Internetowe zg這szenia do imprezy: Liga U16
WΜCxWEK, 28.09.2019
Osobostarty wszystkie: 159 ( 111 ) K-68 M-43
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 138 ( 104 ) K-63 M-48
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 16 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Kacper 2004-08-10 Z/5368/18

TAK

M這t M U16 (5kg) 855 NumerPDF 46.53 46.53/19

2
CIABACH Weronika 2005-08-08 Z/0064/16

TAK

M這t K U16 (3kg) 877 NumerPDF 29.14 29.14/19

3
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

100m K U16 877 NumerPDF 12.89 12.89/19

4
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

4x100m K U16 877 NumerPDF

5
KORZENECKA Amelia 2004-04-12 Z/0050/15

TAK

M這t K U16 (3kg) 868 NumerPDF 42.65 42.65/19

6
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

4x100m K U16 841 NumerPDF

7
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

100m K U16 841 NumerPDF 13.63 13.63/19

8
MARKIEWICZ Marcelina 2004-07-23 Z/0052/15

TAK

Oszczep K U16 (500) 805 NumerPDF 37.31 37.31/19

9
MATUSZY垶KI Kacper 2005-06-14 Z/0096/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 267 NumerPDF 33.56 33.56/19

10
MAZUROWSKA Marta 2004-03-04 Z/5220/19

TAK

300m K U16 100 NumerPDF 51.67 51.67/19

11
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

4x100m K U16 864 NumerPDF

12
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

100m K U16 864 NumerPDF 13.38 13.38/19

13
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

4x100m K U16 851 NumerPDF

14
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

600m K U16 851 NumerPDF 1:45.77 1:43.90/18

15
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

W dal K U16 848 NumerPDF 5.22 5.22/19

16
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

80m p K U16 848 NumerPDF 12.40 12.40/19

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJAWI垶KA Weronika 2005-12-28 Z/0795/18

TAK

3000m ch K U16 590 NumerPDF 20:40.77 20:40.77/19

2
STAROSTA Szymon 2004-01-29 Z/5235/19

TAK

100m M U16 279 NumerPDF 12.84 12.84/19

3
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/0802/18

TAK

200m p K U16 584 NumerPDF 35.93 35.93/19

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra W這c豉wek Osobostarty: 20 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

1000m M U16 115 NumerPDF 3:35.15 3:35.15/19

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

3000m M 730 NumerPDF 8:58.49 8:58.49/19

3
HA匠IEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

600m K U16 743 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/19

4
HA匠IEWICZ Weronika 2008-03-16 Z/0343/18

TAK

200m K U12 736 NumerPDF

5
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

300m K U16 706 NumerPDF 42.68 42.68/19

6
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

1000m K U16 955 NumerPDF 3:17.94 3:17.94/19

7
KRZEMI垶KA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

200m p K U16 740 NumerPDF 33.29 33.29/19

8
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

200m p M U16 721 NumerPDF 33.31 33.31/19

9
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M 736 NumerPDF 8:54.25 8:54.25/19

10
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

1000m K U16 915 NumerPDF 3:43.54 3:38.67/18

11
PIETRZAK Micha 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

1000m M U16 400 NumerPDF 3:18.99 3:18.99/19

12
POPIELAREK Pawe 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

600m M U16 205 NumerPDF

13
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

800m K 708 NumerPDF

14
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

300m M U16 940 NumerPDF 38.06 38.06/19

15
SΜMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

200m K U12 167 NumerPDF

16
T坒YCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

1000m K U16 100 NumerPDF 3:22.13 3:22.13/19

17
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

1000m K U16 185 NumerPDF 3:53.00 3:53.00/19

18
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-03 Z/5198/18

TAK

200m K U12 144 NumerPDF 42.03/18

19
ZASADA Wiktor 2006-04-23 Z/5322/18

TAK

1000m M U16 220 NumerPDF 3:04.75 3:04.75/19

20
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

1000m M U16 192 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nak這 Osobostarty: 37 ( 28 ) K-16 M-12
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARACH ㄆkasz 2006-12-26 Z/1588/19

