Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski LZS
ZAMO¦Ć, 1-2 czerwca 2019
Osobostarty wszystkie: 706 ( 377 ) K-169 M-208
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 13 ( 8 ) K-5 M-3
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 13 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 46.48 46.48/19

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 41 NumerPDF 46.57 46.57/19

3
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

5000 m ch K U20 61 NumerPDF 27:06.27/17

4
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

400m pł K U20 69 NumerPDF 66.74 66.74/19

5
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

100m pł K U20 69 NumerPDF 15.71 15.71/19

6
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

400m pł K U18 38 NumerPDF

7
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

100m pł K U18 38 NumerPDF 15.77 15.77/19

8
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

400m M U20 43 NumerPDF 54.93 53.93/18

9
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

110m M (99.1) U20 43 NumerPDF 15.61 15.61/19

10
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 41.67 41.67/19

11
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 42 NumerPDF 53.30 53.30/19

12
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 42 NumerPDF 17.33 17.33/19

13
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 40 NumerPDF 38.58 38.58/19

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 31 ( 20 ) K-8 M-12
 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 15 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 Z/3168/17

TAK

400m M U20 501 NumerPDF 51.33/18

2
BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 Z/3168/17

TAK

4x400m M 501 NumerPDF

3
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 231 NumerPDF 35.21 35.21/19

4
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

Trójskok K U20 542 NumerPDF 11.55/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

W dal K U20 542 NumerPDF 5.71/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
KUBIAK Sebastian 2001-02-01 Z/1940/15

TAK

400m pł M U20 571 NumerPDF

7
KUBIAK Sebastian 2001-02-01 Z/1940/15

TAK

4x400m M 571 NumerPDF

8
MICHALAK Damian 2002-11-07 Z/3349/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 321 NumerPDF 15.40 15.40/19

9
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

TAK

4x400m M 531 NumerPDF

10
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

TAK

400m pł M (84) U18 531 NumerPDF 60.05 60.05/19

11
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

4x400m M 331 NumerPDF

12
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

W dal M U18 331 NumerPDF 6.46 6.80/18

13
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

4x400m M 228 NumerPDF

14
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

200m M U20 228 NumerPDF 21.92/18

15
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

100m M U20 228 NumerPDF 11.20 10.79/18

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 16 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 966 NumerPDF 9.82 9.82/19

2
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 966 NumerPDF 43.03 43.03/19

3
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

3000m K 951 NumerPDF 10:02.16/17

4
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

1500m K U20 951 NumerPDF 4:38.42/18

5
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

TAK

10000 m ch M U18 952 NumerPDF 54:54.90 54:54.90/19

6
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

5000 m ch K U18 952 NumerPDF 29:25 28:47.50/18

7
OCZKO¦ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

10000 m ch M U20 933 NumerPDF 49:07 49:07/19

8
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

5000 m ch K U20 935 NumerPDF 27:07.57/18

9
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 953 NumerPDF 14.24 14.24/19

10
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 953 NumerPDF 47.97 47.97/19

11
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

10000 m ch M U20 935 NumerPDF 47:49 47:28/17

12
SCHIEDEL Karol 2002-07-07 Z/0682/16

TAK

10000 m ch M U18 951 NumerPDF 56:04.00 54:15/18

13
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 933 NumerPDF 46.21 46.21/19

14
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 949 NumerPDF 63.57 65.53/18

15
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 949 NumerPDF 11.20/18

16
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U20 966 NumerPDF 1.55 1.63/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 112 ( 62 ) K-28 M-34
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

10000m ch M 418 NumerPDF 50:52.39/18 PK

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 71 ( 38 ) K-15 M-23
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Norbert 2001-10-09 Z/1727/18

TAK

800m M U20 14 NumerPDF 2:17.50 2:17.50/19 PK

2
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

1500m M U18 169 NumerPDF 4:04.81/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

800m M U18 169 NumerPDF 2:01.77/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

100m K U20 129 NumerPDF 12.33/18

5
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

200m K U20 129 NumerPDF 25.22/18

6
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-24 Z/1882/18

TAK

100m K U20 115 NumerPDF 14.06 13.80/18

7
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-24 Z/1882/18

TAK

200m K U20 115 NumerPDF 29.12/18

8
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

400m pł K U18 112 NumerPDF

9
DELEŻUK Karolina 2001-11-22 Z/1881/18

TAK

Młot K U20 (4kg) 145 NumerPDF 21.76 21.76/19

10
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K U18 134 NumerPDF 12.43 12.35/17

11
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

200m K U18 134 NumerPDF

12
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 12.59 12.24/18

13
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

4x100m M U18 1 NumerPDF

14
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

200m M U18 1 NumerPDF 25.15 24.87/18

15
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 143 NumerPDF 37.90 37.90/19

16
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 143 NumerPDF 37.90 37.90/19

17
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 143 NumerPDF 37.90 37.90/19

18
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 141 NumerPDF 48.86 48.86/19

19
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

4x100m M U20 125 NumerPDF

20
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M U20 125 NumerPDF 57.83/18

