Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Memoriał Michała Joachimowskiego
BIAŁE BŁOTA, 09.08.2020
Osobostarty wszystkie: 424 ( 318 ) K-174 M-144
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 326 ( 255 ) K-149 M-113
 
ABiC Jabłonowo Pomorskie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 35/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRYGIER Jakub 2005-01-18 Z/3033/20

TAK

600m M 555 NumerPDF

2
KIRSZ Jakub 2000-03-06 Z/2204/20

TAK

2000m M 139 NumerPDF

 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 8 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIAK Oskar 2002-07-05 Z/4129/19

TAK

W dal M 469 NumerPDF 5.64/19

2
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

W dal M 470 NumerPDF 5.81 5.90/19

3
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

60m M 455 NumerPDF 7.76/13

4
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

100m M 455 NumerPDF 11.79/14

5
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

2000m M 470 NumerPDF 6:45.12/16

6
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

600m M 455 NumerPDF 1:23.61/18

7
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

300m K 457 NumerPDF 49.19 49.19/20

8
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

60m K 457 NumerPDF 8.70 8.70/20

 
BOSiR Barcin Osobostarty: 25 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZEWSKA Anna 2006-04-04 Z/0888/20

TAK

100m K 757 NumerPDF 14.95 14.95/20

2
BRONISZEWSKA Anna 2006-04-04 Z/0888/20

TAK

4x100m K 757 NumerPDF

3
CHOLEWIŃSKA Amelia 2007-03-20 Z/0889/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 760 NumerPDF

4
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

60m M 765 NumerPDF 9.17 9.02/19

5
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

W dal M strefa 765 NumerPDF 3.74 3.74/20

6
GACZKOWSKI Maksymilian 2005-07-13 Z/0891/20

TAK

600m M 771 NumerPDF 1:52.75 1:52.75/20

7
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

300m M 766 NumerPDF 44.97 44.97/20

8
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

600m K 761 NumerPDF 1:59.28 1:55.19/19

9
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

4x100m K 761 NumerPDF

10
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

W dal K 763 NumerPDF 4.72 4.80/19

11
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

Wieloskok K U16 763 NumerPDF

12
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

4x100m K 763 NumerPDF

13
KUCHARSKI Kacper 2005-08-04 Z/3929/18

TAK

100m M 767 NumerPDF

14
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

60m K 751 NumerPDF 8.81 8.81/20

15
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 764 NumerPDF 24.12 24.12/20

16
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

Wieloskok K U16 754 NumerPDF

17
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

W dal K 754 NumerPDF 4.56 4.89/19

18
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

4x100m K 754 NumerPDF

19
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

80m pł K U16 758 NumerPDF 14.25 14.25/20

20
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

300m K 756 NumerPDF 51.63 51.63/20

21
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

W dal M strefa 769 NumerPDF 5.02 5.02/20

22
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

100m M U14 769 NumerPDF

23
SMYK Kinga 2011-03-14 Z/0894/20

TAK

60m K 759 NumerPDF 11.17 11.17/20

24
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

60m K 750 NumerPDF 9.11 9.11/20

25
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

W dal K strefa 750 NumerPDF 4.16 4.16/20

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 24 ( 24 ) K-6 M-18
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 Z/1013/19

TAK

2000m M 857 NumerPDF

2
FĄFARA Eliza 2007-05-11 Z/0036/20

TAK

300m K 9 NumerPDF 46.92 46.92/20

3
FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 Z/1845/20

TAK

800m M 6 NumerPDF

4
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

800m M 7 NumerPDF 2:03.51/19

5
KEMPA Julia 2005-01-17 Z/4542/19

TAK

2000 m K 6 NumerPDF

6
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M (7.26kg) 888 NumerPDF 16.44/19  SKN 

7
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

800m K 879 NumerPDF 2:15.84/19  ZKN   SKN 

8
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

TAK

2000 m K 849 NumerPDF

9
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

TAK

100m M 802 NumerPDF 12.45 12.45/20  ROSU 

10
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 823 NumerPDF 52.42 52.42/20  ZKN 

