Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Wielobojach
KRAKÓW, 18.05.2019
Osobostarty wszystkie: 402 ( 202 ) K-101 M-101
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 400 ( 201 ) K-99 M-101
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

100m K U14 349 NumerPDF 14.38/18

2
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

600m K U14 349 NumerPDF

3
ZAKOPAL Max 2010-05-04 Z/3728/19

TAK

60m M U12 1 NumerPDF

4
ZAKOPAL Max 2010-05-04 Z/3728/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 1 NumerPDF

 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 8 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUŁAT Agata 2008-01-07

60m K U12 664 NumerPDF

2
BUŁAT Agata 2008-01-07

300m K U12 664 NumerPDF

3
GAWIN Karolina 2007-02-01 Z/3036/19

TAK

W dal strefa K U14 678 NumerPDF

4
GAWIN Karolina 2007-02-01 Z/3036/19

TAK

100m K U14 678 NumerPDF 14.32 14.32/19

5
SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 Z/3427/19

TAK

100m M U14 672 NumerPDF

6
SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 Z/3427/19

TAK

1000m M U14 672 NumerPDF

7
ZAJĄC Barbara 2006-08-21 Z/1888/18

TAK

600m K U14 669 NumerPDF 1:52.08 1:52.08/19

8
ZAJĄC Barbara 2006-08-21 Z/1888/18

TAK

100m K U14 669 NumerPDF

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 22 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

60m K U12 311 NumerPDF 10.09/18

2
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

600 m K U12 311 NumerPDF 2:12.85/18

3
DUDEK Leon 2009-08-21 Z/2225/18

TAK

60m M U12 507 NumerPDF 9.51/18

4
DUDEK Leon 2009-08-21 Z/2225/18

TAK

300m M U12 507 NumerPDF 55.54/18

5
GRONDAL Piotr 2007-08-28

100m M U14 551 NumerPDF

6
GRONDAL Piotr 2007-08-28

Wzwyż M U14 551 NumerPDF

7
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

Wzwyż K U14 309 NumerPDF 1.39 1.39/19

8
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

100m K U14 309 NumerPDF 15.56/18

9
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

60m K U12 222 NumerPDF

10
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

300m K U12 222 NumerPDF

11
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

60m K U12 505 NumerPDF

12
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

600 m K U12 505 NumerPDF

13
OŁOWNIA Mikołaj 2009-03-24 Z/2622/19

TAK

W dal strefa M U12 564 NumerPDF 2.56/18

14
OŁOWNIA Mikołaj 2009-03-24 Z/2622/19

TAK

60m M U12 564 NumerPDF 11.23/18

15
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

60m M U12 355 NumerPDF

16
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

Wzwyż M U12 355 NumerPDF

17
PILARCZYK Filip 2010-04-09 Z/5056/18

TAK

60m M U12 345 NumerPDF 10.44/18

18
PILARCZYK Filip 2010-04-09 Z/5056/18

TAK

600m M U12 345 NumerPDF

19
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

300m K U14 444 NumerPDF 43.86 43.86/19

20
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

100m K U14 444 NumerPDF 13.38 13.35/18

21
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

300m K U14 777 NumerPDF

22
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

100m K U14 777 NumerPDF

 
LKS Brzezina Osiek Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMUS Amelia 2007-03-21

100m K U14 7 NumerPDF

2
ADAMUS Amelia 2007-03-21

P.palantowa K U14 7 NumerPDF

 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTT Nela 2007-06-04 Z/1424/19

TAK

100m K U14 271 NumerPDF

2
KOTT Nela 2007-06-04 Z/1424/19

TAK

Wzwyż K U14 271 NumerPDF 1.20 1.20/19

3
PACHACZ Adam 2014-09-16

60m M U12 276 NumerPDF

4
PACHACZ Sebastian 2008-12-07 Z/1421/19

TAK

60m M U12 264 NumerPDF

5
PACHACZ Sebastian 2008-12-07 Z/1421/19

TAK

600m M U12 264 NumerPDF

6
SĘK Alessandra 2008-05-31 Z/1419/19

TAK

W dal strefa K U12 277 NumerPDF 3.40/18

7
SĘK Alessandra 2008-05-31 Z/1419/19

TAK

60m K U12 277 NumerPDF 10.28/18

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 38 ( 19 ) K-8 M-11
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANNONI Fabiana 2007-10-17 Z/2575/18

