Internetowe zgłoszenia do imprezy: 92. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, U23, S)
KWIDZYN, 28 listopada 2020
Osobostarty wszystkie: 578 ( 578 ) K-256 M-322
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 33 ( 33 ) K-16 M-17
 
KL Ziemia Kłodzka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/DS/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Urszula 2004-02-10 Z/1302/19

TAK

2 km prz K U18 1 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

4 km prz K U20 2 NumerPDF  ROSU   KNF 

OK

2
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

2 km prz K U18 3 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

3
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

3 km prz M U18 4 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

4
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

3 km prz M U20 5 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

5
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

2 km prz K U20 6 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

6
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

5 km prz M U18 7 NumerPDF  ROSU 

OK

7
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

4 km prz M U23 8 NumerPDF  KNF 

OK

8
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

6 km prz M U20 9 NumerPDF  ROSU 

OK

9
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

5 km prz M U18 10 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

10
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

2 km prz K U18 11 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

5 km prz M U18 12 NumerPDF

badania nieważne
 
MKS Siechnice Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 Z/1868/17

TAK

4 km prz K U23 13 NumerPDF

OK

2
GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 Z/1703/11

TAK

8 km prz M 14 NumerPDF

OK

3
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/2517/15

TAK

4 km prz K U23 15 NumerPDF

OK

4
PIĄTKOWSKA Dominika 1998-11-08 Z/4347/20

TAK

6 km prz K U23 16 NumerPDF

OK

5
POWOLNA Żaneta 1995-11-20 Z/1509/11

TAK

6 km prz K 17 NumerPDF

OK

6
SOBCZYK Tomasz 1977-07-05 Z/1218/11

TAK

4 km prz M 18 NumerPDF

OK

7
SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 Z/3526/11

TAK

4 km prz M 19 NumerPDF

badania nieważne
8
WENDLAND Michał 1989-03-24 Z/3283/11

TAK

4 km prz M 20 NumerPDF

OK

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

3 km prz M U20 21 NumerPDF  KNF 

OK

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

3 km prz K U18 22 NumerPDF  ROSU 

badania nieważne
2
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

3 km prz M U20 23 NumerPDF  ZKN 

OK

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

5 km prz M U18 24 NumerPDF  ROSU 

OK

2
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

3 km prz M U18 25 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

3
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

3 km prz K U18 26 NumerPDF  ZKN 

OK

4
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

2 km prz K U18 27 NumerPDF

OK

5
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

2 km prz K U18 28 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

 
ULKS Bystrzyca Kłodzka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 33/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MASŁOWSKA Martyna 1990-02-03 Z/2872/20

TAK

4 km prz K 29 NumerPDF

OK

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

8 km prz M U23 30 NumerPDF  KNF 

OK

2
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

4 km prz M 31 NumerPDF  SKN 

badania nieważne
3
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

6 km prz K U23 32 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

2 km prz K U18 33 NumerPDF

OK

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 42 ( 42 ) K-16 M-26
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 Z/1919/18

TAK

8 km prz M U23 34 NumerPDF

OK

2
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

4 km prz M U23 35 NumerPDF

OK

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 10 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

4 km prz K U23 36 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
2
BRZEZIŃSKI Błażej 1987-07-30 Z/1711/11

TAK

8 km prz M 37 NumerPDF

OK

3
GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 Z/0430/13

TAK

8 km prz M 38 NumerPDF

badania nieważne
4
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

3 km prz M U18 39 NumerPDF

OK

badania nieważne
5
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

4 km prz M 40 NumerPDF  KN   WCSS   SKN 

OK

6
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

5 km prz M U18 41 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
7
STOSIK Maciej 2004-08-03 Z/5022/19

TAK

3 km prz M U18 42 NumerPDF

badania nieważne
8
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

3 km prz M U20 43 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
9
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

3 km prz M U20 44 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
10
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

2 km prz K U20 45 NumerPDF

OK

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

6 km prz M U20 46 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

2
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

3 km prz M U18 47 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

3
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

4 km prz K U20 48 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

4 km prz M U23 49 NumerPDF

OK

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

3 km prz K U18 50 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

5 km prz M U18 51 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

3
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

2 km prz K U20 52 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

OK

4
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

2 km prz K U18 53 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
5
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

6 km prz M U20 54 NumerPDF  ZKN 

OK

6
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

3 km prz K U18 55 NumerPDF

OK

7
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

2 km prz K U18 56 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
 
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 22/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 Z/1531/18

TAK

2 km prz K U18 57 NumerPDF

badania nieważne
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

3 km prz M U18 58 NumerPDF  ROSU 

OK

2
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

3 km prz M U20 59 NumerPDF

OK

3
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

3 km prz M U20 60 NumerPDF

OK

4
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

2 km prz K U18 61 NumerPDF

OK

 
MKL Toruń Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘTKOWSKI Piotr 1987-04-25 Z/2425/17