11
ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 Z/5474/19

TAK

100m M 6 NumerPDF 12.96 12.96/20  ROSU 

12
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

2000m M 858 NumerPDF 5:59.59/18  ZKN 

13
RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 Z/2431/19

TAK

2000m M 841 NumerPDF

14
RUTKOWSKI Oskar 2004-07-04 Z/1846/20

TAK

300m M 860 NumerPDF

15
SIERADZKI Jakub 2006-10-09 Z/3031/17

TAK

2000m M 821 NumerPDF

16
STOSIK Maciej 2004-08-03 Z/5022/19

TAK

800m M 5 NumerPDF

17
SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 Z/0874/18

TAK

2000m M 817 NumerPDF 6:59.23/18

18
TOMALCZYK Michał 2007-05-16 Z/2784/20

TAK

600m M 878 NumerPDF 1:40.88 1:40.88/20

19
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

2000m M 860 NumerPDF 5:41.28 5:41.28/20  ZKN 

20
WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 Z/5652/18

TAK

2000m M 854 NumerPDF 7:42.53/19

21
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

2000m M 869 NumerPDF 5:40.84/19  ZKN 

22
ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 Z/4281/19

TAK

2000m M 5 NumerPDF

23
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

Oszczep K (600) 1 NumerPDF 33.47 40.31/19  ZKN 

24
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

2000m prz.K 854 NumerPDF 7:39.78/18

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 17 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBASZEK Cecylia 2008-01-09 Z/3883/18

TAK

600m K 792 NumerPDF 1:58.40/19

2
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

2000 m K 356 NumerPDF 7:24.43/19  ROSU 

3
DANIELEWICZ Julia 2004-05-21 Z/2494/20

TAK

800m K 388 NumerPDF

4
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

800m M 371 NumerPDF 2:11.41/19  ROSU   ZKN 

5
KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 Z/2401/19

TAK

300m K 570 NumerPDF 48.27 48.27/20

6
LEWANDOWSKA Małgorzata 2008-02-09 Z/1059/20

TAK

W dal K strefa 566 NumerPDF

7
MACIEJEWSKA Melania 2007-06-09 Z/4407/18

TAK

300m K 558 NumerPDF 50.67/19

8
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

W dal K 265 NumerPDF

9
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

300m K 363 NumerPDF 46.27/19  ROSU 

10
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

600m K 363 NumerPDF 1:49.45/18  ROSU 

11
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

600m K 892 NumerPDF 1:41.66/19  ROSU 

12
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M 387 NumerPDF 12.14 11.75/19  ROSU 

13
SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 Z/0383/20

TAK

300m M 41 NumerPDF 39.61 39.61/20  ROSU 

14
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

600m M 370 NumerPDF 1:31.31 1:31.31/20  ROSU 

15
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

800m K 66 NumerPDF 2:17.88/19  ROSU   ZKN 

16
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

600m M 325 NumerPDF 1:24.45/19

17
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

80m pł K U16 353 NumerPDF

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

600m M 216 NumerPDF 1:22.06 1:19.85/08

 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 21 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERŻAWSKA Daria 2006-11-07 Z/2319/20

TAK

W dal K 367 NumerPDF

2
DZIERŻAWSKA Daria 2006-11-07 Z/2319/20

TAK

80m pł K U16 367 NumerPDF 14.24 14.24/20

3
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

W dal K 542 NumerPDF 5.27 5.71/18  ZKN 

4
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/2325/20

TAK

80m pł K U16 502 NumerPDF 14.41 14.41/20

5
MICHALAK Damian 2002-11-07 Z/3349/19

TAK

Kula M U20 (6kg) 321 NumerPDF 12.53 12.53/20

6
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

300m M 280 NumerPDF 47.51 47.51/20

7
PRZYBYLSKA Anna 2008-08-20 Z/2328/20

TAK

60m K 157 NumerPDF 9.77/19

8
PRZYBYLSKA Anna 2008-08-20 Z/2328/20

TAK

W dal K strefa 157 NumerPDF 3.70/19

9
RUCIŃSKA Eliza 2004-01-13 Z/2606/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 424 NumerPDF 8.36 8.36/20

10
RYCHCZYŃSKI Szymon 2009-10-22 Z/2329/20

TAK

W dal M strefa 597 NumerPDF

11
RYCHCZYŃSKI Szymon 2009-10-22 Z/2329/20

TAK

60m M 597 NumerPDF 9.44 9.44/20

12
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

60m K 107 NumerPDF 9.88/19

13
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

300m K 394 NumerPDF 48.35 48.35/20

14
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

W dal K strefa 394 NumerPDF 4.35 4.35/20

15
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

W dal M 331 NumerPDF 6.05 6.80/18  ZKN 

16
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/2338/20

TAK

100m K 304 NumerPDF

17
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

80m pł K U16 509 NumerPDF 13.62 13.62/20

18
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

W dal K strefa 509 NumerPDF 4.74 4.74/20

19
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

W dal M 228 NumerPDF 5.40/16  ZKN   SKN 

20
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

60m M 265 NumerPDF 8.80 8.80/20

21
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

W dal M strefa 265 NumerPDF

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 26 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