TAK

100m K U14 563 NumerPDF

2
ANNONI Fabiana 2007-10-17 Z/2575/18

TAK

P.palantowa K U14 563 NumerPDF

3
BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 Z/3269/19

TAK

W dal strefa M U14 585 NumerPDF

4
BRIBRAM Wojciech 2007-07-03 Z/3269/19

TAK

100m M U14 585 NumerPDF

5
GACEK Kamila 2008-06-27 Z/2567/18

TAK

W dal strefa K U12 561 NumerPDF 3.54/18

6
GACEK Kamila 2008-06-27 Z/2567/18

TAK

60m K U12 561 NumerPDF 10.55/18

7
HRAPKOWICZ Julia 2007-01-11 Z/3277/19

TAK

W dal strefa K U14 595 NumerPDF

8
HRAPKOWICZ Julia 2007-01-11 Z/3277/19

TAK

100m K U14 595 NumerPDF

9
JASIŃSKI Szymon 2008-12-10 Z/3270/19

TAK

W dal strefa M U12 545 NumerPDF

10
JASIŃSKI Szymon 2008-12-10 Z/3270/19

TAK

60m M U12 545 NumerPDF

11
KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 Z/4477/18

TAK

Wzwyż M U12 571 NumerPDF

12
KOSOWSKI Kamil 2008-01-17 Z/4477/18

TAK

60m M U12 571 NumerPDF

13
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

100m K U14 566 NumerPDF 14.06 14.06/19

14
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

W dal strefa K U14 566 NumerPDF 4.20/18

15
LACH Marcel 2007-09-06 Z/4992/18

TAK

W dal strefa M U14 584 NumerPDF 3.84/18

16
LACH Marcel 2007-09-06 Z/4992/18

TAK

100m M U14 584 NumerPDF

17
MACHNIK Michał 2009-04-25

60m M U12 587 NumerPDF

18
MACHNIK Michał 2009-04-25

W dal strefa M U12 587 NumerPDF

19
MAREK Karol 2009-01-01 Z/3273/19

TAK

60m M U12 589 NumerPDF

20
MAREK Karol 2009-01-01 Z/3273/19

TAK

W dal strefa M U12 589 NumerPDF

21
PIKOŃ Sara 2008-11-17 Z/3276/19

TAK

W dal strefa K U12 588 NumerPDF

22
PIKOŃ Sara 2008-11-17 Z/3276/19

TAK

60m K U12 588 NumerPDF

23
POLAK Anna 2006-02-22 Z/4912/18

TAK

W dal strefa K U14 573 NumerPDF 4.11/18

24
POLAK Anna 2006-02-22 Z/4912/18

TAK

100m K U14 573 NumerPDF 14.92 14.92/19

25
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

W dal strefa K U14 579 NumerPDF 3.80/18

26
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

100m K U14 579 NumerPDF 14.80 14.80/19

27
PUDEŁKO Igor 2006-06-22 Z/4471/18

TAK

100m M U14 552 NumerPDF 14.99 14.81/18

28
PUDEŁKO Igor 2006-06-22 Z/4471/18

TAK

300m M U14 552 NumerPDF 47.90 47.90/19

29
RAKOCZY Karol 2009-01-04 Z/4991/18

TAK

60m M U12 559 NumerPDF 9.69/18

30
RAKOCZY Karol 2009-01-04 Z/4991/18

TAK

W dal strefa M U12 559 NumerPDF 3.83/18

31
RAMS Bartosz 2008-11-13 Z/3271/19

TAK

W dal strefa M U12 582 NumerPDF 3.52/18

32
RAMS Bartosz 2008-11-13 Z/3271/19

TAK

60m M U12 582 NumerPDF 10.17/18

33
STOJEK Emilia 2008-03-10 Z/3274/19

TAK

60m K U12 574 NumerPDF 9.93/18

34
STOJEK Emilia 2008-03-10 Z/3274/19

TAK

W dal strefa K U12 574 NumerPDF 3.57/18

35
TALIK Konrad 2007-11-04 Z/2573/18

TAK

W dal strefa M U14 551 NumerPDF 4.41/18

36
TALIK Konrad 2007-11-04 Z/2573/18

TAK

100m M U14 551 NumerPDF 14.43 14.43/19

37
WALATEK Kacper 2007-04-16 Z/3272/19

TAK

W dal strefa M U14 581 NumerPDF 4.09/18

38
WALATEK Kacper 2007-04-16 Z/3272/19

TAK

100m M U14 581 NumerPDF

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIS Monika 2006-08-31

W dal strefa K U14 51 NumerPDF 4.04/18

2
LIS Monika 2006-08-31

100m K U14 51 NumerPDF 15.86/18

3
ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 Z/4445/18

TAK

300m K U14 3 NumerPDF

4
ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 Z/4445/18

TAK

100m K U14 3 NumerPDF

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 122 ( 61 ) K-35 M-26
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMEK Maciej 2009-05-25

