Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 1 rzut Wojewódzkiej Ligi U16
ZAMOŚĆ, 26.05.2019
Osobostarty wszystkie: 267 ( 177 ) K-97 M-80
 
LUBELSKIE Osobostarty: 266 ( 177 ) K-97 M-80
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 37 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

400m M 416 NumerPDF 55.81/18

2
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M (2kg) 410 NumerPDF 43.80/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

Dysk K (1kg) 419 NumerPDF 27.34 28.33/18

4
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

100m M 418 NumerPDF 12.10 11.96/18

5
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

200m M 418 NumerPDF 23.66/18

6
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 414 NumerPDF 42.72 42.72/19

7
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 414 NumerPDF 21.87/18

8
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

200m M 418 NumerPDF 24.27/18

9
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

100m M 418 NumerPDF 11.84 11.71/18

10
GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 Z/2377/19

TAK

80m pł K U16 429 NumerPDF

11
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

400m K 419 NumerPDF 57.11/18

12
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

400m M 413 NumerPDF 56.68/18

13
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

600m M U16 410 NumerPDF 1:32.83/18

14
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

Młot K (4kg) 417 NumerPDF 39.94 46.87/18

15
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

400m K 412 NumerPDF 62.50/18

16
KOS Jakub 2004-02-12 Z/4456/17

TAK

600m M U16 415 NumerPDF

17
KUNACH Filip 2005-07-08 Z/3186/19

TAK

100m M U16 407 NumerPDF

18
KUNACH Filip 2005-07-08 Z/3186/19

TAK

300m M U16 407 NumerPDF

19
MACKIEWICZ Magdalena 2005-04-07 Z/3183/19

TAK

600m K U16 408 NumerPDF

20
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

400m K 4 NumerPDF 64.09/18

21
MISIARZ Sebastian 2004-09-15 Z/0632/18

TAK

600m M U16 412 NumerPDF 1:34.23/18

22
PALUCH Anna 2005-02-19 Z/3184/19

TAK

100m K U16 405 NumerPDF

23
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

800m K 428 NumerPDF 2:30.86/16

24
ROBAK Aleksandra 2004-07-29 Z/3185/19

TAK

100m K U16 202 NumerPDF

25
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

100m M 413 NumerPDF 12.02 12.02/19

26
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

200m M 413 NumerPDF 25.02/17

27
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

400m M 428 NumerPDF 52.53/17

28
SITAREK Wiktor 2004-12-19 Z/4713/17

TAK

300m M U16 419 NumerPDF 40.64/18

29
SITAREK Wiktor 2004-12-19 Z/4713/17

TAK

100m M U16 419 NumerPDF 12.34 12.34/19

30
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 430 NumerPDF

31
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

400m K 414 NumerPDF 60.67/16

32
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Dysk M (2kg) 414 NumerPDF 31.79 33.98/18

33
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Kula M (7.26kg) 414 NumerPDF 11.76 11.76/19

34
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 439 NumerPDF 60.81 60.81/19

35
WAŁACH Emilia 2004-01-09 Z/2122/18

TAK

1000m K U16 417 NumerPDF 3:26.66/18

36
WÓJTOWICZ Wiktoria 2005-04-20 Z/2380/19

TAK

80m pł K U16 415 NumerPDF

37
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 422 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 70 ( 49 ) K-24 M-25
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Norbert 2001-10-09 Z/1727/18

TAK

800m M 14 NumerPDF 2:17.50 2:17.50/19

2
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

800m M 169 NumerPDF 2:01.77/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

100m K 129 NumerPDF 12.33/18

4
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

200m K 129 NumerPDF 25.22/18

5
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-24 Z/1882/18

TAK

400m K 115 NumerPDF 66.33 66.33/19

6
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-24 Z/1882/18

TAK

100m K 115 NumerPDF 14.06 13.80/18

7
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

400m K 112 NumerPDF 68.12/17

8
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

4x100m K 112 NumerPDF

9
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

100m K U16 146 NumerPDF 15.04 13.98/18

10
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF 3:02.79/18

11
DELEŻUK Karolina 2001-11-22 Z/1881/18

TAK

Młot K (4kg) 145 NumerPDF 22.85 22.85/19

12
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

100m M U16 42 NumerPDF 12.06 12.06/19

13
DZIUBA Amelia 2005-10-19 Z/1102/19

TAK

100m K U16 12 NumerPDF

14
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

100m M 1 NumerPDF 12.59 12.24/18

15
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

200m M 1 NumerPDF 25.15 24.87/18

16
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 143 NumerPDF 10.95 11.37/17