60m M 900 NumerPDF 7.61/19  ROSU 

2
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

100m M 900 NumerPDF 12.38/19  ROSU 

3
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

800m K 701 NumerPDF 2:42.50/17  ROSU   ZKN 

4
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

4x100m K 701 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

800m M 730 NumerPDF 2:08.64/18  ROSU   ZKN 

6
CZMARA Wiktor 2006-04-12 Z/0554/20

TAK

600m M 719 NumerPDF 1:49.87/19  ROSU 

7
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

600m M 732 NumerPDF 1:25.70/17  ROSU   ZKN 

8
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

(II) 4x100m K 743 NumerPDF  ROSU 

9
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

80m pł K U16 743 NumerPDF  ROSU 

10
HAŚKIEWICZ Weronika 2008-03-16 Z/0343/18

TAK

600m K 736 NumerPDF 1:54.99 1:54.99/20

11
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

4x100m K 706 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

300m K 706 NumerPDF 43.33 42.68/19  ROSU   ZKN 

13
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

800m M 736 NumerPDF 2:01.65/18

14
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

2000 m K 915 NumerPDF  ROSU 

15
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

(II) 4x100m K 166 NumerPDF  ROSU 

16
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

1000m prz.K U16 166 NumerPDF  ROSU 

17
NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 Z/0558/20

TAK

100m M U14 724 NumerPDF

18
NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 Z/0558/20

TAK

300m M 724 NumerPDF 44.27 44.27/20

19
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

1000m prz.M U16 400 NumerPDF 3:20.27 3:20.27/20  ROSU 

20
POPIELAREK Paweł 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

300m M 205 NumerPDF  ROSU 

21
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

4x100m K 718 NumerPDF  ROSU 

22
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

(II) 4x100m K 185 NumerPDF  ROSU 

23
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

2000 m K 185 NumerPDF  ROSU 

24
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

80m pł K U16 187 NumerPDF 14.67/19  ROSU 

25
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

100m K 187 NumerPDF 15.46/18  ROSU 

26
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

2000m M 192 NumerPDF  ROSU 

 
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 22/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 Z/1531/18

TAK

800m K 81 NumerPDF 2:28.60/19

 
LUKS Serock Osobostarty: 10 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROCH Judyta 2006-05-08 Z/4370/17

TAK

300m K 283 NumerPDF 55.33/19

2
KLAJBOR Katarzyna 2003-12-05 Z/2203/17

TAK

300m K 234 NumerPDF 48.35 48.10/18

3
KLAJBOR Katarzyna 2003-12-05 Z/2203/17

TAK

100m K 234 NumerPDF 14.42 14.17/19

4
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

TAK

W dal K 252 NumerPDF 3.93/18

5
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

TAK

100m K 252 NumerPDF 15.26 14.86/19

6
KRUKOWSKI Aleksander 2009-06-08 Z/1062/20

TAK

60m M 203 NumerPDF

7
KRUKOWSKI Aleksander 2009-06-08 Z/1062/20

TAK

W dal M strefa 203 NumerPDF

8
LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-08 Z/0141/18

TAK

100m K 282 NumerPDF

9
LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-08 Z/0141/18

TAK

300m K 282 NumerPDF 46.92 46.92/20

10
RUSS Julia 2005-12-06 Z/4371/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 285 NumerPDF 25.29/19

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 45 ( 41 ) K-23 M-18
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEGER Filip 2007-08-24 Z/2867/20

TAK

W dal M strefa 857 NumerPDF

2
BEGER Krystian 2006-09-13 Z/0529/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 874 NumerPDF 28.18 28.18/20  ROSU 

3
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

100m M 882 NumerPDF 12.53/19  ROSU 

4
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 878 NumerPDF 8.25 8.25/20  ROSU 

5
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 886 NumerPDF 9.16/18

6
IGNASIAK Hanna 2010-12-04 Z/1395/19

TAK

60m K 849 NumerPDF

7
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 892 NumerPDF 7.03 7.03/20

8
JASIŃSKI Michał 2008-03-02 Z/3004/20

TAK

Oszczep M U14 (500) 883 NumerPDF

9
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

TAK

W dal K strefa 871 NumerPDF 4.54 4.54/20

10
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 887 NumerPDF 29.77 29.77/20  ROSU 

11
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

60m K 870 NumerPDF 10.36/19

12
KOWALSKI Mikołaj 2010-08-15 Z/0537/18

TAK

60m M 852 NumerPDF

13
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

1000m prz.K U16 862 NumerPDF 3:24.60 3:24.60/20

14
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

4x100m K 862 NumerPDF

15
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

800m M 866 NumerPDF 2:08.81 2:08.81/20  ROSU 

16
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

600m M 869 NumerPDF 1:37.06 1:37.06/20  ROSU 

17
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 884 NumerPDF 40.67 40.67/20  ROSU 

18
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 875 NumerPDF 9.26 9.26/20

