Internetowe zgłoszenia do imprezy: 25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
Osobostarty wszystkie: 1116 ( 865 ) K-438 M-427
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

1500m K U18 1 NumerPDF 4:51.13 4:51.13/19

badania OK - weryf.
2
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

1500m K U18 2 NumerPDF 5:00.61 5:00.61/19

badania OK - weryf.
3
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

400m K U18 3 NumerPDF 56.97 56.97/19

badania OK - weryf.
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 137 ( 91 ) K-42 M-49
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 6 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

400m pł K U18 4 NumerPDF 65.98 65.98/19

2
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

400m pł M (84) U18 5 NumerPDF 57.94 57.94/19  ROSU 

3
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

Trójskok M U18 6 NumerPDF 12.18 12.18/19  ROSU 

24 ex
4
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

100m K U18 7 NumerPDF 12.14 12.14/19  ROSU   ZKN 

5
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

200m K U18 7 NumerPDF 25.15 25.15/19  ROSU   ZKN 

6
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M U18 8 NumerPDF 6.54 6.69/17  ZKN 

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

200m K U18 9 NumerPDF 25.27 25.27/19

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 12 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

1500m prz.K U18 10 NumerPDF 4:59.16 4:59.16/19  ROSU   ZKN 

2
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

4x400m M U18 11 NumerPDF  ROSU 

3
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

400m M U18 12 NumerPDF 50.47 50.47/19  ROSU   ZKN 

4
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

4x400m M U18 12 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

800m M U18 13 NumerPDF 2:01.25 2:01.25/19  ROSU 

6
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

4x400m M U18 13 NumerPDF  ROSU 

7
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

1500m K U18 14 NumerPDF 4:46.84 4:46.84/19  ROSU   ZKN 

8
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

1500m K U18 15 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19  ROSU 

9
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

4x400m M U18 16 NumerPDF  ROSU 

10
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

1500m M U18 17 NumerPDF 4:14.30 4:14.30/19  ROSU 

11
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

3000m M U18 18 NumerPDF 9:22.34 9:22.34/19  ROSU   ZKN 

12
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

4x400m M U18 18 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 19 NumerPDF 11.99 11.99/19

2
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 20 NumerPDF 17.47 17.47/19  ROSU   ZKN 

3
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 20 NumerPDF 51.52 51.52/19  ROSU   ZKN 

4
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 21 NumerPDF 48.35 48.35/19  ROSU   ZKN 

5
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 21 NumerPDF 17.08 17.08/19  ROSU   ZKN 

6
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

100m K U18 22 NumerPDF 12.42 12.42/19  ROSU   ZKN 

7
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

200m K U18 22 NumerPDF 25.90 25.90/19  ROSU   ZKN 

8
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 23 NumerPDF 15.00 15.00/19  ROSU 

9
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

W dal K U18 24 NumerPDF 5.44 5.44/18  ROSU   ZKN 

10
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

100m K U18 24 NumerPDF 12.55 12.55/19  ROSU   ZKN 

11
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 25 NumerPDF 12.37 12.37/19  ROSU 

 
LKS Polkowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 26 NumerPDF 13.18 13.18/19  ZKN 

2
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 26 NumerPDF 42.03 42.03/19  ZKN 

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

Wzwyż K U18 27 NumerPDF 1.72 1.72/19  ROSU 

WYMAGANY PESEL
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 9 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 28 NumerPDF 47.27 47.27/19  ROSU   ZKN 

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 28 NumerPDF 49.25 49.25/19  ROSU   ZKN 

3
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

10-bój M U18 29 NumerPDF 3622 3622/19  ROSU 

badanina ok
4
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

100m pł K U18 30 NumerPDF 15.24 15.24/19  ROSU   ZKN 

5
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

Wzwyż K U18 31 NumerPDF 1.59 1.59/19  ROSU 

badania do 19.06.2020
6
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

5000 m ch K U18 32 NumerPDF 32:18.32 32:18.32/19  ROSU 

badania ok
7
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 33 NumerPDF 41.67 41.67/19  ROSU   ZKN 

8
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

110m M (91.4) U18 34 NumerPDF 14.90 14.90/19  ROSU   KNF   SKN 

badania ok
9
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

W dal M U18 34 NumerPDF 6.97 6.97/19  ROSU   KNF   SKN 

badania OK - weryf.
 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 22 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

100m M PK 35 NumerPDF 11.71 11.71/19  ROSU 

2
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

4x100m M U18 35 NumerPDF  ROSU 

3
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

100m K PK 36 NumerPDF 13.48 13.48/19  ROSU 

4
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

4x100m K U18 36 NumerPDF  ROSU 

5
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

100m K PK 37 NumerPDF 12.73 12.73/19  ROSU 

6
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

4x100m K U18 37 NumerPDF  ROSU 

7
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K PK 38 NumerPDF 13.05 13.05/19  ROSU 

