Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny do MP U16 i U18
BIAŁYSTOK, 08.08.2020
Osobostarty wszystkie: 223 ( 169 ) K-86 M-83
 
LUBELSKIE Osobostarty: 6 ( 5 ) K-4 M-1
 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 6 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIEL Aleksandra 2004-12-12 Z/1535/20

TAK

800m K 117 NumerPDF 2:28.68 2:28.68/20

2
LUBINA Dagmara 2005-06-10 Z/0134/20

TAK

600m K U16 7 NumerPDF

3
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/1503/20

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 1:43.32/19  ROSU 

4
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

800m K 221 NumerPDF 2:21.98 2:21.98/20

5
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

200m M U18 64 NumerPDF 22.76/19  ZKN 

6
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

100m M U18 64 NumerPDF 11.39 11.33/19  ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 51 ( 43 ) K-24 M-19
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

100m K U18 233 NumerPDF 11.95/19  SKN 

2
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

200m K U18 233 NumerPDF 24.69 24.60/17  SKN 

3
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 242 NumerPDF 49.66 49.66/20  SKN 

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

600m M U16 33 NumerPDF

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FALKOWSKI Jakub 2004-02-13 Z/3565/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 27 NumerPDF

2
SKOWROŃSKA Amelia 2005-03-02 Z/3564/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 21 NumerPDF

3
SKOWROŃSKA Amelia 2005-03-02 Z/3564/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 21 NumerPDF

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 14 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

1500m M 603 NumerPDF 4:14.81 4:11.79/18

2
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

800m K 611 NumerPDF 2:25.66 2:22.5/19

3
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

200m K U18 601 NumerPDF 26.85 26.85/20

4
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

400m K U18 601 NumerPDF 60.10 60.10/20

5
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

1500m M 604 NumerPDF 3:58.68 3:58.68/20

6
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

1500m M 600 NumerPDF 3:58.0 3:58.0/20  ZKN   SKN 

7
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

200m K U18 601 NumerPDF 27.51 26.19/18

8
PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 Z/0223/16

TAK

400m M 649 NumerPDF 54.61/17

9
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

400m M 652 NumerPDF 50.50 50.49/19

10
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

1500m M 652 NumerPDF 4:29.58/17

11
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

1500m M 605 NumerPDF 3:58.05 3:58.05/20

12
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

1500m M 601 NumerPDF 4:10.29 4:03.39/18

13
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

200m K U18 612 NumerPDF 29.36 29.36/20

14
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

800m K 633 NumerPDF 2:23.13/18

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 12 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

Wzwyż K U18 66 NumerPDF 1.60 1.60/20  ROSU 

2
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

Dysk K U18 (1kg) 58 NumerPDF 34.96 34.96/20  ZKN 

3
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

1500m M 66 NumerPDF 4:11.97 4:11.97/20  ZKN 

4
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M U18 67 NumerPDF 2.05 2.07/19  ZKN 

5
NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

W dal K U18 1 NumerPDF 4.64/19

6
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

100m M U18 54 NumerPDF 11.70 11.70/20  ROSU 

7
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

200m M U18 54 NumerPDF  ROSU 

8
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 60 NumerPDF 41.40 46.38/19  ZKN 

9
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

W dal K U18 1 NumerPDF 4.85/19

10
PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 Z/1409/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 60 NumerPDF 11.93 11.93/20

11
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

400m K U18 65 NumerPDF 64.08/19  ROSU 

12
WILCZYŃSKA Lena 2006-09-21 Z/2867/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 9 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

600m K U16 37 NumerPDF 1:45.15/19

2
DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 Z/1867/18

TAK

600m K U16 49 NumerPDF 1:50.30/19

3
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

1500m M 39 NumerPDF 4:03.51 4:03.51/20

4
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

800m K 45 NumerPDF 2:22.48 2:22.48/20

5
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

1500m M 45 NumerPDF 4:09.42 4:09.42/20

6
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

800m K 38 NumerPDF 2:09.90 2:09.18/18  ZKN   SKN 

7
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

1500m M 37 NumerPDF 4:27.11/19

8
ŚWIETLIK Sonia 1992-05-11 Z/0359/11

TAK

400m K U18 470 NumerPDF 56.51 56.51/20

9
ŚWIETLIK Sonia 1992-05-11 Z/0359/11

TAK

100m K U18 470 NumerPDF 12.80 12.80/20

 
uks-clan.cba.pl/
UKS Clan Ostrołęka Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 39/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 Z/1497/17