19
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

60m K 860 NumerPDF

20
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

60m K 869 NumerPDF 9.90 9.90/20

21
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

2000m prz.K 879 NumerPDF 6:43.83/19

22
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

300m K 879 NumerPDF

23
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

TAK

60m K 874 NumerPDF

24
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

TAK

4x100m K 874 NumerPDF

25
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

300m K 880 NumerPDF 51.32 51.32/20

26
OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 Z/2863/20

TAK

W dal K strefa 868 NumerPDF 4.53 4.53/20

27
OKONIEWSKA Zofia 2012-09-02 Z/3005/20

TAK

60m K 851 NumerPDF

28
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

W dal M strefa 853 NumerPDF 4.50 4.50/20

29
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

60m K 864 NumerPDF 10.36 10.36/20

30
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

4x100m K 884 NumerPDF

31
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

W dal K strefa 884 NumerPDF 4.61 4.61/20

32
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 886 NumerPDF 36.63 36.63/20

33
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

800m M 884 NumerPDF 2:07.98/19

34
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

60m K 882 NumerPDF 9.39/19

35
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 894 NumerPDF 6.57/18

36
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

W dal M strefa 859 NumerPDF 4.40 4.40/20

37
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

600m M 858 NumerPDF

38
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

300m K 875 NumerPDF  ROSU 

39
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

4x100m K 875 NumerPDF  ROSU 

40
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

60m K 847 NumerPDF 10.74 10.74/20

41
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

W dal K strefa 865 NumerPDF 3.86 3.86/20

42
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

600m M 858 NumerPDF 1:33.43/17

43
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

300m M 872 NumerPDF 41.08 40.87/19  ROSU 

44
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

300m K 876 NumerPDF 47.83 47.83/20

45
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M 880 NumerPDF 6.19 6.40/19  ZKN 

 
MKL Toruń Osobostarty: 27 ( 20 ) K-17 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

4x100m K 549 NumerPDF  ROSU 

2
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

TAK

300m K 532 NumerPDF 44.99 44.99/20  ROSU 

3
BEDNAREK Adriana 2006-07-15 Z/4487/19

TAK

100m K 42 NumerPDF 14.68 14.68/20

4
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

300m K 542 NumerPDF 45.36 45.35/18

5
BOŻEK Cyprian 2006-02-02 Z/4468/19

TAK

100m M 525 NumerPDF 13.26 13.26/20

6
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

4x100m K 541 NumerPDF  ROSU 

7
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

300m K 541 NumerPDF 44.85/19  ROSU 

8
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

600m K 514 NumerPDF 1:47.61 1:47.61/20  ROSU 

9
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

W dal K 528 NumerPDF 5.06 5.08/19

10
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

600m K 553 NumerPDF 1:52.24 1:45.80/19  ROSU 

11
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

600m K 555 NumerPDF 1:43.79 1:43.72/19  ROSU 

12
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

80m pł K U16 545 NumerPDF 12.54 12.52/19

13
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

300m K 545 NumerPDF 42.46 42.46/20

14
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

4x100m K 545 NumerPDF

15
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

600m K 11 NumerPDF 1:55.47 1:55.47/20

16
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

100m K 524 NumerPDF 12.54 12.21/18  ZKN 

17
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

W dal K 524 NumerPDF 5.09 5.42/18  ZKN 

18
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

300m K 3 NumerPDF 46.00 46.00/20

19
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

100m K 505 NumerPDF 12.56 12.44/19  ZKN   KNF 

20
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K 505 NumerPDF 5.86 5.86/20  ZKN   KNF 

21
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

300m M 12 NumerPDF  ROSU 

22
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

Wieloskok M U16 12 NumerPDF  ROSU 

23
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

TAK

600m K 100 NumerPDF 2:05.59 2:05.59/20

24
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

W dal K 519 NumerPDF 5.15 5.15/20

25
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

4x100m K 554 NumerPDF  ROSU 

26
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

300m K 554 NumerPDF 44.69 43.03/19  ROSU 

27
ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 Z/2755/16

TAK

2000m M 617 NumerPDF 6:02.13 6:02.13/20

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

100m K 114 NumerPDF 14.85/19

2
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

300m K 114 NumerPDF 50.35/19

3
ŁADOŃ Julia 2007-02-28 Z/1031/20

TAK

300m K 101 NumerPDF 48.64 48.64/20

4
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

100m K 775 NumerPDF 13.06/19

5
ŚLIZANOWSKA Marta 2007-07-01 Z/1032/20

TAK

100m K 102 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 935 NumerPDF 12.78/19  ZKN 

2
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

800m K 951 NumerPDF 2:18.97/18  ZKN   SKN 

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 18 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