8
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

4x100m K U18 38 NumerPDF  ROSU 

9
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

100m K U18 39 NumerPDF 12.58 12.58/19

10
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

200m K U18 39 NumerPDF 25.66 25.66/19

11
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

4x100m K U18 39 NumerPDF

12
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

4x100m M U18 40 NumerPDF  ROSU 

13
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

100m M PK 40 NumerPDF 11.72 11.72/19  ROSU 

14
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

4x100m M U18 41 NumerPDF  ROSU 

15
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

100m M PK 41 NumerPDF 11.80 11.80/19  ROSU 

16
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

100m K PK 42 NumerPDF 12.62 12.62/19  ROSU 

17
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

4x100m K U18 42 NumerPDF  ROSU 

18
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

100m M PK 43 NumerPDF 11.42 11.42/19  ROSU   ZKN 

19
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

4x100m M U18 43 NumerPDF  ROSU   ZKN 

20
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

4x100m M U18 44 NumerPDF

21
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

100m M U18 44 NumerPDF 10.94 10.94/19

22
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

200m M U18 44 NumerPDF 22.25 22.25/19

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 26 ( 17 ) K-7 M-10
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 Z/1042/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 45 NumerPDF 42.01 42.01/19  ROSU 

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

4x100m M U18 46 NumerPDF  ROSU   ZKN   KNF 

3
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M U18 46 NumerPDF 48.38 48.38/19  ROSU   ZKN   KNF 

4
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 47 NumerPDF 46.07 46.07/19  ROSU 

5
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U18 48 NumerPDF 1.80 1.80/19  ROSU 

22 ex
6
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 49 NumerPDF 56.38 56.38/19  ROSU   ZKN 

7
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

4x100m M U18 50 NumerPDF  ROSU 

8
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

10-bój M U18 50 NumerPDF 5054 5054/19  ROSU 

9
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 51 NumerPDF 43.15 43.15/19  ROSU   ZKN 

10
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

4x100m M U18 52 NumerPDF  ROSU 

11
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 53 NumerPDF 56.80 56.80/19  ROSU   ZKN   SKN 

12
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 53 NumerPDF 38.33 39.28/18  ROSU   ZKN   SKN 

13
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

4x100m M U18 54 NumerPDF  ROSU 

14
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 54 NumerPDF 14.67 14.67/19  ROSU 

15
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 55 NumerPDF 43.94 43.94/19  ROSU   ZKN 

16
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 56 NumerPDF 47.69 47.69/19

17
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 57 NumerPDF 33.80 33.80/19  ROSU 

18
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 57 NumerPDF 36.90 39.21/18  ROSU 

19
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

4x100m M U18 58 NumerPDF  ROSU 

20
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

110m M (91.4) U18 58 NumerPDF 15.14 15.14/19  ROSU 

21
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

400m pł M (84) U18 58 NumerPDF 57.88 57.88/19  ROSU 

22
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

4x100m M U18 59 NumerPDF  ROSU   ZKN 

23
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

10-bój M U18 59 NumerPDF 5594 5860/18  ROSU   ZKN 

24
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

7-bój K U18 60 NumerPDF 3759 3759/19  ROSU 

25
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 61 NumerPDF 15.30 15.30/19  ROSU   ZKN 

26
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 61 NumerPDF 59.29 59.29/19  ROSU   ZKN 

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 Z/2837/17

TAK

Trójskok M U18 62 NumerPDF 13.49 13.49/19

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 8 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 63 NumerPDF 57.05 57.05/19  ROSU   KNF   SKN 

2
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 64 NumerPDF 47.48 48.19/18  ROSU   ZKN 

3
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 65 NumerPDF 47.26 47.26/19  ROSU 

4
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1500m M U18 66 NumerPDF 3:55.39 3:55.39/19  ROSU   ZKN 

5
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M U18 67 NumerPDF 3.44 3.44/19  ROSU 

6
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 68 NumerPDF 52.71 52.71/19  ROSU 

7
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

110m M (91.4) U18 69 NumerPDF 14.93 14.93/19  ROSU   ZKN 

8
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

400m pł M (84) U18 69 NumerPDF 55.03 55.03/19  ROSU   ZKN 

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 11 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

100m pł K U18 70 NumerPDF 14.42 14.42/19  ZKN 

2
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

4x100m K U18 70 NumerPDF  ZKN 

3
MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 Z/2239/19

TAK

4x100m K U18 71 NumerPDF

4
MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 Z/2239/19

TAK

100m K PK 71 NumerPDF 12.82 12.82/19

5
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

100m K U18 72 NumerPDF 11.91 11.91/19  ROSU   ZKN 

6
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

4x100m K U18 72 NumerPDF  ROSU   ZKN 

7
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

100m pł K U18 73 NumerPDF 15.05 15.05/19  ROSU 

8
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

4x100m K U18 73 NumerPDF  ROSU 

9
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

W dal K U18 74 NumerPDF 5.55 5.55/19  ROSU   ZKN 

10
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

4x100m K U18 74 NumerPDF  ROSU   ZKN 

11
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

7-bój K U18 75 NumerPDF 3570 3570/19

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

7-bój K U18 76 NumerPDF 3611 3907/18  ROSU 

2
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

400m K U18 77 NumerPDF 60.15 60.15/19  ROSU 

3
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

W dal M U18 78 NumerPDF 6.34 6.34/19

4
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

Trójskok M U18 78 NumerPDF 13.30 13.30/19

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

400m M U18 79 NumerPDF 50.12 50.12/19

2
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

1500m K U18 80 NumerPDF 4:57.29 4:57.29/19

 
UKS Sokół Żmigród Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBIK Aleksander 2003-03-11 Z/0373/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 81 NumerPDF 54.81 54.81/19

