Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych
WARSZAWA, 14.03.2020
Osobostarty wszystkie: 309 ( 303 ) K-151 M-152
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 309 ( 303 ) K-151 M-152
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 29 ( 29 ) K-17 M-12
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 Z/0302/19

TAK

2 km prz M U16 885 NumerPDF

2
BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 Z/1926/18

2019

2 km prz M U18 834 NumerPDF

3
BROUWER Sander 2004-05-07 Z/0648/20

TAK

2 km prz M U18 802 NumerPDF

4
GALANT Bartłomiej 2006-04-11 Z/4702/19

TAK

2 km prz M U16 800 NumerPDF

5
GŁODEK Katarzyna 2006-11-28 Z/1230/20

TAK

1 km prz K U16 801 NumerPDF

6
JABŁOŃSKI Jan 2003-09-29 Z/0650/20

TAK

2 km prz M U18 803 NumerPDF

7
JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 Z/3909/19

TAK

1 km prz K U16 850 NumerPDF

8
JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 Z/2006/18

TAK

2 km prz M U18 801 NumerPDF

9
KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 Z/2424/17

TAK

2 km prz K 815 NumerPDF

10
KOROCIŃSKA Julia 2007-05-02 Z/4709/19

TAK

1 km prz K dz 802 NumerPDF

11
KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 Z/2101/19

TAK

2 km prz M U16 898 NumerPDF

12
LEŚNIK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

2 km prz K 840 NumerPDF

13
LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 Z/2104/19

TAK

1 km prz K U16 844 NumerPDF

14
LITEWSKA Karolina 2004-10-03 Z/2110/19

2019

1.5 km prz K U18 823 NumerPDF

15
ŁACIAK Antoni 2006-01-29 Z/3906/19

TAK

2 km prz M U16 886 NumerPDF

16
ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 Z/3634/18

2019

1.5 km prz K U18 822 NumerPDF

17
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

1.5 km prz K U18 823 NumerPDF

18
MARKIEWICZ Ewa 2006-02-11 Z/1231/20

TAK

1 km prz K U16 802 NumerPDF

19
MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 Z/2108/19

2019

1.5 km prz K U18 803 NumerPDF

20
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

2 km prz K 846 NumerPDF

21
PAVILLET Zoé 2006-07-19 Z/0681/20

TAK

1 km prz K U16 819 NumerPDF

22
PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 Z/0307/19

TAK

2 km prz M U16 800 NumerPDF

23
REK Kinga 2005-01-20 Z/2106/19

TAK

1 km prz K U16 801 NumerPDF

24
RÓŻAŃSKA Maria 2006-02-26 Z/2103/19

TAK

1 km prz K U16 830 NumerPDF

25
SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 Z/4705/19

TAK

2 km prz M U16 800 NumerPDF

26
TOKARSKA Alicja 2006-08-15 Z/0682/20

TAK

1 km prz K U16 802 NumerPDF

27
URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 Z/2105/19

2019

3 km prz M U18 805 NumerPDF

28
WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 Z/0396/19

TAK

3 km prz M U16 802 NumerPDF

29
ZATORSKA Maia 2004-12-23 Z/0647/20

TAK

2 km prz K U18 841 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 Z/5834/19

TAK

1 km prz M dz 225 NumerPDF

2
DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 Z/2850/19

2019

3 km prz M U18 262 NumerPDF

3
GAJDA Sylwana 1999-11-10 Z/4775/19

TAK

2 km prz K 270 NumerPDF

4
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

1.5 km prz K U18 241 NumerPDF

5
PACZKOWSKI Mateusz 2005-01-18 Z/0274/19

2019

3 km prz M U16 277 NumerPDF

6
PAŁYGA Robert 2001-06-21 Z/1058/17

2019

2 km prz M 267 NumerPDF

7
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

2019

1.5 km prz K U18 206 NumerPDF

8
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

2019

3 km prz M 241 NumerPDF

9
SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 Z/0746/20

TAK

3 km prz M 244 NumerPDF

 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DANISZEWSKA Aleksandra 2004-11-26 Z/2130/19

