Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj. podkarpackiego 2019
RZESZÓW, 20.01.2019
Osobostarty wszystkie: 110 ( 110 ) K-66 M-44
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 110 ( 110 ) K-66 M-44
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARŁOWSKA Zuzanna 2004-11-03 Z/4496/17

2018

100m K U16 583 NumerPDF

2
CIERPICH Hubert 2005-04-22 Z/4663/18

2018

110m M (91.4) U16 1 NumerPDF

3
FERENC Natalia 2005-01-21 Z/4603/18

2018

100m K U16 2 NumerPDF

4
JAROSZ Amelia 2005-01-19 Z/4613/18

2018

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

5
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

2018

100m K U16 724 NumerPDF

6
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

2018

100m M U16 581 NumerPDF

7
LENCZAK Dominika 2004-10-05 Z/4458/17

2018

80m pł K 742 NumerPDF

8
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

2018

600m K U16 723 NumerPDF 1:39.72 1:39.72/18

9
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

2018

W dal K U16 1 NumerPDF 3.94/17

10
MAJEWSKI Jakub 2004-01-22 Z/4610/17

2018

100m M U16 1 NumerPDF

11
MAREK Dominik 2004-05-26 Z/5209/18

2018

200m pł M 784 NumerPDF

12
PICUR Kacper 2005-06-07 Z/5633/18

2018

100m M U16 1 NumerPDF

13
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

2018

100m K U16 745 NumerPDF

14
ROKOSZ Julia 2004-06-17 Z/2446/18

2018

1000m K U16 725 NumerPDF

15
SULEJ Julia 2004-03-24 Z/4013/17

2018

80m pł K 750 NumerPDF

16
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

2018

80m pł K 1 NumerPDF

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 Z/2454/18

2018

600m M U16 75 NumerPDF 1:53.97/17

2
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

2018

100m K U16 77 NumerPDF

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZYLAK Gabriela 2004-08-22 Z/4742/18

2018

Oszczep K U16 (500) 55 NumerPDF

2
CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 Z/3180/18

2018

100m M U16 550 NumerPDF

3
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

2018

300m K U16 55 NumerPDF

4
DRAPAŁA Wiktoria 2004-01-04 Z/4741/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 55 NumerPDF

5
DRĄG Alicja 2004-08-03 Z/5546/18

2018

Wzwyż K U16 652 NumerPDF

6
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

2018

100m K U16 550 NumerPDF

7
JUHAN Wiktoria 2004-08-20 Z/3181/18

2018

100m K U16 551 NumerPDF

8
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

2018

Wzwyż K U16 555 NumerPDF 1.25/18

9
MARUT Adrianna 2004-05-29 Z/3182/18

2018

100m K U16 552 NumerPDF

10
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

2018

Młot K U16 (3kg) 563 NumerPDF

11
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

2018

Młot K U16 (3kg) 55 NumerPDF

12
RYBIŃSKI Adrian 2004-09-18 Z/3655/18

2018

600m M U16 55 NumerPDF 2:01.12/17

13
SZWAJKA Aleksander 2005-04-01 Z/5356/18

2018

600m M U16 55 NumerPDF

14
ULDYNOWICZ Robert 2005-01-16 Z/4744/18

2018

Wzwyż M U16 552 NumerPDF

15
WĘGRZYNIAK Jakub 2004-05-22 Z/4743/18

2018

Oszczep M U16 (600) 55 NumerPDF

16
ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 Z/5425/18

2018

100m M U16 75 NumerPDF

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

2018

W dal M U16 59 NumerPDF

2
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

2018

1000m M U16 127 NumerPDF

3
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

2018

1000m K U16 127 NumerPDF 3:28.12/18

4
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

2018

W dal K U16 152 NumerPDF

 
LKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 Z/2198/18

2018

1000m M U16 1 NumerPDF

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 31 ( 31 ) K-19 M-12
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 Z/4747/18