W dal strefa M U12 242 NumerPDF

2
ABRAMEK Maciej 2009-05-25

60m M U12 242 NumerPDF

3
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

W dal strefa K U12 93 NumerPDF

4
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

60m K U12 93 NumerPDF

5
BAKALUS Weronika 2007-01-09 Z/1848/18

TAK

100m K U14 97 NumerPDF 16.24 16.24/19

6
BAKALUS Weronika 2007-01-09 Z/1848/18

TAK

W dal strefa K U14 97 NumerPDF 3.00/18

7
BATKO Jagoda 2007-08-25 Z/1833/18

TAK

300m K U14 91 NumerPDF 52.65 52.65/19

8
BATKO Jagoda 2007-08-25 Z/1833/18

TAK

100m K U14 91 NumerPDF

9
BOULAHOUACHE Nina 2008-04-07 Z/3007/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 40 NumerPDF

10
BOULAHOUACHE Nina 2008-04-07 Z/3007/19

TAK

60m K U12 40 NumerPDF

11
BUBAK Emilia 2008-09-25 Z/3008/19

TAK

60m K U12 107 NumerPDF

12
BUBAK Emilia 2008-09-25 Z/3008/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 107 NumerPDF

13
CEPIGA Jakub 2006-06-27 Z/4693/18

TAK

100m M U14 112 NumerPDF

14
CEPIGA Jakub 2006-06-27 Z/4693/18

TAK

P.palantowa M U14 112 NumerPDF 41.00 41.00/19

15
CHYNAŁ Anna 2007-11-29 Z/3802/18

TAK

W dal strefa K U14 90 NumerPDF 3.76/18

16
CHYNAŁ Anna 2007-11-29 Z/3802/18

TAK

100m K U14 90 NumerPDF 15.50/18

17
CYGAN Kacper 2009-08-10

W dal strefa M U12 195 NumerPDF

18
CYGAN Kacper 2009-08-10

60m M U12 195 NumerPDF

19
DIAKUN Kateryna 2008-04-13

60m K U12 43 NumerPDF

20
DIAKUN Kateryna 2008-04-13

P.palantowa (80) K U12 43 NumerPDF

21
DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 Z/2587/18

TAK

100m K U14 31 NumerPDF 14.15 14.03/18

22
DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 Z/2587/18

TAK

W dal strefa K U14 31 NumerPDF 4.34/18

23
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

60m K U12 51 NumerPDF 10.18/18

24
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

W dal strefa K U12 51 NumerPDF 3.44/18

25
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

60m K U12 94 NumerPDF 9.67/18

26
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

Wzwyż K U12 94 NumerPDF

27
DYBOWICZ Wiktoria 2009-04-08 Z/0878/19

TAK

W dal strefa K U12 44 NumerPDF 3.48 3.48/19

28
DYBOWICZ Wiktoria 2009-04-08 Z/0878/19

TAK

60m K U12 44 NumerPDF

29
DYDAK Przemysław 2008-09-14

W dal strefa M U12 308 NumerPDF

30
DYDAK Przemysław 2008-09-14

60m M U12 308 NumerPDF

31
FARNAUS Eryk 2008-08-18

60m M U12 160 NumerPDF

32
FARNAUS Eryk 2008-08-18

W dal strefa M U12 160 NumerPDF

33
FIREK Grzegorz 2008-09-23 Z/3448/19

TAK

60m M U12 264 NumerPDF

34
FIREK Grzegorz 2008-09-23 Z/3448/19

TAK

300m M U12 264 NumerPDF 54.50 54.50/19

35
GREBOSZ Adrian 2008-04-02 Z/4705/18

TAK

Wzwyż M U12 303 NumerPDF

36
GREBOSZ Adrian 2008-04-02 Z/4705/18

TAK

60m M U12 303 NumerPDF 9.70/18

37
GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 Z/4695/18

TAK

100m M U14 122 NumerPDF 13.60 13.60/19

38
GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 Z/4695/18

TAK

W dal strefa M U14 122 NumerPDF 4.73/18

39
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

W dal strefa K U12 47 NumerPDF

40
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

60m K U12 47 NumerPDF

41
JASIŃSKA Karolina 2007-08-20 Z/1845/18

TAK

W dal strefa K U14 74 NumerPDF 3.15/18

42
JASIŃSKA Karolina 2007-08-20 Z/1845/18

TAK

100m K U14 74 NumerPDF

43
JASTRZĘBSKA Zuzanna 2009-01-25 Z/3009/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 48 NumerPDF

44
JASTRZĘBSKA Zuzanna 2009-01-25 Z/3009/19

TAK

60m K U12 48 NumerPDF

45
KACHNIJ Kira 2006-11-24

P.palantowa K U14 77 NumerPDF 47.00 48.00/18

46
KACHNIJ Kira 2006-11-24

100m K U14 77 NumerPDF 16.36/18

47
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

60m K U12 98 NumerPDF 10.66/18

