Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSU
LDK!, Sezon 2019/20
Osobostarty wszystkie: 574 ( 574 ) K-292 M-282
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 49 ( 49 ) K-23 M-26
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

2019

3000m K U18 104 NumerPDF 11:56.74  ROSU 

2
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

2019

1500m prz.K U18 105 NumerPDF 4:58.68 4:58.68/19  ROSU   KNF 

3
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

2019

800m K U18 108 NumerPDF 2:24.52 2:24.52/19  ROSU   ZKN 

4
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

2019

800m M U18 104 NumerPDF 2:09.87 2:09.77/18  ROSU 

5
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

2019

400m M U18 101 NumerPDF 50.47 50.47/19  ROSU   ZKN 

6
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

2019

800m M U18 106 NumerPDF 1:58.47 1:58.47/19  ROSU   ZKN 

7
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

2019

200m K U18 110 NumerPDF 26.96 26.71/17  ROSU 

8
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

2019

1500m K U18 111 NumerPDF 4:46.84 4:46.84/19  ROSU 

9
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

2019

1500m K U18 103 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19  ROSU   ZKN 

10
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

2019

400m M U18 103 NumerPDF  ROSU   ZKN 

11
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

2019

800m M U18 108 NumerPDF 2:04.78 2:04.78/19  ROSU 

12
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

2019

1500m M U18 110 NumerPDF 4:14.30 4:14.30/19  ROSU 

13
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

2019

1500m M U18 112 NumerPDF 4:10.49 4:10.49/19  ROSU   ZKN 

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

2019

Młot M U18 (5kg) 41 NumerPDF 36.01 36.01/19  ROSU 

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 47.27 47.27/19  ROSU   ZKN 

3
GRUDZIEŃ Ewelina 2005-07-29 Z/3299/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 34 NumerPDF 29.82 29.82/19  ROSU 

4
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

2019

10-bój M U18 49 NumerPDF 3992 3992/19

5
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

100m pł K U18 38 NumerPDF 15.24 15.24/19  ROSU   ZKN 

6
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

Wzwyż K U18 40 NumerPDF 1.59 1.59/19  ROSU 

7
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

5000 m ch K U18 42 NumerPDF 30:26.05 30:26.05/19

8
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 41.67 41.67/19  ROSU   ZKN 

9
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

2019

100m K U18 37 NumerPDF 14.01 13.96/18  ROSU 

10
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 42 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

11
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

2019

Młot M U18 (5kg) 43 NumerPDF 43.84 43.84/19  ROSU 

12
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 30 NumerPDF 31.42 31.42/19  ROSU 

13
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 44 NumerPDF 37.82 37.82/19

14
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

3000m M U18 38 NumerPDF 10:06.76/18

15
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

2019

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 11.85 11.85/19  ROSU   ZKN 

16
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

800m K U18 36 NumerPDF 2:41.31 2:41.31/19

17
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

W dal M U18 34 NumerPDF 6.97 6.97/19  ROSU   ZKN 

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 16 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 Z/1042/16

2019

Młot K U18 (3kg) 630 NumerPDF 42.01 42.01/19  ROSU 

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

2019

400m M U18 666 NumerPDF 48.26 48.26/19  ROSU   KNF   SKN 

3
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

2019

Wzwyż M U18 605 NumerPDF 1.85 1.85/19  ROSU 

4
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

2019

Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 57.91 57.91/19  ROSU   ZKN 

5
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

2019

10-bój M U18 525 NumerPDF 5485 5485/19  ROSU   ZKN 

6
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

2019

Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 43.15 43.15/19  ROSU   ZKN 

7
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

2019

10-bój M U18 505 NumerPDF  ROSU 

8
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

2019

Młot K U18 (3kg) 656 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

9
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

2019

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 14.67 14.67/19  ROSU   ZKN 

10
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

2019

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 44.33 44.33/19  ROSU   ZKN 

11
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

2019

Młot K U18 (3kg) 621 NumerPDF  ROSU 

12
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

2019

Oszczep K U18 (500) 643 NumerPDF 36.90 39.21/18  ROSU 

13
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

2019

110m M (91.4) U18 601 NumerPDF 15.03 15.03/19  ROSU   ZKN 

14
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2019

10-bój M U18 705 NumerPDF 5996 5996/19  ROSU   ZKN 

15
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

2019

7-bój K U18 614 NumerPDF 3768 3768/19  ROSU 

16
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

2019

Młot M U18 (5kg) 679 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Adrianna 2002-01-03 Z/4065/19

2019

400m K U18 11 NumerPDF 69.04 69.04/19

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

2019

800m M U18 436 NumerPDF 2:09.17 2:09.17/19  ROSU   ZKN 

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

100m pł K U18 8 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 46 ( 46 ) K-21 M-25
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

2019

100m K U18 877 NumerPDF 12.83 12.83/19  ROSU   ZKN 

2
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

2019

400m K U18 859 NumerPDF 55.63 55.63/19  ROSU   KNF   SKN 

3
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

2019

100m M U18 866 NumerPDF 11.20 11.20/19  ROSU   ZKN 

4
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

2019

100m M U18 870 NumerPDF 11.37 11.09/18  ROSU   ZKN 

5
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

2019

200m K U18 860 NumerPDF 25.07 25.07/19  ROSU   ZKN 

6
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

2019

Wzwyż M U18 862 NumerPDF 2.04 2.04/19  ROSU   KNF 

7
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

2019

100m K U18 880 NumerPDF 11.89 11.89/19  ROSU   ZKN   SKN 

8
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

2019

100m K U18 872 NumerPDF 12.52 12.52/19  ROSU 

9
PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 Z/0148/18

2019

100m M U18 165 NumerPDF 12.13 12.13/19  ROSU 

10
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

2019

800m M U18 880 NumerPDF 1:58.99 1:58.99/19  ROSU 

11
TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 Z/0088/16

2019

100m K U18 851 NumerPDF 12.61/18  ROSU 

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 16 ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

