Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U16, Mityng LA
KALISZ, 12.01.2019
Osobostarty wszystkie: 245 ( 172 ) K-94 M-78
 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 245 ( 172 ) K-94 M-78
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 99 ( 65 ) K-37 M-28
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Cyprian 2003-05-28

300m M 315 NumerPDF

2
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

2018

W dal K U16 303 NumerPDF 5.22/18

3
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

2018

60m K U16 303 NumerPDF 8.69/18

4
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

2018

1000m M 300 NumerPDF 2:54.90/18

5
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

2018

W dal K 320 NumerPDF 5.56 5.87/18

6
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

2018

60m K U16 310 NumerPDF 9.90/17

7
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

2018

W dal K U16 310 NumerPDF 3.82/18

8
BŁASZCZYK Nadia 2004-05-23 Z/1074/18

2018

60m pł K U16 304 NumerPDF

9
CEPA Mikołaj 2006-02-12

60m M U16 320 NumerPDF

10
CHMIELARZ Jakub 2002-09-04

1000m M 313 NumerPDF

11
DˇBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

2018

600m K U16 314 NumerPDF 1:54.99/18

12
GAWEŁ Robert 2001-02-19

60m M 308 NumerPDF

13
GROBELNA Agata 2007-02-04

60m K U16 316 NumerPDF

14
JANKOWSKI Marek 2003-02-19

1000m M 320 NumerPDF

15
JAŃCZAK Szymon 2006-07-07

60m M U16 316 NumerPDF

16
JAŃCZAK Szymon 2006-07-07

W dal M U16 316 NumerPDF

17
JĘDRZEJAK Mateusz 2005-03-31 Z/4989/18

2018

1000m M U16 301 NumerPDF

18
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

2018

60m K 319 NumerPDF 8.34/18

19
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

2018

W dal K U16 313 NumerPDF 5.05/18

20
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

2018

60m K U16 313 NumerPDF 8.25/18

21
KANICKA Lena 2007-05-15 Z/1060/18

2018

60m K U16 301 NumerPDF 8.93/18

22
KANICKA Lena 2007-05-15 Z/1060/18

2018

300m K U16 301 NumerPDF

23
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16

60m M 310 NumerPDF

24
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16

W dal M 310 NumerPDF

25
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

2018

60m K U16 311 NumerPDF 9.40/18

26
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

2018

300m K U16 311 NumerPDF

27
KOŁODZIEJ Ewa 2006-08-09

600m K U16 320 NumerPDF

28
KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 Z/1088/18

2018

60m K U16 305 NumerPDF 10.05/17

29
KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 Z/1088/18

2018

W dal K U16 305 NumerPDF 3.70/17

30
KUBERA Natalia 2007-04-26

W dal K U16 300 NumerPDF

31
KUBIAK Oliwia 2007-01-01

60m K U16 303 NumerPDF

32
KUPCZYK Aleksandra 2002-04-26

60m K 423 NumerPDF 8.85

33
KUPCZYK Aleksandra 2002-04-26

W dal K 423 NumerPDF 3.90

34
LOSY Michał 2005-07-26 Z/1071/18

2018

1000m M U16 317 NumerPDF

35
LOSY Zofia 2007-05-08 Z/1062/18

2018

300m K U16 306 NumerPDF

36
LOSY Zofia 2007-05-08 Z/1062/18

2018

W dal K U16 306 NumerPDF 3.70/18

37
MIAZGA Nikola 2007-09-20

300m K U16 300 NumerPDF

38
MICHALAK Hubert 2002-06-16

1000m M 314 NumerPDF

39
MIKOŁAJCZYK Julia 2001-02-26

1000m K 313 NumerPDF

40
MUCHA Natasza 2007-07-02

600m K U16 316 NumerPDF

41
NAMYSŁ Jan 2007-04-12 Z/4986/18

2018

60m M U16 301 NumerPDF 9.72/18

42
NAMYSŁ Jan 2007-04-12 Z/4986/18

2018

W dal M U16 301 NumerPDF

43
NAWROCKI Jakub 2004-11-26

1000m M U16 319 NumerPDF

44
NOWICKA Ewa 2006-06-06 Z/1070/18

2018

300m K U16 314 NumerPDF

45
NOWICKA Ewa 2006-06-06 Z/1070/18

2018

W dal K U16 314 NumerPDF 4.05/18

46
ORSZULAK Oliwia 2007-02-06