4x100m K 312 NumerPDF

2
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

300m K 312 NumerPDF 43.46 43.46/20

3
KAŹMIERCZAK Sylwia 2004-09-13 Z/1105/19

TAK

800m K 338 NumerPDF 2:29.23 2:29.23/20

4
KOCIK Olaf 2003-04-03 Z/3626/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 343 NumerPDF 13.81 13.81/20

5
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

TAK

100m M 317 NumerPDF 12.02 12.02/20

6
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

TAK

600m K 336 NumerPDF 1:51.27 1:51.27/20

7
ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 Z/1126/17

TAK

800m K 339 NumerPDF 2:25.78 2:25.78/20

8
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

100m K 340 NumerPDF 13.39 13.39/20

9
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

4x100m K 340 NumerPDF

10
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

100m M 310 NumerPDF 11.49 11.23/18

11
PAWLAK Tomasz 2007-01-24 Z/3595/19

TAK

60m M 324 NumerPDF 8.86/19

12
PAWŁOWSKA Oliwia 2008-01-29 Z/0152/20

TAK

60m K 4 NumerPDF

13
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

100m K 316 NumerPDF 13.84 13.84/20

14
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

4x100m K 316 NumerPDF

15
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

100m M 312 NumerPDF 11.59 11.52/19

16
ŚLIWIŃSKA Joanna 2008-05-31 Z/0153/20

TAK

300m K 337 NumerPDF

17
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

4x100m K 335 NumerPDF

18
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

100m K 335 NumerPDF 13.61 13.61/20

 
MUKS Kangur Żnin Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 33/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORUCH Nikola 2007-07-22 Z/0585/20

TAK

60m K 1 NumerPDF

2
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

Oszczep M U14 (500) 184 NumerPDF 32.77 32.77/20

3
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

100m M U14 184 NumerPDF

4
STRĘKOWSKA Zuzanna 2007-04-12 Z/0580/20

TAK

100m K 2 NumerPDF 16.16 16.16/20

5
STRĘKOWSKA Zuzanna 2007-04-12 Z/0580/20

TAK

W dal K strefa 2 NumerPDF 3.50/19

6
TONDER Maja 2007-02-28 Z/0579/20

TAK

W dal K strefa 3 NumerPDF

7
TONDER Maja 2007-02-28 Z/0579/20

TAK

300m K 3 NumerPDF 47.50 47.50/20

 
UKB Szubin Osobostarty: 24 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRĄGIEL Filip 2002-07-23 Z/0219/15

TAK

100m M 335 NumerPDF 12.27/17

2
BRĄGIEL Filip 2002-07-23 Z/0219/15

TAK

W dal M 335 NumerPDF 4.67/15

3
ECHAUST Mateusz 2006-06-03 Z/0154/20

TAK

300m M 300 NumerPDF 49.99/19

4
HABERA Roksana 2007-01-02 Z/2922/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 318 NumerPDF

5
ISKRA Bartosz 2003-01-28 Z/1131/16

TAK

100m M 318 NumerPDF 12.17 11.46/18

6
ISKRA Bartosz 2003-01-28 Z/1131/16

TAK

W dal M 318 NumerPDF 6.25/19

7
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

80m pł K U16 355 NumerPDF

8
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

600m K 355 NumerPDF 1:59.19 1:59.19/20

9
KALKA Jakub 2007-02-04 Z/1580/19

TAK

600m M 340 NumerPDF 1:47.87 1:47.87/20

10
KALKA Zofia 2010-02-12 Z/0155/20

TAK

600m K 320 NumerPDF 2:19.64 2:19.64/20

11
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

TAK

800m M 364 NumerPDF

12
KRZYWDZIŃSKA Zofia 2009-10-29 Z/1579/19

TAK

600m K 300 NumerPDF 2:29.32 2:29.32/20

13
KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 Z/0209/15

TAK

2000m M 301 NumerPDF 6:39.86/16

14
KWIATKOWSKA Anastazja 2011-03-23 Z/1703/20

TAK

60m K 301 NumerPDF 10.34 10.34/20

15
KWIATKOWSKA Anastazja 2011-03-23 Z/1703/20

TAK

W dal K strefa 301 NumerPDF

16
LANGER Mateusz 2007-05-29 Z/0156/20

TAK

300m M 310 NumerPDF 49.11 49.11/20

17
SIUCHNIŃSKA Barbara 2007-07-08 Z/3012/20

TAK

100m K 348 NumerPDF

18
SOBCZAK Maciej 2007-07-28 Z/5523/19

TAK

300m M 301 NumerPDF 46.24 46.24/20

19
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

W dal K 321 NumerPDF 4.73/19

20
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

100m K 321 NumerPDF 13.61 13.38/19

21
SZYPURA Martyna 2009-03-27 Z/0157/20

TAK

W dal K strefa 311 NumerPDF

22
SZYPURA Martyna 2009-03-27 Z/0157/20

TAK

60m K 311 NumerPDF 9.58 9.58/20

23
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

300m K 350 NumerPDF 48.65 47.66/19

24
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

TAK

2000m M 338 NumerPDF 7:41.62/17

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKI Aleksander 2007-12-15 Z/5480/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 205 NumerPDF 10.44/19