2019

2000m prz.M U18 388 NumerPDF 6:27.32 6:27.32/19  ROSU   ZKN 

2
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

800m K U18 356 NumerPDF 2:29.37 2:29.37/19  ROSU 

3
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

2019

Wzwyż M U18 378 NumerPDF 1.92 1.92/19  ROSU   ZKN 

4
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

2019

400m pł M (84) U18 122 NumerPDF 57.07 57.07/19  ROSU 

5
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

2019

800m M U18 371 NumerPDF  ROSU   ZKN 

6
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

2019

Wzwyż M U18 514 NumerPDF 1.91 1.91/19  ROSU   ZKN 

7
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

2019

W dal M U18 380 NumerPDF 6.66 6.38/18  ROSU 

8
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

2019

800m K U18 368 NumerPDF 2:19.39 2:19.39/19  ROSU 

9
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

100m K U18 896 NumerPDF 13.80 13.80/19

10
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

2019

2000m prz.M U18 37 NumerPDF 6:41.00 6:41.00/19  ROSU 

11
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

2019

100m M U18 355 NumerPDF 11.83 11.83/19  ROSU 

12
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

800m K U18 392 NumerPDF 2:42.76 2:42.76/19  ROSU 

13
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

400m K U18 892 NumerPDF  ROSU 

14
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M U18 387 NumerPDF 11.75 11.75/19

15
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

800m M U18 370 NumerPDF  ROSU 

16
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

2019

3000m K U18 66 NumerPDF 10:09.28 10:09.28/19  ROSU   ZKN 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

W dal K U18 909 NumerPDF 5.09/17  ROSU 

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

3000m M U18 730 NumerPDF 8:58.49 8:58.49/19  ROSU   ZKN 

3
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 743 NumerPDF 45.62 48.14/18  ROSU   ZKN 

4
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

800m M U18 732 NumerPDF 1:57.43/18  ROSU   ZKN 

5
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

400m pł M (84) U18 903 NumerPDF 61.31 61.31/19  ROSU 

6
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

400m pł K U18 706 NumerPDF  ROSU   ZKN 

7
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 974 NumerPDF 44.15 44.15/19  ROSU 

8
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U18 930 NumerPDF 1.87 1.87/19  ROSU 

9
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

3000m K U18 955 NumerPDF  ROSU 

10
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m pł K U18 708 NumerPDF 65.61 65.61/19  ROSU   ZKN 

11
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

400m pł M (84) U18 940 NumerPDF  ROSU 

12
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

400m pł M (84) U18 733 NumerPDF 54.52 54.52/19  ROSU   ZKN 

13
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 749 NumerPDF 47.98 47.98/19  ROSU 

14
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M (84) U18 745 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

15
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

2019

800m K U18 718 NumerPDF 2:28.08/18  ROSU 

16
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 921 NumerPDF 34.76 34.76/19  ROSU 

17
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

2019

Młot K U18 (3kg) 982 NumerPDF 40.09 40.09/19  ROSU 

18
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

5000 m ch K U18 924 NumerPDF 29:47.50 29:47.50/19  ROSU   ZKN 

 
LUKS Serock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

2019

1500m K U18 271 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

2019

400m pł M (84) U18 903 NumerPDF 58.93 58.93/19  ROSU 

2
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

100m K U18 910 NumerPDF 13.60 13.60/19  ROSU 

3
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

2019

100m K U18 902 NumerPDF 12.65 12.65/19

4
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

2019

100m M U18 917 NumerPDF  ROSU 

5
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

2019

100m K U18 929 NumerPDF 13.94 13.94/19  ROSU 

6
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

2019

100m M U18 925 NumerPDF  ROSU 

7
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

2019

100m K U18 905 NumerPDF 12.72 12.72/19

8
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

Wzwyż K U18 925 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

9
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

2019

400m pł K U18 906 NumerPDF 67.65 67.65/19  ROSU 

10
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

2019

Dysk K U18 (1kg) 907 NumerPDF 35.73 35.73/19  ROSU 

11
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

2019

100m K U18 930 NumerPDF 13.70 13.58/17  ROSU 

12
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

2019

400m K U18 915 NumerPDF 56.66 56.66/19  ROSU 

13
WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 Z/4350/18

TAK

400m K U18 927 NumerPDF  ROSU 

14
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

2019

800m K U18 914 NumerPDF 2:29.46 2:29.46/19  ROSU 

15
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

2019

400m pł M (84) U18 906 NumerPDF 56.56 56.56/19  ROSU   ZKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-19 M-11
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

2019

2000m prz.M U18 603 NumerPDF 6:32.57 6:32.57/19  ROSU 

2
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

2019

400m pł K U18 354 NumerPDF 65.54 65.54/19  ROSU   ZKN 

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

2019

100m K U18 887 NumerPDF 13.72 13.72/19  ROSU 

2
BRYL Fabian 2006-05-31 Z/5418/19

TAK

200m M U18 882 NumerPDF

3
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

2019

110m M (91.4) U18 874 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

2019

400m pł M (84) U18 882 NumerPDF 55.92 55.92/19  ROSU   ZKN 

5
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

2019

Młot K U18 (3kg) 872 NumerPDF 54.67 54.67/19  ROSU   ZKN   SKN 

6
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

2019

400m K U18 866 NumerPDF 57.42/19  ROSU   KNF   SKN 

7
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

2019

400m K U18 889 NumerPDF 54.82 54.82/19  ROSU   KNF   SKN 

8
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

800m M U18 888 NumerPDF  ROSU 

9
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

2019

100m pł K U18 887 NumerPDF 14.91 14.91/19  ROSU   ZKN 

10
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

2019

5000 m ch K U18 883 NumerPDF 26:40.24 26:40.24/19  ROSU   ZKN 

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

2019

3000m K U18 24 NumerPDF 10:23.79  ROSU   ZKN 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 17 ( 17 ) K-11 M-6
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

