Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne U14 i U16;Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne U18 i starsi
TORUŃ, 18.01.2021
Osobostarty wszystkie: 1268 ( 898 ) K-483 M-415
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 133 ( 71 ) K-42 M-29
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 23 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

600m K 109 NumerPDF

TAK
2
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

60m K U18 109 NumerPDF

TAK
3
BIAŁEK Kacper 2004-11-15 Z/2774/18

TAK

200m M 76 NumerPDF 25.23/20

TAK
4
BIAŁEK Kacper 2004-11-15 Z/2774/18

TAK

60m M U18 76 NumerPDF 7.73/20

TAK
5
CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 Z/3763/19

TAK

300m M 41 NumerPDF 41.80/20

TAK
6
CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 Z/3763/19

TAK

60m M U18 41 NumerPDF 7.94/20

TAK
7
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

60m M U18 9 NumerPDF 7.34/19  ZKN 

TAK
8
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

300m M 9 NumerPDF 38.66/20  ZKN 

TAK
9
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

Wzwyż K U18 61 NumerPDF 1.64/20  ZKN 

TAK
10
KOŁTON Julia 2005-05-16 Z/5297/19

TAK

Wzwyż K U18 95 NumerPDF 1.30/19

TAK
11
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

Wzwyż K 8 NumerPDF 1.55/19

TAK
12
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

W dal K U20 8 NumerPDF 4.39/19

TAK
13
MIERZWA Karol 2005-10-04 Z/2772/18

TAK

1000m M 53 NumerPDF 3:15.92/20

TAK
14
NOWAK Antonina 2006-11-28 Z/0131/20

TAK

600m K U16 106 NumerPDF

TAK
15
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

60 m K U14 108 NumerPDF 9.01/20

TAK
16
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

W dal K U14 108 NumerPDF 4.06/20

TAK
17
PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 Z/0497/20

TAK

2000 m K 101 NumerPDF

TAK
18
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

200m K 7 NumerPDF 25.59/20  KNF   SKN 

TAK
19
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

60m K U20 7 NumerPDF 7.63/20  KNF   SKN 

TAK
20
TRYBA Martyna 2006-11-17 Z/0205/20

TAK

300m K U16 102 NumerPDF 48.86/20

TAK
21
TRYBA Martyna 2006-11-17 Z/0205/20

TAK

60m K U16 102 NumerPDF 8.54/20

TAK
22
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

200m M 29 NumerPDF 23.80/18  ZKN 

TAK
23
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M U20 29 NumerPDF 7.10/20  ZKN 

TAK
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 21 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

60m M 705 NumerPDF 7.01/20  ZKN 

TAK
2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

200m M 705 NumerPDF 22.87/19  ZKN 

TAK
3
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

300m K 775 NumerPDF 40.68/20

TAK
4
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

200m K 775 NumerPDF 25.34/16

TAK
5
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

200m K 10 NumerPDF 24.99/20  KNF   KN   SKN 

TAK
6
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

60m K 10 NumerPDF 7.63/19  KNF   KN   SKN 

TAK
7
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

2020

60m K 525 NumerPDF 7.97/19

TAK
8
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

2020

300m K 525 NumerPDF

TAK
9
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

200m M 60 NumerPDF 22.41/20  ZKN 

TAK
10
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

60m M 60 NumerPDF 7.06/20  ZKN 

TAK
11
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

60m K 11 NumerPDF 7.44/20

TAK
12
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

200m K 11 NumerPDF 24.95/18

TAK
13
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

2020

200m K 759 NumerPDF 27.16/19

TAK
14
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

2020

60m K 759 NumerPDF 8.41/19

TAK
15
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

W dal K 1 NumerPDF 5.86/19

TAK
16
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

60m K 1 NumerPDF 7.74/20

TAK
17
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

60m pł K 1 NumerPDF 8.61/19

TAK
18
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

60m M 708 NumerPDF 6.92/20  KNF   KN   SKN 

TAK
19
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

200m M 708 NumerPDF 21.80/20  KNF   KN   SKN 

TAK
20
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

200m K 333 NumerPDF 25.30/19  ZKN   SKN 

TAK
21
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

300m K 333 NumerPDF 39.51/20  ZKN   SKN 

TAK
 
LKS Polkowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

2020

Kula K (4kg) 7 NumerPDF  ZKN   SKN 

TAK
 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 46 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BASIŃSKI Paweł 2005-01-09 Z/2658/20

