Internetowe zgłoszenia do imprezy: Memoriał W. Nowickiego i J.Wiatrowskiego. Inauguracja dolnośląskiego sezonu lekkoatletycznego.
ZGORZELEC, 27.04.2019
Osobostarty wszystkie: 384 ( 240 ) K-134 M-106
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 345 ( 216 ) K-116 M-100
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 30 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

300m K 27 NumerPDF 44.71/18

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

100m K 27 NumerPDF 13.48/18

3
BISKUP Oliwia 2005-05-27 Z/0735/19

TAK

100m K 81 NumerPDF

4
BISKUP Oliwia 2005-05-27 Z/0735/19

TAK

300m K 81 NumerPDF

5
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

100m M 43 NumerPDF 11.71/18

6
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

300m M 43 NumerPDF 42.35/17

7
FRĄCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

100m M 70 NumerPDF 12.81/18

8
FRĄCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

300m M 70 NumerPDF

9
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

300m K 60 NumerPDF 46.15/18

10
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

100m K 60 NumerPDF 13.86/18

11
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 19 NumerPDF 49.96/18

12
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

Wzwyż K 61 NumerPDF 1.45/18

13
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

100m M 44 NumerPDF 12.29/18

14
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

300m M 44 NumerPDF 40.16/18

15
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

Trójskok M 16 NumerPDF 12.93/18

16
LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-18 Z/4206/18

TAK

Wzwyż K 71 NumerPDF

17
MIERZWA Karol 2005-10-04 Z/2772/18

TAK

100m M 53 NumerPDF

18
MIERZWA Karol 2005-10-04 Z/2772/18

TAK

300m M 53 NumerPDF 51.92/18

19
OWCARZ Krystian 2005-04-06 Z/1355/19

TAK

100m M 91 NumerPDF

20
OWCARZ Krystian 2005-04-06 Z/1355/19

TAK

300m M 91 NumerPDF

21
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

100m K 7 NumerPDF 12.45/18

WARUNKOWO - BADANIA
22
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

300m K 7 NumerPDF 42.12/18

WARUNKOWO - BADANIA
23
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

100m M 49 NumerPDF 12.75/18

24
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

300m M 49 NumerPDF 42.13/18

25
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M 29 NumerPDF 6.69/17

26
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

100m M 29 NumerPDF 11.65/18

27
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

100m K 66 NumerPDF 14.68/18

28
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

100m K 66 NumerPDF 14.68/18

29
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

100m K 66 NumerPDF 14.68/18

30
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

100m K 66 NumerPDF 14.68/18

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 16 ( 10 ) K-9 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

300m K 777 NumerPDF 40.16/17

2
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

300m K 106 NumerPDF

3
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

100m K 106 NumerPDF

4
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

100m K 115 NumerPDF 13.48/18

5
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

300m K 115 NumerPDF 46.09/18

6
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

TAK

600m K 120 NumerPDF 1:47.58/18

7
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

300m M 17 NumerPDF 35.23/18

8
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

100m M 17 NumerPDF 11.21/18

9
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

TAK

300m K 116 NumerPDF 49.60/18

10
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

TAK

100m K 116 NumerPDF 14.05/18

11
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

300m K 124 NumerPDF

12
KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 Z/1018/14

TAK

W dal K 11 NumerPDF 5.55/16

13
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

300m K 111 NumerPDF 48.05/18

14
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

100m K 111 NumerPDF 13.91/18

15
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

300m K 123 NumerPDF 48.58/18

16
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

100m K 123 NumerPDF 14.71/18

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 10 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

