Internetowe zgłoszenia do imprezy: 73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIBÓRZ, 3-5 lipca 2019
Osobostarty wszystkie: 1159 ( 678 ) K-316 M-362
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

800m K U20 1 NumerPDF 2:12.57 2:12.57/19

OK

 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 78 ( 47 ) K-22 M-25
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M U20 2 NumerPDF 48.94 48.94/19

OK

2
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

2000m prz.M U20 3 NumerPDF 6:05.52 6:05.52/19

OK

3
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

TAK

400m pł M U20 4 NumerPDF 57.68 56.47/18

OK

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 5 NumerPDF 10.16 11.58/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
2
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 5 NumerPDF 38.92 42.83/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
 
LKS Polkowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 6 NumerPDF 55.75 55.75/19

OK

2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 7 NumerPDF 12.79 12.79/19

OK

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 9 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁUT Dawid 2001-08-16 Z/1400/19

TAK

Wzwyż M U20 8 NumerPDF 1.80 1.80/19

OK

B
2
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K U20 9 NumerPDF 1.60 1.60/19

OK

3
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

10000 m ch K U20 10 NumerPDF 59:10.20 58:04/18

OK

4
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

100m pł K U20 11 NumerPDF 14.95 14.95/19

OK

5
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

400m pł K U20 11 NumerPDF 63.54 63.54/19

OK

6
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 12 NumerPDF 56.71 56.71/19

OK

7
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 12 NumerPDF 17.72 17.72/19

OK

8
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 13 NumerPDF 39.65 39.65/19

OK

9
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

2000m prz.K U20 14 NumerPDF 8:22.27 7:56.53/17

OK

Z LIMITU
 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 19 ( 11 ) K-2 M-9
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

Tyczka M U20 15 NumerPDF 4.80 4.80/19

OK

2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

4x100m M U20 16 NumerPDF

3
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

200m M U20 16 NumerPDF 21.72 21.72/19

OK

4
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

400m M U20 16 NumerPDF 48.43 48.43/19

OK

5
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

TAK

Tyczka M U20 17 NumerPDF 4.05 4.05/19

OK

6
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

Tyczka K U20 18 NumerPDF 4.26 4.26/19

OK

7
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

4x100m M U20 19 NumerPDF

8
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

100m M U20 19 NumerPDF 11.13 11.13/19

OK

B
9
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

4x100m M U20 20 NumerPDF

10
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

100m M PK 20 NumerPDF 11.92 11.71/17

11
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M U20 21 NumerPDF 4.50 4.50/19

OK

12
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

TAK

4x100m M U20 22 NumerPDF

13
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

TAK

Tyczka M U20 22 NumerPDF 4.16 4.16/19

OK

14
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

4x100m M U20 23 NumerPDF

15
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

100m M PK 23 NumerPDF 11.33 11.33/19

16
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

400m pł K U20 24 NumerPDF 64.43 63.63/18

OK

17
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

4x100m M U20 25 NumerPDF

18
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

100m M U20 25 NumerPDF 10.67 10.67/19

OK

19
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

200m M U20 25 NumerPDF 21.41 21.41/19

OK

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

Tyczka M U20 26 NumerPDF 3.84 3.84/19

OK

WYMAGANY PESEL
 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek ¦l±ski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 27 NumerPDF 11.47 11.47/19

OK

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

200m K U20 28 NumerPDF 25.64 25.64/19

OK

B
2
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

100m K U20 28 NumerPDF 12.11 12.11/19

OK

3
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 29 NumerPDF 38.07 39.64/18

OK

B
4
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 30 NumerPDF 46.42 46.42/19

OK

5
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m pł M U20 31 NumerPDF 55.07 54.08/18

OK

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

400m M U20 32 NumerPDF 50.11 50.11/19

OK

2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

800m M U20 32 NumerPDF 1:54.30 1:54.30/19

OK

3
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

3000m M U20 33 NumerPDF 9:02.20 9:02.20/19

OK

4
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

1500m M U20 33 NumerPDF 4:12.09 4:12.09/19

BRAK MINIMUM nie. Startuje
 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

W dal K U20 34 NumerPDF 5.18 5.25/18

BRAK MINIMUM rez1
2
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

Trójskok K U20 34 NumerPDF 11.02 11.03/18

OK

3
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

800m M U20 702 NumerPDF 1:55.92 1:55.43/18

OK

PO TERMINIE, OPŁACONE
 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

400m pł K U20 35 NumerPDF 67.44 67.44/19

OK

B
2
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

110m M (99.1) U20 36 NumerPDF 15.34 15.34/19

OK

3
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

200m M U20 36 NumerPDF 22.74 22.74/19

OK

B
 
wksole¶niczanka.pl
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

2000m prz.M U20 37 NumerPDF 6:27.95 6:17.77/18

OK

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS ¦l±sk Wrocław Osobostarty: 8 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

