Internetowe zgłoszenia do imprezy: 9. Memoriał Marka Łuczyńskiego. Ogólnopolski mityng U16
KOZIENICE, 25.05.2019
Osobostarty wszystkie: 191 ( 130 ) K-77 M-53
 
LUBELSKIE Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

100m K U16 1 NumerPDF 13.79 13.79/19

2
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

80m pł K U16 18 NumerPDF 12.74/18

3
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 2 NumerPDF

4
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 2 NumerPDF 7.94 7.94/19

5
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 134 NumerPDF 19.40/18

6
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 134 NumerPDF 6.68 6.68/19

7
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

100m M U16 236 NumerPDF 12.16 12.16/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 23 ( 15 ) K-9 M-6
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

600m K U16 28 NumerPDF 1:45.22 1:45.22/19

2
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

W dal K U16 51 NumerPDF 4.63 4.63/19

3
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

300m K U16 51 NumerPDF 45.07 45.07/19

4
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

1000m K U16 52 NumerPDF

5
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

100m K U16 53 NumerPDF

 
www.facebook.com/uksvisskierniewice/
UKS Vis Skierniewice Osobostarty: 18 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 02/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

100m K U16 54 NumerPDF 13.45 13.45/19

2
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

W dal K U16 54 NumerPDF 4.86 4.91/18

3
DZIEDZIC Filip 2005-11-09 Z/0404/19

TAK

300m M U16 56 NumerPDF

4
GAWLICZEK Igor 2005-02-28 Z/0425/18

TAK

100m M U16 68 NumerPDF

5
GAWLICZEK Igor 2005-02-28 Z/0425/18

TAK

W dal M U16 68 NumerPDF

6
GˇSIOROWSKI Mateusz 2004-12-31 Z/0402/19

TAK

100m M U16 60 NumerPDF

7
GˇSIOROWSKI Mateusz 2004-12-31 Z/0402/19

TAK

W dal M U16 60 NumerPDF

8
GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 Z/0426/18

TAK

600m M U16 53 NumerPDF 1:47.55/17

9
GRZEJSZCZAK Nikodem 2005-09-29 Z/0403/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 55 NumerPDF 25.49/18

10
GRZEJSZCZAK Nikodem 2005-09-29 Z/0403/19

TAK

100m M U16 55 NumerPDF

11
KOSTRZEWA Małgorzata 2004-02-08 Z/0427/18

TAK

Wzwyż K U16 53 NumerPDF 1.36/18

12
KOSTRZEWA Małgorzata 2004-02-08 Z/0427/18

TAK

100m K U16 53 NumerPDF

13
SOBOTKO Natalia 2005-01-17 Z/0898/19

TAK

100m K U16 59 NumerPDF 15.85/17

14
SUPERA Oliwia 2005-05-01 Z/0428/18

TAK

100m K U16 51 NumerPDF 13.97/18

15
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

100m K U16 50 NumerPDF 13.38 13.38/19

16
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

W dal K U16 50 NumerPDF

17
ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 Z/3524/16

TAK

100m M U16 61 NumerPDF 13.03 12.58/18

18
ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 Z/3524/16

TAK

300m M U16 61 NumerPDF 40.82/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 132 ( 88 ) K-49 M-39
 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DANISZEWSKA Aleksandra 2004-11-26 Z/2130/19

TAK

300m K U16 111 NumerPDF

2
MADAJCZAK Aleksandra 2005-05-15 Z/2293/18

TAK

300m K U16 102 NumerPDF

3
MADAJCZAK Aleksandra 2005-05-15 Z/2293/18

TAK

100m K U16 102 NumerPDF

4
SZUMIGAJ Aleksandra 2005-01-08 Z/2131/19

TAK

600m K U16 109 NumerPDF

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

1000m K U16 4 NumerPDF 3:11.39/18

2
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

600m K U16 4 NumerPDF 1:46.48/18

3
SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

1000m M U16 20 NumerPDF

4
SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

600m M U16 20 NumerPDF

5
URBANIAK Damian 2005-04-24 Z/5075/18

TAK

1000m M U16 7 NumerPDF 3:31.94/18

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 26 ( 17 ) K-11 M-6
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBKOWSKA Izabela 2005-01-25 Z/4047/19

