Internetowe zgłoszenia do imprezy: 21. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy
BIAŁOGARD, 19.07.2019
Osobostarty wszystkie: 179 ( 145 ) K-69 M-76
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 8 ( 6 ) K-4 M-2
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

5000m M 75 NumerPDF 14:25.56 14:13.93/18

2
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

100m K 115 NumerPDF 13.26 13.26/19

3
PAWLUS Marta 2002-06-05 Z/2739/17

TAK

200m K 113 NumerPDF 30.14 29.18/18

4
PAWLUS Marta 2002-06-05 Z/2739/17

TAK

100m K 113 NumerPDF 14.27 14.25/18

5
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

100m K 123 NumerPDF 14.39 14.39/19

6
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

200m K 117 NumerPDF 25.10 25.10/19

7
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

100m K 117 NumerPDF 12.92/18

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

3000m M 602 NumerPDF 9:14.20/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 18 ( 15 ) K-7 M-8
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

100m K 867 NumerPDF 11.86 11.86/19

2
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

200m K 867 NumerPDF 25.00 25.00/19

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

3000m M 388 NumerPDF 9:26.48 9:26.48/19

2
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

800m K 368 NumerPDF 2:20.00 2:20.00/19

3
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

3000m M 37 NumerPDF 9:54.66 9:54.66/19

4
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

3000m K 66 NumerPDF 10:09.40 10:09.40/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
wda-swiecie.pl/
KS Wda Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

800m M 216 NumerPDF 1:55.66 1:50.04/08

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

5000m M 736 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
MUKL Brodnica Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

200m K 312 NumerPDF 27.84 27.84/19

2
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

100m M 310 NumerPDF 11.57 11.23/18

3
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

200m M 310 NumerPDF 23.51 23.51/19

4
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

100m M 312 NumerPDF 11.52 11.52/19

5
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

200m M 312 NumerPDF 25.03/18

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

200m M 3 NumerPDF

2
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

800m M 6 NumerPDF

3
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

800m K 9 NumerPDF 2:25.58/18

4
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

800m K 3 NumerPDF 2:27.61/18

5
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

100m K 5 NumerPDF 14.31/18

 
LUBELSKIE Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

100m M 414 NumerPDF 11.11 10.97/18

2
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

200m M 414 NumerPDF 22.00 22.00/19

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

200m M 451 NumerPDF 21.79 21.18/18

2
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

100m M 451 NumerPDF 10.76 10.44/17

3
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

800m M 65 NumerPDF 2:01.01 1:48.31/05

 
LUBUSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

1500m K 11 NumerPDF 4:35.70 4:35.70/19

 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MISJAN Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

800m K 931 NumerPDF 2:11.51/18

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

1500m K 63 NumerPDF 5:21.30 5:21.30/19

2
ŁAGOCKI Maksymilian 2003-07-24 Z/2252/19

TAK

800m M 60 NumerPDF

3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

1500m K 65 NumerPDF 4:46.85 4:46.85/19

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

800m M 510 NumerPDF 2:00.49 2:00.49/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 13 ( 8 ) K-5 M-3
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 210 NumerPDF 55.77 54.78/14

2
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

200m M 247 NumerPDF 21.99 21.62/17

3
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

100m M 247 NumerPDF 10.81 10.68/17

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWALA Robert 1992-10-29 Z/1784/13

TAK

5000m M 99 NumerPDF 14:07.01 14:07.01/19

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 8 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

