Internetowe zg這szenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny
BIAΜGARD, 22.06.2019
Osobostarty wszystkie: 564 ( 458 ) K-258 M-200
 
DOLNO印﹖KIE Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

300m K 409 NumerPDF 46.52 46.52/19

2
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

1500m prz.K 423 NumerPDF 5:52.73 5:52.73/19

3
xKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

1500m K 417 NumerPDF 5:19.81 5:19.81/19

4
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

400m K 425 NumerPDF 60.15 60.15/19

5
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

800m K 425 NumerPDF 2:26.12 2:26.12/19

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wroc豉w Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

3000m K 66 NumerPDF 11:26.95 11:26.95/19

2
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

1500m K 66 NumerPDF 5:02.14 5:02.14/19

 
UKS Piast Bolk闚 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

2000m prz.M 21 NumerPDF 6:46.45/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 21 ( 19 ) K-10 M-9
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 10 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

800m K 873 NumerPDF 2:15.27 2:14.13/17

2
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

1500m K 879 NumerPDF 4:57.85/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
MOSZCZY垶KI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

2000m prz.M 858 NumerPDF 6:23.98 6:23.98/19

4
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

110m M 881 NumerPDF 14.12 13.96/17

5
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

200m M 881 NumerPDF 22.53/17

6
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

800m M 876 NumerPDF 1:59.55 1:57.43/18

7
UxNOWSKI ㄆcjan 2003-10-21 Z/0761/18

TAK

1500m M 899 NumerPDF

8
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

3000m M 851 NumerPDF 9:18.26 9:06.96/18

9
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

800m M 869 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
10
玆LSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

1500m prz.K 854 NumerPDF 5:29.77 5:15.55/18

 
GKS Olimpia Grudzi康z Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m prz.K 344 NumerPDF 5:24.35/18

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra W這c豉wek Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

2000m prz.M 730 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

3000m K 700 NumerPDF 9:42.81/18

3
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M 736 NumerPDF 9:18.69 9:04.61/18

4
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

100m K 708 NumerPDF 13.70/17

5
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

200m K 708 NumerPDF 27.15/18

 
luks-start.pl
LUKS Start Nak這 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

1500m K 882 NumerPDF 4:45.47 4:45.47/19

 
UKS Czapla Bia貫 B這ta Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

3000m M 28 NumerPDF 9:36.69/17

2
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

Wzwy K 8 NumerPDF 1.60 1.60/18

3
MΧNAREK Monika 2002-04-08 Z/0759/16

TAK

1500m prz.K 7 NumerPDF 5:37.64/18

4
ROZP犵ZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

1500m prz.K 3 NumerPDF 5:31.13 5:31.13/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 23 ( 18 ) K-10 M-8
 
ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

2000m prz.M 359 NumerPDF 7:15.30 7:15.30/19

2
JANIEC Rados豉w 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

2000m prz.M 603 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorz闚 Osobostarty: 14 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 874 NumerPDF 15.10 15.10/19

2
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

110m M (91.4) U18 861 NumerPDF 15.28 15.28/19

3
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

W dal K 870 NumerPDF 4.91 5.31/18

4
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

Tr鎩skok K 870 NumerPDF

5
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m p K 869 NumerPDF 14.65 14.65/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m K 869 NumerPDF 12.75/17

WARUNKOWO - BADANIA
7
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

Tr鎩skok K 869 NumerPDF 11.64 11.64/19

WARUNKOWO - BADANIA
8
xSZCZY垶KA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

Tr鎩skok K 874 NumerPDF 10.57 10.98/18

9
OSTROWSKI Norbert 2001-02-03 Z/5776/15

TAK

Wzwy M 872 NumerPDF 1.95 1.95/19

10
P艼Ax Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

200m M 880 NumerPDF 24.78/16

WARUNKOWO - BADANIA
11
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 871 NumerPDF 6.03 6.03/19

WARUNKOWO - BADANIA
12
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

Tr鎩skok K 871 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
13
WOzZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

400m p K U18 873 NumerPDF 68.96 68.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
14
WOzZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

100m p K 873 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz S逝bice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

110m M (99.1) U20 976 NumerPDF 14.14 14.14/19

2
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

3000m K 977 NumerPDF 12:42.58 12:42.58/19

3
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

600m K 976 NumerPDF 1:54.02 1:52.84/18

4
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

800m K 984 NumerPDF 2:56.67/18

 
MKST Astra Nowa S鏊 Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHR茼CIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

3000m K 63 NumerPDF 12:06.49 12:06.49/19

2
WAWRZYKOWSKI ㄆkasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

2000m prz.M 69 NumerPDF 6:49.08/18

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona G鏎a Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAΜSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K 508 NumerPDF 4:48.44 4:48.44/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 141 ( 111 ) K-53 M-58
 
www.aml.slupsk.pl
AML S逝psk Osobostarty: 51 ( 38 ) K-13 M-25
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

800m M 715 NumerPDF 2:04.04 2:04.04/19

2
CIBI垶KA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 707 NumerPDF 8.30 8.30/19

3
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

Wzwy M 722 NumerPDF 1.78 1.78/19

4
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

100m M 722 NumerPDF 12.08 12.08/19

5
DONAJ Bartosz 2003-08-28 Z/4128/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 708 NumerPDF 10.94 10.94/19

6
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

100m M 713 NumerPDF 11.90/18

7
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

200m M 713 NumerPDF 24.68/18

8
GONTARZ Ma貪orzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K 703 NumerPDF 4.92 4.92/19

9
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

300m M 707 NumerPDF 38.31 38.31/19

10
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Wzwy K 702 NumerPDF 1.65 1.65/19

11
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

100m K 702 NumerPDF 13.84 13.84/19

12
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

100m M 716 NumerPDF 13.03 13.03/19

13
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

W dal M 716 NumerPDF

14
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 11.40 11.40/19

15
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 718 NumerPDF 31.48 34.59/18

16
HOΜWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

800m M 727 NumerPDF 2:15.98 2:15.98/19

17
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

300m K 712 NumerPDF 43.95 43.58/17

18
JARMU Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

W dal M 717 NumerPDF 5.62 5.62/19

19
JO哸ZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

800m M 730 NumerPDF 1:58.7 1:56.38/18

20
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

300m M 706 NumerPDF 38.59 38.59/19

21
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

100m M 706 NumerPDF 11.96 11.96/19

22
KOΜDZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

100m M 725 NumerPDF 12.08 12.08/19

23
KOΜDZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

300m M 725 NumerPDF 38.80 38.80/19

24
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

100m M 719 NumerPDF 12.36 12.36/19

25
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

W dal M 719 NumerPDF 5.54 5.54/19

26
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

100m M 718 NumerPDF 12.10 12.06/18

27
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

300m M 724 NumerPDF 40.64 40.64/19

28
LIPI垶KI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

3000m M 725 NumerPDF 9:01.00 9:01.00/19

29
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

100m K 715 NumerPDF 13.56/18

30
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwy K 715 NumerPDF 1.66 1.66/19