1500m M U20 38 NumerPDF 3:51.03 3:51.03/19

OK

2
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

3000m M U20 38 NumerPDF 8:12.18 8:12.18/19

OK

3
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

W dal K U20 39 NumerPDF 5.28 5.28/18

OK

B
4
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

Trójskok K U20 39 NumerPDF 10.51 10.88/18

OK

5
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 40 NumerPDF 50.12 50.12/19

OK

6
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 40 NumerPDF 14.70 14.70/19

OK

B
7
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Trójskok K U20 41 NumerPDF 11.43 11.43/19

OK

8
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Wzwyż K U20 41 NumerPDF 1.62 1.66/17

OK

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 17 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

4x400m K U20 42 NumerPDF

2
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

4x100m K U20 42 NumerPDF

3
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

100m pł K U20 42 NumerPDF 15.71 15.71/18

OK

LIMIT KONKURENCJI 7boj
4
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

TAK

4x100m K U20 43 NumerPDF

5
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

TAK

4x400m K U20 43 NumerPDF

6
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

4x100m K U20 44 NumerPDF

7
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

4x400m K U20 44 NumerPDF

8
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

100m pł K U20 44 NumerPDF 15.82 15.82/19

OK

B LIMIT KONKURENCJI 7boj
9
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

4x100m K U20 45 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
10
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

4x400m K U20 45 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
11
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

100m K U20 45 NumerPDF 12.29 12.29/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
12
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

200m K U20 45 NumerPDF 25.66 25.66/19

OK

B LIMIT KONKURENCJI
13
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

4x400m K U20 46 NumerPDF

14
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

4x100m K U20 46 NumerPDF

15
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

400m pł K U20 46 NumerPDF 63.63 63.63/19

OK

16
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

100m M U20 47 NumerPDF 11.21 10.97/18

OK

17
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

200m M U20 47 NumerPDF 22.62/18

BRAK MINIMUM
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 74 ( 50 ) K-20 M-30
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 13 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

4x400m M U20 48 NumerPDF

2
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

200m M U20 48 NumerPDF 22.33 22.33/19

OK

3
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M U20 48 NumerPDF 48.43 48.43/19

OK

4
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

TAK

4x400m M U20 49 NumerPDF

5
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

200m K U20 50 NumerPDF 24.20 24.20/19

OK

6
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K U20 50 NumerPDF 55.33 55.20/18

OK

7
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

400m M U20 51 NumerPDF 49.88 49.88/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
8
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

4x400m M U20 51 NumerPDF

9
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 52 NumerPDF 46.91/18

OK

WYMAGANY PESEL
10
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

4x400m M U20 53 NumerPDF

11
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

2000m prz.M U20 53 NumerPDF 6:51.39 6:51.39/19

OK

Z LIMITU
12
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

W dal M U20 54 NumerPDF 6.91 6.92/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
13
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

Trójskok M U20 54 NumerPDF 13.51 13.96/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 25 ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

4x100m M U20 55 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
2
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

4x400m M U20 55 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
3
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

Wzwyż M U20 55 NumerPDF 1.95 1.95/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
4
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

W dal M U20 55 NumerPDF 6.09 6.09/19

BRAK MINIMUM LIMIT KONKURENCJI
5
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K U20 (4kg) 56 NumerPDF 49.74 49.74/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
6
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K U20 57 NumerPDF 4.00 4.06/17

OK

WARUNKOWO - BADANIA
7
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 58 NumerPDF 17.02 17.02/19

OK

8
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

400m M U20 59 NumerPDF 49.30 49.30/19

OK

9
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

4x100m M U20 59 NumerPDF

10
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

4x400m M U20 59 NumerPDF

11
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M U20 60 NumerPDF 49.09 49.09/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
12
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

4x100m M U20 60 NumerPDF

13
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

4x400m M U20 60 NumerPDF

14
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

800m M U20 61 NumerPDF 1:57.14 1:57.14/19

OK

B
15
¦LAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

110m M (99.1) U20 62 NumerPDF 15.39 15.39/19

OK

16
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

400m M U20 63 NumerPDF 49.70 49.70/19

OK

17
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

4x100m M U20 63 NumerPDF

18
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

4x400m M U20 63 NumerPDF

19
WI¦NIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M U20 64 NumerPDF 2.02 2.04/18

OK

20
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

1500m M U20 65 NumerPDF 4:00.77 4:00.77/19

OK

Badania zweryfikowane
21
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

Wzwyż K U20 66 NumerPDF 1.60 1.60/19

OK

22
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K U20 67 NumerPDF 1.65 1.70/18

OK

23
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m pł M U20 68 NumerPDF 56.40 56.40/19

OK

24
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

4x100m M U20 68 NumerPDF

25
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

4x400m M U20 68 NumerPDF

 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M U20 69 NumerPDF 1:48.63 1:48.63/19