21
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

4x100m M U20 35 NumerPDF

22
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

100m M U20 35 NumerPDF 11.41/18

23
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

200m M U20 35 NumerPDF 22.89/18

24
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

1500m M U18 168 NumerPDF

25
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

800m M U18 168 NumerPDF 2:01.28/18

26
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

100m M U18 7 NumerPDF 12.75 12.37/18

27
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

200m M U18 7 NumerPDF 24.62 24.62/19

28
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

4x100m M U18 7 NumerPDF

29
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

200m M U18 137 NumerPDF 22.08/18

30
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M U18 137 NumerPDF 10.92 10.79/18

31
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

4x100m M U18 137 NumerPDF

32
KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 Z/2202/19

TAK

800m M U18 1 NumerPDF 2:14.22 2:14.22/19

33
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M U20 80 NumerPDF 6.93/18

34
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 42.12 43.17/18

35
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 128 NumerPDF 14.72 14.72/19

WARUNKOWO - BADANIA
36
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 128 NumerPDF 57.56 60.41/18

WARUNKOWO - BADANIA
37
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

2000m prz.M U18 752 NumerPDF

38
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 135 NumerPDF 28.12 33.93/18

39
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 13.13 15.23/18

40
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

4x100m M U20 272 NumerPDF

41
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M (99.1) U20 272 NumerPDF 14.73/18

42
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 122 NumerPDF 59.12 59.12/19

43
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K U20 130 NumerPDF

44
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M U20 28 NumerPDF 22.72 22.27/18

45
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

100m M U20 28 NumerPDF 11.46 11.46/19

46
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 131 NumerPDF 13.72/18

WARUNKOWO - BADANIA
47
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

200m K U18 131 NumerPDF 24.64/18

WARUNKOWO - BADANIA
48
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

400m K U20 166 NumerPDF 64.73/18

49
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

800m K U20 166 NumerPDF 2:28.16 2:27.70/18

50
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

1500m K U20 134 NumerPDF 5:53.22/18

51
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

3000m K 134 NumerPDF

52
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

Trójskok K U18 136 NumerPDF 10.61 10.61/19

53
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

W dal K U18 136 NumerPDF 4.76 4.76/19

54
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

100m M U18 139 NumerPDF 11.83 11.71/18

55
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

4x100m M U18 139 NumerPDF

56
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

200m M U18 139 NumerPDF 23.69/18

57
¦MIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 546 NumerPDF 65.27 65.27/19

58
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 540 NumerPDF 53.91 57.09/18

59
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

TAK

3000m M U20 123 NumerPDF

60
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

TAK

3000m prz.M U20 123 NumerPDF

61
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 1 NumerPDF 53.47/18

62
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF 17.73 18.33/18

63
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

3000m M U20 21 NumerPDF 9:33.21/18

64
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

1500m M U20 21 NumerPDF 4:16.28/18

65
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

4x100m M U20 144 NumerPDF

66
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

100m M U20 144 NumerPDF 11.72/18

67
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

200m M U20 144 NumerPDF 23.77/18

68
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M U20 216 NumerPDF 1:59.36/18

69
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

1500m M U20 216 NumerPDF 4:33.06/17

70
ŻUK Julita 2000-08-01 Z/5229/15

TAK

200m K U20 2 NumerPDF 28.28 28.28/19

71
ŻUK Julita 2000-08-01 Z/5229/15

TAK

100m K U20 2 NumerPDF 13.74 13.50/16

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 12 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

400m pł K U18 145 NumerPDF

2
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 8 NumerPDF 10.02 10.02/19

3
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 8 NumerPDF 28.99 28.99/19

4
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 37.88/18

5
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 146 NumerPDF 27.68/18

6
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 6 NumerPDF

7
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 6 NumerPDF

8
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 197 NumerPDF 55.08 55.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 197 NumerPDF 15.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
10
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

400m pł K U18 122 NumerPDF 66.48/18

WARUNKOWO - BADANIA
11
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 135 NumerPDF 57.64 57.64/19

12
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 135 NumerPDF 38.13 38.13/19

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 10 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

Oszczep M (800) 99 NumerPDF 48.19 51.48/18

2
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

100m pł K U20 28 NumerPDF

3
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K U20 28 NumerPDF 62.58/18

4
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

100m K U18 20 NumerPDF 13.05 13.05/19

5
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

200m K U18 20 NumerPDF 28.00 28.00/19

6
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

400m K U18 13 NumerPDF 63.01 61.86/18

7
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

200m K U18 13 NumerPDF 27.36/18

8
KANIA Martyna 2003-07-19 Z/1112/18

TAK

5000 m ch K U18 29 NumerPDF 33:38.29 33:38.29/19

9
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

5000 m ch K U18 21 NumerPDF 29:30.03 29:30.03/19

10
TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 Z/1345/18

TAK

5000 m ch K U20 16 NumerPDF 34:50.30 34:50.30/19

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 12 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Rafał 1999-11-18 Z/2537/15