TAK

8 km prz M 62 NumerPDF

badania nieważne
2
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

6 km prz K 63 NumerPDF  SKN 

OK

3
PELA Oliwia 2002-07-20 Z/4284/19

TAK

4 km prz K U20 64 NumerPDF  ZKN 

OK

4
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

3 km prz M U18 65 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

5
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

6 km prz M U20 66 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

6
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

6 km prz M U20 67 NumerPDF  KNF 

OK

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

5 km prz M U18 68 NumerPDF  ROSU 

OK

2
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

2 km prz K U20 69 NumerPDF  ZKN   SKN 

OK

3
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

5 km prz M U18 70 NumerPDF  ROSU 

OK

badania nieważne
4
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

TAK

3 km prz M U20 71 NumerPDF  ZKN 

OK

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

3 km prz K U18 72 NumerPDF  ROSU 

OK

2
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

3 km prz M U18 73 NumerPDF  ROSU   ZKN 

badania nieważne
3
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

3 km prz K U18 74 NumerPDF  ZKN 

 
UKS Dąb przy SP w Stobnie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKA Dominika 2001-05-31 Z/0171/17

TAK

4 km prz K U20 75 NumerPDF

OK

 
LUBELSKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

5 km prz M U18 76 NumerPDF  ROSU 

OK

 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

6 km prz K U23 77 NumerPDF

OK

2
ŚWIERDZEWSKA Paulina 1998-01-22 Z/4289/20

TAK

4 km prz K U23 78 NumerPDF

OK

3
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

TAK

8 km prz M 79 NumerPDF

4
WIERCIOCH Izabela 2000-04-13 Z/4288/20

TAK

4 km prz K U23 80 NumerPDF

OK

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 Z/1403/19

TAK

3 km prz M U20 81 NumerPDF

OK

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

3 km prz K U18 82 NumerPDF

OK

2
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

5 km prz M U18 83 NumerPDF

OK

3
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

2 km prz K U18 84 NumerPDF

OK

 
skbkrasnik.cba.pl
SKB Kraśnik Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Z/0700/11

TAK

8 km prz M 85 NumerPDF

OK

2
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

4 km prz M 86 NumerPDF

OK

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

3 km prz M U18 87 NumerPDF

OK

2
WIATRZYK Ewa 2003-09-25 Z/4925/18

TAK

3 km prz K U18 88 NumerPDF

OK

 
LUBUSKIE Osobostarty: 21 ( 21 ) K-8 M-13
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

5 km prz M U18 89 NumerPDF  ZKN 

 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

5 km prz M U18 90 NumerPDF  ROSU 

OK

2
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

5 km prz M U18 91 NumerPDF

OK

3
PATOLETA Adam 2003-06-15 Z/4133/19

TAK

5 km prz M U18 92 NumerPDF

badania nieważne
 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 Z/2670/18

TAK

4 km prz K U23 93 NumerPDF

OK

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

3 km prz K U18 94 NumerPDF

badania nieważne
2
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

3 km prz K U18 95 NumerPDF

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

3 km prz K U18 96 NumerPDF

OK

2
DUDCZAK Kacper 2003-01-05 Z/3039/20

TAK

5 km prz M U18 97 NumerPDF

badania nieważne
3
PIETRZAK Brajan 2003-02-13 Z/4286/20

TAK

5 km prz M U18 98 NumerPDF

OK

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

3 km prz K U18 99 NumerPDF  ZKN 

OK

2
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

4 km prz K U20 100 NumerPDF

OK

3
KUBIAK Kacper 2000-06-01 Z/2272/20

TAK

8 km prz M U23 101 NumerPDF

OK

4
MARYSIAK Adam 1988-01-06 Z/2639/11

TAK

8 km prz M 102 NumerPDF

OK

5
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

3 km prz K U18 103 NumerPDF  ZKN 

OK

6
NOWAK Sandra 1990-10-29 Z/3616/19

TAK

6 km prz K 104 NumerPDF

OK

7
WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 Z/0439/13

TAK

8 km prz M 105 NumerPDF

OK

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

6 km prz M U20 106 NumerPDF

OK

2
FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Z/4694/17

TAK

3 km prz M U18 107 NumerPDF  ROSU 

OK

badania nieważne
3
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

5 km prz M U18 108 NumerPDF

OK

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 Z/2728/17

TAK

6 km prz M U20 109 NumerPDF

badania nieważne
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-10 M-8
 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