OK

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

1500m M U20 69 NumerPDF 3:51.89 3:51.89/19

OK

3
WI¦NIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M U20 70 NumerPDF 50.60 50.60/19

OK

B
 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

W dal K U20 71 NumerPDF 5.57 5.71/18

OK

2
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

Trójskok K U20 71 NumerPDF 11.06 11.55/18

OK

3
KUBIAK Sebastian 2001-02-01 Z/1940/15

TAK

400m pł M U20 72 NumerPDF 56.79 56.79/19

OK

4
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

200m M U20 73 NumerPDF 22.45 21.92/18

OK

5
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

100m M U20 73 NumerPDF 10.87 10.79/18

OK

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K U20 74 NumerPDF 4:15.60 4:15.60/19

OK

2
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

10000 m ch K U20 75 NumerPDF 53:25.90 53:25.90/19

OK

3
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M U20 76 NumerPDF 8:54.25 8:54.25/19

OK

4
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M U20 77 NumerPDF 53.36 53.36/19

OK

5
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

400m pł K U20 78 NumerPDF 64.53 64.18/18

OK

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
¦WIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

200m K U20 79 NumerPDF 26.18 26.18/19

B rez3
2
¦WIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

100m K U20 79 NumerPDF 12.39 12.39/19

OK

3
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 80 NumerPDF 66.11 66.11/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
4
WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M U20 81 NumerPDF 6.63 6.94/18

OK

 
MKL Toruń Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K U20 82 NumerPDF 12.55 12.45/18

OK

2
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K U20 83 NumerPDF 25.04 25.04/19

OK

3
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

400m K U20 83 NumerPDF 56.74 56.74/19

OK

4
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M U20 84 NumerPDF 1:56.01 1:56.01/19

OK

5
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M U20 85 NumerPDF 3:58.85 3:58.85/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
6
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

3000m M U20 85 NumerPDF 8:48.41 8:48.41/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKS Inowrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

Oszczep K U20 (600) 86 NumerPDF 40.78 40.78/19

OK

2
SZTANDUR Piotr 2000-08-05 Z/2763/16

TAK

Wzwyż M U20 87 NumerPDF 2.11/17

OK

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 10 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 88 NumerPDF 10.54 10.54/19

OK

B
2
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 88 NumerPDF 44.12 44.12/19

OK

3
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

3000m K U20 89 NumerPDF 9:47.96 9:47.96/19

OK

4
OCZKO¦ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

10000 m ch M U20 90 NumerPDF 49:07 49:07/19

OK

5
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

10000 m ch K U20 91 NumerPDF 55:27.07 55:27.07/19

OK

6
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

10000 m ch M U20 92 NumerPDF 47:49 47:28/17

OK

7
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 93 NumerPDF 48.92 48.92/19

OK

8
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

Trójskok K U20 94 NumerPDF 11.57 11.57/19

OK

9
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U20 95 NumerPDF 1.64 1.64/19

OK

10
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 Z/1503/16

TAK

Wzwyż M U20 96 NumerPDF 1.83 1.87/17

OK

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

2000m prz.M U20 97 NumerPDF 6:36.78 6:28.67/18

OK

B
 
LUBELSKIE Osobostarty: 80 ( 41 ) K-18 M-23
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 33 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 98 NumerPDF 48.00 48.99/18

OK

2
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

4x400m K U20 99 NumerPDF

3
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

200m K U20 99 NumerPDF 24.64 24.64/19

OK

4
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

400m K U20 99 NumerPDF 55.62 55.62/19

OK

5
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K U20 100 NumerPDF 1.61 1.65/18

OK

6
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

4x400m K U20 101 NumerPDF

7
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

400m K U20 101 NumerPDF 58.34 58.06/18

OK

8
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

200m K U20 101 NumerPDF 25.55 25.55/19

OK

9
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M U20 102 NumerPDF 49.97 49.96/18

OK

10
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

4x400m M U20 102 NumerPDF

11
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

Tyczka K U20 103 NumerPDF 2.60 3.00/18

OK

12
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M U20 104 NumerPDF 53.50 53.50/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
13
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

4x400m M U20 104 NumerPDF

14
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

400m M PK 105 NumerPDF 54.32 54.32/19

15
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

4x400m M U20 105 NumerPDF

16
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

W dal M U20 106 NumerPDF 6.76 6.82/18

OK

17
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 107 NumerPDF 46.58 46.87/18

OK

18
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

400m K PK 108 NumerPDF 61.15 61.15/19

19
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

4x400m K U20 108 NumerPDF

20
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 109 NumerPDF 56.18 56.18/19

OK

21
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M U20 110 NumerPDF 14.35 14.42/18

OK

22
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

W dal M U20 110 NumerPDF 6.80 6.87/18

OK

23
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 111 NumerPDF 44.01 44.01/19

OK

24
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 111 NumerPDF 13.59 13.59/19

OK

25
PA¦NIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

400m K PK 112 NumerPDF 62.02 60.61/18

26
PA¦NIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

4x400m K U20 112 NumerPDF

27
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

4x400m M U20 113 NumerPDF

28
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

800m M U20 113 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/19

OK

29
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 114 NumerPDF 48.50 48.50/19