TAK

800m M 365 NumerPDF 2:06.31/17

2
KLIMEK Rafał 1999-11-18 Z/2537/15

TAK

5000m M 365 NumerPDF

3
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

400m K U18 49 NumerPDF 64.83 64.83/19

4
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

200m K U18 49 NumerPDF

5
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

3000m K 83 NumerPDF 12:06.59 12:06.59/19

6
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

1500m K U18 83 NumerPDF

7
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 98 NumerPDF 47.88 47.88/19

8
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 98 NumerPDF 12.89 13.41/18

9
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

200m M U18 64 NumerPDF 23.30 23.30/19

10
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

400m M U18 64 NumerPDF

11
ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

800m M U18 5 NumerPDF 2:09.03 2:09.03/19

12
ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

1500m M U18 5 NumerPDF

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

1500m M U18 15 NumerPDF

2
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

800m M U18 15 NumerPDF 2:06.96 2:06.96/19

3
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

1500m K U18 31 NumerPDF 5:03.25/18

4
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

800m K U18 31 NumerPDF 2:31.41 2:28.32/17

5
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

800m M U20 43 NumerPDF 2:02.46 2:01.94/18

6
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

400m M U20 43 NumerPDF 52.06 52.06/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 56 ( 32 ) K-13 M-19
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 23 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m K U18 355 NumerPDF 56.54 56.54/19

2
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m pł K U18 355 NumerPDF 60.48/18

3
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 358 NumerPDF 51.55 59.46/18

4
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

W dal M U20 358 NumerPDF

5
ŁU¬NIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 360 NumerPDF 46.47 46.47/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

Trójskok K U18 353 NumerPDF 10.75 10.75/19

7
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

100m pł K U18 353 NumerPDF 15.90/18

8
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

200m M U20 358 NumerPDF 23.83/17

9
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

400m M U20 358 NumerPDF 51.77/17

10
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M (99.1) U20 353 NumerPDF

11
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

Trójskok M U20 353 NumerPDF 13.27/18

12
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

100m M U20 367 NumerPDF 10.89/18

13
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

200m M U20 367 NumerPDF 22.43/18

14
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

100m K U18 354 NumerPDF 12.11 12.11/19

15
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

200m K U18 354 NumerPDF 24.85/18

16
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

100m M U20 361 NumerPDF 11.37/18

17
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

200m M U20 361 NumerPDF 23.19/17

18
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

200m M U20 1 NumerPDF

19
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

400m M U20 1 NumerPDF

20
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

400m M U20 365 NumerPDF

21
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

400m pł M U20 365 NumerPDF

22
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

Wzwyż K U18 350 NumerPDF 1.59/18

23
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 350 NumerPDF 11.47 11.47/19

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 18 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

100m pł K U20 45 NumerPDF 17.21 17.21/19

2
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

200m K U20 45 NumerPDF 29.35 28.20/18

3
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

3000m prz.M U20 33 NumerPDF

4
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

3000m M U20 33 NumerPDF 9:07.20/18

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

Wzwyż K U18 41 NumerPDF 1.55 1.63/18

6
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

W dal K U18 41 NumerPDF 4.96 5.22/18

7
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 13.91 13.91/19

8
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 63 NumerPDF 49.80 49.80/19

9
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

2000m prz.K U20 36 NumerPDF

10
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

3000m K 36 NumerPDF

11
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

1500m M U18 51 NumerPDF

12
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

3000m M U18 51 NumerPDF

13
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K U18 46 NumerPDF 1.62 1.62/19

14
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m pł K U18 48 NumerPDF 14.91 14.91/19

15
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

W dal K U18 48 NumerPDF 4.56 4.87/18

16
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m pł K U18 49 NumerPDF 15.12 15.12/19

17
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

110m M (91.4) U18 44 NumerPDF 16.27 16.27/19

18
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

800m M U20 60 NumerPDF 2:03.94/18

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 15 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 88 NumerPDF 10.41 10.91/18

2
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 88 NumerPDF 42.43 42.43/19

3
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 33 NumerPDF 62.93 62.93/19

4
CIE¦LAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 21 NumerPDF 36.79 36.79/19

5
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

1500m M U20 26 NumerPDF 4:05.67 4:03.12/18

6
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

3000m M U20 26 NumerPDF 8:47.49/18

7
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Dysk M (2kg) 31 NumerPDF 45.45 45.45/19

8
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Kula M (7.26kg) 31 NumerPDF 12.45 12.45/19

9
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 27 NumerPDF 53.66 56.02/18

WARUNKOWO - BADANIA
10
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 28 NumerPDF 41.60 41.60/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 28 NumerPDF 39.59/18

WARUNKOWO - BADANIA
12
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 24 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
13
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 24 NumerPDF 55.15 55.15/19

WARUNKOWO - BADANIA
14
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Dysk M (2kg) 60 NumerPDF 46.12 50.82/17

15
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Kula M (7.26kg) 60 NumerPDF 14.57 15.72/18

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 69 ( 28 ) K-8 M-20
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 8 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