2
JUSZCZAK Aleksandra 2006-09-02 Z/4455/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 308 NumerPDF 8.01/19

3
KLECHA Wiktoria 2006-09-01 Z/4458/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 210 NumerPDF 6.33/19

4
KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 Z/5601/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 216 NumerPDF 40.35 40.35/20

5
MERTKA Jonasz 1999-05-29 Z/4340/15

TAK

2000m M 207 NumerPDF

6
PIŁAT Jan 2006-01-16 Z/4462/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 206 NumerPDF 33.62 33.62/20

7
RUTKOWSKI Nikodem 2008-06-25 Z/1000/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 589 NumerPDF

8
TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 Z/4940/11

TAK

Oszczep M (800) 220 NumerPDF 66.34 75.73/14

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 45 ( 28 ) K-16 M-12
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

1000m prz.K U16 3 NumerPDF  ROSU 

2
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

(II) 4x100m K 3 NumerPDF  ROSU 

3
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

100m K 3 NumerPDF 14.33 14.33/20  ROSU 

4
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

80m pł K U16 3 NumerPDF 13.14 13.14/20  ROSU 

5
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

600m M 4 NumerPDF 1:32.76 1:28.17/19  ROSU 

6
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

(II) 4x100m K 207 NumerPDF  ROSU 

7
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

300m K 207 NumerPDF 44.61 44.61/20  ROSU 

8
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

100m M 5 NumerPDF 11.53 11.53/20  ROSU   ZKN 

9
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

110m M (91.4) U18 5 NumerPDF 16.19 16.19/20  ROSU   ZKN 

10
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

100m M U14 2 NumerPDF

11
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

300m M 2 NumerPDF 50.78 47.89/19

12
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

600m K 4 NumerPDF 2:04.99/18  ROSU 

13
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

60m M 308 NumerPDF 9.69 9.69/20

14
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

60m K 2 NumerPDF 9.67 9.67/20

15
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

W dal K strefa 2 NumerPDF 3.10/19

16
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

(II) 4x100m K 4 NumerPDF  ROSU 

17
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

100m K 4 NumerPDF 13.94 13.94/20  ROSU 

18
KAMIŃSKA Julia 2008-07-21 Z/1035/20

TAK

300m K 250 NumerPDF

19
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

600m M 196 NumerPDF 1:45.97 1:45.97/20  ROSU 

20
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

800m M 6 NumerPDF 2:06.04 2:02.67/19  ROSU   ZKN 

21
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

4x100m K 6 NumerPDF  ROSU 

22
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

1000m prz.K U16 6 NumerPDF  ROSU 

23
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

60m M 197 NumerPDF 10.20 10.20/20

24
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

W dal M strefa 197 NumerPDF

25
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

300m M 6 NumerPDF 50.75 50.75/20

26
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

W dal M strefa 6 NumerPDF

27
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

300m K 7 NumerPDF  ROSU 

28
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

4x100m K 7 NumerPDF  ROSU 

29
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

100m M 199 NumerPDF 15.26/19  ROSU 

30
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

300m M 199 NumerPDF  ROSU 

31
ŁUKASZEWSKA Nikola 2008-03-03 Z/1033/20

TAK

600m K 10 NumerPDF 2:10.46 2:10.46/20

32
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF 10.10 10.10/20  ROSU 

33
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

4x100m K 2 NumerPDF  ROSU 

34
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

300m K 2 NumerPDF 42.94 42.94/20  ROSU 

35
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

60m K 203 NumerPDF 9.31 9.31/20

36
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

W dal K strefa 203 NumerPDF

37
PTASZNIK Szymon 2009-05-19 Z/1287/20

TAK

600m M 1 NumerPDF

38
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

2000m prz.K 3 NumerPDF  ZKN 

39
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

(II) 4x100m K 1 NumerPDF

40
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

100m K 1 NumerPDF 14.04/19

41
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

60m M 14 NumerPDF 9.67 9.67/20

42
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

4x100m K 5 NumerPDF  ROSU 

43
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

80m pł K U16 5 NumerPDF 12.63 12.54/19  ROSU 

44
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

100m K 5 NumerPDF 13.31 13.31/20  ROSU 

45
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

600m M 1 NumerPDF 1:52.29 1:52.29/20

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

TAK

100m K 128 NumerPDF

2
JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 Z/1058/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 179 NumerPDF 9.30 9.30/20