60m K U16 318 NumerPDF

47
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

2018

60m K U16 307 NumerPDF 8.57/18

48
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

2018

W dal K U16 307 NumerPDF 4.27/18

49
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

2018

60m K U16 315 NumerPDF 9.21/18

50
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

2018

300m K U16 315 NumerPDF

51
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07

60m K U16 308 NumerPDF

52
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07

300m K U16 308 NumerPDF

53
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

2018

W dal K U16 304 NumerPDF

54
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

2018

60m K U16 304 NumerPDF

55
POZDROWICZ Natalia 2005-02-16 Z/1087/18

2018

60m K U16 307 NumerPDF 9.90/17

56
POZDROWICZ Natalia 2005-02-16 Z/1087/18

2018

Wzwyż K U16 307 NumerPDF 1.25/18

57
PRZYBYLSKA Alicja 2006-03-01

60m K U16 304 NumerPDF

58
RATAJ Dominika 2005-03-26 Z/1067/18

2018

60m K U16 312 NumerPDF 8.68/18

59
RATAJ Dominika 2005-03-26 Z/1067/18

2018

W dal K U16 312 NumerPDF 4.77/18

60
RETTIG Rafał 2002-09-23

1000m M 316 NumerPDF

61
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

2018

W dal M U16 307 NumerPDF 5.75/18

62
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

2018

300m M U16 307 NumerPDF

63
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

2018

60m K U16 301 NumerPDF

64
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

2018

Wzwyż K U16 301 NumerPDF 1.35/18

65
SIEDLECKI Maciej 2004-07-06 Z/1079/18

2018

60m M U16 304 NumerPDF 7.99/18

66
SIEDLECKI Maciej 2004-07-06 Z/1079/18

2018

W dal M U16 304 NumerPDF

67
SOWA Kacper 2005-02-08

60m M U16 406 NumerPDF

68
SOWA Kacper 2005-02-08

W dal M U16 406 NumerPDF

69
STACHURSKI Adam 2004-12-08

1000m M U16 318 NumerPDF

70
STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 Z/1191/18

2018

60m M 319 NumerPDF 7.87/18

71
STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 Z/1191/18

2018

300m M 319 NumerPDF 43.72/18

72
STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22

60m M U16 313 NumerPDF

73
STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22

300m M U16 313 NumerPDF

74
SZCZAP Magdalena 2002-09-26

1000m K 312 NumerPDF

75
SZCZEPANIAK Mateusz 2006-11-18

60m M U16 300 NumerPDF

76
SZCZEPANIAK Mateusz 2006-11-18

W dal M U16 300 NumerPDF

77
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

2018

60m K 305 NumerPDF

78
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

2018

300m K 305 NumerPDF

79
SZEWCZYK Martyna 2007-01-18

60m K U16 302 NumerPDF

80
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

2018

300m K U16 309 NumerPDF 50.31/18

81
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

2018

W dal K U16 309 NumerPDF 3.49/17

82
TOKARSKI Mateusz 2006-02-13 Z/1063/18

2018

300m M U16 320 NumerPDF 56.02/18

83
TORZ Aleksander 2006-02-09

1000m M U16 310 NumerPDF

84
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

2018

60m M 303 NumerPDF 7.05/18

85
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

2018

Wzwyż K U16 300 NumerPDF 1.45/18

86
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

2018

60m K U16 300 NumerPDF 8.97/18

87
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

2018

300m K U16 317 NumerPDF

88
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

2018

60m K U16 317 NumerPDF

89
WALCZAK Piotr 2003-10-21

60m M 311 NumerPDF

90
WALENDOWSKA Nel 2004-01-27 Z/1083/18

2018

60m K U16 306 NumerPDF 10.17/18

91
WALENDOWSKA Nel 2004-01-27 Z/1083/18

2018

Wzwyż K U16 306 NumerPDF

92