1000m K 47 NumerPDF 3:05.84/17

2
BIERNACIK Julia 2006-07-04 Z/1694/19

TAK

1000m K 101 NumerPDF

3
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

300m M 121 NumerPDF 38.54/18

4
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

100m M 121 NumerPDF 11.94/18

5
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

300m M 1 NumerPDF 41.94/18

6
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

1000m K 234 NumerPDF 3:08.30/17

7
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

1000m K 1 NumerPDF

8
ROSTKOWSKA Anna 1980-07-26 Z/0016/13

TAK

1000m K 185 NumerPDF 2:36.95/07

9
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

1000m M 351 NumerPDF 2:31.56/18

10
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

1000m M 11 NumerPDF 2:44.08/18

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 37 ( 21 ) K-16 M-5
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

TAK

1000m M 88 NumerPDF 3:02.03/18

2
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Dysk K (1kg) 60 NumerPDF

3
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 60 NumerPDF 9.84/18

4
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 90 NumerPDF 30.62 30.62/19

5
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 90 NumerPDF 9.95 9.95/19

6
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 87 NumerPDF 17.47 17.47/19

7
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 87 NumerPDF 51.52 51.52/19

8
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

300m K 66 NumerPDF

9
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 35 NumerPDF 47.04 47.04/19

10
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 35 NumerPDF 16.43 16.43/19

11
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

80m pł K 79 NumerPDF

12
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

Wzwyż K 79 NumerPDF

13
LANGA Samanta 2004-11-03 Z/2741/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 35 NumerPDF

14
LANGA Samanta 2004-11-03 Z/2741/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 35 NumerPDF

15
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

Wzwyż K 86 NumerPDF

16
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

100m K 38 NumerPDF

17
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

300m K 77 NumerPDF

18
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

W dal K 87 NumerPDF 5.08/18

19
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

80m pł K 87 NumerPDF 12.39/18

20
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

W dal K 83 NumerPDF 5.10/18

WARUNKOWO - BADANIA
21
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

100m K 83 NumerPDF 12.83/18

WARUNKOWO - BADANIA
22
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 92 NumerPDF 13.39 13.88/18

23
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 92 NumerPDF 40.30 40.30/19

24
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

100m K 85 NumerPDF 12.74/17

WARUNKOWO - BADANIA
25
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

W dal K 85 NumerPDF 5.44/18

WARUNKOWO - BADANIA
26
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K 89 NumerPDF

27
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

80m pł K 89 NumerPDF

28
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Kula K (4kg) 95 NumerPDF 11.58/18

29
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Oszczep K (600) 95 NumerPDF 42.83/18

30
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 83 NumerPDF 11.40 11.40/19

31
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Dysk K (1kg) 83 NumerPDF 26.66 26.66/19

32
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 94 NumerPDF 44.77 47.35/18

33
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 94 NumerPDF 40.25 40.25/19

34
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

Dysk K (1kg) 93 NumerPDF 36.62 36.62/19

35
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

Kula K (4kg) 93 NumerPDF 11.25 11.45/17

36
WYCHOWANIEC Maja 2005-04-04 Z/2744/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 24 NumerPDF

37
WYCHOWANIEC Maja 2005-04-04 Z/2744/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 24 NumerPDF

 
LKS Polkowice Osobostarty: 12 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Klaudia 2002-08-15 Z/0970/19

TAK

Dysk K (1kg) 9 NumerPDF 24.02 24.02/19

2
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

300m K 5 NumerPDF 47.81/18

3
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

W dal K 5 NumerPDF

4
JÓZEFOWICZ Jakub 2003-01-04 Z/5326/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 3 NumerPDF 24.90 24.90/19

5
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 3 NumerPDF 52.32 52.32/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Dysk K (1kg) 8 NumerPDF 27.40 30.19/17

WARUNKOWO - BADANIA
7
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K (4kg) 8 NumerPDF 12.73 12.73/19

WARUNKOWO - BADANIA
8
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 7 NumerPDF 12.63 12.63/19

WARUNKOWO - BADANIA
9
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 7 NumerPDF 40.30 40.30/19

WARUNKOWO - BADANIA
10
MAJCHER Nicola 2004-02-23 Z/5324/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 5 NumerPDF 31.19 31.19/19