TAK

60m M U18 307 NumerPDF  ZKN 

TAK
2
BASIŃSKI Paweł 2005-01-09 Z/2658/20

TAK

300m M 307 NumerPDF  ZKN 

TAK
3
DIDYK Mateusz 2005-06-10 Z/3314/19

2020

60m M U18 306 NumerPDF

TAK
4
DIDYK Mateusz 2005-06-10 Z/3314/19

2020

200m M 306 NumerPDF

TAK
5
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

2020

60m K U18 711 NumerPDF 8.33/20

TAK
6
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

2020

200m K 711 NumerPDF 29.01/20

TAK
7
JASIŃSKI Karol 2003-05-18 Z/4754/19

TAK

300m M 750 NumerPDF

TAK
8
JASIŃSKI Karol 2003-05-18 Z/4754/19

TAK

60m M U20 750 NumerPDF

TAK
9
JURCZAK Maja 2001-03-21 Z/1432/20

2020

200m K 100 NumerPDF

TAK
10
JURCZAK Maja 2001-03-21 Z/1432/20

2020

60m K 100 NumerPDF

TAK
11
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

2020

60m M U20 707 NumerPDF 7.08/20  ZKN 

TAK
12
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

2020

200m M 707 NumerPDF 22.24/20  ZKN 

TAK
13
KITTAY Jan 2005-11-25 Z/1313/21

TAK

60m M U18 310 NumerPDF

TAK
14
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

2020

60m K U20 715 NumerPDF 8.53/20

TAK
15
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

2020

200m K 715 NumerPDF 30.43/19

TAK
16
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

2020

60m K U20 704 NumerPDF 7.93/20  ZKN 

TAK
17
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

2020

200m K 704 NumerPDF 25.95/20  ZKN 

TAK
18
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

60m K U18 750 NumerPDF 9.32/20

TAK
19
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

300m K 750 NumerPDF 55.42/19

TAK
20
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

2020

60m K U18 328 NumerPDF 8.20/20

TAK
21
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

2020

300m K 328 NumerPDF 42.75/20

TAK
22
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2020

200m K 714 NumerPDF 25.93/20  ZKN 

TAK
23
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2020

60m K U20 714 NumerPDF 7.88/20  ZKN 

TAK
24
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

2020

200m M 61 NumerPDF  ZKN 

TAK
25
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

2020

60m M 61 NumerPDF 7.28/20  ZKN 

TAK
26
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

60m K U18 708 NumerPDF 8.55/20

TAK
27
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

300m K 708 NumerPDF 46.00/20

TAK
28
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

2020

200m K 46 NumerPDF 26.07/20  ZKN 

TAK
29
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

2020

60m K U20 46 NumerPDF 7.90/20  ZKN 

TAK
30
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

2020

200m M 56 NumerPDF 25.17/20

TAK
31
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

2020

60m M U20 56 NumerPDF 7.26/20

TAK
32
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

200m M 521 NumerPDF 27.26/18

TAK
33
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

60m M U20 521 NumerPDF 7.71/17

TAK
34
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

2020

60m K U20 706 NumerPDF 8.27/19  ZKN 

TAK
35
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

2020

200m K 706 NumerPDF 28.32/19  ZKN 

TAK
36
SZCZERBA Hubert 2004-10-13 Z/2104/20

TAK

200m M 309 NumerPDF

TAK
37
SZCZERBA Hubert 2004-10-13 Z/2104/20

TAK

60m M U18 309 NumerPDF

TAK
38
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

2020

200m M 702 NumerPDF 23.59/19

TAK
39
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

2020

60m M U20 702 NumerPDF 7.22/19

TAK
40
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

2020

60m pł K 324 NumerPDF  ZKN   SKN 

TAK
41
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

2020

60m K U20 324 NumerPDF 8.02/20  ZKN   SKN 

TAK
42
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

2020

200m K 324 NumerPDF 27.83/19  ZKN   SKN 

TAK
43
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

60m pł M U18 701 NumerPDF 9.13/20  ZKN 

TAK
44
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

60m M U18 701 NumerPDF 8.35/18  ZKN 

TAK
45
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

200m K 753 NumerPDF 27.01/20  ZKN 

TAK
46
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

60m K U18 753 NumerPDF 8.22/20  ZKN 

TAK
 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

2020

200m M 610 NumerPDF  KNF 

2
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

2020

300m M 610 NumerPDF 37.36/18  KNF 

 
www.poloniasrodaslaska.pl
MLKS Polonia Środa Śląska Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 24/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

2020

60m K U18 24 NumerPDF 7.88/20  ZKN 

2
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

2020

200m K 24 NumerPDF 26.16/20  ZKN 

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JOACHIMKOWSKA Julia 2007-03-03 Z/1004/21

TAK

300m K U16 44 NumerPDF

TAK
2
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

2020

60m M 109 NumerPDF

TAK
3
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

2020

300m M 109 NumerPDF

TAK
4
MINGIELEWICZ Martyna 2005-04-29 Z/0690/21

TAK

60m K U18 7 NumerPDF

TAK
5
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

2020

60m K U20 74 NumerPDF 7.72/19

TAK
6
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

2020

200m K 18 NumerPDF 25.44/20  ZKN   SKN 

TAK
7
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

2020

60m K U20 18 NumerPDF 7.88/20  ZKN   SKN 

TAK
 
ukssprint.legnica.pl
UKS Sprint Legnica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 27/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

60m K U20 342 NumerPDF 8.51/20  ZKN 

TAK
 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 Z/0551/17

2020

60m M 966 NumerPDF 7.41/18

TAK
2
MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 Z/0551/17

2020

200m M 966 NumerPDF 23.54/20

TAK
3
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

2020

300m M 951 NumerPDF 41.91/17

NIE
 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 27 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

