Internetowe zgłoszenia do imprezy: Karkonoski Mityng Ogólnopolski 2021
KARPACZ, 17.07.2021
Osobostarty wszystkie: 304 ( 206 ) K-108 M-98
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 101 ( 71 ) K-45 M-26
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 30 ( 23 ) K-15 M-8
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSIAYUK Anton 2001-10-30 Z/4298/19

TAK

W dal M 700 NumerPDF 6.49 6.49/21

2
ALEKSIAYUK Anton 2001-10-30 Z/4298/19

TAK

Trójskok M 700 NumerPDF

3
BARANOWSKA Nela 2006-07-28 Z/1338/21

TAK

100m K 111 NumerPDF 12.84 12.84/21

4
BARANOWSKA Nela 2006-07-28 Z/1338/21

TAK

200m K 111 NumerPDF 26.90 26.90/21

5
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

100m pł K U18 110 NumerPDF 15.75 15.75/21  ZKN 

6
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

W dal K 110 NumerPDF 4.76 5.21/20  ZKN 

7
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

200m K 106 NumerPDF 26.49 26.49/21

8
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

400m pł K 130 NumerPDF 63.20 63.20/21

9
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

TAK

Tyczka M 6 NumerPDF 4.01 4.05/19  ZKN 

10
DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 Z/2611/18

TAK

200m M 130 NumerPDF 22.73 22.73/21

11
GIL Natalia 2007-03-29 Z/2850/18

TAK

200m K 126 NumerPDF 27.38 27.38/21

12
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

Trójskok M 777 NumerPDF 14.09/20  KN   SKN 

13
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 777 NumerPDF 7.67 7.95/20  KN   SKN 

14
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

100m K 112 NumerPDF 13.38/20

15
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

100m pł K U18 112 NumerPDF 14.62 14.62/21

16
KOMINEK Andrzej 1982-11-08 Z/3676/19

TAK

Dysk M (2kg) 77 NumerPDF 43.99 44.92/18

17
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

Tyczka K 41 NumerPDF 4.01 4.26/19  KNF   KN   SKN 

18
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M 127 NumerPDF 4.61 4.61/21  ZKN 

19
NOWAK Tola 2004-06-22 Z/0660/20

TAK

200m K 101 NumerPDF 28.90 28.90/21

20
NOWAK Tola 2004-06-22 Z/0660/20

TAK

100m K 101 NumerPDF 13.87 13.87/21

21
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m pł M 779 NumerPDF 55.75 54.08/18  ZKN 

22
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

Wzwyż K 66 NumerPDF 1.65 1.71/17

23
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

400m M 772 NumerPDF 49.80 49.44/19

24
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

W dal K 777 NumerPDF 5.81 5.81/21

25
SZMYD Natalia 2004-03-24 Z/0698/20

TAK

400m pł K 100 NumerPDF 68.00 68.00/21

26
SZYDŁOWSKA Vanessa 2005-04-12 Z/1340/19

TAK

200m K 128 NumerPDF 29.51 29.51/21

27
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

400m K 333 NumerPDF 55.27 54.36/18  ZKN   KNF   SKN 

28
WYSOCZAŃSKA Urszula 2006-01-03 Z/0677/20

TAK

200m K 105 NumerPDF 29.53 29.53/21

29
WYSOCZAŃSKA Urszula 2006-01-03 Z/0677/20

TAK

100m K 105 NumerPDF 14.06 14.06/21

30
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

200m K 117 NumerPDF 26.25 25.10/19

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

TAK

400m M 105 NumerPDF 50.21 50.21/21

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 7 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

W dal K 88 NumerPDF 5.52 5.52/21  OSU 

2
KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 Z/2158/20

TAK

W dal K 81 NumerPDF 5.07 5.13/20  OSU 

3
KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 Z/2158/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 81 NumerPDF 35.47 35.47/21  OSU 

4
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 84 NumerPDF 32.68 32.68/21

5
OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 Z/4056/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 68 NumerPDF 33.30 33.30/21

6
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

100m pł K U18 87 NumerPDF 14.11 13.87/20  ZKN   SKN   OSU 

7
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K 89 NumerPDF 5.95 5.95/21  ZKN   OSU 