11
MAJCHER Nicola 2004-02-23 Z/5324/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 5 NumerPDF 9.53 9.53/19

12
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

100m M 5 NumerPDF 10.56/18

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 11 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

300m M 110 NumerPDF 39.74/18

2
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

100m M 106 NumerPDF 13.33/18

3
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

300m M 106 NumerPDF 50.06/17

4
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

300m K 101 NumerPDF 45.54/18

5
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

100m K 101 NumerPDF 13.59/18

6
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

300m M 101 NumerPDF 38.67/17

7
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

100m M 101 NumerPDF 12.04/18

8
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

300m M 111 NumerPDF 40.71/18

9
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

100m M 111 NumerPDF 12.64/18

10
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

300m K 103 NumerPDF 42.75/18

11
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

100m K 103 NumerPDF 13.45/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 54 ( 34 ) K-16 M-18
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K 55 NumerPDF 1.58/17

2
BIŻECKI Patryk 2003-06-06 Z/1047/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 39 NumerPDF 31.14 31.14/19

3
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 41 NumerPDF 27.19/18

4
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 41 NumerPDF 23.72/18

5
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 44.63 45.88/18

6
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 41 NumerPDF 13.02 13.58/18

7
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

Wzwyż K 36 NumerPDF

8
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 36 NumerPDF 29.73 29.73/19

9
DURTKA Hubert 2005-04-29 Z/0833/19

TAK

1000m M 21 NumerPDF

10
DURTKA Kacper 2005-04-29 Z/1151/19

TAK

Wzwyż M 22 NumerPDF 1.40/18

11
DURTKA Kacper 2005-04-29 Z/1151/19

TAK

Tyczka M 22 NumerPDF 1.80/18

12
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

110m M 40 NumerPDF

13
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

W dal M 40 NumerPDF 6.04/18

14
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

300m K 69 NumerPDF 44.92/18

15
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

100m pł K 69 NumerPDF

16
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

110m M (91.4) U18 49 NumerPDF 21.20/18

17
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

Tyczka M 49 NumerPDF 3.00/18

18
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01 Z/1405/19

TAK

300m K 33 NumerPDF

19
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01 Z/1405/19

TAK

80m pł K 33 NumerPDF

20
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

300m M 34 NumerPDF 38.72/17

21
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

100m pł K U18 38 NumerPDF

22
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

W dal K 38 NumerPDF 4.92/17

23
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 37.60 39.91/18

24
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

80m pł K 37 NumerPDF 13.40/18

25
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

300m K 37 NumerPDF 46.02/18

26
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 43 NumerPDF 10.62/18

27
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 43 NumerPDF

28
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 30 NumerPDF

29
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 30 NumerPDF 8.47 8.47/19

30
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 37 NumerPDF 23.18/18

31
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 37 NumerPDF 19.99/18

32
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

Tyczka M 32 NumerPDF 3.00/18

33
MICZKO Wiktoria 2002-03-22 Z/1402/19

TAK

300m K 32 NumerPDF

34
NICKA Klaudia 2001-03-24 Z/2192/18

TAK

1000m K 34 NumerPDF

35
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 44 NumerPDF 34.20 34.20/19

36
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K (600) 40 NumerPDF 38.58 38.58/19