200m M 444 NumerPDF 22.89/19

TAK
2
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

60m M U20 444 NumerPDF 7.23/19

TAK
3
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

60m M U18 702 NumerPDF 7.23/20  ZKN 

TAK
4
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

200m M 702 NumerPDF  ZKN 

TAK
5
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

W dal K U18 13 NumerPDF 5.59/20  ZKN   SKN 

TAK
6
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

60m pł K U18 13 NumerPDF 8.87/20  ZKN   SKN 

TAK
7
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

Wzwyż K U18 13 NumerPDF 1.67/20  ZKN   SKN 

TAK
8
KULON Kacper 2004-06-20 Z/5748/19

TAK

200m M 7 NumerPDF

TAK
9
KULON Kacper 2004-06-20 Z/5748/19

TAK

60m M U18 7 NumerPDF 7.54/20

TAK
10
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

60m M U20 714 NumerPDF 6.97/20  KNF   SKN 

TAK
11
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

200m M 714 NumerPDF 22.68/20  KNF   SKN 

TAK
12
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

300m K 24 NumerPDF

TAK
13
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

60m K U18 24 NumerPDF 8.41/20

TAK
14
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

60m pł K U16 73 NumerPDF

TAK
15
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:50.32/17

TAK
16
PICHUR Marta 2004-07-11 Z/4680/19

TAK

60m K U18 100 NumerPDF 8.27/20

TAK
17
PICHUR Marta 2004-07-11 Z/4680/19

TAK

200m K 100 NumerPDF 28.33/20

TAK
18
PYTEL Jagoda 2006-06-21 Z/5094/19

TAK

200m K U16 21 NumerPDF 28.84/20

TAK
19
PYTEL Jagoda 2006-06-21 Z/5094/19

TAK

60m K U16 21 NumerPDF 8.49/20

TAK
20
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

TAK

60m M U18 77 NumerPDF 7.69/19

TAK
21
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

TAK

200m M 77 NumerPDF

TAK
22
RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 Z/0164/21

TAK

60m M U16 12 NumerPDF

TAK
23
RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 Z/0164/21

TAK

W dal M U16 12 NumerPDF

TAK
24
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

W dal K U18 25 NumerPDF 5.40/20  ZKN 

TAK
25
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

60m pł K U18 25 NumerPDF 9.11/20  ZKN 

TAK
26
WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 Z/0627/20

TAK

200m K U16 10 NumerPDF 30.70/20

TAK
27
WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 Z/0627/20

TAK

60m K U16 10 NumerPDF 8.93/20

TAK
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 284 ( 225 ) K-132 M-93
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 18 ( 16 ) K-12 M-4
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

2020

200m K 470 NumerPDF 27.11/20

TAK
2
DURA Łukasz 2007-08-02 Z/0214/16

2020

300m M U16 465 NumerPDF

TAK
3
GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 Z/5770/18

2020

1000m M U14 459 NumerPDF

TAK
4
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

2020

200m K U14 460 NumerPDF 30.86/20

TAK
5
KRZYŻAŃSKA Pola 2009-05-20 Z/5773/18

2020

600m K U14 462 NumerPDF 2:11.20 2:11.20/20

TAK
6
KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 Z/5772/18

2020

1000m M U16 461 NumerPDF 3:34.61 3:34.61/20

TAK
7
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

2020

60 m K U14 458 NumerPDF 9.01/20

TAK
8
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

2020

200m K U14 458 NumerPDF

TAK
9
MEGER Weronika 2004-09-13 Z/5061/19

2020

200m K 466 NumerPDF

TAK
10
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

2020

200m K 453 NumerPDF 27.35/20

TAK
11
NOWAK Wiktoria 2007-03-21 Z/0923/19

2020

300m K U16 466 NumerPDF

NIE
12
STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 Z/4220/20

2020

300m M U16 467 NumerPDF

TAK
13
TOMALA Wiktoria 2008-07-04 Z/5767/18

2020

200m K U14 456 NumerPDF 33.35/20

TAK
14
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

2020

60 m K U14 457 NumerPDF 8.73/20

TAK
15
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

2020

200m K U14 457 NumerPDF 29.12/20

TAK
16
TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-18 Z/0919/19

2020

200m K U14 458 NumerPDF 36.05/20

TAK
17
WÓJCIK Bianka 2006-11-04 Z/0758/20

2020

200m K U16 466 NumerPDF 29.97/20

TAK
18
ZBIELSKA Maja 2007-02-21 Z/1011/19

2020

200m K U16 455 NumerPDF

TAK
 
BOSiR Barcin Osobostarty: 12 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FORGIEL Zofia 2009-01-08 Z/3932/18

TAK

W dal K U14 752 NumerPDF

TAK
2
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

200m M U14 766 NumerPDF 32.61/18

TAK
3
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

60 m K U14 759 NumerPDF 9.16/20

TAK
4
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

200m K U14 759 NumerPDF 31.80/19

TAK
5
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

600m K U16 761 NumerPDF 1:52.34/20

TAK
6
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

200m K U16 763 NumerPDF

TAK
7
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

W dal K U16 763 NumerPDF 4.89/20

TAK
8
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

60 m K U14 755 NumerPDF 9.45/20

TAK
9
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

W dal K U16 754 NumerPDF 4.78/20

TAK
10
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

200m K U16 754 NumerPDF 33.31/17

TAK
11
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

60m M U16 772 NumerPDF 8.18/20

TAK
12
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

60 m K U14 750 NumerPDF 9.25/19

TAK
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 24 ( 17 ) K-6 M-11
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 Z/0178/20