800m M U20 44 NumerPDF 2:00.20/18

2
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

1500m M U20 44 NumerPDF 4:01.03 4:01.03/19

3
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

800m K U20 8 NumerPDF 2:17.42/17

4
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

1500m K U20 8 NumerPDF 4:40.04 4:32.08/17

5
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

200m M U18 34 NumerPDF 24.21 23.98/18

6
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

400m M U18 34 NumerPDF

7
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

400m M U20 35 NumerPDF 50.26 50.26/19

8
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

800m M U20 35 NumerPDF 1:55.72/17

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 11 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 501 NumerPDF 11.50 11.70/18

2
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 501 NumerPDF 29.27 32.75/18

3
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 798 NumerPDF

4
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 116 NumerPDF

5
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 116 NumerPDF 33.95/15

6
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M U20 295 NumerPDF 2.00 2.01/18

7
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

W dal K U18 161 NumerPDF 5.07 5.07/19

8
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

Wzwyż K U18 161 NumerPDF 1.51 1.59/17

9
SIATKOWSKI Paweł 2003-03-28 Z/1122/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 353 NumerPDF 40.78 40.78/19

10
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

100m M U20 957 NumerPDF 11.35/18

11
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

W dal M U20 957 NumerPDF 6.49 6.67/18

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 50 ( 17 ) K-4 M-13
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 Z/5163/18

TAK

4x100m M U18 105 NumerPDF

2
CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 Z/5163/18

TAK

200m M U18 105 NumerPDF 25.51 25.51/19

3
CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 Z/5163/18

TAK

W dal M U18 105 NumerPDF 5.26 5.26/19

4
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

200m M U20 218 NumerPDF 23.20 23.20/19

5
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

100m M U20 218 NumerPDF 11.04 11.04/19

6
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

4x100m M U20 218 NumerPDF

7
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

100m M U20 160 NumerPDF 10.99 10.99/19

8
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

200m M U20 160 NumerPDF 22.74 22.74/19

9
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

4x100m M U20 160 NumerPDF

10
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

4x100m M U18 212 NumerPDF

11
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

200m M U18 212 NumerPDF 23.89 23.89/19

12
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

100m M U18 212 NumerPDF 11.77 11.77/18

13
JAKÓBCZAK Mateusz 2001-01-03 Z/3549/18

TAK

W dal M U20 215 NumerPDF 5.94 5.94/19

14
JAKÓBCZAK Mateusz 2001-01-03 Z/3549/18

TAK

4x100m M U20 215 NumerPDF

15
JAKÓBCZAK Mateusz 2001-01-03 Z/3549/18

TAK

Trójskok M U20 215 NumerPDF

16
JASIAK Kacper 2002-04-19 Z/0471/16

TAK

4x100m M U18 211 NumerPDF

17
JASIAK Kacper 2002-04-19 Z/0471/16

TAK

400m M U18 211 NumerPDF 57.28 57.23/18

18
JASIAK Kacper 2002-04-19 Z/0471/16

TAK

400m pł M (84) U18 211 NumerPDF

19
KĘDZIERSKI Mateusz 2000-03-06 Z/0259/19

TAK

200m M U20 145 NumerPDF 23.67 23.67/19

20
KĘDZIERSKI Mateusz 2000-03-06 Z/0259/19

TAK

400m M U20 145 NumerPDF

21
KĘDZIERSKI Mateusz 2000-03-06 Z/0259/19

TAK

4x100m M U20 145 NumerPDF

22
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

200m K U20 203 NumerPDF 25.68 25.50/18

23
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

100m K U20 203 NumerPDF 12.31 12.31/19

24
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

4x400m K 203 NumerPDF

25
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

4x100m M U18 110 NumerPDF

26
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

100m M U18 110 NumerPDF 11.77 11.57/18

27
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

200m M U18 110 NumerPDF 24.03 23.90/18

28
MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 Z/1959/17

TAK

W dal K U20 170 NumerPDF 4.50 4.58/17

29
MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 Z/1959/17

TAK

Trójskok K U20 170 NumerPDF 9.53 9.53/19

30
MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 Z/1959/17

TAK

4x400m K 170 NumerPDF

31
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

800m M 420 NumerPDF 1:55.68/17

32
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

1500m M 420 NumerPDF 3:59.86 3:59.86/19

33
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

4x400m M 420 NumerPDF

34
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

400m M 210 NumerPDF 49.53 49.44/18

35
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

400m pł M 210 NumerPDF 54.72 53.12/18

36
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

4x400m M 210 NumerPDF

37
PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

200m M 153 NumerPDF 23.52 23.02/18

38
PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

400m M 153 NumerPDF 50.41 50.13/18

39
PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

4x400m M 153 NumerPDF

40
RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 Z/5000/15

TAK

1500m M U20 220 NumerPDF 4:26.21/17

41
RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 Z/5000/15

TAK

800m M U20 220 NumerPDF 2:05.30 2:02.48/17

42
RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 Z/5000/15

TAK

4x400m M 220 NumerPDF

43
WI¦NIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

W dal K U20 105 NumerPDF 5.00 5.00/19

44
WI¦NIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

Trójskok K U20 105 NumerPDF 10.70 10.84/17

45
WI¦NIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

4x400m K 105 NumerPDF

46
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

Wzwyż K U18 210 NumerPDF 1.41 1.41/19

47
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

W dal K U18 210 NumerPDF 4.26 4.36/16

48
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

4x400m K 210 NumerPDF

49
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

800m M 150 NumerPDF 2:03.71 1:56.34/18

50
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

4x400m M 150 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 84 ( 48 ) K-17 M-31
 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 43 ( 20 ) K-6 M-14
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