31
MAΒK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwy M 702 NumerPDF 1.75 1.75/19

32
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

W dal K 716 NumerPDF 5.16 5.31/16

33
MA印ORZ Miko豉j 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

Wzwy M 711 NumerPDF 1.76 1.76/18

34
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

100m M 714 NumerPDF 11.15 11.13/18

35
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

100m K 724 NumerPDF 12.38 12.38/19

36
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

100m K 731 NumerPDF 13.76 13.76/19

37
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

W dal K 731 NumerPDF 3.80/17

38
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

W dal K 727 NumerPDF 4.70 4.70/19

39
SAWICKI Wiktor 2005-06-17 Z/2410/19

TAK

100m M 729 NumerPDF 12.84 12.84/19

40
SAWICKI Wiktor 2005-06-17 Z/2410/19

TAK

200m M 729 NumerPDF

41
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

300m K 722 NumerPDF 44.38 44.38/19

42
SKOWRO垶KA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

100m p K 705 NumerPDF

43
STASIOΒK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 706 NumerPDF 46.94 46.94/19

44
STASIOΒK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 710 NumerPDF 11.95 11.95/19

45
STASIOΒK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 710 NumerPDF 39.08 39.08/19

46
STRZAΘA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

Wzwy M 712 NumerPDF 1.55 1.55/19

47
STRZAΘA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

100m M 712 NumerPDF

48
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M (800) 710 NumerPDF 61.36 63.19/18

49
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

3000m M 708 NumerPDF 9:19.12 9:19.12/19

50
WOJTKOWIAK Micha 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

300m M 723 NumerPDF 39.59 39.59/19

51
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

100m M 720 NumerPDF 11.51 11.51/19

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gda雟k Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

1500m M 401 NumerPDF 4:06.5 4:06.5/19

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZK Daniel 2002-02-15 Z/3562/18

TAK

3000m M 62 NumerPDF 9:43.90 9:43.90/19

 
GKS 真kowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOxJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

1500m K 72 NumerPDF 4:55.3 4:55.3/19

 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAFFKE Izabella 1999-09-24 Z/0355/17

TAK

400m K 34 NumerPDF 65.26 65.26/19

2
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

TAK

2000m prz.M 35 NumerPDF PK

3
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

800m K 16 NumerPDF 2:10.31 2:10.31/19

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Ko軼ierzyna Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

1500m K 75 NumerPDF 4:27.22 4:27.22/19

2
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

1500m K 70 NumerPDF 4:48.85 4:48.85/19

3
KOSIECKI Nikodem 2003-07-20 Z/3800/19

TAK

1500m M 85 NumerPDF 4:58.96 4:58.96/19

4
KOSTUCH Maja 2007-04-25 Z/3438/19

TAK

600m K 79 NumerPDF

5
PAΘOWSKI Maciej 2006-01-04 Z/3894/19

TAK

300m M 57 NumerPDF 45.77 45.77/19

6
烙ㄐDEK Dawid 1997-10-13 Z/3799/19

TAK

400m M 60 NumerPDF 55.09/16

 
LKS Fenix S逝psk Osobostarty: 20 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Justyna 2003-07-18 Z/2863/18

TAK

Dysk K (1kg) 168 NumerPDF 16.45 16.45/19

2
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 169 NumerPDF 15.43 15.43/19

3
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 169 NumerPDF 46.88 46.88/19

4
KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 Z/1667/16

TAK

400m M 163 NumerPDF 53.41 53.41/19

5
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

1500m K 161 NumerPDF 4:28.78 4:28.78/19

6
LIPI垶KA Alicja 2002-12-18 Z/5457/15

TAK

Dysk K (1kg) 44 NumerPDF 29.46 29.46/19

7
xWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 154 NumerPDF 22.30 22.30/19

8
xWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 154 NumerPDF 9.95 9.95/19

9
ORΜWSKI Daniel 2003-02-17 Z/4695/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 510 NumerPDF

10
PIECZKE ㄆkasz 2003-02-05 Z/1461/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 215 NumerPDF 45.92 45.92/19

11
PTASZEK Klaudia 2004-05-13 Z/5539/18

TAK

W dal K 256 NumerPDF 4.61 4.67/18

12
SADOWSKI Szymon 1999-04-25 Z/4200/15

TAK

Oszczep M (800) 149 NumerPDF 69.13 69.36/18

13
SOㄕNIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

Wzwy K 332 NumerPDF 1.40 1.40/19

14
WIERCZY垶KI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

Wzwy M 180 NumerPDF 1.70 1.79/18

15
WIERCZY垶KI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

W dal M 180 NumerPDF 5.14/18

16
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

600m K 173 NumerPDF

17
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

300m K 173 NumerPDF

18
ZDYBA Nikola 2003-07-04 Z/5282/18

TAK

Wzwy K 213 NumerPDF 1.60 1.60/19

19
ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 Z/0543/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 192 NumerPDF 9.87 9.87/19

20
ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 Z/0543/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 192 NumerPDF 23.63 23.63/19

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 11 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GNACI垶KI Micha 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

100m M 151 NumerPDF

2
GNACI垶KI Micha 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

200m M 151 NumerPDF

3
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

600m K 170 NumerPDF 1:52.40 1:52.40/19

4
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

Dysk K (1kg) 180 NumerPDF 50.45 50.58/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 Z/0072/17

TAK

600m M 176 NumerPDF 1:37.83 1:37.83/19

6
ORZECHOWSKI Micha 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

100m M 150 NumerPDF 12.88 12.88/19

7
ORZECHOWSKI Micha 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

200m M 150 NumerPDF

8
R艼AWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

400m M 170 NumerPDF 55.21 55.21/19

9
STODOx Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

400m K 167 NumerPDF

10
STODOx Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

100m K 167 NumerPDF 13.24 13.24/19

11
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

400m K 73 NumerPDF

 
LKS Prime Food Brda Przechlewo Osobostarty: 11 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 39/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIAK Oliwier 2007-07-11 Z/1383/18