100m K 734 NumerPDF 16.08 16.08/19

2
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

200m K 734 NumerPDF

3
FLIS Gabriela 2007-03-02 Z/0195/19

TAK

100m K 777 NumerPDF

4
FLIS Gabriela 2007-03-02 Z/0195/19

TAK

200m K 777 NumerPDF

5
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

100m K 859 NumerPDF 13.76 13.76/19

6
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

200m K 859 NumerPDF

7
ZIMNY Emanuel 1981-01-28 Z/0097/13

TAK

100m M 499 NumerPDF 10.87/01

8
ZIMNY Emanuel 1981-01-28 Z/0097/13

TAK

200m M 499 NumerPDF 21.72/01

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

1500m K 38 NumerPDF 4:29.47 4:28.43/18

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Daniel 1999-03-12 Z/1501/18

TAK

5000m M 143 NumerPDF 16:30.33/18

 
PODLASKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

1500m M 993 NumerPDF 3:59.0/17

 
POMORSKIE Osobostarty: 32 ( 30 ) K-12 M-18
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

3000m M 725 NumerPDF 9:01.00 9:01.00/19

2
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

100m K 724 NumerPDF 12.38 12.38/19

3
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

100m pł K U18 705 NumerPDF 15.25 15.25/19

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

1500m M 401 NumerPDF 4:02.50 4:02.50/19

 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

400m K 16 NumerPDF 60.90 60.44/16

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

1500m K 174 NumerPDF 5:05.21 4:44.39/18

2
KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 Z/1667/16

TAK

400m M 163 NumerPDF 53.41 53.41/19

3
RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 Z/4302/15

TAK

800m K 166 NumerPDF 2:38.85/16

4
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

1500m K 173 NumerPDF 5:17.88 5:17.88/19

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURCZYK Robert 1994-04-06 Z/4827/19

TAK

5000m M 271 NumerPDF

2
GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 Z/1919/18

TAK

5000m M 448 NumerPDF 16:14.09/18

3
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

1500m M 284 NumerPDF 4:32.6 4:32.6/19

4
ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 Z/1012/17

TAK

5000m M 141 NumerPDF 15:54.00 15:37.52/18

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DERDOWSKI Michał 1993-01-25 Z/4365/11

TAK

3000m M 77 NumerPDF 9:12.67/16

2
KLEIN Oskar 2000-05-31 Z/5368/15

TAK

800m M 152 NumerPDF 1:58.76 1:56.26/17

3
RZENIECKI Szymon 2001-02-23 Z/1948/15

TAK

800m M 100 NumerPDF 2:05.54 2:05.54/19

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

1500m M 12 NumerPDF 4:20.72 4:20.72/19

2
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

400m M 10 NumerPDF 52.84 52.84/19

3
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

400m M 32 NumerPDF 52.39 52.39/19

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

400m M 524 NumerPDF 50.77 50.77/19

2
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

5000m M 522 NumerPDF

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

400m K 34 NumerPDF 62.13 62.13/19

2
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

200m K 34 NumerPDF 28.17/18

3
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

TAK

800m K 37 NumerPDF

4
LEWINSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

1500m M 26 NumerPDF 4:27.01 4:27.01/19

5
LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 Z/0126/19

TAK

400m K 34 NumerPDF

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

1500m K 210 NumerPDF

2
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

200m M 230 NumerPDF 24.80 24.80/19

3
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

100m M 230 NumerPDF 11.75 11.75/19

4
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

1500m K 216 NumerPDF 4:48.3 4:48.3/19

5
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

1500m K 203 NumerPDF 4:23.98 4:18.74/18

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 Z/0373/14

TAK

400m M 467 NumerPDF 50.58 48.61/16

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

5000m M 111 NumerPDF 15:26.21 15:26.21/19

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

1500m K 74 NumerPDF 4:51.35 4:51.35/19

2
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

3000m M 72 NumerPDF

3
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

1500m K 77 NumerPDF 4:34.54 4:34.54/19

4
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

1500m K 80 NumerPDF 4:33.63 4:33.63/19

5
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

800m M 73 NumerPDF 1:51.30 1:51.30/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 37 ( 26 ) K-12 M-14
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

TAK

1500m M 300 NumerPDF 4:08.64 4:08.64/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

800m M 317 NumerPDF 1:56.27 1:56.27/19

 
MKS Gniezno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 Z/1159/16

TAK

1500m M 800 NumerPDF 4:10.90 4:05.41/18

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 16 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JENCZ Robert 2002-09-10 Z/4189/19