OK

30
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Oszczep K U20 (600) 115 NumerPDF 37.21 37.21/19

OK

31
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 115 NumerPDF 11.32 11.32/19

OK

32
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M U20 116 NumerPDF 13.98 13.98/19

OK

33
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 117 NumerPDF 51.54 51.54/19

OK

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 24 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

100m K U20 118 NumerPDF 12.39 12.33/18

OK

WYMAGANY PESEL
2
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

200m K U20 118 NumerPDF 25.22/18

OK

WYMAGANY PESEL
3
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

4x100m M U20 119 NumerPDF

4
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

4x400m M U20 119 NumerPDF

5
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M U20 119 NumerPDF 56.45 56.45/19

OK

6
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

200m M U20 120 NumerPDF 22.28 22.28/19

OK

7
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

4x100m M U20 120 NumerPDF

8
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

100m M U20 120 NumerPDF 10.98 10.98/19

OK

9
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M U20 121 NumerPDF 7.03 7.03/19

OK

10
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 122 NumerPDF 14.72 14.72/19

OK

B WARUNKOWO - BADANIA WYMAGANY PESEL
11
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 122 NumerPDF 57.72 60.41/18

OK

WYMAGANY PESEL
12
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

4x100m M U20 123 NumerPDF

13
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

4x400m M U20 123 NumerPDF

14
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M (99.1) U20 123 NumerPDF 14.53 14.53/19

OK

Sprawdzono badania
15
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

100m M U20 124 NumerPDF 11.16 11.16/19

OK

B LIMIT KONKURENCJI
16
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M U20 124 NumerPDF 22.37 22.27/18

OK

LIMIT KONKURENCJI
17
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

4x100m M U20 124 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
18
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

4x400m M U20 124 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
19
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

3000m K U20 125 NumerPDF 11:45.25 11:45.25/19

OK

Z LIMITU
20
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 126 NumerPDF 18.12 18.33/18

OK

21
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 126 NumerPDF 49.12 53.47/18

OK

22
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

100m M PK 127 NumerPDF 11.50 11.50/19

23
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

4x100m M U20 127 NumerPDF

24
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

4x400m M U20 127 NumerPDF

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 128 NumerPDF 45.44 45.44/19

OK

2
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 128 NumerPDF 50.82 50.82/19

OK

B
3
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 129 NumerPDF 60.67 60.67/19

OK

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 15 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

4x400m K U20 130 NumerPDF

2
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

4x100m K U20 130 NumerPDF

3
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

400m K U20 130 NumerPDF 63.16 58.74/18

BRAK MINIMUM
4
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

100m K PK 130 NumerPDF 13.25 12.94/18 PK

5
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

4x100m K U20 131 NumerPDF

6
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

4x400m K U20 131 NumerPDF

7
JASTRZˇB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

200m K U20 131 NumerPDF 25.45 25.25/18

OK

8
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 132 NumerPDF 10.94 11.67/18

OK

9
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 132 NumerPDF 33.29/17

OK

Z LIMITU
10
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

4x100m K U20 133 NumerPDF

11
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

4x400m K U20 133 NumerPDF

12
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

400m K U20 133 NumerPDF 59.48 57.75/18

OK

13
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

4x400m K U20 134 NumerPDF

14
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

4x100m K U20 134 NumerPDF

15
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

400m K U20 134 NumerPDF 57.53 55.32/18

OK

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 Z/1345/18

TAK

10000 m ch K U20 135 NumerPDF

OK

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

400m M U20 136 NumerPDF 51.27 51.27/19

OK

B
2
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

3000m M U20 137 NumerPDF 9:00.85 9:00.85/19

OK

3
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

1500m M U20 137 NumerPDF 4:04.72 4:04.72/19

OK

B
 
TS Start Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FATYGA Jakub 2001-05-24 Z/3164/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 138 NumerPDF 48.95 48.95/19

OK

 
LUBUSKIE Osobostarty: 119 ( 41 ) K-17 M-42
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 20 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 139 NumerPDF 55.71 59.46/18

OK

2
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

100m pł K U20 140 NumerPDF 14.53 14.53/19

OK

3
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

4x100m M U20 141 NumerPDF

4
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

400m M PK 141 NumerPDF 52.01 51.77/17

5
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

4x400m M U20 141 NumerPDF

6
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

Trójskok M U20 142 NumerPDF 13.27/18

OK

7
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

4x400m M U20 142 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
8
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M (99.1) U20 142 NumerPDF 15.17 15.17/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
9
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

4x100m M U20 142 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
10
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

4x100m M U20 143 NumerPDF

11
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

4x400m M U20 143 NumerPDF

12
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

4x400m M U20 144 NumerPDF

13
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

100m M U20 144 NumerPDF 11.15 11.15/19

OK

B
14
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

4x100m M U20 144 NumerPDF

15
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

4x400m M U20 145 NumerPDF

16
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

400m M PK 145 NumerPDF 51.66 51.66/19

17
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

4x100m M U20 145 NumerPDF

18
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

4x400m M U20 146 NumerPDF

19
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

400m pł M U20 146 NumerPDF 58.05 58.05/19

OK

B
20
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

4x100m M U20 146 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 69 ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