TAK

300m M 91 NumerPDF 52.52/17

2
BORSUK Bart這miej 2007-03-25 Z/3220/19

TAK

300m M 96 NumerPDF

3
FLOREK Igor 2009-10-10 Z/2740/19

TAK

300m M 99 NumerPDF

4
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 Z/2739/19

TAK

200m K 90 NumerPDF 32.65 32.65/19

5
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 Z/2739/19

TAK

100m K 90 NumerPDF 15.77 15.77/19

6
KRAWCZYK Miko豉j 2005-04-11 Z/1992/19

TAK

100m M 81 NumerPDF 12.98 12.98/19

7
KRAWCZYK Miko豉j 2005-04-11 Z/1992/19

TAK

200m M 81 NumerPDF 29.33/17

8
STACHERSKA Milena 2006-10-17 Z/2159/19

TAK

100m K 97 NumerPDF 15.44 15.38/17

9
STACHERSKA Milena 2006-10-17 Z/2159/19

TAK

200m K 97 NumerPDF 31.57 31.57/19

10
WΜDARCZYK Aleksandra 2006-08-25 Z/2160/19

TAK

100m K 96 NumerPDF 14.55 14.55/19

11
WΜDARCZYK Aleksandra 2006-08-25 Z/2160/19

TAK

200m K 96 NumerPDF 31.69 31.69/19

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ΣCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

1500m prz.K 251 NumerPDF

2
PREJC Miko豉j 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

3000m M 284 NumerPDF 10:02.55 10:02.55/19

3
TOMASZEK Dawid 2003-04-21 Z/0886/17

TAK

2000m prz.M 149 NumerPDF 6:46.12 6:46.12/19

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Sk鏎cz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

1500m K 83 NumerPDF 4:44.3 4:36.34/18

 
RKS Rumia Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Kula K (4kg) 97 NumerPDF 12.34 12.34/19

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Dysk K (1kg) 97 NumerPDF 33.80 33.80/19

3
xWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

3000m K 95 NumerPDF 11:31.69/18

4
MΜDAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

400m p K U18 94 NumerPDF 66.14 66.14/19

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

2000m prz.M 528 NumerPDF 6:36.63 6:36.63/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

1500m K 522 NumerPDF 4:39.52/18

3
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

1500m M 522 NumerPDF 4:08.0 4:05.16/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 11 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

1500m prz.K 34 NumerPDF 5:35.90/18

2
GALSKA Wiktoria 2006-06-20 Z/3112/19

TAK

200m K 26 NumerPDF

3
GALSKA Wiktoria 2006-06-20 Z/3112/19

TAK

300m K 26 NumerPDF

4
GAxN Agata 2003-04-10 Z/1741/18

TAK

100m K 40 NumerPDF 14.27 14.27/19

5
GAxN Agata 2003-04-10 Z/1741/18

TAK

200m K 40 NumerPDF 28.42 28.42/19

6
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

TAK

600m K 37 NumerPDF 1:49.86 1:49.86/19

7
LEWINSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

1500m M 26 NumerPDF 4:30.27 4:30.27/19

8
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

200m K 38 NumerPDF

9
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

300m K 38 NumerPDF 45.55/18

10
S粑KA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

1500m prz.K 29 NumerPDF 5:13.66/18

11
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

1500m K 32 NumerPDF 5:20.82 5:17.42/17

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 14 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

600m K 210 NumerPDF 1:49.71 1:49.71/19

2
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

1500m K 237 NumerPDF

3
G紟CZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

1500m prz.K 205 NumerPDF 5:00.66/18

4
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

3000m M 225 NumerPDF 10:01.50 10:01.50/19

5
JANTA LIPI垶KI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

100m M 230 NumerPDF 11.75 11.75/19

6
JANTA LIPI垶KI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

200m M 230 NumerPDF 24.80 24.80/19

7
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

1500m M 204 NumerPDF 4:05.73 4:02.52/18

8
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

1500m prz.K 216 NumerPDF 5:16.94 5:16.94/19

9
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

600m K 202 NumerPDF 1:41.74 1:41.74/19

10
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

800m M 216 NumerPDF 1:55.6 1:54.01/18

11
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 215 NumerPDF 12.10 12.62/18

12
SZCZERBA Miko豉j 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

2000m prz.M 218 NumerPDF 6:22.55 6:22.55/19

13
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

800m K 203 NumerPDF 2:13.05 2:09.61/17

14
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwy M 227 NumerPDF 1.76 1.79/18

 
印﹖KIE Osobostarty: 53 ( 44 ) K-22 M-22
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTAL Sebastian 2004-04-23 Z/3587/18

TAK

200m M 307 NumerPDF 24.47 24.47/19

2
WR笅EL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

2000m prz.M 326 NumerPDF 5:57.58/18

 
cksbudowlani
CKS Budowlani Cz瘰tochowa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

TAK

2000m prz.M 159 NumerPDF 6:53.86 6:53.86/19

2
MRO浩K Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

3000m M 154 NumerPDF 9:30.78/18

3
MUSZY垶KA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

400m p K U18 161 NumerPDF 65.59 65.59/19

4
PI﹗EK Micha 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

800m M 150 NumerPDF 2:02.21 2:02.21/19

5
SIMI垶KI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

400m M 157 NumerPDF 51.71 51.71/19

 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MR紌EK Miko豉j 2003-05-20 Z/2322/17

TAK

110m M (91.4) U18 742 NumerPDF 16.03 16.03/19

2
MR紌EK Miko豉j 2003-05-20 Z/2322/17

TAK

W dal M 742 NumerPDF 6.25 6.25/19

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Bia豉 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

3000m K 12 NumerPDF 10:40.16 10:09.03/18

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KU Mi這sz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

100m M 52 NumerPDF 11.67/17

2
KU Mi這sz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

200m M 52 NumerPDF 23.70 23.70/19

3
PUTO Mateusz 2003-09-19 Z/2303/17

TAK

100m M 14 NumerPDF 11.59 11.59/19

 
mos.katowice.pl
MKS-MOS Katowice Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

100m M 125 NumerPDF 10.84 10.84/19

2
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

200m M 125 NumerPDF 22.09 21.77/18

3
WIEWI紑KA Pawe 2002-11-01 Z/3197/16

TAK

100m M 114 NumerPDF 12.04/18

4
WIEWI紑KA Pawe 2002-11-01 Z/3197/16

TAK

200m M 114 NumerPDF 22.82 22.82/19

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS P這mie Sosnowiec Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GΜWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