TAK

400m pł M (84) U18 17 NumerPDF 71.60 71.60/20

2
PRACHNIAK Oliwia 2004-11-29 Z/2907/20

TAK

800m K 24 NumerPDF 2:49.69 2:49.69/20

3
PRUSIŃSKI Patryk 2003-05-10 Z/1776/20

TAK

100m M U18 12 NumerPDF 12.16 12.16/20

4
PRUSIŃSKI Patryk 2003-05-10 Z/1776/20

TAK

200m M U18 12 NumerPDF 25.20 25.20/20

5
ZIELIŃSKA Natalia 2004-04-21 Z/1099/18

TAK

800m K 30 NumerPDF 2:50.43 2:50.43/20

 
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 82/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

1500m M 53 NumerPDF 4:09.19 4:05.79/19  ZKN 

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

100m K U18 448 NumerPDF 12.67

2
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

200m K U18 448 NumerPDF 25.89

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

300m M U16 504 NumerPDF 39.56 39.56/20  ROSU 

 
PODLASKIE Osobostarty: 149 ( 108 ) K-51 M-57
 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERASIMIUK Olga 2006-04-21 Z/0821/20

TAK

100m K U18 795 NumerPDF 14.52 14.52/20

2
HUBERT Maja 2006-01-23 Z/4611/19

TAK

1000m K U16 792 NumerPDF 3:23.13/19

3
KOZAR Roksana 2004-03-04 Z/0433/18

TAK

100m K U18 796 NumerPDF 13.71 12.94/19

4
NAZARUK Paweł 2005-08-24 Z/0806/20

TAK

100m M U18 796 NumerPDF 12.34 12.34/20

5
NIKICIUK Weronika 2004-03-17 Z/0434/18

TAK

100m K U18 794 NumerPDF 14.02/19

 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 90 ( 62 ) K-28 M-34
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

200m pł K U16 785 NumerPDF 32.34/19  ROSU 

2
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

80m pł K U16 785 NumerPDF 13.05 13.05/20  ROSU 

3
BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 Z/4891/19

TAK

1000m M U16 780 NumerPDF 3:01.91 3:01.91/20  ROSU 

4
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

Wzwyż K U18 778 NumerPDF 1.62 1.68/17

5
BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 Z/4892/19

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 1:54.26 1:54.26/20  ROSU 

6
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

TAK

100m K U18 777 NumerPDF 13.33/19  ROSU 

7
CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 Z/2806/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF

8
CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 Z/2806/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 1 NumerPDF

9
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M U18 780 NumerPDF 7.44 7.66/18  KN 

10
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

100m K U18 775 NumerPDF 13.87/18  ZKN 

11
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

W dal K U18 775 NumerPDF 5.31 5.31/20  ZKN 

12
CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 Z/3221/19

TAK

W dal K U18 1 NumerPDF 5.31 5.31/20

13
DANILCZUK Michał 2001-11-13 Z/4126/19

TAK

200m M U18 1 NumerPDF 23.86/19

14
DANILCZUK Michał 2001-11-13 Z/4126/19

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 11.68 11.68/20

15
DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

TAK

100m M U18 779 NumerPDF 12.44 12.44/20  ROSU 

16
DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

TAK

300m M U16 779 NumerPDF 40.95/19  ROSU 

17
DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 Z/4561/19

TAK

100m M U18 775 NumerPDF 13.39 13.33/19  ROSU 

18
DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 Z/4561/19

TAK

200m M U18 775 NumerPDF 26.72/19  ROSU 

19
FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 Z/3772/19

TAK

W dal M U18 1 NumerPDF 6.34 6.34/20

20
GABREL Wiktoria 2006-12-19 Z/2442/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 1 NumerPDF

21
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 Z/2144/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF 41.04 44.41/19  ZKN 