17
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 143 NumerPDF 37.90 37.90/19

18
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 140 NumerPDF 8.43 8.43/19

19
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 140 NumerPDF 27.28 27.28/19

20
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 141 NumerPDF 48.86 48.86/19

21
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 141 NumerPDF 9.55/18

22
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

200m pł K U16 127 NumerPDF 31.76/18

23
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

80m pł K U16 127 NumerPDF

24
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

100m K U16 127 NumerPDF 13.05 13.00/18

25
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m M 125 NumerPDF 55.04/18

26
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

200m M 35 NumerPDF 22.51 22.51/19

27
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

100m M 35 NumerPDF 11.21 11.21/19

28
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

400m M 168 NumerPDF 53.85/18

29
KAWALEC Artur 2004-05-18 Z/2470/19

TAK

600m M U16 25 NumerPDF

30
KLUCZEK Szymon 2003-05-03 Z/0035/17

TAK

400m M 119 NumerPDF 60.07 60.07/19

31
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

100m M 7 NumerPDF 12.75 12.37/18

32
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

200m M 7 NumerPDF 24.62 24.62/19

33
KRĘPIŃSKI Artur 2004-07-23 Z/2476/19

TAK

600m M U16 26 NumerPDF

34
KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 Z/2202/19

TAK

800m M 1 NumerPDF 2:06.76 2:06.76/19

35
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 146 NumerPDF 7.86 9.35/18

36
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 42.12 43.17/18

37
LEŚNIAK Natalia 2005-08-15 Z/5746/18

TAK

300m K U16 15 NumerPDF 53.58 53.58/19

38
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

800m M 752 NumerPDF

39
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 14.35 15.23/18

40
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Dysk K (1kg) 135 NumerPDF 28.12 33.93/18

41
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

200m M 272 NumerPDF 23.03/18

42
MAJDAŃSKA Magdalena 2002-10-01 Z/2235/19

TAK

100m K 48 NumerPDF

43
MAJDAŃSKA Magdalena 2002-10-01 Z/2235/19

TAK

4x100m K 48 NumerPDF

44
MIEDZIAK Natalia 2002-12-10 Z/0344/16

TAK

400m K 116 NumerPDF 68.69 68.11/18

45
MROZIK Jakub 2003-08-10 Z/3395/17

TAK

100m M 2 NumerPDF 12.71 12.71/19

46
PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 Z/1226/19

TAK

1000m M U16 153 NumerPDF

47
PRZYCZYNA Magdalena 2004-01-06 Z/0993/18

TAK

600m K U16 17 NumerPDF 1:48.04/18

48
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

600m K U16 121 NumerPDF 1:49.50/18

49
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 131 NumerPDF 13.72/18

WARUNKOWO - BADANIA
50
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

200m K 131 NumerPDF 25.49 24.64/18

WARUNKOWO - BADANIA
51
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

400m K 166 NumerPDF 64.73/18

52
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K U16 156 NumerPDF 12.32 12.32/19

53
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

300m K U16 156 NumerPDF 39.94 39.94/19

54
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

1500m K 134 NumerPDF 5:53.22/18

55
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

W dal K 136 NumerPDF 4.76 4.76/19

56
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

Trójskok K 136 NumerPDF 10.61 10.61/19

57
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

100m M 139 NumerPDF 11.83 11.71/18

58
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

200m M 139 NumerPDF 23.87 23.69/18

59
SZALA Maciej 2005-06-07 Z/1765/19

TAK

600m M U16 72 NumerPDF 1:50.91/18

60
SZLENDAK Martyna 2002-08-08 Z/1731/16

TAK

4x100m K 114 NumerPDF

61
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

TAK

1500m M 123 NumerPDF

62
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

600m K U16 55 NumerPDF 1:50.79/18

63
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

W dal K U16 55 NumerPDF 4.11/18

64
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

800m M 21 NumerPDF 2:15.44/17

65
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-19 Z/2626/18

TAK

300m M U16 088 NumerPDF 40.78 40.78/19

66
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

400m K 118 NumerPDF 65.71 65.71/19

67
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

4x100m K 118 NumerPDF

68
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

400m M 216 NumerPDF 56.05/18

69
ŻELAZNY Łucja 2005-08-06 Z/3762/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 443 NumerPDF 6.81 6.81/19

