Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wojewódzkie Zawody LDK!
KRAKÓW, 26.05.2019
Osobostarty wszystkie: 183 ( 94 ) K-63 M-31
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 182 ( 94 ) K-63 M-31
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 31 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

60m K U12 311 NumerPDF 10.09/18

2
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

W dal strefa K U12 311 NumerPDF

3
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

Piłka K (1kg) U12 311 NumerPDF

4
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

300m K U16 308 NumerPDF 51.52/18

5
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 308 NumerPDF

6
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

Wzwyż K U14 309 NumerPDF 1.39 1.39/19

7
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

60 m K U14 309 NumerPDF 9.68/17

8
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

100m M U16 200 NumerPDF 14.76/18

9
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M U16 200 NumerPDF 1.62 1.62/19

10
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

60m K U12 222 NumerPDF

11
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

W dal strefa K U12 222 NumerPDF

12
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

Piłka K (1kg) U12 222 NumerPDF

13
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 321 NumerPDF 15.68/18

14
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 7.58/17

15
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

60m K U12 505 NumerPDF

16
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

W dal strefa K U12 505 NumerPDF

17
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

Piłka K (1kg) U12 505 NumerPDF

18
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

Wzwyż M U16 338 NumerPDF 1.53 1.53/19

19
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

100m M U16 338 NumerPDF 14.51/18

20
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

200m pł M U16 322 NumerPDF 36.37 36.36/18

21
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 322 NumerPDF

22
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

110m M (91.4) U16 322 NumerPDF 23.12 22.60/18

23
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

P.palantowa M U14 323 NumerPDF 37.00/18

24
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Wzwyż M U14 323 NumerPDF 1.25/18

25
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

Piłka M (1kg) U12 355 NumerPDF

26
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

60m M U12 355 NumerPDF

27
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

W dal strefa M U12 355 NumerPDF

28
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M U16 555 NumerPDF 12.58 12.58/19

29
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

300m M U16 555 NumerPDF 41.14 41.14/19

30
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

60 m K U14 777 NumerPDF

31
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

300m K U14 777 NumerPDF

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 10 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 13.47 13.47/19

2
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 44.73/18

3
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 50.16/18

4
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

100m K U16 5 NumerPDF 14.59 14.59/19

5
LIS Monika 2006-08-31

W dal strefa K U14 51 NumerPDF 4.04/18

6
LIS Monika 2006-08-31

60 m K U14 51 NumerPDF

7
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 53.05/18

8
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF

9
ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 Z/4445/18

TAK

300m K U14 27 NumerPDF

10
ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 Z/4445/18

TAK

60 m K U14 27 NumerPDF 9.67/18

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 53 ( 23 ) K-22 M-1
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

60m K U12 93 NumerPDF

2
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

W dal strefa K U12 93 NumerPDF

3
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

Piłka K (1kg) U12 93 NumerPDF

4
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

TAK

200m pł K U16 99 NumerPDF 46.68 44.54/18

5
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

TAK

80m pł K U16 99 NumerPDF 17.67 17.67/19

6
BIERNAT Nikola 2005-07-27 Z/2488/18

TAK

300m K U16 54 NumerPDF 55.13 51.32/18

7
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

TAK

200m pł K U16 53 NumerPDF

8
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

TAK

80m pł K U16 53 NumerPDF 15.32 15.32/19

9
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

TAK

300m K U16 52 NumerPDF 51.30 51.30/19

10
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

TAK

100m K U16 52 NumerPDF 15.12 15.12/19

11
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

60m K U12 51 NumerPDF 10.18/18

12
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

W dal strefa K U12 51 NumerPDF 3.44/18

13
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

Piłka K (1kg) U12 51 NumerPDF

14
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

60m K U12 94 NumerPDF 9.67/18

15
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

W dal strefa K U12 94 NumerPDF 4.14 4.14/19

16
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

Piłka K (1kg) U12 94 NumerPDF

17
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

60m K U12 47 NumerPDF

18
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

W dal strefa K U12 47 NumerPDF

19
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

Piłka K (1kg) U12 47 NumerPDF

20
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

Wzwyż K U16 55 NumerPDF 1.30 1.35/18

21
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

100m K U16 55 NumerPDF 14.68 14.33/18

22
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

Piłka K (1kg) U12 98 NumerPDF

23
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

60m K U12 98 NumerPDF 10.66/18

24
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

W dal strefa K U12 98 NumerPDF

25
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

W dal K U16 68 NumerPDF 4.92 4.92/19

26
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

100m K U16 68 NumerPDF 13.62/18

27
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

80m pł K U16 68 NumerPDF 13.53 13.53/19

28
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 88 NumerPDF 23.41 23.41/19

29
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 88 NumerPDF 7.42 7.90/17