22
HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 Z/3009/20

TAK

200m M U18 1 NumerPDF

23
HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 Z/3009/20

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 12.11 12.11/20

24
HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 Z/4893/19

TAK

1000m M U16 781 NumerPDF  ROSU 

25
IWANIUK Magdalena 2002-06-21 Z/3773/19

TAK

100m K U18 1 NumerPDF 12.81 12.81/20

26
IWANIUK Magdalena 2002-06-21 Z/3773/19

TAK

200m K U18 1 NumerPDF 26.38 26.38/20

27
JABŁOŃSKI Jacek 2006-02-19 Z/2804/20

TAK

100m M U18 1 NumerPDF

28
JABŁOŃSKI Jacek 2006-02-19 Z/2804/20

TAK

200m M U18 1 NumerPDF

29
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

80m pł K U16 776 NumerPDF 13.81/19  ROSU 

30
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

200m pł K U16 776 NumerPDF 33.14/19  ROSU 

31
KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 Z/2032/15

TAK

100m M U18 781 NumerPDF 11.78 11.54/18  ZKN 

32
KARWOWSKA Maja 2005-03-09 Z/4894/19

TAK

600m K U16 779 NumerPDF 1:50.61/19

33
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

100m M U18 776 NumerPDF  ZKN 

34
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

1500m M 101 NumerPDF

35
KONOPKA Dawid 2004-11-01 Z/4947/19

TAK

W dal M U18 778 NumerPDF 6.13 6.13/20

36
KOWEJSZA Kamila 2006-05-16 Z/1647/20

TAK

1000m K U16 1 NumerPDF

37
KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 Z/5742/18

TAK

100m pł K U18 777 NumerPDF 17.25 16.49/19

38
KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 Z/5742/18

TAK

100m K U18 777 NumerPDF 13.96 13.74/19

39
KUBEŁ Marek 2004-04-08 Z/4569/18

TAK

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF

40
KUBEŁ Marek 2004-04-08 Z/4569/18

TAK

400m pł M (84) U18 1 NumerPDF 60.94 60.94/20

41
KURZYNA Maciej 2005-08-14 Z/1963/19

TAK

Wzwyż M U18 781 NumerPDF 1.65 1.65/20  ROSU 

42
KURZYNA Maciej 2005-08-14 Z/1963/19

TAK

100m M U18 781 NumerPDF  ROSU 

43
KUSZNIER Adrian 2003-09-12 Z/1532/20

TAK

Oszczep M U18 (700) 1 NumerPDF 45.77 45.77/20

44
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

100m K U18 785 NumerPDF 12.94 12.86/19  ZKN 

45
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

200m K U18 785 NumerPDF 25.98 25.89/19  ZKN 

46
LEWICKI Adam 2005-07-01 Z/5336/19

TAK

1000m M U16 779 NumerPDF 3:05.25 3:05.25/20  ROSU 

47
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

Wzwyż K U18 779 NumerPDF 1.63 1.65/17  ZKN 

48
ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 Z/4929/19

TAK

300m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

49
ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 Z/4929/19

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 13.36 13.36/20  ROSU 

50
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 11.09 10.57/18

51
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

200m M U18 1 NumerPDF 21.74/18

52
MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 Z/0452/19

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 12.63 12.63/20  ROSU 

53
MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 Z/0452/19

TAK

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF  ROSU 

54
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

600m K U16 779 NumerPDF 1:52.20 1:52.20/20  ROSU 

55
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

400m K U18 776 NumerPDF 59.18 54.16/15

56
MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 Z/2530/20

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 12.38 12.38/20

57
MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 Z/2530/20

TAK

200m M U18 1 NumerPDF 24.88 24.88/20

58
MOSKAL Jakub 1998-03-12 Z/1008/14

TAK

Wzwyż M U18 781 NumerPDF 2.00 2.15/17

59
OPOLSKA Paulina 2005-11-14 Z/2446/19

TAK

1000m K U16 1 NumerPDF

60
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

100m pł K U18 779 NumerPDF 14.78/18  ZKN 

61
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

100m K U18 779 NumerPDF 14.10/19  ZKN 

62
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

TAK

200m pł M U16 784 NumerPDF  ROSU 

63
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

TAK

110m M (91.4) U18 784 NumerPDF  ROSU 

64
POPOWSKI Piotr 2005-12-20 Z/0451/19

TAK

110m M (91.4) U18 780 NumerPDF  ROSU 

65
POSKROBKO Dominika 2005-12-23 Z/1965/19

TAK

100m K U18 785 NumerPDF 14.10/19  ROSU 

66
PRZECHOCKI Mateusz 2004-03-06 Z/4560/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 778 NumerPDF 10.05/19

67
PRZECHOCKI Mateusz 2004-03-06 Z/4560/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 778 NumerPDF 36.79 36.79/20

68
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M U18 778 NumerPDF 11.00 10.68/19

69
SINIŁO Krystian 2000-10-02 Z/1535/15

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 11.49 11.49/20  SKN 

70
SINIŁO Krystian 2000-10-02 Z/1535/15

TAK

200m M U18 1 NumerPDF 24.61/16  SKN 

71
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

W dal K U18 1 NumerPDF 5.23 5.33/19  ROSU   ZKN 

72
STRZYMIŃSKA Magdalena 2006-01-11 Z/2533/20

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 1:53.82/19

73
TARANTA Jakub 2005-04-30 Z/2311/19

TAK

1000m M U16 776 NumerPDF 3:02.33 3:02.33/20  ROSU 

74
TYNIEWICKA Emila 2004-08-27 Z/0450/19

TAK

100m K U18 777 NumerPDF 13.42 13.42/20  ROSU 

75
TYNIEWICKA Emila 2004-08-27 Z/0450/19

TAK

100m pł K U18 777 NumerPDF 17.19 17.19/20  ROSU 

76
WĄSIK Daniel 2005-10-03 Z/2805/20

TAK

200m M U18 1 NumerPDF

77
WĄSIK Daniel 2005-10-03 Z/2805/20

TAK

100m M U18 1 NumerPDF

78
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 780 NumerPDF 11.34 11.99/19  ZKN 

