Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.łódzkiego 2019
ŁÓD¬, 30.01.2019
Osobostarty wszystkie: 43 ( 43 ) K-22 M-21
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 43 ( 43 ) K-22 M-21
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 Z/0651/18

2018

200m pł K 21 NumerPDF

2
MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/0658/18

2018

300m M U16 190 NumerPDF 38.61 38.61/19

3
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

2018

100m M U16 194 NumerPDF

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Dominika 2004-05-07 Z/0305/18

2018

W dal K U16 82 NumerPDF 4.04/18

2
MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 Z/2732/18

2018

100m K U16 80 NumerPDF

3
WÓJCIK Martyna 2005-07-27 Z/0306/18

2018

100m K U16 83 NumerPDF

4
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

2018

100m K U16 84 NumerPDF

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 14 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIŃSKI Kacper 2004-03-16 Z/2632/17

TAK

100m M U16 135 NumerPDF

2
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

W dal M U16 132 NumerPDF 5.60 5.60/19

3
GRZESZKIEWICZ Bartosz 2004-06-07 Z/0277/19

TAK

100m M U16 139 NumerPDF

4
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 67 NumerPDF

5
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

Tyczka K U16 146 NumerPDF 2.60/18

6
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

W dal M U16 136 NumerPDF 5.73 5.73/18

7
MILCZAREK Klaudia 2004-06-01 Z/2464/17

TAK

100m K U16 145 NumerPDF

8
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

300m K U16 143 NumerPDF 45.48/18

9
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF 10.11 10.11/19

10
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 75 NumerPDF

11
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

600m M U16 142 NumerPDF 1:32.61/18

12
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF 9.39 9.39/19

13
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 6 NumerPDF

14
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Tyczka K U16 140 NumerPDF 2.45/18

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 Z/0055/19

TAK

300m M U16 30 NumerPDF

2
BOROWIEC Natalia 2004-04-01 Z/0248/18

TAK

300m K U16 1 NumerPDF 45.11/18

3
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

2000 m K U16 7 NumerPDF

4
SOBSTEL Rafał 2004-07-27 Z/2349/18

TAK

2000m M U16 22 NumerPDF

5
WO¬NIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

600m K U16 33 NumerPDF

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FOGEL Jakub 2004-01-23 Z/0252/18

2018

Dysk M U16 (1kg) 55 NumerPDF

2
GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 Z/4374/18

2018

Wzwyż M U16 21 NumerPDF 1.50/17

3
JANIAK Patrycja 2004-01-20 Z/4385/18

2018

Młot K U16 (3kg) 22 NumerPDF

4
KAŁUŻA Kacper 2004-06-30 Z/4375/18

2018

Oszczep M U16 (600) 24 NumerPDF

5
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

2018

Młot K U16 (3kg) 16 NumerPDF

6
KOWALSKI Wiktor 2004-11-03 Z/4382/18

2018

Młot M U16 (5kg) 34 NumerPDF

7
PAWELEC Wojciech 2004-02-06 Z/4378/18

2018

300m M U16 43 NumerPDF

8
SULKOWSKA Emilia 2004-08-08 Z/4379/18

2018

Oszczep K U16 (500) 44 NumerPDF

9
SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 Z/0672/18

2018

Dysk M U16 (1kg) 11 NumerPDF

10
WALUSIŃSKA Kinga 2004-02-11 Z/0253/18

2018

100m K U16 50 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 Z/0231/19

TAK

100m M U16 128 NumerPDF

2
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

100m M U16 139 NumerPDF

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

2018

W dal K U16 421 NumerPDF 5.34 5.34/19

2
KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 Z/0257/18

2018

300m M U16 415 NumerPDF 46.28/18

3
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

2018

W dal K U16 426 NumerPDF 4.68 4.68/19

4
NOWAKOWSKA Maria 2004-04-29 Z/0280/18

2018

200m pł K 427 NumerPDF 34.97

 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIA Kacper 2005-01-11 Z/5165/18

TAK

300m M U16 182 NumerPDF