800m M U18 507 NumerPDF 2:10.71/18

2
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

1500m M U18 507 NumerPDF

3
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

TAK

W dal M 530 NumerPDF 6.39 6.45/18

4
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

TAK

200m M 530 NumerPDF 23.59 23.59/19

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

4x100m K U18 533 NumerPDF

6
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K U18 533 NumerPDF 26.74 26.74/19

7
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

400m K U18 533 NumerPDF 60.15

8
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

4x100m M U18 510 NumerPDF

9
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

400m M U18 510 NumerPDF 55.64 55.64/19

10
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

200m M U18 510 NumerPDF 24.30 24.30/19

11
FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 Z/5211/18

TAK

5000 m ch K U18 502 NumerPDF 36:23 36:23/19

12
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

TAK

W dal M U20 508 NumerPDF 6.39/18

13
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

2000m prz.M U18 503 NumerPDF 7:24.26/18

14
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

800m M U18 503 NumerPDF 2:21.86/16

15
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

4x100m M U18 515 NumerPDF

16
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

100m M U18 515 NumerPDF 12.11/18

17
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

400m M U18 515 NumerPDF 55.15 53.78/18

18
KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 Z/1018/17

TAK

W dal M U18 517 NumerPDF 5.76 5.76/19

19
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

Dysk M (2kg) 529 NumerPDF

20
KOWALSKI Jakub 2003-10-25 Z/3904/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 517 NumerPDF 33.60 33.60/19

21
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

200m M U20 502 NumerPDF 22.90/18

22
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

400m M U20 502 NumerPDF 51.81/18

23
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

4x100m M U18 513 NumerPDF

24
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

400m pł M (84) U18 513 NumerPDF 56.24

25
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

400m M U18 513 NumerPDF 50.89/18

26
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

4x100m M U18 504 NumerPDF

27
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

800m M U18 504 NumerPDF 1:59.76 2:10.67/18

28
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

400m M U18 504 NumerPDF 51.97 51.97/19

29
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

4x100m K U18 530 NumerPDF

30
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

W dal K U18 530 NumerPDF 4.87 5.04/17

31
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

Trójskok K U18 530 NumerPDF 10.69/18

32
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

4x100m K U18 535 NumerPDF

33
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

5000 m ch K U18 535 NumerPDF 37:35 37:35/19

34
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

100m M U20 509 NumerPDF 10.88 10.88/19

35
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

200m M U20 509 NumerPDF 21.60 21.60/19

36
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

4x100m K U18 536 NumerPDF

37
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

W dal K U18 536 NumerPDF 4.72 4.72/19

38
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

4x100m M U18 543 NumerPDF

39
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

Trójskok M U18 543 NumerPDF 11.63 12.45/18

40
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

W dal M U18 543 NumerPDF 5.61 5.61/19

41
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

4x100m K U18 524 NumerPDF

42
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

Trójskok K U18 524 NumerPDF

43
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

W dal K U18 524 NumerPDF 4.50/18

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 8 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M U18 67 NumerPDF 1.95 2.03/18

2
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 65 NumerPDF 33.92 34.31/18

3
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 71 NumerPDF 17.68 17.68/19

4
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 71 NumerPDF 50.20 50.20/19

5
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 59 NumerPDF 12.30 12.30/17

6
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 59 NumerPDF 38.07/17

7
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 70 NumerPDF 15.81/18

8
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 70 NumerPDF 44.63/18

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 13 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGORZEK Jakub 2002-03-05 Z/1602/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 902 NumerPDF 45.71 45.71/19

2
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Oszczep K (600) 908 NumerPDF 42.12 51.60/18

3
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Kula K (4kg) 908 NumerPDF 12.89/18

4
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

100m K U18 911 NumerPDF 13.61/17

5
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

200m K U18 911 NumerPDF 28.58/17

6
KULA Przemysław 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 987 NumerPDF 37.55 37.55/19

WARUNKOWO - BADANIA
7
KULA Przemysław 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 987 NumerPDF 11.70 12.14/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 909 NumerPDF 38.87 46.51/18

9
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 909 NumerPDF 11.21 11.27/18

10
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

W dal M U20 924 NumerPDF 6.34 6.34/19

11
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

Trójskok M U20 924 NumerPDF 12.37/18

12
WA¦NIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

400m K 906 NumerPDF 58.20/17

13
WA¦NIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

200m K 906 NumerPDF

 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

400m pł M (84) U18 105 NumerPDF

2
KROGUL Dawid 2000-03-27 Z/5557/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 101 NumerPDF 53.68/18

3
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

400m pł M (84) U18 102 NumerPDF 61.78 61.78/19

4
STY¦ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 103 NumerPDF 41.68 41.68/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
WA¦KIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