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

800m M U18 82 NumerPDF 1:56.76 1:56.76/19  ROSU   ZKN 

2
MACKAŁA Tomasz 2003-04-23 Z/4043/19

TAK

Tyczka M U18 83 NumerPDF 2.80 2.80/19

3
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

3000m M U18 84 NumerPDF 9:19.48 9:06.83/18  KNF   SKN 

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

7-bój K U18 85 NumerPDF 3405 3405/19

2
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

400m pł K U18 86 NumerPDF 68.42 68.42/19

3
OLEJNIK Patryk 2003-10-28 Z/0066/19

TAK

Wzwyż M U18 87 NumerPDF 1.90 1.90/19

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 14 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

4x400m M U18 88 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
2
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

4x100m M U18 88 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
3
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

100m M U18 88 NumerPDF 10.87 10.87/19

LIMIT KONKURENCJI
4
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

4x100m M U18 89 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
5
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

4x400m M U18 89 NumerPDF

LIMIT KONKURENCJI
6
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

200m M U18 89 NumerPDF 22.27 22.27/19

LIMIT KONKURENCJI
7
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

4x100m M U18 90 NumerPDF

8
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

4x400m M U18 90 NumerPDF

9
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

4x100m M U18 91 NumerPDF

10
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

4x400m M U18 91 NumerPDF

11
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

100m pł K U18 92 NumerPDF 14.87 14.87/19

12
PEŁKA Dawid 2002-03-31 Z/4397/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 93 NumerPDF 14.77 14.77/19

13
RYNIEC Patryk 2002-09-05 Z/3826/16

TAK

4x100m M U18 94 NumerPDF

14
RYNIEC Patryk 2002-09-05 Z/3826/16

TAK

4x400m M U18 94 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 108 ( 85 ) K-44 M-41
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

Trójskok M U18 95 NumerPDF 12.74 12.74/19  ZKN 

2
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 96 NumerPDF 49.16 49.16/19

3
KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 Z/6464/15

TAK

Wzwyż M U18 97 NumerPDF 1.80 1.80/19

22 ex
4
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 98 NumerPDF 52.30 52.30/19  ZKN 

5
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K U18 99 NumerPDF 56.80 56.80/19  ZKN 

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 36 ( 25 ) K-14 M-11
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 100 NumerPDF 14.76 14.76/19  ROSU   ZKN 

badania OK - weryf.
2
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

4x100m K U18 101 NumerPDF  ROSU 

3
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

4x400m K U18 102 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

4
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K U18 102 NumerPDF 55.63 55.63/19  ROSU   ZKN   SKN 

5
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

4x100m M U18 103 NumerPDF

6
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

200m M U18 103 NumerPDF 22.80 22.80/19

badania ok
7
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

100m M U18 103 NumerPDF 11.23 11.23/19

badania ok
8
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 104 NumerPDF 49.27 49.27/19  ZKN 

9
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

Tyczka K U18 901 NumerPDF 3.20 3.20/19  ZKN 

NA KOSZT KLUBU badania OK - weryf.
10
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

4x100m M U18 105 NumerPDF  ROSU 

11
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

200m M U18 105 NumerPDF 22.70 22.70/19  ROSU 

badania ok
12
KOBUSIŃSKA Michalina 2002-05-23 Z/2672/15

TAK

4x100m K U18 106 NumerPDF

13
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

4x100m K U18 107 NumerPDF  ROSU 

14
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

4x400m K U18 107 NumerPDF  ROSU 

15
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

200m K U18 107 NumerPDF 25.07 25.07/19  ROSU 

badania ok
16
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

Wzwyż M U18 108 NumerPDF 2.04 2.04/19  ROSU   ZKN   KNF 

badania ok
17
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

4x400m K U18 109 NumerPDF  ROSU   ZKN 

18
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

1500m prz.K U18 109 NumerPDF 4:58.85 4:58.85/19  ROSU   ZKN 

badania ok
19
KUSZ Łukasz 2003-06-26 Z/1184/17

TAK

4x100m M U18 110 NumerPDF

20
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 111 NumerPDF 59.23 59.23/19  ZKN 

21
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

4x100m K U18 112 NumerPDF  ROSU   ZKN   KNF 

22
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

200m K U18 112 NumerPDF 24.29 24.29/19  ROSU   ZKN   KNF 

23
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

100m K U18 112 NumerPDF 12.18 12.18/19  ROSU   ZKN   KNF 

24
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

2000m prz.M U18 113 NumerPDF 6:11.64 6:11.64/19  ROSU   ZKN 

25
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

4x100m K U18 114 NumerPDF  ROSU 

26
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

4x400m K U18 114 NumerPDF  ROSU 

27
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

100m K U18 114 NumerPDF 12.56 12.56/18  ROSU 

badania ok
28
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

TAK

Tyczka M U18 115 NumerPDF 3.70 3.70/19

badania ok
29
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

1500m M U18 116 NumerPDF 4:05.00 4:05.00/19  ROSU   ZKN 

badania ok
30
SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 Z/3038/17

TAK

4x100m M U18 117 NumerPDF

31
UŁANOWSKI Lucjan 2003-10-21 Z/0761/18

TAK

2000m prz.M U18 118 NumerPDF 6:34.00 6:34.00/19

badania OK - weryf.
32
WYSOCKA Kiara 2002-05-02 Z/4011/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 119 NumerPDF 37.46 37.46/18