2019

1.5 km prz K U18 111 NumerPDF

2
MADAJCZAK Aleksandra 2005-05-15 Z/2293/18

2019

1 km prz K U16 102 NumerPDF

3
PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 Z/2132/19

2019

1 km prz K U16 114 NumerPDF

4
PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 Z/2127/17

2019

2 km prz M 121 NumerPDF

5
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

2019

2 km prz M 110 NumerPDF

6
SZUMIGAJ Aleksandra 2005-01-08 Z/2131/19

2019

1 km prz K U16 109 NumerPDF

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 7 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

2019

1 km prz K U16 734 NumerPDF

2
FLIS Gabriela 2007-03-02 Z/0195/19

2019

1 km prz K dz 777 NumerPDF

3
HOYER Natalia 2008-05-02 Z/5814/19

2019

1 km prz K dz 106 NumerPDF

4
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

1 km prz K dz 543 NumerPDF

5
NARKINTOWICZ Maria 2007-08-31 Z/1271/20

TAK

1 km prz K dz 112 NumerPDF

6
OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 Z/0429/19

2019

1 km prz K U16 277 NumerPDF

7
PTASZYŃSKA Patrycja 2008-10-15 Z/5196/19

2019

1 km prz K dz 104 NumerPDF

 
KS Atak Agrykola Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 93/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 Z/1091/20

TAK

1 km prz M dz 88 NumerPDF

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWLAS Anna 2006-04-17 Z/4413/19

2019

1 km prz K U16 998 NumerPDF

2
JASTRZĘBSKA Weronika 2006-09-10 Z/4420/19

2019

1 km prz K U16 989 NumerPDF

3
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

2019

2 km prz M U16 992 NumerPDF

4
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 Z/4731/19

2019

1 km prz K U16 997 NumerPDF

5
ŁADA Anna 2006-04-21 Z/4729/19

2019

1 km prz K U16 999 NumerPDF

6
ŁADA Marek 2008-06-17 Z/4412/19

2019

1 km prz M dz 991 NumerPDF

7
MAREK Przemysław 2007-05-04 Z/4408/19

2019

1 km prz M dz 990 NumerPDF

8
SIMON Zofia 2006-08-23 Z/4416/19

2019

1 km prz K U16 988 NumerPDF

9
ZALESKI Antoni 2005-11-03 Z/4419/19

2019

2 km prz M U16 905 NumerPDF

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 Z/4218/19

TAK

1 km prz K U16 23 NumerPDF

2
SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

2 km prz M U16 33 NumerPDF

3
URBANIAK Damian 2005-04-24 Z/5075/18

TAK

3 km prz M U16 7 NumerPDF

 
LKS Osuchów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 Z/2697/17

TAK

3 km prz M U18 219 NumerPDF

2
FRELIK Karol 1992-06-09 Z/2993/11

TAK

3 km prz M 221 NumerPDF

3
NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 Z/2129/19

TAK

3 km prz M U16 216 NumerPDF

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 13 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

2 km prz M U18 65 NumerPDF

2
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

2 km prz M U16 68 NumerPDF  ROSU 

3
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

1 km prz K U16 38 NumerPDF

4
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

1 km prz K U16 30 NumerPDF  ROSU 

5
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

2019

2 km prz M 87 NumerPDF

6
KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 Z/0695/20

TAK

2 km prz M U16 71 NumerPDF  ROSU 

7
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

2 km prz M 64 NumerPDF

8
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

2 km prz M 78 NumerPDF  ZKN 

9
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

1 km prz K U16 31 NumerPDF  ROSU 

10
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

2 km prz M U16 61 NumerPDF  ROSU 

11
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

3 km prz M U16 61 NumerPDF  ROSU 

12
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

2 km prz M U16 67 NumerPDF  ROSU 

13
WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 Z/1999/19

TAK

1 km prz K U16 43 NumerPDF  ROSU 

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 10 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

3 km prz M 603 NumerPDF

2
DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 Z/1262/16

TAK

3 km prz M 636 NumerPDF

3
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

1.5 km prz K U18 601 NumerPDF

4
GOŁDA Karolina 2005-09-30 Z/0527/20

TAK

1 km prz K U16 120 NumerPDF

5
GOŁDA Karolina 2005-09-30 Z/0527/20

TAK

2 km prz K U16 120 NumerPDF

6
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

2019

2 km prz M U18 614 NumerPDF

7
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

2 km prz M 652 NumerPDF

8
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

2 km prz M 605 NumerPDF

9
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

3 km prz M 601 NumerPDF

10
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

1.5 km prz K U18 612 NumerPDF

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 Z/4152/19

2019

2 km prz M U18 173 NumerPDF

2
WILCZYŃSKA Julia 2004-04-26 Z/0255/19

2019

2 km prz K U18 171 NumerPDF

 
http://mkssyrena.pl/
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HUTNIAK Amelia 2006-12-03 Z/2119/19