2019

100m pł K U18 60 NumerPDF 16.74 16.74/19  ROSU 

2
BIERNAT Kamil 2003-01-29 Z/0527/17

2019

800m M U18 52 NumerPDF 2:09.84 2:09.84/19  ROSU 

3
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

2019

100m pł K U18 44 NumerPDF 16.55 16.55/19  ROSU 

4
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

2019

Wzwyż K U18 41 NumerPDF 1.62 1.63/18  ROSU 

5
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

2019

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 14.09 14.09/19  ROSU   ZKN   SKN 

6
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

2019

100m pł K U18 54 NumerPDF  ROSU   ZKN 

7
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

2019

400m M U18 66 NumerPDF 53.60 53.60/19  ROSU 

8
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

2019

110m M (91.4) U18 64 NumerPDF  ROSU   ZKN 

9
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

2019

Wzwyż K U18 46 NumerPDF 1.62 1.62/19  ROSU   ZKN 

10
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

100m M U18 25 NumerPDF 12.21 12.21/19  ROSU 

11
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

2019

100m pł K U18 55 NumerPDF  ROSU 

12
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

2019

7-bój K U18 48 NumerPDF 4395 4395/19  ROSU   ZKN 

13
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

2019

100m pł K U18 49 NumerPDF 15.12 15.12/19  ROSU 

14
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 10.12 10.12/19  ROSU 

15
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

2019

100m M U18 48 NumerPDF 11.65 11.65/19  ROSU 

16
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

2019

Wzwyż K U18 38 NumerPDF 1.56 1.56/19  ROSU   ZKN 

17
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

2019

110m M (91.4) U18 44 NumerPDF 15.92 15.92/19  ROSU 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 39 ( 39 ) K-11 M-28
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 8 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

Trójskok M U18 557 NumerPDF  ROSU   KNF 

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

200m M U18 538 NumerPDF 22.11 22.08/17  ROSU   ZKN 

3
DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 Z/4312/19

TAK

100m M U18 520 NumerPDF 12.53 12.53/19  ROSU 

4
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M U18 69 NumerPDF 10.68 10.68/19  ROSU   KNF   SKN 

5
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M (91.4) U18 521 NumerPDF 13.95 13.95/19  ROSU   KNF   SKN 

6
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

Trójskok M U18 536 NumerPDF  ROSU   ZKN 

7
TATARA Dawid 2004-07-27 Z/3178/19

TAK

400m M U18 512 NumerPDF  ROSU 

8
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

100m K U18 524 NumerPDF 12.78/18  ROSU 

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

2019

800m K U18 28 NumerPDF 2:25.00  ROSU   ZKN 

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

100m K U18 84 NumerPDF 12.78 12.78/19  ROSU   ZKN 

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 14 ( 14 ) K-1 M-13
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

2019

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF  ROSU 

2
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

2019

110m M (91.4) U18 760 NumerPDF 13.90 13.90/19  ROSU   KNF   SKN 

3
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

2019

400m pł M (84) U18 759 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

2019

400m pł M (84) U18 751 NumerPDF 56.67 56.67/19  ROSU   ZKN 

5
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

2019

110m M (91.4) U18 601 NumerPDF 14.89/18  ROSU 

6
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

2019

110m M (91.4) U18 704 NumerPDF  ROSU 

7
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

2019

Wzwyż M U18 753 NumerPDF 1.81 1.81/19  ROSU 

8
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

2019

Tyczka K U18 811 NumerPDF 2.62 2.62/19  ROSU 

9
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

Wzwyż M U18 813 NumerPDF 1.66 1.66/19  ROSU 

10
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

2019

Trójskok M U18 668 NumerPDF 13.14 13.14/19  ROSU   ZKN 

11
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

2019

Tyczka M U18 744 NumerPDF 3.40 4.20/18  ROSU   ZKN 

12
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

2019

400m pł M (84) U18 718 NumerPDF 57.08 57.08/19  ROSU 

13
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

2019

Wzwyż M U18 814 NumerPDF 1.63 1.63/19  ROSU 

14
ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

2019

Tyczka M U18 711 NumerPDF 3.70 3.70/19  ROSU   ZKN 

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 78 NumerPDF 48.85 48.85/19  ROSU   ZKN 

2
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 73 NumerPDF 26.51 26.51/19  ROSU 

3
DYLIK Jakub 2005-06-17 Z/0090/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 12 NumerPDF  ROSU 

4
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 75 NumerPDF 14.43 14.43/19  ROSU   ZKN   SKN 

5
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

Tyczka M U18 148 NumerPDF 4.00 4.00/19  ROSU   ZKN 

6
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 67 NumerPDF 32.59 32.59/19  ROSU   ZKN 

7
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 7 NumerPDF  ROSU 

8
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

2019

W dal M U18 61 NumerPDF 6.60 6.70/18  ROSU   ZKN 

9
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 66 NumerPDF 15.63 15.63/19  ROSU   ZKN 

10
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

2019

W dal K U18 130 NumerPDF 5.05 5.09/18  ROSU   ZKN 

11
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 10 NumerPDF 11.10 11.10/19  ROSU 

12
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 75 NumerPDF 40.65 40.65/19  ROSU 

13
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 14 NumerPDF  ROSU 

14
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 72 NumerPDF 28.29 28.29/19  ROSU 

15
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

2019

W dal M U18 67 NumerPDF 6.27 6.27/19  ROSU 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 88 ( 88 ) K-50 M-38
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