70
ŻELAZNY Łucja 2005-08-06 Z/3762/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 443 NumerPDF 28.01 28.01/19

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 33 ( 14 ) K-12 M-2
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

100m K U16 1 NumerPDF 14.03/18

2
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

300m K U16 1 NumerPDF 45.66 45.66/19

3
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

100m K U16 3 NumerPDF

4
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 3 NumerPDF

5
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 3 NumerPDF

6
DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

200m K 145 NumerPDF 28.44/18

7
DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

100m K 145 NumerPDF 14.30/18

8
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

80m pł K U16 18 NumerPDF 12.74/18

9
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

200m pł K U16 18 NumerPDF 32.59/18

10
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Kula K (4kg) 8 NumerPDF

11
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Dysk K (1kg) 8 NumerPDF 28.99 28.99/19

12
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 8 NumerPDF 30.88 30.88/19

13
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 146 NumerPDF 8.95/17

14
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 146 NumerPDF 27.68/18

15
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 37.88/18

16
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 2 NumerPDF

17
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 2 NumerPDF

18
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 131 NumerPDF 41.28 41.28/19

19
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 131 NumerPDF 8.18 8.18/19

20
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 142 NumerPDF 42.60 42.60/19

21
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 142 NumerPDF 17.57/17

22
SKRZYŃSKA Karina 2002-09-23 Z/2766/19

TAK

400m K 8 NumerPDF

23
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 134 NumerPDF 19.39/18

24
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 134 NumerPDF 19.40/18

25
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

110m M (91.4) U16 236 NumerPDF

26
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

100m M U16 236 NumerPDF 12.16 12.16/19

27
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

300m M U16 236 NumerPDF 41.92 41.92/19

28
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 145 NumerPDF 38.41 38.41/19

29
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 145 NumerPDF 25.75 26.64/18

30
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 145 NumerPDF 8.29 8.45/18

31
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 135 NumerPDF 57.64 57.64/19

32
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Oszczep M (800) 135 NumerPDF

33
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 135 NumerPDF 10.52/18

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 8 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZAN Adrian 2005-04-03 Z/1244/19

TAK

100m M U16 145 NumerPDF

2
BAZAN Adrian 2005-04-03 Z/1244/19

TAK

W dal M U16 145 NumerPDF 5.40 5.40/19

3
BERNAŚ Damian 2003-05-09 Z/0682/18

TAK

1500m M 105 NumerPDF 4:28.00 4:28.00/19

4
BRODZIAK Milena 2005-07-20 Z/1509/18

TAK

300m K U16 110 NumerPDF

5
ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 Z/1403/19

TAK

800m M 150 NumerPDF

6
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

600m K U16 101 NumerPDF 1:44.94/18

7
JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 Z/0038/17

TAK

800m M 110 NumerPDF 2:17.75/18

8
MADEJ Justyna 2004-11-02 Z/0874/19

TAK

300m K U16 104 NumerPDF

 
-
MKL Nefryt Lubartów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 11/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/3421/18

TAK

300m K U16 29 NumerPDF 46.32/18

2
ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 Z/0090/17

TAK

800m K 39 NumerPDF 2:43.94/18

3
ZIELIŃSKI Bartosz 2002-11-14 Z/3290/17

TAK

400m M 47 NumerPDF 57.62 55.98/18

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 33 ( 22 ) K-17 M-5
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

100m K U16 924 NumerPDF 15.06 15.06/19

2
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K U16 924 NumerPDF 1.38 1.38/19

3
CHARCZUK Eliza 2005-02-20 Z/5692/18

TAK

600m K U16 924 NumerPDF

4
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

100m K U16 922 NumerPDF 13.93 13.93/19

5
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

300m K U16 922 NumerPDF 47.90 47.90/19

6
DUDEK Aleksandra 2002-07-07 Z/3704/19

TAK

1500m K 921 NumerPDF

7
DUDEK Aleksandra 2002-07-07 Z/3704/19

TAK

800m K 921 NumerPDF

8
DUDEK Aleksandra 2002-07-07 Z/3704/19

TAK

400m K 921 NumerPDF

9
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

100m K 902 NumerPDF 13.03 12.75/17

10
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 925 NumerPDF

11
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 925 NumerPDF 28.05 28.05/19

12
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

300m M U16 917 NumerPDF 39.37/18

13
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M U16 917 NumerPDF 11.93/18