 
LKS Polkowice Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

200m K 5 NumerPDF 27.15 27.05/19

2
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

Trójskok K 5 NumerPDF 10.43 10.43/21

3
JANCZAK Dagmara 2007-09-02 Z/1786/21

TAK

Trójskok K 3 NumerPDF 9.86 9.86/21

4
JANCZAK Dagmara 2007-09-02 Z/1786/21

TAK

200m K 3 NumerPDF 28.44 28.44/21

5
WOJTKIEWICZ Maksymilian 2007-04-02 Z/1788/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 3 NumerPDF 38.04 38.04/21

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 Z/0664/19

TAK

800m M 44 NumerPDF  ZKN   OSU 

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 9 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

Tyczka K 756 NumerPDF 3.41 3.41/21  ZKN   OSU 

2
HERDA Julia 2004-08-26 Z/2920/19

TAK

Tyczka K 326 NumerPDF 2.80 2.80/21

3
KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 Z/1476/21

TAK

Tyczka K 89 NumerPDF 3.20 3.20/21

4
KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 Z/2645/20

TAK

Tyczka M 304 NumerPDF 3.50 3.50/21

5
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

200m K 328 NumerPDF 26.12 26.12/21  OSU 

6
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

100m K 328 NumerPDF 12.57 12.57/21  OSU 

7
RADKOWSKA Julia 2004-09-26 Z/2644/20

TAK

Tyczka K 329 NumerPDF 2.90 2.90/21

8
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

110m M (91.4) U18 701 NumerPDF 14.13 14.13/21  ZKN   OSU 

9
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

W dal M 701 NumerPDF 6.64 6.70/20  ZKN   OSU 

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 Z/3559/19

TAK

Tyczka M 662 NumerPDF 3.00 3.10/20

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 8 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

600m K 1 NumerPDF 1:42.26 1:42.26/21

2
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

W dal K 16 NumerPDF 5.17 5.17/21

3
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

110m M (91.4) U18 72 NumerPDF 14.48 14.48/21  ZKN 

4
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF 14.57 14.57/21  ZKN 

5
OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 Z/4847/19

TAK

Trójskok M 11 NumerPDF 13.96 14.00/19

6
OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 Z/4847/19

TAK

W dal M 11 NumerPDF 6.51 7.00/19

7
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

100m pł K U18 24 NumerPDF 14.75 14.75/21  ZKN 

8
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

TAK

100m pł K U18 1 NumerPDF 14.93 14.93/21  ZKN 

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

400m M 437 NumerPDF 48.91 48.91/21  ZKN 

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 12 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

200m K 27 NumerPDF 27.72 27.72/21  OSU 

2
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

100m K 27 NumerPDF 13.78 13.78/21  OSU 

3
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

800m M 88 NumerPDF 2:40.69/18  ZKN   OSU 

4
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

600m M 88 NumerPDF 1:28.88 1:28.88/21  ZKN   OSU 

5
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

800m M 71 NumerPDF 1:57.99 1:57.99/21  OSU 

6
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

600m M 71 NumerPDF 1:24.74/20  OSU 

7
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

200m K 21 NumerPDF  OSU 

8
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

100m K 21 NumerPDF 13.89 13.89/21  OSU 

9
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

800m M 76 NumerPDF 2:04.12 2:03.63/20  ZKN   OSU 

10
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

600m M 76 NumerPDF 1:29.58 1:29.58/21  ZKN   OSU 

11
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

600m K 22 NumerPDF 1:34.92 1:34.92/21  ZKN   OSU 

12
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

400m K 22 NumerPDF 58.49 58.49/21  ZKN   OSU 

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

100m K 20 NumerPDF 12.68 12.68/21

2
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

200m K 20 NumerPDF 25.76 25.76/21

3
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

400m pł K 28 NumerPDF 63.50 62.99/20  ZKN 

4
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

100m K 29 NumerPDF 13.60 13.40/20

5
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

100m pł K 29 NumerPDF 17.23 17.23/21

 
UKS Orlica Domaniów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIELECKI Jarosław 1998-07-15 Z/5055/15

TAK

200m M 30 NumerPDF 24.36 24.31/20

2
CIELECKI Jarosław 1998-07-15 Z/5055/15

TAK

100m M 30 NumerPDF 11.75 11.54/20

 
brak
ULKS Młodzik - Ziemia Oławska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 Z/3734/20