200m M U20 120 NumerPDF 23.59/18

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

400m K 32 NumerPDF 59.08/15

2
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

800m K 32 NumerPDF

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 13 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

200m M U18 123 NumerPDF 24.61/18

2
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

100m M U18 123 NumerPDF 11.58/18

3
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

200m M U20 953 NumerPDF 22.87/18 PK

4
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

400m M U20 953 NumerPDF 50.10/17

5
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

800m K U20 962 NumerPDF 2:15.96/18

6
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

800m M 965 NumerPDF 1:53.60/17

7
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

800m K U18 956 NumerPDF 2:18.77/18

8
KUŻAWSKI Kornel 2002-10-13 Z/2673/16

TAK

10000 m ch M U18 967 NumerPDF 65:18.70/18

9
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 963 NumerPDF 48.35/18

10
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 963 NumerPDF 17.11/18

11
NIEDZIAŁEK Łukasz 2000-03-15 Z/2325/15

TAK

10000 m ch M U20 953 NumerPDF 40:23 40:23/19

12
NIEDZIAŁEK Olga 1997-06-30 Z/1414/13

TAK

5000m ch K 962 NumerPDF 23:55/16

13
PRZESTRZELSKI Szymon 2003-08-16 Z/3204/17

TAK

10000 m ch M U18 971 NumerPDF 57:25 57:25/19

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 22 ( 11 ) K-6 M-5
 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 16 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

4x400m K 22 NumerPDF

2
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

200m K U20 22 NumerPDF 28.83/18

3
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

800m K U20 12 NumerPDF 2:29.28 2:29.28/19

4
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

4x400m K 12 NumerPDF

5
MENDEL Kinga 2003-06-25 Z/0573/17

TAK

400m K U18 20 NumerPDF 70.26 70.26/19

6
MENDEL Kinga 2003-06-25 Z/0573/17

TAK

4x400m K 20 NumerPDF

7
MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

W dal M U18 64 NumerPDF 5.63 5.96/18

8
MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

100m M U18 64 NumerPDF 11.82/18

9
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

1500m M U18 27 NumerPDF 4:26.31 4:23.32/18

10
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

3000m M U18 27 NumerPDF 10:05.76/18

11
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

400m pł K U18 33 NumerPDF

12
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

4x400m K 33 NumerPDF

13
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

800m K U20 38 NumerPDF 2:11.42/18

14
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

4x400m K 38 NumerPDF

15
SZYLAR Joanna 2003-07-17 Z/0572/17

TAK

400m K U18 19 NumerPDF 69.69 69.69/19

16
SZYLAR Joanna 2003-07-17 Z/0572/17

TAK

4x400m K 19 NumerPDF

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

3000m M U18 736 NumerPDF

2
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

1500m M U18 736 NumerPDF 4:22.31 4:22.31/19

3
PAJˇK Aleksander 2002-11-15 Z/1531/19

TAK

3000m M U18 782 NumerPDF

4
PAJˇK Aleksander 2002-11-15 Z/1531/19

TAK

1500m M U18 782 NumerPDF 4:25.57 4:25.57/19

5
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

110m M (91.4) U18 766 NumerPDF 17.22 17.22/19

6
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

400m pł M (84) U18 766 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 30 ( 22 ) K-7 M-15
 
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

100m pł K U18 834 NumerPDF 14.37 14.37/19

2
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

W dal K U18 834 NumerPDF 5.14 5.51/18

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 Z/1195/15

TAK

3000m prz.M 67 NumerPDF 9:55.24/17

2
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 21 NumerPDF 35.28 35.28/19

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 11 ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIAŁA Igor 2002-12-11 Z/1553/17

TAK

Wzwyż M U18 68 NumerPDF 1.85 1.85/19

2
FURMAŃSKI Bartłomiej 2002-08-09 Z/1558/17

TAK

2000m prz.M U18 50 NumerPDF 6:48.46 6:43.98/18

3
HABRYCH Bartosz 2001-07-07 Z/3316/15

TAK

400m pł M U20 65 NumerPDF 56.25 56.25/19

4
HABRYCH Bartosz 2001-07-07 Z/3316/15

TAK

400m M U20 65 NumerPDF 50.22 50.19/18

5
KOŁCZ Wiktor 2003-08-28 Z/1560/17

TAK

400m pł M (84) U18 62 NumerPDF 58.76 58.76/19

6
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

Wzwyż M U18 60 NumerPDF 1.92 1.93/18

7
MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

Trójskok M U20 69 NumerPDF

8
MIKU¦KIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

W dal M U20 69 NumerPDF 6.29 6.49/18

9
NOGA Konrad 2000-11-11 Z/3320/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 52 NumerPDF 49.75 50.86/18

10
NOGA Konrad 2000-11-11 Z/3320/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 52 NumerPDF 16.87 16.98/18

11
PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 Z/1767/17

TAK

Wzwyż M U20 53 NumerPDF 1.95 1.95/19

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 8 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

400m pł M U20 231 NumerPDF

2
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 19 NumerPDF 32.82 32.82/19