TAK

200m M 850 NumerPDF

TAK
2
BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 Z/0178/20

TAK

60m M U20 850 NumerPDF 7.21/20

TAK
3
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

60m K U20 858 NumerPDF 7.98/20

TAK
4
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 Z/0179/18

2020

300m K 849 NumerPDF

TAK
5
FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 Z/1845/20

TAK

600m M 6 NumerPDF

TAK
6
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

200m M 866 NumerPDF 23.30/20

TAK
7
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

60m M U20 866 NumerPDF 7.15/19

TAK
8
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

60m M 1 NumerPDF 6.87/20  ZKN   SKN 

TAK
9
GRZELAK Paulina 2005-03-23 Z/3780/18

2020

Wzwyż K U18 859 NumerPDF 1.55/20

TAK
10
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

2000 m K 879 NumerPDF 6:16.91/19  ZKN   SKN 

TAK
11
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

TAK

60m M U16 802 NumerPDF 7.61/20

TAK
12
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

TAK

200m M U16 802 NumerPDF 25.78/20

TAK
13
MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 Z/4023/17

TAK

300m M 853 NumerPDF 36.19/20

TAK
14
MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 Z/4023/17

TAK

200m M 853 NumerPDF 22.68/20

TAK
15
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

300m K 851 NumerPDF 43.19/20  ZKN 

TAK
16
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

200m K 851 NumerPDF 27.04/20  ZKN 

TAK
17
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

60m pł M U18 45 NumerPDF 8.31/20  ZKN 

TAK
18
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

60m pł M U18 45 NumerPDF 8.31/20  ZKN 

TAK
19
STOSIK Maciej 2004-08-03 Z/5022/19

TAK

1000m M 5 NumerPDF 2:51.38/20

TAK
20
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

60m pł K 881 NumerPDF 8.52/18  KNF   KN   SKN 

TAK
21
SUTY Kacper 2003-03-27 Z/0177/20

TAK

200m M 839 NumerPDF

TAK
22
SUTY Kacper 2003-03-27 Z/0177/20

TAK

60m M U20 839 NumerPDF 7.64/20

TAK
23
ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 Z/1014/19

TAK

1000m M U16 873 NumerPDF 2:52.70 2:52.70/20

TAK
24
WALENDZIAK Jan 2005-06-12 Z/3183/20

2020

1000m M 666 NumerPDF

TAK
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

2020

2000m M 388 NumerPDF 5:48.20/20  ZKN 

2
REINHOLZ Patryk 1996-07-29 Z/1428/12

2020

200m M 23 NumerPDF

3
REINHOLZ Patryk 1996-07-29 Z/1428/12

2020

60m M 23 NumerPDF 7.49/12

4
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

2020

2000m M 325 NumerPDF

 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 12 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DZIERŻAWSKA Daria 2006-11-07 Z/2319/20

TAK

60m pł K U16 367 NumerPDF

TAK
2
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/2325/20

TAK

60m pł K U16 502 NumerPDF

TAK
3
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

200m M U14 280 NumerPDF 29.97/20

TAK
4
SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 Z/1171/21

TAK

60m K U16 619 NumerPDF

TAK
5
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

Wzwyż K U16 292 NumerPDF

TAK
6
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

200m K U14 394 NumerPDF 30.36/20

TAK
7
STANECKA Oliwia 2008-05-26 Z/1174/21

TAK

60 m K U14 615 NumerPDF

TAK
8
WARMUZ Melania 2009-10-16 Z/3053/20

TAK

200m K U14 576 NumerPDF 34.51/20

TAK
9
WEKWEJT Dawid 2009-01-24 Z/2337/20

TAK

200m M U14 268 NumerPDF 33.88/18

TAK
10
WOŹNIAK Martyna 2006-09-25 Z/1173/21

TAK

60m K U16 182 NumerPDF 9.43/20

TAK
11
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

60m pł K U16 509 NumerPDF

TAK
12
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

60m M U14 265 NumerPDF 9.10 8.98/20

TAK
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 9 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

60m M U16 717 NumerPDF 7.16 7.16/20

TAK
2
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

200m M U16 717 NumerPDF 24.83/20

TAK
3
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

1000m K 701 NumerPDF 3:06.20/19  ZKN 

TAK
4
CIUPAK Marta 2008-03-07 Z/5195/18

TAK

200m K U14 115 NumerPDF 35.94/18

TAK
5
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

2000m M 730 NumerPDF 5:43.0/20  ZKN 

TAK
6
GRANDA Kornelia 2007-09-18 Z/5196/18

TAK

200m K U16 124 NumerPDF 29.93/20

TAK
7
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

600m K 706 NumerPDF 1:45.54/20  ZKN 

TAK
8
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

2000m M 736 NumerPDF 5:46.22/19  ZKN 

NIE
9
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

300m K 708 NumerPDF 42.89/19  ZKN 

TAK
 
LUKS Serock Osobostarty: 8 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JAROCH Judyta 2006-05-08 Z/4370/17

2020

600m K U16 283 NumerPDF 2:11.62/19

TAK
2
KAMIŃSKA Dominika 2006-02-14 Z/0578/19

2020

60m K U16 253 NumerPDF 9.49/19

TAK
3
KLAJBOR Katarzyna 2003-12-05 Z/2203/17

2020

200m K 234 NumerPDF

TAK
4
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

2020

60m K U16 252 NumerPDF 9.24/19

TAK
5
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

2020

W dal K U16 252 NumerPDF

TAK
6
LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-22 Z/0141/18

2020

600m K U16 282 NumerPDF 1:49.59/20

TAK
7
RUSS Julita 1992-06-10 Z/1170/19

2020

200m K 231 NumerPDF

TAK
8
RUSS Julita 1992-06-10 Z/1170/19

2020

60m K 231 NumerPDF

NIE
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 23 ( 19 ) K-12 M-7
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

2020

300m K 873 NumerPDF 45.74/18

NIE
2
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

2020

Kula K U16 (3kg) 878 NumerPDF 8.35 8.35/20

TAK
3
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

2020

W dal K U16 881 NumerPDF 5.07 5.07/20

TAK
4
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

2020

60m pł K U16 881 NumerPDF

NIE
5
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

2020

W dal K U14 871 NumerPDF 4.69 4.69/20

TAK
6
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

2020

Kula K U16 (3kg) 887 NumerPDF 6.66 7.05/20

TAK
7
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

2020

600m K U16 872 NumerPDF 1:43.30/20

TAK
8
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

2020

600m M 866 NumerPDF 1:31.43/20

TAK
9
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

2020

600m M U16 869 NumerPDF 1:34.64 1:34.64/20

TAK
10
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

2020

200m K U14 879 NumerPDF

TAK
11
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

2020

60m K U16 874 NumerPDF 8.85/20

TAK
12
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

2020

W dal M U14 853 NumerPDF 4.63/20

TAK
13
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

2020

W dal K U16 884 NumerPDF 4.51 4.75/20

TAK
14
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

2020

600m M 884 NumerPDF 1:28.68 1:28.68/20

TAK
15
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

2020

60 m K U14 882 NumerPDF 9.06/20

TAK
16
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

2020

Wzwyż K U16 882 NumerPDF 1.35 1.35/20

TAK
17
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

2020

W dal M U14 859 NumerPDF 4.00/20

TAK
18
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

2020

60m M U14 859 NumerPDF 9.44/20

TAK
19
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

2020

W dal K U16 875 NumerPDF 5.05 5.05/20

TAK
20
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

2020

60m K U16 875 NumerPDF 8.13 8.13/20

TAK
21
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

2020

600m M 858 NumerPDF 1:28.23 1:28.23/20

TAK
22
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2020

300m K 876 NumerPDF 47.26/20

TAK
23
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

2020

W dal M U20 880 NumerPDF 6.00 6.23/19  ZKN 

TAK
 
MKL Toruń Osobostarty: 73 ( 45 ) K-30 M-15
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2020

