Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Grand Prix Pomorza-Kujaw-Pałuk. Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego 2020
BIAŁE BŁOTA, 21.09.2020
Osobostarty wszystkie: 143 ( 83 ) K-54 M-29
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 139 ( 83 ) K-61 M-29
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

Trójskok K 469 NumerPDF

 
BOSiR Barcin Osobostarty: 26 ( 16 ) K-12 M-4
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZEWSKA Anna 2006-04-04 Z/0888/20

TAK

100m K 757 NumerPDF 14.95 14.95/20

2
CHOLEWIŃSKA Amelia 2007-03-20 Z/0889/20

TAK

P.palantowa K 760 NumerPDF 29.00 29.00/20

3
CHOLEWIŃSKA Amelia 2007-03-20 Z/0889/20

TAK

60m K SP 760 NumerPDF 9.96 9.59/19

4
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

60m M SP 765 NumerPDF 9.17 9.02/19

5
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

W dal M strefa 765 NumerPDF 3.74 3.74/20

6
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

300m M 766 NumerPDF 44.97 44.97/20

7
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

P.palantowa K 759 NumerPDF

8
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

60m K SP 759 NumerPDF 8.72 8.72/20

9
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

300m K 761 NumerPDF 49.55 48.94/17

10
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

Wieloskok K U16 763 NumerPDF 10.06 10.06/20

11
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

60m K SP 755 NumerPDF 8.81 8.81/20

12
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

W dal K strefa 755 NumerPDF 3.85/19

13
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

300m K 764 NumerPDF 49.32/19

14
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

W dal K U16 754 NumerPDF 4.80 4.89/19

15
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

200m K 754 NumerPDF

16
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

100m K 758 NumerPDF

17
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

W dal K strefa 756 NumerPDF 3.90 3.90/20

18
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

200m K 756 NumerPDF 32.12 32.12/20

19
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

60m M SP 772 NumerPDF 8.03 8.03/20

20
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

W dal M strefa 772 NumerPDF 5.02 5.02/20

21
SMYK Kinga 2011-03-14 Z/0894/20

TAK

W dal K strefa 751 NumerPDF

22
SMYK Kinga 2011-03-14 Z/0894/20

TAK

60m K SP 751 NumerPDF 11.17 11.17/20

23
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

60m M SP 771 NumerPDF 8.30 8.30/20

24
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

W dal M strefa 771 NumerPDF 5.30 5.30/20

25
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

W dal K strefa 750 NumerPDF 4.33 4.33/20

26
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

60 m pł K U14 750 NumerPDF 11.40 11.40/20

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 Z/0068/20

TAK

Wieloskok K U16 887 NumerPDF 9.19 9.19/20

2
MALEWICZ Marta 2006-04-21 Z/2891/20

TAK

Wieloskok K U16 7 NumerPDF 9.81 9.81/20

 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 16 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Jan 2012-05-04 Z/3056/20