2019

2 km prz K U16 9 NumerPDF

2
KUSY Roksana 2006-02-22 Z/2121/19

2019

1 km prz K U16 6 NumerPDF

3
MOMOT Pola 2007-06-12 Z/2122/19

2019

1 km prz K dz 5 NumerPDF

4
WELK Antonina 2006-01-14 Z/3107/17

TAK

1 km prz K U16 101 NumerPDF

5
WOŹNIAK Iga 2006-09-21 Z/3108/17

TAK

1 km prz K U16 112 NumerPDF

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

3 km prz M U18 66 NumerPDF  ZKN 

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 11 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOBRZESKI Dominik 2008-06-16 Z/1261/20

TAK

1 km prz M dz 701 NumerPDF

2
BOLCZAK Maria 2008-05-08 Z/0995/20

TAK

1 km prz K dz 705 NumerPDF

3
CZUŁEK Adrian 2009-03-13 Z/0996/20

TAK

1 km prz M dz 242 NumerPDF

4
FIOŁEK Hanna 2009-09-12 Z/0997/20

TAK

1 km prz K dz 43 NumerPDF

5
KOPROWSKA Maja 2008-10-17 Z/0998/20

TAK

1 km prz K dz 749 NumerPDF

6
POSTEK Amelia 2005-09-07 Z/5636/18

TAK

1 km prz K U16 730 NumerPDF

7
WARSICKA Martyna 2005-09-13 Z/2014/19

TAK

1 km prz K U16 733 NumerPDF

8
WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 Z/0993/20

TAK

1 km prz K dz 718 NumerPDF

9
WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 Z/2881/17

TAK

1 km prz K dz 725 NumerPDF

10
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

2 km prz M 704 NumerPDF

11
ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 Z/4113/18

TAK

2 km prz K U16 701 NumerPDF

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

2019

2 km prz K 482 NumerPDF

2
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

2019

2 km prz K U18 497 NumerPDF  ZKN 

3
SZOSTAK Natalia 2003-08-06 Z/3934/19

2019

1.5 km prz K U18 485 NumerPDF

4
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

2019

3 km prz M 493 NumerPDF  KNF 

5
WIERZBA Ewelina 2004-03-29 Z/3393/16

2019

1.5 km prz K U18 492 NumerPDF

6
WÓJCIK Cezary 2005-08-14 Z/2875/19

2019

2 km prz M U16 491 NumerPDF

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROBIK Kacper 2006-04-05 Z/1674/20

TAK

2 km prz M U16 11 NumerPDF

2
PLIATSIKA Xenia 2006-09-22 Z/2196/19

2019

1 km prz K U16 24 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

2019

3 km prz M U18 877 NumerPDF  ROSU 

2
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

3 km prz M 787 NumerPDF

3
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

1.5 km prz K U18 898 NumerPDF

4
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

3 km prz M U18 879 NumerPDF  ROSU 

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 24 ( 23 ) K-10 M-13
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDERS Damian 2006-08-02 Z/1596/19