TAK

800m K 30 NumerPDF 2:27.79 2:27.79/21

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

Trójskok K 99 NumerPDF 11.36 11.36/21  ZKN   OSU 

2
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

W dal K 99 NumerPDF 5.15 5.15/21  ZKN   OSU 

3
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Dysk M (2kg) 657 NumerPDF 49.17 49.17/21

4
OWCZARZ Joanna 2005-11-01 Z/3131/19

TAK

400m K 21 NumerPDF 65.92 65.92/21

5
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

Trójskok M 643 NumerPDF 16.38 16.81/15  KN   SKN 

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 13 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

100m M 49 NumerPDF 10.96 10.96/21  ZKN   OSU 

2
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

200m M 49 NumerPDF 22.31 22.17/20  ZKN   OSU 

3
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

4x100m K 13 NumerPDF  ZKN   SKN   OSU 

4
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

100m K 13 NumerPDF 12.13 12.13/21  ZKN   SKN   OSU 

5
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

W dal K 13 NumerPDF 5.78 5.78/21  ZKN   SKN   OSU 

6
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

400m K 24 NumerPDF 58.54 58.54/21  OSU 

7
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

4x100m K 24 NumerPDF  OSU 

8
PICHUR Marta 2004-07-11 Z/4680/19

TAK

4x100m K 100 NumerPDF  OSU 

9
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

TAK

100m M 77 NumerPDF 11.39 11.39/21  OSU 

10
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

TAK

W dal M 77 NumerPDF 6.11 6.19/19  OSU 

11
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

4x100m K 25 NumerPDF  ZKN   OSU 

12
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

100m pł K U18 25 NumerPDF 14.06 14.06/21  ZKN   OSU 

13
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

Trójskok K 25 NumerPDF 12.09 12.09/21  ZKN   OSU 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 32 ( 19 ) K-7 M-12
 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 8 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

W dal M 25 NumerPDF 7.09 7.09/21  ZKN 

2
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

Trójskok M 25 NumerPDF 13.17 13.32/20  ZKN 

3
GWADERA Aleksandra 2007-12-27 Z/1020/20

TAK

W dal K 21 NumerPDF 4.82 4.82/21

4
GWADERA Aleksandra 2007-12-27 Z/1020/20

TAK

200m K 21 NumerPDF 26.42 26.42/21

5
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

400m K 54 NumerPDF

6
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

W dal K 54 NumerPDF 4.24 4.24/21

7
ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 Z/1119/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 55 NumerPDF 24.67 24.67/21

8
ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 Z/1119/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 55 NumerPDF 31.10 31.10/21

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 15 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

100m pł K U18 54 NumerPDF 14.94 14.69/20  ZKN   OSU 

2
GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 Z/1029/20

TAK

100m K 34 NumerPDF 13.56 13.56/21  OSU 

3
GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 Z/1029/20

TAK

200m K 34 NumerPDF 29.35/20  OSU 

4
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

4x100m M 25 NumerPDF  ZKN   OSU 

5
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

100m M 25 NumerPDF 11.97 11.65/20  ZKN   OSU 

6
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

110m M (91.4) U18 61 NumerPDF 17.86 17.86/21  OSU 

7
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

Oszczep M U18 (700) 61 NumerPDF 39.64 39.64/21  OSU 

8
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 Z/3047/20

TAK

4x100m M 61 NumerPDF  OSU 

9
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 Z/4904/19

TAK

4x100m M 29 NumerPDF  ZKN   OSU 

10
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 Z/4904/19

TAK

Wzwyż M 29 NumerPDF 1.70 1.78/20  ZKN   OSU 

11
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

Wzwyż K 38 NumerPDF 1.56 1.56/19  OSU 

12
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

200m K 38 NumerPDF 30.09 30.09/21  OSU 

13
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

400m pł M (84) U18 59 NumerPDF 58.49 58.49/21  OSU 

14
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

100m M 59 NumerPDF 12.11/20  OSU 

15
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

4x100m M 22 NumerPDF  OSU 

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 71 NumerPDF 52.51 52.51/21  OSU 

2
KOMINEK Paulina 2005-05-02 Z/5212/19

TAK

Dysk K (1kg) 60 NumerPDF 31.41 31.41/21  ZKN   OSU 

3
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 77 NumerPDF 58.06 58.06/21  ZKN   OSU 

4
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 74 NumerPDF 55.50 55.50/21  OSU 

 
WKS Sobieski Omega Systems Żagań Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/LB/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