TAK

100m M 1 NumerPDF 11.84 11.84/19

2
JENCZ Robert 2002-09-10 Z/4189/19

TAK

200m M 1 NumerPDF 24.28 24.28/19

3
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

100m K 164 NumerPDF 12.86 12.50/18

4
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

200m K 164 NumerPDF 25.77 25.10/18

5
KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 Z/3374/18

TAK

100m M 148 NumerPDF 11.32 11.32/19

6
KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 Z/3374/18

TAK

200m M 148 NumerPDF 23.14 23.14/19

7
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

200m K 151 NumerPDF 25.85 25.82/18

8
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

400m K 151 NumerPDF 58.62 58.60/18

9
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

100m M 2 NumerPDF 11.23 10.9/04

10
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

200m M 2 NumerPDF 22.42 22.10/14

11
POKRZYWNIAK Adrianna 1999-07-14 Z/3264/15

TAK

200m K 89 NumerPDF 26.32 26.32/19

12
POKRZYWNIAK Adrianna 1999-07-14 Z/3264/15

TAK

100m K 89 NumerPDF 12.91 12.91/19

13
TÓRZ Oliwia 2001-02-19 Z/4190/19

TAK

100m K 19 NumerPDF 13.27 13.27/19

14
TÓRZ Oliwia 2001-02-19 Z/4190/19

TAK

200m K 19 NumerPDF 27.43 27.43/19

15
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

1500m M 142 NumerPDF 4:01.83 4:01.83/19

16
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

3000m K 151 NumerPDF 9:50.15 9:33.65/13

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 Z/1434/17

TAK

3000m M 558 NumerPDF 9:58.51 9:58.51/19

2
KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 Z/4251/18

TAK

200m M 553 NumerPDF

3
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

400m K 515 NumerPDF

4
KONEK Paweł 2002-01-02 Z/0206/17

TAK

400m M 526 NumerPDF 53.38 52.78/18

5
SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 Z/1433/17

TAK

400m M 503 NumerPDF 53.14 53.14/19

6
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

2000m M U16 502 NumerPDF 6:58.28 6:52.46/18

7
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

3000m M 505 NumerPDF 9:11.94 9:11.65/18

8
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

TAK

800m K 44 NumerPDF

9
WOLF Paulina 2003-01-18 Z/1574/17

TAK

3000m K 518 NumerPDF 11:49.81 11:49.81/19

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

200m M 192 NumerPDF 21.08/10

2
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

100m M 192 NumerPDF 10.85 10.31/13

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

400m K 452 NumerPDF 58.77 58.37/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

100m K 463 NumerPDF 12.92 12.49/17

3
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

100m pł K 463 NumerPDF 14.22 14.22/19

4
MRÓZ Sandra 2006-03-31 Z/3139/19

TAK

100m K 460 NumerPDF 13.82 13.82/19

5
MRÓZ Sandra 2006-03-31 Z/3139/19

TAK

200m K 460 NumerPDF

6
PAŁUKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

TAK

200m K 476 NumerPDF 29.37 29.37/19

7
PAŁUKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

TAK

100m K 476 NumerPDF 13.73 13.73/19

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

100m pł K U20 186 NumerPDF 15.41 15.41/19

2
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

200m K 186 NumerPDF 26.71 26.71/19

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 50 ( 42 ) K-21 M-21
 
KB Dziesiątka Białogard Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 31/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

1500m M 101 NumerPDF 4:04.85 4:01.26/17

2
GRZYB Kamil 2000-05-26 Z/2281/19

TAK

800m M 104 NumerPDF 2:08.8 2:08.8/19

3
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

100m M 103 NumerPDF 12.61 12.61/19

4
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

200m M 103 NumerPDF

 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 10 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

400m M 4 NumerPDF 51.42 51.42/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

