał 2002-01-20 Z/1001/19

TAK

3 km prz M U18 200 NumerPDF

TAK
3
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

2 km prz K U18 201 NumerPDF

TAK
4
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

2018

3 km prz M U18 202 NumerPDF

TAK
5
SŁAWIK Maria 1989-04-09 Z/0092/11

2018

4 km prz K 203 NumerPDF

TAK
6
ZASADA Mikołaj 2000-10-16 Z/2502/17

2018

3 km prz M U20 204 NumerPDF

TAK
 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

3 km prz M U18 205 NumerPDF

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
RUDEK Dominik 2000-06-08 Z/1864/16

2018

6 km prz M U20 206 NumerPDF

TAK
2
RUDEK Maciej 2001-10-11 Z/1453/16

2018

3 km prz M U20 207 NumerPDF

NIE
 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARCZYK Kamila 1999-07-17 Z/2129/15

TAK

4 km prz K 208 NumerPDF

TAK
2
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

2 km prz K U18 209 NumerPDF

TAK
 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

3 km prz M U20 210 NumerPDF

TAK
 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

2018

2 km prz K U20 211 NumerPDF

TAK
2
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

2018

3 km prz M U18 212 NumerPDF

TAK
 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIL Mateusz 2001-04-13 Z/2486/17

TAK

3 km prz M U20 213 NumerPDF

TAK
2
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

2 km prz K U20 214 NumerPDF

TAK
 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

3 km prz M U18 215 NumerPDF

TAK
 
UKS Budowlani Nowy Sącz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DUDCZAK Michał 2000-10-04 Z/1757/17

TAK

6 km prz M U20 216 NumerPDF

TAK
2
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

2 km prz K U20 217 NumerPDF

TAK
3
OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 Z/0900/17

TAK

3 km prz M U20 218 NumerPDF

TAK
4
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

3 km prz M U20 219 NumerPDF

TAK
 
UKS Kusy Bukowno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JASICA Mateusz 2001-10-20 Z/5624/18

TAK

6 km prz M U20 220 NumerPDF

TAK
2
KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 Z/2847/15

TAK

6 km prz M U20 221 NumerPDF

TAK
3
SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 Z/0606/15

TAK

3 km prz M U20 222 NumerPDF

TAK
 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

2 km prz K U18 223 NumerPDF

TAK
2
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

4 km prz M 224 NumerPDF

TAK
3
KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 Z/1199/18

TAK

3 km prz K U18 225 NumerPDF

TAK
4
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

2 km prz K U18 226 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

5 km prz M U18 227 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
PAJĄK Aleksander 2002-11-15 Z/1531/19

TAK

5 km prz M U18 228 NumerPDF

TAK
3
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

3 km prz M U18 229 NumerPDF

TAK
4
SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 Z/4111/17

TAK

5 km prz M U18 230 NumerPDF

TAK
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

2018

4 km prz M 231 NumerPDF

TAK
2
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

2018

4 km prz M 232 NumerPDF

TAK
3
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

4 km prz K 233 NumerPDF

TAK
4
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

2018

10 km prz M 234 NumerPDF

TAK
5
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

2018

5 km prz M U18 235 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
OPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 Z/4769/11

TAK

4 km prz M 236 NumerPDF

NIE
2
KIJAK Jakub 2002-02-23 Z/1870/19

TAK

5 km prz M U18 237 NumerPDF

TAK
 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

3 km prz K U18 238 NumerPDF

TAK
2
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

2 km prz K U18 239 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
RĘBISZ Szymon 2001-06-14 Z/1434/16

TAK

3 km prz M U20 240 NumerPDF

TAK
4
RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 Z/1512/17

TAK

3 km prz M U18 241 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
5
TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 Z/0473/16

TAK

2 km prz K U18 242 NumerPDF

TAK
 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

5 km prz M U18 243 NumerPDF

TAK
 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZAJKA Aleksander 2003-04-17 Z/4073/17

2018

3 km prz M U18 244 NumerPDF

TAK
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 28 ( 28 ) K-13 M-15
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