600m M 221 NumerPDF 1:33.52 1:33.52/21

2
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 221 NumerPDF 40.42 40.42/21

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FILAR Igor 2004-03-25 Z/3111/18

TAK

110m M (91.4) U18 511 NumerPDF 14.25 14.25/21  ZKN   OSU 

2
FILAR Igor 2004-03-25 Z/3111/18

TAK

400m pł M (84) U18 511 NumerPDF 53.89 53.89/21  ZKN   OSU 

3
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

400m pł M (84) U18 514 NumerPDF 55.31 55.31/21  ZKN   OSU 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 82 ( 53 ) K-21 M-32
 
AZS Łódź Osobostarty: 21 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 Z/0238/18

TAK

100m K 200 NumerPDF 12.42 12.42/21  ZKN 

2
ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 Z/0238/18

TAK

200m K 200 NumerPDF 25.81 25.81/21  ZKN 

3
ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 Z/0238/18

TAK

4x100m K 200 NumerPDF  ZKN 

4
JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 Z/0456/19

TAK

200m M 191 NumerPDF 24.21 23.92/20

5
KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 Z/0503/19

TAK

100m K 198 NumerPDF 13.72 13.72/21

6
KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 Z/0503/19

TAK

200m K 198 NumerPDF 27.86 27.86/21

7
KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 Z/0503/19

TAK

4x100m K 198 NumerPDF

8
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

100m M 187 NumerPDF 11.43 11.43/20

9
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

200m M 187 NumerPDF 23.39 23.24/20

10
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

100m K 195 NumerPDF 12.69 12.69/21

11
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

4x100m K 195 NumerPDF

12
MARCINIAK Julia 2004-06-28 Z/5319/19

TAK

100m K 191 NumerPDF 13.19 13.19/21

13
MARCINIAK Julia 2004-06-28 Z/5319/19

TAK

200m K 191 NumerPDF 27.21 27.21/21

14
MARCINIAK Julia 2004-06-28 Z/5319/19

TAK

4x100m K 191 NumerPDF

15
NOWAK Natalia 2004-10-16 Z/1955/21

TAK

200m K 190 NumerPDF 26.02 26.02/21

16
NOWAK Natalia 2004-10-16 Z/1955/21

TAK

100m K 190 NumerPDF 12.56 12.56/21

17
NOWAK Natalia 2004-10-16 Z/1955/21

TAK

4x100m K 190 NumerPDF

18
OLBORSKA Nikola 2004-07-20 Z/2428/20

TAK

200m K 175 NumerPDF 28.61 28.61/21

19
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

400m M 194 NumerPDF 49.41 49.41/21  ZKN 

20
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

400m M 190 NumerPDF 48.63 48.63/21  ZKN 

21
WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 Z/0660/18

TAK

400m pł M (84) U18 188 NumerPDF 58.21 58.21/21

 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

200m K 159 NumerPDF 26.60 26.54/20  ZKN 

2
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

100m K 159 NumerPDF 13.90/18  ZKN 

3
MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 Z/5047/19

TAK

400m M 153 NumerPDF

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 12 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 15.42 15.42/21

2
BIENIAK Natalia 2005-06-30 Z/0071/19

TAK

Tyczka K 664 NumerPDF 2.72 2.72/21

3
BOCZKOWSKI Michał 2007-07-31 Z/4161/19

TAK

Wzwyż M 812 NumerPDF 1.71 1.71/21  OSU 

4
DUDKA Filip 2006-08-31 Z/4157/19

TAK

Tyczka M 757 NumerPDF 3.70 3.70/21

5
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

400m pł M (84) U18 759 NumerPDF 56.59 55.00/20  ZKN   OSU 

6
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

Tyczka K 811 NumerPDF 2.72 2.72/21

7
PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 Z/4160/19

TAK

Wzwyż M 810 NumerPDF 1.70 1.70/21  OSU 

8
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

Wzwyż M 814 NumerPDF 2.04 2.04/21  OSU 

9
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

Wzwyż M 661 NumerPDF 1.70 1.71/20  OSU 

10
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

110m M (91.4) U18 661 NumerPDF 15.15 15.15/21  OSU 

11
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 Z/0087/20

TAK

110m M (91.4) U18 802 NumerPDF 16.22 16.22/21  OSU 

12
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 Z/0087/20

TAK

Tyczka M 802 NumerPDF 3.30 3.30/21  OSU 

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 12 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 Z/0471/21