800m K 22 NumerPDF 2:17.26 2:17.26/19

2
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/1961/19

TAK

3000m K 60 NumerPDF 10:54.54/16

3
MALINA Rozalia 2004-12-27 Z/3735/17

TAK

800m K 51 NumerPDF 2:20.21 2:20.21/19

4
POR牞SKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

800m K 69 NumerPDF 2:10.13 2:10.13/19

5
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

3000m K 79 NumerPDF

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRY Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

W dal K 74 NumerPDF 5.36 5.36/19

2
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

100m p K 72 NumerPDF

3
ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 Z/1163/17

TAK

W dal M 77 NumerPDF 5.80 5.80/19

 
MKS-SMS Victoria Racib鏎z Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRO浩K Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

100m M 23 NumerPDF

2
BRO浩K Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

W dal M 23 NumerPDF 5.61 5.69/18

3
GAMROTEK Justyna 2003-11-11 Z/0740/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 24 NumerPDF 38.27 38.27/19

4
玆x Rafa 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

W dal M 6 NumerPDF 6.75 6.75/19

 
csir.pl
MOS CSiR D帳rowa G鏎nicza Osobostarty: 6 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CITAK Mi這sz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

800m M 24 NumerPDF 1:56.96 1:56.96/19

2
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

100m p K 14 NumerPDF 14.48 14.48/19

3
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

100m K 14 NumerPDF 12.30 12.30/19

4
SKIBI垶KA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

600m K 12 NumerPDF 1:38.35 1:33.69/18

5
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

100m K 7 NumerPDF 13.08 13.00/18

6
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

200m K 7 NumerPDF 26.76 26.21/18

 
MUKS SZS Cieszyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 19/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
G紑NIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

600m K 938 NumerPDF 1:36.67 1:36.67/19

2
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

300m K 948 NumerPDF 41.73 40.96/18

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GARUS Kamil 2002-01-23 Z/3618/16

TAK

100m M 72 NumerPDF 11.36 11.36/19

2
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

100m p K 3 NumerPDF

3
LASKOWSKI Miko豉j 2002-09-21 Z/0577/19

TAK

100m M 20 NumerPDF 11.51 11.51/19

4
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

100m M 5 NumerPDF 11.89 11.89/19

5
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

100m K 22 NumerPDF 12.93 12.93/19

6
TEBEL Pawel 2002-07-07 Z/4117/17

TAK

100m M 1 NumerPDF 13.17/18

 
TL ROW Rybnik Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 22/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLASIK Joanna 2002-07-21 Z/2263/16

TAK

400m p K U18 411 NumerPDF 67.34 65.30/18

2
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

100m K 279 NumerPDF 11.84 11.84/19

3
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

200m K 279 NumerPDF 24.24 24.24/19

 
TS AKS Chorz闚 Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAx Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

3000m K 101 NumerPDF 10:21.91 9:47.33/18

2
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

3000m K 118 NumerPDF 10:49.99 10:31.96/18

 
UKS Czw鏎ka 皋ry Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WR笅EL Micha 2002-03-04 Z/5054/18

TAK

400m M 783 NumerPDF 50.60 50.60/19

 
www.olimpia-zabrze.pl
UKS Olimpia Zabrze Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

100m K 96 NumerPDF 12.26 12.18/18

2
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

200m K 96 NumerPDF 25.77 25.77/19

3
ΣKASIK Micha 2002-09-25 Z/2998/17

TAK

3000m M 577 NumerPDF 9:39.20 9:39.20/19

 
www.ukstrojkamikolow.cba.pl
UKS Tr鎩ka Miko堯w Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 55/SL/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJ。 Szymon 2002-09-24 Z/2112/18

TAK

400m M 11 NumerPDF 50.14 50.14/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 70 ( 63 ) K-36 M-27
 
KS Gwardia Pi豉 Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

800m K 142 NumerPDF 2:23.71 2:23.71/19

2
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

3000m K 135 NumerPDF 11:29.59 11:29.59/19

3
SMOLE Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

100m p K 142 NumerPDF 15.26 15.00/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
WYRO印AK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

3000m K 140 NumerPDF 10:38.47 10:38.47/19

 
LKS Orkan Ostrzesz闚 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LASECKI Mi這sz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

2000m prz.M 976 NumerPDF 7:07.66/18

 
MKL Jarocin Osobostarty: 6 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 59/WP/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGACZY垶KI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

100m M 105 NumerPDF 11.62 11.62/18

2
BOGACZY垶KI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

200m M 105 NumerPDF 22.58 22.58/19

3
KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 Z/3912/17

TAK

400m K 117 NumerPDF 60.94 59.98/18

4
PAWEzZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

1500m K 125 NumerPDF 4:47.81 4:47.81/19

5
PLUTA Daria 2003-01-06 Z/1869/19

TAK

400m K 130 NumerPDF 60.35 60.35/19

6
P茛ROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

1500m prz.K 147 NumerPDF 5:44.26 5:44.26/19

 
www.poznan.azs.pl
O AZS Pozna Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

800m K 167 NumerPDF 2:10.10 2:09.44/15

2
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

100m M 2 NumerPDF 11.23 10.9/04

3
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

200m M 2 NumerPDF 22.48 22.10/14

4
RASI垶KA Halina 2001-08-04 Z/0712/15

TAK

800m K 159 NumerPDF 2:26.35 2:18.08/17

5
WOSICKI J霩ef 1997-12-28 Z/1617/14

TAK

100m M 155 NumerPDF 10.93 10.93/19

6
W粑CIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

3000m K 151 NumerPDF 9:50.15 9:33.65/13

7
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

100m M 159 NumerPDF 10.54 10.47/12

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Pi豉 Osobostarty: 41 ( 39 ) K-19 M-20
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARA哸ZYK Piotr 2004-05-28 Z/5179/18