48
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

P.palantowa (80) K U12 98 NumerPDF 20.00/18

49
KASZTULSKA Antonina 2006-08-30 Z/2586/18

TAK

100m K U14 96 NumerPDF 14.80/18

50
KASZTULSKA Antonina 2006-08-30 Z/2586/18

TAK

300m K U14 96 NumerPDF 49.39 49.39/19

51
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 50 NumerPDF

52
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

60m K U12 50 NumerPDF 9.80/18

53
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

60m K U12 99 NumerPDF 11.26/17

54
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

300m K U12 99 NumerPDF 55.14 55.14/19

55
MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 Z/4711/18

TAK

100m M U14 309 NumerPDF

56
MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 Z/4711/18

TAK

W dal strefa M U14 309 NumerPDF 4.26 4.26/19

57
MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 Z/4697/18

TAK

100m M U14 121 NumerPDF

58
MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 Z/4697/18

TAK

W dal strefa M U14 121 NumerPDF 3.89/18

59
MUCHA Michał 2008-01-03 Z/4712/18

TAK

W dal strefa M U12 304 NumerPDF

60
MUCHA Michał 2008-01-03 Z/4712/18

TAK

60m M U12 304 NumerPDF 10.19/18

61
NĘCKA Sebastian 2008-03-15 Z/4713/18

TAK

60m M U12 63 NumerPDF

62
NĘCKA Sebastian 2008-03-15 Z/4713/18

TAK

W dal strefa M U12 63 NumerPDF 3.90 3.90/19

63
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 49 NumerPDF

64
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

60m K U12 49 NumerPDF

65
NOWICKA Patrycja 2006-08-02 Z/3451/19

TAK

100m K U14 44 NumerPDF 16.65/18

66
NOWICKA Patrycja 2006-08-02 Z/3451/19

TAK

W dal strefa K U14 44 NumerPDF 3.65 3.65/19

67
OCIEPKA Lena 2006-02-14 Z/2492/18

TAK

300m K U14 14 NumerPDF 51.81 51.81/19

68
OCIEPKA Lena 2006-02-14 Z/2492/18

TAK

100m K U14 14 NumerPDF 15.51/18

69
OSUCH Hanna 2006-11-08 Z/2627/18

TAK

W dal strefa K U14 33 NumerPDF 3.90/18

70
OSUCH Hanna 2006-11-08 Z/2627/18

TAK

100m K U14 33 NumerPDF 15.62/18

71
PAWLIK Krystian 2008-04-06

W dal strefa M U12 360 NumerPDF 3.16 3.16/19

72
PAWLIK Krystian 2008-04-06

60m M U12 360 NumerPDF

73
PIETRZKIEWICZ- JANISZ Adrian 2007-01-05 Z/3447/19

TAK

100m M U14 129 NumerPDF

74
PIETRZKIEWICZ- JANISZ Adrian 2007-01-05 Z/3447/19

TAK

1000m M U14 129 NumerPDF

75
PITUCH Aleksander 2009-01-24

W dal strefa M U12 410 NumerPDF 3.83 3.83/19

76
PITUCH Aleksander 2009-01-24

60m M U12 410 NumerPDF

77
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 45 NumerPDF

78
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

60m K U12 45 NumerPDF

79
PYTEL Joanna 2008-10-26 Z/2997/19

TAK

60m K U12 46 NumerPDF

80
PYTEL Joanna 2008-10-26 Z/2997/19

TAK

300m K U12 46 NumerPDF 59.04 59.04/19

81
ROSSA Antoni 2007-07-20 Z/4716/18

TAK

300m M U14 309 NumerPDF 50.92 50.92/19

82
ROSSA Antoni 2007-07-20 Z/4716/18

TAK

100m M U14 309 NumerPDF 16.10/18

83
RZĄDKOWSKI Adam 2008-11-03

W dal strefa M U12 502 NumerPDF

84
RZĄDKOWSKI Adam 2008-11-03

60m M U12 502 NumerPDF

85
SAŁATA Martyna 2006-01-23 Z/2637/18

TAK

100m K U14 89 NumerPDF 16.77 16.18/18

86
SAŁATA Martyna 2006-01-23 Z/2637/18

TAK

P.palantowa K U14 89 NumerPDF

87
SKIMINA Oskar 2007-05-28

P.palantowa M U14 123 NumerPDF 40.00 40.00/19

88
SKIMINA Oskar 2007-05-28

100m M U14 123 NumerPDF

89
SKORACZEWSKA Zofia 2008-04-11 Z/1840/18

TAK

P.palantowa (80) K U12 96 NumerPDF 22.00/18

90
SKORACZEWSKA Zofia 2008-04-11 Z/1840/18

TAK

60m K U12 96 NumerPDF 11.02/18

91
SKRZYPEK Wiktor 2008-01-09

60m M U12 406 NumerPDF

92
SKRZYPEK Wiktor 2008-01-09

W dal strefa M U12 406 NumerPDF

93
SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 Z/1832/18

TAK

P.palantowa K U14 95 NumerPDF 35.00 35.00/19