TAK

200m M 293 NumerPDF 35.63 35.63/20

2
OLEJNIK Jan 2012-05-04 Z/3056/20

TAK

W dal M strefa 293 NumerPDF 2.85/19

3
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

W dal M strefa 280 NumerPDF 3.94/19

4
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

60 m pł M U14 280 NumerPDF

5
PINDEL Monika 2011-07-29 Z/3055/20

TAK

W dal K strefa 267 NumerPDF

6
PINDEL Monika 2011-07-29 Z/3055/20

TAK

60m K SP 267 NumerPDF 10.86 10.86/20

7
PRZYBYLSKA Anna 2008-08-20 Z/2328/20

TAK

60 m pł K U14 258 NumerPDF 11.68 11.68/20

8
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

60 m pł K U14 292 NumerPDF 12.10 12.10/20

9
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

Wzwyż K U14 292 NumerPDF 1.20 1.20/20

10
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

W dal K strefa 394 NumerPDF 4.35 4.35/20

11
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

300m K 394 NumerPDF 47.98 47.98/20

12
SZCZUPAK Magdalena 2011-01-07 Z/3052/20

TAK

200m K 220 NumerPDF

13
SZCZUPAK Magdalena 2011-01-07 Z/3052/20

TAK

W dal K strefa 220 NumerPDF 3.07 3.07/20

14
SZUTARSKI Szymon 2007-03-11 Z/2333/20

TAK

60m M SP 355 NumerPDF 8.54 8.54/20

15
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

W dal M strefa 265 NumerPDF

16
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

60m M SP 265 NumerPDF 8.80 8.80/20

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 60 ( 29 ) K-21 M-8
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARACH Łukasz 2006-12-26 Z/1588/19

TAK

300m M 871 NumerPDF

2
BEGER Krystian 2006-09-13 Z/0529/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 874 NumerPDF 7.21 7.21/20  ROSU 

3
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 878 NumerPDF 8.64 8.64/20  ROSU 

4
GARCZEWSKI Karol 2010-07-11 Z/3051/20

TAK

200m M 856 NumerPDF 35.46 35.46/20

5
GARCZEWSKI Karol 2010-07-11 Z/3051/20

TAK

P.palantowa M U14 856 NumerPDF 35.00 35.00/20

6
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 892 NumerPDF 7.40 7.40/20

7
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

200m M 850 NumerPDF 33.28 33.28/20

8
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

4x100m M U14 850 NumerPDF

9
JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28 Z/1379/19

TAK

Wzwyż K U14 877 NumerPDF 1.50 1.50/20

10
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

TAK

60m K SP 871 NumerPDF 9.25/19

11
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

TAK

W dal K strefa 871 NumerPDF 4.61 4.61/20

12
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 887 NumerPDF  ROSU 

13
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

W dal K strefa 870 NumerPDF

14
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

60 m pł K U14 870 NumerPDF 11.92 11.92/20

15
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

600m K 862 NumerPDF 1:42.00 1:42.00/20

16
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

4x100m K U14 862 NumerPDF

17
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 875 NumerPDF 9.26 9.26/20

18
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

60m K SP 860 NumerPDF 10.36 10.36/20

19
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

P.palantowa K 860 NumerPDF 16.00 16.00/20

20
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

(III) 4x100m K U14 869 NumerPDF

21
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

W dal K strefa 869 NumerPDF 3.49 3.49/20

22
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

60m K SP 869 NumerPDF 9.90 9.90/20

23
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

W dal K strefa 879 NumerPDF

24
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

(II) 4x100m K U14 879 NumerPDF

25
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

200m K 879 NumerPDF 32.95 32.95/20

26
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

TAK

4x100m K U14 874 NumerPDF

27
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

Wzwyż K U14 880 NumerPDF 1.20 1.20/20

28
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

60 m pł K U14 880 NumerPDF 11.65 11.65/20

29
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

(II) 4x100m K U14 880 NumerPDF

30
OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 Z/2863/20

TAK

(II) 4x100m K U14 868 NumerPDF

31
OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 Z/2863/20

TAK

W dal K strefa 868 NumerPDF 4.53 4.53/20

32
OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 Z/2863/20

TAK

60m K SP 868 NumerPDF

33
OKONIEWSKA Zofia 2012-09-02 Z/3005/20

TAK

(III) 4x100m K U14 851 NumerPDF

34
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

60 m pł M U14 853 NumerPDF

35
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

W dal M strefa 853 NumerPDF 4.52 4.52/20

36
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

4x100m M U14 853 NumerPDF

37
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

(III) 4x100m K U14 864 NumerPDF

38
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

W dal K strefa 864 NumerPDF 2.90/19

39
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

60m K SP 864 NumerPDF 10.36 10.36/20

40
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

4x100m K U14 884 NumerPDF

41
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

W dal K strefa 884 NumerPDF 4.61 4.61/20

42
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

60m K SP 884 NumerPDF 8.85 8.57/19

43
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 886 NumerPDF 10.27 10.27/20