TAK

W dal M 457 NumerPDF 5.36 5.36/19

2
B、I垶KA Alicja 2004-09-29 Z/4696/19

TAK

100m K 452 NumerPDF 13.66 13.66/19

3
BRY Martyna 2005-07-19 Z/1639/19

TAK

600m K 408 NumerPDF 1:56.77 1:56.77/19

4
CHWIAΘIEIWCZ Bartosz 2000-03-04 Z/6124/15

TAK

Wzwy M 26 NumerPDF 1.65 1.80/16

5
CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 Z/3347/17

TAK

100m K 522 NumerPDF 13.38 13.38/19

6
CZECHOWICZ Miko豉j 2003-12-04 Z/1434/17

TAK

2000m prz.M 558 NumerPDF 6:52.67 6:52.67/19

7
DERLATKA Kacper 2005-08-21 Z/4250/18

TAK

Wzwy M 414 NumerPDF 1.55 1.55/19

8
DOROBA Zuzanna 2006-01-06 Z/0270/18

TAK

100m K 519 NumerPDF 13.79/18

9
DUBIAK Gabriel 2003-04-06 Z/2481/19

TAK

100m M 12 NumerPDF

10
DZIUBA Jagoda 2001-04-19 Z/1590/15

TAK

200m K 517 NumerPDF 29.19/18

11
HAJDUK Dawid 2005-04-10 Z/4252/18

TAK

100m M 16 NumerPDF 12.90 12.90/19

12
JASI垶KI Karol 2004-02-17 Z/4246/18

TAK

Wzwy M 407 NumerPDF 1.60 1.60/19

13
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

400m M 521 NumerPDF 54.32 54.32/19

14
KAMI垶KI Oliwer 2006-01-15 Z/4251/18

TAK

100m M 553 NumerPDF

15
KA映IERSKI Miko豉j 2003-09-02 Z/2135/16

TAK

100m M 513 NumerPDF 12.17/17

16
KLUP Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

600m K 515 NumerPDF

17
KONECZNA Julia 2004-08-05 Z/4689/19

TAK

300m K 453 NumerPDF

18
KONEK Pawe 2002-01-02 Z/0206/17

TAK

400m M 526 NumerPDF 53.38 52.78/18

19
KR粌 Wiktoria 2004-02-11 Z/4691/19

TAK

Wzwy K 436 NumerPDF

20
x垶KA Agata 2006-06-03 Z/4688/19

TAK

300m K 7 NumerPDF 53.03 53.03/19

21
MACIOS Miko豉j 2003-03-14 Z/4244/18

TAK

Wzwy M 419 NumerPDF 1.80 1.80/19

22
MACKIEWICZ Maciej 2004-07-13 Z/1641/19

TAK

600m M 556 NumerPDF

23
MADEJ Katarzyna 2003-05-10 Z/2673/17

TAK

Wzwy K 537 NumerPDF 1.55 1.55/19

24
PYTLARZ Wiktoria 2004-05-14 Z/4690/19

TAK

600m K 448 NumerPDF 2:00.17 2:00.17/19

25
ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 Z/4249/18

TAK

Wzwy M 442 NumerPDF 1.65 1.65/19

26
ROZPΜCH Kacper 2005-04-12 Z/4692/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 452 NumerPDF 31.26 31.26/19

27
SMOGUx Weronika 2004-09-13 Z/5524/18

TAK

600m K 451 NumerPDF

28
SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 Z/1645/19

TAK

W dal M 60 NumerPDF 4.41 4.41/19

29
SUTKIEWICZ Wiktoria 2006-03-13 Z/3860/18

TAK

600m K 35 NumerPDF

30
SZAREJKO Natalia 2005-03-06 Z/0263/18

TAK

300m K 45 NumerPDF 48.89/17

31
SZYMKOWIAK Sergiusz 2006-02-26 Z/1642/19

TAK

300m M 443 NumerPDF 49.41 49.41/19

32
SZYSZKA Paulina 2004-06-20 Z/5184/18

TAK

100m K 456 NumerPDF 15.23 15.23/19

33
印IWI垶KI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

1000m M 502 NumerPDF 3:06.29 3:05.79/18

34
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

3000m M 505 NumerPDF 9:13.72 9:11.65/18

35
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

TAK

600m K 44 NumerPDF 1:53.54 1:53.54/19

36
WΜDARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

W dal M 510 NumerPDF 6.67 6.67/19

37
WΜDARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

Tr鎩skok M 510 NumerPDF 12.73 12.73/19

38
WOLF Paulina 2003-01-18 Z/1574/17

TAK

3000m K 518 NumerPDF 11:49.81 11:49.81/19

39
WOzZACKA Julia 2005-03-06 Z/3859/18

TAK

600m K 447 NumerPDF 1:58.14 1:58.14/19

40
ZAWADZKA Oliwia 2004-04-29 Z/4245/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 21 NumerPDF 8.90 8.90/19

41
ZAWADZKA Oliwia 2004-04-29 Z/4245/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 21 NumerPDF 25.48 25.48/19

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

100m M 192 NumerPDF 10.86 10.31/13

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan 字oda Wlkp. Osobostarty: 10 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

Oszczep K (600) 468 NumerPDF 35.62 35.62/19

2
KADΣBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

W dal K 444 NumerPDF 5.21 5.26/18

3
KADΣBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

200m K 444 NumerPDF 27.50/18

4
KULPI垶KA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

100m p K 463 NumerPDF 14.29/17

WARUNKOWO - BADANIA
5
KULPI垶KA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

200m K 463 NumerPDF 25.65/17

WARUNKOWO - BADANIA
6
NALE玆TA Michalina 2003-03-28 Z/3762/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 459 NumerPDF 25.66 25.66/19

7
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

400m K 461 NumerPDF 55.71 55.60/18

8
SENK Marcin 1996-10-03 Z/1601/12

TAK

100m M 465 NumerPDF 11.22 10.89/18

9
SENK Marcin 1996-10-03 Z/1601/12

TAK

200m M 465 NumerPDF 22.54 21.76/16

10
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

800m K 450 NumerPDF 2:23.22 2:23.22/19

 
WARMI垶KO-MAZURSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

800m K 31 NumerPDF 2:10.08 2:10.08/19

 
KS Polonia Pas喚k Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OCHNIK Adam 2002-04-30 Z/4698/19

TAK

3000m M 11 NumerPDF

 
MLKS Ostr鏚a Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

400m K 7 NumerPDF 59.66 59.66/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 241 ( 191 ) K-118 M-73
 
-
GULKS Barwice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 36/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELING Anna 1962-04-07 Z/2757/18

TAK

Dysk K (1kg) 74 NumerPDF 24.10 24.66/18

2
WOLDT Sandra 2004-07-01 Z/3386/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 8 NumerPDF 33.03 38.05/18

3
ZALEWSKA Aurelia 2007-11-13 Z/3006/19

TAK

100m K 5 NumerPDF

 
KB Dziesi徠ka Bia這gard Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 31/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
G紑ZY垶KI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