TAK

(III) 4x100m M U16 NumerPDF

2
AUGUSTYN Piotr 2006-10-25 Z/0540/18

TAK

(III) 4x100m M U16 867 NumerPDF

3
BELICA Gracjan 2006-05-22 Z/3812/18

TAK

100m M U16 860 NumerPDF 18.19/18

4
BELICA Gracjan 2006-05-22 Z/3812/18

TAK

(III) 4x100m M U16 860 NumerPDF

5
BEMBNISTA Dawid 2007-01-12 Z/1377/19

TAK

(III) 4x100m M U16 876 NumerPDF

6
CI邘ZKI Pawe 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

W dal M U16 882 NumerPDF 5.35 5.35/19

7
CI邘ZKI Pawe 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

(II) 4x100m M U16 882 NumerPDF

8
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 863 NumerPDF

9
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

4x100m K U16 863 NumerPDF

10
GΧDA Julia 2006-09-05 Z/0543/18

TAK

4x100m K U16 869 NumerPDF

11
HANDZLIK Oliwia 2007-07-08 Z/0535/18

TAK

(II) 4x100m K U16 860 NumerPDF

12
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

Wzwy K U16 852 NumerPDF 1.58 1.58/19

13
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

4x100m K U16 852 NumerPDF

14
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

M這t K U16 (3kg) 865 NumerPDF 26.24 26.24/19

15
JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28 Z/1379/19

TAK

Wzwy K U16 860 NumerPDF 1.45 1.45/19

16
KACZY垶KA Amelia 2007-02-27 Z/0554/18

TAK

W dal K U16 876 NumerPDF 3.79/18

17
KAMI垶KI Pawe 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

600m M U16 882 NumerPDF

18
KAMI垶KI Pawe 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

(II) 4x100m M U16 882 NumerPDF

19
KO哸ZAL Dawid 2006-01-30 Z/0120/18

TAK

1000m M U16 888 NumerPDF 3:06.82/18

20
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

600m K U16 862 NumerPDF 1:45.06 1:45.06/19

21
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

(II) 4x100m K U16 862 NumerPDF

22
KUNICKI Micha 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

1000m M U16 866 NumerPDF 2:50.19 2:50.19/19

23
KUNICKI Micha 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

(II) 4x100m M U16 866 NumerPDF

24
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

300m M U16 865 NumerPDF 45.48 45.48/19

25
LEWANDOWSKI Pawe 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 881 NumerPDF 36.60 36.60/19

26
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

600m K U16 866 NumerPDF 2:08.84 2:08.84/19

27
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

(II) 4x100m K U16 866 NumerPDF

28
NOWAK Amelia 2007-06-07 Z/1587/19

TAK

100m K U16 866 NumerPDF

29
NOWICKA Jagoda 2006-05-02 Z/0559/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 876 NumerPDF

30
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 884 NumerPDF 33.41 33.41/19

31
RADAJEWSKA Iga 2006-02-02 Z/0556/18

TAK

300m K U16 865 NumerPDF

32
SZCZE吉IAK Julia 2006-08-15 Z/1393/19

TAK

100m K U16 868 NumerPDF 13.91 13.91/19

33
WAJER Roksana 2007-06-30 Z/1586/19

TAK

(II) 4x100m K U16 869 NumerPDF

34
WALERCZYK Amelia 2006-10-19 Z/0558/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 871 NumerPDF

35
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

(II) 4x100m M U16 872 NumerPDF

36
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

300m M U16 872 NumerPDF 40.87 40.87/19

37
WEΛIAK Klaudia 2006-01-12 Z/0557/18

TAK

4x100m K U16 460 NumerPDF

 
MKL Toru Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSI垶KA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

80m p K U16 545 NumerPDF 12.52 12.52/19

2
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

TAK

200m p K U16 19 NumerPDF 33.74 33.74/19

 
MKS Inowroc豉w Osobostarty: 12 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWIΜWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

100m M U16 112 NumerPDF 12.70 12.70/19

2
CHWIΜWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 112 NumerPDF 37.00 37.00/19

3
CHWIΜWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 112 NumerPDF 11.57 11.57/19

4
KUJOTH Kinga 2005-05-16 Z/3765/19

TAK

600m K U16 113 NumerPDF 1:52.33 1:52.33/19

5
LIPI垶KA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

300m K U16 114 NumerPDF 50.35 50.35/19

6
LIPI垶KA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

100m K U16 114 NumerPDF 14.85 14.85/19

7
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 702 NumerPDF

8
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

100m K U16 702 NumerPDF 14.36 14.36/19

9
SZYPURA Kinga 2006-07-01 Z/3766/19

TAK

600m K U16 115 NumerPDF

10
名I﹗KOWSKI Mi這sz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

800m M 713 NumerPDF 2:04.70 2:04.70/19

11
TA垶KA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

100m K U16 779 NumerPDF 14.39 14.39/19

12
TA垶KA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

W dal K U16 779 NumerPDF 4.83 4.83/19

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi郵anin Che軛no Osobostarty: 38 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 940 NumerPDF 40.48 41.63/18 PK

2
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 940 NumerPDF 12.78 12.78/19

3
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

TAK

3000m ch K U16 965 NumerPDF 18:03 18:03/19

4
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 954 NumerPDF 42.82 42.82/19 PK

5
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 954 NumerPDF 48.51 48.51/19