2019

Tyczka K U18 907 NumerPDF 3.45/18  ROSU   ZKN   SKN 

 
http://mkssyrena.pl/
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

2019

Oszczep K U18 (500) 111 NumerPDF 32.71 36.68/18

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

2019

100m M U18 701 NumerPDF 11.45 11.45/19  ROSU 

2
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

Tyczka M U18 725 NumerPDF 4.20/19  ROSU   SKN 

3
GOŁDYN Iga 2004-06-05 Z/2833/19

2019

100m pł K U18 702 NumerPDF

4
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

2019

100m K U18 730 NumerPDF 13.50 13.50/19  ROSU 

5
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

2019

100m M U18 722 NumerPDF 11.27 11.27/19  ROSU   ZKN 

6
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

2019

100m K U18 731 NumerPDF 12.69 12.69/19  ROSU   ZKN 

7
MOLSKI Paweł 2002-12-12 Z/5099/19

2019

100m M U18 701 NumerPDF 11.79 11.79/19  ROSU 

8
NEUMANN Sophia 2004-12-21 Z/4187/19

2019

100m K U18 702 NumerPDF 13.63 13.63/19

9
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

2019

100m M U18 724 NumerPDF 12.36 12.13/18

10
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

2019

100m K U18 702 NumerPDF 12.34 12.34/19  ROSU   ZKN 

11
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

100m K U18 701 NumerPDF  ROSU 

12
UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 Z/4109/18

2019

100m M U18 700 NumerPDF 11.88 11.88/19  ROSU 

13
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

2019

100m K U18 715 NumerPDF 13.21 13.21/19  ROSU 

14
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

2019

100m K U18 701 NumerPDF 12.77 12.77/19  ROSU 

15
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

100m K U18 735 NumerPDF  ROSU 

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

2019

W dal K U18 913 NumerPDF 5.45 5.57/18  ROSU 

2
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

2019

3000m M U18 877 NumerPDF  ROSU 

3
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

2019

200m M U18 882 NumerPDF 24.96 24.96/19  ROSU 

4
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

2019

1500m prz.K U18 889 NumerPDF 5:35.06 5:35.06/19  ROSU 

5
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

2019

400m pł M (84) U18 933 NumerPDF 58.43 58.43/19  ROSU 

6
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

2019

100m M U18 979 NumerPDF 11.94 11.94/19  ROSU 

7
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

2019

110m M (91.4) U18 937 NumerPDF 15.40 15.40/19  ROSU 

8
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

2019

100m pł K U18 889 NumerPDF  ROSU 

9
KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 Z/4545/18

2019

100m pł K U18 889 NumerPDF  ROSU 

10
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

2019

800m K U18 913 NumerPDF  ROSU 

11
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

2019

2000m prz.M U18 879 NumerPDF 6:41.07 6:41.07/19  ROSU 

12
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

2019

Oszczep K U18 (500) 909 NumerPDF  ROSU   ZKN 

13
STĘPIEŃ Hubert 2004-05-05 Z/4431/19

2019

800m M U18 988 NumerPDF

14
SZAJNER Wojciech 2003-03-18 Z/5753/18

2019

400m M U18 929 NumerPDF 51.41 51.41/19  ROSU   ZKN 

15
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

2019

100m pł K U18 903 NumerPDF 16.09/18  ROSU   ZKN 

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 24 NumerPDF 28.35 28.35/19

2
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 210 NumerPDF

3
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

200m K U18 18 NumerPDF 29.58 29.58/19

4
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

400m M U18 250 NumerPDF 54.04 54.04/19  ZKN 

5
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

400m M U18 212 NumerPDF 54.87 54.87/19

6
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

400m K U18 53 NumerPDF 63.19 63.19/19

7
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

200m K U18 14 NumerPDF 27.10 27.10/19

8
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

400m K U18 34 NumerPDF 58.43 58.43/19

9
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

200m K U18 12 NumerPDF 31.17 31.17/19

10
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

3000m K U18 19 NumerPDF 12:32.86 12:32.86/19

11
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

400m M U18 230 NumerPDF 52.23 52.23/19

12
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

200m K U18 44 NumerPDF

 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

100m pł K U18 112 NumerPDF

2
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 116 NumerPDF 41.76 41.76/19