(III) 4x400m M U20 147 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
2
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

(III) 4x100m M U20 147 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
3
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

(II) 4x400m M U20 147 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
4
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

(II) 4x100m M U20 147 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
5
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 147 NumerPDF 62.41 62.41/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
6
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

(III) 4x400m M U20 148 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
7
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

(III) 4x100m M U20 148 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
8
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

(II) 4x400m M U20 148 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
9
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

(II) 4x100m M U20 148 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
10
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 148 NumerPDF 48.95 49.90/18

OK

LIMIT KONKURENCJI
11
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

4x100m M U20 149 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
12
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

4x400m M U20 149 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
13
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

(III) 4x400m M U20 149 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
14
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

(III) 4x100m M U20 149 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
15
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

(II) 4x400m M U20 149 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
16
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

(II) 4x100m M U20 149 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
17
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 149 NumerPDF 14.86 14.86/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA LIMIT KONKURENCJI
18
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

10000 m ch K U20 150 NumerPDF

OK

19
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

(II) 4x400m K U20 150 NumerPDF

20
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

(II) 4x100m K U20 150 NumerPDF

21
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K U20 151 NumerPDF 55.46 55.46/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
22
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

200m K U20 151 NumerPDF 24.97 24.97/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
23
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

4x400m K U20 151 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
24
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

4x100m K U20 151 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
25
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

(II) 4x100m K U20 151 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
26
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

(II) 4x400m K U20 151 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
27
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

4x100m K U20 152 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
28
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

4x400m K U20 152 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
29
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

(II) 4x100m K U20 152 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
30
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

(II) 4x400m K U20 152 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
31
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m pł K U20 152 NumerPDF 14.65 14.65/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
32
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

Trójskok K U20 152 NumerPDF 11.64 11.64/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
33
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M U20 153 NumerPDF 51.13 51.01/18

OK

B LIMIT KONKURENCJI
34
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M PK 153 NumerPDF 51.13 51.01/18

??
35
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

4x100m M U20 153 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
36
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

4x400m M U20 153 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
37
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

(III) 4x400m M U20 153 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
38
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

(III) 4x100m M U20 153 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
39
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

(II) 4x400m M U20 153 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
40
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

(II) 4x100m M U20 153 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
41
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

4x400m K U20 154 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
42
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

4x100m K U20 154 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
43
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

(II) 4x100m K U20 154 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
44
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

(II) 4x400m K U20 154 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
45
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

Trójskok K U20 154 NumerPDF 10.57 10.98/18

OK

LIMIT KONKURENCJI
46
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

Wzwyż K U20 154 NumerPDF 1.50 1.53/18

OK

Z LIMITU LIMIT KONKURENCJI
47
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

Wzwyż M U20 155 NumerPDF 1.95 1.95/19

OK

LIMIT KONKURENCJI
48
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

4x100m M U20 155 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
49
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

4x400m M U20 155 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
50
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

(III) 4x400m M U20 155 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
51
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

(III) 4x100m M U20 155 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
52
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

(II) 4x400m M U20 155 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
53
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

(II) 4x100m M U20 155 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
54
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

400m pł M U20 156 NumerPDF 56.93 56.93/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA LIMIT KONKURENCJI
55
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

4x100m M U20 156 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
56
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

4x400m M U20 156 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
57
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

(III) 4x400m M U20 156 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
58
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

(III) 4x100m M U20 156 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
59
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

(II) 4x400m M U20 156 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
60
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

(II) 4x100m M U20 156 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
61
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 157 NumerPDF 63.03 64.94/18

OK

62
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K U20 158 NumerPDF 6.03 6.03/19

OK

PO TERMINIE, OPŁACONE
63
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

4x400m K U20 158 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
64
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

4x100m K U20 158 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
65
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

(II) 4x100m K U20 158 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
66
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

(II) 4x400m K U20 158 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
67
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

10000 m ch M U20 159 NumerPDF 47:57 47:57/18

OK

68
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

(III) 4x400m M U20 159 NumerPDF

69
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

(III) 4x100m M U20 159 NumerPDF

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 9 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

110m M (99.1) U20 160 NumerPDF 14.07 14.07/19

OK

2
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

4x100m M U20 160 NumerPDF

3
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

4x100m M U20 161 NumerPDF

4
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

100m M U20 161 NumerPDF 10.55 10.55/19

OK

5
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

100m M U20 162 NumerPDF 11.15 11.15/19

OK

B
6
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

4x100m M U20 162 NumerPDF

7
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

100m M U20 163 NumerPDF 11.21 11.21/19

B rez2
8
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

W dal M U20 163 NumerPDF 6.76 6.76/19

OK

9
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

4x100m M U20 163 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

3000m M U20 164 NumerPDF 9:19.70 9:07.20/18

BRAK MINIMUM
2
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

2000m prz.M U20 164 NumerPDF 6:31.83 6:31.83/19

OK

B
3
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

3000m K U20 165 NumerPDF 11:22.54 11:22.54/19

OK

Z LIMITU
4
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

2000m prz.K U20 165 NumerPDF 7:31.91 7:31.91/19

OK

 
sprinter.zgora.pl
ULKS Sprinter Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