60m K U18 549 NumerPDF 8.75/18

TAK
2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2020

200m K 549 NumerPDF 29.16/18

TAK
3
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

2020

600m K 532 NumerPDF 1:42.94/20

TAK
4
BEDNAREK Adriana 2006-07-15 Z/4487/19

TAK

60m K U16 42 NumerPDF 9.24/19

TAK
5
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2020

300m K 542 NumerPDF 43.67/19

TAK
6
BORZEWSKA Agata 2005-06-09 Z/3050/20

2020

W dal K U18 517 NumerPDF

TAK
7
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

200m M 517 NumerPDF 21.30/19  KN   SKN 

TAK
8
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

W dal M 517 NumerPDF 7.36/20  KN   SKN 

TAK
9
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

60m M 517 NumerPDF 6.88/19  KN   SKN 

TAK
10
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

60m M U18 517 NumerPDF 6.88/19  KN   SKN 

11
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2020

60m K U18 541 NumerPDF 8.09/20

TAK
12
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2020

200m K 541 NumerPDF 26.05/20

TAK
13
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2020

600m K 514 NumerPDF 1:48.97/20

TAK
14
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

W dal K 528 NumerPDF 5.24/20

TAK
15
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

60m K 528 NumerPDF 8.35/18

TAK
16
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

2020

600m K 553 NumerPDF 1:48.04/20

TAK
17
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

60m pł K 527 NumerPDF 8.47/20  KNF   KN   SKN 

NIE
18
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2020

600m K 555 NumerPDF 1:42.27/20  ZKN 

TAK
19
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

60m K U16 545 NumerPDF 8.37/19

TAK
20
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

200m K U16 545 NumerPDF 26.14/20

TAK
21
JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 Z/1178/21

TAK

200m M U14 555 NumerPDF 30.19/20

TAK
22
JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 Z/1178/21

TAK

60m M U14 555 NumerPDF 8.46 8.46/20

TAK
23
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

200m K 534 NumerPDF 28.14/18

TAK
24
KAMIŃSKA Patrycja 2008-07-27 Z/4491/19

TAK

200m K U14 152 NumerPDF 33.20/20

TAK
25
KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 Z/3190/20

2020

200m M 55 NumerPDF

TAK
26
KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 Z/3190/20

2020

60m M U18 55 NumerPDF

TAK
27
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

60m M U16 545 NumerPDF 7.92 7.92/20

TAK
28
LACH Radosław 2006-03-02 Z/3189/20

TAK

300m M U16 555 NumerPDF 38.52 38.52/20

TAK
29
LACH Radosław 2006-03-02 Z/3189/20

TAK

60m M U16 555 NumerPDF 8.27/19

TAK
30
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

60 m K U14 11 NumerPDF 9.44/20

TAK
31
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

200m K U14 11 NumerPDF 32.35/20

TAK
32
LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 Z/4469/19

TAK

60m M U16 568 NumerPDF 8.57/20

TAK
33
LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 Z/4469/19

TAK

200m M U16 568 NumerPDF 28.39/20

TAK
34
LIMONT Anna 2007-10-13 Z/1177/21

TAK

W dal K U16 555 NumerPDF 4.02/20

TAK
35
LIMONT Anna 2007-10-13 Z/1177/21

TAK

60m K U16 555 NumerPDF 8.73 8.73/20

TAK
36
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

200m K 524 NumerPDF 24.91/20

TAK
37
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

60m K U20 524 NumerPDF 7.85/18

TAK
38
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

200m K U14 3 NumerPDF 29.80/20

TAK
39
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

60 m K U14 3 NumerPDF 8.68 8.68/20

TAK
40
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

TAK

W dal K U16 513 NumerPDF

TAK
41
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

TAK

60m K U16 513 NumerPDF 10.24/17

TAK
42
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K U20 505 NumerPDF 5.91/20  KNF   SKN 

TAK
43
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

60m K U20 505 NumerPDF 7.93/20  KNF   SKN 

TAK
44
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2020

60m M U18 12 NumerPDF 7.74/20

TAK
45
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2020

W dal M U18 12 NumerPDF 5.54/20

TAK
46
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

60m M U18 526 NumerPDF 7.31/20

TAK
47
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M 526 NumerPDF 22.77/20