3
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

110m M (91.4) U18 113 NumerPDF 15.69 15.69/19

4
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

200m K U18 108 NumerPDF 27.30 27.30/19

5
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

100m M U18 115 NumerPDF 12.10 12.05/18

6
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

110m M (91.4) U18 107 NumerPDF 18.08 18.08/19

7
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

100m pł K U18 112 NumerPDF

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 Z/4222/18

2019

800m M U18 485 NumerPDF 2:08.13 2:08.13/19

2
DANILUK Adam 2002-04-13 Z/2737/17

2019

Dysk M U18 (1.5kg) 505 NumerPDF 40.36 40.36/19

3
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

200m K U18 506 NumerPDF 26.35 26.35/19

4
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

200m K U18 507 NumerPDF 24.98 24.98/19  ZKN 

5
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

200m M U18 504 NumerPDF 26.98 26.98/19

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

2019

800m M U18 445 NumerPDF 2:11.46 2:11.46/19

2
KRAWCZYK Wiktor 2005-07-06 Z/2070/19

2019

3000m M U18 768 NumerPDF

3
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

2019

200m M U18 450 NumerPDF 23.66 23.66/19

4
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

2019

400m M U18 443 NumerPDF 55.63 55.63/19

5
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

2019

800m K U18 448 NumerPDF 2:19.56 2:19.56/19  ZKN 

6
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

2019

800m K U18 449 NumerPDF

7
STÓJ Natalia 2004-08-03 Z/2867/18

2019

5000 m ch K U18 446 NumerPDF

8
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

2019

2000m prz.M U18 440 NumerPDF 6:10.37 6:10.37/19  ZKN   SKN 

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

2019

100m pł K U18 800 NumerPDF

2
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

2019

100m pł K U18 872 NumerPDF 15.11 15.11/19  ZKN 

3
OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 Z/0758/15

2019

110m M (91.4) U18 810 NumerPDF 14.60 14.60/19

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

2019

100m pł K U18 898 NumerPDF  ROSU 

2
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

2019

Kula K U18 (3kg) 354 NumerPDF 11.40 11.40/19  ROSU 

3
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 Z/4548/18

2019

400m pł M (84) U18 905 NumerPDF  ROSU 

4
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

110m M (91.4) U18 881 NumerPDF  ROSU 

5
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

100m K U18 914 NumerPDF 13.55 13.55/19  ROSU 

6
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

400m pł M (84) U18 874 NumerPDF  ROSU 

7
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

100m K U18 916 NumerPDF 12.67 12.67/19  ROSU 

8
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

2019

800m K U18 911 NumerPDF  ROSU 

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 Z/5092/18

2019

100m pł K U18 956 NumerPDF 16.43 16.43/19  ROSU 

2
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

2019

100m M U18 123 NumerPDF 11.26 11.26/19  ROSU 

3
GOZDEK Maria 2005-01-20 Z/0688/19

2019

200m K U18 960 NumerPDF  ROSU 

4
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

2019

400m K U18 967 NumerPDF

5
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

2019

W dal M U18 962 NumerPDF 6.47 6.47/19  ROSU   ZKN 

6
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

2019

800m K U18 952 NumerPDF 2:17.75 2:17.75/19  ROSU   ZKN 

7
MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 Z/2128/19

2019

800m M U18 123 NumerPDF  ROSU 

8
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/2404/19

2019

800m K U18 957 NumerPDF  ROSU 

9
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

2019

800m M U18 970 NumerPDF 2:15.62/18  ROSU 

10
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

2019

W dal K U18 962 NumerPDF 5.21 5.21/19  ROSU   ZKN 

11
PONIATOWSKA Anna 2004-06-22 Z/5353/18

2019

Wzwyż K U18 956 NumerPDF 1.55 1.55/19  ROSU 

12
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

2019

800m K U18 963 NumerPDF  ROSU 

13
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

2019

800m K U18 959 NumerPDF 2:21.14 2:21.14/19  ROSU 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 21 ( 21 ) K-12 M-9
 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

2019

800m M U18 13 NumerPDF 2:02.19 2:02.19/19  ZKN 

2
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

2019

800m M U18 12 NumerPDF 2:02.14 2:02.14/19

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 19 ( 19 ) K-12 M-7
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃDO Adrian 2004-11-15 Z/5236/19

2019

100m M U18 343 NumerPDF 13.21 13.21/19

2
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

2019

100m K U18 350 NumerPDF 14.41 14.09/18

3
BORYS Zofia 2004-02-16 Z/5556/19

2019

100m K U18 343 NumerPDF

4
GŁADKOWSKA Natalia 2005-12-01 Z/4109/19

2019

200m K U18 343 NumerPDF

5
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

2019

100m pł K U18 351 NumerPDF

6
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

2019

Wzwyż K U18 349 NumerPDF

7
KIJOWSKI Bruno 2005-03-05 Z/4244/19

2019

100m M U18 345 NumerPDF 12.42 12.42/19

8
KOPEĆ Maciej 2002-07-29 Z/0021/16

2019

400m pł M (84) U18 348 NumerPDF 53.01 53.01/19  KNF   SKN 

9
KOPROWSKI Piotr 2004-06-18 Z/5238/19

2019

100m M U18 346 NumerPDF 12.35 12.35/19

10
KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 Z/4116/19

2019

Wzwyż K U18 346 NumerPDF 1.45 1.45/19

11
LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 Z/4200/18

2019

W dal K U18 349 NumerPDF 4.97 4.97/19

12
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

2019

W dal M U18 345 NumerPDF 4.59 4.59/19

13
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

2019

W dal K U18 343 NumerPDF 5.29 5.40/18

14
POROWSKA Maja 2005-03-01 Z/4402/19

2019

100m K U18 351 NumerPDF

15
SADOWSKI Igor 2003-07-04 Z/3459/19

2019

100m M U18 351 NumerPDF 12.21 12.21/19

16
SZPAK Olga 2004-09-25 Z/4246/19

2019

100m pł K U18 352 NumerPDF

17
TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 Z/3185/18

2019

W dal K U18 344 NumerPDF 4.19 4.33/18

18
TOKARSKI Eryk 2005-08-21 Z/5176/19

2019

W dal M U18 347 NumerPDF

19
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

2019

Wzwyż K U18 348 NumerPDF 1.50 1.50/19

 
OPOLSKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

2019

110m M (91.4) U18 27 NumerPDF 15.37 15.37/19  ROSU   ZKN 

2
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

2019

110m M (91.4) U18 63 NumerPDF 15.38 15.38/19  ROSU   ZKN 

3
MUCHA Marek 2001-02-25 Z/5898/15

2019

Oszczep M U18 (700) 13 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

4
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

2019

7-bój K U18 37 NumerPDF 4215 4215/19  ROSU   ZKN 

5
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

2019

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 38.16 40.30/17  ROSU 

6
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

2019

400m pł M (84) U18 31 NumerPDF 54.89 54.89/19  ROSU   ZKN 

 
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

2019

7-bój K U18 834 NumerPDF 4431 4431/19  ROSU   KNF   SKN 

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

2019

Dysk M U18 (1.5kg) 66 NumerPDF 47.57 47.57/19  ROSU   ZKN 

2
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

2019

400m pł K U18 34 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

2019

Wzwyż K U18 32 NumerPDF 1.70 1.70/19  ROSU   KNF   SKN 

4
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

2019

800m M U18 214 NumerPDF 1:54.82 1:54.82/19  ROSU   ZKN 

 
mmkskk94@wp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

2019

Kula M U18 (5kg) 808 NumerPDF 14.58 14.58/19  ROSU   ZKN 

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

7-bój K U18 593 NumerPDF 5071 5071/19  ROSU   KNF   SKN 

2
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

3000m M U18 545 NumerPDF 8:49.08 8:49.08/19  ROSU   ZKN 

 
PODLASKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-15 M-17
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 18 ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 Z/4996/18