TAK

Tyczka M U20 166 NumerPDF 4.00 4.10/17

OK

WARUNKOWO - BADANIA
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 167 NumerPDF 62.93 62.93/19

OK

2
CIE¦LAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 168 NumerPDF 40.75 40.75/19

OK

3
GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 Z/2728/17

TAK

1500m M U20 169 NumerPDF 4:05.67 4:03.12/18

OK

4
GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 Z/2728/17

TAK

3000m M U20 169 NumerPDF 8:47.49/18

OK

5
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 170 NumerPDF 53.66 56.02/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
6
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 171 NumerPDF 55.15 55.15/19

OK

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 10 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

Wzwyż K U20 172 NumerPDF 1.62 1.62/19

OK

2
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 173 NumerPDF 47.02 49.18/18

OK

3
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Kula K U20 (4kg) 174 NumerPDF 11.04 11.04/19

OK

4
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

800m K U20 175 NumerPDF 2:16.24 2:16.24/19

OK

5
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K U20 175 NumerPDF 4:48.44 4:48.44/19

OK

6
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M U20 176 NumerPDF 1.96 2.04/18

OK

7
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M U20 177 NumerPDF 3.60 3.70/18

OK

8
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M U20 178 NumerPDF 4.20 4.20/19

OK

9
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 179 NumerPDF 17.90 17.90/19

OK

10
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 179 NumerPDF 43.44/18

BRAK MINIMUM
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 59 ( 47 ) K-20 M-27
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

Trójskok M U20 180 NumerPDF 14.30 14.62/18

OK

2
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

200m M U20 181 NumerPDF 22.38 22.38/19

OK

3
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

400m K U20 182 NumerPDF 58.65 58.65/19

OK

B
4
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

400m pł K U20 183 NumerPDF 66.33 66.33/19

OK

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

Trójskok K U20 184 NumerPDF 11.38 11.38/19

OK

 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 Z/2253/15

TAK

400m pł M U20 185 NumerPDF 59.45 59.45/19

OK

Z LIMITU WARUNKOWO - BADANIA
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

800m K U20 186 NumerPDF 2:14.89 2:14.89/19

OK

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

Tyczka M U20 187 NumerPDF 3.70 3.70/19

OK

2
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 188 NumerPDF 61.20 61.20/19

OK

3
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 188 NumerPDF 15.23 15.23/19

OK

4
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

Tyczka M U20 189 NumerPDF 3.70 3.80/18

OK

5
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 190 NumerPDF 40.93 44.04/18

OK

6
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 190 NumerPDF 15.19 15.19/19

OK

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

1500m M U20 191 NumerPDF 4:01.73 4:01.73/19

OK

2
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Trójskok M U20 192 NumerPDF 14.10 14.10/19

OK

3
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

110m M (99.1) U20 193 NumerPDF 14.94 14.70/18

OK

4
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

400m pł K U20 194 NumerPDF 61.98 61.07/18

OK

5
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/15

TAK

110m M (99.1) U20 195 NumerPDF 14.96 14.35/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
6
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

400m pł K U20 196 NumerPDF 66.64 63.68/18

OK

7
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 198 NumerPDF 41.56/18

OK

8
PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 Z/3452/15

TAK

400m pł K U20 199 NumerPDF 67.56 66.55/18

BRAK MINIMUM
9
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

1500m K U20 200 NumerPDF 4:52.64 4:52.64/19

OK

B
 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 201 NumerPDF 48.17 48.24/18

OK

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

3000m M U20 202 NumerPDF 8:48.00 8:48.00/19

OK

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

1500m K U20 203 NumerPDF 4:35.82 4:32.08/17

OK

3
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

2000m prz.K U20 204 NumerPDF 7:35.00/18

OK

4
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

400m M U20 205 NumerPDF 49.80 49.80/19

OK

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

400m M U20 206 NumerPDF 48.04 48.04/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 10 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

3000m M U20 207 NumerPDF 8:50.11 8:50.11/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
2
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

3000m K U20 208 NumerPDF 10:22.29 10:22.29/19

OK

LIMIT KONKURENCJI 5000m
3
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

1500m K U20 208 NumerPDF 5:00.83 4:55.31/18

BRAK MINIMUM LIMIT KONKURENCJI 5000m
4
OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15

TAK

3000m M U20 209 NumerPDF 8:51.00 8:51.00/19

OK

LIMIT KONKURENCJI 5000m
5
OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15

TAK

1500m M U20 209 NumerPDF 4:13.73 4:13.73/19

BRAK MINIMUM LIMIT KONKURENCJI 5000
6
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K U20 210 NumerPDF 14.46 14.46/19