3
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

TAK

W dal M 183 NumerPDF 5.18 5.18/20

4
KMIEĆ Aleksander 2010-01-30 Z/2187/20

TAK

600m M 110 NumerPDF 2:12.10 2:12.10/20

5
LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 Z/2188/20

TAK

W dal M strefa 181 NumerPDF 4.53 4.53/20

6
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

TAK

W dal K 145 NumerPDF

7
SERAFIN Dorian 2006-04-19 Z/2310/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 124 NumerPDF

8
SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 Z/3558/18

TAK

W dal M 192 NumerPDF 6.12 6.12/20

9
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

TAK

W dal K 197 NumerPDF 4.07/18

10
TOMCZYK Ania 2006-07-03 Z/3873/18

TAK

W dal K 106 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
 
LKS Koluszki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 27/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JEŻYNA Maciej 2005-12-07 Z/4286/19

TAK

2000m M 31 NumerPDF

2
SMYKA Michał 2005-02-15 Z/4289/19

TAK

2000m M 32 NumerPDF

3
SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 Z/4290/19

TAK

2000m M 30 NumerPDF

 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZAZGA Dawid 2005-08-11 Z/0717/19

TAK

2000m M 723 NumerPDF 6:20.25/19

2
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

300m K 244 NumerPDF 43.95/14

3
KACZMARCZYK Paweł 2007-02-22 Z/1490/20

TAK

2000m M 220 NumerPDF

4
PAWELUS Amelia 2005-08-13 Z/2048/20

TAK

300m K 230 NumerPDF 44.37 44.37/20  ROSU 

5
WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 Z/0716/19

TAK

600m K 147 NumerPDF 1:49.12/19

6
ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 Z/2812/20

TAK

2000m M 350 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

600m M 65 NumerPDF 1:29.68/19

2
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

Wieloskok K U16 38 NumerPDF 9.64 9.64/20

3
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

100m K 35 NumerPDF 12.59 12.58/19  ZKN 

4
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/2355/19

TAK

W dal K 45 NumerPDF 5.07 5.14/19  ZKN 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

60m K 94 NumerPDF 9.01 9.01/20

2
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

W dal K strefa 94 NumerPDF 4.22/19

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBA Łukasz 1988-08-04 Z/1960/20

TAK

800m M 88 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 13 ( 10 ) K-3 M-7
 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Klaudia 2005-01-09 Z/1638/20

TAK

300m K 161 NumerPDF 43.22 43.22/20

 
UKS Lipusz Osobostarty: 7 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 34/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 42 NumerPDF 53.40 53.40/20

2
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

1000m prz.M U16 42 NumerPDF

3
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 69 NumerPDF 15.27 15.27/20

4
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

1000m prz.M U16 61 NumerPDF

5
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

110m M (91.4) U18 61 NumerPDF

6
SZYMURA Oliwier 2005-04-27 Z/4946/19

TAK

110m M (91.4) U18 21 NumerPDF

7
SZYMURA Oliwier 2005-04-27 Z/4946/19

TAK

1000m prz.M U16 21 NumerPDF

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FĄFERKO Kamil 2005-03-24 Z/1669/19

TAK

2000m M 31 NumerPDF 7:10.83/19

2
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

2000m M 36 NumerPDF 6:33.59/19

3
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

1000m prz.K U16 27 NumerPDF

4
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

1000m prz.K U16 21 NumerPDF

5
ŻOŁĄDEK Dawid 1997-10-13 Z/3799/19

TAK

600m M 38 NumerPDF

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
-
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 54/SL/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

W dal K strefa 118 NumerPDF 4.35/19

2
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

60m K 118 NumerPDF 8.39 8.31/19

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 19 ( 11 ) K-4 M-7
 
LUKS Orneta Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

300m K 839 NumerPDF 43.24 43.24/20

2
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

100m K 839 NumerPDF 12.22 12.22/20

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

60m K 839 NumerPDF

 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27 Z/3040/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 235 NumerPDF 10.47 10.47/20

2
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

W dal M 229 NumerPDF 5.61/19

3
STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 Z/3168/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 231 NumerPDF 10.03 10.03/20

4
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

300m M 226 NumerPDF 38.54 38.54/20

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 12 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Maria 2009-03-15 Z/3504/19