37
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

80m pł K 33 NumerPDF 13.12/18

38
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

W dal K 33 NumerPDF 4.83/18

39
POKŁADEK Piotr 2004-01-31 Z/1406/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 36 NumerPDF 28.93 28.93/19

40
POKŁADEK Piotr 2004-01-31 Z/1406/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 36 NumerPDF 7.90 7.90/19

41
POPEK Filip 2005-11-17 Z/0666/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 25 NumerPDF

42
POPEK Filip 2005-11-17 Z/0666/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 25 NumerPDF

43
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 33 NumerPDF 29.64/18

44
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 33 NumerPDF 9.68/18

45
ROMAN Michalina 2005-06-06 Z/1414/19

TAK

100m K 38 NumerPDF

46
ROMAN Michalina 2005-06-06 Z/1414/19

TAK

W dal K 38 NumerPDF

47
SADOWSKI Gabriel 2005-01-01 Z/0664/19

TAK

1000m M 29 NumerPDF 3:40.13/17

48
SZAL Szymon 2004-09-15 Z/4592/18

TAK

W dal M 10 NumerPDF 5.21/18

49
SZAL Szymon 2004-09-15 Z/4592/18

TAK

100m M 10 NumerPDF

50
SZEWCZYK Julia 2005-08-14 Z/1152/19

TAK

100m K 26 NumerPDF

51
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 41 NumerPDF 39.38/18

52
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Wzwyż M 41 NumerPDF 1.70/18

53
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

2000 m K 72 NumerPDF

54
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

1000m K 36 NumerPDF 3:32.10/18

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

TAK

100m K 705 NumerPDF 13.65/18

2
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

TAK

300m K 705 NumerPDF 46.48/18

3
JEŻOWSKI Wiktor 2001-01-05 Z/3307/15

TAK

100m M 60 NumerPDF 12.13/18

4
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

100m K 709 NumerPDF 13.56/18

5
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

300m K 709 NumerPDF

6
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

100m M 61 NumerPDF 11.82/18

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 58 ( 37 ) K-16 M-21
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

TAK

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF

2
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

TAK

300m M 1 NumerPDF 39.89/18

3
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 631 NumerPDF 34.31/18

4
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 631 NumerPDF 10.37/18

5
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 639 NumerPDF 35.91/17

6
GOŁĘBIOWSKI Konrad 2003-05-23 Z/4340/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 13 NumerPDF 25.59/18

7
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 699 NumerPDF

8
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 699 NumerPDF 39.12/18

9
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M 605 NumerPDF 1.75/18

10
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 56.38 56.38/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

110m M 659 NumerPDF

12
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

Tyczka M 659 NumerPDF 2.90/18

13
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Dysk K (1kg) 649 NumerPDF 28.75 29.52/18

14
KONSUR Wiktor 2004-03-07 Z/1366/19

TAK

1000m M 510 NumerPDF

15
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

110m M (91.4) U18 525 NumerPDF 17.20/18

16
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

Tyczka M 525 NumerPDF 3.10/17

17
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 1 NumerPDF 8.82 8.82/19

18
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 1 NumerPDF

19
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 1 NumerPDF

20
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 670 NumerPDF

21
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 670 NumerPDF

22
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 40.86 42.66/18

23
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

110m M (91.4) U18 505 NumerPDF

24
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

Wzwyż M 505 NumerPDF 1.60/18

25
NOVOTNA Sara 2005-02-04 Z/0538/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF 17.80 17.80/19

26
NOVOTNA Sara 2005-02-04 Z/0538/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 1 NumerPDF

27
PIEKAREK Jakub 2005-02-17 Z/1368/19

TAK

300m M 695 NumerPDF

28
POKRZYK Szymon 2003-06-12 Z/4337/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 652 NumerPDF 38.38 38.38/19

29
POLOWY Klaudiusz 2003-12-25 Z/4336/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 17 NumerPDF 31.93/18

30
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 112 NumerPDF 20.18/18

31
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 112 NumerPDF 47.33 47.33/19

32
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Dysk K (1kg) 656 NumerPDF 39.28/18

WARUNKOWO - BADANIA
33
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 656 NumerPDF 53.91/18