3 km prz M U18 245 NumerPDF

TAK
2
HAZIK Karolina 2002-01-23 Z/2340/16

TAK

2 km prz K U18 246 NumerPDF

TAK
3
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

8 km prz K 247 NumerPDF

TAK
4
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

3 km prz K U18 248 NumerPDF

TAK
5
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

4 km prz M 249 NumerPDF

TAK
6
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

3 km prz M U20 250 NumerPDF

TAK
7
ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 Z/2233/19

TAK

5 km prz M U18 251 NumerPDF

TAK
8
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

4 km prz K 252 NumerPDF

TAK
9
TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 Z/2668/15

TAK

3 km prz M U20 253 NumerPDF

TAK
 
KB Krościenko Wyżne Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 Z/4596/15

TAK

3 km prz M U18 254 NumerPDF

TAK
2
KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 Z/4594/15

TAK

6 km prz M U20 255 NumerPDF

TAK
 
KB Witar Tarnobrzeg Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

2 km prz K U18 256 NumerPDF

TAK
2
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

10 km prz M 257 NumerPDF

TAK
 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

4 km prz K U20 258 NumerPDF

TAK
2
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

3 km prz M U20 259 NumerPDF

TAK
3
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

2 km prz K U18 260 NumerPDF

TAK
 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 Z/2323/17

2018

3 km prz M U20 261 NumerPDF

TAK
 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DULIK Paweł 2000-03-22 Z/2616/15

TAK

6 km prz M U20 262 NumerPDF

TAK
2
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

2 km prz K U20 263 NumerPDF

TAK
3
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

3 km prz M U18 264 NumerPDF

TAK
 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 Z/4190/11

TAK

10 km prz M 265 NumerPDF

TAK
2
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

2018

3 km prz K U18 266 NumerPDF

TAK
 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

2 km prz K U18 267 NumerPDF

TAK
 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

3 km prz K U18 268 NumerPDF

TAK
 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

2 km prz K U20 269 NumerPDF

TAK
2
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

3 km prz K U18 270 NumerPDF

TAK
3
SIKORA Kacper 2000-07-17 Z/0994/19

TAK

6 km prz M U20 271 NumerPDF

TAK
4
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

5 km prz M U18 272 NumerPDF

TAK
 
PODLASKIE Osobostarty: 44 ( 44 ) K-24 M-20
 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

2 km prz K U18 273 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 Z/2454/15

TAK

3 km prz M U20 274 NumerPDF

TAK
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 17 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

8 km prz K 275 NumerPDF

TAK
2
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

8 km prz K 276 NumerPDF

TAK
3
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

4 km prz K 288 NumerPDF

NIE
4
JELSKI Paweł 2002-06-25 Z/3644/17

TAK

5 km prz M U18 277 NumerPDF

TAK
5
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

4 km prz K U20 278 NumerPDF

TAK
6
KONDRAK Piotr 2003-05-03 Z/0664/17

2018

5 km prz M U18 279 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
7
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

4 km prz K 280 NumerPDF

TAK
8
KUPIŃSKI Hubert 2002-05-13 Z/1972/19

TAK

5 km prz M U18 281 NumerPDF

TAK
9
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

4 km prz K 282 NumerPDF

NIE
10
MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 Z/2035/15

TAK

6 km prz M U20 283 NumerPDF

TAK
11
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

8 km prz K 284 NumerPDF

TAK
12
PARSZCZYŃSKI Łukasz 1985-05-04 Z/0792/11

2018

10 km prz M 285 NumerPDF

TAK
13
POLETYŁO Damian 2002-05-26 Z/1973/19

TAK

3 km prz M U18 286 NumerPDF

TAK
14
RACEWICZ Julia 2002-01-10 Z/0597/16

TAK

2 km prz K U18 287 NumerPDF

NIE
15
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

2 km prz K U20 289 NumerPDF

TAK
16
WNOROWSKI Damian 2000-02-27 Z/2034/15

TAK

3 km prz M U20 553 NumerPDF

Po terminie
TAK
17
ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 Z/0752/16