94
SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 Z/1832/18

TAK

100m K U14 95 NumerPDF 15.78 15.78/19

95
SPOREK Patryk 2008-12-16

W dal strefa M U12 422 NumerPDF

96
SPOREK Patryk 2008-12-16

60m M U12 422 NumerPDF

97
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

60m K U12 60 NumerPDF

98
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

P.palantowa (80) K U12 60 NumerPDF

99
STYCZEŃ Alicja 2008-07-21 Z/3002/19

TAK

60m K U12 64 NumerPDF

100
STYCZEŃ Alicja 2008-07-21 Z/3002/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 64 NumerPDF

101
SZEWCZYK Karol 2007-07-23 Z/4719/18

TAK

100m M U14 195 NumerPDF 17.84/18

102
SZEWCZYK Karol 2007-07-23 Z/4719/18

TAK

300m M U14 195 NumerPDF

103
TRĄBIŃSKA Anna 2009-04-10 Z/3684/19

TAK

60m K U12 86 NumerPDF

104
TRĄBIŃSKA Anna 2009-04-10 Z/3684/19

TAK

300m K U12 86 NumerPDF

105
URBAN Martyna 2008-11-20 Z/3683/19

TAK

60m K U12 56 NumerPDF

106
URBAN Martyna 2008-11-20 Z/3683/19

TAK

W dal strefa K U12 56 NumerPDF 3.27 3.27/19

107
WANAT Natalia 2006-07-08 Z/2592/18

TAK

W dal strefa K U14 50 NumerPDF 3.44 3.44/19

108
WANAT Natalia 2006-07-08 Z/2592/18

TAK

100m K U14 50 NumerPDF

109
WIATER Norbert 2006-12-31 Z/4700/18

TAK

W dal strefa M U14 124 NumerPDF 4.15/18

110
WIATER Norbert 2006-12-31 Z/4700/18

TAK

100m M U14 124 NumerPDF

111
WITEK Igor 2007-12-12 Z/4722/18

TAK

W dal strefa M U14 194 NumerPDF 3.51/18

112
WITEK Igor 2007-12-12 Z/4722/18

TAK

100m M U14 194 NumerPDF 15.96/18

113
WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 Z/4701/18

TAK

100m M U14 125 NumerPDF 16.20/18

114
WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 Z/4701/18

TAK

P.palantowa M U14 125 NumerPDF 32.00 32.00/19

115
WOŁOWIEC Grzegorz 2008-06-17 Z/4723/18

TAK

60m M U12 160 NumerPDF

116
WOŁOWIEC Grzegorz 2008-06-17 Z/4723/18

TAK

W dal strefa M U12 160 NumerPDF

117
WÓJCIK Igor 2007-06-03 Z/4725/18

TAK

100m M U14 219 NumerPDF 14.04 14.04/19

118
WÓJCIK Igor 2007-06-03 Z/4725/18

TAK

W dal strefa M U14 219 NumerPDF 4.20/18

119
ZAKRZEWSKA Natalia 2006-09-13 Z/2588/18

TAK

W dal strefa K U14 51 NumerPDF 3.40 3.40/19

120
ZAKRZEWSKA Natalia 2006-09-13 Z/2588/18

TAK

100m K U14 51 NumerPDF 17.59/18

121
ZYCH Oliwia 2008-10-21 Z/0879/19

TAK

300m K U12 41 NumerPDF 56.59 56.59/19

122
ZYCH Oliwia 2008-10-21 Z/0879/19

TAK

60m K U12 41 NumerPDF

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 14 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYKSZAK Tymon 2009-12-13 Z/3499/19

TAK

600m M U12 820 NumerPDF

2
DYKSZAK Tymon 2009-12-13 Z/3499/19

TAK

60m M U12 820 NumerPDF

3
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

100m M U14 860 NumerPDF 13.38 13.38/19

4
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

W dal strefa M U14 860 NumerPDF 4.34/18

5
KOWALIK Norbert 2007-09-18 Z/3500/19

TAK

1000m M U14 828 NumerPDF

6
KOWALIK Norbert 2007-09-18 Z/3500/19

TAK

100m M U14 828 NumerPDF

7
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

100m M U14 834 NumerPDF

8
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

300m M U14 834 NumerPDF 50.87/18

9
SUŁKOWSKA Amelia 2008-10-28 Z/3501/19

TAK

300m K U12 825 NumerPDF

10
SUŁKOWSKA Amelia 2008-10-28 Z/3501/19

TAK

60m K U12 825 NumerPDF

11
WOŁEK Błażej 2006-11-03 Z/3310/19

TAK

1000m M U14 833 NumerPDF

12
WOŁEK Błażej 2006-11-03 Z/3310/19

TAK

100m M U14 833 NumerPDF

13
ZIELIŃSKI Michał 2006-12-02 Z/3497/19

TAK

100m M U14 3 NumerPDF

14
ZIELIŃSKI Michał 2006-12-02 Z/3497/19

TAK

W dal strefa M U14 3 NumerPDF

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 46 ( 23 ) K-9 M-14
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁACHUT Dawid 2008-11-14