2 km prz K U18 110 NumerPDF  ZKN 

OK

2
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17

TAK

3 km prz K U18 111 NumerPDF  ZKN 

OK

 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

4 km prz K U23 112 NumerPDF

OK

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

3 km prz K U18 113 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

4 km prz M 114 NumerPDF

badania nieważne
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

8 km prz M U23 115 NumerPDF

OK

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

4 km prz K U20 116 NumerPDF

OK

3
MORDAKA Marcelina 2003-03-19 Z/0916/17

TAK

3 km prz K U18 117 NumerPDF

OK

4
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

3 km prz K U18 118 NumerPDF

OK

5
SOBSTEL Rafał 2004-07-27 Z/2349/18

TAK

5 km prz M U18 119 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

6 km prz M U20 120 NumerPDF  ZKN 

OK

2
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

2 km prz K U18 121 NumerPDF  ZKN 

OK

3
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

3 km prz M U20 122 NumerPDF  KNF   SKN 

DNS
4
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

6 km prz K U23 123 NumerPDF

OK

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

TAK

3 km prz M U18 124 NumerPDF

OK

badania nieważne
2
TWORSKI Kacper 2002-08-05 Z/3727/17

TAK

3 km prz M U20 125 NumerPDF

OK

badania nieważne
3
ZATORSKA Natalia 2002-03-10 Z/0573/16

TAK

2 km prz K U20 126 NumerPDF

OK

badania nieważne
 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

4 km prz M U23 127 NumerPDF

badania nieważne
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 59 ( 59 ) K-25 M-34
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 Z/1926/18

TAK

3 km prz M U18 128 NumerPDF

OK

2
MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 Z/2108/19

TAK

2 km prz K U18 129 NumerPDF

OK

3
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

2 km prz K U20 130 NumerPDF

OK

4
TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 Z/3326/20

TAK

3 km prz M U18 131 NumerPDF

OK

5
URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 Z/2105/19

TAK

5 km prz M U18 132 NumerPDF

OK

6
ZATORSKA Maia 2004-12-23 Z/0647/20

TAK

3 km prz K U18 133 NumerPDF

OK

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 Z/0118/16

TAK

6 km prz K U23 134 NumerPDF

OK

badania nieważne
 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Zuzanna 2002-06-07 Z/2394/18

TAK

2 km prz K U20 135 NumerPDF

badania nieważne
2
KOSMOWSKA Aleksandra 2001-06-17 Z/2646/20

TAK

2 km prz K U20 136 NumerPDF

badania nieważne
3
PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 Z/2127/17

TAK

3 km prz M U20 137 NumerPDF

badania nieważne
4
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

3 km prz M U20 138 NumerPDF

badania nieważne
 
www.duklanowskiteam.com
Ducla Academy Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 104/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Z/4352/20

TAK

8 km prz M 139 NumerPDF

OK

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

5 km prz M U18 140 NumerPDF

2
MAZEK Emilia 1993-01-22 Z/1043/17

TAK

6 km prz K 141 NumerPDF

OK

3
SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 Z/3610/18

TAK

3 km prz M U18 142 NumerPDF

OK

4
SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 Z/5480/15

TAK

3 km prz K U18 143 NumerPDF

OK

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

4 km prz M U23 144 NumerPDF

 
LKS Osuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRELIK Karol 1992-06-09 Z/2993/11

TAK

8 km prz M 145 NumerPDF

OK

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

2 km prz K U20 146 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

OK

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIUK Wiktoria 2003-03-28 Z/3370/19

TAK

2 km prz K U18 147 NumerPDF

OK

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

4 km prz M U23 148 NumerPDF

OK

2
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

2 km prz K U18 149 NumerPDF

OK

3
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

2 km prz K U18 150 NumerPDF

OK

4
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

6 km prz M U20 151 NumerPDF  ZKN   SKN 

OK

5
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

4 km prz M U23 152 NumerPDF

OK

6
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

4 km prz M U23 153 NumerPDF

OK

7
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

2 km prz K U20 154 NumerPDF

OK

8
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

5 km prz M U18 155 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

4 km prz K U20 156 NumerPDF  ZKN 

OK

2
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

5 km prz M U18 157 NumerPDF  ZKN 

OK

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 13 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

5 km prz M U18 158 NumerPDF  ROSU 

OK

2
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

4 km prz K U23 159 NumerPDF

OK

3
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

3 km prz K U18 160 NumerPDF  ROSU 

OK

4
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

6 km prz M U20 161 NumerPDF

OK

5
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

4 km prz M U23 162 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

OK

6
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

8 km prz M U23 163 NumerPDF

OK

7
MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 Z/2642/20

TAK

3 km prz M U20 164 NumerPDF

badania nieważne
8
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

TAK

3 km prz K U18 165 NumerPDF  ROSU 

OK

9
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

3 km prz M U18 166 NumerPDF  ROSU 

10
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

5 km prz M U18 167 NumerPDF  ROSU 

OK

11
SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 Z/3126/20

TAK

3 km prz M U18 168 NumerPDF

OK

12
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

TAK

3 km prz K U18 169 NumerPDF  ROSU 

OK

13
WIJATA Piotr 1984-05-06 Z/3749/20

TAK

8 km prz M 170 NumerPDF

OK

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

6 km prz M U20 171 NumerPDF

OK

2
KWARTA Maciej 1988-01-13 Z/4243/20

TAK

4 km prz M 172 NumerPDF

badania nieważne
3
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

2 km prz K U18 173 NumerPDF

OK

4
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

4 km prz M U23 174 NumerPDF

badania nieważne
5
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

4 km prz M 175 NumerPDF

OK

 
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 100/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