WARUNKOWO - BADANIA
34
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

TAK

W dal M 651 NumerPDF

35
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

TAK

Trójskok M 651 NumerPDF

36
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

110m M 633 NumerPDF

37
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

Tyczka M 633 NumerPDF 2.60/18

38
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

100m M 610 NumerPDF 12.09/18

39
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 14.98/18

40
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

TAK

300m K 512 NumerPDF

41
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 42.80 43.02/18

42
SARZYŃSKA Amelia 2004-04-04 Z/2882/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 1 NumerPDF

43
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 621 NumerPDF 26.88/17

44
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 621 NumerPDF 9.50/17

45
SŁOMIŃSKA Kaja 2003-05-19 Z/2076/17

TAK

100m pł K U18 650 NumerPDF

46
SŁOMIŃSKA Kaja 2003-05-19 Z/2076/17

TAK

Wzwyż K 650 NumerPDF

47
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 643 NumerPDF 39.21/18

48
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Dysk K (1kg) 643 NumerPDF 32.43 32.43/19

49
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

Tyczka M 628 NumerPDF 3.70/17

50
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

W dal K 1 NumerPDF

51
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

300m K 1 NumerPDF

52
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

100m pł K U18 614 NumerPDF 16.22/18

53
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

Wzwyż K 614 NumerPDF 1.47/18

54
WIŚNIEWSKI Kryspin 2003-04-21 Z/2586/19

TAK

100m M 618 NumerPDF

55
WIŚNIEWSKI Kryspin 2003-04-21 Z/2586/19

TAK

300m M 618 NumerPDF

56
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

300m K 618 NumerPDF 48.98/17

57
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 682 NumerPDF 56.02/18

WARUNKOWO - BADANIA
58
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 682 NumerPDF 13.46/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

Kula K (4kg) 11 NumerPDF 11.44 11.44/19

2
CHABINIAK Paweł 2004-05-10 Z/1296/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 60 NumerPDF 10.71 10.71/19

3
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 75 NumerPDF 24.42 31.45/18

4
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

1000m M 63 NumerPDF 2:57.75/18

5
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 54 NumerPDF 25.45/18

6
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 69 NumerPDF 27.61 31.20/18

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 32 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

100m M 34 NumerPDF 12.64/18

2
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

300m M 34 NumerPDF 40.39/18

3
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 237 NumerPDF

4
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 237 NumerPDF

5
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 237 NumerPDF

6
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 237 NumerPDF

7
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 237 NumerPDF

8
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 237 NumerPDF

9
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 237 NumerPDF

10
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 237 NumerPDF

11
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 237 NumerPDF

12
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 237 NumerPDF

13
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 237 NumerPDF

14
CIUNEL Olaf 2005-08-11 Z/0435/19

TAK

300m M 24 NumerPDF

15
CIUNEL Olaf 2005-08-11 Z/0435/19

TAK

W dal M 24 NumerPDF

16
CZERNIAK Antonina 2005-11-14 Z/0436/19

TAK

W dal K 25 NumerPDF

17
CZERNIAK Antonina 2005-11-14 Z/0436/19

TAK

300m K 25 NumerPDF

18
JAKIEL Gabriela 2005-01-17 Z/0437/19

TAK

100m K 18 NumerPDF

19
JAKIEL Gabriela 2005-01-17 Z/0437/19

TAK

W dal K 18 NumerPDF

20
KACZOR Agata 2005-05-30 Z/0438/19

TAK

80m pł K 10 NumerPDF

21
KACZOR Agata 2005-05-30 Z/0438/19

TAK

W dal K 10 NumerPDF

22
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

110m M 26 NumerPDF

23
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

Tyczka M 26 NumerPDF 3.40/18

24
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 23 NumerPDF

25
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 23 NumerPDF

26
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 23 NumerPDF

27
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 23 NumerPDF

28
PIECHURSKA Sylwia 2005-07-03 Z/0439/19

TAK

300m K 5 NumerPDF

29
PIECHURSKA Sylwia 2005-07-03 Z/0439/19

TAK

W dal K 5 NumerPDF

30
ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 Z/0732/18

TAK

Wzwyż M 33 NumerPDF 1.63/18

31
WÓJCIK Denis 2002-11-16 Z/0648/16

TAK

600m M 32 NumerPDF 1:37.74/16

32
WRZESIŃSKA Zuzanna 2004-03-26 Z/0733/18

TAK

Wzwyż K 3 NumerPDF 1.45/18

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 12 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARAMON Aleksandra 2004-03-24 Z/2029/18