1500m M 101 NumerPDF 4:04.85 4:01.26/17

2
GRZYB Kamil 2000-05-26 Z/2281/19

TAK

800m M 104 NumerPDF 2:08.8 2:08.8/19

3
SMOLI垶KI Micha 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

100m M 103 NumerPDF 12.61 12.61/19

4
SMOLI垶KI Micha 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

W dal M 103 NumerPDF 5.51 5.51/19

5
WI吉IEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

1500m M 100 NumerPDF 4:08.64 4:03.69/17

 
KL Ba速yk Koszalin Osobostarty: 10 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BESZTERDA Jakub 2003-12-02 Z/4948/18

TAK

800m M 2 NumerPDF 2:13.8 2:13.8/19

2
FIUTAK Martyna 2007-01-16 Z/4332/19

TAK

300m K 15 NumerPDF

3
KAMI垶KA Ma貪orzata 2004-06-08 Z/4151/18

TAK

300m K 62 NumerPDF 46.30/18

4
KAMI垶KA Ma貪orzata 2004-06-08 Z/4151/18

TAK

100m K 62 NumerPDF 13.33 13.33/19

5
KASPROWICZ Adam 2001-01-08 Z/5019/15

TAK

2000m prz.M 39 NumerPDF 5:58.43/18

6
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 Z/1508/18

TAK

1000m M 79 NumerPDF 3:08.85 2:56.19/12

7
PAWΜWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

200m K 10 NumerPDF 26.07 25.69/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
PIEJKO Micha 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

W dal M 11 NumerPDF

9
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

400m K 13 NumerPDF 59.16 59.16/19

10
WSZENDYBY Hanna 2007-04-03 Z/4333/19

TAK

300m K 20 NumerPDF

 
KL Iskra Bia這gard Osobostarty: 18 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

100m K 131 NumerPDF

2
CACH Hubert 2005-09-26 Z/4305/19

TAK

100m M 203 NumerPDF 13.51 13.51/19

3
CACH Hubert 2005-09-26 Z/4305/19

TAK

300m M 203 NumerPDF

4
CACH ㄆkasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

1500m M 212 NumerPDF 4:09.62 4:09.62/19

5
DMITROCA Julia 2004-05-09 Z/1709/18

TAK

100m K 435 NumerPDF 15.64 15.26/18

6
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

100m K 200 NumerPDF 15.24 15.02/18

7
GIEC Julia 2005-04-19 Z/3515/19

TAK

100m K 150 NumerPDF

8
GIEC Julia 2005-04-19 Z/3515/19

TAK

W dal K 150 NumerPDF 3.95 3.95/19

9
GRABIAS Weronika 2006-03-31 Z/3517/19

TAK

100m K 285 NumerPDF

10
GRABIAS Weronika 2006-03-31 Z/3517/19

TAK

W dal K 285 NumerPDF

11
KAMI垶KA Weronika 2002-12-26 Z/5292/15

TAK

800m K 200 NumerPDF 2:24.64 2:22.27/17

12
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 206 NumerPDF 9.85 10.09/18

13
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

Wzwy K 206 NumerPDF 1.53 1.56/18

14
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

100m p K 206 NumerPDF

15
KO列IELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

100m M 216 NumerPDF 11.52 11.52/19

16
KO列IELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

400m M 216 NumerPDF 51.05 51.05/19

17
Μ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

100m K 204 NumerPDF 12.55 12.02/18

18
ST襾IE Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

100m K 202 NumerPDF 14.02 14.02/19

 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Ko這brzeg Osobostarty: 27 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBI垶KA Ja鄉ina 2007-01-16 Z/2747/19

TAK

100m K 9 NumerPDF 15.42 15.42/19

2
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

W dal M 6 NumerPDF 4.63 4.63/19

3
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

Wzwy M 6 NumerPDF 1.50 1.50/19

4
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 725 NumerPDF 44.88 46.84/18

5
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

200m K 721 NumerPDF

6
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

100m K 721 NumerPDF

7
GAJDA Micha 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

2000m prz.M 714 NumerPDF 6:40.51 6:40.51/19

8
GAΔA垶KI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

W dal M 720 NumerPDF 6.30/17

9
GAΔA垶KI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

Tr鎩skok M 720 NumerPDF 12.80/18

10
GO哸ZAR Izabella 2006-06-15 Z/3287/19

TAK

600m K 70 NumerPDF 1:56.70 1:56.70/19

11
GRZYWI垶KA Ma貪orzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

100m K 725 NumerPDF 12.45 12.45/19

12
GRZYWI垶KA Ma貪orzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

200m K 725 NumerPDF 25.56 25.56/19

13
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

TAK

1000m M 717 NumerPDF 2:52.38 2:52.38/19

14
KORKU Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

Wzwy M 8 NumerPDF 1.60 1.60/19

15
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 61 NumerPDF 10.53 10.53/19

16
LEMIESZEK Klara 2003-07-30 Z/4479/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 8 NumerPDF 9.97 9.97/19

17
LEMIESZEK Klara 2003-07-30 Z/4479/18

TAK

Dysk K (1kg) 8 NumerPDF 27.05 27.05/19

18
LIBERA Dorota 2001-06-18 Z/2201/18

TAK

Kula K (4kg) 29 NumerPDF 9.03 9.03/19

19
LIBERA WOJCIECH 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 30 NumerPDF 35.06 35.06/19

20
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

100m K 42 NumerPDF

21
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

TAK

100m K 717 NumerPDF 13.33 13.33/19

22
SZUBERT Alicja 2006-06-30 Z/5273/18

TAK

600m K 163 NumerPDF 1:58.46 1:58.46/19

23
WA癿A Krystian 2002-02-27 Z/0429/17

TAK

400m M 724 NumerPDF 51.06 51.06/19

24
WΜDARSKI Wiktor 2005-05-15 Z/2750/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 102 NumerPDF 35.64 35.64/19

25
WO昧IAK Julia 2004-03-06 Z/4666/18

TAK

100m K 723 NumerPDF 15.11/17

26
WO昧IAK Julia 2004-03-06 Z/4666/18

TAK

W dal K 723 NumerPDF 4.32 4.32/19

27
ZI茛KOWSKI Piotr 2001-05-16 Z/4057/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 8 NumerPDF

 
www.llkspomorze.pl
LLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STELMASIK Franciszek 2001-04-20 Z/2243/17

TAK

W dal M 93 NumerPDF 6.21 6.21/19

2
STENCEL Maciej 2003-06-17 Z/5024/18

TAK

Wzwy M 92 NumerPDF 1.81 1.81/19

 
LΘB Trucht υbez Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 22/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GURAL Anna 2006-01-11 Z/3806/19