TAK

2 km prz M U16 50 NumerPDF

2
ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 Z/0797/20

TAK

3 km prz M U16 51 NumerPDF

3
BOROWSKI Piotr 2003-02-06 Z/1684/20

TAK

2 km prz M U18 50 NumerPDF

4
DEREZIŃSKA Hanna 2004-10-18 Z/1873/18

TAK

1.5 km prz K U18 48 NumerPDF

5
DĘBECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

1 km prz K U16 37 NumerPDF

6
DĘBECKA Karolina 2007-03-14 Z/1342/20

TAK

1 km prz K dz 49 NumerPDF

7
DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 Z/1867/18

TAK

1 km prz K U16 49 NumerPDF

8
KLAUS Kamila 2006-05-06 Z/1868/18

TAK

1 km prz K U16 39 NumerPDF

9
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

2 km prz M 47 NumerPDF

10
MIKA Kilian 2007-02-26 Z/0800/20

TAK

1 km prz M dz 52 NumerPDF

11
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

2 km prz M 50 NumerPDF  ZKN 

12
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

1.5 km prz K U18 36 NumerPDF

13
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

2 km prz K U18 36 NumerPDF

14
OSTASZEWSKA Amelia 2005-12-09 Z/1341/20

TAK

1 km prz K U16 50 NumerPDF

15
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

2 km prz K 36 NumerPDF

16
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

2 km prz M U18 40 NumerPDF

17
PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

2 km prz M U18 38 NumerPDF

18
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

2 km prz K 38 NumerPDF  ZKN   SKN 

19
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

3 km prz M 44 NumerPDF

20
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

2 km prz M U18 37 NumerPDF

21
ŚMIECHOWSKI Mateusz 2007-06-13 Z/0799/20

TAK

1 km prz M dz 52 NumerPDF

22
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

3 km prz M 38 NumerPDF

23
WĄSOWSKA Aleksandra 2004-05-25 Z/1687/20

TAK

1.5 km prz K U18 51 NumerPDF

24
ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 Z/2114/19

TAK

2 km prz M U16 38 NumerPDF

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 13 ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁABAN Antoni 2008-08-06 Z/4200/19

TAK

1 km prz M dz 424 NumerPDF

2
BŁACHNIO Borys 2008-02-12 Z/1725/20

TAK

1 km prz M dz 431 NumerPDF

3
BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 Z/0536/20

TAK

1 km prz K dz 430 NumerPDF

4
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

2 km prz M U16 025 NumerPDF

5
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

2019

2 km prz K U18 252 NumerPDF

6
GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 Z/2181/19

TAK

2 km prz M U16 76 NumerPDF

7
JARECKI Bartosz 2008-07-26 Z/4201/19

TAK

1 km prz M dz 425 NumerPDF

8
KWACZEK Stanisław 2009-09-27 Z/4205/19

TAK

1 km prz M dz 429 NumerPDF

9
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

3 km prz M U16 422 NumerPDF

10
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

2 km prz M U16 422 NumerPDF

11
PAŚK Mikołaj 2008-10-24 Z/4202/19

TAK

1 km prz M dz 426 NumerPDF

12
PAŚK Urszula 2006-06-14 Z/2184/19

TAK

1 km prz K U16 421 NumerPDF

13
ROZBICKI Kacper 2008-08-29 Z/4203/19

TAK

1 km prz M dz 427 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 20 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 Z/0838/20

TAK

1 km prz K dz 56 NumerPDF

2
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

2 km prz K U16 4 NumerPDF  ROSU 

3
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

2 km prz K U16 1 NumerPDF  ROSU 

4
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 km prz K U16 1 NumerPDF  ROSU 

5
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

1 km prz K dz 55 NumerPDF

6
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/1339/20

TAK

1 km prz K dz 10 NumerPDF

7
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

3 km prz M U16 244 NumerPDF  ROSU 

8
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

1 km prz M dz 7 NumerPDF

9
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

1 km prz K dz 60 NumerPDF

10
MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 Z/1514/18

2019

3 km prz M 248 NumerPDF

11
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

1 km prz M dz 252 NumerPDF

12
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

2 km prz M U18 212 NumerPDF  ROSU 

13
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

1 km prz K U16 6 NumerPDF  ROSU 

14
SOT Wiktor 2006-06-06 Z/5682/19

TAK

2 km prz M U16 10 NumerPDF

15
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

1 km prz K U16 2 NumerPDF  ROSU 

16
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

2 km prz K U16 2 NumerPDF  ROSU 

17
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

1 km prz K U16 7 NumerPDF  ROSU 

18
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

2 km prz K U18 4 NumerPDF  ROSU 

19
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

2 km prz M 246 NumerPDF  ROSU 

20
ZDUNEK Anna 2009-02-23 Z/4118/19

TAK

1 km prz K dz 10 NumerPDF

 
UKS G-8 Bielany Warszawa Osobostarty: 31 ( 31 ) K-10 M-21
NrLicencji: 83/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMÓW-BIELKOWICZ Filip 2007-05-06 Z/2054/19