TAK
48
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

600m M 529 NumerPDF 1:25.18/20  KNF 

TAK
49
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

2000m M 524 NumerPDF  KNF   SKN 

TAK
50
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

2020

60m K U16 560 NumerPDF 9.33/18

TAK
51
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

2020

200m K U16 560 NumerPDF 29.32/20

TAK
52
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2020

200m K 535 NumerPDF 27.54/19

TAK
53
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2020

200m K 539 NumerPDF 24.83/19

TAK
54
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2020

300m K 539 NumerPDF 41.18/20

TAK
55
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

2020

300m K 552 NumerPDF 45.26/20

TAK
56
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

2000m M 525 NumerPDF 5:35.9/20  KNF   KN 

TAK
57
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

TAK

60 m K U14 100 NumerPDF

TAK
58
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

TAK

200m K U14 100 NumerPDF 35.46/20

TAK
59
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

W dal M U20 511 NumerPDF 6.39/20

TAK
60
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

60m pł M U20 511 NumerPDF 8.35/20

TAK
61
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

200m K 530 NumerPDF 26.79/20

TAK
62
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

60m K U20 530 NumerPDF 7.91/20

TAK
63
WACHEK Franek 2008-09-28 Z/4496/19

TAK

60m M U14 2 NumerPDF 8.95 8.95/20

TAK
64
WACHEK Franek 2008-09-28 Z/4496/19

TAK

200m M U14 2 NumerPDF

TAK
65
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

W dal K U20 519 NumerPDF 4.53/19

TAK
66
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

60m pł K 519 NumerPDF

TAK
67
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

300m K 536 NumerPDF 45.79/17

TAK
68
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

60m K U16 40 NumerPDF 8.94/20

TAK
69
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

200m K U16 40 NumerPDF 29.68/20

TAK
70
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

2020

600m K 554 NumerPDF  ZKN 

TAK
71
ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 Z/2755/16

2020

1000m M 617 NumerPDF 2:40.71/18

TAK
72
ŻYWICA Krystian 2008-03-05 Z/4490/19

TAK

200m M U14 17 NumerPDF 28.53/20

TAK
73
ŻYWICA Krystian 2008-03-05 Z/4490/19

TAK

60m M U14 17 NumerPDF 9.36/19

TAK
 
MLKS Krajna Sępólno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 Z/0349/18

2020

60m M U20 368 NumerPDF 7.59/18

TAK
2
PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 Z/0349/18

2020

W dal M U20 368 NumerPDF 6.28/19

TAK
 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 35 ( 33 ) K-11 M-22
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BETHER Daniel 2008-07-27 Z/1555/20

2020

1000m M U14 941 NumerPDF

TAK
2
BOCHEŃSKI Filip 2008-10-28 Z/1590/20

2020

1000m M U14 937 NumerPDF

TAK
3
BONAS Filip 2009-02-03 Z/1564/20

2020

1000m M U14 936 NumerPDF

TAK
4
COCH Paweł 2007-02-13 Z/4452/19

2020

Kula M U16 (5kg) 938 NumerPDF

TAK
5
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

2020

Kula M U18 (5kg) 934 NumerPDF 11.43/20

TAK
6
FLIS Eryk 2005-07-15 Z/1565/20

2020

Kula M U18 (5kg) 940 NumerPDF

TAK
7
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

2020

200m K 967 NumerPDF 28.39/20

NIE
8
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

2020

Kula K U16 (3kg) 935 NumerPDF 8.35/20

TAK
9
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

2020

Wzwyż K U16 930 NumerPDF 1.50/20

TAK
10
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

2020

W dal K U16 930 NumerPDF

TAK
11
KLEIST Karol 2009-01-27 Z/1559/20

2020

600m M U14 940 NumerPDF 2:16.87/20

TAK
12
KRAWCZYK Michał 2007-10-23 Z/1575/20

2020

600m M U16 958 NumerPDF

TAK
13
KRUSZYŃSKI Jakub 2007-01-16 Z/1592/20

2020

Kula M U16 (5kg) 969 NumerPDF

TAK
14
KUTTA Aleksandra 2008-12-25 Z/1560/20

2020

600m K U14 934 NumerPDF 2:23.22/19

TAK
15
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2020

2000 m K 951 NumerPDF 6:26.34/19  ZKN 

TAK
16
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

2020

1000m M 950 NumerPDF 2:49.86/20

TAK
17
MARCHLEWSKI Adrian 2007-01-26 Z/0146/20

2020

300m M U16 957 NumerPDF

TAK
18
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

2020

Kula M U18 (5kg) 936 NumerPDF 8.49/20  ZKN 

TAK
19
MARGIEL Mateusz 2007-10-21 Z/0147/20

2020

1000m M U16 951 NumerPDF

TAK
20
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

2020

Kula M U20 (6kg) 937 NumerPDF 13.14/20

TAK
21
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

2020

1000m K 959 NumerPDF 3:05.93/19  ZKN 

TAK
22
PRZYŁUCKA Wiktoria 2008-04-09 Z/1552/20

2020

200m K U14 968 NumerPDF

TAK
23
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

2020

60m K U18 963 NumerPDF 8.57/20

TAK
24
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

2020

1000m M 966 NumerPDF 2:38.35/19

TAK
25
STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 Z/1566/20

2020

1000m M U14 960 NumerPDF

TAK
26
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

2020

300m M 938 NumerPDF  ZKN 

TAK
27
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

2020

60m pł M U18 938 NumerPDF  ZKN 

TAK
28
SWOBODZIŃSKI Casper 2009-11-01 Z/1562/20

2020

1000m M U14 938 NumerPDF

TAK
29
ŚWIĄDER Adam 2008-12-06 Z/1563/20

2020

1000m M U14 939 NumerPDF

TAK
30
TYMIŃSKA Lena 2009-06-09 Z/4124/20

2020

600m K U14 939 NumerPDF

TAK
31
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

2020

Wzwyż K U18 970 NumerPDF 1.50/20  ZKN 

TAK
32
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

2020

Wzwyż K 966 NumerPDF 1.66/20

TAK
33
WOJCIECHOWSKI Piotr 2005-01-11 Z/4126/20

2020

300m M 963 NumerPDF

TAK
34
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

2020

Kula M U16 (5kg) 930 NumerPDF 10.62/20

TAK
35
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

2020

Kula M U18 (5kg) 931 NumerPDF 11.03/20  ZKN 

TAK
 
MUKL Brodnica Osobostarty: 11 ( 10 ) K-9 M-1
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