300m M U12 210 NumerPDF

2
BŁACHUT Dawid 2008-11-14

60m M U12 210 NumerPDF

3
DYDUCH Paulina 2007-09-17

100m K U14 287 NumerPDF

4
DYDUCH Paulina 2007-09-17

300m K U14 287 NumerPDF 52.87/18

5
ELŻBIECIAK Kinga 2009-04-18

60m K U12 212 NumerPDF

6
ELŻBIECIAK Kinga 2009-04-18

300m K U12 212 NumerPDF

7
FLUDER Natalia 2007-03-03

W dal strefa K U14 213 NumerPDF

8
FLUDER Natalia 2007-03-03

100m K U14 213 NumerPDF

9
KŁAPYTA Bartosz 2008-06-27

600m M U12 214 NumerPDF

10
KŁAPYTA Bartosz 2008-06-27

60m M U12 214 NumerPDF

11
KOWALICZEK Wiktoria 2008-09-25

300m K U12 215 NumerPDF

12
KOWALICZEK Wiktoria 2008-09-25

60m K U12 215 NumerPDF

13
KRÓL Patrycja 2008-09-21

W dal strefa K U12 232 NumerPDF

14
KRÓL Patrycja 2008-09-21

60m K U12 232 NumerPDF

15
MATRAS Jakub 2008-07-25

60m M U12 216 NumerPDF

16
MATRAS Jakub 2008-07-25

W dal strefa M U12 216 NumerPDF

17
MAZUR Jakub 2008-06-22

60m M U12 217 NumerPDF

18
MAZUR Jakub 2008-06-22

W dal strefa M U12 217 NumerPDF

19
MENTEL Jakub 2008-10-02

600m M U12 218 NumerPDF

20
MENTEL Jakub 2008-10-02

60m M U12 218 NumerPDF

21
MENTEL Zuzanna 2007-07-26

W dal strefa K U14 219 NumerPDF

22
MENTEL Zuzanna 2007-07-26

100m K U14 219 NumerPDF

23
PACHOLSKI Michał 2009-01-19

60m M U12 220 NumerPDF

24
PACHOLSKI Michał 2009-01-19

P.palantowa (80) M U12 220 NumerPDF

25
POCHOPIEŃ Jakub 2007-09-10

100m M U14 221 NumerPDF

26
POCHOPIEŃ Jakub 2007-09-10

P.palantowa M U14 221 NumerPDF

27
POCHOPIEŃ Kacper 2008-09-27

300m M U12 222 NumerPDF

28
POCHOPIEŃ Kacper 2008-09-27

60m M U12 222 NumerPDF

29
POLAK Konrad 2007-10-25

P.palantowa M U14 223 NumerPDF

30
POLAK Konrad 2007-10-25

100m M U14 223 NumerPDF

31
POLAK Szymon 2007-10-25

P.palantowa M U14 224 NumerPDF

32
POLAK Szymon 2007-10-25

100m M U14 224 NumerPDF

33
POPIELARCZYK Daniel 2008-10-31

300m M U12 225 NumerPDF

34
POPIELARCZYK Daniel 2008-10-31

60m M U12 225 NumerPDF

35
RUSIN Marcin 2008-07-22

W dal strefa M U12 226 NumerPDF

36
RUSIN Marcin 2008-07-22

60m M U12 226 NumerPDF

37
SIWIEC Izabella 2009-09-22

W dal strefa K U12 233 NumerPDF

38
SIWIEC Izabella 2009-09-22

60m K U12 233 NumerPDF

39
SKRZYPEK Kinga 2008-09-09

300m K U12 227 NumerPDF

40
SKRZYPEK Kinga 2008-09-09

60m K U12 227 NumerPDF

41
SOBAŃKA Zofia 2008-05-03

W dal strefa K U12 228 NumerPDF

42
SOBAŃKA Zofia 2008-05-03

60m K U12 228 NumerPDF

43
WARCHAŁ Jan 2008-09-19

600m M U12 229 NumerPDF

44
WARCHAŁ Jan 2008-09-19

60m M U12 229 NumerPDF

45
WĄGIEL Miłosz 2007-08-15

100m M U14 230 NumerPDF

46
WĄGIEL Miłosz 2007-08-15

P.palantowa M U14 230 NumerPDF

 
UKS Budowlani Nowy Sącz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Anna 2006-06-12 Z/3278/19

TAK

600m K U14 76 NumerPDF

2
BARSZCZ Anna 2006-06-12 Z/3278/19

TAK

100m K U14 76 NumerPDF

 
UKS Sokół Zator Osobostarty: 34 ( 17 ) K-3 M-14
NrLicencji: 25/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERCOL Karolina 2006-04-01