44
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

4x100m K U14 882 NumerPDF

45
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

Wzwyż K U14 882 NumerPDF 1.35 1.35/20

46
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

60 m pł K U14 882 NumerPDF 10.60 10.60/20

47
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

4x100m M U14 859 NumerPDF

48
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

W dal M strefa 859 NumerPDF 4.40 4.40/20

49
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

200m M 859 NumerPDF 30.19 30.19/20

50
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

60m M SP 858 NumerPDF 8.59 8.59/20

51
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

4x100m M U14 858 NumerPDF

52
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

P.palantowa M U14 858 NumerPDF 46.00 46.00/20

53
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 875 NumerPDF 7.03 7.03/20  ROSU 

54
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

100m K 875 NumerPDF 13.51 13.51/20  ROSU 

55
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

(III) 4x100m K U14 847 NumerPDF

56
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

200m K 847 NumerPDF 37.30 37.30/20

57
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

W dal K strefa 847 NumerPDF

58
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

W dal K strefa 865 NumerPDF 3.86 3.86/20

59
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

(II) 4x100m K U14 865 NumerPDF

60
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

60m K SP 865 NumerPDF 9.56 9.56/20

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 29 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

200m K 3 NumerPDF  ROSU 

2
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

200m K 3 NumerPDF  ROSU 

3
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

200m M 4 NumerPDF 25.66/19  ROSU 

4
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

200m K 207 NumerPDF  ROSU 

5
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

W dal M strefa 2 NumerPDF 3.99 3.99/20

6
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

60 m pł M U14 2 NumerPDF

7
GRZESIŃSKI Aleks 2005-03-26 Z/1286/20

TAK

200m M 1 NumerPDF  ROSU 

8
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

W dal M strefa 308 NumerPDF

9
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

60m M SP 308 NumerPDF 9.62 9.62/20

10
JABŁOŃSKI Wiktor 2006-05-21 Z/1092/20

TAK

200m M 3 NumerPDF

11
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

60 m pł K U14 2 NumerPDF PK

12
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

W dal K strefa 2 NumerPDF 3.64 3.64/20

13
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

60m K SP 2 NumerPDF 9.62 9.62/20

14
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

200m K 4 NumerPDF  ROSU 

15
JANKOWSKA Marika 2007-07-26 Z/3124/18

TAK

W dal K strefa 1 NumerPDF 4.40/19

16
JANKOWSKA Marika 2007-07-26 Z/3124/18

TAK

60 m pł K U14 1 NumerPDF

17
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

200m M 196 NumerPDF  ROSU 

18
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

200m K 6 NumerPDF 27.49/18  ROSU 

19
KRZYWAŃSKI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

W dal M strefa 198 NumerPDF

20
KRZYWAŃSKI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

60m M SP 198 NumerPDF 9.38 9.38/20

21
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

200m K 7 NumerPDF  ROSU 

22
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

200m M 199 NumerPDF  ROSU 

23
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 3 NumerPDF 10.71 10.71/20  ROSU 

24
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

200m K 2 NumerPDF  ROSU 

25
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

60m M SP 4 NumerPDF 8.64 8.64/20

26
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

W dal M strefa 4 NumerPDF 4.38 4.38/20

27
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

300m M 14 NumerPDF

28
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

P.palantowa M U14 14 NumerPDF 31.00 31.00/20

29
SOBCZAK Zuzanna 2006-01-09 Z/1053/19

TAK

200m K 15 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 Z/1058/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 179 NumerPDF 9.30 9.30/20

2
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

TAK

W dal M U16 183 NumerPDF 5.33 5.33/20

3
SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 Z/3558/18

TAK

Trójskok M 192 NumerPDF

4
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

TAK

W dal K U16 197 NumerPDF 4.35 4.35/20

5
UCIŃSKA Maria 2006-02-13 Z/3560/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 127 NumerPDF 8.41 8.41/20