badania ok
33
ZAMIATOWSKI Kacper 2002-01-07 Z/0761/16

TAK

4x100m M U18 120 NumerPDF

34
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 121 NumerPDF 41.10 41.10/19

badania ok
35
ZIÓŁKOWSKA Paulina 2003-02-27 Z/4400/18

TAK

4x400m K U18 122 NumerPDF

36
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

1500m prz.K U18 123 NumerPDF 5:23.36 5:15.55/18  ZKN 

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

2000m prz.M U18 124 NumerPDF 6:27.32 6:27.32/19  ROSU 

2
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M U18 125 NumerPDF 1.91 1.91/19  ROSU 

3
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

400m pł M (84) U18 126 NumerPDF 58.22 58.22/19  ROSU 

4
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U18 127 NumerPDF 1.91 1.91/19  ROSU   ZKN 

5
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

Trójskok K U18 128 NumerPDF 10.64 10.64/19

6
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

800m K U18 129 NumerPDF 2:20.00 2:20.00/19  ROSU 

7
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

2000m prz.M U18 130 NumerPDF 6:41.00 6:41.00/19  ROSU 

8
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

3000m K U18 131 NumerPDF 10:19.34 10:19.34/19  ROSU   ZKN 

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 132 NumerPDF 35.21 35.21/19  ZKN 

2
MICHALAK Damian 2002-11-07 Z/3349/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 133 NumerPDF 15.40 15.40/19

3
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

W dal M U18 134 NumerPDF 6.46 6.80/18  ZKN 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

Trójskok K U18 135 NumerPDF 10.61 10.61/19

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

3000m M U18 136 NumerPDF 8:58.49 8:58.49/19  ROSU   ZKN 

3
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 137 NumerPDF 44.15 44.15/19

4
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U18 138 NumerPDF 1.87 1.87/19  ROSU 

5
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m pł K U18 139 NumerPDF 65.61 65.61/19  ROSU 

6
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

400m pł M (84) U18 140 NumerPDF 54.52 54.52/19  ZKN 

7
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 141 NumerPDF 46.97 46.97/19  ROSU 

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 142 NumerPDF 45.62 45.62/19

2
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 143 NumerPDF 45.06 45.06/19

3
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 144 NumerPDF 78.66 78.66/19  KNF   SKN 

4
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 145 NumerPDF 58.42 61.68/18  KNF   SKN 

5
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

800m K U18 146 NumerPDF 2:20.95 2:18.24/18  ROSU   KNF   SKN 

6
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M U18 147 NumerPDF 6.40 6.40/19  ZKN 

7
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

Trójskok M U18 147 NumerPDF 12.74 12.74/19  ZKN 

 
MKL Toruń Osobostarty: 17 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

4x100m K U18 148 NumerPDF

2
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

100m K PK 148 NumerPDF 13.86 13.03/18

badania ok
3
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

4x100m K U18 149 NumerPDF  ZKN 

4
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

200m K U18 149 NumerPDF 25.39 25.30/18  ZKN 

5
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

W dal K U18 149 NumerPDF 5.25 5.42/18  ZKN 

6
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

4x100m K U18 150 NumerPDF  ZKN 

7
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K U18 150 NumerPDF 5.57 5.57/19  ZKN 

8
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

Trójskok K U18 150 NumerPDF 10.99 10.99/19  ZKN 

9
PELA Oliwia 2002-07-20 Z/4284/19

TAK

1500m K U18 151 NumerPDF 5:02.32 5:02.32/19

10
PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 Z/1571/16

TAK

110m M (91.4) U18 152 NumerPDF 15.69 15.69/19

badania OK - weryf.
11
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M U18 153 NumerPDF 3:50.15 3:50.15/19  ZKN 

12
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K U18 154 NumerPDF 64.12 64.12/19  ZKN 

13
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

10-bój M U18 155 NumerPDF 5830 5830/19

badania OK - weryf.
14
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

4x100m K U18 156 NumerPDF

15
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K PK 156 NumerPDF 12.95 12.85/18

16
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

4x100m K U18 157 NumerPDF

17
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

100m K PK 157 NumerPDF 13.12 13.12/19

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTLAREK Jakub 2002-01-19 Z/3961/17

TAK

Wzwyż M U18 158 NumerPDF 1.86 1.86/19

2
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

W dal M U18 159 NumerPDF 6.38 6.52/18

3
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 160 NumerPDF 35.61 35.61/19  ZKN 

4
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 160 NumerPDF 12.33 12.33/19  ZKN 

5
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

3000m M U18 161 NumerPDF 9:23.64 9:23.64/19

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 9 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBOWSKA Natalia 2002-05-24 Z/2315/19

TAK

5000 m ch K U18 162 NumerPDF 30:42.70 30:42.70/19

2
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

TAK

10000 m ch M U18 163 NumerPDF 54:54.90 54:54.90/19  ZKN 

3
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

5000 m ch K U18 164 NumerPDF 29:25 28:47.50/18  ZKN 

4
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 165 NumerPDF 14.24 14.24/19