TAK

W dal K U16 11 NumerPDF

2
DˇBKOWSKA Izabela 2005-01-25 Z/4047/19

TAK

Wzwyż K U16 11 NumerPDF

3
DˇBKOWSKA Magdalena 2004-01-08 Z/4460/18

TAK

Wzwyż K U16 13 NumerPDF

4
GOS Natalia 2004-01-19 Z/2876/17

TAK

Wzwyż K U16 170 NumerPDF 1.37/17

5
JASKULSKI Krystian 2004-01-31 Z/0222/18

TAK

300m M U16 49 NumerPDF

6
JASKULSKI Krystian 2004-01-31 Z/0222/18

TAK

W dal M U16 49 NumerPDF

7
LINKA Mateusz 2004-07-03 Z/0223/18

TAK

Wzwyż M U16 55 NumerPDF 1.45/18

8
LINKA Mateusz 2004-07-03 Z/0223/18

TAK

300m M U16 55 NumerPDF 42.15/17

9
LIWIŃSKA Patrycja 2004-03-07 Z/0224/18

TAK

Wzwyż K U16 172 NumerPDF 1.37/17

10
ŁACH Wiktoria 2004-06-15 Z/4461/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 19 NumerPDF

11
ŁACH Wiktoria 2004-06-15 Z/4461/18

TAK

W dal K U16 19 NumerPDF 4.16/18

12
ŁYSIK Gabriela 2004-11-21 Z/0225/18

TAK

Wzwyż K U16 166 NumerPDF 1.45/18

13
ŁYSIK Gabriela 2004-11-21 Z/0225/18

TAK

80m pł K U16 166 NumerPDF

14
MAKOWSKA Klaudia 2004-04-11 Z/4045/19

TAK

600m K U16 12 NumerPDF

15
MROCZKOWSKI Kacper 2005-06-03 Z/4048/19

TAK

1000m M U16 14 NumerPDF

16
NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 Z/4044/19

TAK

Wzwyż M U16 173 NumerPDF

17
NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 Z/4044/19

TAK

100m M U16 173 NumerPDF

18
RUTKA Angelika 2005-09-16 Z/4049/19

TAK

W dal K U16 15 NumerPDF

19
RUTKA Angelika 2005-09-16 Z/4049/19

TAK

Wzwyż K U16 15 NumerPDF

20
SAMSEL Weronika 2004-08-03 Z/5364/18

TAK

300m K U16 170 NumerPDF

21
¦LIWA Jakub 2004-11-05 Z/0226/18

TAK

W dal M U16 62 NumerPDF 5.49 5.58/18

22
¦LIWA Jakub 2004-11-05 Z/0226/18

TAK

100m M U16 62 NumerPDF 12.03 12.03/19

23
TO¦KA Adam 2004-03-02 Z/4050/19

TAK

W dal M U16 22 NumerPDF

24
TO¦KA Adam 2004-03-02 Z/4050/19

TAK

100m M U16 22 NumerPDF

25
WILCZYŃSKA Julia 2004-04-26 Z/0255/19

TAK

1000m K U16 57 NumerPDF

26
WÓLTAŃSKA Izabela 2004-11-03 Z/4046/19

TAK

600m K U16 54 NumerPDF

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 Z/2876/19

TAK

100m M U16 490 NumerPDF

2
ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Z/5523/18

TAK

300m M U16 482 NumerPDF 41.96 41.96/19

3
WIERZBA Ewelina 2004-03-29 Z/3393/16

TAK

600m K U16 492 NumerPDF 1:45.68/18

4
WÓJCIK Cezary 2005-08-14 Z/2875/19

TAK

600m M U16 491 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 9 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJORSKI ADAM 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

1000m M U16 877 NumerPDF 3:01.14/18

2
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

100m M U16 882 NumerPDF 12.21 12.21/19 PK

3
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 Z/1662/17

TAK

Wzwyż K U16 902 NumerPDF 1.62/18

4
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 908 NumerPDF 29.84 29.84/19

5
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 908 NumerPDF 5.85/18

6
KACA Klaudiusz 2005-08-23 Z/1093/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 911 NumerPDF

7
KACA Klaudiusz 2005-08-23 Z/1093/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 911 NumerPDF

8
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 948 NumerPDF 5.87/18

9
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 948 NumerPDF 24.52 24.52/19

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 13 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 24 NumerPDF

2
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 24 NumerPDF 21.88/18

3
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

600m M U16 210 NumerPDF

4
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 210 NumerPDF 33.81 33.81/19

5
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

300m K U16 18 NumerPDF 47.31/18

6
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

100m K U16 18 NumerPDF

7
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 250 NumerPDF 30.01/18

8
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

600m M U16 250 NumerPDF 1:30.33 1:30.33/19

9
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

600m K U16 53 NumerPDF 1:43.96 1:43.96/19

10
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

300m K U16 14 NumerPDF 43.25 43.25/19

11
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K U16 34 NumerPDF 1:39.21 1:39.21/19

12
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

300m K U16 34 NumerPDF 43.51/18

13
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

300m K U16 44 NumerPDF 46.82/18

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 16 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 Z/1255/17

TAK

1000m K U16 821 NumerPDF 3:19.39 3:19.39/19

2
ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 Z/2306/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 803 NumerPDF 18.66/18