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 Z/1084/18

2018

60m K U16 311 NumerPDF 10.06/18

93
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 Z/1084/18

2018

Wzwyż K U16 311 NumerPDF

94
WOJTASIK Aleksander 2007-08-01

60m M U16 317 NumerPDF

95
WOJTASIK Aleksander 2007-08-01

W dal M U16 317 NumerPDF

96
WRÓBLEWSKI Adrian 2003-07-10 Z/1085/18

2018

60m M 300 NumerPDF 8.49/18

97
WRÓBLEWSKI Adrian 2003-07-10 Z/1085/18

2018

W dal M 300 NumerPDF 4.65/17

98
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19

60m M U16 312 NumerPDF

99
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19

300m M U16 312 NumerPDF

 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 9 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Filip 2004-05-11

60m M U16 747 NumerPDF

2
BŁASZCZYK Filip 2004-05-11

300m M U16 747 NumerPDF

3
KACZMAREK Sebastian 2004-09-15

60m M U16 19 NumerPDF

4
KACZMAREK Sebastian 2004-09-15

300m M U16 19 NumerPDF

5
KURZAWA Bartosz 2004-06-16

1000m M U16 716 NumerPDF

6
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

2018

60m M 713 NumerPDF 7.00/18

7
RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24

60m M U16 712 NumerPDF

8
SIKORSKI Jakub 2004-11-03

60m M U16 714 NumerPDF 9.22/18

9
SIKORSKI Jakub 2004-11-03

300m M U16 714 NumerPDF

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAD Jagoda 2005-04-22

1000m K U16 86 NumerPDF

2
JAKUB Kubasik 2005-02-09

1000m M U16 79 NumerPDF

3
KACZMAREK Sandra 2005-10-26

1000m K U16 85 NumerPDF

4
TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30

2000m M U16 80 NumerPDF

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Wrze¶nia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

2018

Wzwyż M U16 414 NumerPDF 1.69/18

 
niest.Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Jakub 2004-10-13

2000m M U16 299 NumerPDF

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 12 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 Z/0642/17

2018

2000m ch K 185 NumerPDF

2
BOGUSZ Julia 2004-06-29 Z/2721/18

2018

60m K U16 172 NumerPDF 9.07/18

3
GO¬DZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

2018

60m K U16 183 NumerPDF

4
GO¬DZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

2018

300m K U16 183 NumerPDF

5
KRZESIŃSKA Zuzanna 2005-03-03 Z/1599/18

2018

60m K U16 186 NumerPDF

6
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

2018

60m K U16 176 NumerPDF 8.23/18

7
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

2018

300m K U16 176 NumerPDF

8
NOWOSTAWSKI Mikołaj 2002-07-05 Z/3310/16

2018

3000m ch M 181 NumerPDF 18:09.80/17

9
ODZIEMEK Olga 2004-07-31 Z/2724/18

2018

1000m K U16 180 NumerPDF

10
ROSIEWICZ Jan 2004-11-05 Z/1598/18

2018

3000m ch M 182 NumerPDF

11
WEBER Marek 2003-07-16 Z/1602/18

2018

1000m M 177 NumerPDF

12
WI¦NIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

2018

2000m ch K 189 NumerPDF

 
uks-dab.pl
UKS D±b Suchy Las Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOŻKIEWICZ Dominika 2004-09-10 Z/0922/18

2018

300m K U16 351 NumerPDF

2
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

2018

60m K 347 NumerPDF

3
KLIMEK Nadzieja 2005-12-20 Z/1092/18

2018

300m K U16 707 NumerPDF

4
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

2018

600m K U16 353 NumerPDF

5
SZCZODRZYŃSKA Agata 2005-01-31 Z/2660/17

2018

600m K U16 345 NumerPDF 2:07.30/17

6
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

2018

600m K U16 346 NumerPDF 1:44.42/17

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan ¦roda Wlkp. Osobostarty: 35 ( 22 ) K-14 M-8
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