4 km prz M 176 NumerPDF

OK

2
PYSZEL Florian 1995-03-24 Z/0205/11

TAK

8 km prz M 177 NumerPDF

OK

3
STIPPA Adam 1981-03-31 Z/4181/20

TAK

8 km prz M 178 NumerPDF

OK

badania nieważne
 
uks-clan.cba.pl/
UKS Clan Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 39/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRACHNIAK Oliwia 2004-11-29 Z/2907/20

TAK

3 km prz K U18 179 NumerPDF

OK

 
https://www.uksfilipides.pl/
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

2 km prz K U18 180 NumerPDF  ROSU 

2
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

5 km prz M U18 181 NumerPDF  ROSU 

OK

badania nieważne
3
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

3 km prz K U18 182 NumerPDF  ROSU 

OK

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

3 km prz K U18 183 NumerPDF  ZKN 

2
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

5 km prz M U18 184 NumerPDF  ZKN   SKN 

OK

3
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

4 km prz K 185 NumerPDF

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

2 km prz K U18 186 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 11 ( 11 ) K-2 M-9
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Z/2497/19

TAK

8 km prz M U23 187 NumerPDF

badania nieważne
2
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

4 km prz M 188 NumerPDF

badania nieważne
3
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

4 km prz K U23 189 NumerPDF

OK

4
FORYŚ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

TAK

3 km prz M U18 190 NumerPDF

badania nieważne
5
FORYŚ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

3 km prz M U18 191 NumerPDF

badania nieważne
6
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

4 km prz M U23 192 NumerPDF  ZKN   KNF 

OK

7
SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Z/2363/20

TAK

8 km prz M U23 193 NumerPDF

badania nieważne
8
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

4 km prz K U20 194 NumerPDF

OK

badania nieważne
9
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

8 km prz M 195 NumerPDF

badania nieważne
10
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

3 km prz M U20 196 NumerPDF  ZKN 

OK

11
ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Z/0133/20

TAK

8 km prz M U23 197 NumerPDF

badania nieważne
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

4 km prz K 198 NumerPDF  SKN 

badania nieważne
2
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

2 km prz K U20 199 NumerPDF

OK

3
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

6 km prz K 200 NumerPDF

OK

badania nieważne
4
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

4 km prz K U23 201 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
5
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

2 km prz K U18 202 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

6
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

4 km prz M U23 203 NumerPDF  ZKN 

OK

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

3 km prz M U20 204 NumerPDF

OK

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

4 km prz K U20 205 NumerPDF

OK

badania nieważne
2
PAŁKA Justyna 1997-10-08 Z/0177/13

TAK

6 km prz K 206 NumerPDF

badania nieważne
 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Z/2707/19

TAK

3 km prz M U20 207 NumerPDF  ZKN 

OK

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

3 km prz K U18 208 NumerPDF  ZKN 

OK

2
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

2 km prz K U20 209 NumerPDF

OK

3
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

6 km prz M U20 210 NumerPDF

OK

 
UKS Kusy Bukowno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASICA Mateusz 2001-10-20 Z/5624/18

TAK

3 km prz M U20 211 NumerPDF

OK

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

4 km prz M U23 212 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
2
KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 Z/1199/18

TAK

2 km prz K U20 213 NumerPDF

OK

3
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

2 km prz K U20 214 NumerPDF

OK

4
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

2 km prz K U18 215 NumerPDF  ZKN 

OK

5
WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 Z/2754/20

TAK

3 km prz M U18 216 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 Z/4769/11

TAK

4 km prz M 217 NumerPDF

OK

2
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

3 km prz K U18 218 NumerPDF

OK

3
KIJAK Jakub 2002-02-23 Z/1870/19

TAK

3 km prz M U20 219 NumerPDF

OK

4
LIS Krzysztof 2002-08-02 Z/2244/19

TAK

3 km prz M U20 220 NumerPDF

OK

5
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

6 km prz M U20 221 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

6
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

2 km prz K U20 222 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

7
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

3 km prz M U18 223 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

8
SKIBA Łukasz 1988-08-04 Z/1960/20

TAK

4 km prz M 224 NumerPDF

OK

9
TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 Z/3248/19

TAK

3 km prz K U18 225 NumerPDF

OK

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

4 km prz K 226 NumerPDF

OK

2
KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 Z/1195/15

TAK

8 km prz M U23 227 NumerPDF

OK

3
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

3 km prz K U18 228 NumerPDF

OK

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

3 km prz K U18 229 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

2
HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 Z/0693/16

TAK

2 km prz K U20 230 NumerPDF

OK

3
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

2 km prz K U18 231 NumerPDF  ROSU 

OK

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 22 ( 22 ) K-8 M-14
 
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 11/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMISZEWSKI Ignacy 1990-07-03 Z/1530/18