2019

1 km prz M dz 11 NumerPDF

2
ANTOSIK Kacper 2007-06-26 Z/2040/19

TAK

1 km prz M dz 2 NumerPDF

3
BANAŚ Filip 2008-04-22 Z/2033/19

2019

1 km prz M dz 1 NumerPDF

4
BOGDAL Anna 2005-07-29 Z/2026/19

TAK

1 km prz K U16 3 NumerPDF

5
BRUDNY Regina 2007-12-22 Z/2069/19

TAK

1 km prz K dz 4 NumerPDF

6
BRZÓSKA Małgorzata 2007-09-19 Z/2055/19

2019

1 km prz K dz 5 NumerPDF

7
BUŁAWA Nikodem 2007-07-17 Z/2056/19

TAK

1 km prz M dz 12 NumerPDF

8
CHMIELEWSKI Franek 2007-12-13 Z/2042/19

TAK

1 km prz M dz 6 NumerPDF

9
CHMIELEWSKI Janek 2007-12-13 Z/2041/19

TAK

1 km prz M dz 10 NumerPDF

10
FIGURSKA Paula 2007-07-14 Z/2034/19

TAK

1 km prz K dz 12 NumerPDF

11
GĘBICKA Marianna 2006-08-09 Z/2046/19

TAK

1 km prz K U16 13 NumerPDF

12
GOSTKOWSKI Krzysztof 2007-03-29 Z/2039/19

TAK

1 km prz M dz 14 NumerPDF

13
JACHIMIAK Olaf 2007-03-15 Z/2027/19

TAK

1 km prz M dz 15 NumerPDF

14
JAROSZ Jakub 2007-11-29 Z/2028/19

TAK

1 km prz M dz 16 NumerPDF

15
KOKOSZA Mateusz 2007-10-20 Z/2029/19

TAK

1 km prz M dz 18 NumerPDF

16
KOWALIK Olgierd 2005-06-28 Z/2020/19

TAK

2 km prz M U16 19 NumerPDF

17
KOZYRA Michał 2003-07-02 Z/2142/19

2019

2 km prz M U18 20 NumerPDF

18
KRAWCZYK Hanna 2007-01-28 Z/2036/19

TAK

1 km prz K dz 13 NumerPDF

19
LACHOWSKI Gracjan 2007-01-01 Z/2890/19

2019

1 km prz M dz 12 NumerPDF

20
MAKOWSKA Aniela 2006-04-20 Z/2047/19

TAK

1 km prz K U16 22 NumerPDF

21
MARCINKIEWICZ Alicja 2006-08-24 Z/2048/19

TAK

1 km prz K U16 23 NumerPDF

22
MRÓWCZYŃSKI Daniel 2006-05-11 Z/2045/19

TAK

3 km prz M U16 26 NumerPDF

23
PASTUSZEK Sebastian 2007-03-22 Z/2025/19

TAK

1 km prz M dz 28 NumerPDF

24
PRZESMYCKA Marianna 2006-05-20 Z/2049/19

TAK

1 km prz K U16 12 NumerPDF

25
SAVCHUK Maksym 2005-07-20 Z/2021/19

TAK

2 km prz M U16 34 NumerPDF

26
SPISZ Maja 2006-10-23 Z/2051/19

TAK

1 km prz K U16 36 NumerPDF

27
SZADKOWSKI Michał 2007-03-10 Z/2038/19

TAK

1 km prz M dz 37 NumerPDF

28
SZCZUCKI Jacek 2008-03-21 Z/2031/19

TAK

1 km prz M dz 38 NumerPDF

29
SZEWCZAK Aleksander 2006-10-09 Z/2061/19

2019

2 km prz M U16 12 NumerPDF

30
SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 Z/2043/19

TAK

2 km prz M U16 39 NumerPDF

31
URBANEK Kacper 2007-04-21 Z/2030/19

TAK

1 km prz M dz 40 NumerPDF

 
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 82/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFMAN Maja 2006-06-30 Z/1256/20

TAK

1 km prz K U16 100 NumerPDF

2
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

2 km prz M 53 NumerPDF  ZKN 

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 13 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZAREK Antoni 2002-09-15 Z/2315/17