5
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 165 NumerPDF 47.97 47.97/19

6
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

TAK

2000m prz.M U18 166 NumerPDF 6:22.49 6:22.49/19

7
SCHIEDEL Karol 2002-07-05 Z/0682/16

TAK

10000 m ch M U18 167 NumerPDF 52:03.01 52:03.01/19  ZKN 

8
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 168 NumerPDF 67.40 67.40/19  ZKN   SKN 

9
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

TAK

5000 m ch K U18 169 NumerPDF 33:47.80 31:34.30/18

WYMAGANY PESEL
 
MUKL Brodnica Osobostarty: 7 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

4x400m K U18 170 NumerPDF

2
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

4x400m K U18 171 NumerPDF

3
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

4x400m K U18 172 NumerPDF

4
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

800m K U18 172 NumerPDF 2:22.36 2:22.36/19

5
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

4x400m K U18 173 NumerPDF

6
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

4x400m K U18 174 NumerPDF

7
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

400m K U18 174 NumerPDF 59.31 58.81/18

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 Z/5656/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 175 NumerPDF 59.23 59.23/19

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

Wzwyż K U18 176 NumerPDF 1.60 1.60/18  ZKN 

2
MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 Z/4023/17

TAK

400m pł M (84) U18 177 NumerPDF 57.59 57.59/19  ZKN 

3
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

1500m prz.K U18 178 NumerPDF 5:23.76 5:23.76/19

badania OK - weryf.
 
LUBELSKIE Osobostarty: 47 ( 37 ) K-22 M-15
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 6 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U18 179 NumerPDF 2.06 2.06/19  KNF   SKN 

2
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

Trójskok K U18 180 NumerPDF 10.71 10.71/19

3
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

W dal K U18 181 NumerPDF 5.28 5.28/19  ZKN 

4
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

Trójskok K U18 181 NumerPDF 10.88 10.88/19  ZKN 

5
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K U18 182 NumerPDF 62.72 61.47/18  ZKN   SKN 

6
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 183 NumerPDF 63.97 63.97/19  ZKN 

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 15 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

3000m M U18 184 NumerPDF 8:56.57 8:56.57/19  ZKN 

2
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K U18 185 NumerPDF 12.07 12.07/19

3
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

200m K U18 185 NumerPDF 25.04 25.04/19

4
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 186 NumerPDF 47.39 47.39/19

5
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 187 NumerPDF 50.97 50.97/19  ZKN 

6
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

800m M U18 188 NumerPDF 1:57.88 1:57.88/19

7
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M U18 189 NumerPDF 10.79 10.79/18  ZKN   SKN 

8
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

200m M U18 189 NumerPDF 21.61 21.61/19  ZKN   SKN 

9
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 190 NumerPDF 42.12 43.17/18  ZKN 

10
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

1500m M U18 191 NumerPDF 4:16.53 4:16.53/19

11
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 192 NumerPDF 15.09 15.23/18  SKN 

12
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 192 NumerPDF 34.14 34.14/19  SKN 

13
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 193 NumerPDF 14.06 13.72/18  ZKN   SKN 

14
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m K U18 193 NumerPDF 12.30 12.16/18  ZKN   SKN 

15
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

Trójskok K U18 194 NumerPDF 11.14 11.14/19

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

W dal M U18 195 NumerPDF 6.61 6.61/19  ZKN 

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 196 NumerPDF 55.08 55.34/18  KNF   SKN 

2
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

100m pł K U18 197 NumerPDF 14.22 14.22/19  ZKN 

3
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

400m pł K U18 197 NumerPDF 62.46 62.46/19  ZKN 

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 10 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

100m K PK 198 NumerPDF 12.65 12.65/19  ROSU 

2
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

4x100m K U18 198 NumerPDF  ROSU 

3
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

100m K PK 199 NumerPDF 12.96 12.82/17  ROSU 

4
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

4x100m K U18 199 NumerPDF  ROSU 

5
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

100m K PK 200 NumerPDF 13.37 12.89/18  ROSU   ZKN 

6
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

4x100m K U18 200 NumerPDF  ROSU   ZKN 

7
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 201 NumerPDF 35.73 35.73/19  ROSU   ZKN 

8
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

400m K U18 202 NumerPDF 59.25 59.25/19  ROSU   ZKN 

9
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

4x100m K U18 203 NumerPDF  ROSU 

10
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

400m pł M (84) U18 204 NumerPDF 57.90 57.90/19  ROSU 

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

200m K U18 205 NumerPDF 25.96 25.96/19

2
KANIA Martyna 2003-07-19 Z/1112/18

TAK

5000 m ch K U18 206 NumerPDF 33:06.31 33:06.31/19

3
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

1500m K U18 207 NumerPDF 5:05.37 5:05.37/19

4
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

5000 m ch K U18 208 NumerPDF 29:30.03 29:30.03/19

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

400m K U18 209 NumerPDF 59.85 59.85/19

2
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 210 NumerPDF 49.99 49.99/19  ZKN 

3
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

200m M U18 211 NumerPDF 22.76 22.76/19  ROSU 

4
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

100m M PK 211 NumerPDF 11.33 11.33/19  ROSU 

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

3000m M U18 212 NumerPDF 9:28.61 9:28.61/19

2
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

3000m K U18 213 NumerPDF 11:19.09 11:11.44/18

 
TS Start Lublin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 214 NumerPDF 55.42 55.42/19