OK

7
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M U20 211 NumerPDF 1:51.62 1:51.62/19

OK

8
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

1500m M U20 211 NumerPDF 4:05.77 3:57.12/18

OK

9
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

110m M (99.1) U20 212 NumerPDF 15.27 14.83/18

OK

10
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

400m pł M U20 212 NumerPDF 58.76 57.41/18

OK

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M U20 213 NumerPDF 4.40 4.40/19

OK

2
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K U20 214 NumerPDF 5.50 5.50/19

OK

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GABRYELCZYK Jan 2000-06-05 Z/5578/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 215 NumerPDF 42.83 48.68/18

OK

2
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M U20 216 NumerPDF 2.00 2.01/18

OK

3
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

W dal M U20 217 NumerPDF 6.52 6.67/18

OK

B
 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

2000m prz.M U20 218 NumerPDF 6:13.15 6:13.15/19

OK

 
UKS Dziesi±tka Radomsko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

2000m prz.K U20 219 NumerPDF 8:15.76 8:15.76/19

OK

Z LIMITU
2
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

2000m prz.K U20 220 NumerPDF 7:34.07 7:34.07/19

OK

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

100m M U20 221 NumerPDF 11.04 11.04/19

OK

2
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

200m M U20 221 NumerPDF 22.29 22.29/19

OK

3
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

200m M U20 222 NumerPDF 22.52 22.52/19

OK

B
4
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

100m M U20 222 NumerPDF 10.99 10.99/19

OK

5
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

100m K U20 223 NumerPDF 12.10 12.10/19

OK

6
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

200m K U20 223 NumerPDF 25.38 25.38/19

OK

7
WI¦NIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

Trójskok K U20 224 NumerPDF 11.21 11.21/19

OK

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

Wzwyż K U20 225 NumerPDF 1.65 1.65/19

OK

2
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

Trójskok K U20 225 NumerPDF 10.76 10.76/19

OK

3
PODSIADŁY Adam 2000-04-07 Z/4978/15

TAK

W dal M U20 226 NumerPDF 6.57 6.68/18

OK

B
4
PODSIADŁY Adam 2000-04-07 Z/4978/15

TAK

Trójskok M U20 226 NumerPDF 13.96 13.96/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
5
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Trójskok M U20 227 NumerPDF 14.03 14.03/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
6
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Wzwyż M U20 227 NumerPDF 2.00 2.01/17

OK

WARUNKOWO - BADANIA
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 133 ( 87 ) K-34 M-53
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 21 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

4x100m K U20 228 NumerPDF

2
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

800m K U20 228 NumerPDF 2:16.55 2:15.32/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
3
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

100m M PK 229 NumerPDF 11.49/18

4
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

4x100m M U20 229 NumerPDF

5
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

200m M U20 230 NumerPDF 22.53 22.53/19

OK

B
6
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

400m M U20 230 NumerPDF 50.89 50.89/19

OK

B
7
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

4x100m M U20 230 NumerPDF

8
LE¦NIK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

800m K U20 231 NumerPDF 2:19.68 2:19.68/19

OK

B
9
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

100m K U20 232 NumerPDF 12.44 12.44/19

OK

10
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

200m K U20 232 NumerPDF 25.51 25.51/19

OK

11
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

4x100m K U20 232 NumerPDF

12
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

100m K U20 233 NumerPDF 12.66 12.58/17

OK

B
13
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

4x100m K U20 233 NumerPDF

14
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

100m M U20 234 NumerPDF 11.38 11.34/18

BRAK MINIMUM WARUNKOWO - BADANIA
15
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

4x100m M U20 234 NumerPDF

16
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

200m K U20 235 NumerPDF 25.63 25.31/16

OK

B wykresli
17
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

4x100m K U20 235 NumerPDF

18
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

400m pł M U20 236 NumerPDF 55.61 55.61/19

OK

19
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

4x100m M U20 236 NumerPDF

20
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

100m K U20 237 NumerPDF 12.60 12.60/19

OK

B
21
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

4x100m K U20 237 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 19 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

110m M (99.1) U20 238 NumerPDF 15.62 15.20/17

OK

B WARUNKOWO - BADANIA
2
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 239 NumerPDF 16.46 16.46/19

OK

3
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 239 NumerPDF 41.21 41.21/18

OK

B
4
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

Tyczka M U20 240 NumerPDF 4.20 4.30/18

OK

5
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

200m M U20 241 NumerPDF 22.12 22.12/19

OK

6
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

100m M U20 241 NumerPDF 11.18 11.18/19

B rez1
7
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

Oszczep K U20 (600) 242 NumerPDF 39.82 39.82/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
8
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

3000m M U20 243 NumerPDF 8:50.90 8:50.90/19

OK

9
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

1500m M U20 243 NumerPDF 4:03.96 4:03.96/19

OK

10
LIZAK Weronika 2001-01-19 Z/2518/19

TAK

Tyczka K U20 244 NumerPDF 2.60 2.60/19

OK

11
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 245 NumerPDF 56.01 56.01/19