TAK

4 km prz M 232 NumerPDF

OK

2
KIC Damian 1996-04-30 Z/4723/17

TAK

4 km prz M 233 NumerPDF

OK

3
KUROPATWA Gabriel 1999-06-10 Z/2778/20

TAK

4 km prz M U23 234 NumerPDF

OK

4
PELCZAR Wojciech 1995-02-03 Z/3525/19

TAK

4 km prz M 235 NumerPDF

OK

5
SETLAK Michał 1999-09-28 Z/3524/19

TAK

4 km prz M U23 236 NumerPDF

OK

 
https://www.facebook.com/Klub-Młodego-Lekkoatlety-Lubaczów-1781701315184417/?modal=admin_todo_tour
KML Lubaczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/PK/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOPEL Hubert 2001-07-23 Z/3250/19

TAK

6 km prz M U20 237 NumerPDF

OK

 
lksstalmielec.pl
LKS Stal Mielec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

3 km prz M U18 238 NumerPDF  ZKN 

OK

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

3 km prz M U20 239 NumerPDF

OK

2
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

2 km prz K U20 240 NumerPDF

OK

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKI Jakub 2004-05-01 Z/2544/19

TAK

5 km prz M U18 241 NumerPDF

badania nieważne
2
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

2 km prz K U18 242 NumerPDF

OK

3
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

2 km prz K U18 243 NumerPDF  ZKN 

OK

4
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

4 km prz K U20 244 NumerPDF  ZKN 

OK

5
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

3 km prz K U18 245 NumerPDF  ZKN 

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

2 km prz K U18 246 NumerPDF

2
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

3 km prz K U18 247 NumerPDF

OK

3
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

5 km prz M U18 248 NumerPDF

OK

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

3 km prz M U18 249 NumerPDF

OK

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

3 km prz M U18 250 NumerPDF  ZKN 

OK

2
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

4 km prz K U20 251 NumerPDF

OK

badania nieważne
3
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

5 km prz M U18 252 NumerPDF

OK

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

6 km prz M U20 253 NumerPDF

OK

 
PODLASKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-14 M-18
 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 Z/0432/18

TAK

3 km prz M U18 254 NumerPDF  ZKN 

OK

 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

6 km prz K 255 NumerPDF  SKN 

OK

badania nieważne
2
HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 Z/5318/18

TAK

3 km prz M U18 256 NumerPDF

3
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

6 km prz K 257 NumerPDF  KN   SKN 

4
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

3 km prz K U18 258 NumerPDF  ZKN 

OK

5
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

3 km prz M U18 259 NumerPDF

6
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

4 km prz K 260 NumerPDF

OK

7
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

6 km prz K 261 NumerPDF

OK

8
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

4 km prz K 262 NumerPDF

OK

9
SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 Z/1823/18

TAK

2 km prz K U18 263 NumerPDF  ZKN 

OK

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 20 ( 20 ) K-6 M-14
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 1986-07-06 Z/4287/20

TAK

6 km prz K 264 NumerPDF

OK

2
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

8 km prz M 265 NumerPDF

OK

3
DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 Z/1685/11

TAK

4 km prz M 266 NumerPDF

OK

4
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

2 km prz K U18 267 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

5
FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

3 km prz M U18 268 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

6
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

4 km prz K 269 NumerPDF

OK

7
KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 Z/5391/18

TAK

5 km prz M U18 270 NumerPDF  ROSU 

OK

badania nieważne
8
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

3 km prz M U20 271 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

9
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

4 km prz M U23 272 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
10
MACIOCH Szymon 2003-05-23 Z/1848/20

TAK

5 km prz M U18 273 NumerPDF

OK

11
MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 Z/0342/14

TAK

8 km prz M U23 274 NumerPDF

OK

12
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

4 km prz K 275 NumerPDF

13
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

4 km prz M 276 NumerPDF

OK

14
NOWAK Jakub 1989-11-18 Z/4091/11

TAK

8 km prz M 277 NumerPDF  SKN 

badania nieważne DNS
15
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

8 km prz M U23 278 NumerPDF

OK

badania nieważne
16
POŁEĆ Arkadiusz 1990-10-04 Z/4209/20

TAK

8 km prz M 279 NumerPDF

badania nieważne
17
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

TAK

8 km prz M U23 280 NumerPDF

OK

18
STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 Z/5352/18

TAK

5 km prz M U18 281 NumerPDF  ROSU 

OK

19
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

6 km prz K 282 NumerPDF

OK

20
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

4 km prz K 283 NumerPDF

 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

4 km prz M 284 NumerPDF

OK

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

2 km prz K U20 285 NumerPDF  ROSU 

OK

 
POMORSKIE Osobostarty: 81 ( 81 ) K-31 M-50
 
Akademia Biegowa Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 55/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