3
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

400m pł K 22 NumerPDF 63.48 63.48/19

4
MATERA Kacper 2002-06-02 Z/3463/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 12 NumerPDF 11.83 13.83/18

5
MATERA Kacper 2002-06-02 Z/3463/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 12 NumerPDF 42.62 42.62/19

6
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

400m pł K U20 48 NumerPDF 70.53 65.90/18

7
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

800m M U18 214 NumerPDF 1:57.42 1:57.42/19

8
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

1500m M U18 214 NumerPDF

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

400m pł M (84) U18 552 NumerPDF 64.11 64.11/19

2
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

110m M (91.4) U18 552 NumerPDF 16.74 16.74/19

3
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

400m pł K U18 583 NumerPDF 68.94/18

4
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

100m pł K U18 593 NumerPDF 14.45 14.45/19

5
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

W dal K U18 593 NumerPDF 5.50 5.50/19

6
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

3000m M U18 545 NumerPDF 8:51.70 8:51.70/19

7
SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 Z/4532/17

TAK

400m pł M U20 550 NumerPDF 62.83 62.83/19

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 14 ( 8 ) K-5 M-3
 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

200m M U18 266 NumerPDF 24.25 24.09/18

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

100m M U18 266 NumerPDF 11.80/17

3
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K U18 253 NumerPDF 12.36 12.18/18

4
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

200m K U18 253 NumerPDF 25.65/17

5
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

3000m K 444 NumerPDF 10:38.06/18

6
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

200m K U20 24 NumerPDF 24.84/17

7
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

400m K U20 24 NumerPDF 56.49/18

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

800m K U20 205 NumerPDF 2:25.50/18

2
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

400m K U20 205 NumerPDF 61.41 61.41/19

3
RO¦ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

1500m K U18 253 NumerPDF

4
RO¦ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

3000m K 253 NumerPDF

5
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

Trójskok M U18 266 NumerPDF

6
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

W dal M U18 266 NumerPDF 5.96 6.17/18

7
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

2000m prz.M U18 296 NumerPDF 6:29.97/18

 
PODLASKIE Osobostarty: 54 ( 32 ) K-15 M-17
 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

1500m K U18 791 NumerPDF

2
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

3000m K 791 NumerPDF 10:18.49 10:18.49/19

 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 12 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAKOWICZ Artur 1998-10-24 Z/1404/14

TAK

110m M 781 NumerPDF 14.83/17

WARUNKOWO - BADANIA
2
KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 Z/2032/15

TAK

110m M (99.1) U20 781 NumerPDF 16.59/16

3
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

100m pł K U20 777 NumerPDF 14.67/17

4
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

100m pł K U18 779 NumerPDF 14.78/18

5
OWERCZUK Marcin 2001-02-07 Z/4176/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF 9.24/17

WARUNKOWO - BADANIA
6
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 777 NumerPDF

7
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 777 NumerPDF 10.10 10.10/19

8
STARAK Radosław 2003-02-28 Z/3133/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF 38.37 38.37/19

9
STARAK Radosław 2003-02-28 Z/3133/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 1 NumerPDF 14.92 14.92/19

10
¦NIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 Z/2747/15

TAK

100m pł K U20 778 NumerPDF

11
¦WIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

1500m K U20 777 NumerPDF 4:58.93/17

12
¦WIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

800m K U20 777 NumerPDF 2:22.56/17

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 8 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 Z/2551/15

TAK

Wzwyż M 637 NumerPDF 1.85 1.95/17

WARUNKOWO - BADANIA
2
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

Trójskok M U18 636 NumerPDF 12.17 12.17/19

3
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

W dal M U18 636 NumerPDF 6.50 6.51/18

4
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

W dal K U18 2 NumerPDF 4.75 4.75/19

5
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

Trójskok K U18 2 NumerPDF 10.22 10.22/19

6
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

TAK

Wzwyż M U18 5 NumerPDF 1.75 1.80/18

7
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

W dal K U18 638 NumerPDF 5.27 5.27/19

8
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

Trójskok K U18 638 NumerPDF 10.55 11.16/18

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża Osobostarty: 22 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

400m M U18 991 NumerPDF

2
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

800m M U18 991 NumerPDF

3
DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

100m M U18 997 NumerPDF 11.49 11.49/19

4
DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

200m M U18 997 NumerPDF

5
DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

400m M U18 995 NumerPDF 50.99 50.99/19

6
DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

200m M U18 995 NumerPDF

7
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

400m M U18 997 NumerPDF 51.84 51.84/19

8
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

200m M U18 997 NumerPDF 22.80

9
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

1500m K U18 994 NumerPDF

10
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

800m K U18 994 NumerPDF 2:38.72/17

11
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

1500m M U18 998 NumerPDF 4:08.10 4:08.10/19

12
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

800m M U18 998 NumerPDF

13
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

800m M U18 988 NumerPDF 2:03.43 2:03.43/19

14
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

400m M U18 988 NumerPDF

15
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

Trójskok M 995 NumerPDF 13.98 14.29/18

16
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

W dal M 995 NumerPDF 6.32 6.68/18

17
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

400m K 995 NumerPDF 59.54/18

WARUNKOWO - BADANIA
18
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

800m K 995 NumerPDF 2:12.05/18

WARUNKOWO - BADANIA
19
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

3000m prz.M 998 NumerPDF 9:14.24/18

20
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

800m M 998 NumerPDF 1:55.25 2:00.15/16

21
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

200m K U20 989 NumerPDF 26.31/17

22
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

400m K U20 989 NumerPDF 59.40 59.40/19

 
LUKS Eurocentr Suchowola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HO¦CIŁO Żaneta 2003-03-24 Z/2535/17