6
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

4x100m K U16 967 NumerPDF

7
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

100m K U16 967 NumerPDF 13.93 13.93/19

8
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

M這t K U16 (3kg) 963 NumerPDF 42.55 42.55/19

9
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

1000m M U16 953 NumerPDF 2:50.97 2:50.97/19

10
KACHNIARZ Bart這miej 2004-06-23 Z/0524/19

TAK

600m M U16 952 NumerPDF 1:39.04 1:39.04/19

11
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

Wzwy K U16 935 NumerPDF 1.45 1.45/19

12
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

4x100m M U16 963 NumerPDF

13
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

W dal M U16 963 NumerPDF 5.32 5.32/19

14
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

M這t M U16 (5kg) 959 NumerPDF 31.45 31.45/19 PK

15
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 959 NumerPDF 35.08 35.08/19

16
MA鬢OWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

4x100m M U16 943 NumerPDF

17
MA鬢OWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

300m M U16 943 NumerPDF

18
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

M這t M U16 (5kg) 965 NumerPDF 41.01 41.01/19

19
PxTEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

1000m K U16 959 NumerPDF 3:10.56 3:06.92/18

20
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

100m K U16 963 NumerPDF 13.93 13.93/19

21
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

4x100m K U16 963 NumerPDF

22
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

4x100m M U16 938 NumerPDF

23
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

200m p M U16 938 NumerPDF 29.94 29.94/19

24
STRU玆垶KI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

300m M U16 938 NumerPDF 41.40 41.40/19

25
STRU玆垶KI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

4x100m M U16 938 NumerPDF

26
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

4x100m K U16 964 NumerPDF

27
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwy K U16 964 NumerPDF 1.56 1.56/19

28
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

4x100m K U16 962 NumerPDF

29
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

200m p K U16 962 NumerPDF 33.40 33.03/18

30
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

80m p K U16 962 NumerPDF 13.17 13.17/19 PK

31
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 945 NumerPDF 24.45 24.45/19

32
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

4x100m K U16 970 NumerPDF

33
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwy K U16 970 NumerPDF 1.51 1.51/19

34
ZEH Wiktoria 2005-03-10 Z/3454/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 967 NumerPDF 27.64 27.64/19

35
ZΜTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

4x100m M U16 930 NumerPDF

36
ZΜTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 930 NumerPDF 40.88 40.88/19

37
ZΜTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 930 NumerPDF 39.09 39.09/19 PK

38
ZΜTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

M這t M U16 (5kg) 956 NumerPDF 50.15 50.15/19

 
UKB Szubin Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJEWSKA Tatiana 2007-08-06 Z/1348/19

TAK

W dal K U16 302 NumerPDF

2
KALKA Jakub 2007-02-04 Z/1580/19

TAK

1000m M U16 340 NumerPDF 3:21.81 3:21.81/19

3
KMIE J璠rzej 2005-12-20 Z/0945/18

TAK

2000m M U16 364 NumerPDF 6:51.23 6:51.23/19

4
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

200m p M U16 336 NumerPDF 34.75/18

5
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

1000m M U16 366 NumerPDF 3:06.42/18

6
SKRZESZEWSKA Karolina 2007-07-21 Z/1349/19

TAK

100m K U16 354 NumerPDF

7
STA匠IEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

100m K U16 321 NumerPDF 13.38 13.38/19

8
STYPCZY垶KA Amelia 2005-09-19 Z/1350/19

TAK

2000 m K U16 358 NumerPDF

9
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

300m K U16 350 NumerPDF 51.42 51.42/19

10
WINKOWSKI Micha 2004-09-07 Z/1128/16

TAK

2000m M U16 338 NumerPDF 7:41.62/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 13 ( 7 ) K-7 M-0
 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 13 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

100m K U16 734 NumerPDF 15.67 15.67/19

2
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

4x100m K U16 734 NumerPDF

3
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

100m K U16 233 NumerPDF 15.11 15.11/19

4
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

4x100m K U16 233 NumerPDF

5
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

100m K U16 859 NumerPDF 13.76 13.76/19

6
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

4x100m K U16 859 NumerPDF

7
JANIAK Natalia 2006-08-13 Z/5198/19

TAK

100m K U16 111 NumerPDF

8
JANIAK Natalia 2006-08-13 Z/5198/19

TAK

4x100m K U16 NumerPDF

9
KRZEMI垶KA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

M這t K U16 (3kg) 444 NumerPDF 29.77 29.77/19

10
SKOMIA Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

100m K U16 17 NumerPDF 13.43 13.43/19

11
SKOMIA Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

4x100m K U16 17 NumerPDF

12
WALISIEWICZ Urszula 2006-03-27 Z/0194/19

TAK

100m K U16 50 NumerPDF 13.66 13.66/19

13
WALISIEWICZ Urszula 2006-03-27 Z/0194/19

TAK

4x100m K U16 50 NumerPDF