3 km prz K U18 286 NumerPDF  ZKN 

OK

 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

3 km prz M U20 287 NumerPDF

2
CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 Z/4532/11

TAK

4 km prz M 288 NumerPDF

OK

badania nieważne
3
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

3 km prz M U18 289 NumerPDF  ZKN 

OK

4
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

2 km prz K U18 290 NumerPDF  ZKN 

OK

5
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

8 km prz M U23 291 NumerPDF

6
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

2 km prz K U18 292 NumerPDF  ZKN 

OK

7
ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 Z/0548/19

TAK

3 km prz M U18 293 NumerPDF

OK

8
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

2 km prz K U18 294 NumerPDF

badania nieważne
9
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

4 km prz M U23 295 NumerPDF

OK

10
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

2 km prz K U20 296 NumerPDF

badania nieważne
 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROCKA Alicja 2004-05-18 Z/1172/20

TAK

2 km prz K U18 297 NumerPDF

OK

2
KORTAS Mateusz 2004-10-14 Z/2249/19

TAK

3 km prz M U18 298 NumerPDF

OK

badania nieważne
3
MEGIER Maciej 2003-04-26 Z/3068/20

TAK

5 km prz M U18 299 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
4
MILEWSKA Marta 2004-05-04 Z/1449/20

TAK

2 km prz K U18 300 NumerPDF

OK

5
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

2 km prz K U20 301 NumerPDF  ZKN 

OK

6
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

3 km prz M U20 302 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
7
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

3 km prz M U18 303 NumerPDF  ZKN 

OK

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

TAK

5 km prz M U18 304 NumerPDF

badania nieważne
 
sekcjalekkoatletycznadzierzgon.pl
DKS Powiśle Dzierzgoń Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 60/PM/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 Z/3177/20

TAK

6 km prz M U20 305 NumerPDF

OK

2
MAŃKA Eryk 2004-07-30 Z/3178/20

TAK

5 km prz M U18 306 NumerPDF

OK

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

3 km prz M U18 307 NumerPDF  ZKN 

OK

2
MARSZK Daniel 2002-02-15 Z/3562/18

TAK

6 km prz M U20 308 NumerPDF

OK

3
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

TAK

3 km prz M U18 309 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

 
GKS Żukowo Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 Z/0772/18

TAK

2 km prz K U18 310 NumerPDF  ZKN 

OK

2
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

4 km prz K U20 311 NumerPDF  ZKN 

OK

3
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

2 km prz K U20 312 NumerPDF  ZKN 

4
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

4 km prz M 313 NumerPDF

OK

5
ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 Z/0419/16

TAK

8 km prz M U23 314 NumerPDF

OK

6
ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 Z/1012/17

TAK

8 km prz M 315 NumerPDF

OK

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

2 km prz K U18 316 NumerPDF

OK

2
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

5 km prz M U18 317 NumerPDF

OK

3
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

3 km prz M U20 318 NumerPDF  ZKN 

OK

4
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

3 km prz M U18 319 NumerPDF  ZKN 

OK

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

2 km prz K U20 320 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

2
KUCZKOWSKI Miłosz 1998-07-03 Z/1971/17

TAK

8 km prz M U23 321 NumerPDF

OK

3
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

6 km prz K U23 322 NumerPDF  ZKN 

OK

 
LKB im. Braci Petk Lębork Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 33/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

4 km prz M 323 NumerPDF

OK

2
FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 Z/4767/19

TAK

4 km prz M 324 NumerPDF

OK

3
NACZK Wiktoria 2002-02-13 Z/1385/15

TAK

4 km prz K U20 325 NumerPDF

OK

4
STANKIEWICZ Radosław 1989-05-23 Z/0541/12

TAK

4 km prz M 326 NumerPDF

OK

5
ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 Z/0523/12

TAK

4 km prz M 327 NumerPDF

OK

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

8 km prz M U23 328 NumerPDF

OK

 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDA Oliwia 2004-05-08 Z/1702/19

TAK

2 km prz K U18 329 NumerPDF

OK

2
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

4 km prz K U20 330 NumerPDF  ZKN 

OK

3
TYBURSKI Igor 2004-02-06 Z/1477/18

TAK

5 km prz M U18 331 NumerPDF

OK

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

6 km prz M U20 332 NumerPDF

OK

 
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 59/PM/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOJEWSKI Arkadiusz 2003-09-12 Z/4132/20

TAK

5 km prz M U18 333 NumerPDF

OK

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 Z/1561/18

TAK

3 km prz M U18 334 NumerPDF

OK

badania nieważne
2
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

4 km prz K U23 335 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
3
GAJDUS Leon 2002-04-26 Z/4290/20