79
WYSZKOWSKA Aleksandra 2006-08-03 Z/0883/20

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF  ROSU 

80
WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 Z/3665/18

TAK

W dal M U18 1 NumerPDF 6.49 6.59/19

81
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

100m pł K U18 775 NumerPDF 15.34 15.34/20  ZKN 

82
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

200m K U18 775 NumerPDF 28.80/19  ZKN 

83
ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 Z/0391/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 1 NumerPDF 9.93 9.93/20  ROSU 

84
ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 Z/0391/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF 24.29 24.29/20  ROSU 

85
ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 Z/3640/17

TAK

Wzwyż M U18 1 NumerPDF 1.75 1.75/20

86
ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 Z/0453/19

TAK

200m pł K U16 1 NumerPDF  ROSU 

87
ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 Z/0453/19

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF 13.25 13.25/20  ROSU 

88
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K U18 777 NumerPDF 6.09 6.34/19  KN   SKN 

89
ŻUKOWSKA Julia 2004-03-04 Z/0449/19

TAK

100m K U18 1 NumerPDF 15.09 15.09/20  ROSU 

90
ŻUKOWSKA Julia 2004-03-04 Z/0449/19

TAK

100m pł K U18 1 NumerPDF  ROSU 

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 9 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 Z/1341/18

TAK

W dal K U18 632 NumerPDF 5.04 5.15/18  ZKN 

2
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

Wzwyż K U18 633 NumerPDF 1.69/18

3
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

W dal M U18 636 NumerPDF 6.51 6.66/19  ZKN 

4
MODZELEWSKA Wiktoria 2004-01-25 Z/5002/18

TAK

W dal K U18 31 NumerPDF 4.56 4.57/19

5
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

Trójskok K 634 NumerPDF 11.13 11.13/20  ZKN 

6
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

W dal K U18 634 NumerPDF 4.63 5.03/18  ZKN 

7
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

Trójskok K 2 NumerPDF 10.42 10.97/19  ZKN 

8
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

W dal K U18 2 NumerPDF 4.73 5.05/19  ZKN 

9
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

TAK

Wzwyż M U18 5 NumerPDF 1.80 1.85/19

 
LKS Sprinter Siemiatycze Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Bartłomiej 2006-03-26 Z/3077/20

TAK

300m M U16 600 NumerPDF

2
KOSK Julia 2006-07-15 Z/2803/20

TAK

300m K U16 615 NumerPDF 47.99/18

3
PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 Z/3429/16

TAK

100m M U18 606 NumerPDF 11.88 11.88/20

4
PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 Z/3429/16

TAK

200m M U18 606 NumerPDF 23.83 23.83/20

 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 18 ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 Z/2542/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 57 NumerPDF 49.23/19

2
ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

1500m M 32 NumerPDF

3
ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

400m pł M (84) U18 32 NumerPDF

4
DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 Z/5612/19

TAK

W dal K U18 42 NumerPDF 4.29 4.29/20  ROSU 

5
GULBIERZ Paweł 2004-02-21 Z/1226/18

TAK

110m M (91.4) U18 49 NumerPDF 16.20/19  ZKN 

6
KONOPKO Piotr 2004-05-23 Z/1459/19

TAK

110m M (91.4) U18 55 NumerPDF

7
KWAŚNIEWSKA Wiktoria 2005-04-20 Z/0604/20

TAK

600m K U16 31 NumerPDF 1:57.14 1:57.14/20  ROSU 

8
POMIAN Radosław 2000-08-23 Z/1518/15

TAK

100m M U18 31 NumerPDF 12.00/17

9
POMIAN Radosław 2000-08-23 Z/1518/15

TAK

200m M U18 31 NumerPDF 24.58/17

10
POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 Z/3880/19

TAK

300m M U16 34 NumerPDF 41.84/19  ROSU 

11
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

110m M (91.4) U18 31 NumerPDF 14.83 14.28/19  ZKN 

12
SAWICKA Julia 2004-12-28 Z/1230/18

TAK

100m pł K U18 55 NumerPDF

13
SAWICKA Julia 2004-12-28 Z/1230/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 55 NumerPDF 25.92 28.60/18

14
SOBOTA Jakub 2004-04-18 Z/4283/18

TAK

400m pł M (84) U18 52 NumerPDF

15
SOBOTA Jakub 2004-04-18 Z/4283/18

TAK

1500m M 52 NumerPDF 4:51.31 4:51.31/20

16
TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 Z/1232/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 3 NumerPDF 45.68 45.68/20  ZKN 