2
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 215 NumerPDF 59.91 59.91/19  ZKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 54 ( 45 ) K-30 M-15
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 16 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

10000 m ch M U18 216 NumerPDF 66:35.63 66:35.63/19

2
BROJANOWSKI Kacper 2002-06-29 Z/4247/19

TAK

100m M U18 217 NumerPDF 11.12 11.12/19

3
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

2000m prz.M U18 218 NumerPDF 6:32.57 6:32.57/19  ROSU 

4
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m pł K U18 219 NumerPDF 60.81 60.48/18  KNF   SKN 

5
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

4x400m K U18 219 NumerPDF  KNF   SKN 

6
KOSIKOWSKA Anita 2002-05-04 Z/4759/19

TAK

4x400m K U18 220 NumerPDF

7
ŁUŹNIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 221 NumerPDF 46.47 46.47/19  ZKN 

8
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

Trójskok K U18 222 NumerPDF 11.23 11.23/19

9
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

4x400m K U18 222 NumerPDF

10
PATOLETA Adam 2003-06-15 Z/4133/19

TAK

10000 m ch M U18 223 NumerPDF 65:20.71 65:20.71/19

11
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

100m K U18 224 NumerPDF 12.04 12.04/19  KNF   SKN 

12
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

4x400m K U18 224 NumerPDF  KNF   SKN 

13
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

200m K U18 224 NumerPDF 24.42 24.42/19  KNF   SKN 

14
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

7-bój K U18 225 NumerPDF 4600 4600/19  ZKN   SKN 

15
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

4x400m K U18 225 NumerPDF  ZKN   SKN 

16
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

4x400m K U18 226 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

110m M (91.4) U18 227 NumerPDF 15.28 15.28/19  ROSU   ZKN 

2
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

400m pł M (84) U18 227 NumerPDF 55.92 55.92/19  ROSU   ZKN 

3
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

400m K U18 228 NumerPDF 54.82 54.82/19  ROSU   ZKN 

4
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

100m pł K U18 229 NumerPDF 15.09 15.09/19  ROSU   ZKN 

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 Z/3372/16

TAK

1500m K U18 230 NumerPDF 5:02.47 5:02.47/19

2
KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

Wzwyż M U18 231 NumerPDF 1.95 1.95/19

3
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 232 NumerPDF 38.10 38.10/19

4
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 233 NumerPDF 42.06 42.06/19  ZKN 

5
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

Wzwyż K U18 234 NumerPDF 1.66 1.66/19

6
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

Wzwyż K U18 235 NumerPDF 1.65 1.65/19

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

3000m K U18 236 NumerPDF 11:36.10 11:36.10/19

2
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

3000m K U18 237 NumerPDF 10:29.66 10:29.66/19  ROSU   ZKN 

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

3000m K U18 238 NumerPDF 11:28.93 11:28.93/19  ROSU 

2
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

3000m K U18 239 NumerPDF 10:16.64 10:16.64/19  ROSU   ZKN 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 7 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

Wzwyż K U18 240 NumerPDF 1.62 1.63/18  ROSU   ZKN 

2
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 241 NumerPDF 13.91 13.91/19  ROSU   ZKN 

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 241 NumerPDF 49.80 49.80/19  ROSU   ZKN 

4
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

3000m M U18 242 NumerPDF 9:37.35 9:37.35/19

5
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K U18 243 NumerPDF 1.62 1.62/19  ROSU 

6
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

7-bój K U18 244 NumerPDF 3854 3979/18  ROSU   ZKN 

7
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m pł K U18 245 NumerPDF 15.12 15.12/19  ROSU 

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 246 NumerPDF 44.42 44.42/19  ZKN 

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 16 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

Tyczka K U18 247 NumerPDF 3.20 3.20/19

2
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

Tyczka K U18 248 NumerPDF 2.80 3.00/18

3
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

400m pł K U18 249 NumerPDF 68.16 68.16/19

4
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Tyczka M U18 250 NumerPDF 4.00 4.03/18  ZKN 

5
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Wzwyż M U18 250 NumerPDF 1.80 1.83/18  ZKN 

22 ex
6
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 251 NumerPDF 16.13 16.13/19  ZKN 

7
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 Z/2868/17

TAK

W dal M U18 252 NumerPDF 6.32 6.32/19

8
KRZYŚKÓW Jakub 2002-01-18 Z/5575/18

TAK

10-bój M U18 253 NumerPDF 3526 3526/19

9
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Tyczka K U18 254 NumerPDF 3.30 3.30/19  ZKN 

10
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

3000m M U18 255 NumerPDF 9:15.39 9:15.39/19

11
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 256 NumerPDF 45.00 45.00/19

12
SZUSTAK Jakub 2003-04-15 Z/5521/18

TAK

10-bój M U18 257 NumerPDF 4248 4248/19

13
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

W dal K U18 258 NumerPDF 5.23 5.32/18  ZKN 

14
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

100m pł K U18 258 NumerPDF 15.45 14.99/18  ZKN 

15
WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 Z/4956/18

TAK

Tyczka M U18 259 NumerPDF 3.50 3.50/19

16
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

400m K U18 260 NumerPDF 56.74 56.74/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 72 ( 59 ) K-23 M-36
 