30
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

60m K U12 99 NumerPDF 11.26/17

31
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

W dal strefa K U12 99 NumerPDF 3.10/18

32
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

Piłka K (1kg) U12 99 NumerPDF

33
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

TAK

300m K U16 64 NumerPDF 54.68/18

34
NĘCKA Sebastian 2008-03-15 Z/4713/18

TAK

60m M U12 63 NumerPDF

35
NĘCKA Sebastian 2008-03-15 Z/4713/18

TAK

W dal strefa M U12 63 NumerPDF 3.90 3.90/19

36
NĘCKA Sebastian 2008-03-15 Z/4713/18

TAK

Piłka M (1kg) U12 63 NumerPDF

37
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

60m K U12 49 NumerPDF

38
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

W dal strefa K U12 49 NumerPDF

39
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

Piłka K (1kg) U12 49 NumerPDF

40
NYTKO Wanesa 2005-03-17 Z/2523/18

TAK

200m pł K U16 69 NumerPDF

41
NYTKO Wanesa 2005-03-17 Z/2523/18

TAK

80m pł K U16 69 NumerPDF 17.88/17

42
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

TAK

200m pł K U16 63 NumerPDF 38.98 38.98/19

43
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

TAK

80m pł K U16 63 NumerPDF

44
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

60m K U12 45 NumerPDF

45
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

W dal strefa K U12 45 NumerPDF

46
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

Piłka K (1kg) U12 45 NumerPDF

47
SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 Z/1832/18

TAK

P.palantowa K U14 95 NumerPDF 35.00 35.00/19

48
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

60m K U12 60 NumerPDF

49
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

W dal strefa K U12 60 NumerPDF 3.30/18

50
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

Piłka K (1kg) U12 60 NumerPDF

51
STASIOWSKA Karolina 2005-04-21 Z/2489/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 84 NumerPDF 6.97 6.97/19

52
ŻAK Oliwia 2005-07-06 Z/2522/18

TAK

80m pł K U16 75 NumerPDF

53
ŻAK Oliwia 2005-07-06 Z/2522/18

TAK

200m pł K U16 75 NumerPDF 41.86 41.86/19

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 30 ( 24 ) K-15 M-9
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

100m K U16 849 NumerPDF 13.08 13.08/19

2
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

200m pł M U16 809 NumerPDF 27.44 27.44/19

3
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

300m M U16 809 NumerPDF 47.83/17

4
GABRYEL Estera 2006-09-24 Z/3502/19

TAK

300m K U14 1 NumerPDF

5
GABRYEL Estera 2006-09-24 Z/3502/19

TAK

60 m K U14 1 NumerPDF

6
GRUSZKA Dominika 2005-09-17 Z/3090/19

TAK

1000m K U16 849 NumerPDF

7
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

600m K U16 895 NumerPDF 1:52.85/18

8
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

600m K U16 892 NumerPDF 1:43.88 1:43.88/19

9
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

300m M U16 802 NumerPDF 40.16 39.60/18

10
JODŁOWSKA Natalia 2007-01-02 Z/3739/19

TAK

300m K U14 825 NumerPDF

11
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

300m M U14 860 NumerPDF 44.90 44.90/19

12
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

60m M U14 860 NumerPDF

13
KOWALIK Norbert 2007-09-18 Z/3500/19

TAK

600m M U14 828 NumerPDF 2:00.68 2:00.68/19

14
KRÓL Teresa 2006-07-27

300m K U14 816 NumerPDF

15
KRÓL Zofia 2007-12-21

300m K U14 817 NumerPDF

16
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

100m K U16 853 NumerPDF 13.51/18

17
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 Z/3091/19

TAK

600m M U16 844 NumerPDF

18
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

100m K U16 863 NumerPDF

19
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

300m K U16 863 NumerPDF

20
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

60m M U14 834 NumerPDF

21
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

300m M U14 834 NumerPDF 50.87/18

22
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

1000m K U16 851 NumerPDF

23
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

80m pł K U16 893 NumerPDF 14.77 14.77/19

24
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

300m K U16 893 NumerPDF

25
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

600m K U16 894 NumerPDF 1:45.24 1:45.24/19

26
SITKO Julia 2005-02-05 Z/1942/19

TAK

1000m K U16 846 NumerPDF

27
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

600m K U16 865 NumerPDF 1:43.23 1:43.23/19

28
WOŁEK Błażej 2006-11-03 Z/3310/19

TAK

600m M U14 833 NumerPDF 1:46.27 1:46.27/19

29
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

100m M U16 916 NumerPDF 11.95 11.82/18

30
ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 Z/3186/18

TAK

600m M U16 838 NumerPDF 1:41.01 1:41.01/19

 
UKS Budowlani Nowy Sącz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOKARZ Aleksandra 2005-01-09

1000m K U16 85 NumerPDF

 
http://uks.sp-siercza.pl/
UKS Lider Siercza Osobostarty: 15 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 30/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMEK Jagoda 2007-12-06