17
ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 Z/0140/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 44 NumerPDF 44.62 44.62/20  ROSU 

18
ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 Z/0140/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 44 NumerPDF  ROSU 

 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEMCZUK Natalia 2004-09-13 Z/1955/18

TAK

800m K 44 NumerPDF 2:40.24 2:40.24/20

2
JAŃCZAK Paweł 2003-09-04 Z/5118/18

TAK

1500m M 30 NumerPDF

3
ŁUKAWSKA Amelia 2002-09-06 Z/2284/19

TAK

200m K U18 34 NumerPDF 29.62/19

4
NOWICKA Ewelina 2005-10-20 Z/2443/20

TAK

300m K U16 40 NumerPDF

5
OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 Z/5018/15

TAK

1500m M 34 NumerPDF 4:06.47/16

6
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

1500m M 10 NumerPDF 4:57.38 4:54.55/19

7
WYSZYŃSKI Paweł 2003-11-05 Z/2499/20

TAK

400m M 35 NumerPDF 54.90 54.90/20

 
UKS Czwórka Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIEZIANKO Paweł 2003-07-12 Z/1650/20

TAK

110m M (91.4) U18 40 NumerPDF 15.72 15.72/20

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 15 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYCZEWSKI Michał 2004-12-11 Z/5651/19

TAK

400m pł M (84) U18 198 NumerPDF  ROSU 

2
FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 Z/5593/19

TAK

1000m K U16 198 NumerPDF

3
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

100m K U18 196 NumerPDF  ROSU 

4
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

300m K U16 196 NumerPDF  ROSU 

5
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 197 NumerPDF 23.58/19  ROSU 

6
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 197 NumerPDF 7.94/19  ROSU 

7
JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 Z/0677/19

TAK

1000m M U16 196 NumerPDF 2:54.22 2:54.22/20  ROSU 

8
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

TAK

600m K U16 192 NumerPDF 1:56.29 1:51.21/19  ROSU 

9
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

200m K U18 193 NumerPDF 26.69 26.69/20  ROSU 

10
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

100m K U18 193 NumerPDF 13.07 12.92/18  ROSU 

11
PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 Z/5467/19

TAK

1000m M U16 197 NumerPDF  ROSU 

12
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

100m K U18 194 NumerPDF 14.64/19  ROSU 

13
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

200m pł K U16 194 NumerPDF  ROSU 

14
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

200m pł K U16 200 NumerPDF  ROSU 

15
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

100m K U18 200 NumerPDF 14.14/19  ROSU 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 Z/3118/19

TAK

100m K U18 169 NumerPDF 14.28 14.28/20

2
SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 Z/3118/19

TAK

200m K U16 169 NumerPDF 29.39 29.39/20

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 14 ( 11 ) K-6 M-5
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

300m K U16 50 NumerPDF 45.65 45.65/20  ROSU 

2
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

800m K 1 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

100m K U18 14 NumerPDF 12.90 12.90/20  ROSU 

4
HINC Julia 2005-01-21 Z/2449/19

TAK

1000m K U16 54 NumerPDF  ROSU 

5
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

800m K 23 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
lkskorabolecko.klubowo24.pl
LKS Korab Olecko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 30/WN/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSAKOWSKA Dominika 2006-09-05 Z/4771/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 119 NumerPDF 27.68 27.68/20  ROSU 

2
SIENKIEWICZ Miłosz 2005-05-25 Z/2518/20

TAK

300m M U16 110 NumerPDF 48.72 48.72/20

 
PKS Gwardia Szczytno Osobostarty: 7 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 10/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 650 NumerPDF 13.48 13.48/20  ZKN 

2
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 650 NumerPDF 40.68 40.68/20  ZKN 

3
KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 Z/4899/19

TAK

200m pł M U16 45 NumerPDF 30.65 30.65/20

4
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 66 NumerPDF 16.00 16.00/20

5
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 66 NumerPDF 55.03 55.03/20

6
WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 Z/2452/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 440 NumerPDF 10.23 10.23/20

7
WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 Z/2452/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 440 NumerPDF 36.32 36.32/20

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 Z/1716/18

TAK

1500m M 45 NumerPDF 4:24.84 4:24.84/20  ROSU   ZKN