TAK

600m K 6 NumerPDF

2
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

600m K 17 NumerPDF 1:51.99 1:45.58/18

3
MATUx Nikola 2006-08-06 Z/1546/19

TAK

600m K 11 NumerPDF 1:54.84 1:54.84/19

4
MIELCAREK Karol 2005-07-04 Z/1548/19

TAK

200m M 14 NumerPDF

5
MIELCAREK Maja 2007-02-28 Z/1549/19

TAK

300m K 14 NumerPDF

6
ORGANKA Zuzanna 2007-10-12 Z/1550/19

TAK

600m K 13 NumerPDF 1:57.06 1:57.06/19

7
PIEC Tola 2008-06-10 Z/3807/19

TAK

600m K 7 NumerPDF

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBEK Patryk 1994-02-13 Z/0373/11

TAK

400m M 92 NumerPDF 46.51 46.15/13

2
GROBERSKI Micha 2000-06-10 Z/1296/15

TAK

1500m M 15 NumerPDF 4:00.29 3:58.08/18

3
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

Oszczep K (600) 11 NumerPDF 39.24 40.50/17

4
MALAK ㄆcja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

1500m prz.K 46 NumerPDF 5:34.40 5:34.40/19

5
MI哸ZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

TAK

1500m prz.K 15 NumerPDF

6
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

800m K 61 NumerPDF 2:07.67 2:07.67/19

7
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

100m K 79 NumerPDF 12.80 12.79/18

 
MKL Szczecinek Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 28/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIAK Natalia 2005-08-05 Z/3334/19

TAK

600m K 144 NumerPDF 1:56.46 1:56.46/19

2
D、ROWSKI Jan 2005-05-19 Z/3337/19

TAK

100m M 131 NumerPDF 13.70 13.70/19

3
DYMECKA Natalia 2003-07-25 Z/4240/19

TAK

600m K 98 NumerPDF 2:00.06 2:00.06/19

4
KAMI垶KA Oliwia 2009-10-04 Z/3338/19

TAK

100m K 135 NumerPDF 16.06 16.06/19

5
KOMMISARCZYK Zuzanna 2008-09-28 Z/3339/19

TAK

100m K 141 NumerPDF 15.35 15.35/19

6
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

3000m K 88 NumerPDF 11:17.91/18

7
LEWANDOWSKA Anna 1999-12-09 Z/2186/16

TAK

800m K 96 NumerPDF 2:36.07 2:33.85/14

8
LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 Z/0643/16

TAK

800m M 97 NumerPDF 2:13.66 2:13.66/19

9
MASTYx Micha 2008-12-10 Z/3340/19

TAK

100m M 145 NumerPDF 15.70 15.70/19

10
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

800m K 66 NumerPDF 2:18.70 2:15.80/18

11
PROKOP Katarzyna 2008-09-18 Z/3341/19

TAK

100m K 142 NumerPDF 17.62 17.62/19

12
ROSTEK Dawid 2004-02-10 Z/3335/19

TAK

100m M 130 NumerPDF 12.48 12.48/19

13
STANISxWSKA Maja 2005-02-12 Z/3333/19

TAK

100m K 138 NumerPDF 14.42 14.42/19

 
-
MKP Szczecinek Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 51/ZP/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Daria 2008-05-31 Z/1565/19

TAK

400m K 111 NumerPDF

2
BARAN Julia 2006-09-14 Z/1558/19

TAK

800m K 2 NumerPDF

3
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

100m K 6 NumerPDF

4
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

300m K 6 NumerPDF 46.28 46.28/19

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 24 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

400m M 60 NumerPDF 55.42 55.42/19

2
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

100m M 60 NumerPDF 12.20 12.20/19

3
CHATxS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

800m K 66 NumerPDF 2:35.28 2:35.28/19

4
CIERESZKO Alan 2006-04-17 Z/4231/18

TAK

1000m M 62 NumerPDF

5
DRO浴浩WSKA Paulina 2003-12-08 Z/0509/19

TAK

800m K 62 NumerPDF 2:37.80 2:37.80/19

6
GADOMSKI Pawe 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

800m M 65 NumerPDF 2:01.09 1:58.68/18

WARUNKOWO - BADANIA
7
GR、CZEWSKA Hanna 2006-09-12 Z/2797/19

TAK

600m K 68 NumerPDF 1:54.57 1:54.57/19

8
JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 Z/4188/19

TAK

1000m M 69 NumerPDF

9
J犵RZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

800m M 70 NumerPDF 1:57.18 1:57.18/19

10
LUCHCI垶KA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

600m K 67 NumerPDF 2:08.44 2:08.44/19

11
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

1500m prz.K 64 NumerPDF 5:57.94 5:57.94/19

12
MR紌 Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

100m M 66 NumerPDF 12.30 12.30/19

13
MR紌 Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

W dal M 66 NumerPDF 5.54 5.54/19

14
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

600m M 70 NumerPDF 1:38.59/18

15
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

600m K 61 NumerPDF 2:02.95 2:02.95/19

16
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 Z/0931/18

TAK

1000m M 64 NumerPDF 3:10.70 3:10.70/19

17
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

800m K 61 NumerPDF 2:43.51 2:43.51/19

18
TRZCI垶KI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

100m M 61 NumerPDF 12.07/18

19
TRZCI垶KI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

400m M 61 NumerPDF 52.79 52.79/19

20
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

3000m K 60 NumerPDF

21
WICHUCKA Oliwia 2006-08-31 Z/0976/19

TAK

600m K 63 NumerPDF 1:57.65 1:57.65/19

22
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

600m K 60 NumerPDF 1:55.56 1:55.56/19

23
WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 Z/3778/19

TAK

300m K 67 NumerPDF 51.47 51.47/19

24
ZAPART Micha 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

600m M 62 NumerPDF 1:29.22 1:29.22/19

 
juniorzlocieniec.nastadiony.pl/
MKS Junior Z這cieniec Osobostarty: 12 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 09/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
D、ROWSKI Beniamin 2003-09-27 Z/3363/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 46 NumerPDF 36.10 36.10/19