TAK

6 km prz M U20 336 NumerPDF

OK

4
JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 Z/0030/18

TAK

2 km prz K U18 337 NumerPDF

badania nieważne
 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 Z/1688/20

TAK

8 km prz M 338 NumerPDF

OK

2
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

2 km prz K U18 339 NumerPDF  ROSU 

OK

3
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

4 km prz K U23 340 NumerPDF  ZKN 

OK

 
RKS Rumia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

4 km prz K U20 341 NumerPDF  ZKN 

OK

 
SKL Filippides Starogard Gdański Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 30/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ENGLER Zuzanna 2004-12-24 Z/1835/19

TAK

3 km prz K U18 342 NumerPDF

OK

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

3 km prz M U18 343 NumerPDF  ZKN 

OK

2
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

3 km prz M U18 344 NumerPDF  ZKN 

OK

3
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

3 km prz M U20 345 NumerPDF

OK

badania nieważne
4
KULIK Kamil 2003-06-02 Z/2162/19

TAK

5 km prz M U18 346 NumerPDF

OK

badania nieważne
5
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

4 km prz K U20 347 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

badania nieważne
6
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

6 km prz M U20 348 NumerPDF  ZKN 

OK

 
-
SKS Sokół Malbork Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 38/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLTA Paweł 2001-01-12 Z/1602/20

TAK

3 km prz M U20 349 NumerPDF

badania nieważne
 
www.uksbliza.wladek.info
UKS Bliza Władysławowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCKO Tomasz 1992-09-16 Z/0283/11

TAK

8 km prz M 350 NumerPDF  SKN 

OK

 
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 24/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

8 km prz M 351 NumerPDF

2
KARCZ Artur 1979-03-09 Z/3091/20

TAK

8 km prz M 352 NumerPDF

3
KUBIAK Maciej 1988-10-29 Z/2554/19

TAK

4 km prz M 353 NumerPDF

4
POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna 1994-12-22 Z/0675/11

TAK

6 km prz K 354 NumerPDF

OK

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Agnieszka 1989-09-13 Z/3032/20

TAK

4 km prz K 355 NumerPDF

OK

2
LEWIŃSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

6 km prz M U20 356 NumerPDF

OK

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

2 km prz K U18 357 NumerPDF  ROSU 

OK

badania nieważne
2
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

2 km prz K U20 358 NumerPDF  ZKN   SKN 

OK

3
GUZOWSKI Denis 1995-08-25 Z/0637/12

TAK

4 km prz M 359 NumerPDF

badania nieważne
4
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

5 km prz M U18 360 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
5
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

8 km prz M U23 361 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
6
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

4 km prz K U20 362 NumerPDF

OK

badania nieważne
7
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

3 km prz K U18 363 NumerPDF  ROSU   ZKN 

badania nieważne
8
PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 Z/1376/20

TAK

3 km prz M U18 364 NumerPDF

OK

9
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

3 km prz M U20 365 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
10
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

4 km prz K U23 366 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 48 ( 48 ) K-26 M-22
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MORAWSKA Julia 2000-02-11 Z/0809/20

TAK

6 km prz K U23 367 NumerPDF

OK

2
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

4 km prz K U23 368 NumerPDF

OK

3
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

4 km prz M U23 369 NumerPDF

OK

 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 13 ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAMBYNEK Ewa 2003-08-08 Z/2279/20

TAK

3 km prz K U18 370 NumerPDF  ROSU 

OK

2
DROŚ Olga 2004-10-01 Z/3584/18

TAK

2 km prz K U18 371 NumerPDF  ROSU 

OK

badania nieważne
3
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

TAK

8 km prz M 372 NumerPDF

OK

badania nieważne
4
GRABOWSKI Karol 1989-06-22 Z/1863/11

TAK

8 km prz M 373 NumerPDF

badania nieważne
5
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

TAK

5 km prz M U18 374 NumerPDF  ROSU 

OK

6
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

3 km prz K U18 375 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

7
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

6 km prz M U20 376 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
8
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

4 km prz M U23 377 NumerPDF  ZKN 

OK

9
PAŁKA Piotr 1984-01-20 Z/1643/11

TAK

8 km prz M 378 NumerPDF

badania nieważne
10
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

5 km prz M U18 379 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

11
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

3 km prz M U18 380 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

12
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

6 km prz K 381 NumerPDF

badania nieważne
13
WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 Z/5606/19

TAK

2 km prz K U18 382 NumerPDF  ROSU 

OK

badania nieważne
 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

3 km prz K U18 383 NumerPDF  ZKN 

OK

2
HOŁDYS Inga 2003-07-07 Z/1815/17

TAK

2 km prz K U18 384 NumerPDF

OK

3
PRUSKO Gabriela 2003-08-04 Z/5647/18

TAK

2 km prz K U18 385 NumerPDF

OK

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURLA Mikołaj 1994-02-11 Z/1928/12