AZS Łódź Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K U18 261 NumerPDF 14.44 14.37/18  ZKN   SKN 

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m K U18 261 NumerPDF 12.58 12.55/18  ZKN   SKN 

3
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

200m M U18 262 NumerPDF 22.76 22.76/19  ZKN 

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 9 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

Trójskok M U18 263 NumerPDF 13.76 13.76/19  ROSU   ZKN 

2
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

4x100m M U18 263 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

4x100m M U18 264 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

4
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M U18 265 NumerPDF 10.68 10.68/19  ROSU   ZKN   KNF 

5
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

4x100m M U18 265 NumerPDF  ROSU   ZKN   KNF 

6
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M (91.4) U18 266 NumerPDF 13.95 13.95/19  ROSU   ZKN 

7
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

4x100m M U18 266 NumerPDF  ROSU   ZKN 

8
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

Trójskok M U18 267 NumerPDF 13.37 14.00/18  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

9
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

4x100m M U18 267 NumerPDF  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 Z/0640/16

TAK

2000m prz.M U18 268 NumerPDF 6:34.57 6:34.57/19

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

1500m prz.K U18 269 NumerPDF 5:17.78 5:17.78/19  ROSU   ZKN 

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 8 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

110m M (91.4) U18 270 NumerPDF 13.95 13.95/19  ROSU   ZKN 

2
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

400m pł M (84) U18 271 NumerPDF 57.31 57.31/19

3
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

TAK

Wzwyż M U18 272 NumerPDF 1.81 1.81/19  ROSU 

4
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 273 NumerPDF 36.91 36.91/19  ZKN 

5
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M U18 274 NumerPDF 12.94 13.12/18  ROSU   ZKN 

6
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

400m pł M (84) U18 275 NumerPDF 58.19 58.19/19

7
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 276 NumerPDF 14.53 14.53/19

8
ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

Tyczka M U18 277 NumerPDF 3.70 3.70/19  ROSU   ZKN 

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 14 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 278 NumerPDF 48.85 48.85/19  ROSU   ZKN 

2
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 278 NumerPDF 15.35 15.35/19  ROSU   ZKN 

3
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 279 NumerPDF 14.43 14.43/19  ROSU   ZKN 

4
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 279 NumerPDF 39.04 39.04/19  ROSU   ZKN 

5
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

Tyczka M U18 280 NumerPDF 4.00 4.00/19  ROSU   ZKN 

6
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

W dal M U18 281 NumerPDF 6.60 6.70/18  ROSU   ZKN 

7
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 282 NumerPDF 15.63 15.63/19  ROSU   ZKN 

8
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 282 NumerPDF 47.68 47.68/19  ROSU   ZKN 

9
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

W dal K U18 283 NumerPDF 5.29 5.29/19

10
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

Trójskok K U18 284 NumerPDF 11.31 11.31/19  ROSU   ZKN 

11
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

200m M U18 285 NumerPDF 22.80 22.80/19  ZKN 

badania OK - weryf.
12
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

Trójskok M U18 286 NumerPDF 13.19 13.19/19  ZKN 

13
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

Trójskok M U18 287 NumerPDF 12.72 12.72/19  ROSU 

14
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

W dal M U18 287 NumerPDF 6.27 6.27/19  ROSU 

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 288 NumerPDF 35.19 35.19/19  ZKN 

2
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

7-bój K U18 289 NumerPDF 4331 4331/19  ZKN 

3
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

7-bój K U18 290 NumerPDF 3711 3711/19

4
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 291 NumerPDF 38.04 38.04/19  ZKN 

5
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

2000m prz.M U18 292 NumerPDF 6:35.68 6:35.68/19

 
http://mks-zdwola.pl
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 Z/2643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 293 NumerPDF 60.23 60.23/19  ZKN 

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 294 NumerPDF 59.54 63.01/18  KNF   SKN 

2
GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 Z/3875/17

TAK

Trójskok M U18 295 NumerPDF 12.18 12.18/19

24 ex
3
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 296 NumerPDF 73.20 76.35/18  KNF   SKN 

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 13 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M (84) U18 297 NumerPDF 55.55 55.55/19  ZKN 

2
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

110m M (91.4) U18 297 NumerPDF 15.42 15.42/19  ZKN 

3
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K U18 298 NumerPDF 1.67 1.71/18  KNF   SKN 

4
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

Wzwyż K U18 299 NumerPDF 1.60 1.60/19

5
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

Wzwyż K U18 300 NumerPDF 1.64 1.64/19

6
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

800m K U18 301 NumerPDF 2:22.91 2:22.91/19  ZKN 

7
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwyż K U18 302 NumerPDF 1.67 1.67/19  ZKN 

8
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

200m M U18 303 NumerPDF 22.54 22.54/19  ZKN 

9
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

Wzwyż K U18 304 NumerPDF 1.58 1.58/19

10
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K U18 305 NumerPDF 3.60 3.61/18  ZKN   SKN 

11
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

110m M (91.4) U18 306 NumerPDF 14.34 14.34/19  ZKN 

12
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K U18 307 NumerPDF 3.50 3.50/19  ZKN   SKN 

