Internetowe zgłoszenia do imprezy: 10. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10 km
GDAŃSK, 03.08.2019
Osobostarty wszystkie: 35 ( 35 ) K-0 M-35
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
 
MKS Siechnice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHATYS Przemysław 1990-05-17 Z/0900/14

TAK

10 km M 26 NumerPDF 31.32

OK

2
HARTLEB Dawid 1988-11-30 Z/4812/19

TAK

10 km M 40 NumerPDF

OK

3
SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 Z/3526/11

TAK

10 km M 19 NumerPDF 31:32/11

OK

4
WENDLAND Michał 1989-03-24 Z/3283/11

TAK

10 km M 37 NumerPDF

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

10 km M 11 NumerPDF 29.45 29:36/15  SKN 

OK

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
lks-ostromecko.pl
LKS Ostromecko Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 Z/0181/11

TAK

10 km M 25 NumerPDF 32:23/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 Z/2755/16

TAK

10 km M 45 NumerPDF 37:00/17

OK

 
LUBELSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
skbkrasnik.cba.pl
SKB Kraśnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Z/0700/11

TAK

10 km M 16 NumerPDF 31:05/15

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKI Artur 1985-01-19 Z/1510/11

TAK

10 km M 3 NumerPDF 29.32 29:31/15

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

10 km M 18 NumerPDF 30:51/18

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 Z/1514/18

TAK

10 km M 41 NumerPDF

OK

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 Z/0511/19

TAK

10 km M 39 NumerPDF

OK

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

10 km M 13 NumerPDF 31:05/17

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PELCZAR Wojciech 1995-02-03 Z/3525/19

TAK

10 km M 44 NumerPDF

2
POCIECHA Tomasz 1988-08-04 Z/0416/13

TAK

10 km M 27 NumerPDF 32:51/14

 
PODLASKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

10 km M 15 NumerPDF 29:52/15

2
NOWAK Jakub 1989-11-18 Z/4091/11

TAK

10 km M 992 NumerPDF 29:54/13

 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

10 km M 42 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-0 M-7
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

10 km M 32 NumerPDF 34:50/18

OK

 
LKB im. Braci Petk Lębork Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
Frydrychowski Piotr 1994-01-28 Z/4767/19

TAK

10 km M 33 NumerPDF 31:56.00 34:46/13

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁAWIŃSKI Damian 1987-02-07 Z/2251/11

TAK

10 km M 29 NumerPDF 33:46/12

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GARSKI Dawid 1995-08-04 Z/0360/13

TAK

10 km M 43 NumerPDF

 
www.uksbliza.wladek.info
UKS Bliza Władysławowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCKO Tomasz 1992-09-16 Z/0283/11

TAK

10 km M 9 NumerPDF 29:40/16

OK

 
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 24/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 Z/4896/18

TAK

10 km M 22 NumerPDF 30.36 31:52/18

OK

2
POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 Z/0672/11

TAK

10 km M 20 NumerPDF 31:38/13

OK

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 Z/3221/15

TAK

10 km M 35 NumerPDF 34:59/15

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
LKB Rudnik Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 Z/3289/17

TAK

10 km M 23 NumerPDF 32:02/17

2
LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 Z/4856/11

TAK

10 km M 38 NumerPDF

OK

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
wks-grunwald.poznan.pl
WKS Grunwald Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULKA Szymon 1993-06-22 Z/2485/11

TAK

10 km M 5 NumerPDF 29:23/14

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJAWA Wiktor 1993-08-03 Z/1738/13

TAK

10 km M 34 NumerPDF 34:48/18

OK

2
SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 Z/0520/12

TAK

10 km M 24 NumerPDF 32:11/16

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BELGRAU Szymon 1994-12-16 Z/3916/11

TAK

10 km M 21 NumerPDF 31:47/17

2
NOWICKI Adam 1990-08-24 Z/0676/11

TAK

10 km M 7 NumerPDF 29:53/18  SKN 

3
OLEJARZ Artur 1988-09-19 Z/1405/11

TAK

10 km M 17 NumerPDF 30:59/16

 
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABOWSKI Marcin 1986-06-28 Z/0868/11

TAK

10 km M 1 NumerPDF 29:14/15  SKN 

OK