TAK

4 km prz M 386 NumerPDF

OK

2
HUTNY Jakub 2003-03-04 Z/3750/17

TAK

3 km prz M U18 387 NumerPDF

OK

3
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

4 km prz K U20 388 NumerPDF  ZKN 

OK

 
LKS Pogórze Skoczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

4 km prz K U20 389 NumerPDF  ZKN 

OK

 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 Z/0135/12

TAK

4 km prz K 390 NumerPDF

OK

2
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

2 km prz K U18 391 NumerPDF  ZKN 

OK

3
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

4 km prz K 392 NumerPDF  KN   SKN 

OK

4
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

8 km prz M U23 393 NumerPDF  ZKN 

OK

5
MEGGER Eliza 1999-08-29 Z/0543/15

TAK

4 km prz K U23 394 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

6
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

2 km prz K U18 395 NumerPDF  ZKN 

OK

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINA Rozalia 2004-12-27 Z/3735/17

TAK

2 km prz K U18 396 NumerPDF  ZKN 

OK

2
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

6 km prz K U23 397 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

2 km prz K U18 398 NumerPDF  ZKN 

OK

2
KANDORA Marek 2002-02-18 Z/0966/18

TAK

3 km prz M U20 399 NumerPDF

OK

3
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

TAK

3 km prz M U20 400 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
4
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

3 km prz M U18 401 NumerPDF

OK

badania nieważne
5
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

5 km prz M U18 402 NumerPDF  ZKN 

6
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

2 km prz K U20 403 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
7
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

2 km prz K U18 404 NumerPDF  ZKN   SKN 

8
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

3 km prz M U20 405 NumerPDF  ZKN   SKN 

OK

badania nieważne
 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

6 km prz M U20 406 NumerPDF  ROSU 

OK

2
KLIMEK Wojciech 2001-09-13 Z/2520/19

TAK

6 km prz M U20 407 NumerPDF

OK

3
RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 Z/1013/18

TAK

3 km prz K U18 408 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

 
MUKS SZS Cieszyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 19/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MASARSKA Weronika 2002-01-04 Z/1902/20

TAK

4 km prz K U20 409 NumerPDF

OK

2
MASARSKI Szymon 2002-01-04 Z/2163/19

TAK

6 km prz M U20 410 NumerPDF

OK

 
www.justteam.pl
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 43/SL/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HERZYK Kamil 2004-04-14 Z/5086/19

TAK

3 km prz M U18 411 NumerPDF  ZKN 

OK

 
TL ROW Rybnik Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 22/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINA Dawid 1991-11-18 Z/0420/14

TAK

8 km prz M 412 NumerPDF

OK

2
WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 Z/3456/15

TAK

2 km prz K U20 413 NumerPDF

OK

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

6 km prz K U23 414 NumerPDF  ZKN 

OK

badania nieważne
 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-16 M-16
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

3 km prz M U20 415 NumerPDF  ZKN 

OK

2
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

3 km prz M U20 416 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

3
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

TAK

3 km prz M U20 417 NumerPDF

OK

4
PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 Z/5507/18

TAK

3 km prz M U18 418 NumerPDF

OK

5
WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 Z/0488/19

TAK

3 km prz M U18 419 NumerPDF  ZKN 

OK

 
KLKS Juventa-Kobex Starachowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

2 km prz K U18 420 NumerPDF

OK

2
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

3 km prz K U18 421 NumerPDF

OK

 
LKB Rudnik Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 Z/2050/20

TAK

8 km prz M 422 NumerPDF

OK

2
KARASIŃSKI Michał 1999-03-04 Z/4355/20

TAK

4 km prz M U23 423 NumerPDF

OK

3
LEPIARZ Sylwester 1993-01-03 Z/4856/11

TAK

8 km prz M 424 NumerPDF

OK

 
MUKS Wisła Junior Sandomierz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 Z/2504/17

TAK

6 km prz M U20 425 NumerPDF  KNF   SKN 

OK

 
olimpicstrawczyn
SSR Olimp Strawczyn Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 04/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

2 km prz K U18 426 NumerPDF  ZKN 

OK

2
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

6 km prz M U20 427 NumerPDF

OK

3
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

2 km prz K U20 428 NumerPDF

OK

4
SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 Z/4285/20

TAK

6 km prz M U20 429 NumerPDF

OK

5
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

4 km prz K U20 430 NumerPDF  ZKN 

OK

 
www.zaczek.polaniec.pl/news.php
UKS Żaczek Połaniec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 09/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

2 km prz K U20 431 NumerPDF

badania nieważne
2
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

3 km prz K U18 432 NumerPDF  ROSU   ZKN 

OK

 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 14 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1