TAK

3 km prz K U18 290 NumerPDF

TAK
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 21 ( 21 ) K-10 M-11
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BADUREK Maciej 1988-10-31 Z/2113/11

TAK

10 km prz M 291 NumerPDF

NIE
2
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

10 km prz M 292 NumerPDF

TAK
3
DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 Z/1685/11

TAK

4 km prz M 293 NumerPDF

TAK
4
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

10 km prz M 294 NumerPDF

TAK
5
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

2 km prz K U18 295 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
6
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

5 km prz M U18 296 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
7
GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 Z/3692/16

TAK

4 km prz K U20 297 NumerPDF

NIE
8
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

4 km prz K 298 NumerPDF

TAK
9
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

8 km prz K 299 NumerPDF

TAK
10
KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 Z/2938/16

TAK

4 km prz K U20 300 NumerPDF

NIE
11
ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 Z/0356/13

TAK

10 km prz M 301 NumerPDF

TAK
12
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

8 km prz K 302 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
13
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

10 km prz M 303 NumerPDF

TAK
14
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

4 km prz M 304 NumerPDF

TAK
15
NORDWING Rafał 1988-07-12 Z/1804/18

TAK

10 km prz M 305 NumerPDF

NIE
16
OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 Z/0140/13

TAK

8 km prz K 306 NumerPDF

TAK
17
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

TAK

6 km prz M U20 307 NumerPDF

TAK
18
SUCHTA Marcin 2001-07-10 Z/2168/19

TAK

3 km prz M U20 308 NumerPDF

NIE
19
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

TAK

4 km prz K U20 309 NumerPDF

TAK
20
WICHA Iwona 1987-11-18 Z/1806/18

TAK

4 km prz K 310 NumerPDF

TAK
21
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

4 km prz K U20 311 NumerPDF

TAK
 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 Z/1541/15

TAK

3 km prz M U20 312 NumerPDF

TAK
2
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

2 km prz K U20 313 NumerPDF

TAK
3
SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 Z/0520/16

TAK

3 km prz K U18 314 NumerPDF

TAK
4
ŚWIACKA Anita 2000-05-29 Z/1545/15

TAK

2 km prz K U20 315 NumerPDF

TAK
 
POMORSKIE Osobostarty: 60 ( 60 ) K-29 M-31
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

3 km prz M U18 316 NumerPDF

TAK
2
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

3 km prz M U18 317 NumerPDF

TAK
3
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

3 km prz M U20 318 NumerPDF

TAK
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

2 km prz K U18 319 NumerPDF

TAK
2
STANIAK Jakub 2001-12-05 Z/0185/15

TAK

3 km prz M U20 320 NumerPDF

TAK
3
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

2018

3 km prz M U20 321 NumerPDF

TAK
4
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

3 km prz M U20 322 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 Z/0040/13

2018

4 km prz M 323 NumerPDF

TAK
2
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

TAK

5 km prz M U18 324 NumerPDF

TAK
 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

2018

6 km prz M U20 325 NumerPDF

TAK
 
GKS Żukowo Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

3 km prz M U20 326 NumerPDF

TAK
2
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

2 km prz K U20 327 NumerPDF

TAK
3
KOWALSKI Marcin 2001-02-02 Z/1010/17

TAK

3 km prz M U20 328 NumerPDF

TAK
4
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

3 km prz K U18 329 NumerPDF

TAK
5
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

4 km prz M 330 NumerPDF

TAK
 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

3 km prz K U18 331 NumerPDF

TAK
2
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

2 km prz K U18 332 NumerPDF

TAK
3
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

4 km prz K 333 NumerPDF

TAK
 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

2018

4 km prz K U20 334 NumerPDF

TAK
 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

4 km prz M 335 NumerPDF

2
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

3 km prz M U18 336 NumerPDF

3
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

3 km prz M U18 337 NumerPDF

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 Z/0888/17

TAK

2 km prz K U18 338 NumerPDF

TAK
2
HALK Ida 2003-07-03 Z/2826/16

TAK

2 km prz K U18 339 NumerPDF

TAK
3
ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 Z/2828/16

TAK

5 km prz M U18 340 NumerPDF

TAK
4
KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 Z/0884/17

TAK

2 km prz K U18 341 NumerPDF

TAK
5
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

3 km prz K U18 342 NumerPDF

TAK
6
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

5 km prz M U18 343 NumerPDF

TAK
7
STRASZAK Piotr 2000-06-08 Z/1506/18

TAK

6 km prz M U20 344 NumerPDF

TAK
 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

2018

2 km prz K U20 345 NumerPDF

TAK
 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

2 km prz K U18 346 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 Z/1857/19