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 31 NumerPDF 32.00 32.00/21

2
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 6 NumerPDF 56.47 56.47/21

3
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Dysk K (1kg) 67 NumerPDF 40.73 40.73/21  ZKN   OSU 

4
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Dysk K (1kg) 7 NumerPDF 33.49 33.49/21  ZKN   OSU 

5
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 13 NumerPDF 40.42 40.42/21

6
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 75 NumerPDF 50.11 50.11/21  ZKN   OSU 

7
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 79 NumerPDF 47.84 47.84/21  ZKN 

8
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 14 NumerPDF 29.18 29.18/21  OSU 

9
TYC Kornelia 2006-03-31 Z/1770/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 35 NumerPDF 19.51 19.51/21

10
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Tyczka K 140 NumerPDF 3.61 3.61/21  ZKN   SKN   OSU 

11
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Trójskok K 140 NumerPDF 11.22 11.22/21  ZKN   SKN   OSU 

12
ZALEGA Jonatan 2006-08-08 Z/3808/19

TAK

100m M 21 NumerPDF 11.85 11.85/21

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 Z/0231/19

TAK

200m M 128 NumerPDF 22.89 22.89/21  ZKN 

2
CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 Z/0231/19

TAK

100m M 128 NumerPDF 11.55 11.55/21  ZKN 

3
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

100m M 139 NumerPDF 11.34 11.34/21  ZKN 

4
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

200m M 139 NumerPDF 22.55 22.55/21  ZKN 

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M 426 NumerPDF 4.65/20  ZKN   SKN 

2
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

W dal M 426 NumerPDF 6.10/19  ZKN   SKN 

3
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

TAK

Wzwyż K 426 NumerPDF 1.42 1.42/20  ZKN 

4
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

TAK

100m pł K U18 426 NumerPDF 15.45 15.45/21  ZKN 

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 Z/0310/18

TAK

Tyczka K 86 NumerPDF 3.41 3.41/21

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 9 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 Z/5219/18

TAK

100m K 73 NumerPDF 14.22 14.22/21

2
FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 Z/3194/19

TAK

800m M 91 NumerPDF 2:30.42/19

3
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 98 NumerPDF 35.01 35.01/21

4
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

110m M (91.4) U18 96 NumerPDF 16.10 16.10/21

5
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

400m pł M (84) U18 96 NumerPDF 59.25 59.25/21

6
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

Wzwyż M 82 NumerPDF 1.75 1.75/20

7
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 82 NumerPDF

8
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

Wzwyż K 74 NumerPDF 1.40 1.43/20  ZKN 

9
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 74 NumerPDF 26.26 26.26/21  ZKN 

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 Z/3268/20

TAK

W dal M 31 NumerPDF 6.50 6.50/21

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

TAK

400m M 24 NumerPDF 54.60 53.90/20

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 14 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZANIAK Bartek 2005-03-18 Z/1901/21

TAK

100m M 198 NumerPDF 11.92 11.92/21

2
BAZANIAK Bartek 2005-03-18 Z/1901/21

TAK

200m M 198 NumerPDF 24.43 24.43/21

3
BAZANIAK Bartek 2005-03-18 Z/1901/21

TAK

4x100m M 198 NumerPDF

4
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

Wzwyż K 315 NumerPDF 1.65/19

5
RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 Z/0414/19

TAK

4x100m M 306 NumerPDF  ZKN 

6
RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 Z/0414/19

TAK

400m pł M (84) U18 306 NumerPDF 56.52 56.52/21  ZKN 

7
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

TAK

200m K 306 NumerPDF 26.51 26.51/21

8
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

TAK

W dal K 306 NumerPDF 5.27 5.27/21

9
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

200m M 333 NumerPDF 23.12 22.96/20  ZKN 

10
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

100m M 333 NumerPDF 11.06 11.06/21  ZKN 

11
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

4x100m M 333 NumerPDF  ZKN 

12
WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 Z/1902/21

TAK

4x100m M 200 NumerPDF

13
WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 Z/1902/21

TAK

400m M 200 NumerPDF 50.20 50.20/21

14
WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 Z/1902/21

TAK

100m M 200 NumerPDF 11.54 11.54/21

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
www.duklanowskiteam.com
Ducla Academy Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 104/MZ/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGIŃSKA Maja 2004-05-07 Z/4351/20