100m K 19 NumerPDF 12.17 12.17/19

3
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

200m K 19 NumerPDF 24.52 24.34/14

4
KAMIŃSKA Małgorzata 2004-06-08 Z/4151/18

TAK

200m K 62 NumerPDF 27.78 27.78/19

5
KAMIŃSKA Małgorzata 2004-06-08 Z/4151/18

TAK

100m K 62 NumerPDF 13.26 13.26/19

6
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

200m K 10 NumerPDF 26.07 25.69/18

7
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

100m K 10 NumerPDF 12.69 12.50/17

8
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

200m K 26 NumerPDF 26.53 26.51/17

9
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

100m K 26 NumerPDF 13.08 12.81/17

10
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

800m K 13 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 11 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

100m K 131 NumerPDF 15.09 15.09/19

2
CACH Hubert 2005-09-26 Z/4305/19

TAK

100m M 203 NumerPDF 13.27 13.27/19

3
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

800m M 212 NumerPDF 1:57.96 1:57.96/19

4
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

400m K 206 NumerPDF

5
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

100m pł K U18 206 NumerPDF 15.73 15.53/18

6
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

200m M 216 NumerPDF 22.96 22.96/19

7
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

400m M 216 NumerPDF 50.42 50.42/19

8
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 Z/3092/17

TAK

100m K 131 NumerPDF 13.67/18

9
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

100m K 204 NumerPDF 12.26 12.02/18

10
ROKICKI Łukasz 1983-06-23 Z/3085/18

TAK

100m M 23 NumerPDF 10.66/03

11
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

100m K 202 NumerPDF 14.02 14.02/19

 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

800m K 715 NumerPDF 2:18.95 2:18.73/18

2
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

TAK

2000m M U16 717 NumerPDF 6:21.82/18

3
WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 Z/0429/17

TAK

800m M 724 NumerPDF 2:04.64 2:04.64/19

 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

200m K 23 NumerPDF 28.02 26.96/17

2
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

100m pł K U20 23 NumerPDF 16.34 16.34/19

3
ZAJAC Joanna 2001-08-02 Z/6394/15

TAK

800m K 27 NumerPDF 2:27.85 2:27.85/19

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

1500m K 490 NumerPDF 4:36.49/18

2
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

3000m K 81 NumerPDF 10:29.76 10:29.76/19

 
MKL Szczecinek Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 28/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

1500m K 88 NumerPDF 4:51.86 4:51.86/19

2
LEWANDOWSKA Anna 1999-12-09 Z/2186/16

TAK

800m K 96 NumerPDF 2:32.72 2:32.72/19

3
LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 Z/0643/16

TAK

1500m M 97 NumerPDF 4:41.67 4:37.80/17

4
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

3000m K 66 NumerPDF 10:13.12/14

5
SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 Z/1598/14

TAK

1500m K 99 NumerPDF 4:48.72 4:44.86/18

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

400m M 60 NumerPDF 54.37 54.37/19

2
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

3000m M 65 NumerPDF

3
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

3000m M 70 NumerPDF

4
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

800m M 61 NumerPDF 2:02.67 2:02.57/18

 
MLUKS Trzebiatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 40/ZP/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

3000m M 69 NumerPDF

 
raz.szczecin.pl
RAZ Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

800m M 278 NumerPDF 1:56.52 1:55.97/18

 
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMERT Kamil 1993-04-26 Z/0786/11

TAK

100m M 745 NumerPDF 11.16 10.83/14

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

200m K 34 NumerPDF 29.00 28.20/15

 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 Z/1277/15

TAK

1500m K 11 NumerPDF

 
ULKS Barwice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 Z/0424/15

TAK

1500m M 92 NumerPDF 4:49.23 4:29.30/18

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŚMIDER Andrzej 1983-09-23 Z/1191/16

TAK

5000m M 320 NumerPDF 17:27.19/16

2
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

3000m M 37 NumerPDF 9:14.66/14