2018

2000m ch K 461 NumerPDF

2
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

2018

2000m ch K 451 NumerPDF

3
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

2018

300m K U16 454 NumerPDF 45.84 44.55/17

4
ERENC Robert 2004-04-30

3000m ch M 412 NumerPDF

5
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

2018

Wzwyż M U16 419 NumerPDF 1.50 1.50/19

6
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

2018

W dal M U16 419 NumerPDF 4.84 4.84/19

7
JAGU¦ Marcin 2005-10-25

3000m ch M 414 NumerPDF

8
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

2018

1000m K U16 470 NumerPDF

9
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

2018

60m M U16 463 NumerPDF 7.70 7.70/18

10
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

2018

W dal M U16 463 NumerPDF 4.82/17

11
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

2018

60m pł K U16 444 NumerPDF 9.74 9.74/19

12
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

2018

W dal K U16 444 NumerPDF 4.90 4.92/18

13
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

2018

Wzwyż M U16 418 NumerPDF 1.35 1.35/19

14
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

2018

W dal M U16 418 NumerPDF 4.44 4.44/19

15
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

2018

60m M U16 467 NumerPDF 7.81 7.81/19

16
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

2018

60m pł M U16 467 NumerPDF 10.06 10.06/19

17
MRÓZ Sandra 2006-03-31

60m K U16 460 NumerPDF 8.99 8.99/19

18
MRÓZ Sandra 2006-03-31

W dal K U16 460 NumerPDF 4.41 4.41/19

19
NOWAK Oliwia 2005-01-01

60m pł K U16 479 NumerPDF

20
NOWAK Oliwia 2005-01-01

W dal K U16 479 NumerPDF 4.25 4.25/19

21
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

2018

60m K U16 478 NumerPDF 9.26 9.26/19

22
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

2018

600m K U16 478 NumerPDF 2:08.90/18

23
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

2018

Wzwyż K 453 NumerPDF 1.60 1.71/18

WARUNKOWO - BADANIA
24
PRUCHNIEWICZ Wiktoria 2002-12-13

300m K 455 NumerPDF

25
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

2018

60m M 455 NumerPDF 7.85 7.85/19

26
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

2018

300m M 455 NumerPDF

27
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

2018

60m pł K U16 448 NumerPDF 10.19 9.95/18

28
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

2018

60m K U16 448 NumerPDF 8.84 8.73/18

29
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

2018

Wzwyż K U16 458 NumerPDF 1.40 1.45/17

30
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

2018

60m pł K U16 458 NumerPDF 9.97 9.97/19

31
WOJTY¦ Jakub 2005-04-01

3000m ch M 411 NumerPDF

32
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04

60m K U16 458 NumerPDF 8.67 8.67/19

33
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04

W dal K U16 458 NumerPDF

34
WUJEK Marta 2005-01-01

60m pł K U16 468 NumerPDF 11.52 11.52/19

35
WUJEK Marta 2005-01-01

600m K U16 468 NumerPDF

 
UKS Pi±tka Jarocin Osobostarty: 9 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 34/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIEL Maciej 2004-03-23 Z/4327/18

TAK

60m M U16 242 NumerPDF

2
CHMIEL Maciej 2004-03-23 Z/4327/18

TAK

300m M U16 242 NumerPDF

3
CINCIO Martyna 2004-12-21 Z/1641/18

TAK

600m K U16 230 NumerPDF

4
DARIUSZ Walczak 2005-07-31 Z/0166/19

TAK

300m M U16 247 NumerPDF

5
STANISŁAWKA Agata 2005-12-14 Z/0165/19

TAK

600m K U16 232 NumerPDF

6
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

1000m K U16 239 NumerPDF

7
STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 Z/0167/19

TAK

60m K U16 231 NumerPDF

8
STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 Z/0167/19

TAK

300m K U16 231 NumerPDF

9
STRZYKALSKI Filip 2005-02-04 Z/0168/19

TAK

300m M U16 248 NumerPDF

 
-------
UKS Przełaj Żerków Osobostarty: 34 ( 22 ) K-12 M-10
NrLicencji: 10/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURCHACKI Jakub 2005-03-20 Z/0752/18