2019

2 km prz M 503 NumerPDF

2
DĄBROWSKA Klaudia 2002-01-17 Z/2719/17

2019

1.5 km prz K U18 437 NumerPDF

3
GORZELAK Dominik 2001-04-10 Z/2692/17

TAK

2 km prz M 444 NumerPDF

4
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

1.5 km prz K U18 457 NumerPDF

5
JAŹWIŃSKI Mikołaj 2001-08-22 Z/3776/18

TAK

2 km prz M 487 NumerPDF

6
KOWALCZYK-SKAP Jagoda 2003-10-20 Z/2715/17

TAK

1.5 km prz K U18 459 NumerPDF

7
MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 Z/2712/17

TAK

1.5 km prz K U18 446 NumerPDF

8
OKUNIEWSKI Oskar 2002-09-01 Z/2720/17

TAK

2 km prz M 444 NumerPDF

9
PINGWARA Jakub 2002-03-14 Z/2718/17

TAK

2 km prz M 419 NumerPDF

10
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

1.5 km prz K U18 555 NumerPDF

11
TYNDZIK Eleonora 2003-06-03 Z/2923/17

TAK

2 km prz K U18 444 NumerPDF

12
TYNDZIK Maria 2003-06-03 Z/2922/17

TAK

1.5 km prz K U18 445 NumerPDF

13
WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 Z/3342/19

TAK

2 km prz M U18 444 NumerPDF  ROSU 

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 16 ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

2019

1.5 km prz K U18 153 NumerPDF  ROSU 

2
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

2019

1.5 km prz K U18 160 NumerPDF  ROSU 

3
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

2019

3 km prz M U18 152 NumerPDF  ROSU 

4
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

2019

2 km prz K 156 NumerPDF

5
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

2019

2 km prz K U16 156 NumerPDF  ROSU 

6
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

2019

2 km prz M 155 NumerPDF

7
OGÓREK Wojciech 2006-02-03 Z/5621/19

2019

2 km prz M U16 155 NumerPDF  ROSU 

8
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

2019

2 km prz M 153 NumerPDF

9
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

2019

2 km prz M 157 NumerPDF

10
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

2019

3 km prz M U18 153 NumerPDF

11
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

2019

1 km prz K U16 154 NumerPDF  ROSU 

12
SZULC Tomasz 2004-07-09 Z/0810/20

TAK

2 km prz M U18 157 NumerPDF

13
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

2019

2 km prz M 158 NumerPDF

14
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

2019

3 km prz M U16 157 NumerPDF  ROSU 

15
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

1.5 km prz K U18 154 NumerPDF

16
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

2019

2 km prz M U18 154 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 Z/4222/18

2019

2 km prz M U18 485 NumerPDF  ROSU 

2
BERTA Maciej 2002-07-24 Z/0343/19

2019

2 km prz M 505 NumerPDF

3
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

3 km prz M 502 NumerPDF

4
KACPRZAK Kacper 2004-03-29 Z/0537/20

TAK

2 km prz M U18 507 NumerPDF  ROSU 

5
OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 Z/4549/18

2019

2 km prz M U18 545 NumerPDF  ROSU 

6
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

1.5 km prz K U18 506 NumerPDF  ROSU 

7
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

1.5 km prz K U18 507 NumerPDF  ROSU   ZKN 

8
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

2 km prz M U16 504 NumerPDF  ROSU 

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 18 ( 18 ) K-13 M-5
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

2 km prz M U16 23 NumerPDF

2
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

1 km prz K U16 401 NumerPDF

3
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

1 km prz K dz 302 NumerPDF

4
DOMAGAŁA Kamil 2007-08-30 Z/0689/20

TAK

1 km prz M dz 403 NumerPDF

5
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0690/20

TAK

1 km prz K dz 404 NumerPDF

6
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

1 km prz K dz 303 NumerPDF

7
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

1 km prz K U16 222 NumerPDF

8
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

1 km prz K dz 300 NumerPDF

9
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

1 km prz K dz 266 NumerPDF

10
KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 Z/4831/19

TAK

3 km prz M U18 228 NumerPDF

11
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

1 km prz K dz 298 NumerPDF

12
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

1 km prz K dz 24 NumerPDF

13
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

1 km prz K U16 225 NumerPDF

14
SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 Z/0511/19

TAK

3 km prz M 666 NumerPDF

15
URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 Z/3865/19

TAK

1 km prz K U16 8 NumerPDF

16
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

1 km prz K dz 208 NumerPDF

17
ZIÓŁEK Antoni 2008-06-08 Z/0946/20

TAK

1 km prz M dz 5 NumerPDF

18
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

1 km prz K U16 266 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

2 km prz M U18 450 NumerPDF

 
uksorzelki.warszawa.pl
UKS Orzełki Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 84/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 Z/3911/19