2019

800m M U18 986 NumerPDF  ROSU 

2
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

2019

400m M U18 991 NumerPDF 53.69 53.69/19  ROSU 

3
BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 Z/5670/18

2019

800m K U18 993 NumerPDF  ROSU 

4
CEKAŁA Dominika 2004-07-19 Z/4299/19

2019

800m K U18 995 NumerPDF  ROSU 

5
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

2019

100m M U18 997 NumerPDF 11.21 11.21/19  ROSU   ZKN 

6
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

2019

400m M U18 995 NumerPDF 50.31 50.31/19  ROSU   ZKN 

7
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

2019

400m M U18 997 NumerPDF 51.43 51.43/19  ROSU   ZKN 

8
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

2019

1500m prz.K U18 994 NumerPDF 5:27.88 5:27.88/19  ROSU   ZKN 

9
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

2019

1500m M U18 998 NumerPDF 4:07.30 4:07.30/19  ROSU   ZKN 

10
GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 Z/4612/19

2019

400m K U18 985 NumerPDF  ROSU 

11
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

2019

100m M U18 996 NumerPDF 12.18 12.18/19  ROSU 

12
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

2019

400m M U18 988 NumerPDF 51.58 51.58/19  ROSU   ZKN 

13
KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 Z/5391/18

2019

1500m M U18 994 NumerPDF  ROSU 

14
KONOBROCKI Rafał 2004-02-28 Z/4615/19

2019

400m M U18 991 NumerPDF

15
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

2019

800m K U18 991 NumerPDF 2:17.59 2:21.56/19  ROSU   ZKN 

16
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

2019

1500m M U18 988 NumerPDF 4:07.77 4:07.77/19  ROSU   ZKN 

17
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

2019

100m K U18 985 NumerPDF 12.70 12.70/19  ROSU   ZKN 

18
STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 Z/5352/18

2019

1500m M U18 997 NumerPDF  ROSU 

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 14 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRULEWICZ Jakub 2005-05-14 Z/0674/19

2019

1500m M U18 192 NumerPDF

2
BANAŚ Wiktoria 2005-05-19 Z/5660/18

2019

1500m K U18 193 NumerPDF  ROSU 

3
DRAPCZUK Karolina 2005-06-19 Z/3862/19

2019

1500m K U18 194 NumerPDF  ROSU 

4
DYCZEWSKI Michał 2004-12-11 Z/5651/19

2019

400m M U18 1 NumerPDF  ROSU 

5
HAPONIK Paulina 2005-05-22 Z/1332/18

2019

400m K U18 194 NumerPDF  ROSU 

6
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

2019

Oszczep K U18 (500) 197 NumerPDF 23.58 23.58/19  ROSU 

7
JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 Z/0677/19

2019

1500m M U18 196 NumerPDF  ROSU 

8
KONKAŁO Weronika 2005-03-10 Z/1240/19

2019

800m K U18 191 NumerPDF

9
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

2019

800m K U18 192 NumerPDF  ROSU 

10
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

2019

Kula M U18 (5kg) 198 NumerPDF 15.37 15.37/19  ROSU   ZKN 

11
ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 Z/1836/16

2019

Kula M U18 (5kg) 200 NumerPDF 17.16 17.16/19  ROSU   KNF 

12
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

2019

400m K U18 193 NumerPDF  ROSU 

13
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

2019

800m K U18 200 NumerPDF  ROSU 

14
SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 Z/1328/18

2019

1500m prz.K U18 194 NumerPDF  ROSU 

 
POMORSKIE Osobostarty: 83 ( 83 ) K-39 M-44
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 27 ( 27 ) K-11 M-16
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

800m M U18 715 NumerPDF 2:04.04 2:04.04/19

2
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

100m M U18 701 NumerPDF 11.18 11.18/19

3
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

100m M U18 722 NumerPDF 11.63 11.63/19

4
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K U18 703 NumerPDF 5.00 5.00/19

5
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

400m M U18 707 NumerPDF

6
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Wzwyż K U18 702 NumerPDF 1.71 1.71/19  SKN 

7
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

200m K U18 712 NumerPDF 26.75 26.75/19

8
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

W dal M U18 717 NumerPDF 5.62 5.62/19

9
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

100m M U18 706 NumerPDF 11.67 11.67/19

10
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

400m M U18 725 NumerPDF

11
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

400m K U18 713 NumerPDF 59.17 59.17/19

12
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

100m M U18 719 NumerPDF 12.07 12.07/19

13
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

100m M U18 718 NumerPDF 11.89 11.89/19

14
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

800m K U18 721 NumerPDF

15
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

400m M U18 724 NumerPDF

16
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwyż K U18 715 NumerPDF 1.66 1.66/19  ZKN 

17
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwyż M U18 702 NumerPDF 1.83 1.83/19

18
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

100m M U18 714 NumerPDF 10.88 10.88/19  ZKN   SKN 

19
NIELUB Jakub 2003-09-09 Z/5098/19

TAK

Wzwyż M U18 736 NumerPDF 1.90 1.90/19  ZKN 

20
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

800m K U18 726 NumerPDF 2:23.81 2:23.81/19

21
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

2019

100m K U18 724 NumerPDF 12.38 12.38/19  ZKN 

22
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

800m K U18 701 NumerPDF 2:29.75 2:29.75/19

23
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

400m K U18 722 NumerPDF 64.43 64.43/19

24
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

100m pł K U18 705 NumerPDF 15.25 15.25/19

25
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 706 NumerPDF

26
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

110m M (91.4) U18 737 NumerPDF

27
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

100m M U18 720 NumerPDF 11.01 11.01/19

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 12 ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