TAK

Wzwyż K U18 525 NumerPDF 1.45 1.55/18

2
SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 Z/2540/17

TAK

Wzwyż K U18 529 NumerPDF 1.40 1.50/18

 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 8 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 56 NumerPDF 14.54 15.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 56 NumerPDF 39.98 39.98/19

WARUNKOWO - BADANIA
3
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 63 NumerPDF 47.63/18

4
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 9.83/18

5
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

110m M (91.4) U18 31 NumerPDF 14.71 14.71/19

6
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

400m pł M (84) U18 31 NumerPDF 61.97/18

7
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

100m pł K U18 37 NumerPDF 16.54/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

400m pł K U18 37 NumerPDF 69.15/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
POMORSKIE Osobostarty: 68 ( 33 ) K-16 M-17
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

5000m M 725 NumerPDF 16:06.99 16:06.99/19

2
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

1500m M 725 NumerPDF 4:11.96 4:11.96/19

3
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M (800) 710 NumerPDF 61.36 63.19/18

4
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

1500m M U20 708 NumerPDF 4:06.38/18

 
GKS Żukowo Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

1500m K 72 NumerPDF 4:53.8 4:36.06/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

1500m M U20 71 NumerPDF 4:14.4 4:03.50/17

3
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

3000m M U20 71 NumerPDF 9:12.96/17

4
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

400m K U20 71 NumerPDF 59.90 58.58/16

5
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

800m K U20 71 NumerPDF 2:12.03/18

6
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

3000m K 72 NumerPDF 11:12.89/18

7
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

1500m K U18 72 NumerPDF 4:55.3 4:55.3/19

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 11 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 169 NumerPDF 13.92/17

2
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 169 NumerPDF 45.22 45.22/19

3
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

1500m M 176 NumerPDF 4:00.53 4:00.53/19

4
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

5000m M 176 NumerPDF 15:39.75 15:39.75/19

5
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

1500m K 174 NumerPDF 5:05.21 4:44.39/18

6
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

3000m K 174 NumerPDF 11:08.37 10:26.96/18

7
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

Wzwyż M 245 NumerPDF 2.10 2.10/19

8
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

1500m K U20 161 NumerPDF 4:34.75/18

9
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

800m K U20 161 NumerPDF 2:15.01 2:13.12/18

10
SADOWSKI Szymon 1999-04-25 Z/4200/15

TAK

Oszczep M (800) 149 NumerPDF 69.36/18

11
ZDYBAŁ Nikola 2003-07-04 Z/5282/18

TAK

Wzwyż K U18 213 NumerPDF 1.60 1.60/19

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 781 NumerPDF 37.00 40.60/17

2
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

Trójskok K U20 781 NumerPDF 11.20/18

3
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

200m M U20 779 NumerPDF 22.66 22.47/18

4
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

100m M U20 779 NumerPDF 11.38 11.21/18

5
RENDASZKA Rafał 1998-01-06 Z/1088/14

TAK

Dysk M (2kg) 55 NumerPDF 41.76 44.64/17

6
RENDASZKA Rafał 1998-01-06 Z/1088/14

TAK

Kula M (7.26kg) 55 NumerPDF 13.63 13.63/19

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 10 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

1500m K U20 83 NumerPDF 4:44.3 4:36.34/18

2
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

3000m K 83 NumerPDF 10:00.62/17

3
KOZERA Julianna 2001-01-01 Z/3880/18

TAK

Młot K U20 (4kg) 1 NumerPDF 35.65 35.65/19

4
KOZERA Julianna 2001-01-01 Z/3880/18

TAK

Oszczep K U20 (600) 1 NumerPDF

5
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

100m pł K U18 86 NumerPDF 15.82 15.47/18

6
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

Wzwyż K U18 86 NumerPDF 1.47 1.53/16

7
MYKOWSKA Maja 2001-12-26 Z/3875/19

TAK

Wzwyż K U20 155 NumerPDF 1.55 1.55/19

8
MYKOWSKA Maja 2001-12-26 Z/3875/19

TAK

W dal K U20 155 NumerPDF

9
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

110m M (91.4) U18 74 NumerPDF 16.69/18

10
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

Wzwyż M U18 74 NumerPDF 1.85/18

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 30 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

10000 m ch M U20 206 NumerPDF 48:59.16 48:59.16/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

4x400m M 206 NumerPDF

3
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

800m K U20 205 NumerPDF 2:16.11/18

4