TAK

200m K 13 NumerPDF 29.75 29.75/21

2
ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Z/4298/20

TAK

600m K 21 NumerPDF 1:39.58 1:39.58/21

3
NOGA Olena 2007-02-08 Z/4302/20

TAK

600m K 33 NumerPDF 1:51.73 1:51.73/21

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

400m K 17 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 26 ( 18 ) K-10 M-8
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 13 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

110m M (91.4) U18 680 NumerPDF 14.22 13.99/20 PK  KNF   SKN   OSU 

2
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

400m pł M (84) U18 680 NumerPDF 54.34 53.89/20  KNF   SKN   OSU 

3
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K 665 NumerPDF 60.10 59.96/20  KNF   KN   SKN 

4
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

100m pł K 665 NumerPDF 14.05 14.05/21 PK  KNF   KN   SKN 

5
KIDOŃ Piotr 2000-02-22 Z/1693/17

TAK

400m pł M 663 NumerPDF 52.77 52.77/21  ZKN 

6
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

200m K 669 NumerPDF 26.39 26.39/21  ZKN   OSU 

7
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

400m pł K 669 NumerPDF 62.91 62.91/21  ZKN   OSU 

8
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

200m M 673 NumerPDF 22.33 22.33/21

9
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

100m M 673 NumerPDF 11.11 10.97/17

10
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

100m K 967 NumerPDF 11.73 11.73/21  KNF   KN   SKN 

11
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

200m K 967 NumerPDF 24.13 24.13/21  KNF   KN   SKN 

12
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

200m K 673 NumerPDF 24.89 24.89/21  ZKN 

13
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

100m K 673 NumerPDF 12.42/19  ZKN 

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 13 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

800m K 666 NumerPDF 2:40.27/20

2
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

Wzwyż K 309 NumerPDF 1.65 1.65/21

3
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M 222 NumerPDF 1.90 1.90/21  ZKN 

4
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

W dal M 321 NumerPDF 5.05 5.05/21

5
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

100m M 321 NumerPDF 13.79 13.79/21

6
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

110m M (91.4) U18 322 NumerPDF

7
PATER Agnieszka 1982-02-12 Z/13001/21

TAK

Oszczep K (600) 333 NumerPDF 49.22/04

8
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 323 NumerPDF 48.29 48.29/21

9
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M 555 NumerPDF 11.44 11.44/21

10
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

400m M 555 NumerPDF 51.30 51.30/21

11
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 310 NumerPDF 32.55 32.55/21

12
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

800m K 444 NumerPDF 2:33.60 2:33.60/21

13
ZAWADA Weronika 2006-07-22 Z/5770/19

TAK

600m K 316 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 16 ( 11 ) K-2 M-9
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

Wzwyż M 23 NumerPDF 2.08/19  ZKN   SKN 

2
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

110m M (99.1) U20 23 NumerPDF 14.89/18 PK  ZKN   SKN 

3
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

100m M 71 NumerPDF 11.54 11.43/09

4
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

400m pł M 71 NumerPDF 58.20 57.21/20

5
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

400m pł K 45 NumerPDF 63.68 63.68/21

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

800m K 25 NumerPDF 2:06.93/00

 
mmkskk94@wp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 10 ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HALEK Arkadiusz 2007-03-16 Z/0366/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 819 NumerPDF 34.41 34.41/21

2
HARZ Tomasz 2007-04-01 Z/0368/21

TAK

100m M 903 NumerPDF

3
HARZ Tomasz 2007-04-01 Z/0368/21

TAK

Wzwyż M 903 NumerPDF 1.70 1.70/21

4
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

100m M 750 NumerPDF 11.90 11.90/21

5
ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 Z/0969/20

TAK

100m M 819 NumerPDF 13.08 13.08/21

6
ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 Z/0969/20

TAK

Wzwyż M 819 NumerPDF 1.60 1.60/21

7
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

110m M (99.1) U20 902 NumerPDF

8
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

Wzwyż M 902 NumerPDF 1.75 1.79/18

9
SZTUCKI Szymon 2007-01-18 Z/5326/21

TAK

Dysk M U16 (1kg) 825 NumerPDF 32.52 32.52/21

10
ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 Z/1917/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 904 NumerPDF 39.94 39.94/21