2018

1000m M U16 602 NumerPDF 3:43.72/18

2
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

2018

60m pł K U16 608 NumerPDF 10.11 10.11/19

3
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

2018

300m K U16 608 NumerPDF

4
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

2018

60m pł K U18 615 NumerPDF 9.82 9.82/19

5
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

2018

60m K 615 NumerPDF 8.76 8.76/19

6
FRIEBE Angelika 2004-08-03 Z/2591/17

2018

2000m ch K 605 NumerPDF

7
FRIEBE Nikodem 2005-11-06 Z/0750/18

2018

3000m ch M 616 NumerPDF

8
GU¬DZIOŁ Paweł 2002-02-04 Z/3247/16

2018

60m M 614 NumerPDF 7.76 7.70/18

9
GU¬DZIOŁ Paweł 2002-02-04 Z/3247/16

2018

300m M 614 NumerPDF 39.62/18

10
HAŁAJDA Wiktoria 2007-04-03

60m K U16 619 NumerPDF 9.76 9.76/19

11
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

2018

60m M U16 617 NumerPDF 9.39/18

12
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

2018

300m M U16 617 NumerPDF 54.99/18

13
KASPRZAK Rozalia 2005-02-18 Z/2592/17

2018

1000m K U16 603 NumerPDF

14
KRUPA Marcin 2003-02-14 Z/2196/18

2018

3000m ch M 611 NumerPDF

15
ŁˇCZNIAK Kinga 2005-05-02 Z/2593/17

2018

600m K U16 613 NumerPDF 1:59.98/18

16
ŁYSIAK Łukasz 2002-04-20 Z/3249/16

2018

60m M 612 NumerPDF 7.45 7.45/19

17
ŁYSIAK Łukasz 2002-04-20 Z/3249/16

2018

300m M 612 NumerPDF 39.43/18

18
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-26 Z/3250/16

2018

60m M 605 NumerPDF 7.80 7.60/18

19
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-26 Z/3250/16

2018

300m M 605 NumerPDF 38.52/18

20
MISIARCZYK Mateusz 2004-05-24

300m M U16 601 NumerPDF 48.67/18

21
ROSIEJKA Joanna 2007-03-20 Z/0745/18

2018

60m K U16 612 NumerPDF

22
ROSIEJKA Joanna 2007-03-20 Z/0745/18

2018

300m K U16 612 NumerPDF 59.36/18

23
SEWEL Piotr 2002-08-22

60m M 610 NumerPDF 8.51 8.51/19

24
SEWEL Piotr 2002-08-22

300m M 610 NumerPDF

25
SMUŁCZYŃSKI Dominik 2005-01-24 Z/0267/18

2018

60m M U16 618 NumerPDF 8.70 8.70/19

26
SMUŁCZYŃSKI Dominik 2005-01-24 Z/0267/18

2018

300m M U16 618 NumerPDF

27
SOŁTYSIAK Zofia 2003-10-24 Z/0702/17

2018

60m K 619 NumerPDF 8.98 8.55/18

28
SOŁTYSIAK Zofia 2003-10-24 Z/0702/17

2018

60m pł K U18 619 NumerPDF 10.23 10.23/19

29
SZÓSTEK Zuzanna 2007-05-30 Z/0746/18

2018

60m K U16 607 NumerPDF

30
SZÓSTEK Zuzanna 2007-05-30 Z/0746/18

2018

300m K U16 607 NumerPDF 58.35/18

31
¦LEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 Z/2816/18

2018

2000m ch K 602 NumerPDF

32
URBAŃCZYK Karina 2004-10-25 Z/0748/18

2018

600m K U16 609 NumerPDF

33
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

2018

60m K U16 614 NumerPDF 8.65 8.65/19

34
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

2018

60m pł K U16 614 NumerPDF 10.08 10.08/19

 
facebook - UKS Skoczek Władysławów
UKS Skoczek Władysławów Osobostarty: 22 ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 35/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

