Internetowe zgłoszenia do imprezy: Finał Wojewódzki 19. Licealiady Młodzieży Szkolnej w LA
CHOJNICE, 29.05.2019
Osobostarty wszystkie: 23 ( 17 ) K-6 M-11
 
POMORSKIE Osobostarty: 23 ( 17 ) K-6 M-11
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 8 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

Dysk K (1kg) 404 NumerPDF 33.49 38.74/18

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

Kula K (4kg) 404 NumerPDF 10.68/18

3
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 405 NumerPDF 39.87 41.37/18

4
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 405 NumerPDF 13.39 13.69/18

5
KOBIELLA Konrad 2000-02-06 Z/5924/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 408 NumerPDF 15.91 15.91/19

6
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

Dysk K (1kg) 405 NumerPDF 33.80 33.80/19

7
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

Kula K (4kg) 405 NumerPDF

8
ORLIKOWSKI Kacper 2000-09-20 Z/0562/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 396 NumerPDF 14.09 14.09/19

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 13 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

Kula K (4kg) 781 NumerPDF

2
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

Dysk K (1kg) 781 NumerPDF 37.00 40.60/17

3
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

TAK

Wzwyż K 782 NumerPDF 1.45 1.45/16

4
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

TAK

W dal K 782 NumerPDF 4.13 4.68/16

5
GAFFKE Mateusz 2000-08-10 Z/2229/17

TAK

800m M 771 NumerPDF 2:06.10/18

6
HEWELT Mikołaj 2002-01-20 Z/3007/16

TAK

100m M 773 NumerPDF 12.24 11.92/17

7
JASKUŁKA Artur 2000-12-14 Z/2231/17

TAK

W dal M 775 NumerPDF 5.71 5.71/19

8
JASKUŁKA Artur 2000-12-14 Z/2231/17

TAK

Wzwyż M 775 NumerPDF 1.65/17

9
KONKEL Dominika 2002-01-25 Z/2211/16

TAK

400m K 780 NumerPDF 61.27/18

10
KWIATKOWSKI Mariusz 2000-06-28 Z/2297/16

TAK

400m M 764 NumerPDF 52.99/17

11
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

100m M 779 NumerPDF 11.38 11.21/18

12
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

TAK

800m K 783 NumerPDF 2:26.21 2:26.21/19

13
USTARBOWSKI Marcin 2002-06-28 Z/3611/17

TAK

Wzwyż M 742 NumerPDF 1.55 1.65/18

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 Z/2828/16

TAK

1500m M 451 NumerPDF 4:36.3 4:36.3/19

2
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

1500m M 284 NumerPDF 4:32.6 4:32.6/19