3
ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 Z/2306/17

TAK

1000m M U16 803 NumerPDF

4
GRYZ Kamil 2005-08-12 Z/2220/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 885 NumerPDF 20.43/18

5
GRYZ Kamil 2005-08-12 Z/2220/16

TAK

1000m M U16 885 NumerPDF

6
KOWALSKA Justyna 2004-05-09 Z/2219/16

TAK

W dal K U16 819 NumerPDF 4.62 4.62/19

7
KOWALSKA Justyna 2004-05-09 Z/2219/16

TAK

100m K U16 819 NumerPDF 13.80/18

8
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

300m K U16 816 NumerPDF 43.92/18

9
RUTKOWSKA Klaudia 2005-01-10 Z/0835/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 878 NumerPDF

10
RUTKOWSKA Klaudia 2005-01-10 Z/0835/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 878 NumerPDF 7.31 7.31/19

11
SZYMANOWSKA Aleksandra 2004-08-23 Z/2223/16

TAK

300m K U16 874 NumerPDF 45.11/18

12
WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 Z/3935/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 814 NumerPDF

13
WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 Z/3935/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 814 NumerPDF

14
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

W dal K U16 820 NumerPDF 4.38 4.38/19

15
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

100m K U16 820 NumerPDF 15.05/18

16
ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 Z/2214/16

TAK

300m M U16 805 NumerPDF 39.61 39.61/19

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

1000m M U16 445 NumerPDF 3:04.21/18

2
KRAWCZYK Wiktor 2005-07-06 Z/2070/19

TAK

600m M U16 768 NumerPDF

3
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

300m M U16 450 NumerPDF 38.78/18

4
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

600m M U16 443 NumerPDF 1:30.34 1:30.34/19

5
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

1000m K U16 448 NumerPDF 3:09.54/18

6
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

300m K U16 449 NumerPDF 47.27/18

7
STÓJ Natalia 2004-08-03 Z/2867/18

TAK

600m K U16 446 NumerPDF 2:00.30/18

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 16 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 Z/3615/18

TAK

300m M U16 72 NumerPDF 48.59/18

2
ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 Z/3615/18

TAK

100m M U16 72 NumerPDF 14.09/18

3
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

W dal K U16 6 NumerPDF 4.71 4.71/19

4
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 13.60 13.54/18

5
GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 Z/1174/18

TAK

100m M U16 99 NumerPDF 12.49/18

6
GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 Z/1174/18

TAK

300m M U16 99 NumerPDF 41.03/18

7
LEGĘCKI Bartosz 2005-02-15 Z/2909/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 235 NumerPDF

8
LEGĘCKI Bartosz 2005-02-15 Z/2909/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 235 NumerPDF

9
PAWŁOWICZ Natalia 2004-11-03 Z/1175/18

TAK

300m K U16 23 NumerPDF 48.24/18

10
PAWŁOWICZ Natalia 2004-11-03 Z/1175/18

TAK

100m K U16 23 NumerPDF 14.26/18

11
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

100m K U16 34 NumerPDF 15.11 15.11/19

12
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

600m K U16 34 NumerPDF 2:10.27/17

13
TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 Z/2128/18

TAK

W dal K U16 27 NumerPDF 4.79 4.79/19

14
TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 Z/2128/18

TAK

100m K U16 27 NumerPDF 13.73 13.73/19

15
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

W dal K U16 90 NumerPDF

16
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

100m K U16 90 NumerPDF 13.57 13.57/19

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 14 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

100m K U16 800 NumerPDF

2
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

300m K U16 800 NumerPDF

3
BRAUZE Antonina 2005-06-28 Z/2076/19

TAK

100m K U16 817 NumerPDF

4
BRAUZE Antonina 2005-06-28 Z/2076/19

TAK

300m K U16 817 NumerPDF

5
CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 Z/2079/19

TAK

100m M U16 800 NumerPDF

6
CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 Z/2079/19

TAK

W dal M U16 800 NumerPDF

7
DYŻAKOWSKA Alicja 2005-12-28 Z/5437/18

TAK

80m pł K U16 870 NumerPDF 14.47 14.47/19

8
DYŻAKOWSKA Alicja 2005-12-28 Z/5437/18

TAK

W dal K U16 870 NumerPDF 4.22 4.22/19

9
LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 Z/5438/18

TAK

Wzwyż K U16 800 NumerPDF 1.56 1.56/19

10
LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 Z/5438/18

TAK

100m K U16 800 NumerPDF

11
SKURZAK Karolina 2005-09-13 Z/5440/18

TAK

100m K U16 802 NumerPDF

12
SKURZAK Karolina 2005-09-13 Z/5440/18

TAK

300m K U16 802 NumerPDF 51.70 51.70/19

13
TUCHARZ Patryk 2004-11-18 Z/2075/19

TAK

100m M U16 811 NumerPDF

14
TUCHARZ Patryk 2004-11-18 Z/2075/19

TAK

300m M U16 811 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 10 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁˇBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 354 NumerPDF 25.57/18