W dal strefa K U14 343 NumerPDF

2
BERCOL Karolina 2006-04-01

100m K U14 343 NumerPDF

3
BRUSIK Bartosz 2007-02-02 Z/3872/19

TAK

P.palantowa M U14 350 NumerPDF

4
BRUSIK Bartosz 2007-02-02 Z/3872/19

TAK

100m M U14 350 NumerPDF

5
GAŁUSZKA Krzysztof 2007-02-15

P.palantowa M U14 352 NumerPDF

6
GAŁUSZKA Krzysztof 2007-02-15

100m M U14 352 NumerPDF

7
KAJTOCH Adrian 2010-04-16

300m M U12 340 NumerPDF

8
KAJTOCH Adrian 2010-04-16

60m M U12 340 NumerPDF

9
KAMIŃSKI Jakub 2006-07-04 Z/3870/19

TAK

100m M U14 349 NumerPDF

10
KAMIŃSKI Jakub 2006-07-04 Z/3870/19

TAK

1000m M U14 349 NumerPDF

11
KORCZYK Dawid 2006-07-07

W dal strefa M U14 348 NumerPDF 4.19/18

12
KORCZYK Dawid 2006-07-07

100m M U14 348 NumerPDF 14.83/18

13
KORCZYK Hanna 2008-12-29

300m K U12 334 NumerPDF

14
KORCZYK Hanna 2008-12-29

60m K U12 334 NumerPDF

15
KOWALCZE Arkadiusz 2007-05-04

W dal strefa M U14 346 NumerPDF

16
KOWALCZE Arkadiusz 2007-05-04

100m M U14 346 NumerPDF

17
KOWALSKI Łukasz 2006-07-08 Z/3869/19

TAK

W dal strefa M U14 347 NumerPDF 2.70/16

18
KOWALSKI Łukasz 2006-07-08 Z/3869/19

TAK

100m M U14 347 NumerPDF

19
PALIWODA Leon 2008-03-06

300m M U12 336 NumerPDF 54.19/18

20
PALIWODA Leon 2008-03-06

60m M U12 336 NumerPDF 10.46/18

21
PIELA Marcel 2009-05-10

300m M U12 338 NumerPDF

22
PIELA Marcel 2009-05-10

60m M U12 338 NumerPDF

23
RYCHLIK Filip 2010-01-11

300m M U12 335 NumerPDF

24
RYCHLIK Filip 2010-01-11

60m M U12 335 NumerPDF 10.40/18

25
RYCHLIK Michał 2006-04-23 Z/3871/19

TAK

W dal strefa M U14 344 NumerPDF

26
RYCHLIK Michał 2006-04-23 Z/3871/19

TAK

100m M U14 344 NumerPDF

27
SZWAGRZYK Aleksandra 2006-05-30 Z/3867/19

TAK

600m K U14 341 NumerPDF 2:05.35/18

28
SZWAGRZYK Aleksandra 2006-05-30 Z/3867/19

TAK

100m K U14 341 NumerPDF

29
SZWAGRZYK Jakub 2011-11-04

600m M U12 333 NumerPDF

30
SZWAGRZYK Jakub 2011-11-04

60m M U12 333 NumerPDF

31
ŚWIĘTEK Jacek 2007-03-06

300m M U14 342 NumerPDF 54.42/18

32
ŚWIĘTEK Jacek 2007-03-06

100m M U14 342 NumerPDF

33
WIELICZKO Piotr 2009-01-15

60m M U12 339 NumerPDF

34
WIELICZKO Piotr 2009-01-15

300m M U12 339 NumerPDF

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRAL Dominik 2008-06-07

300m M U12 14 NumerPDF 60.70/18

2
GÓRAL Dominik 2008-06-07

60m M U12 14 NumerPDF 10.50/18

3
LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01

60m M U12 53 NumerPDF 9.68/18

4
LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01

300m M U12 53 NumerPDF

5
NYCZ Karol 2006-10-09

1000m M U14 10 NumerPDF

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 38 ( 19 ) K-12 M-7
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Zofia 2009-01-01

300m K U12 789 NumerPDF

2
BARANOWSKA Zofia 2009-01-01

60m K U12 789 NumerPDF

3
BUDZIAK Karolina 2008-09-02

60m K U12 716 NumerPDF

4
BUDZIAK Karolina 2008-09-02

600 m K U12 716 NumerPDF

5
DUSZA Julia 2009-01-01

60m K U12 761 NumerPDF

6
DUSZA Julia 2009-01-01

300m K U12 761 NumerPDF

7
DYBAŚ Aleksandra 2007-02-04

100m K U14 764 NumerPDF

8
DYBAŚ Aleksandra 2007-02-04

P.palantowa K U14 764 NumerPDF

9
DYLĄG Eliza 2009-01-01

60m K U12 778 NumerPDF

10
DYLĄG Eliza 2009-01-01

600 m K U12 778 NumerPDF

11
JANAS Kacper 2007-03-21

100m M U14 751 NumerPDF

12
JANAS Kacper 2007-03-21

300m M U14 751 NumerPDF 52.14/18

13
KNAPIK Aleksandra 2008-01-01

300m K U12 735 NumerPDF

14
KNAPIK Aleksandra 2008-01-01

60m K U12 735 NumerPDF 10.95/18

15
MARKOWICZ Martyna 2007-09-21

100m K U14 754 NumerPDF

16
MARKOWICZ Martyna 2007-09-21

300m K U14 754 NumerPDF 57.47/18

17
PAWEŁCZAK Daniel 2006-02-16

Wzwyż M U14 714 NumerPDF

18
PAWEŁCZAK Daniel 2006-02-16

100m M U14 714 NumerPDF

19
PAWŁOWSKI Jakub 2007-01-18

100m M U14 712 NumerPDF

20
PAWŁOWSKI Jakub 2007-01-18

1000m M U14 712 NumerPDF

21
PODGÓRSKA Martyna 2007-01-01

600m K U14 704 NumerPDF

22
PODGÓRSKA Martyna 2007-01-01

100m K U14 704 NumerPDF

23
POLASZEK Emilia 2008-10-08

60m K U12 765 NumerPDF

24
POLASZEK Emilia 2008-10-08

300m K U12 765 NumerPDF

25
PRZYBYŁOWICZ Emilia 2008-01-01

300m K U12 713 NumerPDF

26
PRZYBYŁOWICZ Emilia 2008-01-01

60m K U12 713 NumerPDF

27
PRZYBYŁOWICZ Mateusz 2009-01-01

300m M U12 767 NumerPDF

28
PRZYBYŁOWICZ Mateusz 2009-01-01

60m M U12 767 NumerPDF

29
RABA Wojciech 2007-01-01

P.palantowa M U14 718 NumerPDF

30
RABA Wojciech 2007-01-01

100m M U14 718 NumerPDF

31
ROMANIAK Maja 2008-01-01

Wzwyż K U12 769 NumerPDF

32
ROMANIAK Maja 2008-01-01

60m K U12 769 NumerPDF

33
ŚLIWA Nikola 2009-01-01

60m K U12 770 NumerPDF

34
ŚLIWA Nikola 2009-01-01

Wzwyż K U12 770 NumerPDF

35
ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09

P.palantowa (80) M U12 787 NumerPDF 39.00/18

36
ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09

60m M U12 787 NumerPDF

37
WÓJCIK Daniel 2008-01-01

Wzwyż M U12 771 NumerPDF

38
WÓJCIK Daniel 2008-01-01

60m M U12 771 NumerPDF

 
wksszreniawa.pl
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Osobostarty: 28 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 32/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Maksymilian 2008-10-17