TAK

3 km prz K U18 347 NumerPDF

TAK
3
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 Z/2842/18

TAK

4 km prz K 348 NumerPDF

TAK
4
NIESIOŁOWSKA Julia 2001-11-16 Z/5234/18

TAK

2 km prz K U20 349 NumerPDF

TAK
5
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

4 km prz K U20 350 NumerPDF

TAK
 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 Z/1944/15

2018

3 km prz M U20 351 NumerPDF

TAK
2
MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 Z/1843/19

TAK

3 km prz M U20 352 NumerPDF

TAK
3
MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 Z/1844/19

TAK

3 km prz M U20 353 NumerPDF

TAK
 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GARSKI Dawid 1995-08-04 Z/0360/13

TAK

4 km prz M 354 NumerPDF

TAK
2
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

4 km prz K U20 355 NumerPDF

TAK
 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

3 km prz M U18 356 NumerPDF

TAK
2
KULIK Kamil 2003-06-02 Z/2162/19

TAK

5 km prz M U18 357 NumerPDF

TAK
3
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

4 km prz K U20 358 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

2 km prz K U18 359 NumerPDF

TAK
 
www.uksbliza.wladek.info
UKS Bliza Władysławowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRYCKO Tomasz 1992-09-16 Z/0283/11

TAK

10 km prz M 360 NumerPDF

TAK
 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

2 km prz K U18 361 NumerPDF

TAK
2
GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 Z/1866/15

TAK

3 km prz M U20 362 NumerPDF

TAK
3
KOBUS Julia 2002-11-27 Z/0835/19

TAK

2 km prz K U18 363 NumerPDF

TAK
4
LEWINSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

3 km prz M U20 364 NumerPDF

TAK
5
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

4 km prz K 365 NumerPDF

TAK
6
WIRKUS Kacper 2000-01-01 Z/1861/15

TAK

3 km prz M U20 366 NumerPDF

TAK
7
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

2 km prz K U20 367 NumerPDF

TAK
 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

2 km prz K U20 368 NumerPDF

TAK
2
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

5 km prz M U18 369 NumerPDF

TAK
3
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

6 km prz M U20 370 NumerPDF

TAK
4
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

4 km prz K U20 371 NumerPDF

TAK
5
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

3 km prz K U18 372 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
6
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

5 km prz M U18 373 NumerPDF

TAK
7
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

4 km prz K 374 NumerPDF

TAK
8
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

3 km prz K U18 375 NumerPDF

TAK
 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 52 ( 52 ) K-21 M-31
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

3 km prz M U20 376 NumerPDF

TAK
2
JARCZOK Bartosz 1999-02-26 Z/0361/15

TAK

4 km prz M 377 NumerPDF

TAK
3
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

4 km prz K U20 378 NumerPDF

TAK
4
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

4 km prz K U20 379 NumerPDF

TAK
5
TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 Z/0972/11

TAK

4 km prz M 380 NumerPDF

TAK
6
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

4 km prz M 381 NumerPDF

TAK
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 12 ( 12 ) K-1 M-11
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

