Internetowe zg這szenia do imprezy: Mistrzostwa Wojew鏚ztwa
ZIELONA G紑A, 28.05.2019
Osobostarty wszystkie: 46 ( 37 ) K-22 M-15
 
DOLNO印﹖KIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Boles豉via Boles豉wiec Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 46.48 46.48/19

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

M這t M U18 (5kg) 41 NumerPDF 46.57 46.57/19

3
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 42 NumerPDF 53.30 53.30/19

4
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 40 NumerPDF 38.58 38.58/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 42 ( 34 ) K-21 M-13
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros 畝ry Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

M這t K U18 (3kg) 63 NumerPDF 49.80 49.80/19

2
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

M這t K U16 (3kg) 24 NumerPDF 33.33 33.33/19

 
UKS Ares Nowa S鏊 Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 16/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIAK Julia 2002-10-26

Oszczep K U18 (500) 3 NumerPDF 24.20 24.20/19

2
KOΝACZEK Agnieszka 2000-01-16

Oszczep K U20 (600) 7 NumerPDF 27.89/18

3
KORCZAK MATEUSZ 2002-01-01

Oszczep M U18 (700) 13 NumerPDF 29.84 29.84/19

4
MI匠IEWICZ Klaudia 2002-09-24

Oszczep K U18 (500) 5 NumerPDF 21.90 21.90/19

5
PATOx Hubert 1998-01-13

Oszczep M U20 (800) 15 NumerPDF 39.15 39.15/19 PK

6
ZDEBIAK Jakub 2002-10-06

Oszczep M U18 (700) 14 NumerPDF

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 14 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 88 NumerPDF 42.43 42.43/19

2
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 33 NumerPDF 62.93 62.93/19

3
CIE印AR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

M這t K U20 (4kg) 21 NumerPDF 36.79 36.79/19

4
DEC Jakub 2001-03-14 Z/4586/18

2018

Dysk M U20 (1.75kg) 67 NumerPDF 37.53 37.53/19

5
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

M這t M U20 (6kg) 27 NumerPDF 53.66 56.02/18

6
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

M這t M U16 (5kg) 33 NumerPDF 32.71 32.71/19

7
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 33 NumerPDF

8
OPAS Anna 2004-02-08 Z/1592/18

TAK

M這t K U16 (3kg) 20 NumerPDF 22.15 22.15/19

9
OPAS Rafa 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

M這t M U18 (5kg) 28 NumerPDF 39.59/18

10
OPAS Rafa 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 28 NumerPDF 41.60 41.60/19

11
RABSKA Patrycja 2004-03-12 Z/2787/18

TAK

M這t K U16 (3kg) 25 NumerPDF 27.40 27.40/19

12
RABSKA Patrycja 2004-03-12 Z/2787/18

TAK

Dysk K (1kg) 25 NumerPDF

13
WISEΘA ㄆkasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 24 NumerPDF 55.15 55.15/19

14
WISEΘA ㄆkasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 24 NumerPDF 35.32 35.32/19

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona G鏎a Osobostarty: 20 ( 16 ) K-12 M-4
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

M這t K U20 (4kg) 512 NumerPDF 41.03 49.18/18

2
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

M這t K U20 (4kg) 510 NumerPDF 35.74 37.45/18

3
G紑CZEWSKA Martyna 2002-04-03 Z/4799/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 516 NumerPDF 29.82 29.82/19

4
GR╴KA Kornelia 2004-05-25 Z/5661/18

TAK

M這t K U16 (3kg) 508 NumerPDF 24.49 24.56/18

5
JACH Sebastian 1996-10-08 Z/0904/12

TAK

Oszczep M U20 (800) 519 NumerPDF 63.07 63.93/17

6
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

M這t K U20 (4kg) 511 NumerPDF 28.42 29.95/18

7
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

M這t K U18 (3kg) 514 NumerPDF 35.13 35.32/18

8
KOZΜWSKA Gabriela 2004-12-08 Z/4578/17

TAK

M這t K U16 (3kg) 519 NumerPDF 21.37 22.80/18

9
KRZY匠紟 Jakub 2002-01-18 Z/5575/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 520 NumerPDF 17.89 17.89/19

10
KRZY匠紟 Jakub 2002-01-18 Z/5575/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 520 NumerPDF 18.22 18.22/19

11
MAJEWSKI Micha 1998-09-04 Z/2197/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 515 NumerPDF 39.70 50.88/17

12
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

Dysk K (1kg) 512 NumerPDF 49.43 51.80/18

13
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

Dysk K (1kg) 513 NumerPDF 27.39 27.39/19

14
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

M這t K U18 (3kg) 513 NumerPDF 38.28 39.74/17

15
SZCZEPA垶KA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

2018

M這t K U20 (4kg) 520 NumerPDF 42.45/17

16
SZUSTAK Jakub 2003-04-15 Z/5521/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 513 NumerPDF 29.41 29.41/19

17
SZUSTAK Jakub 2003-04-15 Z/5521/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 513 NumerPDF 22.46 22.46/19

18
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

M這t K U20 (4kg) 515 NumerPDF 29.68 33.91/18

19
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 515 NumerPDF 23.80 30.48/18

20
ZAΣSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

M這t K U18 (3kg) 516 NumerPDF 35.22 35.22/19