2
GOŁˇBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 354 NumerPDF 9.08/18

3
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 Z/4548/18

TAK

300m M U16 905 NumerPDF 41.36/18

4
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

1000m M U16 870 NumerPDF 2:55.18/18

5
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

110m M (91.4) U16 904 NumerPDF 19.05/18

6
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 981 NumerPDF 28.72 28.72/19

7
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 981 NumerPDF

8
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

600m M U16 874 NumerPDF 1:32.55/18

9
OSTRZYŻEK Michał 2005-04-03 Z/5088/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 951 NumerPDF 35.08 35.08/19

10
OSTRZYŻEK Michał 2005-04-03 Z/5088/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 951 NumerPDF

 
www.victoriajozefow.pl
UKS Victoria Józefów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 41/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERENT Magdalena 2004-03-16 Z/2933/17

TAK

600m K U16 483 NumerPDF 1:52.24/18

2
FEDYNA Natalia 2005-05-06 Z/3866/19

TAK

100m K U16 494 NumerPDF

3
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

300m K U16 480 NumerPDF 43.30/18

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 Z/2128/19

TAK

1000m M U16 123 NumerPDF 2:52.10 2:52.10/19

2
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/2404/19

TAK

600m K U16 11 NumerPDF 1:45.94 1:45.94/19

3
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

1000m M U16 970 NumerPDF 2:49.09 2:49.09/19

4
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

1000m K U16 968 NumerPDF 3:13.64/18

5
ZAWADKA Marta 2004-12-10 Z/2403/19

TAK

600m K U16 67 NumerPDF

 
¦WIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 29 ( 22 ) K-15 M-7
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 19 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

W dal K U16 646 NumerPDF 5.03 5.03/19

2
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

Wzwyż K U16 646 NumerPDF

3
GRDEŃ Mateusz 2004-01-12 Z/5064/18

TAK

100m M U16 649 NumerPDF 13.86/18

4
GRDEŃ Mateusz 2004-01-12 Z/5064/18

TAK

W dal M U16 649 NumerPDF 5.19 5.19/19

5
JASIŃSKA Hanna 2005-03-05 Z/0484/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 603 NumerPDF 28.73 28.73/19

6
KRUSZCZAK Oliwia 2004-04-02 Z/2297/19

TAK

300m K U16 641 NumerPDF 47.98 47.98/19

7
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

W dal K U16 651 NumerPDF 4.62/18

8
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

100m K U16 651 NumerPDF 13.11 12.81/18

9
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

100m K U16 601 NumerPDF 13.44 13.44/19

10
MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

600m K U16 601 NumerPDF 1:51.35 1:51.35/19

11
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

W dal M U16 641 NumerPDF 5.84 5.84/19

12
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

110m M (91.4) U16 641 NumerPDF

13
SKOWRON Wiktoria 2004-07-11 Z/0487/19

TAK

1000m K U16 612 NumerPDF

14
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

W dal K U16 642 NumerPDF 4.81/18

15
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

80m pł K U16 642 NumerPDF 11.87/18

16
STACHURSKI Jakub 2004-03-09 Z/3001/18

TAK

600m M U16 658 NumerPDF

17
WˇCHAŁA Adam 2004-01-07 Z/0488/19

TAK

600m M U16 608 NumerPDF

18
ZAJˇC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

300m M U16 645 NumerPDF 39.19 39.19/19

19
ZAJˇC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

100m M U16 645 NumerPDF 12.04 12.04/19

 
KLKS Juventa-Kobex Starachowice Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

300m K U16 439 NumerPDF 54.34 54.34/19

2
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

100m K U16 439 NumerPDF

3
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

600m K U16 434 NumerPDF 1:45.68/18

 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FREJ Maja 2004-04-19 Z/0164/18

TAK

1000m K U16 25 NumerPDF 4:12.92/18

2
KOT Adrian 2004-05-10 Z/0855/19

TAK

1000m M U16 34 NumerPDF 2:56.23 2:56.23/19

3
MŁODAWSKA Natalia 2005-07-06 Z/2405/19

TAK

300m K U16 29 NumerPDF

4
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

1000m K U16 30 NumerPDF 3:21.70 3:21.70/19

5
SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 Z/2613/18

TAK

300m K U16 28 NumerPDF 46.00/18

6
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

1000m K U16 24 NumerPDF 3:28.33 3:15.66/18

7
STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 Z/0856/19

TAK

1000m M U16 31 NumerPDF 2:52.76 2:52.76/19