2018

10 km prz M 382 NumerPDF

TAK
2
GRABOWSKI Karol 1989-06-22 Z/1863/11

2018

4 km prz M 383 NumerPDF

TAK
3
GRAJCAR Łukasz 1987-01-17 Z/1879/11

2018

10 km prz M 384 NumerPDF

TAK
4
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

TAK

5 km prz M U18 385 NumerPDF

TAK
5
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

3 km prz K U18 386 NumerPDF

TAK
6
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

6 km prz M U20 387 NumerPDF

TAK
7
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

4 km prz M 388 NumerPDF

TAK
8
PAŁKA Piotr 1984-01-20 Z/1643/11

2018

10 km prz M 389 NumerPDF

TAK
9
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

5 km prz M U18 390 NumerPDF

TAK
10
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

5 km prz M U18 391 NumerPDF

TAK
11
SITKOWSKI Jan 2001-07-23 Z/1899/17

2018

3 km prz M U20 392 NumerPDF

TAK
12
SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 Z/0855/17

TAK

5 km prz M U18 393 NumerPDF

TAK
 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

4 km prz K 394 NumerPDF

NIE
 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

3 km prz K U18 395 NumerPDF

TAK
 
LKS Pogórze Skoczów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 31/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

3 km prz K U18 396 NumerPDF

TAK
2
SIKORA Joanna 2000-11-04 Z/1438/15

TAK

2 km prz K U20 397 NumerPDF

TAK
 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

4 km prz K 398 NumerPDF

TAK
2
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

6 km prz M U20 399 NumerPDF

TAK
3
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

4 km prz K 400 NumerPDF

TAK
4
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

2 km prz K U18 401 NumerPDF

TAK
 
mos.katowice.pl
MKS-MOS Katowice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 13/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIZOŃ Karol 2002-03-15 Z/2212/19

TAK

3 km prz M U18 402 NumerPDF

TAK
2
HARĘŻA Maciej 2001-11-15 Z/1390/16

TAK

3 km prz M U20 403 NumerPDF

TAK
3
WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 Z/2898/18

TAK

3 km prz M U18 404 NumerPDF

TAK
 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

4 km prz K U20 405 NumerPDF

TAK
2
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

2 km prz K U18 406 NumerPDF

TAK
3
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

2 km prz K U20 407 NumerPDF

TAK
4
WASKIN Szymon 1996-03-21 Z/1301/12

TAK

4 km prz M 408 NumerPDF

TAK
 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

2 km prz K U18 409 NumerPDF

TAK
2
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

TAK

3 km prz M U20 410 NumerPDF

TAK
3
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

3 km prz M U18 411 NumerPDF

TAK
4
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

2 km prz K U20 412 NumerPDF

TAK
5
MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 Z/1310/16

TAK

3 km prz M U18 413 NumerPDF

TAK
6
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

3 km prz M U18 414 NumerPDF

TAK
7
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

2 km prz K U20 415 NumerPDF

TAK
8
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

2 km prz K U18 416 NumerPDF

TAK
9
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

3 km prz M U18 417 NumerPDF

TAK
 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

5 km prz M U18 418 NumerPDF

TAK
 
csir.pl
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

3 km prz M U18 419 NumerPDF

TAK
 
MUKS SZS Cieszyn Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 19/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

2 km prz K U18 420 NumerPDF

TAK
2
MASARSKI Szymon 2002-01-04 Z/2163/19

TAK

5 km prz M U18 421 NumerPDF

TAK
3
MOLA Mateusz 2000-10-03 Z/2461/18

TAK

6 km prz M U20 422 NumerPDF

TAK
4
ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 Z/1683/16

TAK

3 km prz M U20 423 NumerPDF

TAK
 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

4 km prz K U20 424 NumerPDF

TAK
2
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

2 km prz K U20 425 NumerPDF

TAK
3
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

4 km prz K U20 426 NumerPDF

TAK
 
UKS Chromik Mysłowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 Z/3240/15

TAK

4 km prz M 427 NumerPDF

TAK
 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-11 M-7
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

2 km prz K U20 428 NumerPDF

TAK
2
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

3 km prz K U18 429 NumerPDF

TAK
3
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

3 km prz M U18 430 NumerPDF

TAK
4
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

3 km prz M U20 431 NumerPDF

TAK
5
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

TAK

3 km prz M U18 432 NumerPDF

TAK
 
KLKS Juventa-Kobex Starachowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

2018

3 km prz K U18 433