TAK

600m K 45 NumerPDF

2
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

100m M 31 NumerPDF 12.16/18

3
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

300m M 31 NumerPDF 38.80/18

4
KNULL WIKTORIA 2005-06-26 Z/0480/19

TAK

300m K 67 NumerPDF 59.58/18

5
MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 Z/2239/19

TAK

100m K 4 NumerPDF

6
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

100m K 74 NumerPDF 12.17/18

7
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

W dal K 18 NumerPDF 5.25/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

100m K 18 NumerPDF 12.83/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
WRÓBEL Małgorzata 2005-11-17 Z/2924/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 17 NumerPDF

10
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

100m pł K U18 32 NumerPDF

11
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

Wzwyż K 32 NumerPDF

12
ŻYLUK Jakub 2002-05-22 Z/2240/19

TAK

100m M 5 NumerPDF

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 27 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

100m K 426 NumerPDF 14.20/18

2
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

300m K 426 NumerPDF

3
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 401 NumerPDF 6.75/18

4
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 401 NumerPDF

5
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 435 NumerPDF 31.60/18

6
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

W dal M 429 NumerPDF

7
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

100m M 429 NumerPDF 16.74/17

8
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

100m M 416 NumerPDF 12.07/18

9
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

600m M 416 NumerPDF 1:26.96/18

10
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 407 NumerPDF 33.89/18

11
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

100m pł K U18 407 NumerPDF 16.38/18

12
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

600m M 436 NumerPDF 1:36.22/18

13
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

600m K 409 NumerPDF 1:56.00/18

14
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

1000m K 460 NumerPDF 3:32.42/17

15
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

1000m K 417 NumerPDF 3:20.59/18

16
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

300m M 494 NumerPDF 39.44/18

17
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

100m M 400 NumerPDF

18
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

Wzwyż M 400 NumerPDF

19
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

1000m K 415 NumerPDF 3:31.41/18

20
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

600m K 425 NumerPDF 1:45.31/17

21
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

1000m M 418 NumerPDF 2:39.97/18

22
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

300m M 400 NumerPDF 42.10/17

23
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

100m M 400 NumerPDF

24
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 413 NumerPDF

25
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

80m pł K 413 NumerPDF

26
WOŹNIAK Maciej 2001-05-07 Z/3122/15

TAK

300m M 400 NumerPDF 37.13/16

27
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

1000m K 458 NumerPDF

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

300m K 20 NumerPDF 43.21/16

 
UKS Sokół Żmigród Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 30/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Szymon 2004-03-20 Z/1210/18

TAK

1000m M 100 NumerPDF 2:50.48/18

2
JAKUBIK Aleksander 2003-03-11 Z/0373/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 99 NumerPDF

3
KAWECKI Arkadiusz 2003-07-16 Z/1212/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 108 NumerPDF

 
ukssprint.legnica.pl
UKS Sprint Legnica Osobostarty: 7 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 27/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

1000m M 333 NumerPDF 2:44.94/18

2
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

100m K 342 NumerPDF

3
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

600m M 109 NumerPDF 1:28.67/16

4
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

300m M 101 NumerPDF 41.91/15

5
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

100m M 101 NumerPDF 12.30/18

6
SOCHA Paweł 2004-05-14 Z/1613/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 432 NumerPDF 10.35/18

7
WOLSKI Norbert 2000-08-01 Z/2562/18

TAK

600m M 394 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDEK Natalia 2004-11-22 Z/0041/19