60 m K U14 152 NumerPDF

2
DYMEK Jagoda 2007-12-06

300m K U14 152 NumerPDF

3
GAWOR Adam 2007-09-02

60m M U14 174 NumerPDF

4
GAWOR Adam 2007-09-02

300m M U14 174 NumerPDF

5
GAWOR Adam 2007-09-02

P.palantowa M U14 174 NumerPDF

6
GŁĄB Bartłomiej 2008-01-01

Piłka M (1kg) U12 165 NumerPDF

7
GŁĄB Bartłomiej 2008-01-01

W dal strefa M U12 165 NumerPDF

8
GŁĄB Bartłomiej 2008-01-01

60m M U12 165 NumerPDF

9
KAPELA Bartosz 2009-05-13

W dal strefa M U12 158 NumerPDF

10
KAPELA Bartosz 2009-05-13

60m M U12 158 NumerPDF

11
KOWALSKI Szymon 2009-05-20

Piłka M (1kg) U12 153 NumerPDF

12
KOWALSKI Szymon 2009-05-20

60m M U12 153 NumerPDF

13
KOWALSKI Szymon 2009-05-20

W dal strefa M U12 153 NumerPDF

14
PIÓRKOWSKI Jakub 2007-04-13

W dal strefa M U14 122 NumerPDF

15
PIÓRKOWSKI Jakub 2007-04-13

600m M U14 122 NumerPDF

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 40 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBNIAK Weronika 2006-07-20

P.palantowa K U14 768 NumerPDF

2
BUŚ Przemysław 2005-05-15 Z/1214/19

TAK

200m pł M U16 709 NumerPDF

3
BUŚ Przemysław 2005-05-15 Z/1214/19

TAK

100m M U16 709 NumerPDF

4
CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 Z/5668/18

TAK

300m K U14 703 NumerPDF 58.70/17

5
CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 Z/5668/18

TAK

Wzwyż K U14 703 NumerPDF

6
DYBAŚ Aleksandra 2007-02-04

60 m K U14 764 NumerPDF

7
DYBAŚ Aleksandra 2007-02-04

P.palantowa K U14 764 NumerPDF

8
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

TAK

1000m K U16 790 NumerPDF 3:26.92/18

9
JANAS Kacper 2007-03-21

300m M U14 751 NumerPDF 52.14/18

10
JANAS Kacper 2007-03-21

60m M U14 751 NumerPDF 9.63/18

11
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

600m K U14 759 NumerPDF 2:03.03 2:03.03/19

12
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

Wzwyż K U14 759 NumerPDF

13
KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 Z/0881/18

TAK

300m K U16 731 NumerPDF 48.17/18

14
KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 Z/0881/18

TAK

100m K U16 731 NumerPDF 14.56/18

15
MANIAK Paulina 2005-05-19 Z/1231/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 735 NumerPDF

16
MANIAK Paulina 2005-05-19 Z/1231/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 735 NumerPDF 6.02/17

17
MARKOWICZ Martyna 2007-09-21

W dal strefa K U14 754 NumerPDF 3.48/18

18
MARKOWICZ Martyna 2007-09-21

300m K U14 754 NumerPDF 57.47/18

19
MICHALIK Emilia 2006-07-28 Z/5667/18

TAK

300m K U14 778 NumerPDF 48.46/18

20
MICHALIK Emilia 2006-07-28 Z/5667/18

TAK

W dal strefa K U14 778 NumerPDF 4.53/18

21
NABOŻNA Weronika 2006-12-28 Z/5669/18

TAK

600m K U14 787 NumerPDF 1:57.46/18

22
PAWEŁCZAK Daniel 2006-02-16

Wzwyż M U14 714 NumerPDF

23
PAWEŁCZAK Daniel 2006-02-16

300m M U14 714 NumerPDF

24
PAWŁOWSKI Jakub 2007-01-18

600m M U14 712 NumerPDF

25
PAWŁOWSKI Jakub 2007-01-18

W dal strefa M U14 712 NumerPDF

26
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

1000m M U16 720 NumerPDF

27
PRZYBYŁOWICZ Olaf 2005-04-18

300m M U16 751 NumerPDF

28
PRZYBYŁOWICZ Olaf 2005-04-18

200m pł M U16 751 NumerPDF

29
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 761 NumerPDF 7.83/17

30
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

100m M U16 761 NumerPDF 13.40/18

31
ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2006-01-03 Z/1219/19

TAK

Wzwyż K U14 789 NumerPDF

32
ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2006-01-03 Z/1219/19

TAK

300m K U14 789 NumerPDF

33
ŚWIĄTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 779 NumerPDF

34
ŚWIĄTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 779 NumerPDF

35
ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09

60m M U12 787 NumerPDF

36
ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09

Piłka M (1kg) U12 787 NumerPDF

37
ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09

W dal strefa M U12 787 NumerPDF 3.56/18

38
WÓJCIK Daniel 2008-01-01

60m M U12 771 NumerPDF

39
WÓJCIK Daniel 2008-01-01

Piłka M (1kg) U12 771 NumerPDF

40
WÓJCIK Daniel 2008-01-01

W dal strefa M U12 771 NumerPDF

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

80m pł K U16 353 NumerPDF 14.06 14.06/19

2
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

200m pł K U16 353 NumerPDF 33.88 33.88/19