2019

1 km prz K U16 242 NumerPDF

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

2019

2 km prz K 771 NumerPDF

2
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

2019

2 km prz K U16 755 NumerPDF

3
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

2019

2 km prz K U18 739 NumerPDF

4
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

2019

2 km prz K U18 745 NumerPDF

5
ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 Z/2353/15

2019

3 km prz M 810 NumerPDF

6
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

2 km prz K U16 758 NumerPDF

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 31 ( 31 ) K-17 M-14
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELEŃ Stanisław 2006-05-30 Z/2080/19

2019

2 km prz M U16 828 NumerPDF

2
BIENIAS Nicole 2006-03-22 Z/5435/18

2019

1 km prz K U16 807 NumerPDF

3
BRAUZE Antonina 2005-06-28 Z/2076/19

2019

1 km prz K U16 814 NumerPDF

4
BRAUZE Matylda 2009-07-10 Z/2089/19

2019

1 km prz K dz 830 NumerPDF

5
CHYBA Tomasz 2009-07-05 Z/2092/19

2019

1 km prz M dz 891 NumerPDF

6
CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 Z/2079/19

2019

2 km prz M U16 821 NumerPDF

7
DUBRAWSKI Franciszek 2007-04-21 Z/1381/20

TAK

1 km prz M dz 830 NumerPDF

8
FLORCZUK Malwina 2007-04-21 Z/2091/19

2019

1 km prz K dz 831 NumerPDF

9
GRABOWSKA Urszula 2004-07-16 Z/1179/18

TAK

1.5 km prz K U18 880 NumerPDF

10
GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 Z/5436/18

2019

1 km prz M dz 825 NumerPDF

11
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 Z/5442/18

2019

1 km prz K U16 811 NumerPDF

12
KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 Z/2081/19

2019

1 km prz K dz 832 NumerPDF

13
KOPEĆ Letycja 2008-04-14 Z/2082/19

2019

1 km prz K dz 896 NumerPDF

14
KOPEĆ Liwia 2008-04-14 Z/2083/19

2019

1 km prz K dz 897 NumerPDF

15
KOSSON Alicja 2006-09-04 Z/2071/19

2019

1 km prz K U16 813 NumerPDF

16
KOSSON Barbara 2008-05-29 Z/2090/19

2019

1 km prz K dz 833 NumerPDF

17
KOWALSKI Konstanty 2006-03-04 Z/2073/19

2019

2 km prz M U16 826 NumerPDF

18
KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 Z/5638/18

2019

1 km prz K U16 804 NumerPDF

19
LAUFER Jagoda 2006-08-18 Z/5434/18

2019

1 km prz K U16 808 NumerPDF

20
ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 Z/0684/20

TAK

2 km prz M U16 830 NumerPDF

21
OŁDAK Martyna 2006-02-06 Z/0683/20

TAK

1 km prz K U16 816 NumerPDF

22
PODGÓRSKI Hubert 2006-04-02 Z/0686/20

TAK

2 km prz M U16 814 NumerPDF

23
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/2088/19

2019

1 km prz K dz 834 NumerPDF

24
RÓJ Mikołaj 2007-08-21 Z/2095/19

2019

1 km prz M dz 835 NumerPDF

25
SKURZAK Karolina 2005-09-13 Z/5440/18

2019

1 km prz K U16 802 NumerPDF

26
STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 Z/2096/19

2019

1 km prz M dz 860 NumerPDF

27
STRZELEC Krzysztof 2006-11-15 Z/2072/19

2019

2 km prz M U16 824 NumerPDF

28
TYMOSIAK Szymon 2006-05-08 Z/5441/18

2019

2 km prz M U16 823 NumerPDF

29
WIERZCHOWSKA Dominika 2007-03-27 Z/2084/19

2019

1 km prz K dz 862 NumerPDF

30
WOLSKI Wojciech 2008-09-26 Z/2085/19

2019

1 km prz M dz 863 NumerPDF

31
WRONKA Kacper 2006-03-06 Z/5444/18

2019

2 km prz M U16 822 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOS Maciej 2005-02-22 Z/1338/20

TAK

2 km prz M U16 890 NumerPDF

2
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

3 km prz M U16 870 NumerPDF

3
POPIS Kamil 2006-03-01 Z/5076/19

2019

2 km prz M U16 977 NumerPDF

4
WALCZAK Julia 2006-10-06 Z/1557/18

TAK

1 km prz K U16 903 NumerPDF