2
DOMINIAK Maciej 2004-05-14 Z/1611/18

TAK

Wzwy M 35 NumerPDF 1.60 1.60/19

3
GIL Gracjan 2005-04-06 Z/1612/18

TAK

100m M 45 NumerPDF

4
KOT Roksana 2004-10-03 Z/1618/18

TAK

800m K 31 NumerPDF

5
KRAWCZYK Jakub 2004-05-05 Z/3367/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 43 NumerPDF 53.35 53.35/19

6
MOCZARSKA Natalia 2004-04-05 Z/5049/18

TAK

W dal K 4 NumerPDF 4.62 4.62/19

7
OSTROWSKA Karolina 2005-11-16 Z/5050/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 10 NumerPDF 10.27 10.27/19

8
SZACHEWICZ Joanna 2004-07-24 Z/1979/19

TAK

600m K 51 NumerPDF 1:56.86 1:56.86/19

9
SZWEJDA Pawe 2004-03-24 Z/3368/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 37 NumerPDF 40.56 40.56/19

10
印IWKA ㄆkasz 2003-04-15 Z/1890/19

TAK

1500m M 56 NumerPDF

11
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 68 NumerPDF 36.88 36.88/19

12
ZAWOJSKA Ma貪orzata 2004-04-08 Z/1633/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 32 NumerPDF 25.89 25.89/19

 
www.kusy.szczecin.pl
MKS Kusy Szczecin Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 29/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 Z/4316/19

TAK

Wzwy M 17 NumerPDF 1.30 1.30/19

2
ΣSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

TAK

100m K 130 NumerPDF 16.35/18

3
ΣSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

TAK

W dal K 130 NumerPDF 3.01/17

4
MY印IWIEC Nell 2007-01-17 Z/4330/19

TAK

W dal K 20 NumerPDF

5
MY印IWIEC Nell 2007-01-17 Z/4330/19

TAK

100m K 20 NumerPDF 15.72 15.72/19

6
TOMASZEWICZ Patrycja 2009-06-20 Z/4325/19

TAK

W dal K 225 NumerPDF 3.04 3.04/19

7
TOMASZEWICZ Patrycja 2009-06-20 Z/4325/19

TAK

100m K 225 NumerPDF 17.13 17.13/19

 
MKS 安i璚 S豉wno Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 33/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPI垶KI Maksymilian 2005-09-19 Z/0513/18

TAK

Wzwy M 33 NumerPDF 1.65 1.65/18

2
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

TAK

Wzwy K 57 NumerPDF 1.48 1.48/19

3
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

TAK

100m K 57 NumerPDF 15.42/18

4
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

Wzwy M 59 NumerPDF 1.82 1.82/19

 
MLKS Lubusz Barlinek Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 45/ZP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZI犴IO Dawid 2002-04-18 Z/3387/17

TAK

800m M 104 NumerPDF 1:59.23 1:59.23/19

2
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

800m K 100 NumerPDF 2:21.83 2:21.83/19 PK

3
MATWIEJ Mi這sz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

3000m M 101 NumerPDF 9:26.43 9:26.43/19

4
WALASZCZYK Micha 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

400m M 102 NumerPDF 51.79 51.79/19

 
MLUKS Mokasyn P這ty Osobostarty: 21 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAxSZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

1500m M 201 NumerPDF 4:19.03 4:19.03/19

2
BAxSZ Patrycja 2005-10-24 Z/1123/18

TAK

600m K 169 NumerPDF 1:58.14 1:58.14/19

3
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

W dal K 176 NumerPDF 5.85 5.85/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

100m K 176 NumerPDF 13.09/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

100m p K 176 NumerPDF 14.98 14.98/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

W dal K 180 NumerPDF 4.88 4.88/19

7
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

100m K 180 NumerPDF 13.46 13.46/19

8
KRUPA Alicja 2006-08-07 Z/1520/19

TAK

W dal K 179 NumerPDF

9
KRUPA Alicja 2006-08-07 Z/1520/19

TAK

100m K 179 NumerPDF

10
KUSIAK Nikola 2006-02-01 Z/4535/18

TAK

W dal K 172 NumerPDF

11
KUSIAK Nikola 2006-02-01 Z/4535/18

TAK

300m K 172 NumerPDF

12
PAWΜWSKA Ma貪orzata 2005-04-24 Z/1133/18

TAK

W dal K 183 NumerPDF

13
PAWΜWSKA Ma貪orzata 2005-04-24 Z/1133/18

TAK

100m K 183 NumerPDF 15.84/18

14
PRO吉IEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

TAK

W dal K 189 NumerPDF 4.38 4.38/19

15
PRO吉IEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

TAK

100m K 189 NumerPDF 14.75 14.75/19

16
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 Z/1088/19

TAK

600m K 175 NumerPDF 1:54.19 1:54.19/19

17
SYSIK Julia 2005-01-06 Z/1136/18

TAK

W dal K 135 NumerPDF 4.16 4.16/19

18
SYSIK Julia 2005-01-06 Z/1136/18

TAK

100m K 135 NumerPDF 15.05 15.05/19

19
WIKTOROWICZ Pawe 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

1500m M 207 NumerPDF

20
ZDZI牞ORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

Wzwy K 174 NumerPDF 1.50 1.50/19

21
ZDZI牞ORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

100m K 174 NumerPDF 13.81 13.81/19

 
MLUKS Trzebiat闚 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 40/ZP/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARA垶KI Przemys豉w 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

800m M 5 NumerPDF 2:05.16 2:05.16/19

 
raz.szczecin.pl
RAZ Szczecin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 30/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMARADZKA Olga 2001-06-04 Z/5304/15

TAK

800m K 148 NumerPDF 2:26.82 2:26.82/19

2
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

1500m M 278 NumerPDF 3:59.24 3:59.24/19

 
osemka.police.pl
UKL 茳emka Police Osobostarty: 32 ( 21 ) K-21 M-0
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

100m K 10 NumerPDF 15.13 15.13/19

2
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

200m K 10 NumerPDF 31.61 31.61/19

3
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

200m K 47 NumerPDF

4
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

100m K 47 NumerPDF 15.07 15.07/19

5
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

200m K 26 NumerPDF 30.71 30.63/18

6
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

600m K 9 NumerPDF 1:53.34 1:53.34/19

7
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

100m K 50 NumerPDF 15.24 15.24/19

8
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

200m K 33 NumerPDF

9
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

100m K 33 NumerPDF 14.91 14.91/19

10
GARSZTKA Nadia 2007-11-10 Z/0049/19

TAK

200m K 22 NumerPDF 31.83 31.83/19

11
GARSZTKA Nadia 2007-11-10 Z/0049/19

TAK

100m K 22 NumerPDF 14.56 14.56/19

12
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

600m K 11 NumerPDF 1:55.02/18

13
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

300m K 51 NumerPDF 50.97 50.97/19

14
KALI垶KA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

200m K 24 NumerPDF 31.58/18

15
KALI垶KA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

100m K 24