2019

Tyczka K U18 123 NumerPDF 3.65 3.65/19  ROSU   ZKN   SKN 

2
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

100m K U18 395 NumerPDF 13.12 13.12/19  ROSU 

3
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

400m K U18 402 NumerPDF  ROSU 

4
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

Tyczka M U18 419 NumerPDF 4.46 4.46/19  ROSU   KNF 

5
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

Tyczka K U18 397 NumerPDF 3.73 3.73/19  ROSU   KNF   SKN 

6
ŁABSZ Karol 2004-02-24 Z/0704/18

2019

Tyczka M U18 535 NumerPDF 3.75 3.75/19  ROSU   ZKN 

7
RACZKOWSKA Martyna 2005-09-26 Z/1343/19

TAK

Tyczka K U18 400 NumerPDF 3.15 3.15/19  ROSU 

8
RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/4043/17

TAK

Tyczka M U18 411 NumerPDF 4.00 4.00/19  ROSU 

9
SENK Dominik 2002-03-26 Z/0575/16

TAK

Tyczka M U18 399 NumerPDF 4.51 4.51/19  ROSU   KNF   SKN 

10
STOLC Mikołaj 2002-04-16 Z/0576/16

TAK

Tyczka M U18 401 NumerPDF 3.75 3.75/18  ROSU 

11
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

2019

200m K U18 390 NumerPDF 26.20 26.20/19  ROSU 

12
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

400m K U18 391 NumerPDF 57.05 57.05/19  ZKN 

 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁK Karol 2003-07-21 Z/2051/17

2019

Dysk M U18 (1.5kg) 33 NumerPDF 27.64 27.64/19

2
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

2019

7-bój K U18 21 NumerPDF 3356 3356/19

3
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

2019

10-bój M U18 21 NumerPDF 5476 5476/19  ZKN 

4
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

2019

Kula K U18 (3kg) 30 NumerPDF 11.58 11.58/19

5
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

2019

400m pł M (84) U18 20 NumerPDF 63.86 63.86/19

6
KLANK Patrycja 2005-11-25 Z/1635/19

TAK

W dal K U18 22 NumerPDF

7
KLANK Przemysłąw 2004-05-07 Z/1636/19

2019

W dal M U18 21 NumerPDF 4.70 4.70/19

8
KOWALEWSKI Rafał 2003-05-09 Z/2063/17

2019

400m pł M (84) U18 32 NumerPDF 62.83 62.83/19

9
KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 Z/2064/17

2019

Oszczep M U18 (700) 42 NumerPDF 33.67 33.67/19

10
PIONK Andrzej 2003-04-01 Z/1295/19

2019

100m M U18 45 NumerPDF 12.50 12.50/19

11
PYSZKA Patryk 2003-01-06 Z/1540/16

2019

100m M U18 17 NumerPDF 12.59 12.45/18

12
STRUK Liliana 2005-12-24 Z/0045/18

TAK

100m K U18 24 NumerPDF 16.83 16.83/19

13
SZCZODROWSKI Kajetan 2003-05-12 Z/1541/16

2019

400m M U18 25 NumerPDF 57.77 57.77/19

14
SZPAKOWICZ Oliwia 2005-02-27 Z/5004/19

TAK

100m K U18 20 NumerPDF 14.52 14.52/19

15
UZDROWSKA Joanna 2004-10-04 Z/5206/18

2019

100m K U18 26 NumerPDF 15.04 15.04/19

 
LKS Prime Food Brda Przechlewo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORSUK Mikołaj 2003-12-15 Z/3623/19

2019

100m M U18 88 NumerPDF 12.01 12.01/19  ROSU 

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

2019

400m K U18 35 NumerPDF 63.10/18  ROSU 

2
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

2019

400m M U18 22 NumerPDF 50.10 50.10/19  ROSU   ZKN 

3
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

2019

400m K U18 40 NumerPDF 58.08 58.08/19  ROSU   ZKN 

4
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

400m M U18 77 NumerPDF 54.07 54.07/19  ROSU 

5
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

2019

100m K U18 45 NumerPDF 14.14 14.14/19

6
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

2019

400m M U18 32 NumerPDF 52.34 52.34/19  ROSU 

7
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

100m M U18 55 NumerPDF 13.41 13.41/19  ROSU 

8
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

2019

400m K U18 25 NumerPDF 63.55 63.55/19  ROSU   ZKN 

9
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

100m K U18 55 NumerPDF 14.03 14.03/18  ROSU 

10
ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 Z/4882/18

TAK

400m K U18 44 NumerPDF  ROSU 

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

3000m M U18 259 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

2019

800m K U18 38 NumerPDF  ROSU 

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

2019

200m K U18 236 NumerPDF 27.56 27.56/19  ROSU 

2
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

1500m M U18 241 NumerPDF  ROSU 

3
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

2019

3000m K U18 210 NumerPDF  ROSU 

4
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

2019

3000m K U18 237 NumerPDF  ROSU 

5
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

2019

200m M U18 250 NumerPDF  ROSU 

6
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

2019

3000m M U18 225 NumerPDF 9:55.03 9:55.03/19  ROSU 

7
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

100m M U18 211 NumerPDF 11.68 11.68/19  ROSU 

8
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

W dal M U18 227 NumerPDF 5.09 5.09/19  ROSU 

9
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

1500m M U18 240 NumerPDF  ROSU 

10
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2019

1500m prz.K U18 216 NumerPDF 5:06.99 5:06.99/19  ROSU   ZKN 

11
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

TAK

1500m K U18 202 NumerPDF  ROSU 

12
PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

400m K U18 234 NumerPDF  ROSU 

13
STENKA Monika 2005-09-09 Z/5403/19

TAK

1500m K U18 224 NumerPDF  ROSU 

14
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

400m K U18 210 NumerPDF  ROSU 

15
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

2019

2000m prz.M U18 218 NumerPDF 6:11.80 6:11.80/19  ROSU   ZKN 

16
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

3000m M U18 248 NumerPDF  ROSU 

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 39 ( 39 ) K-22 M-17
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 23 ( 23 ) K-13 M-10
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 Z/2074/18