200m K U16 312 NumerPDF 27.29/20

TAK
2
KAŹMIERCZAK Sylwia 2004-09-13 Z/1105/19

TAK

600m K 338 NumerPDF 1:53.89/19

TAK
3
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

TAK

200m M 317 NumerPDF 25.08/20

TAK
4
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

TAK

60m M U18 317 NumerPDF 7.85/20

TAK
5
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

200m K 334 NumerPDF 30.10/20

TAK
6
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

TAK

600m K U16 336 NumerPDF 1:50.11/20

TAK
7
ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 Z/1126/17

TAK

600m K 339 NumerPDF 1:44.90/20

TAK
8
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

60m K U18 340 NumerPDF 8.58/20

TAK
9
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

200m K U16 316 NumerPDF 30.08/20

TAK
10
ŚLIWIŃSKA Joanna 2008-05-31 Z/0153/20

TAK

600m K U14 337 NumerPDF 2:12.77/20

TAK
11
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

60m K U16 335 NumerPDF 8.64/20

TAK
 
UKB Szubin Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ECHAUST Mateusz 2006-06-03 Z/0154/20

2020

300m M U16 300 NumerPDF

NIE
2
HABERA Roksana 2007-01-02 Z/2922/20

2020

Kula K U16 (3kg) 318 NumerPDF

NIE
3
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

2020

200m K U14 355 NumerPDF

NIE
4
KALKA Jakub 2007-02-04 Z/1580/19

2020

600m M U16 340 NumerPDF 1:52.53/20

NIE
5
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

2020

600m M 364 NumerPDF 2:05.09/18

NIE
6
SOBCZAK Maciej 2007-07-28 Z/5523/19

2020

300m M U16 301 NumerPDF 50.80/19

NIE
7
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

2020

200m K 321 NumerPDF

NIE
8
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

2020

300m K U16 350 NumerPDF 50.47/19

NIE
 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 Z/4890/18

2020

200m K 837 NumerPDF 27.88/20

TAK
2
MAŃKOWSKA Maja 2005-09-29 Z/5585/18

2020

200m K 832 NumerPDF 32.99/20

TAK
 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 32 ( 25 ) K-15 M-10
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

2020

2000 m K 3 NumerPDF  ZKN 

TAK
2
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

1000m M U14 248 NumerPDF 3:30.71 3:30.71/20

TAK
3
BARCZEWSKA Nina 2009-08-23 Z/4372/20

TAK

600m K U14 1 NumerPDF 2:02.75 2:02.75/20

TAK
4
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

2020

600m M 3 NumerPDF 1:28.03/20

TAK
5
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

60m pł K U16 3 NumerPDF

TAK
6
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

2020

600m M 4 NumerPDF 1:28.23/20  ZKN 

TAK
7
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

2020

1000m K 207 NumerPDF 3:06.82 3:06.82/20  ZKN 

TAK
8
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

2020

300m M 5 NumerPDF 39.01 39.01/20  ZKN 

TAK
9
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

2020

60m M U18 5 NumerPDF 7.43/20  ZKN 

TAK
10
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

200m M U16 2 NumerPDF 30.72/20

TAK
11
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

2020

2000 m K 4 NumerPDF

TAK
12
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

60 m K U14 2 NumerPDF 10.85/19

TAK
13
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

200m K U14 2 NumerPDF 34.70/20

TAK
14
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

60m K U16 4 NumerPDF 8.58/20

TAK
15
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

60m pł K U16 4 NumerPDF

TAK
16
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

2020

600m M 6 NumerPDF 1:26.94/20

TAK
17
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

2020

1000m K 6 NumerPDF 3:03.29 3:00.56/20  ZKN 

TAK
18
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

200m M U14 6 NumerPDF

TAK
19
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

W dal M U14 6 NumerPDF

TAK
20
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

2020

Wzwyż K 8 NumerPDF 1.61/18

TAK
21
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

200m K U16 7 NumerPDF 28.34/20

NIE
22
ŁUKASZEWSKA Nikola 2008-03-03 Z/1033/20

TAK

600m K U14 10 NumerPDF 2:04.15/20

TAK
23
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

200m K U14 203 NumerPDF

TAK
24
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

W dal K U14 203 NumerPDF

TAK
25
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

2020

2000 m K 3 NumerPDF 7:01.94/20  ZKN 

TAK
26
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

60m M U16 4 NumerPDF 8.41 8.41/20

TAK
27
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

W dal M U16 4 NumerPDF 4.73 4.73/20

TAK
28
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

200m K U16 1 NumerPDF 27.76/20

TAK
29
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

200m M U14 14 NumerPDF 37.77/19

TAK
30
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

2020

60m K U18 5 NumerPDF 8.53/20  ZKN 

TAK
31
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

2020

200m K 5 NumerPDF  ZKN 

TAK
32
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:22.47 3:22.47/20

TAK
 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRYCKI Wojciech 2007-11-06 Z/1471/21

TAK

200m M U16 185 NumerPDF 30.56/20

TAK
2
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

2020

60m K U16 141 NumerPDF 8.73/20

TAK
3
JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 Z/1058/19

2020

Kula M U16 (5kg) 179 NumerPDF 7.63/20

TAK
4
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

2020

W dal M U16 183 NumerPDF 4.58/20

TAK
5
LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 Z/2188/20

2020

W dal M U16 181 NumerPDF 4.27/20

NIE
6
MARKIEL Jakub 2009-04-07 Z/2341/20

2020

200m M U14 153 NumerPDF

NIE
7
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

2020

200m K U16 176 NumerPDF 32.30/20

TAK
8
SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 Z/3558/18

2020

W dal M U18 192 NumerPDF 5.31/20

TAK
9
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

2020

W dal K U16 197 NumerPDF 4.35/20

TAK
10
ŚWITAŁA Filip 2008-05-15 Z/1472/21

TAK

200m M U14 182 NumerPDF

TAK
11
UCIŃSKA Maria 2006-02-13 Z/3560/18

2020

Kula K U16 (3kg) 127 NumerPDF 8.63/20

TAK
 
LUBELSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
ksagros.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

2020

1000m M 65 NumerPDF 2:38.36 2:27.94/04

TAK
 
LUBUSKIE Osobostarty: 8 ( 6 ) K-3 M-3
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