TAK

100m K 336 NumerPDF

2
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

Wzwyż K 322 NumerPDF 1.25/18

3
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

100m K 322 NumerPDF 13.92/18

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 642 NumerPDF 11.42/18

2
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 642 NumerPDF 30.08/18

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 18 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

Wzwyż K 242 NumerPDF 1.41/16

2
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

100m pł K 242 NumerPDF 15.71/18

3
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

W dal K 1 NumerPDF 5.13/18

4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

100m pł K 1 NumerPDF

5
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

300m M 444 NumerPDF 37.75/18

6
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

300m M 8 NumerPDF 37.99/18

7
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

100m pł K U18 718 NumerPDF

8
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

Wzwyż K 718 NumerPDF 1.30/18

9
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

80m pł K 13 NumerPDF 12.80/18

10
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

W dal K 13 NumerPDF 4.97/18

11
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

100m M 16 NumerPDF 11.41/18

12
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

300m M 504 NumerPDF 39.69/17

13
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

300m M 714 NumerPDF

14
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

300m M 666 NumerPDF 36.14/18

15
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

80m pł K 25 NumerPDF 13.46/18

16
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

W dal K 25 NumerPDF 5.05/18

17
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

100m pł K U18 7 NumerPDF

18
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

W dal K 7 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 38 ( 23 ) K-17 M-6
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 38 ( 23 ) K-17 M-6
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

100m pł K U18 60 NumerPDF

2
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

W dal K 60 NumerPDF 4.50/18

3
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

300m K 44 NumerPDF 46.29/18

4
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

100m K 44 NumerPDF 13.46/18

5
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 63 NumerPDF 43.02 45.03/18

6
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 12.65 13.31/18

7
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

2000 m K 36 NumerPDF

8
FOŁTYN Damian 2005-06-12 Z/1917/19

TAK

Wzwyż M 1 NumerPDF

9
GAŁYSA Karolina 2004-06-02 Z/4679/17

TAK

100m K 1 NumerPDF 14.24/18

10
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

100m M 57 NumerPDF 12.79/18

11
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

300m M 57 NumerPDF 42.12/18

12
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

80m pł K 54 NumerPDF 12.63/18

13
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

100m K 54 NumerPDF 14.08/18

14
KĄDZIELA Alicja 2004-11-15 Z/3378/18

TAK

W dal K 35 NumerPDF 4.11/18

15
KĄDZIELA Alicja 2004-11-15 Z/3378/18

TAK

100m K 35 NumerPDF 15.10/18

16
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

100m K 4 NumerPDF

17
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

W dal K 4 NumerPDF

18
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K 46 NumerPDF 1.55/18

19
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

80m pł K 55 NumerPDF 13.39/18

20
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

W dal K 55 NumerPDF 4.31/18

21
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

300m K 56 NumerPDF 49.49/18

22
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

100m K 56 NumerPDF 14.26/16

23
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m pł K U18 49 NumerPDF 15.70/18

24
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m K 49 NumerPDF 12.96/16

25
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 24 NumerPDF 9.02 9.92/18

26
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 24 NumerPDF 30.62 30.62/19

27
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 45 NumerPDF 8.64/18

28
PIOŚ Emilia 2005-05-07 Z/4683/17

TAK

100m K 30 NumerPDF 16.68/18

29
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

Wzwyż K 38 NumerPDF 1.40/18

30
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

300m M 44 NumerPDF 39.47/18

31
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

100m M 44 NumerPDF 12.06/18

32
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

100m K 1 NumerPDF

33
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

W dal M 36 NumerPDF 5.00/18

34
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

100m M 36 NumerPDF 13.22/18

35
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

Wzwyż M 25 NumerPDF

36
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 25 NumerPDF

37
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

300m M 1 NumerPDF

38
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

100m M 1 NumerPDF 13.17/18

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

Oszczep K (600) 321 NumerPDF 40.00 42.62/18