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 15 ( 13 ) K-8 M-5
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

Oszczep K (600) 321 NumerPDF 43.26 45.14/19  ZKN 

2
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

W dal K 317 NumerPDF 5.38 5.76/20  KNF   KN   SKN 

3
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Wzwyż M 319 NumerPDF 2.01 2.05/19  ZKN 

4
SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 Z/1690/11

TAK

Dysk M (2kg) 303 NumerPDF 52.08/18  KN   SKN 

 
www.iskra.pszczyna.pl/
MKS Iskra Pszczyna Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 05/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELA Maksymilian 2007-09-03 Z/2843/18

TAK

W dal M 42 NumerPDF 5.04 5.04/21

2
BIELA Maksymilian 2007-09-03 Z/2843/18

TAK

100m M 42 NumerPDF 12.60 12.60/21

3
DZIDA Maria 2005-11-04 Z/2167/19

TAK

400m K 48 NumerPDF 66.07 66.07/21

4
KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 Z/0803/18

TAK

600m K 41 NumerPDF 1:37.81/19  ZKN 

5
KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 Z/0803/18

TAK

400m K 41 NumerPDF 60.46/20  ZKN 

6
MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 Z/3860/19

TAK

400m K 49 NumerPDF

7
MUNARI Sabrina 2005-12-07 Z/0501/20

TAK

100m K 42 NumerPDF 13.15 13.15/21

8
MUNARI Sara 2007-08-28 Z/1714/20

TAK

100m K 53 NumerPDF 14.64 14.44/20

 
mksustron.pl
MKS Ustroń Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

Tyczka K 36 NumerPDF 4.01 4.01/21  KNF   SKN 

2
KUNC Michał 2005-02-27 Z/4061/18

TAK

Tyczka M 10 NumerPDF 3.90 3.90/21  ZKN 

 
brak
UKS Olimp Mazańcowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Dawid 2003-04-03 Z/4103/17

TAK

Tyczka M 9 NumerPDF 4.20 4.20/21  ZKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 24 ( 17 ) K-11 M-6
 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 6 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYMBALISTA Julia 2006-08-25 Z/3362/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 22 NumerPDF 22.76/20

2
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

TAK

W dal K 23 NumerPDF 3.97 3.97/21

3
DROZD Martyna 2006-04-08 Z/2433/20

TAK

100m K 11 NumerPDF 15.06 14.36/20

4
DUTKA Julia 2005-02-17 Z/1828/19

TAK

800m K 7 NumerPDF 2:30.64 2:30.64/21

5
FIGAS Bartosz 2004-07-10 Z/10006/21

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 15 NumerPDF 35.96 35.96/21

6
FIGAS Bartosz 2004-07-10 Z/10006/21

TAK

Oszczep M U18 (700) 15 NumerPDF 37.02 37.02/21

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

400m pł K 173 NumerPDF 66.19 66.19/21

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 17 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

200m K 972 NumerPDF 28.91/20  OSU 

2
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

100m K 972 NumerPDF 13.83 13.83/21  OSU 

3
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

800m K 965 NumerPDF 2:37.31 2:36.39/20  OSU 

4
HEINRICH Zofia 2006-03-14 Z/5144/19

TAK

100m K 984 NumerPDF 14.72/20

5
HEINRICH Zofia 2006-03-14 Z/5144/19

TAK

200m K 984 NumerPDF 28.63 28.63/21

6
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

100m K 963 NumerPDF 11.81 11.81/21  KNF   KN   SKN 

7
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

W dal K 963 NumerPDF 6.25/20  KNF   KN   SKN 

8
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

110m M (91.4) U18 968 NumerPDF 14.74 14.74/21

9
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

100m M 934 NumerPDF 10.80 10.80/21  ZKN 

10
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

200m M 934 NumerPDF 21.76 21.76/21  ZKN 

11
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

400m pł M 945 NumerPDF

12
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

800m M 945 NumerPDF 1:57.12 1:57.12/21

13
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

Dysk K (1kg) 989 NumerPDF 34.74 34.74/21

14
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 Z/5148/19

TAK

200m K 977 NumerPDF  OSU 

15
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 Z/5148/19

TAK

100m K 977 NumerPDF  OSU 

16
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

Oszczep M (800) 948 NumerPDF 55.00 57.66/20  ZKN 

17
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 957 NumerPDF 46.87 46.87/21