1000m M 510 NumerPDF 2:36.97/20  ZKN 

TAK
2
SOBCZAK Sebastian 1975-06-11 Z/1607/20

TAK

1000m M 66 NumerPDF

TAK
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

2020

60m K U18 866 NumerPDF 8.68/20

TAK
2
KLIMCZAK Łukasz 2003-03-01 Z/4420/20

2020

60m M U20 886 NumerPDF

TAK
3
KLIMCZAK Łukasz 2003-03-01 Z/4420/20

2020

200m M 886 NumerPDF

TAK
4
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

2020

600m K 872 NumerPDF 1:36.29/20  KNF   SKN 

TAK
 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

2020

60m K U18 935 NumerPDF 8.96/19

TAK
2
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

2020

300m K 935 NumerPDF

TAK
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 49 ( 38 ) K-12 M-26
 
AZS Łódź Osobostarty: 12 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

60m pł K 177 NumerPDF  ZKN   SKN 

TAK
2
JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 Z/0456/19

TAK

300m M 191 NumerPDF 41.05/20

TAK
3
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

300m K 194 NumerPDF 44.18/20

TAK
4
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

60m M U20 187 NumerPDF 7.37/19

TAK
5
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

200m M 187 NumerPDF 23.64/20

TAK
6
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

200m K 195 NumerPDF 27.89/20

TAK
7
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

60m K U18 195 NumerPDF 8.19/20

TAK
8
MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/0658/18

TAK

300m M 199 NumerPDF 38.22/20  ZKN 

TAK
9
OLBORSKA Nikola 2004-07-20 Z/2428/20

TAK

300m K 172 NumerPDF 50.79/20

TAK
10
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

60m M U18 194 NumerPDF 7.36/20  ZKN 

TAK
11
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

200m M 194 NumerPDF 23.04/20  ZKN 

TAK
12
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

300m M 190 NumerPDF 42.22/19

NIE
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

300m M 538 NumerPDF 37.34/18  ZKN   SKN 

NIE
2
GÓRNY Damian 2004-05-13 Z/3080/20

TAK

60m M U18 23 NumerPDF

TAK
3
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

60m M U20 69 NumerPDF 6.76/20  ZKN 

TAK
4
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

60m M U18 69 NumerPDF 6.76/20  ZKN 

TAK
5
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

60m pł M U20 521 NumerPDF 8.22/20  ZKN 

TAK
 
jacekwojtarek.pl
LKS Feniks Opoczno Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 46/LD/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 Z/1487/20

2020

1000m M 10 NumerPDF  ZKN 

TAK
2
MARAŃDA Kacper 2005-02-20 Z/3952/20

2020

300m M 20 NumerPDF

TAK
3
MARAŃDA Kacper 2005-02-20 Z/3952/20

2020

200m M 20 NumerPDF

TAK
4
PETROSYAN Artur 2005-01-06 Z/1488/20

2020

2000m M 9 NumerPDF  ZKN 

TAK
 
LKS Koluszki Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 27/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JEŻYNA Maciej 2005-12-07 Z/4286/19

2020

600m M 31 NumerPDF 1:39.87/20

TAK
2
SMYKA Michał 2005-02-15 Z/4289/19

2020

1000m M 32 NumerPDF 3:14.40 3:05.48/20

TAK
3
SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 Z/4290/19

2020

1000m M 30 NumerPDF 2:56.43/20

TAK
4
SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 Z/4229/19

2020

600m M 29 NumerPDF 1:33.05 1:33.05/20

TAK
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DRZAZGA Dawid 2005-08-11 Z/0717/19

2020

1000m M 723 NumerPDF 2:53.52/20

TAK
2
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

2020

1000m K 244 NumerPDF 2:59.47/20

TAK
3
PAWELUS Amelia 2005-08-13 Z/2048/20

2020

1000m K 230 NumerPDF

TAK
4
STAWIAK Miłosz 2006-01-12 Z/0718/19

2020

200m M U16 727 NumerPDF 29.03/19

TAK
5
WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 Z/0716/19

2020

600m K U16 147 NumerPDF 1:44.82/20

TAK
6
ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 Z/2812/20

2020

2000m M 350 NumerPDF

TAK
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

2020

1000m K 28 NumerPDF 3:08.08 3:07.31/20  ZKN 

TAK
2
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

2020

600m K 51 NumerPDF 1:46.30 1:46.30/20  ZKN 

TAK
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

2020

600m M 759 NumerPDF 1:30.15/19  ZKN 

TAK
2
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

2020

600m M 751 NumerPDF 1:25.29/20  ZKN 

TAK
3
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

2020

600m M 718 NumerPDF 1:26.02/19

TAK
 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

2020

60m pł K 505 NumerPDF  KNF   SKN 

2
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

2020

Kula K (4kg) 505 NumerPDF  KNF   SKN 

3
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

2020

Wzwyż K 505 NumerPDF 1.47/18  KNF   SKN 

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 5 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

2020

300m M 425 NumerPDF 38.34/20

TAK
2
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

2020

60m M U20 425 NumerPDF 7.64/20

TAK
3
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

2020

60m pł K U18 426 NumerPDF  ZKN 

TAK
4
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

2020

W dal K U18 426 NumerPDF 4.68/19  ZKN 

TAK
5
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

2020

Wzwyż K U18 426 NumerPDF 1.35/19  ZKN 

TAK
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

2020

Kula K (4kg) 424 NumerPDF

TAK
 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 Z/3268/20

TAK

200m M U16 31 NumerPDF

TAK
2
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 Z/3268/20

TAK

W dal M U16 31 NumerPDF

TAK
 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

2020

600m M 24 NumerPDF 1:34.09 1:31.59/20

TAK
2
TWORSKI Kacper 2002-08-05 Z/3727/17

2020

600m M 14 NumerPDF 1:31.85 1:27.27/20

TAK
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 189 ( 111 ) K-70 M-41
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 10 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1