OK

12
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m K U20 246 NumerPDF 11.60 11.60/19

OK

13
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m pł K U20 246 NumerPDF 13.36 13.36/19

OK

14
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Wzwyż K U20 247 NumerPDF 1.70 1.70/19

OK

LIMIT KONKURENCJI 7-boj
15
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 247 NumerPDF 40.14 40.14/19

OK

LIMIT KONKURENCJI 7-boj
16
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 248 NumerPDF 46.47 46.47/19

OK

17
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 248 NumerPDF 13.03 13.03/19

OK

18
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K U20 249 NumerPDF 3.60 3.90/18

OK

19
WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 Z/1364/18

TAK

400m M PK 250 NumerPDF 51.69 51.69/19

BRAK ZGŁOSZENIA DO INNEJ KONKURENCJI
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

Tyczka K U20 251 NumerPDF 3.40 3.81/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
2
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

Tyczka K U20 252 NumerPDF 2.60 2.80/18

OK

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

800m K U20 253 NumerPDF 2:06.85 2:06.85/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
2
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

100m M U20 254 NumerPDF 10.81 10.81/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
3
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

200m M U20 254 NumerPDF 22.03 22.03/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

10000 m ch K U20 255 NumerPDF 57:24/18

OK

2
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

100m M U20 256 NumerPDF 10.67 10.67/19

OK

3
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

200m M U20 256 NumerPDF 21.59 21.59/19

OK

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

400m K U20 257 NumerPDF 55.75 55.75/19

OK

OK
2
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

3000m M U20 258 NumerPDF 9:13.63 9:13.63/19

OK B rez3
3
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

TAK

800m M U20 259 NumerPDF 1:54.79 1:54.79/19

OK

OK
 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 9 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

TAK

1500m M U20 260 NumerPDF 4:03.04 4:03.04/19

OK

2
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

TAK

3000m M U20 260 NumerPDF 8:55.23 8:55.23/19

OK

3
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

2000m prz.M U20 261 NumerPDF 6:33.35/18

OK

Z LIMITU
4
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

3000m K U20 262 NumerPDF 9:55.91/17

OK

5
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

1500m K U20 262 NumerPDF 4:24.83 4:24.83/19

OK

6
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

3000m M U20 263 NumerPDF 8:52.01 8:52.01/19

OK

7
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

800m M U20 264 NumerPDF 1:55.90 1:55.90/19

OK

8
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

1500m M U20 264 NumerPDF 4:01.41 4:01.41/19

OK

9
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

2000m prz.K U20 265 NumerPDF 7:43.67 7:34.46/18

OK

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

W dal K U20 266 NumerPDF 5.47 5.50/18

OK

 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

Wzwyż K U20 267 NumerPDF 1.75 1.85/17

OK

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

W dal M U20 268 NumerPDF 6.66 6.85/18

OK

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

800m K U20 269 NumerPDF 2:19.06 2:17.90/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
2
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

1500m K U20 269 NumerPDF 4:57.68 4:44.45/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
3
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 270 NumerPDF 18.38 18.38/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
4
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 270 NumerPDF 52.61 52.61/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
5
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 271 NumerPDF 16.38 16.38/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
6
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 271 NumerPDF 45.20 45.20/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 Z/4196/15

TAK

Tyczka M U20 272 NumerPDF 3.70 4.40/18

OK

2
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

100m pł K U20 273 NumerPDF 14.74 14.74/19

OK

3
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K U20 273 NumerPDF 5.66 5.74/18

OK

4
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

2000m prz.M U20 274 NumerPDF 6:31.26 6:31.26/19

OK

B
 
OKS Start Otwock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSZCZAK Igor 2001-06-19 Z/2178/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 275 NumerPDF 15.53 15.53/19

OK

2
WIˇCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

3000m M U20 276 NumerPDF 8:15.79 8:15.79/19

OK

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

3000m K U20 277 NumerPDF 11:17.86 11:11.48/18

OK

B
2
SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

TAK

800m M U20 278 NumerPDF 1:57.44 1:57.21/18

OK

B
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 18 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

100m M U20 279 NumerPDF 11.00 11.00/19

OK

2
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

200m M U20 279 NumerPDF 22.31 22.31/19

OK

3
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

4x100m M U20 279 NumerPDF

4
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

Trójskok M U20 280 NumerPDF 15.01 15.01/19

OK

5
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

W dal M U20 280 NumerPDF 6.98 6.98/19

OK

6
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

4x100m M U20 280 NumerPDF

7
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

1500m M U20 281 NumerPDF 3:59.75 3:59.75/19

OK

WYMAGANY PESEL
8
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

3000m M U20 281 NumerPDF 8:52.04 8:52.04/19

OK

WYMAGANY PESEL
9
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

4x100m M U20 282 NumerPDF

10
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

110m M (99.1) U20 282 NumerPDF 14.37 14.18/18

OK

WYMAGANY PESEL
11