14
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

100m K U16 929 NumerPDF 14.29/18

15
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

300m K U16 929 NumerPDF 49.47/18

16
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

100m M U16 918 NumerPDF

17
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

300m M U16 918 NumerPDF 41.52/18

18
LIPSKA Weronika 2004-04-17 Z/5266/18

TAK

600m K U16 925 NumerPDF 2:03.61/18

19
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

100m K 905 NumerPDF 13.17 12.82/17

20
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

200m K 906 NumerPDF 26.62/18

21
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

300m M U16 923 NumerPDF

22
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

100m M U16 923 NumerPDF

23
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K (1kg) 907 NumerPDF 32.54 34.61/18

24
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

100m K 915 NumerPDF 12.98/18

25
SZPINDOWSKA Julia 2004-09-18 Z/3325/19

TAK

600m K U16 919 NumerPDF

26
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

300m K U16 920 NumerPDF

27
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

100m K U16 920 NumerPDF 15.71 15.71/19

28
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

1000m K U16 904 NumerPDF

29
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

100m K 909 NumerPDF 13.26 13.00/18

30
WDOWIAK Wiktoria 2005-04-11 Z/4350/18

TAK

80m pł K U16 927 NumerPDF

31
WDOWIAK Wiktoria 2005-04-11 Z/4350/18

TAK

200m pł K U16 927 NumerPDF

32
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

800m K 914 NumerPDF

33
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

100m M 906 NumerPDF

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 14 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

1000m K U16 22 NumerPDF 3:34.20/18

2
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

Oszczep M (800) 99 NumerPDF 48.19 51.48/18

3
CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 Z/4054/19

TAK

300m M U16 116 NumerPDF

4
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

2000m M U16 19 NumerPDF 6:42.97/18

5
CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 Z/2386/19

TAK

1000m K U16 38 NumerPDF

6
JAROSZ Dawid 2005-03-31 Z/4055/19

TAK

300m M U16 55 NumerPDF

7
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

100m K 20 NumerPDF 13.05 13.05/19

8
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

200m K 20 NumerPDF 28.00 28.00/19

9
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

100m K 13 NumerPDF 13.12 13.12/19

10
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

200m K 13 NumerPDF 27.36/18

11
KOWALCZYK Oliwia 2005-03-11 Z/2375/19

TAK

1000m K U16 38 NumerPDF

12
SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 Z/5372/18

TAK

600m M U16 15 NumerPDF

13
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

600m M U16 16 NumerPDF

14
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

1500m K 12 NumerPDF

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 45 ( 26 ) K-16 M-10
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIUK Andżelika 2004-09-12 Z/5721/18

TAK

100m K U16 228 NumerPDF 14.14 14.14/19

2
ANTONIUK Andżelika 2004-09-12 Z/5721/18

TAK

80m pł K U16 228 NumerPDF

3
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

400m K 717 NumerPDF

4
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

200m K 717 NumerPDF

5
CHALIMONIUK Weronika 2004-09-10 Z/4405/17

TAK

600m K U16 22 NumerPDF

6
DOWHUN Żaneta 2002-07-17 Z/0825/17

TAK

100m K 18 NumerPDF 14.13/18

7
DOWHUN Żaneta 2002-07-17 Z/0825/17

TAK

200m K 18 NumerPDF 29.46/17

8
FILIPEK Hanna 2004-03-02 Z/4513/17

TAK

80m pł K U16 226 NumerPDF

9
FILIPEK Hanna 2004-03-02 Z/4513/17

TAK

100m K U16 226 NumerPDF

10
FILIPEK Magdalena 2004-03-02 Z/4514/17

TAK

600m K U16 225 NumerPDF

11
GEREJ Paulina 2005-05-23 Z/5744/18

TAK

300m K U16 222 NumerPDF

12
GEREJ Paulina 2005-05-23 Z/5744/18

TAK

100m K U16 222 NumerPDF

13
HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 Z/4515/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 221 NumerPDF 6.82/18

14
HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 Z/4515/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 221 NumerPDF 23.65/18