60m M U12 170 NumerPDF

2
BUKOWSKI Maksymilian 2008-10-17

P.palantowa (80) M U12 170 NumerPDF

3
CHODUR Hanna 2009-02-20

60m K U12 178 NumerPDF

4
CHODUR Hanna 2009-02-20

P.palantowa (80) K U12 178 NumerPDF

5
GAWĄD Aleksandra 2009-04-10 Z/2734/19

TAK

60m K U12 155 NumerPDF

6
GAWĄD Aleksandra 2009-04-10 Z/2734/19

TAK

300m K U12 155 NumerPDF

7
GAWĄD Szymon 2007-05-20 Z/2732/19

TAK

P.palantowa M U14 175 NumerPDF

8
GAWĄD Szymon 2007-05-20 Z/2732/19

TAK

100m M U14 175 NumerPDF

9
KMIECIK Stanisław 2006-06-29 Z/2733/19

TAK

1000m M U14 172 NumerPDF

10
KMIECIK Stanisław 2006-06-29 Z/2733/19

TAK

100m M U14 172 NumerPDF 17.70/18

11
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

600m K U14 153 NumerPDF

12
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

100m K U14 153 NumerPDF 13.62/18

13
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

300m M U14 166 NumerPDF 47.14/18

14
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

100m M U14 166 NumerPDF

15
PTASZEK Leon 2007-07-16 Z/3873/19

TAK

300m M U14 161 NumerPDF

16
PTASZEK Leon 2007-07-16 Z/3873/19

TAK

100m M U14 161 NumerPDF

17
RYNDUCH Maria 2010-03-28 Z/3282/19

TAK

300m K U12 171 NumerPDF

18
RYNDUCH Maria 2010-03-28 Z/3282/19

TAK

60m K U12 171 NumerPDF

19
SZOT Otylia 2006-01-22 Z/3061/18

TAK

100m K U14 158 NumerPDF

20
SZOT Otylia 2006-01-22 Z/3061/18

TAK

600m K U14 158 NumerPDF 1:58.25 1:55.98/18

21
WZOREK Gabriela 2009-02-12 Z/3281/19

TAK

60m K U12 174 NumerPDF

22
WZOREK Gabriela 2009-02-12 Z/3281/19

TAK

300m K U12 174 NumerPDF

23
WZOREK Michał 2007-01-03 Z/3874/19

TAK

100m M U14 177 NumerPDF

24
WZOREK Michał 2007-01-03 Z/3874/19

TAK

300m M U14 177 NumerPDF

25
ZAGRODZKA Zofia 2009-03-07 Z/3052/18

TAK

600 m K U12 150 NumerPDF

26
ZAGRODZKA Zofia 2009-03-07 Z/3052/18

TAK

60m K U12 150 NumerPDF 10.42/18

27
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

TAK

600m K U14 157 NumerPDF 2:04.18 2:04.18/19

28
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

TAK

100m K U14 157 NumerPDF

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 26 ( 13 ) K-7 M-5
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZEK Aleksandra 2007-01-16

W dal strefa K U12 350 NumerPDF

2
BANASZEK Aleksandra 2007-01-16

60m K U12 350 NumerPDF

3
BANASZEK Karol 2007-11-22

60m M U12 343 NumerPDF

4
BANASZEK Karol 2007-11-22

300m M U12 343 NumerPDF

5
BAŃDO Brajan 2007-07-25

300m M U12 344 NumerPDF

6
BAŃDO Brajan 2007-07-25

60m M U12 344 NumerPDF

7
BARTYZEL Magdalena 2007-01-16

60m K U12 343 NumerPDF

8
BARTYZEL Magdalena 2007-01-16

Wzwyż K U12 343 NumerPDF

9
FALSKI Konstanty 2008-10-27

300m M U12 344 NumerPDF

10
FALSKI Konstanty 2008-10-27

60m M U12 344 NumerPDF

11
JEWUŁA Dominika 2006-10-03 Z/3172/18

TAK

300m K U14 343 NumerPDF 53.50/17

12
JEWUŁA Dominika 2006-10-03 Z/3172/18

TAK

100m K U14 343 NumerPDF 13.52 13.52/19

13
KOWALSKA Alicja 2006-11-02

W dal strefa K U14 347 NumerPDF

14
KOWALSKA Alicja 2006-11-02

100m K U14 347 NumerPDF

15
KOWALSKA Alicja 2006-11-02

300m K U14 345 NumerPDF

16
KOWALSKA Alicja 2006-11-02

100m K U14 345 NumerPDF

17
NIEMCZEWSKA Natalia 2006-06-07

W dal strefa K U14 346 NumerPDF

18
NIEMCZEWSKA Natalia 2006-06-07

100m K U14 346 NumerPDF

19
SIERADZKA Nadia 2008-07-01

W dal strefa K U12 348 NumerPDF

20
SIERADZKA Nadia 2008-07-01

60m K U12 348 NumerPDF

21
SZYMLA Agnieszka 2008-02-05

60m K U12 349 NumerPDF

22
SZYMLA Agnieszka 2008-02-05

W dal strefa K U12 349 NumerPDF

23
ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07

300m M U14 347 NumerPDF

24
ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07

100m M U14 347 NumerPDF

25
ZYGMUNT Mikołaj 2009-04-23

300m M U12 348 NumerPDF

26
ZYGMUNT Mikołaj 2009-04-23

60m M U12 348 NumerPDF

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
-
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 54/SL/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWADZKA Lena 2009-01-07

W dal strefa K U12 162 NumerPDF 4.31 4.31/18

2
ZAWADZKA Lena 2009-01-07

60m K U12 162 NumerPDF 8.83 8.83/19