Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U 18, U 20 kwalifikacje sztafet 4x100 i 4x 400 do
GDAŃSK, 23.08.2020
Osobostarty wszystkie: 44 ( 36 ) K-15 M-21
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 21 ( 20 ) K-6 M-14
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 10 ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

TAK

3000m M 871 NumerPDF 9:42.19 9:42.19/20

2
FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 Z/1845/20

TAK

800m M 6 NumerPDF

3
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

800m M 7 NumerPDF 2:03.51/19

4
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

1500m K 879 NumerPDF 4:32.81/19  ZKN   SKN 

5
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

2000m prz.M 858 NumerPDF 6:11.64/19  ZKN 

6
STOSIK Maciej 2004-08-03 Z/5022/19

TAK

3000m M 5 NumerPDF 9:38.17 9:38.17/20

7
SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 Z/0874/18

TAK

3000m M 817 NumerPDF 9:34.86 9:34.86/20

8
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

1500m M 860 NumerPDF 4:01.32 4:01.32/20  ZKN 

9
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

1500m M 869 NumerPDF 3:59.56/19  ZKN 

10
ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 Z/4281/19

TAK

3000m M 5 NumerPDF 10:09.58/19

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

800m M 216 NumerPDF 1:50.04/08

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

1500m prz.K U18 701 NumerPDF 5:18.00  ROSU   ZKN 

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

2000m prz.M 730 NumerPDF 6:12.00 6:25.59/19  ROSU   ZKN 

3
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

400m pł K U18 706 NumerPDF 67.69 67.69/20  ROSU   ZKN 

4
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M 736 NumerPDF 9:11.61 8:54.25/19

5
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m pł K U18 708 NumerPDF 66.74 65.61/19  ROSU   ZKN 

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

110m M (91.4) U18 5 NumerPDF 16.19 16.19/20  ROSU   ZKN 

2
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

400m pł M (84) U18 5 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

1500m prz.K U18 4 NumerPDF  ROSU 

4
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

800m M 6 NumerPDF 2:06.04 2:02.67/19  ROSU   ZKN 

5
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

1500m prz.K U18 3 NumerPDF 5:23.76/19  ZKN 

 
POMORSKIE Osobostarty: 19 ( 14 ) K-8 M-6
 
www.KKB Starogard Gdański
KKB Starogard Gdański Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 42/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKA Paulina 2002-10-14 Z/5525/18

TAK

200m K 47 NumerPDF 29.21/19

2
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

200m K 44 NumerPDF 26.42/19

3
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

100m K U20 44 NumerPDF 12.72/19

4
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

200m M 43 NumerPDF 23.19/19

5
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

100m M U20 43 NumerPDF 11.47/19

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

Wzwyż K U18 24 NumerPDF 1.62 1.68/18  ZKN 

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 13 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

200m K 236 NumerPDF 26.97 26.97/20  ROSU 

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K U18 236 NumerPDF 13.06 12.95/19  ROSU 

3
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

1500m K 237 NumerPDF 4:49.27 4:49.27/20  ROSU 

4
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

800m K 205 NumerPDF 2:16.74 2:16.11/18  ZKN   SKN 

5
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

1500m M 218 NumerPDF 4:16.26 4:16.26/20  ROSU 

6
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

1500m M 204 NumerPDF 4:02.52/18  ZKN 

7
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

2000m prz.M 204 NumerPDF 6:21.5/17  ZKN 

8
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

3000m K 207 NumerPDF 11:22.07 10:58.71/18

9
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

1500m prz.K U18 216 NumerPDF 5:20.79 5:06.99/19  ROSU   ZKN 

10
PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 Z/1376/20

TAK

800m M 223 NumerPDF 2:25.42 2:25.42/20

11
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

800m M 222 NumerPDF 1:53.85 1:53.25/19  ZKN 

12
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Trójskok M U18 227 NumerPDF

13
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M U18 227 NumerPDF 1.80 1.80/20

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
 
LUKS Orneta Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 20/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

200m M 23 NumerPDF 23.82 23.82/20

2
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

100m M U18 23 NumerPDF 11.72 11.72/20

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

200m K 839 NumerPDF 25.48 25.48/20

4
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

100m K U20 839 NumerPDF 12.22 12.22/20