2019

110m M (91.4) U18 160 NumerPDF  ZKN 

2
CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 Z/2075/18

2019

400m M U18 152 NumerPDF 53.52 53.52/19

3
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

2019

100m K U18 157 NumerPDF 13.70/18

4
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 Z/3419/18

2019

100m K U18 173 NumerPDF 13.29 13.29/19

5
DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 Z/3693/18

2019

100m M U18 165 NumerPDF 11.93 11.93/19

6
JEZIAK Wiktoria 2002-03-18 Z/3210/16

2019

400m pł K U18 175 NumerPDF 70.66 70.66/19

7
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

2019

2000m prz.M U18 159 NumerPDF 6:53.86 6:53.86/19

8
KOŚCIELNA Patrycja 2003-10-30 Z/3318/19

2019

100m K U18 151 NumerPDF 13.59 13.59/19

9
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

2019

1500m prz.K U18 946 NumerPDF 5:30.26 5:30.26/19

10
KURPIOS Oliwia 2004-03-12 Z/3704/18

2019

5000 m ch K U18 147 NumerPDF

11
MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 Z/3048/18

2019

100m K U18 563 NumerPDF 13.85 13.85/19

12
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

2019

400m pł K U18 161 NumerPDF 64.97 64.97/19  ZKN 

13
NITECKI Kamil 2002-01-30 Z/2999/17

2019

Oszczep M U18 (700) 191 NumerPDF 51.92 51.92/19

14
PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 Z/3695/18

2019

100m M U18 157 NumerPDF 12.12 12.12/19

15
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

2019

1500m M U18 150 NumerPDF 4:04.18 4:04.18/19  ZKN 

16
PŁUSA Amelia 2003-03-14 Z/3980/17

2019

Wzwyż K U18 156 NumerPDF 1.40 1.40/18

17
PRZYBYLSKA Weronika 2003-07-18 Z/3320/19

2019

100m K U18 444 NumerPDF 13.89 13.89/19

18
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

2019

400m M U18 157 NumerPDF 51.24 51.24/19

19
STUPAŁA Aleksandra 2003-11-09 Z/2024/18

2019

400m K U18 291 NumerPDF 64.86 64.86/19

20
SZCZERBA Kacper 2004-03-25 Z/4213/19

2019

100m M U18 142 NumerPDF 11.71 11.71/19  ZKN 

21
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 Z/3613/17

2019

100m K U18 162 NumerPDF 13.53 13.53/19

22
TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 Z/2920/18

2019

100m K U18 120 NumerPDF 13.35 13.35/19

23
WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 Z/3342/19

2019

800m M U18 808 NumerPDF

 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 16 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

Trójskok M U18 23 NumerPDF 12.68 12.68/19  ZKN 

2
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

1500m M U18 3 NumerPDF 4:15.07 4:15.07/19

3
CYCOŃ Patrycja 2005-02-21 Z/1897/19

TAK

400m K U18 17 NumerPDF

4
DZIUBA Natalia 2005-11-26 Z/3718/18

TAK

800m K U18 8 NumerPDF

5
GOŁĄBEK Alicja 2003-11-12 Z/1025/18

TAK

5000 m ch K U18 10 NumerPDF 33:43.08 33:43.08/19

6
GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 Z/0303/16

TAK

400m M U18 26 NumerPDF 47.91 47.91/19  KNF   SKN 

7
KUZIAK David 2004-08-16 Z/1003/18

TAK

800m M U18 15 NumerPDF

8
KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 Z/1004/18

TAK

200m K U18 3 NumerPDF 26.54 26.54/19  ZKN 

9
LAJTNER Michelle 2004-09-29 Z/1023/18

TAK

800m K U18 30 NumerPDF

10
LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 Z/1669/16

TAK

800m M U18 14 NumerPDF 1:58.64 1:58.64/19

11
PAPIERNIK Laura 2004-11-07 Z/1905/19

2019

Wzwyż K U18 13 NumerPDF 1.50 1.50/19

12
RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 Z/1013/18

TAK

3000m K U18 17 NumerPDF  ZKN 

13
SMAL Aleksandra 2004-04-23 Z/1014/18

TAK

800m K U18 12 NumerPDF

14
TOMALA Emilia 2004-11-02 Z/1019/18

TAK

1500m K U18 2 NumerPDF

15
ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 Z/0743/17

TAK

200m M U18 795 NumerPDF 22.67 22.67/19  ZKN 

16
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

10-bój M U18 6 NumerPDF 6163 6163/19  ZKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 59 ( 59 ) K-31 M-28
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEWIĘCKI Mateusz 2005-12-25 Z/1830/19

2019

400m M U18 777 NumerPDF

2
GOLA Adrian 2005-04-15 Z/5113/19

2019

Kula M U18 (5kg) 962 NumerPDF 9.12 9.12/19

3
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

2019

800m M U18 911 NumerPDF 2:07.64 2:07.64/19

4
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

2019

Dysk K U18 (1kg) 971 NumerPDF 31.10 31.10/19

5
KAUKA Kamil 2004-01-17 Z/4323/18

2019

1500m M U18 962 NumerPDF

6
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

2019

200m K U18 722 NumerPDF 28.14 28.14/19

7
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

2019

800m K U18 972 NumerPDF 2:24.30 2:24.30/19

8
KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 Z/1829/19

2019

800m M U18 780 NumerPDF 2:13.27 2:13.27/19

9
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

2019

100m M U18 741 NumerPDF 11.48 11.48/19

10
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

2019

W dal K U18 745 NumerPDF 4.62 4.83/18

11
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

2019

100m K U18 975 NumerPDF 12.99 12.99/19

12
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

2019

800m K U18 967 NumerPDF 2:40.23 2:40.23/19

13
PANEK Katarzyna 2002-02-18 Z/3782/16

2019

400m K U18 974 NumerPDF 63.69 62.72/18

14
PIETRZAK Alicja 2003-05-14 Z/3322/19

2019

400m K U18 911 NumerPDF 64.75 64.75/19

15
SOLECKI Jakub 2004-01-01 Z/5114/19

2019

200m M U18 13 NumerPDF 26.20 26.20/19

16
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

2019

3000m M U18 739 NumerPDF 10:05.06 10:05.06/19

17