2018

100m K U16 1 NumerPDF

2
BURDZEL Dawid 2004-04-17 Z/4395/17

2018

Wzwyż M U16 964 NumerPDF

3
CHOJNACKA Wiktoria 2005-09-23 Z/4400/17

2018

Wzwyż K U16 965 NumerPDF 1.15/18

4
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

2018

100m K U16 971 NumerPDF

5
CHRABĄSZCZ Wiktor 2004-07-02 Z/4387/17

2018

Dysk M U16 (1kg) 963 NumerPDF

6
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

2018

100m K U16 969 NumerPDF

7
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

2018

Młot K U16 (3kg) 973 NumerPDF

8
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

2018

100m K U16 965 NumerPDF

9
HASEK Katarzyna 2004-08-03 Z/3831/17

2018

300m K U16 970 NumerPDF 53.06/17

10
HYLIŃSKI Kacper 2004-04-26 Z/4401/17

2018

Dysk M U16 (1kg) 964 NumerPDF

11
IELO Cristian 2004-12-15 Z/0411/18

2018

5000m ch M U16 969 NumerPDF

12
JAWORSKI Patryk 2004-07-27 Z/3657/18

2018

300m M U16 1 NumerPDF

13
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

W dal M U16 1 NumerPDF

14
LELAKOWSKA Sylwia 2004-01-30 Z/4397/17

2018

600m K U16 972 NumerPDF 2:15.18/18

15
LESIAK Filip 2004-11-22 Z/4399/17

2018

Oszczep M U16 (600) 966 NumerPDF

16
MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 Z/0409/18

2018

3000m ch K U16 966 NumerPDF 16:35.52/18

17
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

2018

W dal M U16 964 NumerPDF 5.73 5.73/18

18
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

2018

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.40 1.46/17

19
NOWAK Kinga 2004-12-09 Z/3802/17

2018

W dal K U16 964 NumerPDF 4.23/17

20
ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 Z/4389/17

2018

Wzwyż K U16 965 NumerPDF 1.35/18

21
ROSTOCKA Laura 2004-02-09 Z/0405/18

2018

3000m ch K U16 965 NumerPDF 19:30.60/18

22
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

W dal M U16 1 NumerPDF

23
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

2018

200m pł M 966 NumerPDF

24
SKRZYNIARZ Igor 2004-08-27 Z/4398/17

2018

Oszczep M U16 (600) 965 NumerPDF

25
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

2018

100m K U16 972 NumerPDF

26
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

2018

Wzwyż K U16 972 NumerPDF 1.40/18

27
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

2018

Młot K U16 (3kg) 968 NumerPDF

28
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

2018

200m pł M 967 NumerPDF

29
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

2018

600m K U16 964 NumerPDF 1:44.50 1:44.50/18

30
TOCZYŃSKA Amelia 2004-08-01 Z/0404/18

2018

3000m ch K U16 971 NumerPDF 18:55.85/18

31
WOJTASZEK Maria 2005-01-12 Z/4436/18

2018

100m K U16 1 NumerPDF

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

2018

600m M U16 71 NumerPDF

2
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

2018

W dal M U16 68 NumerPDF

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

2018

600m M U16 240 NumerPDF

2
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

2018

300m K U16 239 NumerPDF 53.60/18

3
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

2018

W dal K U16 234 NumerPDF

4
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

2018

1000m M U16 10 NumerPDF

5
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

2018

1000m K U16 236 NumerPDF

6
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

2018

300m K U16 224 NumerPDF

7
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

2018

1000m K U16 232 NumerPDF

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

2018

100m K U16 517 NumerPDF

2
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

2018

Dysk M U16 (1kg) 537 NumerPDF

3
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 540 NumerPDF

4
STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 Z/4632/18

2018

100m K U16 100 NumerPDF

5
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 539 NumerPDF

6
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 541 NumerPDF

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 22 ( 22 ) K-12 M-10
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

600m K U16 38 NumerPDF 1:58.82/18

2
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

600m M U16 66 NumerPDF

3
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 27 NumerPDF

4
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

100m M U16 31 NumerPDF

5
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

1000m K U16 19 NumerPDF

6
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

600m M U16 75 NumerPDF 1:50.07/18

7
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

100m K U16 84 NumerPDF

8
GROCHOŁA Paweł 2004-08-26 Z/4760/18

TAK

1000m M U16 90 NumerPDF

9
GRONOWSKA Amelia 2005-04-03 Z/4155/18

TAK

100m K U16 92 NumerPDF

10
HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

100m pł K U16 90 NumerPDF

11
KAMIŃSKA Oktawia 2004-03-16 Z/4427/18

TAK

300m K U16 37 NumerPDF

12
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 91 NumerPDF

13
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

100m pł K U16 82 NumerPDF

14
NIZIO Zuzanna 2005-01-04 Z/0319/18

TAK

600m K U16 40 NumerPDF 2:11.41/17

15
PAC Filip 2005-02-11 Z/5739/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 56 NumerPDF

16
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

Wzwyż M U16 87 NumerPDF

17
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

1000m M U16 19 NumerPDF 3:13.24/17

18
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

600m K U16 13 NumerPDF 2:02.36/17

19
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

300m M U16 65 NumerPDF 49.27/18

20
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 94 NumerPDF

21
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

300m K U16 86 NumerPDF 44.47/17

22
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 93 NumerPDF

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

2018

100m K U16 212 NumerPDF 13.12

2
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

2018

2000m M U16 625 NumerPDF

3
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

2018

2000m M U16 101 NumerPDF