60m pł M U16 696 NumerPDF 9.99 9.99/19

2
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

1000m M U16 696 NumerPDF

3
CICHY Hubert 2004-08-07 Z/0062/18

TAK

300m M U16 697 NumerPDF 49.66/18

4
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

TAK

60m M U16 704 NumerPDF

5
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

TAK

300m M U16 704 NumerPDF

6
DOLEŻKO Julia 2005-01-13 Z/4137/18

2018

60m pł K U16 681 NumerPDF 12.36 12.36/19

7
DRABIŃSKA Julia 2005-06-09 Z/4265/18

2018

60m K U16 683 NumerPDF

8
DRABIŃSKA Julia 2005-06-09 Z/4265/18

2018

300m K U16 683 NumerPDF

9
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

300m M U16 694 NumerPDF

10
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

60m M U16 694 NumerPDF 8.32 8.32/19

11
JACOLIK Mateusz 2003-04-06 Z/5189/18

2018

60m M 687 NumerPDF 7.99 7.99/19

12
KILAŃSKI Kamil 2003-09-12 Z/4655/18

2018

60m M 704 NumerPDF 7.97 7.97/19

13
KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 Z/2662/17

2018

60m K 686 NumerPDF 8.94 8.82/18

14
KŁODAWSKI Kamil 2003-05-29 Z/2663/17

2018

60m M 695 NumerPDF 7.84 7.84/19

15
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

60m pł M U16 698 NumerPDF 9.16 9.16/19

16
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

60m M U16 692 NumerPDF 7.36 7.36/19

17
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

W dal M U16 692 NumerPDF

18
STOLAREK Otylia 2005-12-04 Z/2932/18

2018

60m pł K U16 685 NumerPDF 11.93 11.93/19

19
STOLAREK Otylia 2005-12-04 Z/2932/18

2018

300m K U16 685 NumerPDF

20
SZEWCZYŃSKI Adrian 2003-12-14 Z/4270/18

2018

300m M 699 NumerPDF

21
WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 Z/1630/17

2018

60m pł M U18 701 NumerPDF 9.73 9.73/19

22
WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 Z/4136/18

2018

2000m M U16 688 NumerPDF 8:22.29/18

 
www.ukssprint.pl
UKS Sprint PrzeĽmierowo Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 37/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

60m K U16 2004 NumerPDF 8.58 8.58/19

2
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

60m pł K U16 2004 NumerPDF 10.15 10.15/19

3
POSTAREMCZAK Ryszard 2004-07-27 Z/0472/19

TAK

300m M U16 2005 NumerPDF

4
PYSIAK Bartosz 2003-08-27 Z/3672/17

TAK

60m M 2011 NumerPDF

 
UKS Sprinter Słodków Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 17/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JESIOŁOWSKA Gabriela 2005-06-24 Z/0002/18

2018

60m K U16 819 NumerPDF 9.42/18

2
KA¬MIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 Z/0006/18

2018

60m K U16 138 NumerPDF 9.87/18

3
PILARCZYK Wiktoria 2007-09-18 Z/0108/19

TAK

60m K U16 545 NumerPDF

4
PRZYBYŁ Daria 2002-12-28 Z/1566/16

2018

60m K 395 NumerPDF 8.99/18

5
SKÓRKA Miłosz 2003-10-29 Z/2624/17

2018

60m M 410 NumerPDF 8.20/18

6
SKÓRKA Oliwia 2006-09-26 Z/0109/19

TAK

60m K U16 821 NumerPDF

7
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

2018

2000m M U16 412 NumerPDF 6:54.20/18

8
WˇGIEL Anna 2003-09-11 Z/0219/17

2018

60m K 820 NumerPDF 8.51/18

9
WOJTYRA Viktoria 2002-07-02 Z/1565/16

2018

60m K 272 NumerPDF 8.74/18