TAK

W dal K strefa 80 NumerPDF 3.56/19

2
CYTLAŁ Maria 2009-03-15 Z/3504/19

TAK

Wieloskok K U16 80 NumerPDF

3
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

60m M 84 NumerPDF

4
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

600m M 84 NumerPDF 2:08.41 2:08.41/20

5
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

300m M 84 NumerPDF 54.75/19

6
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

Wieloskok K U16 75 NumerPDF

7
KONOPKA Antoni 2010-10-11 Z/3577/19

TAK

600m M 81 NumerPDF 2:11.46 2:11.46/20

8
KONOPKA Antoni 2010-10-11 Z/3577/19

TAK

300m M 81 NumerPDF 59.20/19

9
STEYKA Alicja 2007-04-11 Z/1081/20

TAK

600m K 72 NumerPDF 1:57.51 1:57.51/20

10
STEYKA Alicja 2007-04-11 Z/1081/20

TAK

300m K 72 NumerPDF 51.57 51.57/20

11
STEYKA Alicja 2007-04-11 Z/1081/20

TAK

60m K 72 NumerPDF

12
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

1000m prz.M U16 10 NumerPDF 2:58.41 2:58.41/20

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 38 ( 26 ) K-21 M-9
 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 37 ( 25 ) K-16 M-9
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 Z/2747/19

TAK

60m K 720 NumerPDF 9.72/19

2
ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 Z/2747/19

TAK

(II) 4x100m K 720 NumerPDF

3
BACZYŃSKI Michał 2002-08-09 Z/1219/20

TAK

800m M 368 NumerPDF 2:29.76/19

4
BRELIŃSKI Grzegorz 2004-08-17 Z/2983/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 723 NumerPDF 12.08 12.08/20

5
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

Wieloskok M U16 713 NumerPDF

6
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

100m M 713 NumerPDF 13.13 13.13/20

7
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

W dal M 720 NumerPDF 6.05 6.30/17

8
GIERASIMOW Zuzanna 2006-08-13 Z/2523/20

TAK

100m K 716 NumerPDF 15.16 15.16/20

9
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

800m K 715 NumerPDF 2:17.86 2:15.06/19  ZKN 

10
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

TAK

800m M 717 NumerPDF 2:06.04 2:06.04/20  ZKN 

11
KACZMAREK Kinga 2005-10-29 Z/2753/19

TAK

4x100m K 718 NumerPDF

12
KACZMAREK Kinga 2005-10-29 Z/2753/19

TAK

100m K 718 NumerPDF 14.21 14.21/20

13
KACZMAREK Kinga 2005-10-29 Z/2753/19

TAK

Wieloskok K U16 718 NumerPDF

14
KAWA Aleksandra 2002-02-25 Z/2676/19

TAK

Oszczep K (600) 23 NumerPDF 30.10 30.10/20

15
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 61 NumerPDF 11.27 11.27/20

16
LIBERA Wojciech 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 719 NumerPDF 12.57 12.57/20

17
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

80m pł K U16 723 NumerPDF 13.89 13.89/20

18
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

100m K 723 NumerPDF 13.67 13.67/20

19
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

4x100m K 723 NumerPDF

20
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

Wieloskok K U16 719 NumerPDF 8.78 8.78/20

21
MOHAMAD Besna 2005-02-01 Z/2746/19

TAK

4x100m K 719 NumerPDF

22
NIEWIADOMSKA Maja 2005-05-21 Z/2183/20

TAK

100m K 721 NumerPDF 14.45 14.45/20

23
NIEWIADOMSKA Maja 2005-05-21 Z/2183/20

TAK

4x100m K 721 NumerPDF

24
PONIEŃSKA Martyna 2007-10-28 Z/2522/20

TAK

60m K 715 NumerPDF

25
PONIEŃSKA Martyna 2007-10-28 Z/2522/20

TAK

(II) 4x100m K 715 NumerPDF

26
PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/1197/20

TAK

1000m prz.K U16 719 NumerPDF

27
PROŚNIEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

TAK

80m pł K U16 725 NumerPDF 15.84/18

28
SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 Z/2519/20

TAK

1000m prz.K U16 724 NumerPDF

29
SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 Z/2519/20

TAK

(II) 4x100m K 724 NumerPDF

30
SUDNIKOWICZ Joanna 2007-05-21 Z/2521/20

TAK

60m K 724 NumerPDF

31
SUDNIKOWICZ Joanna 2007-05-21 Z/2521/20

TAK

(II) 4x100m K 724 NumerPDF

32
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 45 NumerPDF 41.68 41.68/20  ZKN 

33
WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 Z/0429/17

TAK

300m M 724 NumerPDF 37.21 37.21/20

34
WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 Z/2750/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 722 NumerPDF 37.97 38.58/19

35
WOŹNIAK Michał 2006-08-16 Z/1194/20

TAK

Wieloskok M U16 370 NumerPDF 10.61 10.61/20

36
WOŹNIAK Michał 2006-08-16 Z/1194/20

TAK

W dal M 370 NumerPDF 5.42 5.42/20

37
WYSOCKA Marta 2005-11-15 Z/1198/20

TAK

Wieloskok K U16 165 NumerPDF 8.30 8.30/20

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

Oszczep K (600) 11 NumerPDF 41.79 41.79/20