15
KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 Z/4518/17

TAK

110m M (91.4) U16 223 NumerPDF 20.26/18

16
KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 Z/4518/17

TAK

Wzwyż M U16 223 NumerPDF 1.65/18

17
KROŚKO Aleksandra 2004-02-28 Z/5724/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 238 NumerPDF 24.28 24.28/19

18
KROŚKO Aleksandra 2004-02-28 Z/5724/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 238 NumerPDF 8.34 8.34/19

19
LISIECKI Maciej 2003-07-01 Z/0824/17

TAK

100m M 16 NumerPDF 12.25 12.25/19

20
LISIECKI Maciej 2003-07-01 Z/0824/17

TAK

200m M 16 NumerPDF 25.79 25.79/19

21
ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 Z/0827/17

TAK

400m M 99 NumerPDF

22
MAKÓWKA Wojciech 2004-05-25 Z/1113/19

TAK

W dal M U16 228 NumerPDF

23
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

100m K U16 221 NumerPDF 14.40/18

24
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

300m K U16 221 NumerPDF 46.52/18

25
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

W dal K U16 75 NumerPDF 5.01 5.01/19

26
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

300m K U16 75 NumerPDF 45.33 45.33/19

27
PANASIEWICZ Adam 2004-08-08 Z/4521/17

TAK

100m M U16 231 NumerPDF

28
PANASIEWICZ Adam 2004-08-08 Z/4521/17

TAK

W dal M U16 231 NumerPDF

29
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

200m K 49 NumerPDF

30
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

100m K 49 NumerPDF 13.87 13.87/19

31
SAWCZUK Karolina 2005-01-22 Z/1103/19

TAK

100m K U16 221 NumerPDF

32
SAWCZUK Karolina 2005-01-22 Z/1103/19

TAK

300m K U16 221 NumerPDF 52.09 52.09/19

33
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

1500m K 83 NumerPDF

34
SKOWROŃSKA Julia 2005-03-04 Z/1143/19

TAK

100m K U16 230 NumerPDF

35
SKOWROŃSKA Julia 2005-03-04 Z/1143/19

TAK

300m K U16 230 NumerPDF

36
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 98 NumerPDF 12.89 13.41/18

37
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 98 NumerPDF 47.88 47.88/19

38
SZWAJ Szymon 2004-04-06 Z/4523/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 229 NumerPDF 32.98 32.98/19

39
SZWAJ Szymon 2004-04-06 Z/4523/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 229 NumerPDF 10.25 10.25/19

40
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 227 NumerPDF 9.01 9.01/19

41
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 227 NumerPDF 26.26 26.26/19

42
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

100m M 64 NumerPDF 11.51 11.51/19

43
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

200m M 64 NumerPDF 23.30 23.30/19

44
WYSZYŃSKA Wiktoria 2004-03-18 Z/5723/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 224 NumerPDF

45
ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

400m M 5 NumerPDF

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEDZIC Karol 2005-06-23 Z/1034/19

TAK

600m M U16 32 NumerPDF 1:55.40/18

2
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

800m M 15 NumerPDF 2:06.96 2:06.96/19

3
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

800m K 31 NumerPDF 2:31.41 2:28.32/17

4
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

400m M 43 NumerPDF 52.06 52.06/19

 
TS Start Lublin Osobostarty: 19 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Alicja 2004-08-06 Z/3899/18

TAK

W dal K U16 620 NumerPDF 4.07 4.07/19

2
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 609 NumerPDF 48.28 48.28/19

3
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 609 NumerPDF 38.36 38.36/19

4
CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 Z/1618/19

TAK

W dal K U16 621 NumerPDF 3.77 3.77/19

5
CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 Z/1618/19

TAK

Wzwyż K U16 621 NumerPDF 1.34 1.34/19

6
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 608 NumerPDF 48.95 48.95/19

7
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

W dal M U16 605 NumerPDF 4.55 4.58/18

8
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

1000m M U16 605 NumerPDF

9
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

100m M U16 692 NumerPDF 12.84 12.84/19

10
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

300m M U16 692 NumerPDF

11
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 610 NumerPDF 55.21 55.21/19

12
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 610 NumerPDF 41.35 41.70/18

13
WIDZ Jakub 2004-03-22 Z/3829/18

TAK

W dal M U16 604 NumerPDF 5.27 5.27/19

14
WIDZ Jakub 2004-03-22 Z/3829/18

TAK

100m M U16 604 NumerPDF 12.46 12.46/19

15
WÓJTOWICZ Mateusz 2002-02-12 Z/4190/18

TAK

100m M 607 NumerPDF 12.33 12.33/19

16
WÓJTOWICZ Mateusz 2002-02-12 Z/4190/18

TAK

200m M 607 NumerPDF

17
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 Z/3830/18

TAK

100m M U16 606 NumerPDF 13.13 13.13/19

18
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 Z/3830/18

TAK

W dal M U16 606 NumerPDF 4.78 4.78/19

19
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 Z/3830/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 606 NumerPDF 27.45 27.69/18