13
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

1500m prz.K U18 308 NumerPDF 5:32.61 5:32.61/19

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 309 NumerPDF 37.16 41.57/16  ZKN 

2
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 309 NumerPDF 39.52 39.52/19  ZKN 

3
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

TAK

400m pł M (84) U18 310 NumerPDF 57.07 57.07/19

badania OK - weryf.
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 311 NumerPDF 53.53 53.53/19

2
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

Wzwyż K U18 312 NumerPDF 1.61 1.61/19

3
SIATKOWSKI Paweł 2003-03-28 Z/1122/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 313 NumerPDF 42.10 42.10/19

 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

400m M U18 314 NumerPDF 50.58 50.58/19  ROSU   ZKN 

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 315 NumerPDF 14.11 14.11/19  ZKN 

 
www.facebook.com/uksvisskierniewice/
UKS Vis Skierniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

W dal K U18 316 NumerPDF 5.25 5.27/18  ZKN 

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHIDA Tomasu 2002-04-11 Z/0483/18

TAK

100m M U18 317 NumerPDF 10.78 10.78/19  SKN 

2
CHIDA Tomasu 2002-04-11 Z/0483/18

TAK

200m M U18 317 NumerPDF 21.66 21.66/19  SKN 

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKI Patryk 2002-07-07 Z/1639/16

TAK

Wzwyż M U18 318 NumerPDF 1.82 1.82/19

2
NOWICKI Patryk 2002-07-07 Z/1639/16

TAK

Trójskok M U18 318 NumerPDF 12.69 12.69/19

 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

400m M U18 319 NumerPDF 49.26 49.26/19  ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 89 ( 78 ) K-45 M-33
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

200m K U18 320 NumerPDF 25.61 25.44/18  ZKN 

badania ok
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

W dal K U18 321 NumerPDF 5.48 5.48/19  ZKN 

2
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

Tyczka K U18 322 NumerPDF 3.10 3.10/19  ZKN 

3
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

7-bój K U18 323 NumerPDF 4082 4082/19  ZKN 

4
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

Tyczka M U18 324 NumerPDF 4.40 4.40/19  ZKN 

5
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

Tyczka K U18 325 NumerPDF 3.10 3.10/19

6
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 326 NumerPDF 54.22 54.22/19  ZKN 

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

W dal K U18 327 NumerPDF 5.46 5.46/19

2
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

Trójskok K U18 327 NumerPDF 11.35 11.35/19

3
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

10-bój M U18 328 NumerPDF 4732 4732/19

4
SĘKULSKI Karol 2002-11-04 Z/2674/16

TAK

Wzwyż M U18 329 NumerPDF 1.80 1.80/19

22 ex
5
SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 Z/5480/15

TAK

3000m K U18 330 NumerPDF 10:58.26 10:58.26/19

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K U18 331 NumerPDF 1.65 1.65/18  ZKN 

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

Tyczka K U18 332 NumerPDF 3.60 3.80/17  ROSU   ZKN 

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

400m M U18 333 NumerPDF 49.64 49.64/19  ZKN 

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 Z/2706/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 334 NumerPDF 13.15 13.15/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
LKS Osuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 Z/2698/17

TAK

10-bój M U18 335 NumerPDF 5143 5143/19  ZKN 

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

400m M U18 336 NumerPDF 50.93 50.93/19

2
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

100m M U18 337 NumerPDF 11.21 11.21/19

3
SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Z/0524/16

TAK

400m K U18 338 NumerPDF 59.87 59.87/19

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 11 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

3000m M U18 339 NumerPDF 9:33.57 9:33.57/19

2
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K U18 340 NumerPDF 26.07 26.07/19

24 ex
3
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

4x400m M U18 341 NumerPDF

4
FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 Z/5211/18

TAK

5000 m ch K U18 342 NumerPDF 34:09.55 34:09.55/19

5
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

4x400m M U18 343 NumerPDF

6
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

4x400m M U18 344 NumerPDF

7
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

400m pł M (84) U18 345 NumerPDF 56.07 56.07/19  ZKN 

8
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

4x400m M U18 345 NumerPDF  ZKN 

9
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

4x400m M U18 346 NumerPDF  ZKN 

10
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

Trójskok K U18 347 NumerPDF 10.76 10.76/19  ZKN 

11
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

5000 m ch K U18 348 NumerPDF 34:56.93 34:56.93/19

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYDEJKO Szymon 2003-12-30 Z/1417/17

TAK

800m M U18 349 NumerPDF 1:58.52 1:58.52/19

2
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

3000m M U18 350 NumerPDF 9:01.11 9:01.11/19  ZKN 

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

400m K U18 351 NumerPDF 58.88 58.88/19  ZKN 

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 352 NumerPDF 42.19 42.19/19  ZKN 

2
PADZIK Weronika 2002-10-14 Z/2712/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 353 NumerPDF 37.45 37.45/19

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M U18 354 NumerPDF 2.07 2.07/19  ZKN 

2
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 355 NumerPDF 35.34 35.34/19  ZKN 

3
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 356 NumerPDF 12.30 12.30/17  ZKN 

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 15 ( 10 ) K-9 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

4x100m K U18 357 NumerPDF  ROSU   ZKN